Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 10:39   #4621
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja juz po brazowym farbowaniu w piątek
po farbowaniu zakwaszasz -ocet ale znalazłam fajna odzywkę z fructisa garnier lsniace i gładkie który po przez soki owocowe tez zakwasza włosy wiec jak dla mnie po farbowaniu super

farbowanie standardowo londa 5.73 na fix diapo

korci mnie zeby w nastepnym farbowaniu dac 5,73 na poł z 5,07
złoty brazowy braz + brazowo-naturalny braz na wodzie 3% nie powinny chyba wyjsc ala zielone? hmm dumam
efekty poniżej hihi rosna jeszcze kilka miesiecy i beda do zapięcia stanika do upragnionej długosci 2 zdjecie zamazane sorki ale tu chodzi mi o długosc bardziej niz uchwycenie koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07674.jpg (93,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07676.jpg (80,5 KB, 26 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:58   #4622
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Ja juz po brazowym farbowaniu w piątek
po farbowaniu zakwaszasz -ocet ale znalazłam fajna odzywkę z fructisa garnier lsniace i gładkie który po przez soki owocowe tez zakwasza włosy wiec jak dla mnie po farbowaniu super

farbowanie standardowo londa 5.73 na fix diapo

korci mnie zeby w nastepnym farbowaniu dac 5,73 na poł z 5,07
złoty brazowy braz + brazowo-naturalny braz na wodzie 3% nie powinny chyba wyjsc ala zielone? hmm dumam
efekty poniżej hihi rosna jeszcze kilka miesiecy i beda do zapięcia stanika do upragnionej długosci 2 zdjecie zamazane sorki ale tu chodzi mi o długosc bardziej niz uchwycenie koloru
Równe, grube też takie chcę. Ale mam wrażenie, że coraz czarniejsze...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:16   #4623
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Równe, grube też takie chcę. Ale mam wrażenie, że coraz czarniejsze...
dziekuje

Zdjęcie zaraz po powrocie od fryzjera zaraz po farbowaniu + jeszcze wina oświetlenia -szaro buronie sa czarne hihi do czarnego jeszcze im troszkę moja fryzjerka ma ma mocno czarne i nawet porównywałam bo sie wystrachałam ze czarne po zmyciu farby przed suszeniem ... po wysuszeniu jest duza róznica po miedzy moim brazem a czarnym fryzjerki
urywek włosów foto przy oknie światło dzienne naturalne

kilka myc, olejowań, masek i bedzie jasniej jak zawsze
osobiscie lubie intensywny kolor ciemne i długie byle nie czarne bo ja bladolica
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07672.jpg (88,6 KB, 19 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-05 o 11:21
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:18   #4624
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Witam nowe wizazanki

AnnoMK kiedys pisałam do Ciebie odnosnie farbowania po hennie khadii orzechowy braz radziłas co połozyc i udało się
Śliczny kolorek
Oj tak, oj tak w radach to ja dobra jestem, ale szewc w dziurawych butach chodzi i teraz sama mam problem z wybiciem rudości po piance Loreala.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:18   #4625
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Ja juz po brazowym farbowaniu w piątek
po farbowaniu zakwaszasz -ocet ale znalazłam fajna odzywkę z fructisa garnier lsniace i gładkie który po przez soki owocowe tez zakwasza włosy wiec jak dla mnie po farbowaniu super

farbowanie standardowo londa 5.73 na fix diapo

korci mnie zeby w nastepnym farbowaniu dac 5,73 na poł z 5,07
złoty brazowy braz + brazowo-naturalny braz na wodzie 3% nie powinny chyba wyjsc ala zielone? hmm dumam
efekty poniżej hihi rosna jeszcze kilka miesiecy i beda do zapięcia stanika do upragnionej długosci 2 zdjecie zamazane sorki ale tu chodzi mi o długosc bardziej niz uchwycenie koloru
ciagle mysle o tym, ze masz az 12cm w kucyku podobnie jak Kachuli wydaje mi sie, ze wlosy masz coraz ciemniejsze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:29   #4626
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV


nawet jesli ciemniej to kolor jest intensywnyi odświeżony , kilka myc masek i bedzie jaśniej z 2 strony gdy przez kilka miesięcy chodziło się na głowie z czymś takim jak niżej ciemniej mi nie przeszkadza

1-londa 5,73 po kilku myciach
2-efekt henna khadii
3-moje obecne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (146,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06327.jpg (114,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07672.jpg (88,6 KB, 16 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-05 o 11:33
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:32   #4627
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Oj tak, oj tak w radach to ja dobra jestem, ale szewc w dziurawych butach chodzi i teraz sama mam problem z wybiciem rudości po piance Loreala.
hmm rudości i borda nie fajne refleksy ale hmm ja do swojego lekkiego bordo-brązu się przyzwyczaiłam

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ciagle mysle o tym, ze masz az 12cm w kucyku podobnie jak Kachuli wydaje mi sie, ze wlosy masz coraz ciemniejsze
hihi nio tak 12,5 sama byłam w szoku bardzo pozytywnym nareszcie doczekałam się włosów których się nie wstydze a wręcz przeciwnie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 11:40   #4628
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

trosze z innej beczki stałam sie posiadaczka pieknego kołnierzyka
w skepie cena ok 55- 70zł przynajmniej u mnie pozrzędziłam chwile w domu i jest
kawałek filcu+koraliki+klej+tasie mka ok 20zł
hihi a co najwazniejsze zrobiła go moja mama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07664.jpg (130,5 KB, 28 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:43   #4629
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hmm rudości i borda nie fajne refleksy ale hmm ja do swojego lekkiego bordo-brązu się przyzwyczaiłam

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



hihi nio tak 12,5 sama byłam w szoku bardzo pozytywnym nareszcie doczekałam się włosów których się nie wstydze a wręcz przeciwnie
A czy Ty co farbowanie ciągniesz farbę po całości? Nie szkoda Ci włosów?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:55   #4630
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A czy Ty co farbowanie ciągniesz farbę po całości? Nie szkoda Ci włosów?
musiałam bo koncówki miałam nie farbowane na fix diapo i miały inny reflex ja farbuje włosy dodajac do farby olejek migdałowy albo czysty arganowy kupiony w zielarskim ... co wpływa na lepsza kondycje kolor teraz spiera sie równo wiec odrost 15min koncówki ok 7 i zmywam

nie szkoda mi bo włoski nie cierpia nie widze róznicy przed i po w jakosci włosów gładkie, miłe, miekkie , nie ma rozdwojonych koncówek nie wypadaja jakos specjanie* po farbowaniu nie urywaja sie
tylko w kolorzeróznica
* stosowałam kuracje jantar w jesieni i pomogło
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:47   #4631
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
nie morduj deko, co chcesz zrobic dokladnie, moze jest lepszy sposob
co do powiek one nie sa drogie to jest bodajze 3000 za gore lub dol, w pakiecie taniej

a widzialas tutoriale na starszych kobietach? one z reguly lepiej oddaja problem
kiedys slyszalam, ze nie wszystko za free, kiey indziej ze oni strasznie podbijaja ceny zabiegow przed zeby zrobic mniej za np kwote 150 tys nie wiem jak jest naprawde bo nie bylam w takim programie, ale tyle co wiem napisalam
po prostu nie wiem czego chcę myślę że nie będę się dekoloryzować, głoś rozsądku za tym przemówił, w sumie nie po to od roku ścinam włosy i dbam o nie żeby je jeszcze bj zniszczyć.
Ale muszę poszukać jakiejś farby z poziomu 6, chętnie natury która na moich odrostach nie da rudej poświaty
Na moje oczy jak pisałam wcześniej by pomógł raczej bardziej lifting brwi i czoła. Ale na razie nie czuję aż takiej presji, no i najważniejsze nie wyobrażam sobie chociażby tygodnia bez ćwiczeń i wspinania, a pewnie nie można po jakichkolwiek zabiegać uprawiać żadnej aktywności fizycznej... Za parę lat myślę że taak... biust też by się przydał hehe
Cytat:
Napisane przez Katiusia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy mogłabym się przyłączyć ?

Swoją przygodę z brązem zaczęłam około 5 lat temu.
Aktualnie mam ciemno brązowe włosy, które szczerze powiedziawszy mi się znudziły. Najgorsze, że naturalnie jestem blondynką i moje odrosty mnie tak wkurzają! Ostatnio farbuję tylko odrosty, farbą Brąz Garniera.
Potrzebuje chyba jakiejś małej zmiany, nie wiem, trochę rozjaśnienie tego brązu, czy przejścia bardziej w kasztan, ale tu pojawia się problem, bo gdy farbowałam włosy m.in Mroźnym Kasztanem Garniera, czubek głowy wychodził mi brązowy z czerwonymi prześwitami, a dół pozostawał bez zmian i z czasem kolor spierał się tylko na górze, tak więc miałam górę z poświatą czerwoną, dół mega ciemny.

W załączniku dodałam zdjęcie moich aktualnie, prawie czarnych włosów.
Piękne włosy
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To mnie pociesza, ale powiem Ci że pokryłam to 6.12 a rudy i tak masakrycznie przebija, szczególnie na odroście, wiem że ty Metaxa oraz Kachula i jeszcze chyba Ibyza, pokrywałyście rudości, skorzystam z waszego doświadczenia w tym względzie i poproszę o radę. Niby tyle lat doświadczenia a popełniłam sztubacki błąd

Jeśli kogoś interesują brązy z czerwienią, to uzyskałam kiedyś taki przez przypadek, farbując włosy Luo Color 6.4, kładłam ją na spłukany 8.43
Jak zwykle polecam tzw. "natury", może za pierwszym razem nie przykryją rudego, ale za 3-4 myślę że powinny. A potem ew. kombinować z kolorami "po przecinku".
Swoją drogą on tak chyba bardziej w czerwony wpada niż w rudy? Ładnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Ja juz po brazowym farbowaniu w piątek
po farbowaniu zakwaszasz -ocet ale znalazłam fajna odzywkę z fructisa garnier lsniace i gładkie który po przez soki owocowe tez zakwasza włosy wiec jak dla mnie po farbowaniu super

farbowanie standardowo londa 5.73 na fix diapo

korci mnie zeby w nastepnym farbowaniu dac 5,73 na poł z 5,07
złoty brazowy braz + brazowo-naturalny braz na wodzie 3% nie powinny chyba wyjsc ala zielone? hmm dumam
efekty poniżej hihi rosna jeszcze kilka miesiecy i beda do zapięcia stanika do upragnionej długosci 2 zdjecie zamazane sorki ale tu chodzi mi o długosc bardziej niz uchwycenie koloru
Jak zwykle piękne Też mam wrażenie że troszkę ciemniejsze. Robiłaś całe na 3%?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 12:49   #4632
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
musiałam bo koncówki miałam nie farbowane na fix diapo i miały inny reflex ja farbuje włosy dodajac do farby olejek migdałowy albo czysty arganowy kupiony w zielarskim ... co wpływa na lepsza kondycje kolor teraz spiera sie równo wiec odrost 15min koncówki ok 7 i zmywam

nie szkoda mi bo włoski nie cierpia nie widze róznicy przed i po w jakosci włosów gładkie, miłe, miekkie , nie ma rozdwojonych koncówek nie wypadaja jakos specjanie* po farbowaniu nie urywaja sie
tylko w kolorzeróznica
* stosowałam kuracje jantar w jesieni i pomogło
No tak, nie dość, że włosy mają 12,5 w kucyku to jeszcze się nie niszczą. Dobij mnie jeszcze
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:51   #4633
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To mnie pociesza, ale powiem Ci że pokryłam to 6.12 a rudy i tak masakrycznie przebija, szczególnie na odroście, wiem że ty Metaxa oraz Kachula i jeszcze chyba Ibyza, pokrywałyście rudości, skorzystam z waszego doświadczenia w tym względzie i poproszę o radę. Niby tyle lat doświadczenia a popełniłam sztubacki błąd

Jeśli kogoś interesują brązy z czerwienią, to uzyskałam kiedyś taki przez przypadek, farbując włosy Luo Color 6.4, kładłam ją na spłukany 8.43
tak i ja przykrywałam ale nie znalazłam jeszcze złotego środka na to cały czas mysle czy dałby radę ten Fix color Diapo, o któreym Ifrit wspomniała po raz kolejny

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość

nawet jesli ciemniej to kolor jest intensywnyi odświeżony , kilka myc masek i bedzie jaśniej z 2 strony gdy przez kilka miesięcy chodziło się na głowie z czymś takim jak niżej ciemniej mi nie przeszkadza

1-londa 5,73 po kilku myciach
2-efekt henna khadii
3-moje obecne
ooo jest różnica, to fakt
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:52   #4634
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Ja juz po brazowym farbowaniu w piątek
po farbowaniu zakwaszasz -ocet ale znalazłam fajna odzywkę z fructisa garnier lsniace i gładkie który po przez soki owocowe tez zakwasza włosy wiec jak dla mnie po farbowaniu super

farbowanie standardowo londa 5.73 na fix diapo

korci mnie zeby w nastepnym farbowaniu dac 5,73 na poł z 5,07
złoty brazowy braz + brazowo-naturalny braz na wodzie 3% nie powinny chyba wyjsc ala zielone? hmm dumam
efekty poniżej hihi rosna jeszcze kilka miesiecy i beda do zapięcia stanika do upragnionej długosci 2 zdjecie zamazane sorki ale tu chodzi mi o długosc bardziej niz uchwycenie koloru
rewelacyjne włosiska
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:25   #4635
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
po prostu nie wiem czego chcę myślę że nie będę się dekoloryzować, głoś rozsądku za tym przemówił, w sumie nie po to od roku ścinam włosy i dbam o nie żeby je jeszcze bj zniszczyć.
Ale muszę poszukać jakiejś farby z poziomu 6, chętnie natury która na moich odrostach nie da rudej poświaty
Na moje oczy jak pisałam wcześniej by pomógł raczej bardziej lifting brwi i czoła. Ale na razie nie czuję aż takiej presji, no i najważniejsze nie wyobrażam sobie chociażby tygodnia bez ćwiczeń i wspinania, a pewnie nie można po jakichkolwiek zabiegać uprawiać żadnej aktywności fizycznej... Za parę lat myślę że taak... biust też by się przydał hehe


Piękne włosy


Jak zwykle polecam tzw. "natury", może za pierwszym razem nie przykryją rudego, ale za 3-4 myślę że powinny. A potem ew. kombinować z kolorami "po przecinku".
Swoją drogą on tak chyba bardziej w czerwony wpada niż w rudy? Ładnie to wygląda

Jak zwykle piękne Też mam wrażenie że troszkę ciemniejsze. Robiłaś całe na 3%?
dziekuje
całosć na 3% odrost na 15min a konce na 10min w sumie na odroscie 25 min było
zastanawiałam sie nad 3%woda odrost a konce 6 hmm ale boje sie róznicy a z 2 strony konce nie sa ciemniejsze od odrostu wiec sensu nie ma

u mnie 6 odpada na odroscie bo gorozjasnia
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:32   #4636
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziekuje
całosć na 3% odrost na 15min a konce na 10min w sumie na odroscie 25 min było
zastanawiałam sie nad 3%woda odrost a konce 6 hmm ale boje sie róznicy a z 2 strony konce nie sa ciemniejsze od odrostu wiec sensu nie ma

u mnie 6 odpada na odroscie bo gorozjasnia
na tych zdjęciach które wrzuciłaś nie ma różnicy między górą a dołem więc chyba tak jak robisz jest ok
A ja się tak zastanawiam... moje poprzednie farbowanie Cece 6.1 na 3% zakończyło się rudym odrostem... a to ostatnie Lorealem mroźne trufle (ciekawe co to była za woda???) ładnie mi to wszystko zakryło, teraz jak ten kolor się wypłukał jest o dziwo jeszcze bj naturalny niż po farbowaniu dziwne (podejrzanie dobrze)jak na sklepową farbę... nie chciałabym nią więcej farbować, to miał być jednorazowy wybryk i nie wiem co dalej. Myślałam o tej Londzie, może 6.7??

Dziewczyny a tak z innej beczki, bo teraz sezon na przeziębienia... czy używa któraś z Was takiego inhalatora na prąd, na katar, zatoki, ogólnie przeziębienie, np z solą fizjologiczną? Sprawdza się to??

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-02-05 o 19:35
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:36   #4637
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No tak, nie dość, że włosy mają 12,5 w kucyku to jeszcze się nie niszczą. Dobij mnie jeszcze
ojojoj
hmmm bardzo długo czekałam na równy kolor po wpadce z przyciemnianiem ,zielenią itp wiec teraz nareszcie ciesze sie efektami po farbce farbuje co miesiac i dla mnie pytania czy nie szkoda mi włosów normalka
nie widze zadnej róznicy przed i po farbowaniu włoski nie sa sztywne, suche,rozdwojone możne to zasługa regularnego olejowania? dodatku oleju do farby? doboru kosmetyków nie wiem a możne niska 3% woda

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
tak i ja przykrywałam ale nie znalazłam jeszcze złotego środka na to cały czas mysle czy dałby radę ten Fix color Diapo, o któreym Ifrit wspomniała po raz kolejny


ooo jest różnica, to fakt
kolosalna
jak dla mnie fix color diapo jest złoty

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
rewelacyjne włosiska
dziekuje
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:44   #4638
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ifrit - jeszcze jedno pytanie bo przeglądam te londy, 6/7 jest piękny widzę że jest w wersji farba lub toner, którym Ty robisz?? Czy one się róznią tylko tym że farba ma amoniak a toner nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa-krem-tonujacy-6-7-brazowy-ciemny-blond-60ml.jpg (23,0 KB, 10 załadowań)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:54   #4639
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
na tych zdjęciach które wrzuciłaś nie ma różnicy między górą a dołem więc chyba tak jak robisz jest ok
A ja się tak zastanawiam... moje poprzednie farbowanie Cece 6.1 na 3% zakończyło się rudym odrostem... a to ostatnie Lorealem mroźne trufle (ciekawe co to była za woda???) ładnie mi to wszystko zakryło, teraz jak ten kolor się wypłukał jest o dziwo jeszcze bj naturalny niż po farbowaniu dziwne (podejrzanie dobrze)jak na sklepową farbę... nie chciałabym nią więcej farbować, to miał być jednorazowy wybryk i nie wiem co dalej. Myślałam o tej Londzie, może 6.7??

Dziewczyny a tak z innej beczki, bo teraz sezon na przeziębienia... czy używa któraś z Was takiego inhalatora na prąd, na katar, zatoki, ogólnie przeziębienie, np z solą fizjologiczną? Sprawdza się to??
hmmm CECE na 3% wodzie zrobił rudy odrost hmmm a moze to była 6?
dziwne bo woda 3% nie rozjasni wrecz przeciwnie przyciemnia a 6% do 2 tonów rozjasnia wiec mój odros naturalna mysia 5 rozjasnia sie do rudych
sklepowe farby trwałe maja 6% blondy 9-12% z przewaga 9
szampony typu casting, garnier 2,7%
Londa 6,7 hmm mi nie kryła dobrze gdyz ja miałam problem z przykryciem blondu i zieleni jakos nie zapadła mi w pamiec ze chciałabym wrocic do koloru dla nie w słoncu nawet ale w dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0824.jpg (90,9 KB, 23 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-05 o 19:55
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 19:58   #4640
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ifrit - jeszcze jedno pytanie bo przeglądam te londy, 6/7 jest piękny widzę że jest w wersji farba lub toner, którym Ty robisz?? Czy one się róznią tylko tym że farba ma amoniak a toner nie?
wszystko zalezy od wyjsciowego koloru
farba trwalsza toner szybko sie wypłukuje przynajmniej tak twierdzi moja fryzjerka osobiście nigdy nie miałam tonera z Londy

z farby jestem zadowolona pomimo ze ma amoniak jak dla mnie łagodna farbka bez zapachu amoniaku ..pachnie kwiatowo
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:45   #4641
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hmmm CECE na 3% wodzie zrobił rudy odrost hmmm a moze to była 6?
dziwne bo woda 3% nie rozjasni wrecz przeciwnie przyciemnia a 6% do 2 tonów rozjasnia wiec mój odros naturalna mysia 5 rozjasnia sie do rudych
sklepowe farby trwałe maja 6% blondy 9-12% z przewaga 9
szampony typu casting, garnier 2,7%
Londa 6,7 hmm mi nie kryła dobrze gdyz ja miałam problem z przykryciem blondu i zieleni jakos nie zapadła mi w pamiec ze chciałabym wrocic do koloru dla nie w słoncu nawet ale w dziennym
Niestety to była na pewno 3% też mnie zdziwiła ta rudość...
Z tym castingiem wszystko by się zgadzało czyli woda 2,7% dlatego nic rudego nie wyszło. No ale jednak wolałabym farbować profesjonalną.
Ten kolor 6/7 ładnie w sumie Ci wyszedł tylko przy odrostach samych wpadał w bordo?
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od wyjsciowego koloru
farba trwalsza toner szybko sie wypłukuje przynajmniej tak twierdzi moja fryzjerka osobiście nigdy nie miałam tonera z Londy

z farby jestem zadowolona pomimo ze ma amoniak jak dla mnie łagodna farbka bez zapachu amoniaku ..pachnie kwiatowo
ja akurat wolę farby z amoniakiem, chyba bym się zdecydowała na farbę a nie toner, z woda oczywiscie 3%. Chce coś z poziomu 6 tylko nie wiem już czy natura,czy coś po przecinku

Mam teraz cały czas włosy tak pomiędzy śr. a ciemnym brązem. Znalazłam też w "archiwum" zdjęcie moich PRAWDZIWYCH włosów (taki szary mam odrost) - wrzucam foto tak myślę że to chyba jest popielaty śr. blond? zawsze się rozjaśniał na słońcu do jasnego złotego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor popielaty.jpg (19,3 KB, 17 załadowań)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:06   #4642
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny a ja tu kiedyś pisałam nie wiem czy pamietacie o moim brązie ze chce zakryć go i zrobilam na pasemku RB 5A i nic mi nie zlapalo nie wiem czemu.. jaki poziom jest tego mojego koloru bo juz nie wiem? farbowalam słodkim brązem syoos ale te sklepowe farby to maja jakies dziwne nr..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edd.jpg (26,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg df.jpg (22,3 KB, 23 załadowań)
enamoradaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:15   #4643
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tu kiedyś pisałam nie wiem czy pamietacie o moim brązie ze chce zakryć go i zrobilam na pasemku RB 5A i nic mi nie zlapalo nie wiem czemu.. jaki poziom jest tego mojego koloru bo juz nie wiem? farbowalam słodkim brązem syoos ale te sklepowe farby to maja jakies dziwne nr..
Dla mnie to jakiś jasny brąz. Poziom 5. A kiedy farbowałaś tym Syossem? Jeśli w krótkim odstępie czasu położyłaś 5A to mogło nie złapać popielem na tym ciepłym kolorze. No i z jaką wodą kładłaś? No i oczywiście przypomnij co chcesz uzyskać.


Dziewczyny właśnie trzymam w rączkach farbkę! SoColor 5AV! Już głupieję bo nie wiem kiedy farbować....
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:54   #4644
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

no farbowalam z 2 tyg temu moze nie cale.. a kladlam na wodzie 3% te 5A bo chcialam je troche przyciemnic bo one w dzien w swietle są jeszcze jasniejsze, wpadaja troche w rudy a chce wrócić do ciemnego blondu.. wiec nie wiem juz co zrobić?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

hehe troche zamotałam napisalam że chciałam przyciemnić a potem ze do ciemnego blondu.. chodziło mi o to ze balam sie ze jak dam te 5a na wodzie 6% to mi sie rozjasnia do jeszcze bardziej rudego.. a juz wole ciemniejsze ale zeby byl zimny odcien, pani w sklepie fryzjerskim powiedziala ze 5a to jest kolor naturalny nie popielaty bo podobno popielaty moze mi wyjsc zielony.. wiec jak to jest?
enamoradaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 13:58   #4645
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tu kiedyś pisałam nie wiem czy pamietacie o moim brązie ze chce zakryć go i zrobilam na pasemku RB 5A i nic mi nie zlapalo nie wiem czemu.. jaki poziom jest tego mojego koloru bo juz nie wiem? farbowalam słodkim brązem syoos ale te sklepowe farby to maja jakies dziwne nr..
jedne z ladnieszych brozow jakie tutaj dziewczyny pokazuja
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 15:43   #4646
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
no farbowalam z 2 tyg temu moze nie cale.. a kladlam na wodzie 3% te 5A bo chcialam je troche przyciemnic bo one w dzien w swietle są jeszcze jasniejsze, wpadaja troche w rudy a chce wrócić do ciemnego blondu.. wiec nie wiem juz co zrobić?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

hehe troche zamotałam napisalam że chciałam przyciemnić a potem ze do ciemnego blondu.. chodziło mi o to ze balam sie ze jak dam te 5a na wodzie 6% to mi sie rozjasnia do jeszcze bardziej rudego.. a juz wole ciemniejsze ale zeby byl zimny odcien, pani w sklepie fryzjerskim powiedziala ze 5a to jest kolor naturalny nie popielaty bo podobno popielaty moze mi wyjsc zielony.. wiec jak to jest?
Jak 5A (a oznacza ash -popiel) może być naturalny?! Owszem wiele osób ma popiel jako naturalny ale w farbach są poziomy i kierunki kolorystyczne, których producenci profesjonalnych farb się trzymają. Natura to N albo 0 po przecinku. Ale "a" to ash popiel jak nr 1 po przecinku. Ja właśnie jestem po 5AV i mam ciemne włosy, na pewno nie jasny brąz. Jak chcesz ciemny blond/jasny brąz to musisz mieć farbę z poziomu 6. Ja bym ci radziła tą farbę co masz walnąć po całości. Bo często tak jest, że na pasemku nic nie wychodzi. Jeśli boisz się ciemnych włosów to kup coś z poziomu 6. I nie wydaje mi się aby zieleń ci wyszła bo ja też rudawe włosy miałam i kładłam 6a i nic zielonego mi nie wyszło.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Efekt farbowania Matrix SoColor 5AV: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-wosowa_6.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-02-06 o 14:07
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 16:01   #4647
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula piekny kolor masz
Dla mnie jeszcze troche za jasny, preferuję ciemniejsze odcienie. Ale sliczny jest
Mnie tez farba w oczy piekła i kwiatków żadnych nie czułam
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-02-06 o 16:05
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 16:03   #4648
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kachula piekny kolor masz
Dziękuję
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 16:21   #4649
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tu kiedyś pisałam nie wiem czy pamietacie o moim brązie ze chce zakryć go i zrobilam na pasemku RB 5A i nic mi nie zlapalo nie wiem czemu.. jaki poziom jest tego mojego koloru bo juz nie wiem? farbowalam słodkim brązem syoos ale te sklepowe farby to maja jakies dziwne nr..
poziom 6 ?
ładny

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakiś jasny brąz. Poziom 5. A kiedy farbowałaś tym Syossem? Jeśli w krótkim odstępie czasu położyłaś 5A to mogło nie złapać popielem na tym ciepłym kolorze. No i z jaką wodą kładłaś? No i oczywiście przypomnij co chcesz uzyskać.


Dziewczyny właśnie trzymam w rączkach farbkę! SoColor 5AV! Już głupieję bo nie wiem kiedy farbować....


jak najszybciej

już ufarbowałaś??
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-02-06 o 16:25
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 16:41   #4650
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula ale szybko się farbnęłaś.
Kolor fajny
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.