NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 12:32   #1801
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje, ze sa, nawet, ze u nas wiecej kolorow Mam teraz zamiar skompletowac sobie cala kolekcje: braz, turkus, lila iskrzacy, chyba tu tansze, bo place 5 funtow?
Tańszę odrobinkę.
Muszę się przyjrzeć bo taki fiolet z czernią bym sobie chętnie sprawiła.
Ja uwielbiam złotoróżowy rose tentations 34 - łączę go ze wszystkimi kolorami, prześlicznie się mieni.

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ta ciemnofioletowa to kolekcja sylwestrowa
Rozumiem .

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-08 o 13:40 Powód: Post pod postem.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:33   #1802
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ta ciemnofioletowa to kolekcja sylwestrowa
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:37   #1803
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Muszę mojemu TŻ pokazać Wasze zbiory dziewczyny, bo on mnie tak określa:
'Mój kotek- maniak kosmetyków'
A przynajmniej zobaczy, że jestem całkowicie normalna bo Wy macie podobne, a niektóre jeszcze większe zbiory
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:40   #1804
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Carmelka - dzięki za odpowiedź. Carska kolekcja bardzo podobała mi się na zdjęciach w necie, ale jak zobaczyłam na zywo, to stwierdziłam, że za dużo brokatu. A te paskowe są fajne Pewnie sobie jeszcze coś zakupię...

Muron - śliczny ten fioletowo-czarny burżuj

Bulba - fajne zbiory
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:40   #1805
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
Nie wiem o co konkretnie pytasz, ani bazy ani zadnego kosmetykow z Oriflame nie mam
A o tym pudełeczku pierwszym z prawej, na drugim zdjęciu
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:46   #1806
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
To i ja dodam moje małe zbiory, w porownaniu z Waszymi to pikuś
Co to za kuleczki? Jako kuleczkowa maniaczką baaaaaaaaaardzo chcę wiedziec

Jak Ci się sprawuje puder Guerlaina? To chyba jest ten bananowy? Zastanawiałam sie, czy go sobie kupić.

Aha, jeszcze, jakie masz kolory cieni Artdeco, i jaki kolor tego podwójnego pudru/różu? Estee Lauder?

Bardzo fajna kolekcja


Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam złotoróżowy rose tentations 34 - łączę go ze wszystkimi kolorami, prześlicznie się mieni.
Kate, ty mówisz o cieniu czy różu?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:50   #1807
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kate, ty mówisz o cieniu czy różu?
Cieniu

Podobny kolor, jeśli nie identyczny - złoto-różowy jest też w gamie sephorowych chromów.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 12:52   #1808
carmelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Gothic_Daisy - właśnie doszłam do wniosku, że brokat w kolekcji carskiej jest niczym w porównaniu do brokatu w cieniach BeYu z kolekcji chyba sylwestrowej (paleta ma 6 kolorów w owalnych otworach). Z cieni Deborah po jakichś 4 - 5 godzinach dopiero zaczyna obsypywać, a w tych z BeYu po tym czasie jest wszędzie tylko nie na powiekach. Wczoraj wieczorem TŻ kupił mi paletę BeYo i gdyby nie ten nieszczęsny brokat to byłaby super.

Muron - śliczny jest ten cien fioletowo - czarny

A tak troszkę nie na temat, mam parę pytań:

Czy położenie bazy pod cień do powiek spowoduje, że brokat w cieniach nie będzie się obsypywał?
Czy baza nie zmienia koloru, tzn. czy nie sprawia, że kolor jest przygaszony i mniej błyszczący?
Pytam, bo nigdy jeszcze nie miałam bazy.

Czy któraś z Was ma może paltkę Chanel 74 Nyphea (nie wiem czy dobrze napisałam)? Czy kolory z tej paletki są na powiece w bardziej chłodnym czy ciepłym kolorze? Pytam, bo trudno mi to ocenić w sztucznym świetle w perfumeriach.
__________________
carmelka
carmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:54   #1809
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Rachel to złoto-beżowy cień do powiek EL .

Margaretko, kuleczki są APC nr.0 + małe opakowanie złotych i białych, przesypałam sobie je do wiekszego pojemnika po pudrze Clinique.
Róż EL to 03 rosemarble i 19-suede mnie się podoba, bo efekt na twarzy jest naturalny . Cień Art-deco jest tylko jeden mieniąca biel nr.10
Puder Guarlain to ten bananowy, jest ok, choc zadna rewelacja, lekko ociepla cere i ładnie pachnie.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:14   #1810
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Podobny kolor, jeśli nie identyczny - złoto-różowy jest też w gamie sephorowych chromów.
Śliczny jest ten złoto-różowy
Cudnie wygląda na powiekach

Carmelka - uu, to niefajnie, że tak się osypuje

A co do bazy, to ja mam, stosuję i nie zauważyłam zmian koloru cieni. Co do brokatu nie powiem, bo niestety nie mam cieni brokatowych.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:24   #1811
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Cieniu

Podobny kolor, jeśli nie identyczny - złoto-różowy jest też w gamie sephorowych chromów.
Rozumiem

Chromy mam zamiar kupić, tak szybko, jak tylko pojawi się promocja 2 w 1


Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość

Margaretko, kuleczki są APC nr.0 + małe opakowanie złotych i białych, przesypałam sobie je do wiekszego pojemnika po pudrze Clinique.
Róż EL to 03 rosemarble i 19-suede mnie się podoba, bo efekt na twarzy jest naturalny . Cień Art-deco jest tylko jeden mieniąca biel nr.10
Puder Guarlain to ten bananowy, jest ok, choc zadna rewelacja, lekko ociepla cere i ładnie pachnie.
Ładne to wszystko

Mnie chodziło o 2 pudełeczka Artdeco, są na trzecim zdjęciu, lezą między różem Estee lauder a tym różem/brązerem Sephory.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 13:27   #1812
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

Chromy mam zamiar kupić, tak szybko, jak tylko pojawi się promocja 2 w 1
Ja też czekam na tę promocję - muszę sobie zapasik paletki do brwi zrobić i uzupełnić kolekcję chromów.

Gdy byłam ostanio na wyprzedaży w sephorze - to półka z cieniami mono była niemal zupełnie wyczyszczona.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:30   #1813
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Margaretko to nie cienie, a kamuflaże Art Deco
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:34   #1814
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na tę promocję - muszę sobie zapasik paletki do brwi zrobić i uzupełnić kolekcję chromów.

Gdy byłam ostanio na wyprzedaży w sephorze - to półka z cieniami mono była niemal zupełnie wyczyszczona.
Ja kupuję cienie tylko w promocji 2 w 1, pewnie dlatego, że jestem "pudernicą", a nie "cieniarą" (dziwnie to brzmi, ale wiadomo o co chodzi ). Na pudry mogę wydać dużo, na cienie mi szkoda pieniędzy, zwłaszcza, że jeden kosztuje 22 zł.

Ostanio jeżdże do Sephory położonej dużo dalej ode mnie, bo mają fajnie rozłozone cienie: typami, czyli chromy koło chromów itd. Są zaznaczone na palecie literkami. Jak próbowałam pierwszy raz znaleźć chromy w Galerii Dominikańskiej, to wyszłam wsciekła z niczym, bo są poukładne przypadkowo.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:35   #1815
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dorzuce swoje trzy grosze do toaletek - sa piekne, moglabym siedziec i tylko sie nimi zachwycac Swego czasu naciagnelam rodzicow na toaletke, jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy sie okazalo, ze zupelnie nie umiem malowac sie na siedzaco! Otoz mam spora wade wzroku, jesli maluje sie pod okulary to musze miec twarz blizko lustra, a w przypadku toaletki jest to o tyle utrudnione, ze sa tam poleczki i nie ma mozliwosci zeby to zrobic w jakiejs normalnej pozycji. Ku mojemu wielkiemu smutkowi toaletka w koncu wyprowadzila sie do mamy, bo u mnie byla zupelnie bezuzyteczna
Ja miałam kiedyś toaletkę jeszcze w domu u rodziców. Ogromne lustro, szufladki itp., ale pomalować się w niej graniczyło z cudem. (Nie)stety muszę mieć (tak jestem przyzwczajona od zawsze!) lusterko przy twarzy, takie małe, okragłe z kiosku za 2,oo zł. Każde inne, większe jest dla mnie nieporęczne i nie mogę/nie umiem się w nim malowac. Nigdy też nie lubiłam się malować w ogromnym lustrze w przedpokoju...
Dlatego jeśli toaletka to tylko w celacho ozdobnych i aby obejrzeć skończony makijaż.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:36   #1816
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
Margaretko to nie cienie, a kamuflaże Art Deco
Aha, to one są też takie maleńkie? Szukam jakiegoś fajnego korektora i właśnie dzisiaj czytałam o nich na KWC. Jakie masz kolory?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:44   #1817
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ostanio jeżdże do Sephory położonej dużo dalej ode mnie, bo mają fajnie rozłozone cienie: typami, czyli chromy koło chromów itd. Są zaznaczone na palecie literkami. Jak próbowałam pierwszy raz znaleźć chromy w Galerii Dominikańskiej, to wyszłam wsciekła z niczym, bo są poukładne przypadkowo.
Do Borka? mnie tam zawsze wpienia obsługa, nie ma nikogo na kasie tylko obskakują klientki z kilkoma opakowaniami kremów w koszyku, a później bezczelnie zamiast obsluzyc osoby czekające już przy kasie - przechodzą na drugą, wolna stronę z tymi obskakiwanymi i tam kasują
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:45   #1818
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Aha, to one są też takie maleńkie? Szukam jakiegoś fajnego korektora i właśnie dzisiaj czytałam o nich na KWC. Jakie masz kolory?
Tak sa niewielkie maja po 4,5g ale sa diablo wydajne Mam kolor 02 i 06 .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:57   #1819
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Do Borka? mnie tam zawsze wpienia obsługa, nie ma nikogo na kasie tylko obskakują klientki z kilkoma opakowaniami kremów w koszyku, a później bezczelnie zamiast obsluzyc osoby czekające już przy kasie - przechodzą na drugą, wolna stronę z tymi obskakiwanymi i tam kasują
Tak
Obsługa była jakaś taka niewidoczna, ale akurat chcialam sobie coś spokojnie pooglądać, to mi nie byli potrzebni. Potem stanęłam do kasy i czekałam dobrą chwilę, az ktoś podejdzie.


Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
Tak sa niewielkie maja po 4,5g ale sa diablo wydajne Mam kolor 02 i 06 .
Myslę o kupieniu 2 i 3, ale najpierw je musze dobrze obejrzec
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 14:31   #1820
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Aha, to one są też takie maleńkie? Szukam jakiegoś fajnego korektora i właśnie dzisiaj czytałam o nich na KWC. Jakie masz kolory?
Kamuflaże są bardzo fajne i jak pisała Bulba1 piekielnie wydajne, trzeba je tylko dobrze w palcach "ogrzać" i wtedy się ładnie rozprowadzają i stapiają ze skórą, i kolor też można dobrać łatwiej niż w innych korektorach, bo jest więcej do wyboru niż tylko jasny, średni i ciemny
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:57   #1821
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Oj,chyba w Polsce nigdzie go nie dostaniesz .O ile wiem,kolorówka Biotherm nie jest u nas dostępna .
to poszukam na bezcłówce we Włoszech, już nie długo na szczęście
Cytat:
Napisane przez czarownica Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa
nie używam ich zbyt długo, ale mogę powiedzieć, że są perłowo-metaliczne, miękkie, łatwo się aplikuja. Mój zestaw to kolorki dość delikatne
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 15:36   #1822
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
To i ja dodam moje małe zbiory, w porownaniu z Waszymi to pikuś
Eee tam, nie marudź Fajne są Spodobały mi się te czerwone pędzelki, powiedz co to za jedne?

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
Tak sa niewielkie maja po 4,5g ale sa diablo wydajne Mam kolor 02 i 06 .
A ten 06 to jaki ma odcień mniej więcej i jaką Ty masz karnację? Bo sama się nim ostatnio przyglądałam, ale doszłam do wniosku, że z beży nic wybrać nie umiem, bo wszystkie wydawały mi się za ciemne, nr 1 zielonkawy jest za bury, więc kupiłam na próbę 02 żółtawy i teraz po jego wypróbowaniu wiem, że z czasem jednak będę powiększać kolekcję kamufalży, bo dobre są
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 15:42   #1823
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Agabil - a te kulki wielokolorowe APC, te jaśniejsze to sama sobie składałaś czy mają jakiś numerek? (chyba 0), pierwszy raz widzę te prasowańce apc, jeżeli kolorki nie przekłamane to jak dla mnie za mało ciemnych , ale mam nadzieję że też takie błyszczące, opalizujące, a sama nic nie zdradzisz , wiem, wiem, nie możesz; toaletka jest cuuudna, ja nawet nie miałabym gdzie takiej wstawić
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 16:43   #1824
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

MagJa pędzelki są z Allegro, kupiłam kiedyś komplet, ale te do cieni są kiepskie bardzo sztywne, natomiast przypasował mi cieniutki do kresek i ten najwiekszy z kompletu, ja nim nakladam róż.
Ja jestem raczej blada, 02 uzywam pod oczy, a do zatuszowania niedoskonalosci na twarzy mieszam 02 z 06 i to jest idealny kolor dla mnie. Jak dotad kamuflaze okazaly sie najlepszym dla mnie korektorem .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 16:50   #1825
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
MagJa pędzelki są z Allegro, kupiłam kiedyś komplet, ale te do cieni są kiepskie bardzo sztywne, natomiast przypasował mi cieniutki do kresek i ten najwiekszy z kompletu, ja nim nakladam róż.
No właśnie ja też tak dumam i dumam nad pędzelkami z Allegro, a takich jak Twoje nie widziałam Są czarne, brązowe, fioletowe, beżowe, ale nie czerwone A szkoda, bo ja tak lubię czerwony Ale z drugiej strony nie to najważniejsze przecież, a poza tym jak mówisz, że kiepskie, to kiepsko
A tak z ciekawości - to był taki mały komplecik?
Cytat:
Ja jestem raczej blada, 02 uzywam pod oczy, a do zatuszowania niedoskonalosci na twarzy mieszam 02 z 06 i to jest idealny kolor dla mnie. Jak dotad kamuflaze okazaly sie najlepszym dla mnie korektorem .
Ja też bledzioch jestem i też 02 daję pod oczy, na płatki nosa i brodę, a na poliki mieszam go z zieloną Sephorą z poczwórnej paletki i jest ok. Ale kiedyś jak wykończę paletkę (ciekawe kiedy ), to właśnie postawię już na ArtDeco, bo one jednak i bardziej kryjące i bardziej trwałe są. Tylko dlaczego te beże takie ciemne
A właśnie - jaki masz patent na ogrzewanie tego korektora? Bo mnie wkurza, że on taki twardy a jak przykładam do niego palca, to rozgrzewanie go trwa wieki... Choć może to dlatego, że ja mam wiecznie zimne dłonie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 16:57   #1826
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś toaletkę jeszcze w domu u rodziców. Ogromne lustro, szufladki itp., ale pomalować się w niej graniczyło z cudem. (Nie)stety muszę mieć (tak jestem przyzwczajona od zawsze!) lusterko przy twarzy, takie małe, okragłe z kiosku za 2,oo zł. Każde inne, większe jest dla mnie nieporęczne i nie mogę/nie umiem się w nim malowac. Nigdy też nie lubiłam się malować w ogromnym lustrze w przedpokoju...
Dlatego jeśli toaletka to tylko w celacho ozdobnych i aby obejrzeć skończony makijaż.
ja ślepa też raczej maluję sie z małym lusterkiem w dłoni. Cieniuję jedynie przy toaletce policzki, układałam włosy i oceniam efekt końcowy

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Agabil - a te kulki wielokolorowe APC, te jaśniejsze to sama sobie składałaś czy mają jakiś numerek? (chyba 0), pierwszy raz widzę te prasowańce apc, jeżeli kolorki nie przekłamane to jak dla mnie za mało ciemnych , ale mam nadzieję że też takie błyszczące, opalizujące, a sama nic nie zdradzisz , wiem, wiem, nie możesz; toaletka jest cuuudna, ja nawet nie miałabym gdzie takiej wstawić
Goth to nr 0 czyli te rozświetlające. Mam ochotę na zestaw samorobiony który w wątku APC wkleiła mi.a bodajże.
Prasowańce APC mają trochę ciemnych kolorów w tym szarośc, śliwka, ciemny fiolet, brąz i jeszcze jakiś. Z reguły są matowe, jest kilka odcieni lekko połyskujących
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 16:58   #1827
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Kamuflaże są bardzo fajne i jak pisała Bulba1 piekielnie wydajne, trzeba je tylko dobrze w palcach "ogrzać" i wtedy się ładnie rozprowadzają i stapiają ze skórą, i kolor też można dobrać łatwiej niż w innych korektorach, bo jest więcej do wyboru niż tylko jasny, średni i ciemny
Osobiscie uwazam, ze kamfluaze Art Deco sa do d***, pisalam zreszta o tym na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...recenzja=61271

swoj wydalam bez zalu na Targowisku. O wiele lepszy i tanszy jest Dermacol.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 17:03   #1828
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Wklejam moje zbiory ostatnio robiłam porządki i wyrzuciłam niepotrzebne (przeterminowane) kosmetyki w ilości ok. 1/4 całości
Zapomniałam o pędzlu do podkładu
agabil1, kolekcja jak u profesjonalnej wizażystki .

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Albo po kliknięciu na niego ustawić taką stronke-ostrzeżenie, jak przed stronkami dla dorosłych tyle, że o innej treści. Na przykład

"Ta strona zawiera treści mogące w bliżej nieokreślonej przyszłości uszczuplić Twój portfel Wstęp tylko dla ludzi o nadzwyczajnej sile woli"

I pod spodem standardowo do wyboru do koloru

"Mam silną wolę i wchodzę" albo "Rezygnuję"

Bardzo dobry pomysł .


Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie ma wątku "nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja", bo tam musiałabym chyba jeszcze częściej wklejać moje nabytki
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A zebyscie wiedzialy, ze mi sie marzy taki watek Juz dlugo o nim mysle. Jazda zakladac. Sio! Na kosmetyczce chyba? Czy na plotkowym? Zalozcie i powklejajcie mazidla, plizzz
Ja od dłuższego czasu marze o takim wątku .

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Wątek założony na "kosmetyczce" - tutaj macie link:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...32#post3401832


ancia19, .

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
To i ja dodam moje małe zbiory, w porownaniu z Waszymi to pikuś
Bardzo fajna kolekcja .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 17:05   #1829
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

dla mnie lepszy w kryciu i jakości od Dermacolu jest LRP Touche Pro, jest tylko jeden myk - dla bardzo bladych może nie pasowac kolorystycznie, jak to kolorówka LRP
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 17:10   #1830
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

MagJa tak w zestaw byl bodajze osmioczesciowy. Teraz wole zaplacic troche wiecej i kupic np. pedzelki Sephory, sa zdecydowanie lepsze jakosciowo i trwalsze. Mimo " prań " nic sie z nimi nie dzieje.
Powiem Ci ze ja kamuflaz nakladam pedzelkiem, w wyzej wymienionym zestawie byl pedzelek do ust, a ze ja takiego nie uzywam zupelnie, to przycielam go troche i nim merdam i rozcieram albo na wieczku Art deco, albo na dloni. To w wypadku mieszanki 2 i 6, precyzyjnie punktowo sie naklada, lekko wklepuje i wszystko gra. A pod oczy to paluchem, biore 2 na palec i chucham, momentalnie robi sie kremowy I zgodze sie, pozostale beze sa ciemne, ja jako takiego koloru idealnego dla siebie nie moge dobrac, niestety, pozostaje mieszanie.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.