Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 17:57   #1951
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No, dzisiaj wreszcie poszła w ruch Dance with Me. Jak na razie jest miłość . Szminkę (bo błyszczykiem tego raczej nie nazwę ) nałożyłam na środek ust i rozsmarowałam pędzelkiem, dokładając tyle, ile trzeba. Nic się nie zwarzyło, nie ściastoliło, nie weszło w linie, nie rozlało. Dodatkowo - co jest sporym zaskoczeniem, szminka nie wysuszyła mi ust. Zresztą nie miałam też żadnego innego uczucia dyskomfortu typu ściągnięcie ust. Trwałość rewelacyjna - szminkę aplikowałam ok. 7h rano, a o 16h wyglądała prawie tak samo i bez poprawek przetrwała płatki owsiane, jogurt, sałatkę i dwie kawy. O kolorze nie wspomnę, bo dla mnie jest po prostu cudny. Dla fanek odcieni w typie D for Danger czy Rebel to wg mnie pozycja obowiązkowa .
Jak zwykle staram się pochopnie nie piać z zachwytu, tak dzisiaj nie mogłam się powstrzymać . Na pewno jednak, jak coś mi się odmieni, dam znać .
Dzięki za opinie. Faktycznie kolor bardzo ładny
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:48   #1952
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam sobie Mehr

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja w ygladałam w niej strasznie, jak na halloween akurat
A generalnie kocham takie mroczne kolory, jednak to juz była przesada. No i wyjezdzała poza linie, była taka sliska, brzydko schodziła z ust.
Pewnie też tak będę wyglądać
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No, dzisiaj wreszcie poszła w ruch Dance with Me. Jak na razie jest miłość . Szminkę (bo błyszczykiem tego raczej nie nazwę ) nałożyłam na środek ust i rozsmarowałam pędzelkiem, dokładając tyle, ile trzeba. Nic się nie zwarzyło, nie ściastoliło, nie weszło w linie, nie rozlało. Dodatkowo - co jest sporym zaskoczeniem, szminka nie wysuszyła mi ust. Zresztą nie miałam też żadnego innego uczucia dyskomfortu typu ściągnięcie ust. Trwałość rewelacyjna - szminkę aplikowałam ok. 7h rano, a o 16h wyglądała prawie tak samo i bez poprawek przetrwała płatki owsiane, jogurt, sałatkę i dwie kawy. O kolorze nie wspomnę, bo dla mnie jest po prostu cudny. Dla fanek odcieni w typie D for Danger czy Rebel to wg mnie pozycja obowiązkowa .
Jak zwykle staram się pochopnie nie piać z zachwytu, tak dzisiaj nie mogłam się powstrzymać . Na pewno jednak, jak coś mi się odmieni, dam znać .
Piękny ten kolor jest Dobrze, że mam D for Danger i Rebel, to mnie nie kusi
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak inni ja odbieraja, ale dla mnie jak pisałam - wykończenie typu rozjezdzajacego się, nieładnie schodzacego. To nie jest mat i dlatego. No i ja w jasnych włosach wygladałam w tej ciemnej śliwce tragicznie wręcz
Ale pocieszyłam sie błyszczolem na otarcie łez
Rzeczywiście, satyna... Przy takim kolorze to niekoniecznie dobre wyjście
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 07:30   #1953
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dostałam info z douglasa, że D for danger wycofano ze sprzedaży Koszmarek jakiś. Na nordstromie jest dostępny, ale oczywiście nie można zamówić do PL.

Mówicie, że Dance with me podobny ale to nie to..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-02-02 o 07:44
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 08:01   #1954
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Piękny ten kolor jest Dobrze, że mam D for Danger i Rebel, to mnie nie kusi
Zazdroszczę, że masz takie podejście, u mnie to nie działa

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dostałam info z douglasa, że D for danger wycofano ze sprzedaży Koszmarek jakiś. Na nordstromie jest dostępny, ale oczywiście nie można zamówić do PL.

Mówicie, że Dance with me podobny ale to nie to..
Chyba nie ufałabym do końca temu, co podaje na stronie Douglas. Lepiej zapytać w MAC'u o co chodzi z dostępnością DfD.

Dance with Me jest nie tyle zamiennikiem, ile raczej jest "w typie" D for Danger, bo tak do końca podobne nie są. D for Danger na pewno jest cieplejsza, jakby bardziej zgaszona.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 08:48   #1955
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że masz takie podejście, u mnie to nie działa


Chyba nie ufałabym do końca temu, co podaje na stronie Douglas. Lepiej zapytać w MAC'u o co chodzi z dostępnością DfD.

Dance with Me jest nie tyle zamiennikiem, ile raczej jest "w typie" D for Danger, bo tak do końca podobne nie są. D for Danger na pewno jest cieplejsza, jakby bardziej zgaszona.
Dokładnie, nie wierzyłabym temu co podaje Douglas. Mi na stoisku Maca w Dougu panie powiedziały, że matowe szminki z zeszłego roku to limitka i na 100% nie będzie ich w stałej. A jednak na stronie są i na stronie Maca też się pojawiają.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:09   #1956
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corri, czy Twoja Mariah C. jest już w drodze? (zamawiałyśmy w tym samym czasie) U mnie wyświetla się tylko info: "Zarejestrowno dane przesyłki " 29.01. godz 1 w nocy....i cisza.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:29   #1957
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Corri, czy Twoja Mariah C. jest już w drodze? (zamawiałyśmy w tym samym czasie) U mnie wyświetla się tylko info: "Zarejestrowno dane przesyłki " 29.01. godz 1 w nocy....i cisza.
No podnieśli mi dzisiaj ciśnienie, jak rano zobaczyłam dalej dokładnie taki sam komunikat jak piszesz a myslalam ze na dzisiaj sie wyrobia dziady. A widze ze dalej kuleje im szybkość
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 10:37   #1958
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Hej można? 2
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:48   #1959
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No podnieśli mi dzisiaj ciśnienie, jak rano zobaczyłam dalej dokładnie taki sam komunikat jak piszesz a myslalam ze na dzisiaj sie wyrobia dziady. A widze ze dalej kuleje im szybkość
No niestety,nic się nie zmieniło- trzeba czekać. Co ciekawe, ja mieszkam dość blisko niemieckiej granicy, ale to i tak nie ma znaczenia
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:00   #1960
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No niestety,nic się nie zmieniło- trzeba czekać. Co ciekawe, ja mieszkam dość blisko niemieckiej granicy, ale to i tak nie ma znaczenia
a normalnie jakby działali tak, jak kiedys to byśmy dzisiaj miały albo wczoraj juz
Tak czy siak zniechęciło mnie kupowanie online. Dlatego jak nie muszę to wole kupic stacjonarnie, ale w przypadku Mariah nie dało sie tak.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-02 o 11:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:05   #1961
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a normalnie jakby działali tak, jak kiedys to byśmy dzisiaj miały albo wczoraj juz
Tak czy siak zniechęciło mnie kupowanie online. Dlatego jak nie muszę to wole kupic stacjonarnie, ale w przypadku Mariah nie dało sie tak.
Ja też jak tylko mogę, kupuję stacjonarnie, albo w Dougu. Niestety z limitowankami tak się często nie da
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 11:06   #1962
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Corri, czy Twoja Mariah C. jest już w drodze? (zamawiałyśmy w tym samym czasie) U mnie wyświetla się tylko info: "Zarejestrowno dane przesyłki " 29.01. godz 1 w nocy....i cisza.
Tez mam to samo.

Zastanawiam sie czy te paczki są nadal wysyłane bezpośrednio z Niemiec czy moze zbiorczo nadawane jedną paką w Niemczech np. 2x w tygodniu i tylko przepakowywane w PL. Bo kiedys na infolinii dpd babka mi powiedziała, ze to paczka krajowa. To by wyjaśniało te opóźnienia.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:06   #1963
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja też jak tylko mogę, kupuję stacjonarnie, albo w Dougu. Niestety z limitowankami tak się często nie da
No z tymi co sa tylko online wlasnie lipa. We Flamingu ma byc jakis roz i pomadka online tylko dostępna bez sensu, bo ani pomacać wczesniej ani nic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:12   #1964
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Tez mam to samo.

Zastanawiam sie czy te paczki są nadal wysyłane bezpośrednio z Niemiec czy moze zbiorczo nadawane jedną paką w Niemczech np. 2x w tygodniu i tylko przepakowywane w PL. Bo kiedys na infolinii dpd babka mi powiedziała, ze to paczka krajowa. To by wyjaśniało te opóźnienia.
Brzmi logicznie, bardzo prawdopodobne, że tak właśnie jest

No ale tak jak pisze Corri, to kicha,że przy limitkach dostępnych tylko online trzeba kupować w ciemno...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:36   #1965
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mam jeszcze pytanie do wszystkich MACmaniaczek: czy któraś z Was uczestniczyła w warsztatach makijażu MAC Technique? Jeśli tak, to mogę prosić o krótki opis/recenzję takiego spotakania? Intryguje mnie też , że w zaproszeniu zwykle piszą, że dają po spotkaniu jakieś kosmetyki ...jak to w ogóle działa?

Mi niestety do tej pory jakoś nie po drodze było z terminami, ale obiecałam sobie, że następnym razem się skuszę
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:29   #1966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wreszcie ruszył list przewozowy, jutro powinnam miec szminkę. Ale i tak niesmak mam ze w taaaakim tempie im to idzie. Kiedyś przy zamówieniu w czwartek -miałam je w poniedziałek, w piatek - we wtorek, a teraz sodoma i gomora
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 19:02   #1967
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wreszcie ruszył list przewozowy, jutro powinnam miec szminkę. Ale i tak niesmak mam ze w taaaakim tempie im to idzie. Kiedyś przy zamówieniu w czwartek -miałam je w poniedziałek, w piatek - we wtorek, a teraz sodoma i gomora
U mnie też ruszył. Wygląda na to, że jest tak jak napisała pin3ska.
Ja już od dawna dostaję paczki z MACa w żółwim tempie,to chyba taki ich standard...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 22:21   #1968
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dostałam info z douglasa, że D for danger wycofano ze sprzedaży Koszmarek jakiś. Na nordstromie jest dostępny, ale oczywiście nie można zamówić do PL.

Mówicie, że Dance with me podobny ale to nie to..
Douglas jak zwykle wymyśla Na pewno D for Danger jest w stałej kolekcji
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że masz takie podejście, u mnie to nie działa
Czasem działa, czasem nie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No z tymi co sa tylko online wlasnie lipa. We Flamingu ma byc jakis roz i pomadka online tylko dostępna bez sensu, bo ani pomacać wczesniej ani nic
Dobrze, że nie podobają mi się ani róż, ani szminka online exclusive Za to Pink Swoon na pewno będzie mój Testowałam go dziś i pewnie bym go już capnęła, ale nie było.

Kupiłam dziś Studio Fixa NC15, bo dobrze mi się miesza Wzięłam też na testy nowego Chanelka z S., ciekawe jak się spisze. Kolor wydaje się ładny (10) Konsystencją przypomina mi Bobbikowy Long Wear coś tam

Testowałam też Arianę i jestem na To niby mat (specjalnie spojrzałam na nalepkę, bo nie wierzyłam ) ale jakiś kiepski, jakby satynowy... Jeździ po ustach i zostawia prześwity. Sam kolor jest dość przyjemny, ale ma za dużo wad. Chciałabym coś takiego, ale w retro macie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 07:16   #1969
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kliknęłam Good Tase i Full of joy (tak, oryginalna jestem )

Na Pink Swoon też czekam także Neath, spokojnie tam zostaw mi chociaż jeden Jest jakaś dokładna data wejścia kolekcji abym nie obeszła się po raz kolejny smakiem? Jutro?

W kwestii D for Danger próbowałam się coś dowiedzieć od czcigodnego MAC, ale maile wysłane na obsługę wracają jako niedostarczone także twierdza MAC nie do zdobycia.

Już chyba od pół roku czas realizacji w MAC to co najmniej 10-12 dni (kiedyś były 3-4) i chyba niewiele da się z tym zrobić. Ostatnio zamawiałam końcem roku, otrzymałam paczkę chyba 13.01 (zdążyłam zapomnieć co kupiłam )
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-02-03 o 07:20
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 07:55   #1970
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jak to wszystko czytam, to się zastanawiam jakie szczęście miałam, że zamawiając parę rzeczy potrzebnych mi na styczniową sobotę we wtorek dostałam je w piątek wieczorem Specjalnie na okazję zamawiane, jakby mi nie przyszły
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:00   #1971
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kliknęłam Good Tase i Full of joy (tak, oryginalna jestem )

Na Pink Swoon też czekam także Neath, spokojnie tam zostaw mi chociaż jeden Jest jakaś dokładna data wejścia kolekcji abym nie obeszła się po raz kolejny smakiem? Jutro?

W kwestii D for Danger próbowałam się coś dowiedzieć od czcigodnego MAC, ale maile wysłane na obsługę wracają jako niedostarczone także twierdza MAC nie do zdobycia.

Już chyba od pół roku czas realizacji w MAC to co najmniej 10-12 dni (kiedyś były 3-4) i chyba niewiele da się z tym zrobić. Ostatnio zamawiałam końcem roku, otrzymałam paczkę chyba 13.01 (zdążyłam zapomnieć co kupiłam )


Nie wiem jak online, ale stacjonarnie Flamingi przylecą do nas dopiero w marcu Obiecuję, zostawię

Próbowałaś dzwonić na infolinię?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:33   #1972
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zadzwonię po pracy, bo mi głupio w pracy wypytywać o d for danger i pink swoon. I tak myślą, że jestem nienormalna

Znalazłam info, ze wszędzie na świecie Flamingo online wchodzi 4 lutego. Już szykowałam startery A nie jest to jednak wiadome?

Szykuje się jeszcze na spellbindera i sparkling rose, ale jeszcze się waham jak to na ciemniejszej karnacji może wypaść. Ten spellbinder cieplawy jest chyba. Neath, masz może spellbindera?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:33   #1973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś Studio Fixa NC15, bo dobrze mi się miesza Wzięłam też na testy nowego Chanelka z S., ciekawe jak się spisze. Kolor wydaje się ładny (10) Konsystencją przypomina mi Bobbikowy Long Wear coś tam

Testowałam też Arianę i jestem na To niby mat (specjalnie spojrzałam na nalepkę, bo nie wierzyłam ) ale jakiś kiepski, jakby satynowy... Jeździ po ustach i zostawia prześwity. Sam kolor jest dość przyjemny, ale ma za dużo wad. Chciałabym coś takiego, ale w retro macie
Rożjasniasz Fixa, prawda, bo on w tym kolorze jest na mnie lekko za ciemny. Ale nie rozjasniałam, nie chciało mi sie bawić Skonczyłam go i tyle

A wiec też 10, jak ja. No w sumie w ciemniejszym bys nie dała rady, bo 21 za ciemny. z Kolei 12 rozowa jak swinka

No własnie gdyby Ariana była w macie byłaby duzo fajniejsza
A kolor nie za ciemny dla Cie był ogólnie?
Za to z błyszczyka jestem bardzo zadowolona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:46   #1974
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zadzwonię po pracy, bo mi głupio w pracy wypytywać o d for danger i pink swoon. I tak myślą, że jestem nienormalna

Znalazłam info, ze wszędzie na świecie Flamingo online wchodzi 4 lutego. Już szykowałam startery A nie jest to jednak wiadome?

Szykuje się jeszcze na spellbindera i sparkling rose, ale jeszcze się waham jak to na ciemniejszej karnacji może wypaść. Ten spellbinder cieplawy jest chyba. Neath, masz może spellbindera?
Macówki dopiero w lutym jeżdżą na Flamingowe szkolenia, więc w tym miesiącu na pewno nie będzie tej LE Ewentualnie pod koniec na stronie.

Mam Spellbindera i jest śliczny Bardzo ciepły nie jest, bo byłoby mi w nim źle. Macówka to określiła jako chłodny koral
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rożjasniasz Fixa, prawda, bo on w tym kolorze jest na mnie lekko za ciemny. Ale nie rozjasniałam, nie chciało mi sie bawić Skonczyłam go i tyle

A wiec też 10, jak ja. No w sumie w ciemniejszym bys nie dała rady, bo 21 za ciemny. z Kolei 12 rozowa jak swinka

No własnie gdyby Ariana była w macie byłaby duzo fajniejsza
A kolor nie za ciemny dla Cie był ogólnie?
Za to z błyszczyka jestem bardzo zadowolona
Tak, rozjaśniam NW10

Mam dziś Chanelka na twarzy i kolor ma ładny Ciekawa jestem, jak długo się utrzyma...

Hmm... Mogłabym kupić chyba, odcień mi się podobał, chociaż takiej ciemnej jeszcze nie miałam
Błyszczyk testowałam i jest całkiem fajny, ale niczego mi nie urwał. Plus, że aż tak się nie klei.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:13   #1975
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, rozjaśniam NW10

Mam dziś Chanelka na twarzy i kolor ma ładny Ciekawa jestem, jak długo się utrzyma...

Hmm... Mogłabym kupić chyba, odcień mi się podobał, chociaż takiej ciemnej jeszcze nie miałam
Błyszczyk testowałam i jest całkiem fajny, ale niczego mi nie urwał. Plus, że aż tak się nie klei.
Ze tez i sie chce rozjasnaic
A NW 10 sam jest za jasny dla Ciebie?


U mnie Chanel do nałozenia do zmycia bez zadnych strat Boże, chociaż jeden Cahenl mi pasuje pod każdym względem, ciesze się jak głupia, bo dotychczas diory, chanele, guerlainy jak nie kolor, to zachowanie sie na ryjku nie tak było

Jeszcze planuje kupno tego pudru Givenchy LE, benefitu bazy i na razie do Flaminga pass. Z Flaminga raczej też nie będzie mnie stać na nic jak kupię w/w plus to, co juz kupiłam

Ja musze potestowac moje mroczne pomadki które ponabywałam jak jeszcze miałam ciemne włosy. Bo kiedyś mi pasowały, ale teraz to sama nie wiem jak bedzie, skoro Ariana wyglądała okropnie

Błyszczyk nie jest jakimś unikatem, ale testowałam juz wiele błyszczyków i ten jest super - drugi dopiero obok Steel Kiss o którym moge szczerze powiedzieć ze uwielbiam
Ogólnie ostatno jakos nie chce mi sie nosic szminek kolorowych jakos. Ograniczam sie własnie do nudziakó typu ten błyszczyk baslam Diora, jasniutkich pomadek typu Mariah, etc

A i juz obczaiłam które roze Burberry capne jeszcze - Peony i Tangerine
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-03 o 09:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:21   #1976
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, czy pomadka Stone to była jakaś limitka, czy kolor dalej można dorwać w MACu?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:46   #1977
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy pomadka Stone to była jakaś limitka, czy kolor dalej można dorwać w MACu?
w teorii można, w praktyce jest to niemal niemożliwe - jak już przyjdzie w dostawie to się wyprzedaje na pniu sama na nią poluję już jakiś czas...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:50   #1978
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
w teorii można, w praktyce jest to niemal niemożliwe - jak już przyjdzie w dostawie to się wyprzedaje na pniu sama na nią poluję już jakiś czas...
no to i ja będę szukać... dzięki za wiadomość.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 10:08   #1979
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Po raz kolejny oglądałam Stone i po raz kolejny się dziwiłam tej szmince ale dziwny ten kolor.. Nazwa idealna
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 10:10   #1980
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dowiedziałam się od poznańkiej Macówki, że kolekcja Flamingo będzie dostępna stacjonarnie tylko w Warszawie....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.