Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 09:30   #1411
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

lalika jeśli ta henna tak ładnie pokryła ci odrosty, i zdjecie jest adekwatne do rzeczywistości, to chyba pokuszę sie na to cudo
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 10:53   #1412
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Zgadzam się, fajna długość a kolor? Nie wiem co od niego chcesz, bardzo ładny i też wydaje się być ciepły
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:25   #1413
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax, tak, coś takiego właśnie Mój też jest do ciała, a używam do włosów i sprawdza się cudnie ^^ Podobnie jest z olejem migdałowym itp. Niby do masażu, ale ja wszystko we włosy wcieram
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:53   #1414
Asiek000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 26
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

uca
nie wiem czy dobrze dedukuje, ale
kolor włosów masz cudowny......
a zdjęcie nr 3 - wydaje mi się że Twoje włosy mają zielonkawą poświatę, od roślin, przy których robiłaś zdjęcie......
absolutnie na żadnym innym nawet trochę nie przypominają zielonych, są naprawdę bardzo ładne..........
__________________
zapuszczamy naturalne włosy
zrzucamy kilka kg.... start -> 70kg


e-torebka
-5% przy zakupie
kod rabatowy
ff90ef0d
Asiek000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:55   #1415
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

scielam z dlugosci 2.5 cm i bardzo sie z tego ciesze! W koncu koncowki nie wygladaja na postrzepione!!!!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:21   #1416
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

zdjecie robione 2 dni temu, jeszcze tylko pare dni i beda 3 miesiace bez farby
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:34   #1417
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Uca ale wloski piekne ! Ile zapuszczalas bo juz nie pamietam?
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 20:15   #1418
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Skarbek super odrościk,mój za miesiąc taki będzie,kurcze tylko co poczniemy jak połowa głowy będzie ciemna,a połowa jasna
Fryzjerka potwierdziła dzisiaj,że mam poniszczone i pokruszone włosy Padaka
Ale jak tylko będę mieć swoje naturalne postaram sie jak nigdy o nie mmm
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:16   #1419
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Skarbek super odrościk,mój za miesiąc taki będzie,kurcze tylko co poczniemy jak połowa głowy będzie ciemna,a połowa jasna
Fryzjerka potwierdziła dzisiaj,że mam poniszczone i pokruszone włosy Padaka
Ale jak tylko będę mieć swoje naturalne postaram sie jak nigdy o nie mmm


damy rade ja mam w koncu motywacje, wieksza niz kiedykolwiek. piekne beda jak juz zapuscimy... juz czuje po odroscie ze takie delikatne, sliskie sa, a reszta posuszona.. tez wtedy bede dbala i nigdy wiecej rozjasniania
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 22:37   #1420
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

uca, najbardziej wiarygodne są zdjęcia włosów robione w świetle dziennym bez słońca, czyli Twoje zdjęcie nr 1. I z ręką na sercu mogę powiedzieć, że masz cudny blond na głowie i niczego zielonego tam nie ma

Skarb90, piękny, potężny odrost ślicznie kontrastujący z resztą włosków Dokładnie wiesz gdzie kończy się natura Powodzenia w zapuszczaniu, masz naturalki podobnej długości jak moje, będziemy się wspierać, przede mną jeszcze jakieś 64cm ^^
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 23:21   #1421
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dzieki za wsparcie dziewczyny .
Ale to nie moje wymysly ze miewaja zielony polysk i to nie tylko w sztucznym swietle i mam wrazenie ze moje zielone oczy sie 'gubia'.
Angelka ostatnie farbowanie luty 2009, wtedy to poswiecilam juz paromiesieczny odrost zeby zrobic sobie ostatnia, lekka henne zeby nie bylo tak widocznego przejscia (roznica byla dramatyczna bordo-szarosc).
Slyszalam ze plukanka z wywaru z lupin cebuli lekko podrudza, ale u mnie nie ma takiej cebuli - jest tylko biala.
Ostatnio wszyscy mnie podpuszczaja zebym sie pofarbowala, nawet tata jak z nim przez skypa rozmawialam mi powiedzial 'takie szare, rozjasnij troche' .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 09:44   #1422
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Dzieki za wsparcie dziewczyny .
Ale to nie moje wymysly ze miewaja zielony polysk i to nie tylko w sztucznym swietle i mam wrazenie ze moje zielone oczy sie 'gubia'.
Angelka ostatnie farbowanie luty 2009, wtedy to poswiecilam juz paromiesieczny odrost zeby zrobic sobie ostatnia, lekka henne zeby nie bylo tak widocznego przejscia (roznica byla dramatyczna bordo-szarosc).
Slyszalam ze plukanka z wywaru z lupin cebuli lekko podrudza, ale u mnie nie ma takiej cebuli - jest tylko biala.
Ostatnio wszyscy mnie podpuszczaja zebym sie pofarbowala, nawet tata jak z nim przez skypa rozmawialam mi powiedzial 'takie szare, rozjasnij troche' .
UCA nie patrz sie na innych tylko na siebie !!!! To przeciez nie twoj tata bedzie chodzil w tych 'rozjasnonych' tylko TY!
Moze ci wogole nie pasowac, i co wtedy? Bedziesz winila tate czy wlasna slaba wole???
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 10:41   #1423
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tyle ze ja juz mialam rozjasnione i napewno zle nie wygladalam. Przez jakies 2 lata jak rozjasnialam z glowa, wlosy sie mialy dobrze, dopiero pozniej zaczelam szalec, zachcialo mi sie superjasnych wlosow i sobie spalilam. Jak sobie zrobie krzywde to nikogo nie bede winic , ani biadolic jak co poniektore.
Zreszta gdybym miala sie zlamac teraz, to na bank zadne rozjasnianie w gre nie wchodzi , raczej przyciemnianie, poglebienie koloru. Staram sie docenic naturalki, ale obawiam sie ze jeszcze nie wyroslam z etapu eksperymentowania z wlosami chociaz przerobilam juz wszelkie mozliwe blondy i rudosci, henne, wlosy krotkie, dlugie, dready...
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2010-10-09 o 10:44
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 11:17   #1424
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Skarb90, piękny, potężny odrost ślicznie kontrastujący z resztą włosków Dokładnie wiesz gdzie kończy się natura Powodzenia w zapuszczaniu, masz naturalki podobnej długości jak moje, będziemy się wspierać, przede mną jeszcze jakieś 64cm ^^[/QUOTE]


mam taka motywacje jak nigdy, proby zapuszczania natutalnych podejmowalam 2 czy 3 razy, ale teraz wiem ze mi sie uda a ja nie wiem jaka dlugosc planuje, czas pokaze
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:21   #1425
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wklejam aktualną fotkę odrostów, kolor odbiega od rzeczywistości, ale widać dobrze długość. Ciesze się, że nie mam chwil zwątpienia i nawet nie myślę, aby pofarbować włoski. Życzę Wam takiej motywacji
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:30   #1426
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Skarb90 "mam taka motywacje jak nigdy, proby zapuszczania natutalnych podejmowalam 2 czy 3 razy, ale teraz wiem ze mi sie uda a ja nie wiem jaka dlugosc planuje, czas pokaze
"


No to jesteśmy w podobnej sytuacji Ja już 4 raz próbuję zerwać z farbowaniem i wrócić do natury. Za pierwszym razem wytrzymałam 1,5 miesiąca bez farby, za drugim 3 miesiące, a za trzecim 5. Mam nadzieję, że taraz to już ostatni raz i że uda mi się dotrwać do końca. Jak na razie dobrze się trzymam i zaobserwowałam u siebie "farbowstręt". Nawet nie patrzę w stonę farby. Skupiam się na pielęgnacji. Za kilka dni minie 3 miesiące jak wracam do naturalek i z każdym kolejnym dniem coraz bardziej podoba mi się mój naturalny odrościk. Ale ile człowiek musiał narobić głupstw i wyrządzić szkody swoim kłaczkom, żeby docenić ich urok.

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2010-10-10 o 12:31
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:43   #1427
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Wklejam aktualną fotkę odrostów, kolor odbiega od rzeczywistości, ale widać dobrze długość. Ciesze się, że nie mam chwil zwątpienia i nawet nie myślę, aby pofarbować włoski. Życzę Wam takiej motywacji
No no no! Potezny odrost! Gratulacje!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:27   #1428
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Wklejam aktualną fotkę odrostów, kolor odbiega od rzeczywistości, ale widać dobrze długość. Ciesze się, że nie mam chwil zwątpienia i nawet nie myślę, aby pofarbować włoski. Życzę Wam takiej motywacji

piękne pozazdroscic dlugosci naturalnych a ile juz nie farbujesz???

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Skarb90 "mam taka motywacje jak nigdy, proby zapuszczania natutalnych podejmowalam 2 czy 3 razy, ale teraz wiem ze mi sie uda a ja nie wiem jaka dlugosc planuje, czas pokaze
"


No to jesteśmy w podobnej sytuacji Ja już 4 raz próbuję zerwać z farbowaniem i wrócić do natury. Za pierwszym razem wytrzymałam 1,5 miesiąca bez farby, za drugim 3 miesiące, a za trzecim 5. Mam nadzieję, że taraz to już ostatni raz i że uda mi się dotrwać do końca. Jak na razie dobrze się trzymam i zaobserwowałam u siebie "farbowstręt". Nawet nie patrzę w stonę farby. Skupiam się na pielęgnacji. Za kilka dni minie 3 miesiące jak wracam do naturalek i z każdym kolejnym dniem coraz bardziej podoba mi się mój naturalny odrościk. Ale ile człowiek musiał narobić głupstw i wyrządzić szkody swoim kłaczkom, żeby docenić ich urok.

ja musze swoje zapuscic, wtedy tez odrzuce prostownice, a obecnie bez niej moje wlosy kiepsko wygladaja
najdluzej nie farbowalam z 5 miesiecy...
jak juz zapuszcze swoje to bede miec je do czasu az nie pojawi sie pierwszy siwy wlos

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-10-10 o 13:28
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:32   #1429
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
hej

jestem nowa na Wizazu i w tym watku. Fajnie, ze istnieje taka grupa wsparcia. Chcialam sie z Wami podzielic swoim sposobem na zniszczone wlosy i tym jak uzyskac sliczny ciemny braz bez niszczenia, ktory mi sie udalo niestety dopiero po latach
Mam swoje naturalne wlosy w kolorze rudo-mysiego blondu I nigdy nie moglam ich zostawic w spokoju. Albo robilam blond pasemka (zeby potem calkowicie je rozjasnic) albo dla odmiany farbowalam je na ciemny braz (w ktorym wygladam najlepiej) co po jakims czasie przesuszalo i niszczylo. W miedzyczasie eksperymentowalam z odcieniami rudego i henna.
I juz niedawno mialam prawie naturalne wlosy, kiedy postanowilam zrobic czarne pasemka. Pojawily sie odrosty wiec znowu zrobilam pasemka az w koncu dol wlosow byl ciemny a na gorze odrost blond. Przede mna byla wazna impreza, wiec zafarbowalam na ciemny braz farba loreala. I dostalam alergii. Wlosy zaczely wypadac. Ale rosly a odrost sie powiekszal. A alergie powodowal od tamtego czasu nawet zle dobrany szampon. Wiec farbowanie odpadalo calkowicie.
Mam kolezanke, ktora interesuje sie wszystkim co naturalne i poradzila mi sklep, gdzie sprzedaja naturalne farby do wlosow. Kupilam ta naturalna farbe w kolorze "ciemny braz" - nazywa sie Henna Plus Colour Cream (sa dwie wersje - jedna silniejsza a druga 100% naturalna - slabsza - ja kupilam ta slabsza ze strachu przed alergia). Kolor wyszedl dokladnie ciemny braz, wlosy sa sliczne i blyszczace!!! Farbuje juz od pol roku i jestem szczesliwa, ze mam zdrowe wlosy, ktore wszyscy komplementuja. Po eksperymentach z henna, juz stracilam nadzieje na ciemny braz bez odciena rudosci, a tu przyjemna niespodzianka. Minusy: niestety trzeba to robic czesto bo jak wszystkie inne 100% naturalne farby bez utrwalaczy szybko sie splukuja. I za kazdym razem leci brunatno-fioletowa woda. Recznik kupilam sobie ciemny, zeby nie niszczyc moich jasnych. W tydzien po farbowaniu nie chodze na basen, bo kolor splywa po plecach Acha no i cena... ja kupuje w Czechach za okolo 265 koron (prawie 40 zlotych) ale po dwoch farbowaniach kolor trzyma sie coraz lepiej i potem wystarczy tylko pol tubki raz na 3 tygodnie na same odrosty (wczesniej farbowalam co 2 tygodnie bo myje wlosy co drugi dzien)
Mimo tych minusow nie zaluje. I polecam. Sa rozne kolory od jasnych do czarnego. Ja czekam az naturalne wlosy mi calkowicie odrosna (a te zafabowane jeszcze lorealem calkiem zetne bo podcinam co miesiac ale jeszcze jest ich okolo 1/3) i wtedy przestane farbowac ta naturalna farba, po prostu poczkeam az sie wyplucze i bede miala swoje zdrowe naturalne dlugie wlosy

Zapomnialam dodac ze to jest w zasadzie nie tyle naturalna farba co swietna odzywka. I przede wszystkim pozwala "przeczekac" czas kiedy naturalne wlosy urosna na tyle zeby mozna bylo sciac te zafarbowane (ja sie nie zdecydowalam na sciecie na krotko).
Nieprawda. Sama farbuję włosy tylko naturalną henną. Kolor się nie spłukuje i odrosty są bardzo widoczne. Kiedyś wstawiałam tu zdjęcie odrostów.
Piszę to na wypadek, gdyby dziewczyny zapuszczające naturalki wpadły na pomysł farbowania włosów henną 'bo się zmyje'. Ale nie zmyje się, a nawet nie wyblaknie jeśli farbowanie będzie przebiegało ze wszystkimi zaleceniami. Podkreślam, że piszę o 100% naturalnych farbach (roślinny proszek rozrabiany z wodą). Bo balsamy z ekstraktami zmywają się całkowicie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 13:35   #1430
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
piękne pozazdroscic dlugosci naturalnych a ile juz nie farbujesz???
Niefarbuję już prawie 7 miesięcy, odrost ma niecałe 10 cm
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:07   #1431
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Megaśny odrościk w 7 m-cy dobrze widać różnicę.

Ja wiem, że jeżeli się poddam i pofarbuje/rozjaśnię to będę z siebie i tak dumna że tak długo wytrzymałam bez eksperymentów, to dla mnie sukces Aleee jeszcze mnie nie bierze, pozbyłam się kryzysów włosowych i jestem nadal z Wami.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:56   #1432
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Skarb90 "ja musze swoje zapuscic, wtedy tez odrzuce prostownice, a obecnie bez niej moje wlosy kiepsko wygladaja
najdluzej nie farbowalam z 5 miesiecy...
jak juz zapuszcze swoje to bede miec je do czasu az nie pojawi sie pierwszy siwy wlos "


Też zapuszczam już rok i półtora miesiąca. Z fryzurki na chłopaka w najdłuższym miejscu mam już takie lekko za ramiona i teraz już to jakoś w miarę normalnie zaczyna wyglądać. Najgorszy etap zapuszczania mam już za sobą. Nie używam ani suszarki ani prostownicy, więc chodzę trochę jak taki wypłosz, bo moje włoski układają się jak chcą, ale nie mam sumienia ich jeszcze katować dodatkowo niech sobie odżyją. Z resztą nigdy nie lubiłam używać tego typu wynalazków. Gdyby nie te farbowania to moje włoski nie mają ze mną wcale tak źle. A co do siwych kłaczków to ja już mam kilkanaście, ale absolutnie się tym nie przejmuję, bo w sumie kto powiedział, że siwiznę trzeba farbować. Przecież to też natura
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:12   #1433
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Skarb90 "ja musze swoje zapuscic, wtedy tez odrzuce prostownice, a obecnie bez niej moje wlosy kiepsko wygladaja
najdluzej nie farbowalam z 5 miesiecy...
jak juz zapuszcze swoje to bede miec je do czasu az nie pojawi sie pierwszy siwy wlos "


Też zapuszczam już rok i półtora miesiąca. Z fryzurki na chłopaka w najdłuższym miejscu mam już takie lekko za ramiona i teraz już to jakoś w miarę normalnie zaczyna wyglądać. Najgorszy etap zapuszczania mam już za sobą. Nie używam ani suszarki ani prostownicy, więc chodzę trochę jak taki wypłosz, bo moje włoski układają się jak chcą, ale nie mam sumienia ich jeszcze katować dodatkowo niech sobie odżyją. Z resztą nigdy nie lubiłam używać tego typu wynalazków. Gdyby nie te farbowania to moje włoski nie mają ze mną wcale tak źle. A co do siwych kłaczków to ja już mam kilkanaście, ale absolutnie się tym nie przejmuję, bo w sumie kto powiedział, że siwiznę trzeba farbować. Przecież to też natura
ale masz fajnie..
ja nawet jak wyprostuje to nie wygladam za ciekawie, wiec chyba prostownice tez odrzuce, jedynie do prostowania grzywki bede uzywac, bo co z tego ze wyprostuje jak te wlosy sa takie bez zycia, oklapnięte

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Niefarbuję już prawie 7 miesięcy, odrost ma niecałe 10 cm

Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:35   #1434
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22587364]Nieprawda. Sama farbuję włosy tylko naturalną henną. Kolor się nie spłukuje i odrosty są bardzo widoczne. Kiedyś wstawiałam tu zdjęcie odrostów.
Piszę to na wypadek, gdyby dziewczyny zapuszczające naturalki wpadły na pomysł farbowania włosów henną 'bo się zmyje'. Ale nie zmyje się, a nawet nie wyblaknie jeśli farbowanie będzie przebiegało ze wszystkimi zaleceniami. Podkreślam, że piszę o 100% naturalnych farbach (roślinny proszek rozrabiany z wodą). Bo balsamy z ekstraktami zmywają się całkowicie.[/QUOTE]

Wybacz ale jesli pisze, ze sie zmywa to znaczy, ZE SIE ZMYWA. Nie mam powodow, zeby zmyslac. Stosuje ja od pol roku, robilam przerwe i widzialam swoje blond wlosy. Niestety byly za krotkie w porownaniu do czesci zafarbowanych kiedys farba chemiczna, zeby je zostawic - dlatego farbuje je dalej.
Nie wydaje mi sie, ze stosowalas dokladnie ta sama farbe co ja (wstawilam link jakis czas temu) - powtarzam po raz kolejny, ze to nie jest henna - to jest farba/odzywka roslinna, ktora miedzy innymi zawiera henne, i ktora sie zmywa. I nie w proszku a w tubce i nie jest to zaden balsam z ekstraktami. A daje taki efekt, jak zalaczone wczesniej zdjecie (niestety na krotko, o czym pisalam wczesniej).

Nie mozna generalizowac, ze wszystkie 100% naturalne farby sie nie zmywaja, tylko dlatego, ze nie zmyly sie te, ktore stosowalas do tej pory.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:02   #1435
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja nie farbuje prawie 6 miesięcy, mam odrościki długości ok 10 cm, zależy w jakim miejscu. I wczoraj poraz pierwszy miałam wielki kryzys z chłopakiem oglądałam bardzo stare zdjęcia z liceum i aż łezka mi się w oku zakręciła, jak zobaczyłam moje piękne farbowańce (((( kruczoczarne bez odrostów, lśniące niemiłosiernie długie za łopatki i idealnie proste. Teraz są ścięte tak do łopatek, z wielkim odrostem, wyblakłe bo kolor się już troche wypłukał. Ale nadal idealnie proste i zdrowe. Chociaż coś. Wczoraj poprostu zobaczyłam różnicę w moim wyglądzie kilka lat temu a teraz. I jestem oszołomiona Teraz pomimo, że mam zdrowe włosy to i tak wyglądam jak strach na wróble, zanim zobaczyłam te zdjęcia tak sie nie czułam. Chyba je spale aby więcej nie burzyły mojej silnej woli
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:24   #1436
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
Ja nie farbuje prawie 6 miesięcy, mam odrościki długości ok 10 cm, zależy w jakim miejscu. I wczoraj poraz pierwszy miałam wielki kryzys z chłopakiem oglądałam bardzo stare zdjęcia z liceum i aż łezka mi się w oku zakręciła, jak zobaczyłam moje piękne farbowańce (((( kruczoczarne bez odrostów, lśniące niemiłosiernie długie za łopatki i idealnie proste. Teraz są ścięte tak do łopatek, z wielkim odrostem, wyblakłe bo kolor się już troche wypłukał. Ale nadal idealnie proste i zdrowe. Chociaż coś. Wczoraj poprostu zobaczyłam różnicę w moim wyglądzie kilka lat temu a teraz. I jestem oszołomiona Teraz pomimo, że mam zdrowe włosy to i tak wyglądam jak strach na wróble, zanim zobaczyłam te zdjęcia tak sie nie czułam. Chyba je spale aby więcej nie burzyły mojej silnej woli
Ale przeciez wadomo ze wlosy ci nie urosna z dnia na dzien. Wybierajac powrot do naturalek kazda z nas wiedziala, ze zajmie to dluzej niz rok. To takie poswiecenie, ktore wcale nie jest latwe i albo doczekamy powrotu, albo sie zalamiemy i zrezygnujemy- takie doswiadczenie rowniez pomaga nam cwiczyc samozapał, zaangazowanie oraz silna wole, dzieki czemu buduje nasz charakter i osobowosc.
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:26   #1437
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie chodzi mi o to, że trzeba długo czekać na naturalne, z tym nie mam problemu. Chodzi o różnice w moim wyglądzie jak wyglądałam wcześniej gdy farbowałam a jak teraz Wcześniej nie miałam takiej świadomości, że wyglądam o tyle gorzej niż za czasów farbowania. Dopiero gdy zobaczyłam te zdjęcia to się podłamałam A najgorsze jest to, że nie moge sie przekonać do swojego naturalnego koloru czyli jasnego blondu. Poprostu nie znosze blondu. Kocham brunetki i wogole same ciemne kolory. W sumie to jest dziwne bo i tak nie zniechęca mnie to do zapuszczania naturalek. Mam silną wole, ale co mi po niej gdy zapuszcze i nie bede mogła patrzeć w lustro na swoj blond łeb Nie chce urazić blondynek, ja poprostu nie podobam sie sobie w blondzie i bardziej podobają mi się ciemne włosy.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:49   #1438
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to, że trzeba długo czekać na naturalne, z tym nie mam problemu. Chodzi o różnice w moim wyglądzie jak wyglądałam wcześniej gdy farbowałam a jak teraz Wcześniej nie miałam takiej świadomości, że wyglądam o tyle gorzej niż za czasów farbowania. Dopiero gdy zobaczyłam te zdjęcia to się podłamałam A najgorsze jest to, że nie moge sie przekonać do swojego naturalnego koloru czyli jasnego blondu. Poprostu nie znosze blondu. Kocham brunetki i wogole same ciemne kolory. W sumie to jest dziwne bo i tak nie zniechęca mnie to do zapuszczania naturalek. Mam silną wole, ale co mi po niej gdy zapuszcze i nie bede mogła patrzeć w lustro na swoj blond łeb Nie chce urazić blondyni się ciemne włosy.
Yyyy.... to nie wiem w koncu po co zapuszczasz...?
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:08   #1439
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witajcie
Mam parę pytań:
1) Jakich szamponów i odzywek bez silikonów używacie?
2) Czy stosowałyście olej palmowy? Jak tak to jakie efekty?
3) Czy spłukujecie na koniec mycia włosy zimna woda, letnia czy lodowatą ?
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 14:37   #1440
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam parę pytań:
1) Jakich szamponów i odzywek bez silikonów używacie?
2) Czy stosowałyście olej palmowy? Jak tak to jakie efekty?
3) Czy spłukujecie na koniec mycia włosy zimna woda, letnia czy lodowatą ?
1. szampon pokrzywowy ale nastepny w kolejce jest tataro-chmielowy Barwy. Odzywki- wiadomo ze sama robie
2. nie
3.Zimna woda tylko
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.