Nasz Problem:( a w sumie to mój - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 12:42   #1
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Thumbs down

Nasz Problem:( a w sumie to mój


Witam, nie wiem czy podobny wątek już był, ale przekopałam połowe tego forum więc z góry przepraszam jeśli takie pytania miały miejsce...

Chodzi o seks... Mam 18 lat a mój facet 24 i nie potrafimy sie dopasować w łóżku.. innymi słowy, on nie umie dojść Staram się jak moge ale nic z tego nie wychodzi... Jego sprzęt jest gotowy do walki już podczas namiętnych pocałunków i chyba mógłby tak wiecznie. Mamy naprwade długą gre wstępną, zmieniamy pozycje itp ale nigdy nie dochodzimy do "jego" końca bo albo nie mam siły albo moja hydraulika pada. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko i pytałam go czy poprzednie partnerki dawały mu rade to stwiedził ze może były ze 2 takie. O "ręcznym wspomaganiu" nie ma mowy bo powiedzał ze go to nie podnieca itp. Jednym słowem DługoDystansowiec..
Już nie wiem co robić?? znacie jakies sposoby żeby "nam" pomóc? Byłabym wdzięczna...

Ostatnio podczas seksu poczułam dziwne bóle w podbrzuszu i nie wiem skąd to się wzięło chodze regularnie na badania do lekarza bo biorę tabletki wiec wszystko z moim "środkiem" jest ok

Z góry dziękuje za wszelką pomoc i rady
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:46   #2
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

A może właśnie gra wstępna jest zbyt długa?? A próbowaliście seksu oralnego?? Może w ten sposób pomożesz mu osiągnąc orggazm. Dużym plusem jest to,że potraficie szczerze ze sobą rozmawiać.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:47   #3
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez TeenQQilla Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy podobny wątek już był, ale przekopałam połowe tego forum więc z góry przepraszam jeśli takie pytania miały miejsce...

Chodzi o seks... Mam 18 lat a mój facet 24 i nie potrafimy sie dopasować w łóżku.. innymi słowy, on nie umie dojść Staram się jak moge ale nic z tego nie wychodzi... Jego sprzęt jest gotowy do walki już podczas namiętnych pocałunków i chyba mógłby tak wiecznie. Mamy naprwade długą gre wstępną, zmieniamy pozycje itp ale nigdy nie dochodzimy do "jego" końca bo albo nie mam siły albo moja hydraulika pada. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko i pytałam go czy poprzednie partnerki dawały mu rade to stwiedził ze może były ze 2 takie. O "ręcznym wspomaganiu" nie ma mowy bo powiedzał ze go to nie podnieca itp. Jednym słowem DługoDystansowiec..
Już nie wiem co robić?? znacie jakies sposoby żeby "nam" pomóc? Byłabym wdzięczna...

Ostatnio podczas seksu poczułam dziwne bóle w podbrzuszu i nie wiem skąd to się wzięło chodze regularnie na badania do lekarza bo biorę tabletki wiec wszystko z moim "środkiem" jest ok

Z góry dziękuje za wszelką pomoc i rady

pogrubione-interesujące okreslenie
hmmm czesto słyszy sie ze facet dochodzi za szybko...
A moze on poprostu przed spotkaniem z Toba sie sam zadowala zeby dłuzej wytrzymac i tylko tak mowi ze ''reczne wspomaganie'' go nie podnieca...
Taka konspiracyjna mysl mi do głowy przyszla
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:52   #4
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez suzyyy Pokaż wiadomość
A moze on poprostu przed spotkaniem z Toba sie sam zadowala zeby dłuzej wytrzymac i tylko tak mowi ze ''reczne wspomaganie'' go nie podnieca...
Taka konspiracyjna mysl mi do głowy przyszla
haha wiedziałam, że ktoś o tym pomyśli.. spędzamy ze sobą przeważnie całe weekendy wiec nie ma gdzie sie zadowalać, poza tym z początku próbowałam i nic z tego nie było...
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:58   #5
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Dziwna sprawa... Na ogół to faceci nie mają żadnych problemów z osiągnięciem orgazmu (w końcu mają go wrodzonego) i chyba czułabym się dziwnie, gdyby mój chłopak nie mógł dojść. Polecam wizytę u seksuologa.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:04   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

A czy onanizujac sie dochodzi ?szybko ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:06   #7
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa... Na ogół to faceci nie mają żadnych problemów z osiągnięciem orgazmu (w końcu mają go wrodzonego) i chyba czułabym się dziwnie, gdyby mój chłopak nie mógł dojść. Polecam wizytę u seksuologa.
Jakby to było normalne to nie prosiłabym was o porade
Myśle że on potrafi dojść tylko potrzebuje dużo czasu a ja nie potrafie dac mu rady i nie wytrzymuje... znacie jakies sposoby na wydłużenie moich możliwosci albo skrócenie jego???
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 13:08   #8
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez TeenQQilla Pokaż wiadomość
Jakby to było normalne to nie prosiłabym was o porade
Myśle że on potrafi dojść tylko potrzebuje dużo czasu a ja nie potrafie dac mu rady i nie wytrzymuje... znacie jakies sposoby na wydłużenie moich możliwosci albo skrócenie jego???
Skoro czujesz się zmęczona, to po co na siłę wydłużać "Twoje możliwości"? Tak jak już pisałam, polecam wizytę u seksuologa.

PS. A może po prostu jego nie rajcuje długa gra wstępna, może to właśnie o to chodzi?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:13   #9
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Na Twoim miejscu popróbowałabym jeszcze z różnymi pieszczotami - może potrzebuje jakiegoś silniejszego bodźca? Spróbujcie też nieco skrócić grę wstępną.
A jeśli i to, i czas Wam nie pomogą, to rzeczywiście lepiej wybrać się do seksuologa.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:17   #10
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A czy onanizujac sie dochodzi ?szybko ?
Nic mi nie wiadomo o tym, żeby robił to sam a jak już wspominałam powiedział że "słabo go to jara" wiec już niepróbuje bo nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
PS. A może po prostu jego nie rajcuje długa gra wstępna, może to właśnie o to chodzi?
obu nam jest dobrze, zresztą to on zainicjował długą gre wstępną

Wymiękam już dosłownie, nie wiem jak go zadowalać
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:21   #11
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez TeenQQilla Pokaż wiadomość
Nic mi nie wiadomo o tym, żeby robił to sam a jak już wspominałam powiedział że "słabo go to jara" wiec już niepróbuje bo nie ma sensu



obu nam jest dobrze, zresztą to on zainicjował długą gre wstępną

Wymiękam już dosłownie, nie wiem jak go zadowalać
Zamiast się zadręczać, zabierz go i idźcie razem do seksuologa! Może on zainicjował tą grę wstępną, myśląc, że mu się to spodoba, ale jednak nie wyszło? Skoro dotykanie ręką go "nie jara" to może po prostu w przeszłości często się masturbował i teraz delikatny dotyk nie za bardzo na niego działa i potrzebuje dużo silniejszych bodźców? Czytałam kiedyś coś na ten temat.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 13:28   #12
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Może on zainicjował tą grę wstępną, myśląc, że mu się to spodoba, ale jednak nie wyszło?
on miał partnerki przede mną więc kwestie jego upodobań można zakończyć...

Mysle ze to we mnie bardziej tkwi problem bo nie daje mu rady... a bardzo bym chciała...
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:32   #13
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

A może jego podniecają jakieś "ostrzejsze" zabawy? Są ludzie, którzy nie moga osiągnąć orgazmu bez jakiegoś określonego bodźca. Może on ma jakiś fetysz, o którym wstydzi się powiedzieć? Może chce cię zdominować (klapsy, wiązanie), a może sam chce byc zdominowany? A może kręci go seks analny? To tylko kilka z możliwości.
To są rzeczy dla niektórych osób trudne, zwłaszcza dla tych wychowanych w bardziej konserwatywnych rodzinach, przyznać się do fantazji...

Moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać, zapytać szczerze, czy jest coś, co chciałby z tobą robić, ale boi się/wstydzi o tym powiedzieć? Jeśli się okaże, że nic z tych rzeczy - cóż, wizyta u seksuologa to tez jest jakieś wyjście.

Jeśli zaś chodzi o hydraulikę, o ile masz na myśli nawilżenie, to popróbujcie z jakimiś żelami.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:38   #14
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Aivilo - interesujące sugestie chyba wypróbuje przy najbliższej okazji dzięki

a szczerość to atut naszego zwiazku <3
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:48   #15
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Bez urazy, dla nikogo, ale jak słyszę teksty: mnie to nie jara, i czytam, że to Ty masz na uszach stanąć i cuda wydziwiać to Twój facet jawi mi się jako taki cwaniaczek: słuchaj mała, mnie to nie jara, wymyśl coś, jak dwie partnerki potrafiły to Ty też dasz radę.

Mogę się mylić oczywiście, ale takie mam wrażenie po Twoich postach.



P.s Nie mówię, że kobieta ma się nie starać, ale to on powinien wiedzieć co mu sprawia przyjemność co chciałby wprowadzić itd. itp. Bo to nie jest Twój problem jak w tytule piszesz, Wasz i przede wszystkim jego.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:54   #16
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

A powiedz, jak długo jesteście razem i jak dlugo współżyjecie?
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:06   #17
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Twój facet jawi mi się jako taki cwaniaczek: słuchaj mała, mnie to nie jara, wymyśl coś, jak dwie partnerki potrafiły to Ty też dasz radę.
sęk w tym, że on mi nie kazał wydziwiać jakichś niestworzonych rzeczy tylko ja sama chce, bo nie jest mi z tym dobrze, ze ja mam satysfakcje z sexu a on nie, dlatego prosiłam was o pomoc. Wg mnie obie osoby powinny czerpac z tego satysfakcje a nam to nie wychodzi.

Szczerze mówiąc gdyby zrobił tak jak tobie sie wydaje to pogoniłabym go
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:11   #18
Mmmonique
Raczkowanie
 
Avatar Mmmonique
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Proponuje abys pytala go np podczas pieszczot co sprawia mu wieksza przyjemnosc i co go najbardziej podnieca, czy lubi mocniej, szybciej itepe itede..i gdy on Ci na to wszystko odpowie wprowadz to w zycie i zobacz jak reaguje. Proponuje rowniez zmniejszyc czas gry wstepnej tak jak pisala jedna z wizazanek oraz uzywac zeli, kiedy poczujesz ze pada Twoja 'hydraulika'
To, ze on zainicjowal dluga gre wstepna nie oznacza, ze akurat musi byc to odpowiednie. Porozmawiaj z nim i zasugeruj, zeby sprobowac krocej zobaczycie jak wtedy bedzie

Edytowane przez Mmmonique
Czas edycji: 2010-02-10 o 14:18 Powód: dopisek
Mmmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:39   #19
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

a ja bym spróbowała tzw. 'szybkiego numerka'.. zaskoczyć go zupełnie.. nieplanowanie się na niego rzucić facetów to bardzo rozpala ale tak żeby nie miał nic do gadania

aha a jeśli się męczysz, to może zmieńcie pozycje na taką, w której będziesz sobie leżała, a to mniej męczące niż wtedy, gdy musisz się ruszać ostro
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 14:39   #20
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
P.s Nie mówię, że kobieta ma się nie starać, ale to on powinien wiedzieć co mu sprawia przyjemność co chciałby wprowadzić itd. itp. Bo to nie jest Twój problem jak w tytule piszesz, Wasz i przede wszystkim jego.
Dokładnie, skoro miał już partnerki, które go zadowalały to powinien wiedzieć co sprawia mu przyjemność.
Trzeba poeksperymentować, może z np pozycjami. Mój chłopak też nie dochodził przy niektórych pozycjach. Trochę praktyki i proszę... wszystko działa jak należy
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...



Edytowane przez malajaa
Czas edycji: 2010-02-10 o 14:54
malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:42   #21
Mmmonique
Raczkowanie
 
Avatar Mmmonique
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez pomaranczkav Pokaż wiadomość
a ja bym spróbowała tzw. 'szybkiego numerka'.. zaskoczyć go zupełnie.. nieplanowanie się na niego rzucić facetów to bardzo rozpala ale tak żeby nie miał nic do gadania

aha a jeśli się męczysz, to może zmieńcie pozycje na taką, w której będziesz sobie leżała, a to mniej męczące niż wtedy, gdy musisz się ruszać ostro

Z tym 'szybkim numerkiem' to swietne, czuje, ze wtedy moze nie miec az takich problemow z dojsciem
Mmmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:53   #22
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez Mmmonique Pokaż wiadomość
Z tym 'szybkim numerkiem' to swietne, czuje, ze wtedy moze nie miec az takich problemow z dojsciem
bardzo możliwe, niektórym się podobają takie ekstremalne doznania
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:54   #23
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Mnie tylko ciągle dziwi, że to autorka siedzi i kombinuje co by tu zrobić...

A nie powinno przypadkiem być tak, że we dwoje pogadają, on powie co lubi czego chciałby spróbować (nie jest jego 1-wszą partnerką wiec chyba gość wie co go kręci) i wprowadzą to w życie?

No bo wiecie, ona będzie szybkie numerki, seks pod prysznicem i inne cuda wprowadzać, a okaże się np. że gość osiąga satysfakcję tylko przy spełnianiu jakiejś lżejszej czy cięższej dewiacji. W najlepszym wypadku dla mnie np jest fetyszystą stóp i marzy, żebyś go stopami pobudzała a nie rękoma albo ma zapędy sadystyczne?

Dziwi mnie, że gość nie dochodzi i nic z tym nie robi. Pogadajcie i dowiedz się co jest grane bo forum Ci na niego złotego przepisu nie da.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:00   #24
Mmmonique
Raczkowanie
 
Avatar Mmmonique
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Mnie tylko ciągle dziwi, że to autorka siedzi i kombinuje co by tu zrobić...

A nie powinno przypadkiem być tak, że we dwoje pogadają, on powie co lubi czego chciałby spróbować (nie jest jego 1-wszą partnerką wiec chyba gość wie co go kręci) i wprowadzą to w życie?

No bo wiecie, ona będzie szybkie numerki, seks pod prysznicem i inne cuda wprowadzać, a okaże się np. że gość osiąga satysfakcję tylko przy spełnianiu jakiejś lżejszej czy cięższej dewiacji. W najlepszym wypadku dla mnie np jest fetyszystą stóp i marzy, żebyś go stopami pobudzała a nie rękoma albo ma zapędy sadystyczne?

Dziwi mnie, że gość nie dochodzi i nic z tym nie robi. Pogadajcie i dowiedz się co jest grane bo forum Ci na niego złotego przepisu nie da.
Masz racje. To nie jest tak uprawiamy seks i jest pieknie ladnie, trzeba pracowac tak jak nad wszystkim. A dziewczyna tez wrozka nie jest i nie usiadzie i nie bedzie myslec o moze tak mu zrobie to bedzie lepiej albo inaczej. Rozmawiac trzeba ze soba, ze szczegolami;-)
Mmmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:31   #25
TeenQQilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 55
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Sęk w tym, że próbuje od niego wyciągnąć o co kaman to mówi mi "Spokojnie maleńka, bedzie dobrze", "Trening czyni mistrza"., "Popracujemy nad tym"... Mówił też ze za mało siebie daje, tzn ze on myśli że ja to z przymusu robię, czy że on tak chce a wcale tak nie jest...
Szczere rozmowy są u nas na porządku dziennym dlatego już nie wiem co mam robić
__________________
24.10.2009 <3 K
TeenQQilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:37   #26
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Sęk w tym, że próbuje od niego wyciągnąć o co kaman to mówi mi "Spokojnie maleńka, bedzie dobrze", "Trening czyni mistrza"., "Popracujemy nad tym"... Mówił też ze za mało siebie daje, tzn ze on myśli że ja to z przymusu robię, czy że on tak chce a wcale tak nie jest...
Szczere rozmowy są u nas na porządku dziennym dlatego już nie wiem co mam robić
Zbywanie Cię uważasz za szczere rozmowy?! Przecież on nie mówi Ci nic konkretnego, a na dodatek uważa, że za mało z siebie dajesz Jak dla mnie ten chłopak sam nie wie, czego chce - oczekuje tylko, że będziesz skakać koło niego i kombinować, jak tu pana i władcę zadowolić.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:45   #27
Mmmonique
Raczkowanie
 
Avatar Mmmonique
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez TeenQQilla Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że próbuje od niego wyciągnąć o co kaman to mówi mi "Spokojnie maleńka, bedzie dobrze", "Trening czyni mistrza"., "Popracujemy nad tym"... Mówił też ze za mało siebie daje, tzn ze on myśli że ja to z przymusu robię, czy że on tak chce a wcale tak nie jest...
Szczere rozmowy są u nas na porządku dziennym dlatego już nie wiem co mam robić
Proponuje popracowac nad rozmowa. Gdyby mi tak partner powiedzial, ze za malo z siebie daje wiedzac, ze chce zrobic wszystko to przepraszam...
a mowiac Ci ''spokojnie malenka, bedzie dobrze' to sie niczego nie dowiadujesz. Tylko tak sobie powie, zeby bylo. Widze tutaj za malo staran z jego strony.
Mmmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:50   #28
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Ponawiam pytanie: Jak długo jesteście ze sobą i jak długo współżyjecie?

Wbrew pozorom to ma znaczenie. Jeśli problem istnieje od np. 2 lat, to raczej seksuolog, jeśli kochacie się od miesiąca, to może być po prostu kwestia dogrania...
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:11   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Bez urazy, dla nikogo, ale jak słyszę teksty: mnie to nie jara, i czytam, że to Ty masz na uszach stanąć i cuda wydziwiać to Twój facet jawi mi się jako taki cwaniaczek: słuchaj mała, mnie to nie jara, wymyśl coś, jak dwie partnerki potrafiły to Ty też dasz radę.

Mogę się mylić oczywiście, ale takie mam wrażenie po Twoich postach.

P.s Nie mówię, że kobieta ma się nie starać, ale to on powinien wiedzieć co mu sprawia przyjemność co chciałby wprowadzić itd. itp. Bo to nie jest Twój problem jak w tytule piszesz, Wasz i przede wszystkim jego.
Dokładnie.

A skoro miał przedtem partnerki (pozostaje wierzyć na słowo, poza tym jak między nimi było z seksem tego się nigdy, autorko wątku, nie dowiesz - chyba, że zapytasz którąś z nich), to chyba wie, co go "jara"?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:27   #30
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Nasz Problem:( a w sumie to mój

Cytat:
Napisane przez TeenQQilla Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że próbuje od niego wyciągnąć o co kaman to mówi mi "Spokojnie maleńka, bedzie dobrze", "Trening czyni mistrza"., "Popracujemy nad tym"... Mówił też ze za mało siebie daje, tzn ze on myśli że ja to z przymusu robię, czy że on tak chce a wcale tak nie jest...
Szczere rozmowy są u nas na porządku dziennym dlatego już nie wiem co mam robić
to jest przykład tej szczerej rozmowy ?
jaki on jest macho... kufa nie mogę.
a jak myśli że robisz to z przymusu to nie rób tego może powie coś więcej na temat co i jak lubi.
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.