Jasny podkład - zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 18:23   #121
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Z Guerlain 230 bądź 240 będzie odpowiednie, bo są najjaśniejsze. 420 i 520 to już cieplejsze i ciemniejsze odcienie. Nowy, różany podkład właśnie testuję i jest cudowny Jak tak dalej pójdzie to na jakiś czas wyprze uwielbianą przeze mnie do tej pory Divinorkę

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 19:27   #122
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Testowalam podklad Kanebo i moge powiedziec tyle dobry podklad.Ale Guerlein rozany to cacko dziewczyny ,naprawde rewelacja co potwierdza nasze wiazazowe guru-Anahstasia.Jeszcze nie testowalam Givenchy ,ostatnio pod reka mialam Diora i mam bardzo zle zdanie o tym podkladzie jest doprawdy bylejaki ,ale moze to kwestia cery.Moja znajoma miala kiedys przyjemnosc spotkac samego Guerleina i powiedziala mi ,ze to niezwykly czlowiek pelen pasji ,czarujacy i niezniszczony przez biznes.Ja autentycznie zakochalam sie w tym podkladzie rozanym i czuje ,ze skora jest rozpieszczona i poprawia sie.Ostatnio dostalam wysypki po Bobbi Brown... ,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 19:42   #123
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Madonek-nie kus bo noramalnie Tz mnie z domu wyrzuci juz sie napalilam na meteoryty Guerlaina i na khol teraz na podklad,hmmm musi byc bardzo ciekawy czlowoiek ten Guerlain-gust ma super-wie co kobiety lubia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 19:57   #124
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Dziewczyny w jakiej cenie jest podklad o ktorym tu mowa:Guerlein?? moze bym sie skusila ja rowniez bladolica jestem i zakup podkladu to dla mnie nie lada wyczyn, a jak narazie nie znalazlam tego jedynego, ciagle poszukuje a skoro juz pytam o cene to czy bedzie on odpowiedni dla cery mieszanej??
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 20:08   #125
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Przeszukalam wszystkie sephory itp online i nigdzie nie widze tego nowego podkladu Guerlaina(a moze i lepiej bo by mnie pewnie skusil) a juz nowy podklad zamowilam .

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 20:13   #126
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

A co do pytania o najasniejszy podklad to ja uzywam teraz Neutrogena fair to light(mam jasna karnacje ) a jest jeszcze jasniejszy ivory to fair(wklejam odcienie jakie ma ten podklad)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-09-28 o 20:27 Powód: bledy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 20:37   #127
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

A najasniejszy podklad jaki znalazlam w swoim folderze to ma lola cosmetics oil free foundation-ale nigdy go nie probowalam.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 20:51   #128
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Ja też mam jasna cerę
Podkład, który najlepiej się sprawdzał u mnie kolorystycznie (dobrze matuje, ale średnio kryje) to loreal ideal balance nr 15 ivory rose. Czasem kupuję inny, okazuje się za ciemny to mieszam z jaśniuteńkim, prawie białym pudrem, aż uzyskam taki kolor jak chcę.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 09:01   #129
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Znajoma pracowala niegdys w Harrods i powiedziala,ze z ludzi sukcesu ktorych poznala on wyroznia sie najbardziej.Jest taki czysty duchowo,kocha swoja prace i jest niezwykle czarujacy(ma swoje lata jednak )W ,,Twoim Stylu'' byl swego czasu artykul o jego ogrodzie i wywiad .Pierwsza klasa facet.Elfie rozany podklad ma moim zdaniem wlasciowsci pielegnujace ,jest bardzo fajny i przepiekny zapach,cienka warstwa juz czyni cuda (wada jest cena 34 euro)Musze to jeszcze przemyslec...Jak TZ Cie z domu wyrzuci zapraszam do siebie Ewentualnie mozna zastanowic sie ,czy wytoczyc proces o wplywie reklam i glownie portalu wizazu.pl na portfel wizazanki i jej TZ Mam cere mieszana i dlatego nie kazdy podklad mi lezy W zasadzie te stricte matujace sa dla mnie zbyt sztuczne i czuje sie w nich jak przebrana,a skora wyglada moim zdaniem staro.Ten rozany choc moze jest dedykowany paniom po 40 jest naprawde extra.Przyznaje sie jednak ,ze jedna wizazanka zachecila mnie do zakupu podkladu dr Hauschka i pudru.W najblizszym czasie postanowilam przetestowac i te produkty.pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 09:32   #130
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Cytat:
Napisane przez madonek
Testowalam podklad Kanebo i moge powiedziec tyle dobry podklad.Ale Guerlein rozany to cacko dziewczyny ,naprawde rewelacja co potwierdza nasze wiazazowe guru-Anahstasia.
Dziękuję Madonku
Fleur de Teint jest już na pewno dostępny w polskich Sephorach. Kosztuje, o ile mnie pamięć nie myli, tyle co Divinorki, czyli 180 zł. I chyba też jest go tyle co Divinorek - 25 ml. Nie miałam zbyt wiele czasu, żeby go oglądać, tylko chapnęłam próbkę i znikłam Najjaśniejszy odcień, który ja testuję to 240. Zbliżony jest do 230 Silky Smooth Foundation. Zaryzykowałabym twierdzenie, że jest ciut bardziej różowy od Divinorki.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 09:39   #131
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Ot stwierdzam fakt i chyle czola Anahstasjo ,pozdr serdecznie.Moje poszukiwania jednak bede kontynuowac,aby miec calkowita pewnosc ze rozany podklad jest najlepszy dla mnie.
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 11:59   #132
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Madonku, to spróbuj jeszcze Subli'mine Givenchy. Moje drugie cudo Acz jako Guerlainomaniaczka z tych dwojga wybrałabym różyczki (Subli'mine już mam, Fleura mieć będę

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 12:10   #133
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Madonku, to spróbuj jeszcze Subli'mine Givenchy. Moje drugie cudo Acz jako Guerlainomaniaczka z tych dwojga wybrałabym różyczki (Subli'mine już mam, Fleura mieć będę

Zapytam z ciekawości a jaki odcień Subli'mine polecasz??? Ja też jestem bladolica ale w ciepłym odcieniu mam cerę. Niestety u mnie nie ma kolorówki Givenchy i musiałabym w ciemno kupować. No i mam cerę wybitnie suchą czy on się nadaje do takiej????
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 12:23   #134
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Podkład teoretycznie przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Ja mam mieszaną w kierunku przetłuszczającej się. Podkład na pewno jej nie wysusza, ani nie podkreśla przesuszonych partii skóry. Ale jak się będzie u Ciebie sprawował naprawdę cieżko mi powiedzieć
Ja jestem bladolica w chłodnym odcieniu więc wybrałam 104, chociaż jest jeszcze jaśniejsze 101 - niemal białe. I pewnie to mi będzie pasowało na pozostałe pory roku, ale póki co mam jeszcze resztki wakacyjnej opalenizny. Cieplejszy odcień, ale nadal jasny to 102.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 12:30   #135
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Podkład teoretycznie przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Ja mam mieszaną w kierunku przetłuszczającej się. Podkład na pewno jej nie wysusza, ani nie podkreśla przesuszonych partii skóry. Ale jak się będzie u Ciebie sprawował naprawdę cieżko mi powiedzieć
Ja jestem bladolica w chłodnym odcieniu więc wybrałam 104, chociaż jest jeszcze jaśniejsze 101 - niemal białe. I pewnie to mi będzie pasowało na pozostałe pory roku, ale póki co mam jeszcze resztki wakacyjnej opalenizny. Cieplejszy odcień, ale nadal jasny to 102.

Pozdrawiam!
Dziękuję
Nieuwierzysz ale właśnie patrząc na allegro na nie pomyślałam , że dla mnie dobry właśnie byłby nr 102 . Może się skuszę bo cena chyba tam atrakcyjna jak uważasz???? Niestety u mnie nie kupię kolorówki no chyba że się wybiorę gdzieś dalej na zakupy.

Edytowane przez ewunia2
Czas edycji: 2005-09-29 o 15:46
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 12:35   #136
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Ależ nie ma za co Dość niepewnie czuję się polecając odcienie podkładów, dlatego, że wiadomo 'jasny', 'ciepły', 'beżowy' to są tylko słowa i wiadomo, że idealnie nigdy się nie widząc drugiej osoby nie dobierze. 102 jest drugim najjaśniejszym odcieniem po różowej 101. Biała jak śnieg, acz z delikatnym beżowym pobłyskiem (czyli ciepłym). Liczę, że Ci się spodoba Swoją drogą podkład pięknie się wtapia w skórę i nawet lekki dysonans pomiędzy karnacją a podkładem zostanie zniwelowany.
W sklepie kosztuje albo 160, albo 180 zł. (już ceny mi się nakładają, za dużo tego Na pewno na allegro się opłaca, oczywiście jeśli masz zaufanego sprzedawcę (ja niestety nikogo nie polecę, bo z allegro nie korzystam

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 12:44   #137
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Cytat:
Anahstasia : 102 jest drugim najjaśniejszym odcieniem po różowej 101. Biała jak śnieg, acz z delikatnym beżowym pobłyskiem (czyli ciepłym).
O , to coś ciekawego . Muszę też obejrzeć odcień 101 jak będzie trupi to dobrze .

Cytat:
Niestety u mnie nie kupię kolorówki no chyba że się wybiorę gdzieś dalej na zakupy.
Ewuniu , w katowickim Geancie jest Givenchy .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 13:43   #138
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

O widze ze juz wiecej osob testuje Fleu de Teint. A jak wam sie podoba konsystencja?? Bo dla mnie troche gesta no ale ja jestem przyzwyczajona do LF Kanebo a ten sie leje jakby nie bylo
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 15:14   #139
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Madonek-czytajac Twoje opisy to az mnie skreca zeby go wyprobowac -ja go musze chociaz przetestowac-niestety nigdzie go nie znalazlam-w sephorze online jeszce nie ma.a moze to i lepiej....hihihi


CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 15:32   #140
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

On jest naprawde fajny testowalam juz dawno temu inne podklady Guerlaina i przyznaje nie rzucily mnie na kolana,z tym jest innaczej .Skora ma zdrowy koloryt ,a ...dzisiaj jeszcze raz zaryzykowalam z Kanebo ale on tak jakos zatyka pory .Zorientuje sie czy sa juz probki w sklepie,gdyz ja mialm zrobiona taka specjalna jako osoba upierdliwa i stateczna wymusilam wrecz probke ekspedientki z tego co sie orientuje niechetnie wreczaja wszelkie testery ,gdyz wola je trzymac dla siebie...takie czasy.Co do tego rozanego podkladu to naprawde pieknie wtapia sie w skore,ma takie naturalne swiatlo i twarz zyje zastanawiam sie czy slawne metoryty rowniez nie powinnam przetestowac,hihi(chyba juz czas najwyzszy )Co ci TZ z nami maja Elfie zorientuje sie w testerach,widzialam na makeupalley dwie recenzje czyli moze juz w USA sa...Anahstasja wyprobuje polecane przez Ciebie Givenchy i dam znak ,bardzo lubie taki naturalny efekt gdy twarz zyje i naprawde cos jest magicznego w Teint de Fleur...Wyslalabym zdjecie,ale nawet Teint de Fleur nie czyni mnie osoba fotogeniczna,niestety ,
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 22:49   #141
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

ja jako ze mam 23 lata raczej na Guerlaina nie mam co polowac...
ale powaznie zastanawiam sie nad inwestycja odnosnie Givenchy... moja skora jest bardzo 'trudna' jesli chodzi o podklady i wlasciwie z testowanych tylko ten, oraz Hydro-liquid Shiseido faktycznie pieknie leza na mojej skorze
no i zeby nie bylo: tez jestem raczej jasna
poki co - w robocie stosuje Max Factor Seamless Porcelein jesli o jasne idzie
gosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-30, 01:09   #142
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Cytat:
Napisane przez madonek
On jest naprawde fajny testowalam juz dawno temu inne podklady Guerlaina i przyznaje nie rzucily mnie na kolana,z tym jest innaczej .Skora ma zdrowy koloryt ,a ...dzisiaj jeszcze raz zaryzykowalam z Kanebo ale on tak jakos zatyka pory .Zorientuje sie czy sa juz probki w sklepie,gdyz ja mialm zrobiona taka specjalna jako osoba upierdliwa i stateczna wymusilam wrecz probke ekspedientki z tego co sie orientuje niechetnie wreczaja wszelkie testery ,gdyz wola je trzymac dla siebie...takie czasy.Co do tego rozanego podkladu to naprawde pieknie wtapia sie w skore,ma takie naturalne swiatlo i twarz zyje zastanawiam sie czy slawne metoryty rowniez nie powinnam przetestowac,hihi(chyba juz czas najwyzszy )Co ci TZ z nami maja Elfie zorientuje sie w testerach,widzialam na makeupalley dwie recenzje czyli moze juz w USA sa...Anahstasja wyprobuje polecane przez Ciebie Givenchy i dam znak ,bardzo lubie taki naturalny efekt gdy twarz zyje i naprawde cos jest magicznego w Teint de Fleur...Wyslalabym zdjecie,ale nawet Teint de Fleur nie czyni mnie osoba fotogeniczna,niestety ,

Widzialam te recenzje,pisalo tez ze podklad mozna dostac w sklepach online ale sprawdzilam i jeszcze nie ma
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 08:14   #143
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Kupilam podklad rozany bo jest rewelacyjny i zachecam Was do testowania bo warto
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 12:41   #144
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Ja nowego Guerlainka jeszcze nie testowałam ale polecam Divinore. Maja też jasne odcienie: np beige clair.
Bardzo jasny odcień miała kiedyś Isa Dora - o nazwie "porcelain" - był prawie biały;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 13:02   #145
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Z linni Fleur de Teint - jasny kolorek to 610, 510 i 210.
Bardzo jasny kolorek widziałam kiedyś w palecie Isa Dora - nazywał sie 'porcelanowy' ;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 13:42   #146
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Jeśli chodzi o jasne odcienie, nic nie przebije podkładów Estée Lauder dostępnych w Anglii bądź Irlandii (tam wybór jasnych kolorów jest naprawdę imponujący, nawet Double Wear ma 16 odcieni!!). Załączam właśnie paletę DW, Ivory Beige jest chyba najjaśniejszym kolorem podkładu jaki widziałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg estee.JPG (23,2 KB, 943 załadowań)
shantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 21:36   #147
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Dziewczeta kupilam sobie jeszcze puder w pastelach od Givenchy i jestem pod wrazeniem.Tylko jak uciec przed tymi pokusami -kosmetykami ,no jak zawsze cos czlowieka zaczaruje (dzisiaj puder od Chanel rozswietlajacy...),bede omijac drogerie poki co,a moze cos ocaleje na inne dzialy radosci zycia.A tak na marginesie dzisiaj uzbrojona bylam w podklad rozany i mozaike Givenchy oraz w tzw przyzwoite odzienie i zeby jasne to zdarza sie rzadko zaczepili mnie tacy dwaj faceci(przechodzilam w poblizu dzielnicy pokus)i tak jakos chcieli zapytac...no wlasnie powiedzialam ,ze ich nie rozumiem i nasluchalam sie biegnac do auta mojego TZ westchnienia zachwytu teskniacych za konwersacja domniemam.Czego to kosmetyki nie robia z kobity
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 13:39   #148
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Jasny podkład do cery z trądzikiem

Poszukuję podkładu do cery trądzikowej. Niestety Excipial i jemu podobne bardzo źle na mnie wyglądają - są po prostu za ciemne dla mojej bardzo bladej cery
Chcę także używać zielonego korektora, który dobrze zamaskuje moje czerwone ślady po trądziku i również nie mam pojęcia, który wybrać, ale jeszcze nie zgłębiłam tego tematu na forum.
Czy któraś z Was mogłaby mi coś polecić? Najlepiej w jakiejś rozsądnej cenie, bo nie stać mnie na b. drogi podkład (kilkadziesiąt zł to maximum, nie za blisko setki ).
Pozdrawiam.

PS. Dodam, że chodzi o podkład dla cery tłustej.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.

Edytowane przez natka_pietruszki
Czas edycji: 2006-04-30 o 22:39
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 13:49   #149
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

Ja ostatnio kupiłam podkład firmy Soray dla cery trądzikowej. Jak dobrze pamiętam to kosztował w granciach 8 zł.
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 13:50   #150
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

Cytat:
Napisane przez agnieszka26a
Ja ostatnio kupiłam podkład firmy Soray dla cery trądzikowej. Jak dobrze pamiętam to kosztował w granciach 8 zł.
A jest jasny?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.