Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 00:01   #3091
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a mi wygląda dziewczyna na oko na chłodnawo-neutralną raczej niż żółtawą
także myślę, że neutralne Buff będą ok, chyba że twarz będzie bez życia, wtedy może oliwka
a jaki masz kolor oczu, bo wydaje mi się, że tam może być jakaś zieleń lub niebieski? (po ustach wnoszę, ale mogę się mylić )

co prawda ja się z upodobaniem mazałam już i tradycyjnymi podkładami żółtawo-pomarańczowymi i różowawo-białymi, a teraz mam z EDM Olive Fair
Mam brązowe-a to też ważne? Szok. A teraz dokładam kolejne zdjecie i zobaczymy czy zmienicie zdanie. Mysle,ze mam rózową,chłodna tonacje cery,ale nie chce efektu "świnki" ani podkreslic bladosci(nie tragicznej,ale jednak).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (21,9 KB, 36 załadowań)
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 08:50   #3092
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Guniaaa ja optuje za kategoria Buff i Olive

Virmaris witaj Przykry poczatek cie spotkal, oby teraz bylo tylko lepiej. Jak najbardziej probki sa zamawiane w zbiorowych zamowieniach - koszt 2,5$ plus przesylka. Podepnij sie pod czyjes zamowienie na podforum zakupowym (watek o zakupach na EDM).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 09:02   #3093
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A czy będzie dobrze,jak zamowie edm na allegro??
I wazne pytanie mam-nie znalazlam przeszukujac watek waznej dla mnie sprawy-czy mineraly nie wysusza mi dodatkowo mojej suchej skory? Mam czesto tak,ze jak upudruje twarz,to w kontakcie ze sloncem itp.moja skora zamienia sie w skorupe
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 09:24   #3094
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A czy będzie dobrze,jak zamowie edm na allegro??
I wazne pytanie mam-nie znalazlam przeszukujac watek waznej dla mnie sprawy-czy mineraly nie wysusza mi dodatkowo mojej suchej skory? Mam czesto tak,ze jak upudruje twarz,to w kontakcie ze sloncem itp.moja skora zamienia sie w skorupe
Nie ma sensu zamawiać na all - sporo przepłacisz - zestaw próbek jest za frico - tylko się za przesyłkę płaci. Dodatkowo minerały nie powinny ci wysuszyć twarzy, ale musisz sama to sprawdzić, bo tego się nie da jednoznacznie określić, każda skóra różne na minerały reaguje.

***
Ja tymczasem czekam na paczki.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 09:55   #3095
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Guniaaa polecam zajrzec na watek "podstawowe informacje o kosmetykach mineralnych" (podpiety u gory strony), znajdziesz tam wiele pomocnych informacji

Edit. Wizaz zwariowal i zdublowal mi posty

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-08 o 10:14
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 10:53   #3096
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja dzis pierwszy raz od dluzszego czasu pomalowalam sie podkladem EDM, zmieszalam light medium intensive z o-glo i nalozylam dwie cieniutkie warstwy. na to troszke viki's ale ze jakos slabo go teraz u mnie widac to jeszcze jump rope, na oczy i szczyty kosci policzkowych wet sand i baaardzo mi sie podoba wykonczylam ryziem. zobaczymy jak bedzie z trwaloscia makijazu.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:04   #3097
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Daj znać co i jak , bo ja własnie zastanawiam się nad Ryzowym lub Kaolin, opinie sa przerózniaste , i bądź tu mądry , który zamówić
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 11:11   #3098
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez _Magdusia_ Pokaż wiadomość
Daj znać co i jak , bo ja własnie zastanawiam się nad Ryzowym lub Kaolin, opinie sa przerózniaste , i bądź tu mądry , który zamówić
Ryzowego juz nie ma na EDM. ja sobie zrobilam zapas, ale nie wielbie go ponad wszystko i szukam czegos lepszego. ale sprawuje sie ok. najlepiej narazie sprawuja sie u mnie podklady Lumiere a EDM jakis czas byl w odstawce. dzis mi sie zachcialo sprobowac, zobaczymy co bedzie.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:37   #3099
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Gdyby był naprawdę dobry , skusiłabym się nawet zamówic na allegro i przepłacić.
Chodzi mi o jakis puder (minerałki), może być baza lub do wykończenia makijazu , który będzie swietnie matowił moja buzie , ale nie zostawiał efektu płaskiej twarzy ;/
Własnie zaczęłam interesowac sie minerałami EDm , wcześniej nie uzywałam żadnych.
Dopiero co posiadam Free Sample Kit i Flat Topa.
Ale służa mi , a te próbki starczą mi na dłuuugo.
Bo nie lubie nakładac duzo na buzię, chociaz nie mam jej idealnej.

Niebawem bede składała zamówienia Bigów , i musze sie na cos zdecydowac.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:42   #3100
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

zamowilam sobie wysuwanego Flat Topa, zobaczymy jak bedzie sie sprawowal
nie mam doswiadczenia z tego typu pedzlami, a bardzo brakuje mi czegos do poprawek w ciagu dnia...
wlasciwie to wolalabym wysuwanego Kabuki (moze ktos chce sie wymienic?) ale juz jest niedostepny, wzielam wiec Flattiego poki jeszcze jest


placze tez za rozami-prasowancami... i pluje sobie w brode ze nie zamowilam Salon Fun kiedy jeszcze byl

mineraly uwielbiam, ale strasznie mi przeszkadza brak mojego odcienia prasowańca, prasowanego różu, ktore stwarzalyby mozliwosc latwego dokonania poprawek w ciagu dnia...
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:27   #3101
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nauczcie mnie gdzie i jak sie zamawia darmowe probki Mi trzeba tak po chlopsku wytlumaczyc,bo z wczesniejszych postow sie krece
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 12:32   #3102
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Bez przesadyzmu, w pierwszym poscie tego watku jest dokladnie napisane, co i jak, jest nawet instrukcja obrazkowa, prosciej juz nie mozna.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:35   #3103
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez virmaris Pokaż wiadomość
czytam wasze forum od kilku miesięcy,
przeczytałam większość postów, ale nadal jestem jedynie teoretykiem.

już dwa razy zamawiałam sample z edmu, za drugim razem zdecydowanie więcej niż same sample, bo wydawało mi się, ze dwa razy pod rząd paczka zaginąć nie może.
a jednak...

od kilku miesięcy żyje nadzeją, ze w końcu coś do mnei dojdzie i co dzień nowe rozczarowanie... ale koniec marudzenia.

pytanie mam takie: czy na wątku zakupowym, można wspólnie zamawiać sample?
wybaczcie jeżeli już o tym było, ja znalazłam jedynie, ze sampli właśnie na wspólnych nie zamawiacie, bo się nie opłaca, ale może jednak to nie jest do końca tak.

bo mnie się już bardzo nie opłaca zamawiać po raz trzeci...
jedna sprawa to koszty wysyłki, ale druga, ważniejsza to jednak rozczarowanie...
jak chcesz to Ci wezme ten darmowy zestaw i odesle pozniej- bedzie Cie to w sumie kosztowalo kolo 20zł
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:43   #3104
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Nauczcie mnie gdzie i jak sie zamawia darmowe probki Mi trzeba tak po chlopsku wytlumaczyc,bo z wczesniejszych postow sie krece
Dokładnie tak jak vril tłumaczy - w pierwszym poście jest instrukcja obrazkowa autorstwa rozwielitki.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-08-08 o 12:49 Powód: pomyliłam nazwę wizażanki, przepraszam rozwielitko
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:47   #3105
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak vril tłumaczy - w pierwszym poście jest instrukcja obrazkowa autorstwa czarnego Elfa.
foch! obrazkowa jest moja!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:48   #3106
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Fakt rozwielitko pardą - sorki, już poprawiłam.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 20:49   #3107
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Tyle się naczytałam o tych minerałach, że zamierzam je w najbliższym czasie zakupić . Tylko waham się między formułą Intensive a Matt. Mam cerę trądzikową, z przebarwianiami i przetłuszczającą się. Słyszałam że po intensive twarz bardzo się świeci, coraz szybciej się przetłuszcza ale za to naprawdę dobrze kryje. Za to matt kryje trochę gorzej ale twarz jest dłużej matowa. I co tu zrobić? Co gorzej wygląda - trochę widoczne niedoskonałości i matowa cera czy świecąca się twarz prawie cały i nie widoczne niedoskonałości? Czy zamówić obie wersje i stosować je równocześnie (a chyab tak można, prawda ?). Do tego zamierzam kupić pędzel Flat Top gdyż słyszałam że użyty po nim podkład lepiej kryje niż nałożony pędzlem kabuki i może jeszcze korektor : ). Mam nadzieję że mi pomożecie bo jestem zupełnie 'lewa' w tym temacie .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 20:57   #3108
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wedlug mnie intensive zarowno kryje jak i matuje o wiele lepiej, a mam cere tradzikowa i łojotokową.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 21:14   #3109
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Tyle się naczytałam o tych minerałach, że zamierzam je w najbliższym czasie zakupić . Tylko waham się między formułą Intensive a Matt. Mam cerę trądzikową, z przebarwianiami i przetłuszczającą się. Słyszałam że po intensive twarz bardzo się świeci, coraz szybciej się przetłuszcza ale za to naprawdę dobrze kryje. Za to matt kryje trochę gorzej ale twarz jest dłużej matowa. I co tu zrobić? Co gorzej wygląda - trochę widoczne niedoskonałości i matowa cera czy świecąca się twarz prawie cały i nie widoczne niedoskonałości? Czy zamówić obie wersje i stosować je równocześnie (a chyab tak można, prawda ?). Do tego zamierzam kupić pędzel Flat Top gdyż słyszałam że użyty po nim podkład lepiej kryje niż nałożony pędzlem kabuki i może jeszcze korektor : ). Mam nadzieję że mi pomożecie bo jestem zupełnie 'lewa' w tym temacie .
śliczny avatarek.
przede wszytskim przeczytaj dokładnie 1. post, poczujesz się mniej zielona w temacie.
Myślę, ze nie można tak sklasyfikować formuł, musisz testować testować i jeszcze raz testować, bo to że ktoś miał kie spostrzeżenia nie znaczy że i Ty będziesz miała, wszytsko jest kwestią indywidualną.
Poza tym, nie trzeba się bać lekkiego glow, młoda twarz na tym jedynie zyskuje Jeśli masz problem z błyszezniem zainteresuj się bibułkami.
Aha, i pamiętaj o codziennym praniu pędzla.
to tyle, reszta jest w 1. poście
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 21:32   #3110
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
śliczny avatarek.
przede wszytskim przeczytaj dokładnie 1. post, poczujesz się mniej zielona w temacie.
Myślę, ze nie można tak sklasyfikować formuł, musisz testować testować i jeszcze raz testować, bo to że ktoś miał kie spostrzeżenia nie znaczy że i Ty będziesz miała, wszytsko jest kwestią indywidualną.
Poza tym, nie trzeba się bać lekkiego glow, młoda twarz na tym jedynie zyskuje Jeśli masz problem z błyszezniem zainteresuj się bibułkami.
Aha, i pamiętaj o codziennym praniu pędzla.
to tyle, reszta jest w 1. poście
Dziękuję .
Przeczytałam i rzeczywiście trochę lepiej już wiem o co chodzi . No to którą formułę zakupić jako pierwszą - matt czy intensive ? Czy kupić obie naraz aby efekty były jeszcze lepsze? I właśnie... Można jednocześnie stosować te dwie formuły w sensie że najpierw użyję intensive a potem na to matt? I widzę że muszę jeszcze duuużo poczytać bo nie mam pojęcia jak zamawiać itd., a jak patrzyłam na kolory to jest ich tak dużo że waham się chyba między dziesięcioma . I chyba pierwsze zamówię te próbki tylko też muszę się dokładniej dowiedzieć co i jak ; ).
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 21:32   #3111
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ala, mam to samo z rozami. mam tylko summer stroll ale nie zamiec poliki jak morele tez bym chciala salon funa albo best friends
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 21:55   #3112
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Dziękuję .
Przeczytałam i rzeczywiście trochę lepiej już wiem o co chodzi . No to którą formułę zakupić jako pierwszą - matt czy intensive ? Czy kupić obie naraz aby efekty były jeszcze lepsze? I właśnie... Można jednocześnie stosować te dwie formuły w sensie że najpierw użyję intensive a potem na to matt? I widzę że muszę jeszcze duuużo poczytać bo nie mam pojęcia jak zamawiać itd., a jak patrzyłam na kolory to jest ich tak dużo że waham się chyba między dziesięcioma . I chyba pierwsze zamówię te próbki tylko też muszę się dokładniej dowiedzieć co i jak ; ).
Wstaw zdjęcie facjaty to będzie lepiej dobrać kolor. A jak zamówić masz w pierwszym poście link do instrukcji obrazkowej Rozwielitki. A formuły to najlepiej zamówić wszystkie - w sampel wchodzi 3, ale można dokupić 1 za 2,5$, poza tym do sampla będzie ci potrzebny róż i korektor - pokaż twarz to będzie widać jaki będzie dla ciebie najlepszy. A w podwieszonym znajdziesz wszystko o minerałach - w podpisie vril masz link do opisu pędzli - najlepiej na początek kupić Flatt topa za 10$, dodam, że próbki z kita są darmowe, płacisz jedynie za przesyłkę.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:04   #3113
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Katelicious w 1. poście jest wszystko czego potrzebujesz co do sposobu zamawiania
tak, możesz nałożyć warstwę matte i warstwę intensive.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:09   #3114
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny a czy któraś z Was ma już tego składanego Flat Topa? bo tak się zastanawiam jak z jego myciem? czy np jakby woda się dostała gdzie nie trzeba rączka nie zaczęłaby rdzewieć?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:14   #3115
Kitexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jestem już chyba minerałomaniaczką, mimo że posiadam tylko jeden zestaw próbkowy :P

Wczoraj zamówiłam sobie wreszcie największy zestaw, masę pędzli i inne minerały, i jestem z siebie dumna ^.^ A dziś zauważyłam w specialsach że powinnam dostać gratisowo 3 cienie Chciałam podziękować wszystkim użytkowniczkom minerałów za dzielenie sie swoimi spostrzeżeniami, gdybym nie czytała namiętnie wszystkich części wątku (uwierzcie, da się!) nie mogłabym się zdecydować co kupić, a tak mam przyjemność doznania syndromu Czekania Na Paczkę xD

A najgorsze jest to, że odczuwam potrzebę następnego zamówienia, ale jako osoba zbyt młoda na pracę- nie stać mnie Ahhhh, muszę wciągnąć mamę w minerały
Kitexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:21   #3116
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Kitexx Pokaż wiadomość
Jestem już chyba minerałomaniaczką, mimo że posiadam tylko jeden zestaw próbkowy :P

Wczoraj zamówiłam sobie wreszcie największy zestaw, masę pędzli i inne minerały, i jestem z siebie dumna ^.^ A dziś zauważyłam w specialsach że powinnam dostać gratisowo 3 cienie Chciałam podziękować wszystkim użytkowniczkom minerałów za dzielenie sie swoimi spostrzeżeniami, gdybym nie czytała namiętnie wszystkich części wątku (uwierzcie, da się!) nie mogłabym się zdecydować co kupić, a tak mam przyjemność doznania syndromu Czekania Na Paczkę xD

A najgorsze jest to, że odczuwam potrzebę następnego zamówienia, ale jako osoba zbyt młoda na pracę- nie stać mnie Ahhhh, muszę wciągnąć mamę w minerały
Jeżeli nie wpiszesz kodu, to raczej nici z gratisów Chociaż nie wiem jak bywa z EDM - może mają dobre serce? Ale nie sądzę, przy cieniach był kod do wpisania o ile dobrze pamiętam..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:22   #3117
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mnie też minerały wciągnęły, choć dopiero czekam na pierwszą paczkę. Teraz wezmę biga podkładu - będę testować wszystkie formuły, nick nacka biga (o ile się spodoba), biga korektora (minta) i próbkę Carpool (idealny błękit znaleziony ) oraz pędzel do cienia.

Dziewczyny
czym mam nakładać minta na twarz? Czy za drugim razem mam domówić pędzel do niego?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:25   #3118
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcie facjaty to będzie lepiej dobrać kolor. A jak zamówić masz w pierwszym poście link do instrukcji obrazkowej Rozwielitki. A formuły to najlepiej zamówić wszystkie - w sampel wchodzi 3, ale można dokupić 1 za 2,5$, poza tym do sampla będzie ci potrzebny róż i korektor - pokaż twarz to będzie widać jaki będzie dla ciebie najlepszy. A w podwieszonym znajdziesz wszystko o minerałach - w podpisie vril masz link do opisu pędzli - najlepiej na początek kupić Flatt topa za 10$, dodam, że próbki z kita są darmowe, płacisz jedynie za przesyłkę.
Dobra, wkleję zdjęcia buźki ale jutro jak będzie dzienne światło . Tylko proszę, nie wystraszcie się na widok mojej twarzy bez podkładu z niedoskonałościami itd. . A, i kolor podkładu i korektora chcę mieć trochę jaśniejszy niż ten który pasował by teraz ponieważ mam lekko opaloną buzię a w jesień, zimę i wiosnę to jestem raczej bladsza .

~~~~~~~~
rozwielitka - przed chwilą sobie przeczytałam jak się zarejestrować itd. więc już chyba nie będzie problemu . Boże, jak dobrze że mam wizaż !
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:26   #3119
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jeżeli nie wpiszesz kodu, to raczej nici z gratisów Chociaż nie wiem jak bywa z EDM - może mają dobre serce? Ale nie sądzę, przy cieniach był kod do wpisania o ile dobrze pamiętam..
A wcale nie, bo jest napisane, że każde zamówienie powyżej 21$ (bez kosztów przesyłki) otrzyma gratis
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:30   #3120
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jeżeli nie wpiszesz kodu, to raczej nici z gratisów Chociaż nie wiem jak bywa z EDM - może mają dobre serce? Ale nie sądzę, przy cieniach był kod do wpisania o ile dobrze pamiętam..
kody do gratisowych cieni???? no to ładnie! Ja wczoraj zrobiłam zamowienie na 28$ plus 9$ shipping i liczyłam, że cienie te dostane jeszcze, ale jak trzeba wpisac było kod to cieni raczej nie przetestuję....

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
A wcale nie, bo jest napisane, że każde zamówienie powyżej 21$ (bez kosztów przesyłki) otrzyma gratis
no właśnie z tego co czytałam to tak było napisane, ale w sumie miałam pole do wpisania jakiegos kodu przy zamowieniu ale nie wpisywałam bo nie miałam żadnego. No ale mam nadziej, że przyślą te cienie i nie było tam żadnego kruczka...
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.