Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 21:06   #2941
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja dziś żegnam się wcześnie, bo mąż przyniósł 1 serię sanctuary i zabieram się do oglądania
papaty!

Fajny serial mozna sie milo zrelaksowac choc niektore odcinki wynudzily mnie na maxa i mam podobne zdanie co Cathy,ze wracac do niego nie bede

Serialowo mam faze na Millenium,The Closer,CSI Miami i moj wielbiony True Blood a na babskie wieczory polecam October Road
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:43   #2942
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajny serial mozna sie milo zrelaksowac choc niektore odcinki wynudzily mnie na maxa i mam podobne zdanie co Cathy,ze wracac do niego nie bede

Serialowo mam faze na Millenium,The Closer,CSI Miami i moj wielbiony True Blood a na babskie wieczory polecam October Road
za boga nie wiem o czym mówicie

ja dopiero co wróciłam
dopiero co znaczy przed 21, wykąpałam dzieci, bo na zielonej trawce byliśmy [wróciły dwie małe świnki] uśpiłam Oli, zrobiłam przelew na Egipt i czytam co naskrobałyście

Aga ma wg mnie bardzo diaboliczną urodę, trochę czasu zajęło mi żeby się z nią oswoić ale ja lubię ludzi z pazurem, mających w sobie to "coś" a ona niewątpliwie do takich należy
patrząc na jej dzieła nie oceniam urody tylko warsztat, do tego przyczepić się nie mogę, choć nie wszystko zawsze mi się podoba [kwestia gustu]
o panience komentującej nie będę się wypowiadać, spotkałam się z nią kilka razy w innych wątkach - dziwne podejście ma do życia i do siebie...

super, że pastereczka się odezwała, zresztą dostałam dziś maila, więc wiem że wszystko ok

Hexx, no niebawem będziemy się dzielić

cathy, zaglądaj jutro do skrzynki

zapomniałam się wypowiedzieć o mleku - lubię bardzo, do kawy obowiązkowo, spienione najlepiej [nie ma to jak expres], wszelki nabiał mile widziany, w lodówce zawsze obecny , biały ser tonami mogę jeść, jogurty naturalne, maślanki, kefiry
jedyny wyjątek: ciąża z Oli - nakupowałam sobie jak się dowiedziałam, a potem tknąć nawet nie mogłam i wiecie co, ona nie przepada mleka poza moim w zasadzie nie piła
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:47   #2943
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ilonko ciekawe z tym mlekiem w ciązy u Ciebie. Dla mnie to podobna sprawa do tego, że kobieta w ciązy zazwyczaj gdzieś podświadomie wyczuwa jakiej płci jest dziecko pod jej serduszkiem
Cathy czy ty odczytałaś moje PW z niedzieli?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:51   #2944
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajny serial mozna sie milo zrelaksowac choc niektore odcinki wynudzily mnie na maxa i mam podobne zdanie co Cathy,ze wracac do niego nie bede

Serialowo mam faze na Millenium,The Closer,CSI Miami i moj wielbiony True Blood a na babskie wieczory polecam October Road
Ja polecam Fringe (niedawno skonczyłam) no i CSI Las Vegas. Miami też, a Los Angeles kilka płyt leży i czeka
No i Tudorów wszystkie sezony. Jak dla mnie bomba Millenium mnie zdenerwowało nieźle w ostatnich odcinkach
No i mini serial Lost Room
W ogole ja lubię seriale, bo jak siadam, to przynajmniej wiem, że kilka ładnych godzin przede mną, a nie 1,5 godzinki i koniec Tylko, że ja jakas dziwna jestem, bo strasznie się zżywam z bohaterami i bardzo nie lubię, kiedy mi się serial kończy
A że mam w nocy dużo wolnego czasu, to zdarza się, ze i cały sezon potrafię przerobić

Tak miałam z Medium
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cathy, zaglądaj jutro do skrzynki

a co z piątkiem? wiesz już coś?
Egipt? No, niektórym to dobrze Fotki będą?

Po ostatniej sesji Agi z wakacji chętnie pooglądałabym Was sobie w takich urlopowych klimatach

Dominiko, przepraszam, przepraszam, przepraszam !
Miałam ciągle zapełnianą skrzynkę i pozrzucałam wszystkie wiadomości i widocznie umknęło mi, że Tobie nie odpisałam
Zaraz zerknę w notatnik, co tam było

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-14 o 22:06
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:53   #2945
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ilonko ciekawe z tym mlekiem w ciązy u Ciebie. Dla mnie to podobna sprawa do tego, że kobieta w ciązy zazwyczaj gdzieś podświadomie wyczuwa jakiej płci jest dziecko pod jej serduszkiem
Cathy czy ty odczytałaś moje PW z niedzieli?
ja mogę tylko stwierdzić, że moje ciąże były kompletnie różne, a dzieciaki mają kompletnie różne charaktery i upodobania, także kulinarne
utarło się, że dziewczynka odbiera urodę itd. u mnie jakoś nie - przy Oli promieniałam, przytyłam jakieś 9kg, byłam pełna energii, ale wymiotowałam cały pierwszy trymestr
przy Bati samopoczucie znacznie gorsze, waga dwa razy wyższa, zero wymiotów - ale wg mnie to raczej wynik sytuacji życiowej i splotu okoliczności
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:55   #2946
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dominiko, przepraszam, przepraszam, przepraszam !
Miałam ciągle zapełnianą skrzynkę i pozrzucałam wszystkie wiadomości i widocznie umknęło mi, że Tobie nie odpisałam
Zaraz zerknę w notatnik, co tam było
No ładnie
Jak nie tej PW znajdziesz to daj znać, prześlę jeszcze raz. Przesłałam Ci listę róży które mam i czekam tyko na Twój adres do wysyłki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:57   #2947
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cath, jadę na 13.00 na kontrolę jeno - znając życie zejdzie z godzinę albo i lepiej
jeszcze nie wiem czy tylko z babcią czy i z babcią i mamą do towarzystwa, a może i Oli się załapie
także z kliniki się raczej nie ruszę, ale w centrum po drugiej stronie ulicy jest kawiarnia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 21:58   #2948
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja mogę tylko stwierdzić, że moje ciąże były kompletnie różne, a dzieciaki mają kompletnie różne charaktery i upodobania, także kulinarne
utarło się, że dziewczynka odbiera urodę itd. u mnie jakoś nie - przy Oli promieniałam, przytyłam jakieś 9kg, byłam pełna energii, ale wymiotowałam cały pierwszy trymestr
przy Bati samopoczucie znacznie gorsze, waga dwa razy wyższa, zero wymiotów - ale wg mnie to raczej wynik sytuacji życiowej i splotu okoliczności
te reguły to mnie zawsze śmieszyły, bo ja też dobrze wyglądałam przy mojej córce, ale przytyłam aż 17kg Co prawda szybko zniknęły, ale co fakt to fakt.
Natomiast telepatia istnieje na pewno i naukowcy kiedyś potwierdzą moje domysły
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:01   #2949
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
te reguły to mnie zawsze śmieszyły, bo ja też dobrze wyglądałam przy mojej córce, ale przytyłam aż 17kg Co prawda szybko zniknęły, ale co fakt to fakt.
Natomiast telepatia istnieje na pewno i naukowcy kiedyś potwierdzą moje domysły
też mi się tak zdaje
fascynuje mnie świat doznań pozazmysłowych
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:03   #2950
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No ładnie
Jak nie tej PW znajdziesz to daj znać, prześlę jeszcze raz. Przesłałam Ci listę róży które mam i czekam tyko na Twój adres do wysyłki
Dominiko, zabij mnie, ale nie mam nic od Ciebie
Na pewno poszło? Bo miałam zapchaną skrzynkę i wiem, że kilka osób nie mogło się do mnie dobić. A zrzuciłam wszystko uczciwie, nic nie kasowałam ... Wszystko mam zapisane w notatniku, ale od Ciebie wiadomości tam nie ma

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cath, jadę na 13.00 na kontrolę jeno - znając życie zejdzie z godzinę albo i lepiej
jeszcze nie wiem czy tylko z babcią czy i z babcią i mamą do towarzystwa, a może i Oli się załapie
także z kliniki się raczej nie ruszę, ale w centrum po drugiej stronie ulicy jest kawiarnia
wiem, znam tą kafejkę
A na górze jest moja ulubiona "przechowalnia dzieci". Okropne miejsce z definicji Ale przydatne, gdy jadę połazić po sklepach i biorę Olkę ze sobą Ona się tam bawi w tych piłkach, a ja spokojnie buszuję między wieszakami
To może się uda jednak jakąś szybką kawę zorganizować
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:10   #2951
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dominiko, zabij mnie, ale nie mam nic od Ciebie
Na pewno poszło? Bo miałam zapchaną skrzynkę i wiem, że kilka osób nie mogło się do mnie dobić. A zrzuciłam wszystko uczciwie, nic nie kasowałam ... Wszystko mam zapisane w notatniku, ale od Ciebie wiadomości tam nie ma
Ja chyba jestem niezła, bo w wysłanych nic nie mam Kurde a tak się nawypisywałam Sorki Już dzisiaj nie mam siły ogarniać tego, jutro przejżę moje zasoby i wypisze jeszcze raz. OMG jak ja to zrobiłam Ale ja jestem zawinięta
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 22:12   #2952
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość



super, że pastereczka się odezwała, zresztą dostałam dziś maila, więc wiem że wszystko ok

Hexx, no niebawem będziemy się dzielić

Hihii bedziemy bedziemy
Tez sie ciesze,ze wiadomo co i jak z Pastereczka




Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja polecam Fringe (niedawno skonczyłam) no i CSI Las Vegas. Miami też, a Los Angeles kilka płyt leży i czeka
No i Tudorów wszystkie sezony. Jak dla mnie bomba
No i mini serial Lost Room
W ogole ja lubię seriale, bo jak siadam, to przynajmniej wiem, że kilka ładnych godzin przede mną, a nie 1,5 godzinki i koniec Tylko, że ja jakas dziwna jestem, bo strasznie się zżywam z bohaterami i bardzo nie lubię, kiedy mi się serial kończy
A że mam w nocy dużo wolnego czasu, to zdarza się, ze i cały sezon potrafię przerobić

Tak miałam z Medium


Mam podobnie,jakos niektore seriale podobaja mi sie na tyle,ze czlowiek zżywa sie z bohaterami i chce sie sledzic ich losy.
Uwielbiam dobre kino i to jest moje niesamowite uzaleznienie,nie wazne serial czy pelnometrazowy film-byle fabula byla ciekawa Byl okres,ze kochalam maratony filmowe-teraz z braku czasu zadowolalam sie wersja domowa,zreszta niewiele pasuje mi z komercyjnej papki-wybieram bardziej kino studyjne ale duzo zalezy od repertuaru oraz obsady czy rezysera.
Serial jest na tyle nie zobowiazujacy,ze te 40-50 minut zawsze znajde,szczegolnie wieczorem a na film musze miec juz nastroj i czas,ktory NIC i NIKT nie zakloci.

Tudorow obejrzalam na poczatku z ciekawosci i glownie dlatego,ze mama mnie prosila a jak juz przychodzila na seans to siadalam razem z Nia i tak poszlo.Wogole bardzo lubie ten kawalek historii i podoba mi to jak odtworzyli losy Henryka i jego zon.Do tego rewelacyjna obsada

Zaciekawilas mnie tym Fringe,musze poszperac

Ooo podobal mi sie Kyle XY-ciekawy pomysl
Dirty Sexy Money-zakrecony i wart obejrzenia
Numb3rs-rewelacja
Criminal Minds-moje klimaty
Leverage-ciekawy pomysl

to tak na szybko.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:27   #2953
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem niezła, bo w wysłanych nic nie mam Kurde a tak się nawypisywałam Sorki Już dzisiaj nie mam siły ogarniać tego, jutro przejżę moje zasoby i wypisze jeszcze raz. OMG jak ja to zrobiłam Ale ja jestem zawinięta
hi hi no jak w wysłanych nie masz, to raczej nie poszło
Ale przynajmniej to nie ja narozrabiałam nic, bo już się wystraszyłam, że coś namieszałam

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Zaciekawilas mnie tym Fringe,musze poszperac

Ooo podobal mi sie Kyle XY-ciekawy pomysl
Dirty Sexy Money-zakrecony i wart obejrzenia
Numb3rs-rewelacja
Criminal Minds-moje klimaty
Leverage-ciekawy pomysl

to tak na szybko.
Fringe polecam
Numbe3rs też, aczkolwiek był moment, że odcinki jakby nieco wymuszone były, jakby twórcom zabrakło pomysłów
Criminal Minds - nie mogłam się na początku przekonać, zwłaszcza, że głównego bohatera kojarzyłam z serialu komediowego "Darma i Greg" czy jakos tak
Laverage? No leży i czeka
No i zapomniałam o moich ulubionych, czyli
Sleeper Cell oraz Unit. Te te zdecydowanie polecam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:31   #2954
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Sleeper Cell musze poznac ale Unit na biezaco ogladalam tymbardziej,ze kiedys to byl temat dosc bliski dla mnie i pozostal sentyment.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:35   #2955
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sleeper Cell musze poznac ale Unit na biezaco ogladalam tymbardziej,ze kiedys to byl temat dosc bliski dla mnie i pozostal sentyment.
Sleeper Cell musisz koniecznie poznać w takim razie
A Unit też mi bliski tematycznie, bo ja całe życie w jednostce wojskowej mieszkam I w dodatku bliska rodzina też w wojskowych klimatach pozostała i misje i różne takie akcje to wciąż tematy, w których tkwię. Nawet ostatnio na moim prywatnym, niemineralnym blogu pisałam o kawałku, który chyba każdy, kto miał doczynienia z misjami zna i wie, co oznacza
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:17   #2956
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja też zupełnie nic z tego nie rozumiem o czym Wy tu mówicie. Dla mnie wkurzający m jak miłość, czy magda m, więcej nie znam, za wszystkie serdecznie żałuję.....

Yupii i ja "nabyłam" kontakt z Pastereczką. MamoNiny, dokładnie tak samo pomyślalam zanim weszłam na forum, jakoś tak czegoś brakowało tu, tego jej optymizmu, tego ducha, tego kusicielstwa....

aaa, no i co jej w głowie??? oczywiście zamówienia, kolejne kuszenie.....
ufff, jedyny plus z nieobecności Pastereczki to taki, że trochę odpoczęły portfele, ale dziś idę szukać dobrej skrytki, skoro ma wrócić oj będzie ciężko
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:24   #2957
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Sleeper Cell musisz koniecznie poznać w takim razie
A Unit też mi bliski tematycznie, bo ja całe życie w jednostce wojskowej mieszkam I w dodatku bliska rodzina też w wojskowych klimatach pozostała i misje i różne takie akcje to wciąż tematy, w których tkwię. Nawet ostatnio na moim prywatnym, niemineralnym blogu pisałam o kawałku, który chyba każdy, kto miał doczynienia z misjami zna i wie, co oznacza
Dodalam sobie do listy Sleeper Cell

Wiem,jak to wyglada od drugiej strony i poznalam smak takiego zycia az za bardzo wiec tymbardziej Cie rozumiem.

Atoja masz racje,ze Pastereczka bedzie kusic
no ale w koncu czym byloby Nasze zycie bez odrobiny przyjemnosci
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:43   #2958
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ja też zupełnie nic z tego nie rozumiem o czym Wy tu mówicie. Dla mnie wkurzający m jak miłość, czy magda m, więcej nie znam, za wszystkie serdecznie żałuję.....

Yupii i ja "nabyłam" kontakt z Pastereczką. MamoNiny, dokładnie tak samo pomyślalam zanim weszłam na forum, jakoś tak czegoś brakowało tu, tego jej optymizmu, tego ducha, tego kusicielstwa....

aaa, no i co jej w głowie??? oczywiście zamówienia, kolejne kuszenie.....
ufff, jedyny plus z nieobecności Pastereczki to taki, że trochę odpoczęły portfele, ale dziś idę szukać dobrej skrytki, skoro ma wrócić oj będzie ciężko
ja polskich seriali nie znam, przyznaję bez bicia. Nigdy jakoś mnie do nich nie ciągnęło i kompletnie nie rozumiałam, o czym koleżanki mówią

powrót Pastereczki to rzeczywiście pewnie bedzie niezła próba silnej woli....
Zwłaszcza, że sił nabrała, odpoczęła od zakupów i może ze zdwojoną siłą zaatakować
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 07:53   #2959
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hihii bedziemy bedziemy
Tez sie ciesze,ze wiadomo co i jak z Pastereczka
(...)

Mam podobnie,jakos niektore seriale podobaja mi sie na tyle,ze czlowiek zżywa sie z bohaterami i chce sie sledzic ich losy.
Uwielbiam dobre kino i to jest moje niesamowite uzaleznienie,nie wazne serial czy pelnometrazowy film-byle fabula byla ciekawa Byl okres,ze kochalam maratony filmowe-teraz z braku czasu zadowolalam sie wersja domowa,zreszta niewiele pasuje mi z komercyjnej papki-wybieram bardziej kino studyjne ale duzo zalezy od repertuaru oraz obsady czy rezysera.
Serial jest na tyle nie zobowiazujacy,ze te 40-50 minut zawsze znajde,szczegolnie wieczorem a na film musze miec juz nastroj i czas,ktory NIC i NIKT nie zakloci.

Tudorow obejrzalam na poczatku z ciekawosci i glownie dlatego,ze mama mnie prosila a jak juz przychodzila na seans to siadalam razem z Nia i tak poszlo.Wogole bardzo lubie ten kawalek historii i podoba mi to jak odtworzyli losy Henryka i jego zon.Do tego rewelacyjna obsada

Zaciekawilas mnie tym Fringe,musze poszperac

Ooo podobal mi sie Kyle XY-ciekawy pomysl
Dirty Sexy Money-zakrecony i wart obejrzenia
Numb3rs-rewelacja
Criminal Minds-moje klimaty
Leverage-ciekawy pomysl

to tak na szybko.
my maratony filmowe urządzaliśmy jak jeszcze dzieci nie było i w każdy weekend nocami oglądaliśmy

o, przynajmniej Dirty kojarzę super serial - no i Sutherland

Tudorów liznęłam - ciekawa dawka historii od innej strony, bardzo interesują mnie w takich serialach obyczajowe aspekty, realia życia w danej epoce, mentalność
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Fringe polecam
Numbe3rs też, aczkolwiek był moment, że odcinki jakby nieco wymuszone były, jakby twórcom zabrakło pomysłów
Criminal Minds - nie mogłam się na początku przekonać, zwłaszcza, że głównego bohatera kojarzyłam z serialu komediowego "Darma i Greg" czy jakos tak
Laverage? No leży i czeka
No i zapomniałam o moich ulubionych, czyli
Sleeper Cell oraz Unit. Te te zdecydowanie polecam
a powiedzcie, czy oglądacie je w wersji polsko czy anglojęzycznej?

mnie jeszcze House przypadł do gustu, CSI również Kości i najmniej chyba Wzór
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 09:40   #2960
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

W filmowce siedze na mur-beton, chociaz mniej niz kiedys, zostalo mi upodobanie do muzyki filmowej (systematycznie powiekszam kolekcje) i zbierania filmow.
Lubie seriale, niestety mam trzy kanaly na krzyz, reszta zalezna od pogody Z tych dostepnych lubie i ogladam te co wy Z dawniejszych mile wspominam dwa klasyki - Duma i uprzedzenie ('95) oraz Robin z Sherwood\Robin Hood ('84-'86)
Dynastia Tudorow do mnie nie przemawia i sama nie wiem czemu. Kostiumy, scenografia, aktorzy, niby wszystko OK ale nie wciaga mnie zupelnie. Moze dlatego, ze wiem co bedzie, znam historie? Lubie filmy, seriale kostiumowe (ksiazki w tej stylistyce tez) ale DT na mnie nie dziala Jonathan Rhys Meyers ma demoniczna urode, lubie takich ale patrze na niego i kurcze NIC. Za to Marie Doyle ciagle widze w chorku The Commitments i nie moge sie skupic na jej roli w DT. Na koniec Sam Neil w roli kardynala mnie dezorientuje kompletnie i ooo
I jeszcze w temacie starych seriali - obejrzalam niedawno zapomnianego klasyka, Bastion Stephena Kinga i wymeczylam sie strasznie, co za dluzyzny! Nawet mlody Gary Sinise i Rob Lowe mnie nuzyli, no tragedia. A kiedys to byl przeciez mrozacy krew w zylach hit. Ech, moglam sobie darowac odswiezanie i pozostawic w pamieci mile wspomnienie, a teraz klops.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:52   #2961
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W filmowce siedze na mur-beton, chociaz mniej niz kiedys, zostalo mi upodobanie do muzyki filmowej (systematycznie powiekszam kolekcje) i zbierania filmow.
Lubie seriale, niestety mam trzy kanaly na krzyz, reszta zalezna od pogody Z tych dostepnych lubie i ogladam te co wy Z dawniejszych mile wspominam dwa klasyki - Duma i uprzedzenie ('95) oraz Robin z Sherwood\Robin Hood ('84-'86)
Dynastia Tudorow do mnie nie przemawia i sama nie wiem czemu. Kostiumy, scenografia, aktorzy, niby wszystko OK ale nie wciaga mnie zupelnie. Moze dlatego, ze wiem co bedzie, znam historie? Lubie filmy, seriale kostiumowe (ksiazki w tej stylistyce tez) ale DT na mnie nie dziala Jonathan Rhys Meyers ma demoniczna urode, lubie takich ale patrze na niego i kurcze NIC. Za to Marie Doyle ciagle widze w chorku The Commitments i nie moge sie skupic na jej roli w DT. Na koniec Sam Neil w roli kardynala mnie dezorientuje kompletnie i ooo
I jeszcze w temacie starych seriali - obejrzalam niedawno zapomnianego klasyka, Bastion Stephena Kinga i wymeczylam sie strasznie, co za dluzyzny! Nawet mlody Gary Sinise i Rob Lowe mnie nuzyli, no tragedia. A kiedys to byl przeciez mrozacy krew w zylach hit. Ech, moglam sobie darowac odswiezanie i pozostawic w pamieci mile wspomnienie, a teraz klops.
oglądałam swego czasu Bastion fakt dłużyzna
zresztą King jak dla mnie "pisze po sinusoidzie" - niektóre są super a przy innych zanudzić się można
ja jednak zdecydowanie wolę słowo pisane, ekranizacji książek nie cierpię a już książka na podstawie filmu to dla mnie istne nieporozumienie
dlatego nazwiska aktorów młodego pokolenia to dla mnie abstrakcja
a jeśli chodzi o filmy z epoki wiktoriańskiej to podobała mi się bardzo Elisabeth: Złoty Wiek, Kochanice Króla też
hm, a czemu Sam Neil Ci nie pasuje?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:00   #2962
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Tutaj jeszcze popytam Czy może ktoś z Warszawy będzie w najbliższym czasie zamawiał coś z BU?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:14   #2963
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja serialowo zacofana jestem jakos rzadko pamietam o tym ze za chwile zacznie sie serial. a ogladac lubie CSI wszystkie, House'a czasem tez obejrze jak przypadkiem wlacze , a z polskich to spodobal mi sie serial Tancerze, ale glownie ze wzgledu na sam taniec. kiedys marzylam o takiej wlasnie szkole wiec z przyjemnoscia ogladam wszelkie wygibasy tancerzy.

kurcze, nic mi sie nie chce. jeszcze w pizamie siedze ale zaraz trzeba sie ogarnac. o 14 wyjazd z domu do pracy. jak narazie jest ok, ciesze sie ze niewiele czasu spedzam w obecnosci szefowej, a mlode dziewczyny sa bardzo fajne.
no i jaki plus z tego ze tesciowa baaardzo malo widuje dzis tez, rano tylko, bo pojechala do lekarza, pozniej ja ide do pracy i wroce wieczorem. kolacja, przytulanie cory, wizaz i lulu. jednak wyjezdza w niedziele rano a nie w sobote jak przypuszczalam. ale co mi tam
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:20   #2964
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja jestem strasznie serialowa. I właśnie lubię raz na tydzień, bo na mnie to działa wtedy jak czytanie książki - dłużej jestem w świecie stworzonym przez serial i jego bohaterów.
Do mnie podobnie jak do Vril Tudorowie nie przemawiają. Naprawdę nie rozumiem ile razy można nakręcać tą samą hiostorię. Uwielbiam natomiast Dumę i uprzedzenie, Hosue'a, Sześć Stóp pod ziemią, Californication, Trawka i ogólnie dobre seriale produkcji HBO. Poza tym uwielbiam komediowe jak Przyjaciele, Wszyscy kochają Raymonda, Dwóch i Pół itp. Warunek: muszą mieć dobre dialogi i/lub inteligentny humor. Właściwie ten warunek dotyczy wszystkich filmów, które polubiłam. Czemu i/lub? Bo jest jeden wyjątek: Wall.e - prawie zero dialogów, a rozłożył mnie na łopatki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:23   #2965
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny orientuje sie ktoras moze jak tam zamowienia EDM od Faa? glownie o te nr XI mi chodzi. bo nie dziala mi jej link w podpisie (w ogole wiekszosc tych linkow szwankuje jakos...) a ciekawa jestem czy przylecial moj LHK
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:35   #2966
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja polecam Fringe (niedawno skonczyłam) no i CSI Las Vegas. Miami też, a Los Angeles kilka płyt leży i czeka
No i Tudorów wszystkie sezony. Jak dla mnie bomba Millenium mnie zdenerwowało nieźle w ostatnich odcinkach
No i mini serial Lost Room
W ogole ja lubię seriale, bo jak siadam, to przynajmniej wiem, że kilka ładnych godzin przede mną, a nie 1,5 godzinki i koniec Tylko, że ja jakas dziwna jestem, bo strasznie się zżywam z bohaterami i bardzo nie lubię, kiedy mi się serial kończy
A że mam w nocy dużo wolnego czasu, to zdarza się, ze i cały sezon potrafię przerobić
Tudorowie są świetni, po obejrzeniu oboje z mężem przerabiamy książki historyczne a CSI trochę już mi się przejadło.
oboje z mężulem lubimy seriale
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajny serial mozna sie milo zrelaksowac choc niektore odcinki wynudzily mnie na maxa i mam podobne zdanie co Cathy,ze wracac do niego nie bede
Serialowo mam faze na Millenium,The Closer,CSI Miami i moj wielbiony True Blood a na babskie wieczory polecam October Road
trochę śmieszny wiadomo jak to z serialem-nie wszystkie odcinki są genialne

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

ehh właśnie listonosz przyniósł mi małą paczuszkę próbkową z edm.. tego samego dnia składałam również zamówienie na kita i nic nie dostałam buu a dotąd przychodziło wsio wmiestie.. zaczęłam się martwić..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:41   #2967
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jak dobrze, że ktoś tu lubi seriale Większości, o których piszecie nie znam ale uwielbiam CSI wszystkie, 6 stóp pod ziemią, Krok od domu, House, Kości, Wzór i jeszcze kilka których nazw nie pamiętam

Możecie gratulować Foxxxy Mam nadzieję, że mnie nie zabije za to
Na 5 oczywiście obrona zaliczona
W sumie ona zdradziła mojego TŻa w pracy to ja ją na forum heh
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-15 o 10:46
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:44   #2968
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI, to jak się następnym rezam spotkamy parę dvd Ci podrzucę
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:05   #2969
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI - Osz Ty Chochliku jeden Ja na Temat Twojego TŻ nic nie powiedziałam nie pisnęłam słówkiem, to Karol (znajomy TŻ WI) !!!!

A ja wczoraj mialam gorączkę 38 Stopni, chrype mam taką, że głos mam o dwa tony niższy i jeszcze katar. Dziś na Obronie byłam z gorączką i sexi głosikiem a la przybylska Nawet komisja pochwaliła, że fajny mam głosik

Ach czemu ja sie na cuksy nie załapałam wczoraj nooo, a tak ja przynoszę jutro cuksy do pracy I sie TŻ nie załapie To musimy się co do pt zgadać

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:07
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:07   #2970
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy, to pochwal się czego możemy gratulować, bo macie tu z WI sekrety, a my w nieświadomości żyjemy...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.