pytanie do dr Skupina- nos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 14:36   #1
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474

pytanie do dr Skupina- nos


moj nos jest sporych rozmiarow i zawsze byl to moj ogromny kompleks .jakis czas temu przeszlam operacje prostowania przegrody nosowej poniewaz mialam 2 urazy w wyniku ktorych przegroda byla w fatalnym stanie. operacja nie do konca udana gdyz przegroda jak byla krzywa tak jest ale nie wplywa to ujemnie na stan mojego samopoczucia a nawet mysle ze od momentu operacji rzadziej choruje. a teraz do rzeczy- przy operacji przegrody moj nos ulegl skroceniu poniewaz jak powioedziala lekarka duza czesc przegrody zostala usunieta tylko ze ja odnosze takie wrazenie jakbym teraz miala za duzo skory w odniesieniu do kosci (pewnie to glupio brzmi ale ciezko to wytlumaczyc) wydaje mi sie ze gdyby moj nos w czesci chrzestnej zostal skrocony to bylby naprawde fajny bo po operacji przegrody nie mam juz garbka, i zrobiona mi zostala takze plastyka dziurek. czesc kostna nie wymaga zatem operacji. chcialam sie dowiedziec o to jak wyglada zabieg w czesci chrzestnej, jakie sa mozlwie powiklania, ile dochodzi sie do stanu uzywalnosci,czy jest robiony pod narkoza i czy fakt ze mialam juz operacje nie stanowi przeszkody? z gory dziekuje
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:29   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pytanie do dr Skupina- nos

W Pani sytuacji konieczna jest bezpośrednia konsultacja, ponieważ jest pani po korekcji przegrody nosa "powioedziala lekarka duza czesc przegrody zostala usunieta" - należy ocenić, czy pozostało niezbedne minimum do wykonania dalszej, poszerzonej korekcji. W innym przypadku mamy dwa wyjscia; albo wykonac rekonstrukcje grzbietu nosa lub nie wykonywać żadnej korekcji.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.