bez podkładu.... - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 18:14   #451
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: bez podkładu....

tez bym chciala zaprzestac ale uzywam juz 10 lat - raz sprobowalam wyjsc z amym pudrem sypkim ale on nie kamufluje -narazie lecze sie curacne i nadqal stosuje podklad bo oprocz tego mam cere czerwoną - problem z naczynkami
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:34   #452
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez czarna248 Pokaż wiadomość
tez bym chciala zaprzestac ale uzywam juz 10 lat - raz sprobowalam wyjsc z amym pudrem sypkim ale on nie kamufluje -narazie lecze sie curacne i nadqal stosuje podklad bo oprocz tego mam cere czerwoną - problem z naczynkami
Kochana ja od 10 lat codziennie mazalam sie fluidem bo mam naprawde SPORE niedoskonalosci mimo 24 lat.. no i odstawilam przed swietami fluid i zastapilam pudrami mineralnymi, bo sa zdrowe, 4,5-skladnikowe

Ps. tez nie wierzylam ze one kryją!!!! ale jednak..

wiem ze to temat BEZ PODKLADU, ale podklad mineralny to naprawde samo zdrowie nie to co te wstretne juz dla mnie fluidy i kompakty, a fuj!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:01   #453
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Anecka mogę zapytać jakiego uzywasz pudru mineralnego? Podobno nie wszystkie są tak całkiem zdrowe, bo mineralne są tylko z nazwy...
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:11   #454
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Odpowiem za Aneckę (przepraszam jesli się mylę) ale to chyba Everyday minerals (link w moim podpisie). A poza tym polecam Ci zajrzeć na podforum minerałowe, kosmetyki mineralne mają zawsze słowo "mineralne" w nazwie wątku, a Loreale, Rimmele itp. nie maja, wiec po tym rozróżnisz te prawdziwe

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-11 o 21:11 Powód: literowka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:00   #455
kjurczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
GG do kjurczyk
Smile Dot.: bez podkładu....

Dla tych, które nie lubią podkładu a mają ładną cerę polecam na dzień jedynie puder brązujący. Nada skórze ładnego, zdrowego koloru, na oczy trochę tuszu i szminka na usta - od razu lepiej.
Dziewczyny z cerą tłustą lub mieszaną nie mogące używać podkładów powinny stosować lekki puder transparentny, by zmatowić cerę. Polecam mocniejsze umalowanie oczu lub ust, by podkreślić, to, co ładne, a ukryć mankamenty...
kjurczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:06   #456
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Odpowiem za Aneckę (przepraszam jesli się mylę) ale to chyba Everyday minerals (link w moim podpisie). A poza tym polecam Ci zajrzeć na podforum minerałowe, kosmetyki mineralne mają zawsze słowo "mineralne" w nazwie wątku, a Loreale, Rimmele itp. nie maja, wiec po tym rozróżnisz te prawdziwe
dziękuję bardzo
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 14:53   #457
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Anecka mogę zapytać jakiego uzywasz pudru mineralnego? Podobno nie wszystkie są tak całkiem zdrowe, bo mineralne są tylko z nazwy...
Tak jak audsiadu pisze Everyday Minerals czasami buff'd a niedlugo joppa hehe

Cytat:
Napisane przez kjurczyk Pokaż wiadomość
Dla tych, które nie lubią podkładu a mają ładną cerę polecam na dzień jedynie puder brązujący. Nada skórze ładnego, zdrowego koloru, na oczy trochę tuszu i szminka na usta - od razu lepiej.
Dziewczyny z cerą tłustą lub mieszaną nie mogące używać podkładów powinny stosować lekki puder transparentny, by zmatowić cerę. Polecam mocniejsze umalowanie oczu lub ust, by podkreślić, to, co ładne, a ukryć mankamenty...
No wlasnie ja mam tlusta z mega przebarwieniami ale sam transparentny u mnie nie działa, zas z mineralnym pudrem nawet znosnie jest
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 20:20   #458
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: bez podkładu....

to moze tez sprobuje stosowac mineralne
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:36   #459
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Wink Dot.: bez podkładu....

kochane wizazanki a co to za skrobia ktora uzywacie? pierwszy raz o tym slysze
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:13   #460
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

tucia09, skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana (mąka ziemniaczana), modyfikowana skrobia dry-flo
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:11   #461
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
kochane wizazanki a co to za skrobia ktora uzywacie? pierwszy raz o tym slysze
no jak 1 raz nie uzywalas skrobii w kuchni?

Mnie jednak zapychała skrobia, wiec odstawilam, ale wiadomo tłuszcz + skrobia = klej :P hehehe
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 21:09   #462
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
no jak 1 raz nie uzywalas skrobii w kuchni?

Mnie jednak zapychała skrobia, wiec odstawilam, ale wiadomo tłuszcz + skrobia = klej :P hehehe
Mnie też skrobia chyba zapychała, bo dostałam dziwnych gul. Co prawda buźka wyglądałą super naturalnie i matowo, ale pod dotykiem totalne ciasto, fuj. Można było rolować kulki z tłuszczu i skrobii.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:25   #463
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Mnie też skrobia chyba zapychała, bo dostałam dziwnych gul. Co prawda buźka wyglądałą super naturalnie i matowo, ale pod dotykiem totalne ciasto, fuj. Można było rolować kulki z tłuszczu i skrobii.
Dokladnie, tak samo mialam.
Po za tym pokusilam sie na skrobie + cynamon efekt na cerze WYSMIENITY ale co z tego jak pozniej gule jakies.. heh
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:15   #464
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: bez podkładu....

Wypowiadałam się już kiedyś w tym wątku, ale wypowiem się po raz kolejny, bo robię kolejne podejście do odzwyczajenia się od pokładu

Do nadania cerze ładniejszego kolorytu używam samoopalacza (obecnie Autoheliosa LRP). Nie smaruję się żadnym kremem Policzki podkreślam różem, a następnie smaruję korektorem wszelkie (jakże liczne, niestety ) niedoskonałości. I na koniec - celem zmatowienia - skrobia Dry flo. I tyle. Podkładu po prostu nienawidzę Po 10. latach najwyższa pora się z nim rozstać
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:11   #465
Twirly
Raczkowanie
 
Avatar Twirly
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 217
Dot.: bez podkładu....

Co do mineralnych :
Podobno rozróżnia się " mineralne " i " z minerałami "
Twirly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 22:00   #466
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

No właśnie który puder dotępny w naszym pieknym kraju jest mineralny? Loreal podobno jest tylko chwytem marketingowym... a reszta drogeryjnych?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 10:27   #467
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
No właśnie który puder dotępny w naszym pieknym kraju jest mineralny? Loreal podobno jest tylko chwytem marketingowym... a reszta drogeryjnych?
W Polsce można dostać puder z The Body Shopu i Artdeco. Z tego co czytałam to one są mineralne.

Mi jakoś nie udało się zrezygnować z podkładu. Wytrzymałam jakieś 2 tygodnie. Moja cera zamiast lepiej wyglądała na coraz bardziej zanieczyszczoną i wróciłam do podkładu. Jak skończy mi się Revlon to zaopatrzę się w jakiś lekki podkład i puder Artdeco. A odpoczynek od podkładu zrobię sobie latem bo wtedy cera wygląda zdecydowanie korzystniej niż zimą.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:01   #468
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
No właśnie który puder dotępny w naszym pieknym kraju jest mineralny? Loreal podobno jest tylko chwytem marketingowym... a reszta drogeryjnych?
Zajrzyja na podforum mineralne.
W Polsce tylko Essence, Dr Jadwiga, The Body Shop, Rhea i IsaDora (ale ta ostatnia ma dziwnie długi sklad i niespotykane w innych pudrach mineraly, wiec nie wiadomo za bardzo jak one wpływaja na twarz)

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
W Polsce można dostać puder z The Body Shopu i Artdeco. Z tego co czytałam to one są mineralne.

Mi jakoś nie udało się zrezygnować z podkładu. Wytrzymałam jakieś 2 tygodnie. Moja cera zamiast lepiej wyglądała na coraz bardziej zanieczyszczoną i wróciłam do podkładu. Jak skończy mi się Revlon to zaopatrzę się w jakiś lekki podkład i puder Artdeco. A odpoczynek od podkładu zrobię sobie latem bo wtedy cera wygląda zdecydowanie korzystniej niż zimą.
ArtDeco NIE jest mineralny!!! Zawiera m. in. konserwanty.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-10 o 15:02 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 16:21   #469
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Rezygnuję z podkladu, już postanowione, mimo, że bez wyglądam strasznie - popękane naczynka, czerwienienie się, pełno wągrów i sińce pod oczami. Wczoraj pierwszy raz poszłam tak do pracy i czułam się dziwnie... tak "goło".

Zauważyłam, że ostatnio coraz więcej rzeczy mnie podrażnia, (głównie właśnie podkłady), przez co cera mi się tylko pogarsza. Co z tego, że z podkładem na twarzy wyglądam ładnie, skoro po zmyciu jest tragedia... Pora akurat dobra, bo coraz cieplej się robi.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 18:28   #470
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: bez podkładu....

Chyba nie pisałam jeszcze w tym wątku a powinnam
Nie używam już podkładu od ładnych kilku miesięcy i jakoś nie wyobrażam sobie wrócić do niego i nakładać na twarz kolejną warstwę. Na początku w okresie "przejściowym" używałam mineralnego z Essence (fajny tylko nie każdy dobierze kolor). Obecnie używam tylko korektora w musie Maybelline na okolice nosa, brody i na jakieś niespodzianki plus oczywiście puder sypki, brązujący, róż.
Cera się chyba poprawiła, nie jestem na 100% pewna czy od nieużywania podkładu czy od większego nawilżania (pewnie od jednego i drugiego ). Dodam że mam cerę mieszaną, skłonną do zanieczyszczeń więc też nie mogłam sobie kiedyś wyobrazić, że nie będę używać podkładu.
Odnośnie jeszcze pudrów mineralnych to co sądzicie o Vichy? On też mineralny tylko z nazwy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 19:06   #471
Marcysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: bez podkładu....

Przez pewien czas (około 4 miesiące) używałam podkładu Cera nie pogorszyła się specjalnie, ale jednak sama świadomość, że mam "to" na twarzy była okropna. Wraz z przyjściem wiosny przestałam używać fluidów. Zamiat tego używam korektora i ew. pudru A i jeszcze coraz częściej, gdy mam taką możliwość wystawiam buźkę do słonka. Być może nie jest to zdrowe, ale dzięki temu nie jestem już tak przerażająco blada.
__________________
"Jestem Polakiem, nie kradnę samochodów i nie jestem pijakiem.
Co obchodzi Cię, jak korzystam z szaleństwa, bez czy w pasach bezpieczeństwa" Happysad <3
Marcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:29   #472
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Chyba nie pisałam jeszcze w tym wątku a powinnam
Nie używam już podkładu od ładnych kilku miesięcy i jakoś nie wyobrażam sobie wrócić do niego i nakładać na twarz kolejną warstwę. Na początku w okresie "przejściowym" używałam mineralnego z Essence (fajny tylko nie każdy dobierze kolor). Obecnie używam tylko korektora w musie Maybelline na okolice nosa, brody i na jakieś niespodzianki plus oczywiście puder sypki, brązujący, róż.
Cera się chyba poprawiła, nie jestem na 100% pewna czy od nieużywania podkładu czy od większego nawilżania (pewnie od jednego i drugiego ). Dodam że mam cerę mieszaną, skłonną do zanieczyszczeń więc też nie mogłam sobie kiedyś wyobrazić, że nie będę używać podkładu.
Odnośnie jeszcze pudrów mineralnych to co sądzicie o Vichy? On też mineralny tylko z nazwy
Vichy nie jest mineralny w 100% podobnie jak Maybelline, Artdeco, L'oreal, Revlon, Astor, Max Factor, Rimmel i inne
polecam podforum mineralne
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 08:55   #473
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: bez podkładu....

W 100% mineralny jest puder firmy essence..kosztuje ok 10 zł i jest świetny
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:39   #474
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
W 100% mineralny jest puder firmy essence..kosztuje ok 10 zł i jest świetny
ale chyba ciężko go dostać, prawda? Gdzie go znajdę w Krakowie?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:55   #475
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: bez podkładu....

w drogeriach natura
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:38   #476
Ala666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
W 100% mineralny jest puder firmy essence..kosztuje ok 10 zł i jest świetny
Jestes pewna ze jest w 100% mineralny?;> bo ja nie bylabym tego taka pewna. Skladu na opakowaniu nie ma...
Ala666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:40   #477
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: bez podkładu....

Essence maja w Naturze w Solvay Park, w tej przy kleparzu nie ma niestety...

Zrezygnowałam z fluidu, jakiś czas poźniej skonczył sie puder i tez nie kupiłam kolejnego... czaiłam sie na mineralne ale albo za drogie albo koloru dobrac nie moge i tak pozostało do dziś. Zadowolona jestem ze nie nakładam na twarz wiele, ze nie musze sie martwić ze coś sie rozmarze ale dopada mnie czasmem smutek, najczęsciej jak patrzę na moja koleżanke która slicznie wyglada wyfluidowana, opalona na solarium, ma tak sliczna gładką skóre, nie widać zadnych niedoskonałości. Wteduy zastanawiam sie czy ne lepiej zrobić tak że jak jestem młoda ponakłądać na siebie te wszystkie upiększacze a jak bede stara to i tak bede brzydka a nie teraz walczyc o piekny wygląd skóry w przyszłości... Jedyne co mnie pociesza to jak Ona mówi ze jak przychodzi do Niej jej potencjalny chłopak na noc to nie może zmyć fluidu zeby rano jej nie zobaczył bez makijazu
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:31   #478
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Essence maja w Naturze w Solvay Park, w tej przy kleparzu nie ma niestety...
i tylko w tym jednym miejscu? daleko trochę, ale jak będę mieć czas to się wybiorę dzięki za informację

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
dopada mnie czasmem smutek, najczęsciej jak patrzę na moja koleżanke która slicznie wyglada wyfluidowana, opalona na solarium, ma tak sliczna gładką skóre, nie widać zadnych niedoskonałości. Wteduy zastanawiam sie czy ne lepiej zrobić tak że jak jestem młoda ponakłądać na siebie te wszystkie upiększacze a jak bede stara to i tak bede brzydka a nie teraz walczyc o piekny wygląd skóry w przyszłości... Jedyne co mnie pociesza to jak Ona mówi ze jak przychodzi do Niej jej potencjalny chłopak na noc to nie może zmyć fluidu zeby rano jej nie zobaczył bez makijazu
też mnie to czasem dopada, ale pocieszam się, że jeżeli zamiast się kamuflować postawię na pielęgnację to moja skóra mi się odwdzięczy i będzie ładnie wyglądać zawsze i będę mieć ten komfort, że nie będę musiała się bać, że ktoś mnie zobaczy bez makijażu i że wyglądam zupełnie inaczej bez, jak wspomniana koleżanka
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:39   #479
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: bez podkładu....

witajcie,

ja od 2 tygodni nie używam fluidu, w sumie wyszło to całkiem przypadkiem, skończył mi się podkład i nie miałam czasu zakupić nowego

Tylko, że używam korrektora i pudru sypkiego, więc w sumie wychodzi na jedno

Zaczyna mi trochę brakować pieknego wyglądu twrarzy po użyciu podkładu więc będę próbować znaleść jakis lekki podkład
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:51   #480
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Ala666 Pokaż wiadomość
Jestes pewna ze jest w 100% mineralny?;> bo ja nie bylabym tego taka pewna. Skladu na opakowaniu nie ma...
W Polsce w 100% mineralny jest na pewno Essence. Z tego co wiem to też Rhea ma minerlane kosmetyki, ale mało osób je lubi, bo wg większości są kiepskie. Na allegro dostepny jest mineralny puder Dr Jadwigi, ale on raczej transparentny, nie daje koloru i do skór normalnych/tłustych sie raczej nadaje.
polecam podforum mineralne.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.