Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-14, 00:01   #2491
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
magrat znam ta serie, cudwony zapach. uzywalam tez szamponu i ze wzlgedu moja slabosc do ananasow- ananasowego chociaz nie wiem co czego byl; z ladnie pachnacych ostatnio kupila szampon z joanny - rajskie jabluszko tez polecam
Ja uwielbiam pachn±ce szampony i od¿ywki, a najlepiej gdy zapach utrzymuje siê d³ugo. Jak jest bardzo intensywny i ³adny , to rezygnujê nawet z perfum, bo mam w³osy do pasa(ostatnio trochê skrócone) i gêste, wiêc nie chcê przedobrzyæ (kiedy¶ znajomi pytali siê co to za nowe perfumy, a to od¿ywka American Cream by³a). W ogóle po raz pierwszy skusi³am siê na kosmetyki do w³osów joanny i s± super.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 00:31   #2492
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

magrat jak ja bym znowu chciala miec wlosy do pasa, zazdroszcze . chociaz teraz zmacilas moj spokoj, zdecydowalam sie na skrocenie wlosow, a tu opis takich do pasa i nie wiem co dalej
ja kocham perfumy, ale kiedys mialam jakies egzotyczne mazidla to byly zupelnie zbedne
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:04   #2493
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
magrat jak ja bym znowu chciala miec wlosy do pasa, zazdroszcze . chociaz teraz zmacilas moj spokoj, zdecydowalam sie na skrocenie wlosow, a tu opis takich do pasa i nie wiem co dalej
ja kocham perfumy, ale kiedys mialam jakies egzotyczne mazidla to byly zupelnie zbedne
Przepraszam Teraz s± nieco przed pas, bo skróci³am miesi±c temu o ponad 7 cm, ale i tak rosn± szybko, wiêc nadrobiê A mi marzy siê fryzurka na d³ugo¶æ taka jak w za³±czniku. Ale chyba siê nie zdecydujê, za du¿a zmiana- ju¿ kiedy¶ obciê³am w³osy do ty³ka na boba i potem trochê ¿a³owa³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Katarzyna-zielinska-162612_L.jpg (35,6 KB, 50 za³adowañ)
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:16   #2494
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Te¿ zazdroszczê tak d³ugich w³osów, a fryzury Kasi Zieliñskiej s± zawsze super
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:09   #2495
wwweeerka
Zakorzenienie
 
Avatar wwweeerka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 9 103
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziekuje za pomoc
__________________
Na zawsze razem





wwweeerka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:48   #2496
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki

wybra³a¶ kolorek?
Wybra³a¶ Mam 8:44 i siê zobaczy co to za cudo. Nie mieli 3% wody, wiêc bêde rozrabiaæ 6%.
Pani mnie niestety pod³ama³a, bo dopiero co znalaz³am t± hurtowniê (jedyna w 3mie¶cie, która ma te farby) a juz j± zamykaj± . Dzia³a tylko do koñca grudnia. Na szczê¶cie dosta³am numer do szefa i w razie niemca on mi dowiezie co chcê. Problem tylko w palecie, widzia³am j± raz na oczy i dalej improwizacja. No i maj± espresso w dobrej cenie (przynajmniej w porównaniu do tej ceny, któr± p³aci³am do teraz)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
martolek

Ostatnio chcia³am kupic ,,placenta,, - wiadomo ¿e sk³ad jest najwa¿niejszy, ale jak mi co¶ ¶mierdzi to nie wiem jaki sk³ad by mia³ to byc to po prostu juz nie u¿ywam dobrze ¿e przed zakupem pow±cha³am i mnie odrzuci³o...
Je¶li chodzi o mleczny to on u mnie fajnie siê sprawdza z od¿ywk± b/s.
O to ciesz siê, ¿e nie w±cha³a¶ kryszta³ków alfaparfu Zapach z cyklu WARS, od razu mam przed oczami mojego dziadka. Ca³e szczê¶cie, ¿e wymienili mi to to, bo zesz³abym gdybym musia³a to u¿ywaæ

Ja do pazurków polecam najlepsiejsz± na ¶wiecie od¿ywkê Wibo Lovely https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...itamina-c.html
I niedawny wynalazek serum L'Biotica https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ci.html&next=1

LadyBane - gratulujê zdjêcia aparatu. Jak d³ugo nosi³a¶? Ja nigdy takiego ustrojstwa nie mia³am, w sumie nie mia³am te¿ po co. Domy¶lam sie, ¿e to niekomfortowe.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:55   #2497
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki podalas ta sama odzywke co ja, na vitalitys sie nie zawiedziesz, kolory sa piekne i olejek to dobry wynalazek
ja nosze aparat od kilku miesiecy ( a zakladalam mimo, ze na zywo nic u mnie nie bylo widac) i mimo, ze panikowalam ze matko ja tak nie wyjde brrr itd, ale na razie zyje (chociaz komentarze o kagancu beda mnie cieszyc za jakies 2 lata)

kathy no kazda z nas zazdrosci; ja dzisiaj bylam w sklepie i jak zobaczylam dlugosc moich wlosow to postanowilam nie scinac na razie, nawet na duuuzym szalu, kurtce siegaly do lopatek wiec chyba na razie odpuszcze

magrat wybaczam, ale dalej zazdroszcze

i teraz pytanie techniczne jak mogli mi jantara wycofac zanim go zakupilam

a teraz musze sie do czegos przyznac -> na poprawe humoru zrobilam sobie wlosy, poniewaz w ramach powstrzymania sie od ciaglego farbowania nie kupowalam nowych farb wzielam 5 tubek lechera, zmieszalam i oto mam............ kolor z saszetki deliinic jasniejszy nci ciemniejszy po prostu boski
(probelm tylko w proporcjach bo dla osiagniecia koloru powstalo 225 ml farby , a jakos co miesiac nie chce jej az tyle , raz moze dwa a potem mniej wiec bede miec zadanie matematyczne bo nie odpuszcze tego cuda)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 17:02   #2498
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna

ale co ty zrobi³a¶ z tymi 225 ml?u¿y³a¶ na w³osy a¿ tyle?

agusiaki

To mamy ten sam kolorek, ja te¿ w tym miesi±cu bêdê farbowaæ koñce 3% i w³a¶nie zastanawiam siê czy kupic 3% czy te¿ zmieszaæ moje 6% pó³ na pó³ z wod±? W hurtowni te¿ mam taniej za espresso ok 45 z³.

Dziêkujê dziewczyny za rady dotycz±ce od¿ywek, co¶ na pewno kupiê, na razie nie bêdê malowaæ tylko kurowaæ pazurki. Na wieczór bêdê moczyæ w oliwce.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Julianna, szukaj bo jantar nie jest wycofany;-)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:59   #2499
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Wiecie co? To co siê dzisiaj dzieje w 3mie¶cie to jakis wolny ¿art. Ca³o¶æ jest kompletnie zakorkowana, wszystko stoi. Obwodnica trójmiejska ca³a za¶nie¿ona i ¶liska. Poci±gi wyje¿d¿aj± z mega opó¼nieniami, albo wcale. SKM nie je¼dzi³o wcale du¿± czê¶æ dnia, a teraz je¼dzi jak chce. Sporo dzisiaj je¼dzi³am, co kawa³ek wypadki, st³uczki, wywrócone tiry, samochody wypada³y z ulic na obwodnicy "parkuj±c" w lesie w 50cm ¶niegu.
I caluteñki czas pada ¶nieg.... nie przestaje na chwilê.
Co my na jakim¶ biegunie mieszkamy???
Sorry za OT ale jestem zdegustowana
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:24   #2500
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy tak dalam tyle na wlosy (podobno lecher nalezy do fabr, ktore lepiej wychodza jak da sie wiecej i teraz moge to powiedziec) chociaz te ostatnie 25 ml wymeczylam wrecz

szukam, szukam a to cholerstwo sie chowa, ale znajde (chyba), jak nie to pomysle o tym lotionie z ce-ce med do wlosow zniszczonych albo wypadajacych. na wiosne (albo jak znajde wczesniej) chce tez znowu kupic seboradin, lubie go


agusiaki ja nie komentuje sytuacji na drodze jeszcze- nie chce zawalu dostac (swoja droga dzisiaj nie moglam przez pogode odebrac dokumentow). owszem mieszkamy na biegunie, gorzej ze sie z niego zaczyna robic jakis *** lodowiec
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:47   #2501
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Miejmy tylko nadziejê, ¿e ju¿ zimniej i ¶nie¿niej nie bêdzie...Najgorsze ranne wstawanie o zmroku, trochê siê nas³ucha³am o zimie 100-lecia
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 20:59   #2502
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy zimy stulecia mamy co roku, jest tak zle, ze chodze w sniegowcach
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:27   #2503
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy zimy stulecia mamy co roku, jest tak zle, ze chodze w sniegowcach
Dok³adnie. Ja te¿ pierwszy raz chodze po mie¶cie w ¶niegowcach. Do tej pory byly zarezerwowane na kuligi i ¶nie¿ne szaleñstwa. Moje ¶niegowce sa wysokie do 1/2 ³ydki i dzisiaj próbuj±c sie dostaæ do auta pierwszy raz nasypa³am sobie ¶niegu do ¶rodka. Tyle ¶niegu by³o wokó³ mojego samochodu
Do najwiêkszego sza³u doprowadza mnie od¶nie¿anie samochodu - dzisiaj 5 razy. Z dzieæmi na rêku to niez³y wyczyn. Jestem zmêczona jakbym pole zaora³a w³asnorêcznie.

Nie wiem czy to z tego zmêczenia czy jak, ale dzi¶ ujrza³am w lustrze, ¿e moje odrosty sa nie do przyjêcia Ju¿ nie pamiêtam kiedy mia³am tak ogromne! Aczkolwiek farba musi poczekaæ a¿ siê wyp³ucze espresso
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:42   #2504
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W traperach te¿ jest git, przynajmniej krêgos³up i stopy siê ciesz±
Agusiaki - ciesz siê ¿e w³osy szybko rosn±, wspó³czujê braku gara¿u - bo mam to samo co ty z samochodem. Muszê przyznaæ ¿e w tym roku jako¶ bardziej siê wzieli za od¶nie¿anie.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

http://www.luxlux.pl/tag/%B6niegowce

Które ¶niegowce wam siê podobaj±?Ja stawiam na Pucci i Bianco.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:52   #2505
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiakido tej pory tez nosilam sniegowce jak mialam wene , a teraz mam tyle lodu pod domem, ze sobie nie wobrazamco sie rozplynie w dzien, w nocy zamarznie i przysypie- masakra
mam tylko problem z czym laczyc te moje sniegowce , bo kocham wrecz chodzic w futerkach/kozuszkach (mysle, ze swietnie podkreslaja rudosc), ale do sniegowcow sa nie do przyjecia wiec sie mecze w kurtce (ale puchowa z paskiem), kurtce z jackpota (chociaz czerwien plus zielen jakos srednio) itp
ale normalnie z dziecmi bym auta nie odsniezyla wiec -

kathy podobaja mi sie w odwrotnej kolejnosci niz Tobie, ale te same, chociaz te kolorowe pasowalyby wreszcie do kurtek

no, ale cena zaporowa , w tm roku przeznacze na nowe buty max polowe

za to sorel kojarzy mi sie wylacznie z bezdomnoscia , niee to juz przegiecie jak dla mnie. chociaz podobno bywaja ciekawe modele ...

a z innej beczki- podobaja mi sie te -
http://www.modny-but.pl/produkt,95,HEGO`SLinaAlto Panterka
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-12-14 o 22:01
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:29   #2506
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy - mi dok³adnie te same sie podobaj±, z tym, ¿e pucci o wiele bardziej. Jednak cena - OMG!

julianka
- ja ¶niegowce ³±czê z puchówk±, bo tylko to mam na zimê. Je¶li ¶niegowce masz futrzane to imho futerko pasuje idealnie. Ja mam co¶ pomiêdzy tym http://buty-sportowe-allegro.pl/zimo...-futerkiem-39/ a tym http://butyzimowe.com.pl/2010/10/28/...ce-damskie-36/ tylko be¿owe.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:35   #2507
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki wnioskuje zatem, ze mamy podobne buty , tylko ze ja mam zielone z rudo-brazowym futerkie na gorze , nawet mi do glowy nie przyszlo zeby sprobowac je polaczyc z brazowym futerkiem ktore mam (nowsze mam z cubusa -zeszly seson, z czarnym paskiem dosc eleganckie moim zdaniem). rozwazam jeszcze polaczenie z kurtka w stylu pilotki (podobny kolorek). niestety najcieplejsza z kurtek jest czerwona a mnie razi to zestawienie z zielenia. dzieki za danie do myslenia , sprobuje jutro
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 06:40   #2508
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

aparat nosi³am nieca³e dwa lata ( góra 20 m-cy, dó³ 18) okropna niewyleczalna wada kostna, krzywe zeby krzywy zgryz, masakra. Pani ort nie chcia³a leczyc a jak zdje³a to stwierdzi³a z dum± ze pieknie wysz³o i ze jakby amerykanie to zrobiki to by pó³ swiata sie dowiedzia³o teraz z niecierpliwoscia czekam na te wk³adane aparaty bo czuje ze to sie zaraz wszystko porozsuwa polecam wszystkim wahajacym sie bo na prawde warto, a tym co nosz± zycze cierpliwosci a nosi³am takiego najzwyklejszego druciaka!
Kathy, dziekuje za wizyte na moim w±tku
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:18   #2509
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mój syn nosi aparat wyjmowany od lutego. Nawet ³adnie mu sie prostuj± te krzywe zêbiszcza, aczkolwiek nie wykluczone, ¿e bêdzie nosi³ aparat sta³y jak ten nie da rady. On ma powa¿n± wadê, bo i przesyniêcie szczêki dolnej i zêby dolne rosn± niemal¿e w poprzek. Za 2 mc bedzie rok i widaæ kolosaln± zmianê u niego.
Tak¿e zdecydowanie warto, jesli trzeba
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 10:55   #2510
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja siê ju¿ pogubi³am w tym wszystkim. Chcê zrobiæ sobie w³oski farb± chantal. W³a¶nie chcialam zamawiaæ,ale nie wiem czy dobrze my¶lê. Odrosty i resztê w³osów powinno siê robiæ farb± zmieszan± z dwoma rodzajami atleniacza. Ale które farba ³atwiej chwyta? Silniejszy utleniacz na odrosty czy na resztê w³osów?

Jestem za³amana bo dla mnie to co Wy robicie z w³osami jest czarn± magi± Czytam i czytam i i tak po³owy nie rozumiem.
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...


Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-12-15 o 10:56
drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:15   #2511
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

drusia, spokojnie. Wszystko wyja¶nimy Tez kiedy¶ nie wiedzia³y¶my
Dwoma rodzajami utleniacza robi siê tyloo wtedy kiedy masz du¿± ró¿nice miêdzy odrostem a d³ugo¶ci± w³osów (wcze¶niejsza fabra). Ja np. odrosty mam ciemny blond, a d³ugo¶c w³osów wcze¶niej dekoloryzowa³am i z nich kolor szybko sie wyp³ukuje. Nie mogê bardziej rozja¶niaæ ju¿ tych w³osów, bo czym silniejsza woda tym wiêksze rozja¶nienie. A czym bardziej je rozja¶nie tym szybciej farba sie wyp³ukuje z tego w³osa.
Dlatego robie tak, ¿e na odrost k³ade farbê z wod± 6% (¿eby kolor dobrze chwyci³), a na d³ugo¶æ z 3% (¿eby nie rozja¶niac ju¿ rozja¶nionych w³osów. Wtedy powstaje brzydka ró¿nica w odcieniu pomiêdzy kolorem odrostu a d³ugo¶ci. Jak to wygl±da pewnie wiesz, na ulicy pelno takich nieudanych koloryzacji...
Je¶li masz wersjê odwrotn± (jasny odrost a ciemniejsza d³ugo¶c w³osa) to dobrze jest zrobiæ odwrotnie - na odrost s³absza wodê, a na d³ugo¶æ mocniejszê, ¿eby podja¶ni³ te ciemne w³oski. Wtedy kolot powinien teoretycznie wyj¶c równy.
Rozja¶ni³am te kwestie troche? Jak dalej sa w±tpliwo¶ci to dopytuj, bo ³atwo z niewiedzy zrobiæ sobie kuku na glowie a potem p³akaæ.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-15 o 11:16
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:15   #2512
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Zrobi³am kilka zdjêæ moich w³osów, ¿eby ³atwiej Wam by³o mi pomóc. Bêdê bardzo wdziêczna.
Chcia³am sobie zrobiæ tycjan. Miêdzy farbowanymi a odrostem wielkiej ró¿nicy chyba nie mam (zreszt± same oceñcie), to mo¿e nie warto robiæ tymi dwoma rodzajami utleniacza. Tak wywnioskowa³am agusiaki z Twojej odpowiedzi. Dobrze my¶lê?


Ps- w³osy nadaj± siê ju¿ do umycia, wiec siê nimi nie wystraszcie,ale nie mog³am siê tak bardzo doczekæ Waszych rad, ¿e zamiast umyæ i zrobiæ fotki, z³apa³am za aparat ju¿ teraz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06680.jpg (126,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06682.jpg (150,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06683.jpg (193,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06681.jpg (223,1 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06679.jpg (235,2 KB, 10 za³adowañ)
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...


Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-12-15 o 11:19
drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:19   #2513
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

drusia - moim zdaniem nie potrzebujesz dwóch rodzajów utleniaczy. 6% powinien chwyciæ bez problemu.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:21   #2514
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
drusia - moim zdaniem nie potrzebujesz dwóch rodzajów utleniaczy. 6% powinien chwyciæ bez problemu.
dziêki
A te proporcje, 1:1 ?
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...

drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:23   #2515
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kurcze, nie pamiêtam jak w chantalu by³o. W instrukcji bêdziesz mia³a. Zdaje sie, ¿e 1:1 w³a¶nie.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:29   #2516
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ok
I tak du¿o mi pomog³a¶, dziêkujê raz jeszcze.
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...

drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:40   #2517
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

darusia

Nie przejmuj siê z utleniaczami jest nastêpuj±co:
9% rozja¶nia od 3 do 2 tonów
6% 2 tony
3% ton w to
Je¶li odrost jest bardzo ciemny to silniejszy utleniacz na ciemny odrost.

Julianna

Panterki fajne, my¶la³a ¿eby sobie takie kupic ale raczej kratkê w stylu Burberry.
Bardzo mam ochotê na ko¿uch, taki z d³ugim futerkiem - marzy mi siê kolor jasno szary taki trochê srebrny.

Agusiaki

Fajne i cieplutkie, bezpieczne takie ¶niegowce, w sklepach nigdzie takich fajnych nie widzia³am - chyba dostêpne jedynie w sklepach internetowych?

Ladybane

Fajne macie tam pazurki. Te¿ raz mia³am tipsy akrylowe - piêknie to wygl±da³o, nic siê nie ³ama³o - preferujê frencha, ¶redniej d³ugo¶ci. Teraz mam naturalne, zapuszczam, nie malujê.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

....o to ja siê spó¼ni³am, ale te¿ jestem tego zdania ¿e darusi wystarczy 6% na ca³o¶æ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:56   #2518
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

....o to ja siê spó¼ni³am, ale te¿ jestem tego zdania ¿e darusi wystarczy 6% na ca³o¶æ.
I tak bardzo,ale to bardzo dziêkujê
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...

drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:57   #2519
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez drusia Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am kilka zdjêæ moich w³osów, ¿eby ³atwiej Wam by³o mi pomóc. Bêdê bardzo wdziêczna.
Chcia³am sobie zrobiæ tycjan. Miêdzy farbowanymi a odrostem wielkiej ró¿nicy chyba nie mam (zreszt± same oceñcie), to mo¿e nie warto robiæ tymi dwoma rodzajami utleniacza. Tak wywnioskowa³am agusiaki z Twojej odpowiedzi. Dobrze my¶lê?


Ps- w³osy nadaj± siê ju¿ do umycia, wiec siê nimi nie wystraszcie,ale nie mog³am siê tak bardzo doczekæ Waszych rad, ¿e zamiast umyæ i zrobiæ fotki, z³apa³am za aparat ju¿ teraz
Dorzucê swoje trzy grosze, bo mia³am bardzo podobny kolor w³osów do Ciebie - zarówno farbowanych, jak i odrostów i robi³am na jednym utleniaczu, 6% przy zalecanym ró¿nicowaniu czasu trzymania na odrostach i d³ugo¶ci chwyta³o ³adnie i równo

A w ogóle witam Wszystkie Rudow³ose, bo choæ siê nie udzielam to podczytujê Was od bardzo dawna i to dziêki temu w±tkowi z ciemnego br±zu przesz³am na rudo¶ci Pozdrawiam ciep³o
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:07   #2520
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

melina witamy u¿ywasz chantala?ciemny czy jasny rudy?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.