seksuolog??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 09:30   #1
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192

seksuolog???


Witam,moj problem jest bardzo osobisty, ale moze cos mi doradzicie...
Otoz...czy jesli mam problemy emocjonalne (narazie nie chce pisac o szczegolach) to powinnam isc do seksuologa?? JAk taka wizyta wyglada? Siadam i mowie w czym rzecz? A jesli mam taka bariere i ciezko mi o tym powiedziec...W ogole napisac byloby latwiej...Nawet przyjaciolce bym tego prosto w twarz nie powiedziala
I jeszcze jedno- seksuolog jest lekarzem czy to taki rodzaj psychologa?
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:55   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: seksuolog???

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Witam,moj problem jest bardzo osobisty, ale moze cos mi doradzicie...
Otoz...czy jesli mam problemy emocjonalne (narazie nie chce pisac o szczegolach) to powinnam isc do seksuologa?? JAk taka wizyta wyglada? Siadam i mowie w czym rzecz? A jesli mam taka bariere i ciezko mi o tym powiedziec...W ogole napisac byloby latwiej...Nawet przyjaciolce bym tego prosto w twarz nie powiedziala
I jeszcze jedno- seksuolog jest lekarzem czy to taki rodzaj psychologa?
to zalezy w czym tkwi problem, jezeli masz problemy emocjonalne nie zwiazane z seksem, to lepiej do psychologa. jezeli dotycza one seksu to do seksuologa.

a wizyta przede wszytkim polega na rozmowie. nie musisz sie od razu otwierac. jezeli masz z tym problem to powiedz ze jest ci ciezko o tym mowic, a zreszta psycholog czy seksuolog na pewno to zauwaza i nic nie beda wyciagac na sile. przede wszystkim pamietaj ze oni sa od tego by ci pomoc. nie musisz sie niczego wstydzic, i badz pewna ze twoj problem ich nie zawstydzi czy zszokuje.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:07   #3
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: seksuolog???

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Witam,moj problem jest bardzo osobisty, ale moze cos mi doradzicie...
Otoz...czy jesli mam problemy emocjonalne (narazie nie chce pisac o szczegolach) to powinnam isc do seksuologa?? JAk taka wizyta wyglada? Siadam i mowie w czym rzecz? A jesli mam taka bariere i ciezko mi o tym powiedziec...W ogole napisac byloby latwiej...Nawet przyjaciolce bym tego prosto w twarz nie powiedziala
I jeszcze jedno- seksuolog jest lekarzem czy to taki rodzaj psychologa?
trudno ci coś doradzić, jeżeli nie wiemy jakiego rodzaju to są problemy.
nawet jeżeli masz problem z seksem to ja, na twoim miejscu raczej poszłabym najpierw do psychologa, żeby uporządkowac swoje życie. problemy ze sferą seksualną są odbiciem stanu psychicznego. a dopiero gdyby to nie pomogło do seksuologa. a w drugiej kwestii - seksuolog jest lekarzem najczęściej.
powodzenia.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:18   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: seksuolog???

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Witam,moj problem jest bardzo osobisty, ale moze cos mi doradzicie...
Otoz...czy jesli mam problemy emocjonalne (narazie nie chce pisac o szczegolach) to powinnam isc do seksuologa?? JAk taka wizyta wyglada? Siadam i mowie w czym rzecz? A jesli mam taka bariere i ciezko mi o tym powiedziec...W ogole napisac byloby latwiej...Nawet przyjaciolce bym tego prosto w twarz nie powiedziala
I jeszcze jedno- seksuolog jest lekarzem czy to taki rodzaj psychologa?
Ciezko jest powiedziec, czy powinnas isc do seksuologa,bo nie znamy problemu.
Problemy emocjonalne, ale zwiazane z seksem? Ja poszlabym chyba do psychologa.
A jezeli boisz sie mowic, to moze skorzystaj z porad seksuologa on-line, chociaz ja bym podchodzila z dystansem do takich "lekarzy on-line".
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:26   #5
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: seksuolog???

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
to zalezy w czym tkwi problem, jezeli masz problemy emocjonalne nie zwiazane z seksem, to lepiej do psychologa. jezeli dotycza one seksu to do seksuologa.

a wizyta przede wszytkim polega na rozmowie. nie musisz sie od razu otwierac. jezeli masz z tym problem to powiedz ze jest ci ciezko o tym mowic, a zreszta psycholog czy seksuolog na pewno to zauwaza i nic nie beda wyciagac na sile. przede wszystkim pamietaj ze oni sa od tego by ci pomoc. nie musisz sie niczego wstydzic, i badz pewna ze twoj problem ich nie zawstydzi czy zszokuje.
Cytat:
Napisane przez pkawecka Pokaż wiadomość
trudno ci coś doradzić, jeżeli nie wiemy jakiego rodzaju to są problemy.
nawet jeżeli masz problem z seksem to ja, na twoim miejscu raczej poszłabym najpierw do psychologa, żeby uporządkowac swoje życie. problemy ze sferą seksualną są odbiciem stanu psychicznego. a dopiero gdyby to nie pomogło do seksuologa. a w drugiej kwestii - seksuolog jest lekarzem najczęściej.
powodzenia.
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ciezko jest powiedziec, czy powinnas isc do seksuologa,bo nie znamy problemu.
Problemy emocjonalne, ale zwiazane z seksem? Ja poszlabym chyba do psychologa.
A jezeli boisz sie mowic, to moze skorzystaj z porad seksuologa on-line, chociaz ja bym podchodzila z dystansem do takich "lekarzy on-line".
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:27   #6
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: seksuolog???

Z tego co wiem, (może się mylę, nie krzyczcie) wizyta u seksuologa przypomina wizytę u psychologa. I nawet jeśli chodzi o problemy emocjonalne z seksem, to do niego powinnaś się udać.

Siadasz i opowiadasz - jeśli bardzo się wstydzisz, to przecież nic na siłę - nikt nie powiedział, że jedna wizyta ma wystarczyć, poza tym, może łatwiej będzie otworzyć się przed obcą osobą?

Jeden seksuolog drugiemu nierówny - do tego zawodu mozna dojść będąc po psychologii i wtedy nie jest się lekarzem i nie można wystawiać recept, lub po medycynie - wtedy jest sie lekarzem ze wszystkimi uprawnieniami stanu lekarskiego.

Jeśli będzie Ci łatwiej pisać anonimowo do kogoś obcego - zapraszam na PW, służę pomocą w miarę swoich możliwości.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 19:43   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: seksuolog???

ja jak chodziłam do psychologa to on akurat też miał tytuł seksuologa- więc może takiego poszukaj
dwa w jednym

nie jest tak, że jak do jednego pójdziesz to jestes skazana tylko na tego specjalistę- akurat różni ludzie są w tym fachu warto wybierać by trafić do tego który będzie Ci odpowiadał (wyglądem i charakterem)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 22:11   #8
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: seksuolog???

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
nie jest tak, że jak do jednego pójdziesz to jestes skazana tylko na tego specjalistę- akurat różni ludzie są w tym fachu warto wybierać by trafić do tego który będzie Ci odpowiadał (wyglądem i charakterem)
Dobrze by było(jeśli to możliwe) sie troche wczesniej rozeznac bo trafisz na idiote i zrazisz się na przyszłość. Psycholog psychologowi nie równy.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 22:25   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: seksuolog???

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Dobrze by było(jeśli to możliwe) sie troche wczesniej rozeznac bo trafisz na idiote i zrazisz się na przyszłość. Psycholog psychologowi nie równy.
o to mi chodziło
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.