Makijaż i ogólny wygląd skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 15:31   #1
Tabasco67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1

Makijaż i ogólny wygląd skóry


Mam do was pytanie, wiem że jest dość ogólne i może nawet nie w tym temacie co trzeba (proszę o wyrozumiałość - to mój pierwszy post na tutejszym forum) a więc chodzi mi o to: Co dobrego mogę zrobić dla swojej skóry ciała i twarzy w trzy dni by wyglądała świetnie (skórę ciała mam lekko wysuszoną - stale kremuje, cerę mam mieszaną i kremów też używam odpowiednio do mieszanej) Chodzi mi o jakieś sztuczki rady by skóra była mięciutka i gładka w dotyku...Jakieś maseczki no nie wiem doradźcie. Co do makijażu jaki możecie zaproponować na "randkę" - spotkanie u mnie w domu, dobry film, winko. Liczę na waszą pomoc.
Tabasco67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:13   #2
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dot.: Makijaż i ogólny wygląd skóry

Proponuję zrobić peeling gruboziarnisty, (polecam z St. Ives - Morelowy :P ) następnie nałożyć maseczkę (bardzo dobre są maseczki z zieloną glinką, musisz poszukać np. w rossmanie lub w drogeriach natura). Po nałożeniu maseczki przetrzyj skórę tonikiem - koniecznie! No i po nałożeniu kremu świetny jest tzw. masaż twarzy, a mianowicie rozpoczynamy od skóry szyi, przechodząc okrężnymi ruchami ku górze. Na wysokości policzków opuszkami palców przesuwamy się w kierunku uszu, następnie okrążamy oczy od środka oka przez łuk brwiowy do jego zewnętrznej części i ponownie, tym razem dołem do wewnętrznej części oka. Pamiętajmy, że skóra wokół oczu jest bardziej delikatna niż w innych partiach twarzy, dlatego masaż powinien być także delikatniejszy. Masaż wokół oczu dobrze jest wykonywać dwoma palcami: wskazującym i środkowym. Po masażu polegającym na okrążaniu oczu, wykonać można drugi, polegający na lekkim uciskaniu skóry. Zabieg ten z pewnością poprawi wygląd skóry wokół oczu, ale także zapobiegnie powstaniu opuchlizn występujących często w postaci tak zwanych „worków”.Kiedy poczujemy, że masowanie sprawia opór należy dodać odrobinę kremu. Najlepiej dokładniej poszperaj w necie :P A po kremie i masażu cóż ... Skóra będzie niesamowicie wypoczęta. A co do całego ciała tak jak mówiłam - mocny peeling i oczywiście balsam Aha, podsuń skórki przy paznokciach stóp i rąk, pomaluj je i nakremuj O reszcie mówić nie muszę :P Co do makijażu najlepiej coś delikatnego - to jest randka a nie bal karnawałowy, trzeba LEKKO podkreślić mocne strony :P Teraz idzie wiosna - może coś w kolorach zieleni, brązu, fiołków? Osobiście polecam Ci poszukać na wizażu w dziale makijaże - na pewno znajdziesz coś dla siebie!! I pamiętaj - wykonanie makijażu w którym będziesz DOBRZE wyglądać zależy od twojego typu kolorystycznego urody, kształtu oczu, ust, nosa ... Ach co ja tam będę pisać :P Udanej randki!
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:22   #3
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Makijaż i ogólny wygląd skóry

Jeśli chodzi o miękką, gładką skórę to zrób peeling z kawy mielonej- wymieszaj trochę z żelem pod prysznic albo mydłem w płynie i wyszoruj ciało tą papką. Później oczywiście natrzyj skórę balsamem, czy tam oliwką- jak wolisz Udanej randki
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:05   #4
magdalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż i ogólny wygląd skóry

na sucha skore polecam maseczke perfecta migdalowa a co do ciala do peeling z fusow z kawy z cyamonem i oliwa z oliwek daje mila w dotyku skore i ladny zapach
magdalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:26   #5
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Makijaż i ogólny wygląd skóry

jeśli chodzi o gładkie ciało to szczerze polecam peeling kawowy (z fusów kawy, jakiegoś olejku/żelu i cukru) lub peeling cukrowy daxa, o ten
efekty świetne!
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.