Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 20:26   #3631
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Właśnie dziś do mnie dotarła paczka a raczej paka- wielka jak telewizor Wszystko dokładnie zabezpieczone styropianem Ten z papaja zamówiłam, mam nadzieję, ze to to o czym mówisz. Ale chyba otworzę dziś porzeczkowy Ja tam żeli nie oszczędzam, choćby był nie wiadomo jak gęsty zawsze tyle samo nakladam na rękę.W ogóle to lubię wielką pianę
a zdjęcia gdzie??
tak, krem pod prysznic z papają jest super.
żelu porzeczkowego jeszcze nie używałam, ale wąchałam i zapach mnie rozczarował - myślałam, że będzie bardziej czarną porzeczką pachniał...... może jak zacznę używać to się zapach rozkręci
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:31   #3632
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Jak ja sie ciesze, ze znalazlam te watek

Szamponow naturalnych uzywam od pol roku i jestem nimi zachwycona. Zwlaszcza Natura Siberica. Jakos nie podeszly mi ziolowe szampony Babuszki Agafii.
Z pielegnacji twarzy: Baikal Herbals - serum do cery tlustej - jest calkiem niezle. Oraz krem do cery tlustej z Natura Siberica - obawiam sie tylko ze mogl mnie zapchac. Na razie odstawilam i czekam na efekty. Jesli skora sie nie oczysci to znaczy ze zapycha mnie cos innego.

Od kilku dni uzywam toniku i mleczka Lavera i jestem z nich bardzo sadowolona.

Zaraz przerzucam sie na poczatek i czytam watek w calosci
witamy nowa kolezanke pamietaj, ze wchodzisz tu na wlasna odpowiedzialnosc kuszenie i brak silnej woli jesli chodzi o odwyk zakupow sa tu na porzadku dziennym
koniecznie pochwal sie swoim naturalnym zbiorem

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Właśnie dziś do mnie dotarła paczka a raczej paka- wielka jak telewizor Wszystko dokładnie zabezpieczone styropianem Ten z papaja zamówiłam, mam nadzieję, ze to to o czym mówisz. Ale chyba otworzę dziś porzeczkowy Ja tam żeli nie oszczędzam, choćby był nie wiadomo jak gęsty zawsze tyle samo nakladam na rękę.W ogóle to lubię wielką pianę
koniecznie wstaw zdjecia nowych nabytkow
tez mi sie zele pod prysznic pokonczyly i to jak na zlosc moj ulubiony hipo z pat&rub
Melduje dzis wizyte w tkmaxx dla zainteresowanych kosmetykami Declare byly dwa kremy : multiforce i przeciwzmarszczkowy po 79,99 zl, troche neobio i dr scheller na wyprzedazy.
W rossmanie pojawily sie nowe chusteczki nawilzane babydream z olejami maja bardzo ladny sklad

Krem na cellulit z pat&rub chyba cos dziala skora gladsza sie zrobila i jakas taka jedrniejsza
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:15   #3633
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
śliczności!
używaj i opisuj wrażenia

witamy, witamy
jak się rozpędzisz w czytaniu to może i wszystkie części przelecisz? to by było coś

szampony mówisz szampony naturalne to taki mój malutki bzik
Właśnie sobie o nich u Ciebie poczytałam Ja z uporem maniaka olejuję włosy.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witamy nowa kolezanke pamietaj, ze wchodzisz tu na wlasna odpowiedzialnosc kuszenie i brak silnej woli jesli chodzi o odwyk zakupow sa tu na porzadku dziennym
koniecznie pochwal sie swoim naturalnym zbiorem


Domyślam się. Tak samo miałam jak zaczęłam zagłębiać się w wątki o ZSK i podobnych
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:23   #3634
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Właśnie sobie o nich u Ciebie poczytałam Ja z uporem maniaka olejuję włosy.

a jakie oleje stosujesz? jakie Ci najbardziej pasują?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:50   #3635
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a jakie oleje stosujesz? jakie Ci najbardziej pasują?
Jako pierwszy używałam rycynowy - wysyp babyhair po miesiącu i w końcu zlikwidowałam moje zakola! A na końcówki kokosowy.
A potem zaczęłam stosować mieszanki.
Zaczęłam od Khadi - porażka! Nie dość że capił i śmierdziała mi cała pościel to jeszcze nic nie dał.

Potem był Dabur Vatika - cudowny. babyhair nad czołem, włosy szybciej rosły i były bardzo dobrze odżywione.
Teraz mam sese ale mi nie pasuje. Po pierwsze nieładnie pachnie a po drugie nie widzę po niej żadnych efektów.

Już mam zamówioną Oilmedika - za trzy tygodnie dorwę się do niej i będę testować.

Rozglądam się teraz po wątku w poszukiwaniu kremu do cery tłustej i czegoś z efektem antystarzeniowym na noc. Ale chyba skończy się na kolejnym zamówieniu z biochemii urody
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 22:00   #3636
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Jako pierwszy używałam rycynowy - wysyp babyhair po miesiącu i w końcu zlikwidowałam moje zakola! A na końcówki kokosowy.
A potem zaczęłam stosować mieszanki.
Zaczęłam od Khadi - porażka! Nie dość że capił i śmierdziała mi cała pościel to jeszcze nic nie dał.

Potem był Dabur Vatika - cudowny. babyhair nad czołem, włosy szybciej rosły i były bardzo dobrze odżywione.
Teraz mam sese ale mi nie pasuje. Po pierwsze nieładnie pachnie a po drugie nie widzę po niej żadnych efektów.

Już mam zamówioną Oilmedika - za trzy tygodnie dorwę się do niej i będę testować.

Rozglądam się teraz po wątku w poszukiwaniu kremu do cery tłustej i czegoś z efektem antystarzeniowym na noc. Ale chyba skończy się na kolejnym zamówieniu z biochemii urody
ja sesę uwielbiam

spójrz na alverde fluid z glinką i mój ukochany sylveco lekki brzozowy i botox naturado.
ja na noc używam balsam piękności herbfarmacy i jestem bardzo zadowolona na odświeżenie cery dobrze robi serum NuFountain.

a co do BU - kocham ich zestawy do toników hydrolat z pszenicy, czarnej porzeczki, oliwkowy i do tego zestawik do toniku - to jest to!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 22:21   #3637
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja sesę uwielbiam

spójrz na alverde fluid z glinką i mój ukochany sylveco lekki brzozowy i botox naturado.
ja na noc używam balsam piękności herbfarmacy i jestem bardzo zadowolona na odświeżenie cery dobrze robi serum NuFountain.

a co do BU - kocham ich zestawy do toników hydrolat z pszenicy, czarnej porzeczki, oliwkowy i do tego zestawik do toniku - to jest to!

Gdzie robisz zakupy? Stacjonarnie czy online? Mnie bardzie pasowałoby przez net.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 08:35   #3638
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Gdzie robisz zakupy? Stacjonarnie czy online? Mnie bardzie pasowałoby przez net.
wszystkie zakupy za wyjątkiem sylveco robię przez net.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:43   #3639
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja miałam argiletzu zieloną i uważam, że do pięt nie dorasta innym firmom. Może kwestia cery.
A jakie inne firmy masz na myśli?

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Ja mam nowe nabytki Xlash, serum regulujące z JMO oraz olej kokosowy.
Napisze jak już będę po kilku użyciach.

Zastanawiam się na zakupem glinki żóltej lub różowej z Les Argile. Mam dylemat, która będzie lepsza do cery mieszanej-tłustej, tak aby zwężyła pory i zmatowiła cerę.
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:03   #3640
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wszystkie zakupy za wyjątkiem sylveco robię przez net.
Mozesz polecic jakies sklepy? Dzieki.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:31   #3641
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Mozesz polecic jakies sklepy? Dzieki.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
http://skarbiec-natury.pl/
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
http://www.matique.pl/
http://www.ecospa.pl/index.php
http://www.helfy.pl/
http://www.naturalne-piekno.pl/
http://www.lawendowafarma.pl/
http://mydlarnia-tuli.pl/
http://biolander.com/
http://polska.gaiacreams.com/
http://www.naturnika.pl/
http://www.bio2you.com.pl/shop/outlet-bio2you
http://iwos.pl/
http://minejo.home.pl/

to oczywiście tylko wycinek sklepów - ale podałam te z największym asortymentem i te, które mają firmy niedostępne lub rzadko spotykane w innych sklepach.
ale napewno jeszcze o wielu zapomniałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 13:00   #3642
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziwne a jaką ma konsystencję? Powinna być sypka chyba
Jest sypka, konsystencja na pierwszy rzut oka ok, nie mam pojęcia o co chodzi z ta glinką
Może jakoś do włosów się nada, szkoda mi wyrzucać bo to aż 200 g.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a zdjęcia gdzie??
tak, krem pod prysznic z papają jest super.
żelu porzeczkowego jeszcze nie używałam, ale wąchałam i zapach mnie rozczarował - myślałam, że będzie bardziej czarną porzeczką pachniał...... może jak zacznę używać to się zapach rozkręci
Mój aparat zastrajkował więc żadnych fot nie będzie
Też się trochę zawiodłam zapachem porzeczkowego, taki sztuczny bardzo ale nie płaczę bo jeszcze 3 inne stoją w kolejce
Kupiłam żele: porzeczkowy, z papaja i jedwabiem, mięta- bergamotka, wanilia- mandarynka, Żel peelingujacy kwiat lotosu kokos, cytryna rozmaryn, mydło w płynie z mango. I jeszcze masło do ciała miodowy melon i olejek z dzika różą
W paczce było jeszcze kilka nie eko kosmetyków, które zamówiła moja mama.


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
koniecznie wstaw zdjecia nowych nabytkow
tez mi sie zele pod prysznic pokonczyly i to jak na zlosc moj ulubiony hipo z pat&rub
Melduje dzis wizyte w tkmaxx dla zainteresowanych kosmetykami Declare byly dwa kremy : multiforce i przeciwzmarszczkowy po 79,99 zl, troche neobio i dr scheller na wyprzedazy.
W rossmanie pojawily sie nowe chusteczki nawilzane babydream z olejami maja bardzo ladny sklad

Krem na cellulit z pat&rub chyba cos dziala skora gladsza sie zrobila i jakas taka jedrniejsza
U mnie w tkmaxx wszystkie kosmetyki są tak poniszczone że w ogóle ich nie oglądam
A jak tam derma roller, używalaś już? Podobno tez super na cellulit i rozstępy działa.
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:32   #3643
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jest sypka, konsystencja na pierwszy rzut oka ok, nie mam pojęcia o co chodzi z ta glinką
Może jakoś do włosów się nada, szkoda mi wyrzucać bo to aż 200 g.


Mój aparat zastrajkował więc żadnych fot nie będzie
Też się trochę zawiodłam zapachem porzeczkowego, taki sztuczny bardzo ale nie płaczę bo jeszcze 3 inne stoją w kolejce
Kupiłam żele: porzeczkowy, z papaja i jedwabiem, mięta- bergamotka, wanilia- mandarynka, Żel peelingujacy kwiat lotosu kokos, cytryna rozmaryn, mydło w płynie z mango. I jeszcze masło do ciała miodowy melon i olejek z dzika różą
W paczce było jeszcze kilka nie eko kosmetyków, które zamówiła moja mama.



U mnie w tkmaxx wszystkie kosmetyki są tak poniszczone że w ogóle ich nie oglądam
A jak tam derma roller, używalaś już? Podobno tez super na cellulit i rozstępy działa.
to poszalalas z tymi kosmetykami koniecznie daj znac jak zel mandarynka - wanilia sie sprawuje bo ja mianiaczka wanilii jestem
derma roller uzywalam 3 razy na twarz, ostatnio po kwasach i chyba troche za bardzo poszalalam przez dwa dni mialam skore tak napieta jakby mi lifting zrobili i z kazdej strony po 2 cm skory wycieli A na 3 dzien jak mi sie skora zaczela luszczyc to wygladalam jak popekana ziemia egipskaJa k na razie nie widze zbyt duzej poprawy jesli chodzi o np rozszerzone pory ( ale tez nie prowadze zandej dokumentacji zdjeciowej ). A Ty po ilu zabiegach widzialas jakies widoczne zmiany jesli chodzi o stan i wyglad cery??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:56   #3644
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to poszalalas z tymi kosmetykami koniecznie daj znac jak zel mandarynka - wanilia sie sprawuje bo ja mianiaczka wanilii jestem
derma roller uzywalam 3 razy na twarz, ostatnio po kwasach i chyba troche za bardzo poszalalam przez dwa dni mialam skore tak napieta jakby mi lifting zrobili i z kazdej strony po 2 cm skory wycieli A na 3 dzien jak mi sie skora zaczela luszczyc to wygladalam jak popekana ziemia egipskaJa k na razie nie widze zbyt duzej poprawy jesli chodzi o np rozszerzone pory ( ale tez nie prowadze zandej dokumentacji zdjeciowej ). A Ty po ilu zabiegach widzialas jakies widoczne zmiany jesli chodzi o stan i wyglad cery??
Ja własnie za takimi słodkimi zapachami nie przepadam ale skoro żel już się jakoś wplątał w zamówienie to przetestuję i dam znać
Też byłam taka napięta po rolce ale żadnego łuszczenia nie było. Ja miałam w sumie 3 zabiegi i już po 2 była wielka różnica. A czego użyłaś po? Ja miałam wtłaczaną ampułkę z krzemem organicznym, kosmetyczka mi tłumaczyła, że sama rolka za wiele nie da, że to własnie ten krzem wypełni te małe blizenki od wewnątrz Nie wiem ile w tym prawdy ale fakt faktem dziurki które miałam na czole poznikały. A rolowałaś się aż "do bólu"? Pamiętam, jak mi łzy z oczu kapały, nie wiem czy z bólu ale kosmetyczka się dziwiła i pytała czy nie przerwać zabiegu
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 14:36   #3645
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja własnie za takimi słodkimi zapachami nie przepadam ale skoro żel już się jakoś wplątał w zamówienie to przetestuję i dam znać
Też byłam taka napięta po rolce ale żadnego łuszczenia nie było. Ja miałam w sumie 3 zabiegi i już po 2 była wielka różnica. A czego użyłaś po? Ja miałam wtłaczaną ampułkę z krzemem organicznym, kosmetyczka mi tłumaczyła, że sama rolka za wiele nie da, że to własnie ten krzem wypełni te małe blizenki od wewnątrz Nie wiem ile w tym prawdy ale fakt faktem dziurki które miałam na czole poznikały. A rolowałaś się aż "do bólu"? Pamiętam, jak mi łzy z oczu kapały, nie wiem czy z bólu ale kosmetyczka się dziwiła i pytała czy nie przerwać zabiegu
ja wtlaczalam sobie za pomoca ultradzwiekow ampulke z alterry albo z alverde bo innych o naturalnym sladzie nie znalazlam
Rollowanie do najprzyjemniejszych nie nalezalo, pojawilo sie nawet kilka malutkich kropelek krwi ale dramatu nie bylo. Ja to masochistka jestem wiec dla efektow duzo jestem w stanie poswiecic nie wiem w czym tkwi sek, ze u mnie takich efektow jak u Ciebie brak musze chyba zaczac prowadzic dokumentacje zdjeciowa i zobaczymy po kolejnych 3 razach czy bedzie jakis progres A mozesz sie dowiedziec coz to byla za magiczna ampulka z tym krzemem?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 14:57   #3646
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja wtlaczalam sobie za pomoca ultradzwiekow ampulke z alterry albo z alverde bo innych o naturalnym sladzie nie znalazlam
Rollowanie do najprzyjemniejszych nie nalezalo, pojawilo sie nawet kilka malutkich kropelek krwi ale dramatu nie bylo. Ja to masochistka jestem wiec dla efektow duzo jestem w stanie poswiecic nie wiem w czym tkwi sek, ze u mnie takich efektow jak u Ciebie brak musze chyba zaczac prowadzic dokumentacje zdjeciowa i zobaczymy po kolejnych 3 razach czy bedzie jakis progres A mozesz sie dowiedziec coz to byla za magiczna ampulka z tym krzemem?
Teraz mi trochę nie po drodze ale jak będę kiedyś w mieście w którym kosmetyczka przyjmuje to zapytam. Może jeszcze coś nowego się pojawiło o czym nie wiemy A może problem tkwi w długości igielek? Ja chyba miałam 5mm, chociaż pewna nie jestem Jak tak teraz na to patrzę to aż się dziwię bo wszędzie 0,5 i 1 mm rollery widzę.
U mnie obyło się bez krwi Pewnie ten kwas Cię tak załatwił, ja nakładałam po zabiegu krem jeszcze w środku dnia i psikałam się termalką bo miałam uczucie mega ściągniętej cery.
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 15:07   #3647
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Teraz mi trochę nie po drodze ale jak będę kiedyś w mieście w którym kosmetyczka przyjmuje to zapytam. Może jeszcze coś nowego się pojawiło o czym nie wiemy A może problem tkwi w długości igielek? Ja chyba miałam 5mm, chociaż pewna nie jestem Jak tak teraz na to patrzę to aż się dziwię bo wszędzie 0,5 i 1 mm rollery widzę.
U mnie obyło się bez krwi Pewnie ten kwas Cię tak załatwił, ja nakładałam po zabiegu krem jeszcze w środku dnia i psikałam się termalką bo miałam uczucie mega ściągniętej cery.
spokojnie nie spieszy sie, przy okazji jak bedziesz miala szanse to mozesz sie dowiedziec jakiej firmy to cudo jest na alle kilka amuplek wiec bede musiala zglebic tajemna wiedze w weekend i cos zamowie na probe tak z tym luszczeniem to kwasik mnie tak zalatwil, ale dla mnie kwaszenie bez zluszczania to nie kwaszenie Jak ja bym chciala, zeby slonko tak nie operowalo to bym jeszcze retinol dorzucila do pielegnacji, ale w taki swar to nawet jak wymieklam i spasowalam.
Ciekawe jak sie kremik z retinolem u Malgosi sprawuje mhm0808 moze zdasz nam reklacje z frontu?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 15:48   #3648
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
a ja zapytam czy obrzęki masz głownie rano? bo może to być problem z krązeniem limfy[COLOR="Silver"]
tez o tym myslalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 17:55   #3649
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wszystkie zakupy za wyjątkiem sylveco robię przez net.
A to gdzie kupujesz w wawie? Bo bym ten nagietkowy chętnie wyprobowala.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ciekawe jak sie kremik z retinolem u Malgosi sprawuje mhm0808 moze zdasz nam reklacje z frontu?
Ją używam go cały czas, mimo słońca. ino ostrożnie. W
Raz czy dwa razy w tygodniu jak mniej słońca jest. Plus filtry oczywiście.
przy rolce trzeba co najmniej 5 dni odczekać (w obie strony ) z kwasem i retinolem.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

A jeśli.chodzi o efekty to ogólnie jest git nic spektakularnego, ale i mnie trudno o takie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 18:59   #3650
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚ

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A to gdzie kupujesz w wawie? Bo bym ten nagietkowy chętnie wyprobowala.
ja kupuję u siebie na wsi ale dziewczynom z pracy polecałam i one w paru miejscach w wawie znalazły ale to nie Twoje rejony.....
jak chcesz wypróbować to ja mam oba nagietkowe, więc tylko daj znaka jak wrócisz a w razie czego to i kupić Ci mogę u siebie cobyś po stolicy się nie włóczyła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 19:19   #3651
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚ

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja kupuję u siebie na wsi ale dziewczynom z pracy polecałam i one w paru miejscach w wawie znalazły ale to nie Twoje rejony.....
jak chcesz wypróbować to ja mam oba nagietkowe, więc tylko daj znaka jak wrócisz a w razie czego to i kupić Ci mogę u siebie cobyś po stolicy się nie włóczyła
Jakby co to też mogę Ci kupić, Małgosiu I nawet dostarczyć do Reduty Sklep mam parę przystanków od siebie.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 19:59   #3652
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzięki Dziewczyny. Rozumiem że to w sklepach typu zielarskidgo kupujecie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 20:05   #3653
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny. Rozumiem że to w sklepach typu zielarskidgo kupujecie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dokładnie tak
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 21:15   #3654
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Re: Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - C

Dziekuje

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 18:09   #3655
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Nie wiem, czy już znacie ten balsam, ale ja go dopiero odkryłam i chciałam sie z Wami tym odkryciem podzielić. Cztery pory roku do tej pory omijałam szerokim łukiem, ale mają nową ekologiczną linię (od niedawna w Rossie). Kupiłam ujędrniający żurawinowy i bardzo jestem z niego bardzo zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (118,2 KB, 83 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2013-07-27 o 18:14
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 19:43   #3656
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już znacie ten balsam, ale ja go dopiero odkryłam i chciałam sie z Wami tym odkryciem podzielić. Cztery pory roku do tej pory omijałam szerokim łukiem, ale mają nową ekologiczną linię (od niedawna w Rossie). Kupiłam ujędrniający żurawinowy i bardzo jestem z niego bardzo zadowolona.
Oo, super skład i do tego na czerwono zaznaczone groźniejsze substancje. Pewnie był niedrogi, zaintrygowałaś mnie A mają całą serię
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 19:56   #3657
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już znacie ten balsam, ale ja go dopiero odkryłam i chciałam sie z Wami tym odkryciem podzielić. Cztery pory roku do tej pory omijałam szerokim łukiem, ale mają nową ekologiczną linię (od niedawna w Rossie). Kupiłam ujędrniający żurawinowy i bardzo jestem z niego bardzo zadowolona.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oo, super skład i do tego na czerwono zaznaczone groźniejsze substancje. Pewnie był niedrogi, zaintrygowałaś mnie A mają całą serię
Znalazłam cenę - o.k. 9zł. Ta seria to kilka balsamów. Z tego co pamiętam był jeszcze z jabłkiem, miłorzębem, hibiskusem i kawą. Na kwc przynajmniej są takie wersje
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 20:12   #3658
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A dziś w Gd zaczął się Jarmark, więc zaraz rano poleciałam do mojej starej znajomej do budki.Cattier i nabyłam olejek z pierwiosnka (anty age) bo jakoś inne marki go chyba nie mają... A zawsze byłam go ciekawa. Dla porządku donoszę: 50 ml za 39 zł. Od 2 lat nie podrożał.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 07:59   #3659
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korah mają jeszcze inne balsamy do ciała. W Rossie były dwa, z tym że drugi miał w składzie Propylene Glycol, wiec dla mnie odpada.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 11:28   #3660
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A dziś w Gd zaczął się Jarmark, więc zaraz rano poleciałam do mojej starej znajomej do budki.Cattier i nabyłam olejek z pierwiosnka (anty age) bo jakoś inne marki go chyba nie mają... A zawsze byłam go ciekawa. Dla porządku donoszę: 50 ml za 39 zł. Od 2 lat nie podrożał.
A gdzie dokładnie jest ta budka?
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.