Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 16:55   #4441
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Obejrzałam wcześniej kilka filmików na YouPupie i tam te gumki trzymały włosy Zobaczymy... ja mam grube i długie włosy, ciekawe, czy sobie poradzą
Daj znać .
Ja mam włosy długie i dość ciężkie, no i lubię dość ciasno związany kucyk, to może dlatego marudzę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 16:58   #4442
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ja wczoraj dostałam zamówienie z S. w dużym, czarnym pudle (2x płatki+ płyn do czyszczenia pędzli - wszystko z kodem TRZY).

a teraz puściłam zamówienie z pędzelkami S. też z kodem.

W ogóle to pudło z S. mam po raz pierwszy. Oświeciłyście mnie, że oni pakują prezenty w takie ładne pudła, bo jak w stacjonarce mi pakowali, to w papierową torebkę i myślałam, że online też tak jest. Do czego Wy używacie swoich pudeł z S?

ja też mam focha na D. choć w koszyku od 3 tyg. kilka rzeczy leży. Lezy i czeka na lepszy kod lub prezent
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 17:15   #4443
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość

W ogóle to pudło z S. mam po raz pierwszy. Oświeciłyście mnie, że oni pakują prezenty w takie ładne pudła, bo jak w stacjonarce mi pakowali, to w papierową torebkę i myślałam, że online też tak jest. Do czego Wy używacie swoich pudeł z S?
W dużym trzymam pełnowymiarowe podkłady, pudry, korektory i róże mineralne, a w małym mineralne próbki w strunach Czaję się na jeszcze jedno duże na słoiczki z cieniami; gdzieś muszę upchać te 44 szt
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:02   #4444
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja wczoraj dostałam zamówienie z S. w dużym, czarnym pudle (2x płatki+ płyn do czyszczenia pędzli - wszystko z kodem TRZY).

a teraz puściłam zamówienie z pędzelkami S. też z kodem.

W ogóle to pudło z S. mam po raz pierwszy. Oświeciłyście mnie, że oni pakują prezenty w takie ładne pudła, bo jak w stacjonarce mi pakowali, to w papierową torebkę i myślałam, że online też tak jest. Do czego Wy używacie swoich pudeł z S?

ja też mam focha na D. choć w koszyku od 3 tyg. kilka rzeczy leży. Lezy i czeka na lepszy kod lub prezent
Ja mam 6 dużych pudełek 4 czarne i 2 różowe i w każdym są próbki . Tonę w próbkach i chyba muszę zrobić kolejne zamówienie bo chciałabym w jednym pudełku trzymać pierdółki typu sztuczna biżuteria łańcuszki, bransoletki itp, a tamte już są zapełnione próbkami po brzegi .

W tym tygodniu czeka mnie segregowanie tego wszystkiego plus toaletka bo będę miała nowe meble i w koncu będę miała gdzie to schować.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-09-02 o 18:03
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:32   #4445
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
j Do czego Wy używacie swoich pudeł z S?
W małym pudełku mam długopisy i inne piśmiennicze duperelki +pendrivey. W jednym mam próbki w kolejnym dużym kremy,maseczki,peelingi, w następnym ładowarki, słuchawki akumulatorki, myszkę, karty SD. Tylko musiałam oznaczyć moje pudełka bo wszystkie są czarne niestety. Słowem próbuję ogarnąć mój bałagan.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:33   #4446
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Skoro takie fajne te pudelka to i ja moze bym sie skusila. Tylko teraz pytanie na co, zeby je dostac. Chce pedzel do podkladu, bo jest w fajnej cenie (o ile go polecacie) plus jeszcze czekam na wasze propozycje co warto wziąć
__________________
Chuligan i tyle..

Edytowane przez mikam121
Czas edycji: 2014-09-02 o 19:39
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:54   #4447
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Skoro takie fajne te pudelka to i ja moze bym sie skusila. Tylko teraz pytanie na co, zeby je dostac. Chce pedzel do podkladu, bo jest w fajnej cenie (o ile go polecacie) plus jeszcze czekam na wasze propozycje co warto wziąć
Płatki
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 19:59   #4448
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

mikam121, warto kupić 3 produkty sephorowskie; obowiązuje promocja 3 w cenie 2 - kod: TRZY.




kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 20:25   #4449
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

To co mam brac pedzel + 2 czy 3 opakowania platkow? male czy duze ?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:37   #4450
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
To co mam brac pedzel + 2 czy 3 opakowania platkow? male czy duze ?
Ja wzięłabym 3 małe, bo 2+pędzel wepchną do małego pudełka.
Musisz odhaczyć pakowanie na prezent, bo inaczej nici z pudełka.
Aha, tylko produkty z seph. zrabatują się kodem trzy.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:55   #4451
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Ja wzięłabym 3 małe, bo 2+pędzel wepchną do małego pudełka.
Musisz odhaczyć pakowanie na prezent, bo inaczej nici z pudełka.
Aha, tylko produkty z seph. zrabatują się kodem trzy.

A jak wygląda pakowanie na prezent?
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 05:48   #4452
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
A jak wygląda pakowanie na prezent?
To właśnie jest pudełko.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 06:57   #4453
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A propos stacjonarek S. przeżyłam w niedzielę miłe zaskoczenie w Bytomiu; kupowałam tylko 3 x płatki, a zaproponowano próbki (hojnie nałożono produkt do pojemniczka) i przetestowanie zapachów. Czyżby szło ku lepszemu w obsłudze...
Ja też byłam zaskoczona miłą obsługą przy minimalistycznym zakupie. Następnego dnia miałam na mailu ankietę na temat obsługi, kompetencji, uprzejmości, dostępności towaru w sklepie stacjonarnym.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 06:58   #4454
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Daj znać .
Ja mam włosy długie i dość ciężkie, no i lubię dość ciasno związany kucyk, to może dlatego marudzę .
Dam, dam nie mogę się doczekać. Szkoda, że u mnie DHL jest późno, ok. 15
Za to DPD z 2 paczuchami będzie ok. 10
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 08:47   #4455
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja też byłam zaskoczona miłą obsługą przy minimalistycznym zakupie. Następnego dnia miałam na mailu ankietę na temat obsługi, kompetencji, uprzejmości, dostępności towaru w sklepie stacjonarnym.
o właśnie, ja też miałam ostatnio taką ankietę.
ciekawe co nowego w D. na prezent dadzą, bo kilka rzeczy ciągle tkwi u mnie w koszyku i czekam na lepsze gifty
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:03   #4456
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Mam paki z S. różdżka z kapsułkami ogromna, wepchali do torby, ale mam dużo pudeł, więc to nie problem dla mnie pędzle superaśne (ten różowy do różu wielgaśny), jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zamówiłam jeszcze jedną różdżkę kapsułkową z pędzlem do pudru i myjką za niecałe 50zł na razie czuję się zaspokojona czekam jeszcze na gumki z D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:43   #4457
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam paki z S. różdżka z kapsułkami ogromna, wepchali do torby, ale mam dużo pudeł, więc to nie problem dla mnie pędzle superaśne (ten różowy do różu wielgaśny), jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zamówiłam jeszcze jedną różdżkę kapsułkową z pędzlem do pudru i myjką za niecałe 50zł na razie czuję się zaspokojona czekam jeszcze na gumki z D.
Dziękuję za informację
Daj znać jak te kapsułki spisują się w praktyce (o ile nie przeznaczasz tej różdżki na prezent ), to może jednak się skuszę
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:48   #4458
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację
Daj znać jak te kapsułki spisują się w praktyce (o ile nie przeznaczasz tej różdżki na prezent ), to może jednak się skuszę
Czytałam, że są fajne, dobrze się pienią i ładnie pachną Jedna na pewno będzie na prezent, a drugą zużyję, ale za jakiś czas, jak wypaprzę obecny żel
Szczerze mówiąc, ta różdżka jest tak śliczna i kolorowa, że szkoda jej otwierać znając moją chomikowatą naturę, trochę minie zanim ją otworzę. Od dziecka lubię zbierać różne rzeczy na "czarną godzinę"

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-09-03 o 09:54
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:35   #4459
evelyn14
Raczkowanie
 
Avatar evelyn14
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 155
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Fajna okazja na kosmetyki Bourjois w D. np. https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000068567.html

Stacjonarnie też są takie ceny?
evelyn14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 10:42   #4460
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cześć, Podczytuję Was od wczoraj, a już nabrałam ochoty na złożenie zamówienia do S.

Chciałabym otrzymać pożądane przez Was pudełko oraz skorzystać z promocji TRZY.
Na pewno się skuszę na płatki i chciałabym coś do nich dobrać.

Czy polecacie te produkty?
Ultra aksamitne mleczko do demakijażu 50ml - http://www.sephora.pl/Makijaz/Demaki...kijazu/P112303
Maskara wydłużająca rzęsy brązowa - http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...a-rzesy/P79515
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:51   #4461
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Cześć, Podczytuję Was od wczoraj, a już nabrałam ochoty na złożenie zamówienia do S.

Chciałabym otrzymać pożądane przez Was pudełko oraz skorzystać z promocji TRZY.
Na pewno się skuszę na płatki i chciałabym coś do nich dobrać.

Czy polecacie te produkty?
Ultra aksamitne mleczko do demakijażu 50ml - http://www.sephora.pl/Makijaz/Demaki...kijazu/P112303
Maskara wydłużająca rzęsy brązowa - http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...a-rzesy/P79515
Hey! Jeśli chodzi o tusze S. to moja mama miała 2 różne i była zadowolona (ale nie wiem, czy dokładnie ten z linka). Zresztą, w takich cenach na pewno warto spróbować

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Właśnie, grzech nie brać szkoda, że mam górę zapasów, chętnie bym wzięła kilka rzeczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:07   #4462
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam paki z S. różdżka z kapsułkami ogromna, wepchali do torby, ale mam dużo pudeł, więc to nie problem dla mnie pędzle superaśne (ten różowy do różu wielgaśny), jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zamówiłam jeszcze jedną różdżkę kapsułkową z pędzlem do pudru i myjką za niecałe 50zł na razie czuję się zaspokojona czekam jeszcze na gumki z D.
A sam pędzel zmieściłby się do pudełka? Zastanawiam się czy nie zamówić go, ale wolałabym pudełko, a nie torbę.
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:11   #4463
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
A sam pędzel zmieściłby się do pudełka? Zastanawiam się czy nie zamówić go, ale wolałabym pudełko, a nie torbę.
Jeśli chodzi o ten różowy pędzel do pudru, to myślę, że może nie wejść do dużego pudła jest długaśny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:21   #4464
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ten różowy pędzel do pudru, to myślę, że może nie wejść do dużego pudła jest długaśny
Dzięki za odpowiedź, w takim razie odpuszczam .
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:17   #4465
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
A sam pędzel zmieściłby się do pudełka? Zastanawiam się czy nie zamówić go, ale wolałabym pudełko, a nie torbę.
Mam oba różowe pędzle ten największy do pudru oraz mniejszy do różu, oba spokojnie wchodzą ukośnie do dużego pudełka i jeszcze jest luz
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:22   #4466
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Mam oba różowe pędzle ten największy do pudru oraz mniejszy do różu, oba spokojnie wchodzą ukośnie do dużego pudełka i jeszcze jest luz
Sprawdzę z ciekawości w domu, dałabym głowę, że ten pędzel nie wejdzie do dużego pudła, ale może się mylę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:32   #4467
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Sprawdzę z ciekawości w domu, dałabym głowę, że ten pędzel nie wejdzie do dużego pudła, ale może się mylę
Duży ma długość około 22,5 cm bez plastikowej osłonki z osłonką może mieć ok23,5 cm, bo ona jest ruchoma, pudło ukośnie ma ok 30cm

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2014-09-03 o 12:34
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:53   #4468
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dojechała do mnie paka z D. z gumkami Invisibobble. Te gumki wydają się dość duże na stronie D., a w rzeczywistości pudełeczko ma ze 3 na 4cm zrobiłam sobie kitę i rzeczywiście gumki nie czuć na włosach. Trzyma się dość dobrze, ale w domu zrobię teścik wysoką kitą jak wyjdzie (tzn. utrzyma włosy wysoko, bo tradycyjne gumki niestety się ześlizgują i sprawiają ból), to będę polecać te gumki

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-09-03 o 14:03
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:05   #4469
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Czytałam, że są fajne, dobrze się pienią i ładnie pachną Jedna na pewno będzie na prezent, a drugą zużyję, ale za jakiś czas, jak wypaprzę obecny żel
Szczerze mówiąc, ta różdżka jest tak śliczna i kolorowa, że szkoda jej otwierać znając moją chomikowatą naturę, trochę minie zanim ją otworzę. Od dziecka lubię zbierać różne rzeczy na "czarną godzinę"
Jestem wierną czytelniczką forum i dzięki Wam wychwytuję wiele okazji za co dziękuję również zamówiłam tę różdżkę z Sephory, mogłabyś mi powiedzieć czy ona jest jakaś fajna plastikowa czy to tylko kartonowe opakowanie?

Miałam kiedyś jedną kapsułkę. Takie maleństwo chyba nawet 10ml nie ma, ale w środku dość fajny i gęsty krem. Zapach śliczny, ale bardziej zamówiłam to jako gadżet, lubię pierdołki

Kliknęłam jeszcze ten zestaw:

http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...emium/P1604020

Miałyście go? Jak z zapachem i działaniem?
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:10   #4470
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W S. dołożyli próbki Visionnaire Lancome i chyba Eisenberga Back to paris
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.