Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 20:31   #2491
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec, ze dziala to Regenerum
Jest fantastyczne ! Przez ok 2 tygodnie nie nakładałam NIC na paznokcie poza Regenerum właśnie. Płytka po 2 tygodniach to była aż śliska i błyszczała się a ja miałam na prawdę wysuszone pazury.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ten olejek jest genialny na pryszcze, ale, jak już dziewczyny powiedziały, zdecydowanie nie na paznokcie - mocno wysusza.
Dzięki, na prawdę dzięki Dziewczyny bo bym sobie chyba tylko krzywdę wyrządziła.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
śliczna płytka
Dziękuję

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;38593621]Zaliczyłam wejściówkę z programowania 13/13 Teraz siedze z olejem na glowie. Moze u mnie Myio są, ale ja nie umiem znaleźć.[/QUOTE]

Jaki olej, jaki?

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-01-11 o 20:33
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:37   #2492
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Smoothly - ja używałam tej czwórki korektorów. Są kleiste, tłuste, nietrwałe, zbyt napigmentowane moim zdaniem na sińce czy rumieńce (robią zieloną/fioletową skórę). Ponadto mój zestaw zaczął szybko brzydko pachnieć. Za to moja ciotka ich używa z powodzeniem, chyba jest zadowolona, jakoś je okiełznała. Jak dla mnie konsystencja tych korektorów jest okropna.
Ale mogę Ci polecić kamuflaże w tubkach z inglota (polecałam Mgiełce). Pięknie kryją i są bardzo trwałe. Używam pod oczy i na wypryski pod podkład.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

A, olejku łopianowego z papryką używałam nie na skalp, ale na całe włosy. Działał równie dobrze, co wszystkie inne oleje. nie wiem jak to się dzieje, ale na mnie oleje działają wszystkie identycznie jakiś czas temu, kiedy miałam sporo resztek, zlałam wszystkie do butelki z pompką dla wygody. Teraz mam taką mieszanę... ale działa super :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:45   #2493
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38590436]Proszę Częstujcie się. Robiłam je od literatki,troszkę się zdeformowały.Niektóre są polane czekoladą i wiórkami kokosowymi oraz czekoladowo-śmietankową posypką.Reszta posypana cukrem pudrem,bo brakło mi czekolady Nie ważne jak wyglądają.Ważne jak smakują
[/QUOTE]

mniami!


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaskoczę Was. Nic z nowości, acz także dziewica:
MIYO 75 Space Dust

Dopiero na zdjęciach zauważyłam, że przy skórkach jest krzywo pomalowane i troszkę boczki
ciekawy
ale jestem zachwycona Twoimi pazurkami


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pewnie zmienię mani dopiero za 4-5 dni. Jak pojawi się odrost. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby lakier odprysnął, choć końcówki nieraz się zetrą, ale po ok. 3-4 dniach. Wnioski nasuwają się jasne:
a) leżę nic nie robię
b) dbam aż tak przesadnie o dłonie

ja wczoraj kolo 17 malowałam, dzisiaj juz mam starte tak fest końcówki, po kąpieli zmywam.


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
O tyle dobrze. Nieraz się zastanawiam jak moje życie będzie wyglądało w przyszłości. Zagonię chłopa do sprzątania

e, ty stary, do garów! samo się nie zrobi, ja nie mogę - lakier mi schnie


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38595032]Smoo,nie cierpie czapek.Mam jedną fajną,ale rzadko nosze [/QUOTE]

mi np. w zimie sie przetłuszczają od czapek dlatego pytam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:45   #2494
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Ja także się nad nim zachwycałam
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jest fantastyczne ! Przez ok 2 tygodnie nie nakładałam NIC na paznokcie poza Regenerum właśnie. Płytka po 2 tygodniach to była aż śliska i błyszczała się a ja miałam na prawdę wysuszone pazury.
to może warto by było kupić....
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:46   #2495
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Smoothly - ja używałam tej czwórki korektorów. Są kleiste, tłuste, nietrwałe, zbyt napigmentowane moim zdaniem na sińce czy rumieńce (robią zieloną/fioletową skórę). Ponadto mój zestaw zaczął szybko brzydko pachnieć. Za to moja ciotka ich używa z powodzeniem, chyba jest zadowolona, jakoś je okiełznała. Jak dla mnie konsystencja tych korektorów jest okropna.
Ale mogę Ci polecić kamuflaże w tubkach z inglota (polecałam Mgiełce). Pięknie kryją i są bardzo trwałe. Używam pod oczy i na wypryski pod podkład.
są te kamuflaże własnie za 10 zł w Naturze i chciałam kupić i nie było ostatnio, jutro miałam wziąć, ale skoro mówisz że nie bardzo, to chyba odpuszczę. chciałabym ogólnie korektor, który będzie ładnie krył i nie będzie wyglądał sztucznie na buzi.
a jak cenowo te ingloty?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:56   #2496
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

ingloty kosztują ok, 20zł za 10ml tubkę,ale są wydajne. Mam taki żółtawy, bardzo jasny. Pięknie kryje zaczerwienienia, a pod oczy mieszam go z wake me up rimmela i też jest super (sam rimmel jest za ciemny).
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:14   #2497
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Hej Kochane.. po dłuższej nieobecności wracam.. Masakra na uczelni i w pracy.. jutro postaram się nadrobić trochę wątek - pierwsza wolna sobota od niepamiętnych czasów

Zrobiłam coś strasznego!! Nie mam pojęcia co mnie podkusiło ale z moich kwadratów zmieniłam kształt na migdałki ( tak mi się wydaje, że coś na kształt migdałków wyszło.. ) Pierwszy i ostatni raz moje paznokcie mają taki kształt.. wydają się krótkie jak diabli i mam wrażenie jakgdybym nie miała swoich dłoni... wrzucę jutro fot jak nie zapomnę..

Do tego mam pytanie.. macie może pomysł co może być powodem pękania paznokci.. ostatnio zaczęły mi pękać tak jakby tylko w górnej warstwie płytki.. jak cokolwiek uderzę to tak się dzieje.. paznokieć nie wymaga skrócenia ale widzę taka cienką rysę na nich ;/

Zastanawiam się czy to nie wina mojego topu.. bo nigdy wcześniej tak nie miałam..od jakiegoś czasu używam Sally Hansen dries instantly KLIK Czy możliwe żeby pazury były zbyt mocno utwardzone? ;/

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2013-01-11 o 21:16
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 21:40   #2498
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Lolli, to TE?
zaraz opinie poczytam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:43   #2499
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

!

Mam sporo nadrabiania chyba wróciłam ze szkoły o 12. Od 14 zasnęłam... i spałam..i spałaam. Teraz przynajmniej wypoczęłam!


po 1. Preziu - dziękuję za polecenie facelle, to jest idealne dla moich włosów i tak świetnie się pieni i ma niedrażniący zapach.. na dodatek włosy wytrzymały za 1 razem świeże calutki dzień dziękuję!!

dziś wypróbuję po raz 1. biovaxa


ja nie wierzę, że bez odżywki moje paznokcie są ostatnio silne jak nigdy. Ciekawe ile to potrwa..

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2013-01-11 o 21:48
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:43   #2500
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Smooth - aż się uśmiechnęłam, jesteś wspaniała

Yenotek - prócz nawilżania paznokci Regenerum doprowadziło do ładu moje skórki, a wierz mi, że były w opłakanym stanie po obgryzaniu.




Miałam już Was kiedyś pytać, ale ciągle wypadało mi to z głowy. Widzicie różnice między lakierami z wyższej półki a tymi z niższej? Np. OPI czy Essie a Wibo bądź MIYO?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:51   #2501
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
to może warto by było kupić....
Oj warto, warto - ma fajny skład, olejki itd więc zadziała, a jeśli nie to na pewno nic złego nie zrobi.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
dziś wypróbuję po raz 1. biovaxa
Którego testujesz? Ja bardzo lubię ten nawilżający (biało-niebieskie opakowanie) z proteinami mlecznymi. Oprócz tego stosowałam jeszcze brązowo-zielony regenerujący a aktualnie ten z keratyną Jeśli stosujesz pierwszy raz to polecam razem z czepkiem dołączonym.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Smooth - aż się uśmiechnęłam, jesteś wspaniała

Yenotek - prócz nawilżania paznokci Regenerum doprowadziło do ładu moje skórki, a wierz mi, że były w opłakanym stanie po obgryzaniu.




Miałam już Was kiedyś pytać, ale ciągle wypadało mi to z głowy. Widzicie różnice między lakierami z wyższej półki a tymi z niższej? Np. OPI czy Essie a Wibo bądź MIYO?
Dokładnie - Regenerum działa też fajnie na skórki. Chyba kupię niedługo drugie opakowanie żeby sobie po prostu stosować między malowaniem.

Co do lakierów z tzw "wyższej półki" nie widzę różnicy.... Mam nawet wrażenie, że ESSIE gorzej się rozprowadza, są takie dziwne prześwity mimo 2 grubych warstw. OPI czeka na swoją kolej, pewnie niedługo go wypróbuję i dam znać. Co do trwałości uważam, że wystarczy fajny top i najtańszy lakier trzyma się długo..

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość

Zrobiłam coś strasznego!! Nie mam pojęcia co mnie podkusiło ale z moich kwadratów zmieniłam kształt na migdałki ( tak mi się wydaje, że coś na kształt migdałków wyszło.. ) Pierwszy i ostatni raz moje paznokcie mają taki kształt.. wydają się krótkie jak diabli i mam wrażenie jakgdybym nie miała swoich dłoni... wrzucę jutro fot jak nie zapomnę..
Ja jak widzę migdałki u dziewczyn w galeriach to za każdym razem mnie kusi żeby zmienić kształt ale wiem, że mam za długie paluchy na to i wyglądałoby to nienaturalnie.

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-01-11 o 21:54
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 21:59   #2502
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Smooth - aż się uśmiechnęłam, jesteś wspaniała
że z tymi garami?
ja mojego K. troche wykorzystuję, on lubi zmywać, ja niekoniecznie.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:07   #2503
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaskoczę Was. Nic z nowości, acz także dziewica:
MIYO 75 Space Dust

Dopiero na zdjęciach zauważyłam, że przy skórkach jest krzywo pomalowane i troszkę boczki
podobają mi się

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
idę się zakopać.
mam zagrożenie z matmy i umówiłam się na korepetycje wtedy kiedy nie mogę i będę musiała to odwoływać, ponieważ już mam zobowiązania na ten dzień, a zapomniałam o tym i przypomniałam sobie dopiero po rozłączeniu. a umawiam się już 3 raz bo zawsze coś. w końcu skończę tak, że ciul, a nie z tego skorzystam bo osobie, do której mam iść puszczą nerwy. każdy się myli, wiem.. ale jest mi po prostu głupio.
co jeszcze kur..

Eh, znam takie sytuacje. Nieraz się w takie wplątuję i niestety musze to sprawnie rozwiązywać. Mam czasem natłok rzeczy do zrobienia i wtedy zwyczajnie wybieram najważniejsze

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Nie będzie za dobrze niestety bo potwierdziły się wszystkie obawy laryngologa i dentysty.
biedulka

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Moje dzisiejsze paznokcie
cuda

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, to prawda. Ale można z nim walczyć - ja walkę wygrałam, wieloletnia i kosztowna ale jestem bardzo zadowolona.
Dobrze, że mimo zmienności humorów mam dosyć mocną psychikę. Nie poddaję się szybko i wciąż walczę, podtrzymuję siebie tym na duchu. Widzę dlatego efekty

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakie balerinki?
Ja w sobote wyruszam na butowe łowy....
brązowe z kokardką, takie klasyki

powodzenia

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Którego testujesz? Ja bardzo lubię ten nawilżający (biało-niebieskie opakowanie) z proteinami mlecznymi. Oprócz tego stosowałam jeszcze brązowo-zielony regenerujący a aktualnie ten z keratyną Jeśli stosujesz pierwszy raz to polecam razem z czepkiem dołączonym.
i właśnie tego mam sugerowałam się najwyższą wizażową oceną na KWC i tym, że jest dla blondynek i jest regenerująca

ma obłędny zapach..

no właśnie mam zamiar zrobić z niego użytek
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:09   #2504
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
!

Mam sporo nadrabiania chyba wróciłam ze szkoły o 12. Od 14 zasnęłam... i spałam..i spałaam. Teraz przynajmniej wypoczęłam!


po 1. Preziu - dziękuję za polecenie facelle, to jest idealne dla moich włosów i tak świetnie się pieni i ma niedrażniący zapach.. na dodatek włosy wytrzymały za 1 razem świeże calutki dzień dziękuję!!

dziś wypróbuję po raz 1. biovaxa


ja nie wierzę, że bez odżywki moje paznokcie są ostatnio silne jak nigdy. Ciekawe ile to potrwa..
Ile to potrwa? Jak najdłużej

Muszę też spróbować być za pomocą facelle jak się nie sprawdzi to zawsze można spróbować zastosować zgodnie z przeznaczeniem

Którego biovaxa będziesz testować? ja zaczynam się wkręcać we włosomaniactwo i szukam czegoś nowego na włoski to nic że najpierw powinnam zużyć "stare" rzeczy xD

dziś sukces! byłam w rossmanie i przeszłam obok półki z lakierami, później obok półki z odżywkami, balsamami i olejkami i powstrzymałam się przed wrzuceniem czegoś do koszyka


Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ja jak widzę migdałki u dziewczyn w galeriach to za każdym razem mnie kusi żeby zmienić kształt ale wiem, że mam za długie paluchy na to i wyglądałoby to nienaturalnie.
Oj Ty nie zmieniaj kształtu, masz piękną płytkę i kwadraty pasują do niej idealnie... moim zdaniem migdały nie pasowały by do Twoich dłoni..!

nom ja się skusiłam bo ostatnio bardzo dotkliwie złamałam środkowego poprzez mój mały wypadek na schodach.. złamał się tuż prz skórze więc doszłam do wniosku, że jeśli mam przetestować migdałki to nadszedł ten czas i nie będzie mi szkoda pozostałych - błąd.. żałuję strasznie... :/ jutro obfocę po malowaniu, ale zdecydowanie wracam do kwadratów.. przy mojej płytce i kształcie dłoni sprawdzają się o niebo lepiej...
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:22   #2505
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
i właśnie tego mam sugerowałam się najwyższą wizażową oceną na KWC i tym, że jest dla blondynek i jest regenerująca

ma obłędny zapach..

no właśnie mam zamiar zrobić z niego użytek
To daj znać jakie pierwsze wrażenie bo na rezultaty trzeba będzie pewnie dłużej poczekać Ja używam za każdym razem tego czepka i zawijam ręcznikiem. Jak mam więcej czasu to używam "słonia" :P Czyli czepka podłączanego do suszarki żeby ciepło działało

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość

Muszę też spróbować być za pomocą facelle jak się nie sprawdzi to zawsze można spróbować zastosować zgodnie z przeznaczeniem

Którego biovaxa będziesz testować? ja zaczynam się wkręcać we włosomaniactwo i szukam czegoś nowego na włoski to nic że najpierw powinnam zużyć "stare" rzeczy xD

dziś sukces! byłam w rossmanie i przeszłam obok półki z lakierami, później obok półki z odżywkami, balsamami i olejkami i powstrzymałam się przed wrzuceniem czegoś do koszyka




Oj Ty nie zmieniaj kształtu, masz piękną płytkę i kwadraty pasują do niej idealnie... moim zdaniem migdały nie pasowały by do Twoich dłoni..!

nom ja się skusiłam bo ostatnio bardzo dotkliwie złamałam środkowego poprzez mój mały wypadek na schodach.. złamał się tuż prz skórze więc doszłam do wniosku, że jeśli mam przetestować migdałki to nadszedł ten czas i nie będzie mi szkoda pozostałych - błąd.. żałuję strasznie... :/ jutro obfocę po malowaniu, ale zdecydowanie wracam do kwadratów.. przy mojej płytce i kształcie dłoni sprawdzają się o niebo lepiej...
Dziękuję ! Nie no nie zmieniam, nie zmieniam...Migdałki miałam mając żele kiedyś i na zdjęciach widzę, że niestety ale nie dość, że kiepsko to wyglądało to troszkę śmiesznie...dłonie miałam takie długie i w ogóle

Skoro wkręcasz się we włosomaniactwo to najlepsze przed Tobą ale i portfel na tym ucierpi

Facelle stoi u mnie w łazience i nie wiem...jakoś kurcze nie widzę lepszych efektów niż po zwykłych szamponach.. Oleje zmywam różnymi szamponami i efekt z Facelle jest ten sam. Może na mnie akurat nie zrobił wrażenia a dokładnie na moich włosach :P



Kurcze miałam zużywać wszystko co mam z kosmetyków a zamówiłam dziś S h i n y B o x a promocja - karnawałowe -20%... nie mogłam się powstrzymać

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-01-11 o 22:23
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:27   #2506
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Ile to potrwa? Jak najdłużej

Muszę też spróbować być za pomocą facelle jak się nie sprawdzi to zawsze można spróbować zastosować zgodnie z przeznaczeniem

Którego biovaxa będziesz testować? ja zaczynam się wkręcać we włosomaniactwo i szukam czegoś nowego na włoski to nic że najpierw powinnam zużyć "stare" rzeczy xD
oby

u mnie się bardzo sprawdził kupię jeszcze coś w zastepstwie, żeby się włosy nie przyzwyczaiły ale ten płyn moje włosy polubiły od 1 użycia. Gdyby nie Prezesowa, to bym na to nie wpadła!


jak pisałam, regenerujący dla włosów blond wszystkie były w promocji ale ten jako pierwszy rzucił mi się w oczy i chyba trafnie, jak sprawdziłam potem w ocenie..

włosomaniactwo, wkręciłam się odkąd uznałam, że w sumie... z moich włosów może coś sensownego powstać a teraz po prostu sprawia mi to ogromną przyjemność, bo widzę, że włosy po prostu "jędzą" wszystko co im daję i się odwdzięczają brakiem wypadania i ładnymi końcówkami

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
To daj znać jakie pierwsze wrażenie bo na rezultaty trzeba będzie pewnie dłużej poczekać Ja używam za każdym razem tego czepka i zawijam ręcznikiem. Jak mam więcej czasu to używam "słonia" :P Czyli czepka podłączanego do suszarki żeby ciepło działało


Facelle stoi u mnie w łazience i nie wiem...jakoś kurcze nie widzę lepszych efektów niż po zwykłych szamponach.. Oleje zmywam różnymi szamponami i efekt z Facelle jest ten sam. Może na mnie akurat nie zrobił wrażenia a dokładnie na moich włosach :P
Mi się pewnie z suszarką nie będzie chciało ale dam ręcznik na głowę
wiem, że na efekty trzeba czekać, to naturalne

ja mam wrażliwe włosy, po 1 użyciu już wiem, czy szampon się nadaje czy nie. Po innych były rzadkie i takie bez życia. Przy facelle było to "wow" po umyciu po prostu to nie jest reguła, on nie jest dla wszystkich każdy musi sobie dostosować pielęgnację dla siebie. A zaczynać powinno się właśnie od szamponu
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:28   #2507
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
jak pisałam, regenerujący dla włosów blond wszystkie były w promocji ale ten jako pierwszy rzucił mi się w oczy i chyba trafnie, jak sprawdziłam potem w ocenie..

włosomaniactwo, wkręciłam się odkąd uznałam, że w sumie... z moich włosów może coś sensownego powstać a teraz po prostu sprawia mi to ogromną przyjemność, bo widzę, że włosy po prostu "jędzą" wszystko co im daję i się odwdzięczają brakiem wypadania i ładnymi końcówkami
a mi tam ten biovax nie podpasował za specjalnie

a ja mam teraz dylemat - ściąć czy zapuszczać dalej grzywkę
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 22:42   #2508
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziękuję ! Nie no nie zmieniam, nie zmieniam...Migdałki miałam mając żele kiedyś i na zdjęciach widzę, że niestety ale nie dość, że kiepsko to wyglądało to troszkę śmiesznie...dłonie miałam takie długie i w ogóle

Skoro wkręcasz się we włosomaniactwo to najlepsze przed Tobą ale i portfel na tym ucierpi

Facelle stoi u mnie w łazience i nie wiem...jakoś kurcze nie widzę lepszych efektów niż po zwykłych szamponach.. Oleje zmywam różnymi szamponami i efekt z Facelle jest ten sam. Może na mnie akurat nie zrobił wrażenia a dokładnie na moich włosach :P

Kurcze miałam zużywać wszystko co mam z kosmetyków a zamówiłam dziś S h i n y B o x a promocja - karnawałowe -20%... nie mogłam się powstrzymać
Oj już ucierpiał... do tej pory uzywałam jedynie jakiegoś drogeryjnego szamponu typu nivea, palmolive, pantene itd + odżywka która była w zestawie do danego szamponu.. ale doszłam do wniosku, że jednak moje włosy stać na coś lepszego..

Początki.. zobaczymy jak dalej ale jak oglądam metamorfozy włosowe niektórych dziewczyn to nabieram zapału

nie spodziewam się cudów od razu.. Ale mam nadzieję, że przyniesie to efekty choć w połowie takie jak u innych

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
oby

u mnie się bardzo sprawdził kupię jeszcze coś w zastepstwie, żeby się włosy nie przyzwyczaiły ale ten płyn moje włosy polubiły od 1 użycia. Gdyby nie Prezesowa, to bym na to nie wpadła!


jak pisałam, regenerujący dla włosów blond wszystkie były w promocji ale ten jako pierwszy rzucił mi się w oczy i chyba trafnie, jak sprawdziłam potem w ocenie..

włosomaniactwo, wkręciłam się odkąd uznałam, że w sumie... z moich włosów może coś sensownego powstać a teraz po prostu sprawia mi to ogromną przyjemność, bo widzę, że włosy po prostu "jędzą" wszystko co im daję i się odwdzięczają brakiem wypadania i ładnymi końcówkami

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



Mi się pewnie z suszarką nie będzie chciało ale dam ręcznik na głowę
wiem, że na efekty trzeba czekać, to naturalne

ja mam wrażliwe włosy, po 1 użyciu już wiem, czy szampon się nadaje czy nie. Po innych były rzadkie i takie bez życia. Przy facelle było to "wow" po umyciu po prostu to nie jest reguła, on nie jest dla wszystkich każdy musi sobie dostosować pielęgnację dla siebie. A zaczynać powinno się właśnie od szamponu
wiadomo, każdy jest inny i włoski też tak mają hmm jak się skończy mój szampon, który bardzo lubię czyli joanna rzepa to chyba przetestuję
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:02   #2509
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
J
No w sumie.
Tylko nie o 4 rano jak głodny....
Chrumka, nad głową, robi kocie niebo na poduszcze na której śpisz.... Zołz jeden
Znam to, znajoma ma kota i jak u niej nocuję to czasami mam ochotę wstać i wynieść go za drzwi. U Ciebie tylko je a u niej wybija godzina 2 - 'miaaaaał' na dwór, za 10 minut wraca to trzeba mu otworzyć, dać jeść. O 4 zje. O 5 chce wyjść i o 5.30 wraca.
Pod tym względem koocham psy.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kot na dziś
Pomysł pod tytułem 'kot na dziś' jest genialny. Można zacząć dzień z uśmiechem na buzi.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kochane moje Szukam dopa KLIK
A nowy top Catrice z limitki albo Vollare top złoty?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewczyny skompletowałam boxa ! Ale mam radoszkę i egzamin super mi poszedł
Super!
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wzięłam się za ćwiczenia w końcu. Robię boczki z Tiffany Rothe, nogi i pośladki z Mel B i skalpel z Ewką
Mam w planach jeszcze wpleść gdzieś tam turbo... I może z raz spróbuję killera, ale wątpię bo przeraża mnie to
Tak piszę żebyście mnie kopały w tyłek coby mi się nie odwidziało
Na razie mi się nie znudziło
Ja killera nie dałam rady zrobić za pierwszym razem ale od jutra zaczynam ćwiczenia bo moja waga zaraz przekroczy magiczną liczbę rozpoczynającą się 6 z przodu.
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wrzucam w takim razie 2 minuty temu zrobione zdjęcie gołych paznokci :P Wybaczcie, że końce dość dziwnie wyglądają ale jest to efekt zdjęcia żeli jakiś czas temu i skutki uboczne Eveline..
Cześć.
Masz ładną płytkę. Mi Evelinka też zrujnowała z dnia na dzień paznokcie - nagle zaczęły mnie boleć przy macierzy, zmyłam lakier i zobaczyłam, jak przyrost mi się mega cofa..
A może pokażesz swoje włosy?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No z tego co słyszę to recepta jest wypisywana po zerknięciu na twarz a ja chciałabym fachowej diagnozy, może jakichś badań itd. Może się kiedyś wybiorę w sumie recepty mogę nie wybierać jak mi się coś nie spodoba...
Badania to podstawa. Moja ciocia kilkanaście lat zmagała się z nawracającym trądzikiem. W końcu trafiła do wspaniałej dermatolog, która najpierw wysłała ją na zbadanie poziomu hormonów i do różnych lekarzy, żeby stwierdzić czy to nie jest jakaś reakcja obronna organizmu. Dostała antybiotyk na 2 miesiące, zakaz malowania się (nawet rzęs), zakaz picia kawy, trunków i jedenia słodyczy. Pomogło.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 23:06   #2510
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Ktoś pytał o olej. To sesa na skalp, na długość sezamowy. Tego i tego używam pierwszy raz. A co do szamponu to wciąż szukam. Jutro rano familijnym zmyje te oleje, bo ze swoich tutaj mam tylko alterre. Alterra jest dla mnie dobra tylko raz na jakiś czas, tak samo facelle babydream itp. Czuje się niedomyta trochę po delikatnych szamponach.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:11   #2511
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Licytuję na all 4 książki Kinga
Żeby nie wydawać tyle pieniędzy na lakiery, zaczęłam wydawać pieniądze na książki
Moja krew!
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaskoczę Was. Nic z nowości, acz także dziewica:
Ale świetny kolor.
Zaraz zaraz.. Nie mam takiego!

Kav dostałaś ode mnie pw? Laptop mi się zaciął i nie wiem w końcu czy wysłało się czy nie..
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38595032]Smoo,nie cierpie czapek.Mam jedną fajną,ale rzadko nosze [/QUOTE]
NOŚ!
Jak nie będziesz ubierała czapki to później będziesz płakać jak ja po nocach.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Miałam już Was kiedyś pytać, ale ciągle wypadało mi to z głowy. Widzicie różnice między lakierami z wyższej półki a tymi z niższej? Np. OPI czy Essie a Wibo bądź MIYO?
To zależy. Essence często szybko glucieją (przynajmniej te stare c&g, nie wiem jak te nowe) a Essie mi się trzymają i nie widzę różnicy w konsystencji od przeszło roku. OPI ma słabe (te co mam) glittery bo kryją po trzeciej warstwie i są topożerne ale za to te nazwy.. Essie z SP mają szeroki pędzelek, którego nie lubię a te z USA posiadają cienki, którym się mega wygodnie operuje. Chinki kocham miłością bezgraniczną, tak jak MIYO.
Wydaje mi się, że to już jest kwestia indywidualna. Każda firma posiada lakiery w których można się zakochać i takie, które można od razu wyrzucić do kosza.

Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojego mani.

Pamiętacie jak jakiś czas temu marudziłam, że znalazłam piękną sukienkę ale jest za droga jak na jedną/dwie okazje? Przecenili ją i została akurat ostatnia - mój rozmiar.

W klubie zaraz napiszę coś.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2013-01-11 o 23:15
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:11   #2512
trista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 63
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Hej ! Wspaniałe macie tu paznokcie ! Podziwiam Pozdrawiam !

Edytowane przez trista87
Czas edycji: 2013-01-11 o 23:14
trista87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:17   #2513
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wszystko już zostało wyjaśnione.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2013-01-11 o 23:42
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:26   #2514
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Widziałam to przed edycją.

zaciekawiłaś mnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:29   #2515
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja killera nie dałam rady zrobić za pierwszym razem ale od jutra zaczynam ćwiczenia bo moja waga zaraz przekroczy magiczną liczbę rozpoczynającą się 6 z przodu.
ja jak byłam zadowolona ze swojej wagi to było 52-53 kg, teraz ciągle kręcę się koło 56 i źle się czuję
też zaczynam ćwiczyć, a od 1 lutego koniec z przejazdówkami i 3 km na uczelnie chodzić everyday!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
NOŚ!
Jak nie będziesz ubierała czapki to później będziesz płakać jak ja po nocach.
zatoki, zapalenie ucha, a poza tym włosy zimna nie lubią


Cytat:
Chinki kocham miłością bezgraniczną, tak jak MIYO.
Wydaje mi się, że to już jest kwestia indywidualna. Każda firma posiada lakiery w których można się zakochać i takie, które można od razu wyrzucić do kosza.
Chinki
ale mi się marzą.....


Cytat:
Pamiętacie jak jakiś czas temu marudziłam, że znalazłam piękną sukienkę ale jest za droga jak na jedną/dwie okazje? Przecenili ją i została akurat ostatnia - mój rozmiar.
ale super! pokaż się w niej koniecznie!

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Widziałam to przed edycją.
a co? a co?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:32   #2516
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja jak byłam zadowolona ze swojej wagi to było 52-53 kg, teraz ciągle kręcę się koło 56 i źle się czuję
też zaczynam ćwiczyć, a od 1 lutego koniec z przejazdówkami i 3 km na uczelnie chodzić everyday!

zatoki, zapalenie ucha, a poza tym włosy zimna nie lubią

Chinki
ale mi się marzą.....

ale super! pokaż się w niej koniecznie!

a co? a co?
Również najlepiej czułam się tyle ważąc a teraz.. 58.

Zdrowiej..

Marzenia się spełnia.

OK.

Już wszystko wyjaśnione.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaciekawiłaś mnie
Jak wyżej.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:36   #2517
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Również najlepiej czułam się tyle ważąc a teraz.. 58.
to co? od jutra, a właściwie dzisiaj, min. 20 minut ?


Cytat:
Zdrowiej..
a nie, to choroby wymieniłam jakie lubią zimą łapać przy okazji nie-noszenia czapki
ja poki co walczę ze szczepionką


Cytat:
Marzenia się spełnia.
na razie nie kupuję lakierów
żadnych. chyba


Cytat:
OK.
super ja moze jutro wstawię fotkę w tej koszuli i nowym sweterku
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:37   #2518
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a mi tam ten biovax nie podpasował za specjalnie

a ja mam teraz dylemat - ściąć czy zapuszczać dalej grzywkę
no trzeba próbować niestety co włosy to inne wymagania



Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość


wiadomo, każdy jest inny i włoski też tak mają hmm jak się skończy mój szampon, który bardzo lubię czyli joanna rzepa to chyba przetestuję

próbować warto potem samemu sie dobierze odpowiednie srodki pielęgnacyjne
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:42   #2519
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to co? od jutra, a właściwie dzisiaj, min. 20 minut ?

a nie, to choroby wymieniłam jakie lubią zimą łapać przy okazji nie-noszenia czapki
ja poki co walczę ze szczepionką

na razie nie kupuję lakierów
żadnych. chyba

super ja moze jutro wstawię fotkę w tej koszuli i nowym sweterku
Jestem za!

A kopa chcesz?

Dobra dobra..

OK.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 23:44   #2520
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
t

super ja moze jutro wstawię fotkę w tej koszuli i nowym sweterku
oo!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.