DOMOWA depilacja laserowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 22:28   #1
kleo1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 380

DOMOWA depilacja laserowa


Przepraszam jeśli taki wątek już był i proszę o przekierowanie. szukałam, nie znalazłam.-oki teraz znalazłam ale z 2007, wiec moze cos od tego czasu ruszyło

Chciałam zapytać co myślicie o kupnie lasera do użytku domowego. Ktoś próbował, coś słyszał?

Koszt to ok. 1000 do 2 ooo zł, natomiast jak wyliczyłam ile by mnie kosztowała depilacja w salonie, tego co chce, to ok 6 tys z rabatem dla studenta

Są to lasery niekomercyjne, przeznaczone do użycia przez 2-3 osoby, a nie tak jak w salonie do wykonia kilkuset i weicej zabiegów, są małe, poręczne i w ogóle.

Z jednej strony kuszące, z drugiej boje sie jednak ze umecze sie w domu, i ze moge sobie zrobic krzywde, bo nie posiadam fachowej wiedzy na ten temat.

Co o tym myślicie?
__________________
To jest moje prywatne zdanie, zbudowane na moich subiektywnych doświaczeniach. Mogę się mylić.

Edytowane przez kleo1991
Czas edycji: 2013-02-17 o 22:31
kleo1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:18   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DOMOWA depilacja laserowa

...
W wątkach poświęconych laserom odbywały się dyskusje na ten tamat dośc obszerne z wnioskiem jednym,ze taki domowy laser do jak zabawka dla dzieci...niewarto.

Poza tym to pozorna oszczędność jak co niedługi czas musisz dokupować nową głowice/lampe,bo każda jest ''zaprogramowana'' na iles tam błysnięc.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 21:54   #3
kleo1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 380
Dot.: DOMOWA depilacja laserowa

jeejku faktycznie zle szukalam, sama ganie za nieużywanie wyszukiwarki a sama. eh. btw. wizazowa wyszukiwarka jest kiepska
__________________
To jest moje prywatne zdanie, zbudowane na moich subiektywnych doświaczeniach. Mogę się mylić.

Edytowane przez kleo1991
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:00
kleo1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.