Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 14:00   #421
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
zazdroszcze Ci tych loczków, widziałam zdjęcie ja robiłam do tej pory trwałą, ale jak zaczęłam rozjaśniac to już sobie odpuściłam ondulacje
oj na rozjasniane to nie trwala dobrze ze nie robisz..juz lepiej czasem na walki albo prostownica krecic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:02   #422
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
co do koloru to pewnie sie zmyje jeszcze a co do lokow to na jakich krecilas?? duze srednie male? moze te co sie nie daly zakrec na male a jak nie masz to na papierki czy pazlotko dalas jakis stylizator?albo prostownica dokrec?

a ja zaraz tez lece myc glowe bo mam znow 2 dni olejek na wlosach
Takie jakieś zwykłe z gąbki z drucikiem w środku założyłam je zaraz po wysuszeniu bo wtedy sa podatniejsze i dłużej trzymają, ale nie nakładałam nic dodatkowo żadnych specyfików..

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka, która mieszka w Norwegii używa właśnie tej 00a, przeszukałam wszystkie sklepy i nigdzie nie znalazłam właśnie a włosy ma po niej idealnie takie jak bym chciała!
I nie mogę znaleźć jakiegos zamiennika tej farby, która mocno rozjaśni a nie da efektu żółci :/ a włosy juz 2 razy rozjaśniałam i to u fryzjerki ale końcówki i od spodu.. one w moim mniemaniu nadal są jakby brązowe
To, że koleżance wychodzi taki jakbyś chciała - nie znaczy, że Tobie by wyszło. Ale powiem Ci - mnie 00A wyszło biało , a palette skandynawski tez bardzo mocno rozjasnia - nie jest co prawda biało - bardziej jak budyń waniliowy - możesz kiedyś spróbowac na pasemku

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Super wyszedł ten kolor! Jakby nie to że taki ciemny to bym sie skusila bo przepiekny jest ten popiel. Bardzo podobny do palette c9.

Czyli kupiłaś ten zestaw? Jak prostownica? A suszarka jest taka cieżka bo ona jest z linii dla salonów fryz. philipsa, robiona na fryzjerską- one potrafią być naprawdę cieżkie nawet do 2kg...
Ile ma stopni nawiewu wg temperatury?
Bo moja ma tylko gorący,ciepły i zimny.
Chcesz ten kolor? chętnie oddam za parę cm włosków
Własnie umyłam się nizoralem, zobaczymy.

No tak nawet na pudełku jest napisane, że dla salonu.. A co do suszarki - mam 3 guziczki; Jednym wybieram czy chcę by nawiew był silny czy delikatny, drugim, czy ma byc to nawiew gorący, ciepły czy chłodny, a trzeci jak nacisnę to już leci zimny typowo.
Prostownicy jeszcze nie używałam więc nie wiem

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Na dole fotki, robilam je wtedy pierwszy raz wiec nie jest idealnie, ale jakbym probowala pofalowac innymi sposobami wygladaloby to duzo gorzej
A ja własnie wolałabym Twój kolor

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
gołąbeczku Ty nasz No mocno popielato jest ale to się rach ciach zmyję a włoski w jakiej ładnej kondycji bardzo podoba mi się zdj z fleszem


Kochane ja też życzę Wam szczęśliwego nowego roku, aby był przyjazny dla naszych farbowań i aby przyniósł wiele miłości i szczęścia
No i udanej zabawy dziś
Hehe, gołąbeczku

No dziewczynki ja miałam życzyć wam wszystkiego dobrego później, ale później to mi się porozchodzicie i nikt nie przeczyta


Tak więc życzę wam udanej zabawy dzisiejszej spełnienia wszystkich marzeń i aby te wasze noworoczne życzenia tez się spełniły - oprócz tego dużo szczęścia - i żebyście żyły w zgodzie i miłości z włoskami A każde farbownaie przynosiło wyłącznie uśmiech na twarzy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:12   #423
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oj na rozjasniane to nie trwala dobrze ze nie robisz..juz lepiej czasem na walki albo prostownica krecic
z prostownicy robią mi sie bardzo lekkie fale, które zaraz sie całkiem prostują dlatego postawiłam na alternatywe pod postacią własnie falownicy. A po trwałej miałam śliczne lekkie loki, więc powtarzałam ją raz po raz jak tylko zaczynały mi sie prostować, a teraz nie moge sie doczekać kiedy ją całkiem zetnę bo końcówki moje pokryte jeszcze trwałą robia efekt szczoty :P
Siedze właśnie kolejną godzine już z kallosem latte i reklamówką na głowie bo gdyby nie to, to chyba musiałabym ściąć włosy o jakies 8 cm

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To, że koleżance wychodzi taki jakbyś chciała - nie znaczy, że Tobie by wyszło. Ale powiem Ci - mnie 00A wyszło biało , a palette skandynawski tez bardzo mocno rozjasnia - nie jest co prawda biało - bardziej jak budyń waniliowy - możesz kiedyś spróbowac na pasemku



A ja własnie wolałabym Twój kolor

Mi się właśnie marzy taki prawie biaały z ciepłym (nie żółtym) odcieniem

to może uda mi sie to osiągnąć tą palette skandynawski skoro mocno rozjaśnia
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:13   #424
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku


cascada
czekam na zdjecia Twoich wloskow i kreacji oczywiscie tez

infatuated
super że jestes zadowolona napisz nam jak tam było

Yatamanka

Ja widzę że ten kolor jest srebrny, ale nie szary. Mi sie podoba, z kreconymi jest bardzo jasno.
I już masz długie włoski!!!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:15   #425
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
z prostownicy robią mi sie bardzo lekkie fale, które zaraz sie całkiem prostują dlatego postawiłam na alternatywe pod postacią własnie falownicy. A po trwałej miałam śliczne lekkie loki, więc powtarzałam ją raz po raz jak tylko zaczynały mi sie prostować, a teraz nie moge sie doczekać kiedy ją całkiem zetnę bo końcówki moje pokryte jeszcze trwałą robia efekt szczoty :P
Siedze właśnie kolejną godzine już z kallosem latte i reklamówką na głowie bo gdyby nie to, to chyba musiałabym ściąć włosy o jakies 8 cm

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Mi się właśnie marzy taki prawie biaały z ciepłym (nie żółtym) odcieniem

to może uda mi sie to osiągnąć tą palette skandynawski skoro mocno rozjaśnia
Nie ma co trzymac tej maski dłużej jak 10 min bo co się wchłonęło to się wchłonęło i lepiej nie będzie.

A co do farby to 00A rozjaśnia od 5-7 tonów, a skandynawski od 4-6 - to różnica jednego tonu. Jak mówie - ja nie widzę większej różnicy poza tym, że tamten był śnieżnobiały a ten jest budyniowy.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:18   #426
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta to napisz jak mają się włoski po myciu nizoralem

Agatko zapomniałam Tobie odpisać, tak ja wiem, że na wyprzedażach tłumy bo byłam pierwszego dnia Dziś poszłam drugi raz z rana bo myślałam, że będzie luźniej bo wszyscy się na sylwka szykują i tak też było Kupiłam sobie dwie bluzki, kamizelkę sweterkową i jeszcze jedne jeansy
zakupy mi się udały Jeszcze gdybym mogła to kupiłabym ze 3 rzeczy które wpadły mi w oko ale basta trzeba oszczędzać

Tylko teraz nie wiem co z naszym sylwestrem bo TŻ choruje od rana A my już cały alkohol wczoraj zakupiliśmy i w ogóle, zaproszeni jesteśmy ehh
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:23   #427
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yatta to napisz jak mają się włoski po myciu nizoralem

Agatko zapomniałam Tobie odpisać, tak ja wiem, że na wyprzedażach tłumy bo byłam pierwszego dnia Dziś poszłam drugi raz z rana bo myślałam, że będzie luźniej bo wszyscy się na sylwka szykują i tak też było Kupiłam sobie dwie bluzki, kamizelkę sweterkową i jeszcze jedne jeansy
zakupy mi się udały Jeszcze gdybym mogła to kupiłabym ze 3 rzeczy które wpadły mi w oko ale basta trzeba oszczędzać

Tylko teraz nie wiem co z naszym sylwestrem bo TŻ choruje od rana A my już cały alkohol wczoraj zakupiliśmy i w ogóle, zaproszeni jesteśmy ehh
Jeśli chodzi o kndycję włosków - jako taką to jest ok - jeszcze teraz zafundowałam im dolce. A jak z kolorem to jeszcze nie wiem bo włosy mam pod ręcznikiem jeszcze. Ale wydają się ciemne..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 14:43   #428
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kndycję włosków - jako taką to jest ok - jeszcze teraz zafundowałam im dolce. A jak z kolorem to jeszcze nie wiem bo włosy mam pod ręcznikiem jeszcze. Ale wydają się ciemne..
bedzie dobrze wiadomo jednego dnia kolor sie nie zmieni
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:46   #429
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatamanka ale chcialas ciemniejsze, a to i tak sie wyplucze

snowhitee to gratuluję zakupów, mi sie udalo jedną fajna rzecz kupić na wyprzedazach i to przypadkiem-tak poza tym nie chodziłam po sklepach
A z Sylwestrem-jak TZ bedzie chory to będziecie w domu, trudno sie mowi, tez mozna miło spedzić czas

A mi sie skonczyło Dolce Anti Age, nie miałam kilka tygodni i wczoraj znowu kupiłam i uzyłam-i teraz mam fajne miekkie włosy po niej.
Tyle że ja nie mam cierpliwości do trzymania masek i trzymałam 3 minuty

A ta odzywka Glis Kur tez fajna, tyle że w duecie z szamponem troche obciaza.
Co mnie na szampon podkusiło, mam ziołowy, mam Isany i jest ok to dałam się nakusić sama sobie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-31 o 14:48
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 15:04   #430
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko no można też w domu ale nie chciałabym Mi zawsze zestawy kosmetyków obciążają włosy mocno sama odżyweczka jest bardzo fajna

Yatta no nic chciałaś ciemne Ale zjaśnieją i to na pewno nie martw się Pamiętam jak ja też taka zła byłam po mieszance garnierów a zmyło się ekspresowo

No nic idę umyć włoski i się uszykować, może TŻ'owi przejdzie po lekarstwach A jak nie to będę piękna dla niego w domu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 15:10   #431
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no agata z tym szamponem to przedobrzylas bedzie za ciezko na wlosach


kochane zycze wam dzisiaj udanej zabawy mile spedzonego czasu a na nowy rok wszystkiego dobrego szczescia i spelnienia postanowien noworocznych

ide myc wlosy malowac paznokcie wszystko mam juz przygotowane teraz musze zajac sie soba nawet dzis nic nie jadlam jeszcze poza kawa ale nadrobie pozniej
jeszcze bede zagladac tu przed wyjsciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sylwestra.jpg (23,1 KB, 2 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 15:19   #432
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatko no można też w domu ale nie chciałabym Mi zawsze zestawy kosmetyków obciążają włosy mocno sama odżyweczka jest bardzo fajna

Yatta no nic chciałaś ciemne Ale zjaśnieją i to na pewno nie martw się Pamiętam jak ja też taka zła byłam po mieszance garnierów a zmyło się ekspresowo

No nic idę umyć włoski i się uszykować, może TŻ'owi przejdzie po lekarstwach A jak nie to będę piękna dla niego w domu
Chciałam przyciemnić a nie mieć ciemne One jak są mokre - to maja taki kolor ciemny jak na tym zdjęciu z farbą niemalże - nie chciałam być brunetką

Trochę się wypłukało ale w zależności od kąta padania światła różny maja kolor. Jak tak z boku na nie popatrzeć to mają fajny kolor - a jak normalnie na prosto stoję przed lustrem to mam siwe włosy - a w połączeniu z moją buzią wygląda to źle.

Jak całkiem wyschną to jeszcze cyknę im fotkę.

No a TŻ jak wziął lekarstwa to może mu się poprawi A jak nie to tak jak Agatka pisała - sami we dwoje też możecie się dobrze bawić

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-31 o 15:20
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 16:24   #433
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chciałam przyciemnić a nie mieć ciemne One jak są mokre - to maja taki kolor ciemny jak na tym zdjęciu z farbą niemalże - nie chciałam być brunetką

Trochę się wypłukało ale w zależności od kąta padania światła różny maja kolor. Jak tak z boku na nie popatrzeć to mają fajny kolor - a jak normalnie na prosto stoję przed lustrem to mam siwe włosy - a w połączeniu z moją buzią wygląda to źle.

Jak całkiem wyschną to jeszcze cyknę im fotkę.

No a TŻ jak wziął lekarstwa to może mu się poprawi A jak nie to tak jak Agatka pisała - sami we dwoje też możecie się dobrze bawić
O ale popiołek z Ciebie.Ale to nic.Zobaczysz jak szybciutko Ci to zniknie.Ja obstawiam nawet ze wypłucze się do zera.Zobaczysz zaraz tego nie będzie.
A loczki fajne tylko ten tył.Na piance na pewno by się lepiej skręciły.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 16:55   #434
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczynki ja tylko wstawiam na szybko fotki,dwa pierwsze przed, ostatnie po
Przypominam farbka Palette C12.

Zyczę Wam Udanej Zabawy Sylwestrowej,
dużo szczęścia w Nadchodzącym Nowym Roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14103.jpg (71,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14105.jpg (72,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14107.jpg (50,2 KB, 81 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:59   #435
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dla wszystkich Blondynek dużo szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku
bawcie się dziś wspaniale i blond włoskami czarujcie całą salę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 10:18   #436
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wstajemy wstajemy nie leniuchujemy
witam was w nowym roku

wczesnie wrocilismy do domu wiec jestem wyspana (o 3) bylo spokojnie i sympatycznie niestey gdyby nie tv to wogole u nas nie czuc bylo sylwka strzelanki tylko z centrum dobiegaly do nas a tak to cicho
ale jestem zadowolona oczywiscie po polnocy masa telefonow z zyczeniami od rodzinki z pl
a co tam u was???
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:10   #437
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascada
miałaś zdjęcia włosków i stroju wstawić i nic

A ja wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia włosów, chyba z lampa, nie pamiętam, ale tylko tej dolnej warstwy co jest równa, reszta w kucyku podtrzymywana na górze.
Powiedzcie mi ja mam chłodny czy ciepły ten blond?
Bo mi się wydaje, że mam taki mix

Od razu na Nowy Rok z pytaniem do Was żeby Wam za nudno nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8337.jpg (59,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8335.jpg (49,7 KB, 59 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:20   #438
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
cascada
miałaś zdjęcia włosków i stroju wstawić i nic

A ja wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia włosów, chyba z lampa, nie pamiętam, ale tylko tej dolnej warstwy co jest równa, reszta w kucyku podtrzymywana na górze.
Powiedzcie mi ja mam chłodny czy ciepły ten blond?
Bo mi się wydaje, że mam taki mix

Od razu na Nowy Rok z pytaniem do Was żeby Wam za nudno nie było
fotki sa u znajomych w aparacie nie robilismy podczas sylwka fotek bo jakos nie bylo po co znajomi z ktorymi mamy kontakt praktycznie na codzienze dwie sa chyba takie byle jakie cos wygrzebie to wstawie jak bedzie sensne a przed wyjsciem zapomnialam zrobic na smierc i tak nie bylo tam na co patrzec

no dla mnie masz cieply ten kolorek zimny kolorek to np ma bunny i yattawg mojego rozumowania
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:26   #439
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fotki sa u znajomych w aparacie nie robilismy podczas sylwka fotek bo jakos nie bylo po co znajomi z ktorymi mamy kontakt praktycznie na codzienze dwie sa chyba takie byle jakie cos wygrzebie to wstawie jak bedzie sensne a przed wyjsciem zapomnialam zrobic na smierc i tak nie bylo tam na co patrzec

no dla mnie masz cieply ten kolorek zimny kolorek to np ma bunny i yattawg mojego rozumowania
To jak będą fotki to prosimy wstawić włoski

blond bunny i Yatamanka mają taki na maxa zimny
Ja mam taki chyba mix, sama nie wiem, ale dziekuję za opinię
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 11:31   #440
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
cascada
miałaś zdjęcia włosków i stroju wstawić i nic

A ja wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia włosów, chyba z lampa, nie pamiętam, ale tylko tej dolnej warstwy co jest równa, reszta w kucyku podtrzymywana na górze.
Powiedzcie mi ja mam chłodny czy ciepły ten blond?
Bo mi się wydaje, że mam taki mix

Od razu na Nowy Rok z pytaniem do Was żeby Wam za nudno nie było
mi się podoba a tak w ogóle to jaką farbką robiłaś włoski?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:31   #441
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

I ja się witam w nowym roku

Wczoraj nie było tak źle, TŻ nie był w stanie nigdzie iść ale na szczęście okazało się że mamy wspaniałych znajomych i dwie pary przyszły do nas I tak drinkowaliśmy sobie do 4 rano A na fajerwerki na plac konstytucji poszliśmy bo ode mnie to niedaleko, o matko ile ludzie to masakra a najwięcej to chyba chińczyków było i odpalali te swoje petardy aż strach

Princesska ja tam zbytniej różnicy w kolorze nie widzę, były jasne i chłodne i są nadal

Agatka no dla mnie to masz taki po środku Konkretnie ciepłego nie masz, to już ja mam cieplejsze chyba Ja też wczoraj zrobiłam zdj włosków po umyciu to Wam pokaże niedługo

A ja lecę zaraz sprzątać chałupę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:33   #442
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mi się podoba a tak w ogóle to jaką farbką robiłaś włoski?
Tym razem Keune u fryzjerki, a wcześniej to różnie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
I ja się witam w nowym roku

Wczoraj nie było tak źle, TŻ nie był w stanie nigdzie iść ale na szczęście okazało się że mamy wspaniałych znajomych i dwie pary przyszły do nas I tak drinkowaliśmy sobie do 4 rano A na fajerwerki na plac konstytucji poszliśmy bo ode mnie to niedaleko, o matko ile ludzie to masakra a najwięcej to chyba chińczyków było i odpalali te swoje petardy aż strach

Princesska ja tam zbytniej różnicy w kolorze nie widzę, były jasne i chłodne i są nadal

Agatka no dla mnie to masz taki po środku Konkretnie ciepłego nie masz, to już ja mam cieplejsze chyba Ja też wczoraj zrobiłam zdj włosków po umyciu to Wam pokaże niedługo

A ja lecę zaraz sprzątać chałupę
To super macie znajomych, fajnie że wpadli do Was, ale szkoda TZta, pewnie nie mógł nic pić? A moze właśnie pił na żołądek?

Właśnie mi też się wydaje ze mam taki pośrodku

Wklej fotkę swojego kolorku
I pokaż jaki masz odrost, czy czas farbowania zbliza się
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:40   #443
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tym razem Keune u fryzjerki, a wcześniej to różnie



To super macie znajomych, fajnie że wpadli do Was, ale szkoda TZta, pewnie nie mógł nic pić? A moze właśnie pił na żołądek?

Właśnie mi też się wydaje ze mam taki pośrodku

Wklej fotkę swojego kolorku
I pokaż jaki masz odrost, czy czas farbowania zbliza się
No właśnie pił pił Kupiłam mu wczoraj strepsils intensive normalnie działa cuda z bólem gardła

A fotki zaraz wkleję ale na nich odrostu nie widać tak zdjęcia zrobione a poza tym unosiłam susząc u nasady żeby było widać jak najmniej
Ale czas farbowania się zbliża nieuchronnie stawiam na najbliższy weekend
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:47   #444
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

matko kochana a kiedy ja bede farbowac jeszcze ponad miesiac
dziewczyny czy wiecie moze dlaczego przy pasemkach tak szybko widac odrost nie mozna robic tego inaczej?? no wiecie pytam bo niewiem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:56   #445
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No to wklejam swoje ostanie włoski w 2010r Mam nadzieję,że nowy rok obdarzy mnie włosami do pasa

Caskada bo przy pasemkach nie da się robić idealnie odrostu przy skórze bo farba mogłaby się rozlać i powstałaby jedna wielka plama na włosach Jest jedna metoda która umożliwia robienie balejażu jak najbliżej się da, pisała o niej Bunny niedawno, szydełkowa bodajże? Mogę się mylić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC310143.jpg (53,5 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC310148.jpg (48,6 KB, 100 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:04   #446
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to wklejam swoje ostanie włoski w 2010r Mam nadzieję,że nowy rok obdarzy mnie włosami do pasa

Caskada bo przy pasemkach nie da się robić idealnie odrostu przy skórze bo farba mogłaby się rozlać i powstałaby jedna wielka plama na włosach Jest jedna metoda która umożliwia robienie balejażu jak najbliżej się da, pisała o niej Bunny niedawno, szydełkowa bodajże? Mogę się mylić
piekny kolor a wlosy jak nie bedziesz scinac w tym roku to duuuzo podrosna
kurde wydawalo mi sie ze jak robi na pazlotkach to da sie od skory ja to wogole nierozumiem sie na tym a kiedys chcialam miec salon kosmetyczny z fryzjerka kosmetyczka paznokcie niewiem ile personelu musialabym zatrudnic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:09   #447
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
piekny kolor a wlosy jak nie bedziesz scinac w tym roku to duuuzo podrosna
kurde wydawalo mi sie ze jak robi na pazlotkach to da sie od skory ja to wogole nierozumiem sie na tym a kiedys chcialam miec salon kosmetyczny z fryzjerka kosmetyczka paznokcie niewiem ile personelu musialabym zatrudnic
Dziękuję ja też jestem bardzo zadowolona z tego koloru A od skóry przy żadnych pasemkach się nie da tak dokładnie niestety.
Taki własny salonik to fajna sprawa Ja z TŻ myślimy o sklepie odzieżowym Na początku na allegro a później wynająć jakiś mały lokalik, teraz mnóstwo jest tych hurtowni z markowymi ciuszkami i to naprawdę za grosze przy kupowaniu większych ilości ojj chciałabym
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:11   #448
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to wklejam swoje ostanie włoski w 2010r Mam nadzieję,że nowy rok obdarzy mnie włosami do pasa

Caskada bo przy pasemkach nie da się robić idealnie odrostu przy skórze bo farba mogłaby się rozlać i powstałaby jedna wielka plama na włosach Jest jedna metoda która umożliwia robienie balejażu jak najbliżej się da, pisała o niej Bunny niedawno, szydełkowa bodajże? Mogę się mylić
No super masz ten kolorek
Na pewno bedziesz miała włosy do pasa, ale chcesz takie długie?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
piekny kolor a wlosy jak nie bedziesz scinac w tym roku to duuuzo podrosna
kurde wydawalo mi sie ze jak robi na pazlotkach to da sie od skory ja to wogole nierozumiem sie na tym a kiedys chcialam miec salon kosmetyczny z fryzjerka kosmetyczka paznokcie niewiem ile personelu musialabym zatrudnic
Tak to jest jak sie robi na folię, zawsze odrost widać.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:24   #449
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

przepraszam dziewczyny ze tak d***pe zawracam ale czy mozna inaczej robic te pasemka bez folii czy jak ?? moze bunny pozniej mi cos odpowie???
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:45   #450
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka --> wtrące swoje piec groszy - - przepiekny kolor!!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.