Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 12:44   #811
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Grę o tron, a raczej jej trzeci tom "Nawałnicę" przeczytałam już jakiś czas temu, więc w poniedziałek nie byłam jakoś mega zszokowana.

Ale kiedy to czytałam to nie było mi za wesoło. Jeśli jeszcze nie czytałyście książek to naprawdę polecam - serial nigdy nie dorówna książce

Jestem pełna podziwu dla Martina, że tak dobrą sagę napisał (przynajmniej pierwsze 3 tomy; teraz stoję na 4 i akcja zdecydowanie zwolniła w porównaniu z pierwszymi 3)
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:09   #812
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Grę o tron, a raczej jej trzeci tom "Nawałnicę" przeczytałam już jakiś czas temu, więc w poniedziałek nie byłam jakoś mega zszokowana.

Ale kiedy to czytałam to nie było mi za wesoło. Jeśli jeszcze nie czytałyście książek to naprawdę polecam - serial nigdy nie dorówna książce

Jestem pełna podziwu dla Martina, że tak dobrą sagę napisał (przynajmniej pierwsze 3 tomy; teraz stoję na 4 i akcja zdecydowanie zwolniła w porównaniu z pierwszymi 3)
a najgorsze jest to, ze nie skończył, a ja tak nie lubię nie wiedzieć
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:14   #813
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a najgorsze jest to, ze nie skończył, a ja tak nie lubię nie wiedzieć
Z Harry'm Potterem tez byly takie stresy.

Ja ostatnio czytalam swietna mlodziezowa ksiazke. Doskonale mi sie czytalo. Teraz czekam na druga czesc i drze co bedzie dalej. Takiego cliffhanger'a zarzucila autorka, ze myslalam, ze padne .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:18   #814
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a najgorsze jest to, ze nie skończył, a ja tak nie lubię nie wiedzieć
Szybko raczej nie skończy, skoro ostatni wydany Taniec chociaż miał przygotowane materiały wydal dopiero 5 lat po premierze Uczty dla wron..

Mam nadzieję, że kolejny tom wynagrodzi nam to całe czekanie. Chociaż ja nie liczę na to, że nowy tom pojawi się w tym, czy przyszłym roku
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:41   #815
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41186025]Z Harry'm Potterem tez byly takie stresy.

Ja ostatnio czytalam swietna mlodziezowa ksiazke. Doskonale mi sie czytalo. Teraz czekam na druga czesc i drze co bedzie dalej. Takiego cliffhanger'a zarzucila autorka, ze myslalam, ze padne .[/QUOTE]


Co to za czytadlo? Moze przeczytam,jak ogarne sie z robota w tym miesiacu
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:49   #816
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aiaiai, a ja nie wiem o co chodzi a tu takie emocje z tym serialem
Nie mam telewizora ( chwilowo, przez kilka miesięcy, absolutnie nie z wyboru), czy można to gdzieś w internecie znaleźć i oglądać?
ja polecam http://seriale.dedd.tv/, korzystam ze smakiem od ho, ho

też nie mam TV, ale z wyboru i od lat
i może wreszcie nie jestem jedyna, która w życiu nie wdziała ani 5 min. Gry o tron
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:54   #817
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[
Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Mozna Np. na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ (z lektorem)
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41184874]Raczej taki. Ewentualnie taki.

Doszlam do wniosku, ze jak sprzedam swoj zapas pudru Bobbi, albo meteorki to sobie go kupie, bo bedzie oznaczalo, ze jest mi portfel przeznaczony .


Tez nie mam tv. Mozna Gre o tron znalezc w sieci .[/QUOTE]



---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja polecam http://seriale.dedd.tv/, korzystam ze smakiem od ho, ho

też nie mam TV, ale z wyboru i od lat
i może wreszcie nie jestem jedyna, która w życiu nie wdziała ani 5 min. Gry o tron
I takie serwisy są bezpłatne?
Ja czasami oglądam coś na TVN player, ale to wiadomo, tylko ich produkcje . A w ogóle od kiedy nie mam TV, to czytam bez opamiętania.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 15:01   #818
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
[






---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



I takie serwisy są bezpłatne?
Ja czasami oglądam coś na TVN player, ale to wiadomo, tylko ich produkcje . A w ogóle od kiedy nie mam TV, to czytam bez opamiętania.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------
kinomaniak.tv (polecam w przegladarce zainstalowac adblocka), ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, polskie seriale na ipla.tv
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:06   #819
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja polecam http://seriale.dedd.tv/, korzystam ze smakiem od ho, ho

też nie mam TV, ale z wyboru i od lat
i może wreszcie nie jestem jedyna, która w życiu nie wdziała ani 5 min. Gry o tron
Nie jestes, jednakze zamierzam w niedługim czasie nadrobic to haniebne niedopaczenie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:21   #820
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
[




...
I takie serwisy są bezpłatne?
...
w dedd płacisz smsem
już nie pamiętam ile, bo na różne okresy wykupuję, a miewają też jakieś promocje, zimą była nawet za 79 pln ... dożywotnio

ale około 5 pln na 10 dni czy jakoś tak - limit jest czasowy, a nie na ilość obejrzenych filmów

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie jestes, jednakze zamierzam w niedługim czasie nadrobic to haniebne niedopaczenie
a ja jakos nie
mam jakąś skazę, jak wszyscy czytają/oglądają to ja nie

albo duuużo później, fakt, coś mi się przypomniało właśnie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-06 o 15:22
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:36   #821
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

a ja jakos nie
mam jakąś skazę, jak wszyscy czytają/oglądają to ja nie

albo duuużo później, fakt, coś mi się przypomniało właśnie

Też przeważnie nie biegnę za tłumem Dlatego też się nie wezmę za czytanie chociażby 5o twarzy Greya, nie zrobię Ombre hair (przeważnie widuję je źle zrobione), nie będę biegać do Starbunia itd. (globalny szał mnie jakoś zniechęcił ). Jakoś tak przekornie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 15:39   #822
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41184874]Raczej taki. Ewentualnie taki.

Doszlam do wniosku, ze jak sprzedam swoj zapas pudru Bobbi, albo meteorki to sobie go kupie, bo bedzie oznaczalo, ze jest mi portfel przeznaczony .[/QUOTE]

Oba ładne, ale nie dla mnie bo nie mają miejsca na zdjęcia, może to i staromodne, ale lubię mieć zdjęcia bliskich w portfelu.
Poza tym James, popatrz na to z tej strony, teraz przyoszczędzisz żeby kupić portfel, a później i tak będziesz go nosić w torebce albo co gorsza częściej po niego sięgać, bo przecież musisz się na niego napatrzeć a ten Twój puder Bobbi to jaki jest?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:50   #823
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dostałam puder, dziękuję Beatko Jeszcze nie testowałam, na razie myślę, do czego go przesypać.

Pomadki Color Whisper pojawiły się w Rossmannach - cena ± 27zł.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:54   #824
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;41188548]
Też przeważnie nie biegnę za tłumem Dlatego też się nie wezmę za czytanie chociażby 5o twarzy Greya, nie zrobię Ombre hair (przeważnie widuję je źle zrobione), nie będę biegać do Starbunia itd. (globalny szał mnie jakoś zniechęcił ). Jakoś tak przekornie[/QUOTE]

nie martw się, wiem z pewnego źródła, ze Grey to słaba literatura dla niewyrobionych, pozująca na mocny erotyk (to cytat z kogoś przeze mnie cenionego, więc proszę mi się nie poobrażać)

co do starbunia, to ja jednak jestem wielbicielką po prostu mocnej, czanej kawy, a tam takiej nie ma
choć doceniam kubek gorącej kawy na ulicy zimą i wtedy jakoś chce mi się czasem Tigera lub Elephanta, ale z Cofee Heaven, li tylko


ale przez niechęć do tego co wszyscy, ciut straciłam:

- kilka lat znajomości 'Stu lat samotności', która to książka, jest od lat w mojej pierwszej 10, a pierwotnie się broniłam przed nią

- sporo książek ogólnie nazywając fantasy - nie chciałam nawet dotykać, ale znalazł się ktoś sprytny i ... dostałam książeczkę Terrego Pratcheta na Gwiazdkę i zanim zdążyłam się zorientować o co chodzi, ryczaałam ze śmiechu
a potem jakoś poszło
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-06 o 15:58
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:55   #825
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

misianka ja nie oglądam tv praktycznie wcale, chyba że filmy, które przegapiłam w kinie. Telewizor (oglądamy na nim zdjęcia z podróży) pozwoliłam Tżetowi kupić tylko pod warunkiem, że jak przyłapiemy się na oglądaniu odmóżdzaczy to go sprzedamy Ale... seriale HBO są świetne, raz że nie są to kupowate tasiemce, które nigdy się nie kończą, dwa, że obsada i scenografia są świetne (moje ulubione np Tudorowie, Rodzina Borgiów, acz tego akurat nie obejrzałam jeszcze całego czy własnie Gra o Tron) a realizacja z rozmachem Też nie lubię owczego pędu, ale spróbuj, a nuż widelec
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:01   #826
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
misianka ja nie oglądam tv praktycznie wcale, chyba że filmy, które przegapiłam w kinie. Telewizor (oglądamy na nim zdjęcia z podróży) pozwoliłam Tżetowi kupić tylko pod warunkiem, że jak przyłapiemy się na oglądaniu odmóżdzaczy to go sprzedamy Ale... seriale HBO są świetne, raz że nie są to kupowate tasiemce, które nigdy się nie kończą, dwa, że obsada i scenografia są świetne (moje ulubione np Tudorowie, Rodzina Borgiów, acz tego akurat nie obejrzałam jeszcze całego czy własnie Gra o Tron) a realizacja z rozmachem :) Też nie lubię owczego pędu, ale spróbuj, a nuż widelec

ale ja też uwielbiam, tylko mam od tego tę stronkę - oglądam ile chcę i kiedy chcę (zdarzały się maratony po kilka odcinków po kolei), a nie murem, o określonej godzinie stupor przed TV, bo akurat leci
to nie dla mnie - ja oglądając TV zawsze zasypiałam - dla mnie strata czasu i kasy, ale co kto woli
w kinie zresztą też mi się zdarza

i jeszcze jedno - wecie jak fajnie jst nie oglądać tzw. wiadomości/dzienników/faktów

ja już nawet nie bardzo pamiętam, jak wyglądają politycy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-06 o 16:03
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:17   #827
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja jakos nie
mam jakąś skazę, jak wszyscy czytają/oglądają to ja nie

albo duuużo później, fakt, coś mi się przypomniało właśnie
A czy to do konca dobre podejscie? Ja zaczelam Gre o tron ogladac pare tygodni temu i zaluje, ze tak pozno. Abstrahujac juz od samego serialu to odcinanie sie od czegos, bo jest popularne nie ma wiekszego sensu. Takie to troche "chce byc na sile inny niz wszyscy". A czasami Misianko dobrze byc jak inni . Nigdzie sie nie leje krew tak pieknie jak w HBO .



---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oba ładne, ale nie dla mnie bo nie mają miejsca na zdjęcia, może to i staromodne, ale lubię mieć zdjęcia bliskich w portfelu.
Poza tym James, popatrz na to z tej strony, teraz przyoszczędzisz żeby kupić portfel, a później i tak będziesz go nosić w torebce albo co gorsza częściej po niego sięgać, bo przecież musisz się na niego napatrzeć a ten Twój puder Bobbi to jaki jest?
Ja z kolei zdjec nie nosze. Duzo miejsca za to na karty musze miec .

A puderek super (ten). Troche mnie ponioslo i mam dwa Jakis czas temu byla o nim zreszta mowa . Deklasuje meteorki Guerlain.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
misianka ja nie oglądam tv praktycznie wcale, chyba że filmy, które przegapiłam w kinie. Telewizor (oglądamy na nim zdjęcia z podróży) pozwoliłam Tżetowi kupić tylko pod warunkiem, że jak przyłapiemy się na oglądaniu odmóżdzaczy to go sprzedamy Ale... seriale HBO są świetne, raz że nie są to kupowate tasiemce, które nigdy się nie kończą, dwa, że obsada i scenografia są świetne (moje ulubione np Tudorowie, Rodzina Borgiów, acz tego akurat nie obejrzałam jeszcze całego czy własnie Gra o Tron) a realizacja z rozmachem Też nie lubię owczego pędu, ale spróbuj, a nuż widelec
A ja "kupowate tasiemce" tez lubie. Gotowe na wszystko obejrzalam w calosci .

Co do HBO to z jakoscia roznie bywa. GoT wymiata, wiadomix . W zeszlym roku wypuscili "Girls", ktory jest denny i marny a brzydota glownej aktorki literalnie mnie powala.
Wczoraj czytalam, ze GoT planuja 8 sezonow .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:17   #828
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41189210]A czy to do konca dobre podejscie? Ja zaczelam Gre o tron ogladac pare tygodni temu i zaluje, ze tak pozno. Abstrahujac juz od samego serialu to odcinanie sie od czegos, bo jest popularne nie ma wiekszego sensu. Takie to troche "chce byc na sile inny niz wszyscy". A czasami Misianko dobrze byc jak inni . Nigdzie sie nie leje krew tak pieknie jak w HBO .

....[/QUOTE]

poczytaj dalej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:19   #829
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ale ja też uwielbiam, tylko mam od tego tę stronkę - oglądam ile chcę i kiedy chcę (zdarzały się maratony po kilka odcinków po kolei), a nie murem, o określonej godzinie stupor przed TV, bo akurat leci
to nie dla mnie - ja oglądając TV zawsze zasypiałam - dla mnie strata czasu i kasy, ale co kto woli
w kinie zresztą też mi się zdarza

i jeszcze jedno - wecie jak fajnie jst nie oglądać tzw. wiadomości/dzienników/faktów

ja już nawet nie bardzo pamiętam, jak wyglądają politycy

tez tego nie lubie i dlatego wzielismy dekoder z nagrywarka - super sprawa, polecam! i oglądam kiedy mam ochote

a ja tak jak Ty czekalam z Harrym Potterem, a potem jak juz z nudów wziełam do ręki to nie odłożyłam az skonczyłam Podobnie kolezanka namówiła mnie na Desperate Housewives i Sex and the City. I dobrze zrobiła .
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 16:20   #830
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
poczytaj dalej
Przeczytalam wczesniej wszystko zanim sie wypowiedzialam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:20   #831
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41189210]

A ja "kupowate tasiemce" tez lubie. Gotowe na wszystko obejrzalam w calosci .

Co do HBO to z jakoscia roznie bywa. GoT wymiata, wiadomix . W zeszlym roku wypuscili "Girls", ktory jest denny i marny a brzydota glownej aktorki literalnie mnie powala.
Wczoraj czytalam, ze GoT planuja 8 sezonow .[/QUOTE]

Ja tez i to ze dwa razy
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:23   #832
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
tez tego nie lubie i dlatego wzielismy dekoder z nagrywarka - super sprawa, polecam! i oglądam kiedy mam ochote

a ja tak jak Ty czekalam z Harrym Potterem, a potem jak juz z nudów wziełam do ręki to nie odłożyłam az skonczyłam Podobnie kolezanka namówiła mnie na Desperate Housewives i Sex and the City. I dobrze zrobiła .
jak wieki temu miałam TV i nawet video to moja Mum była moja nagrywarką
nagrywała mi pilnie, zwłaszcza z BBC i potem paczki do mnie słała
i ja oglądałam własnie partiami, tylko qrka niestety także zasypiałam - serio, ja nie wiem co jest z tym urządzeniem, bo w lapku paczę i ok, nie zasypiam, a przed TV, chwila nieuwagi i budzę się po kilku godzinach przetestowaałam to ostatnio będąc u Mum i nadal jest tak samo)
ale zaraz będzie, że chcę się wyróżnić (przprszm, Jamesik)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:24   #833
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
tez tego nie lubie i dlatego wzielismy dekoder z nagrywarka - super sprawa, polecam! i oglądam kiedy mam ochote
Ja tak kiedys probowalam i zupelnie sie to nie sprawdzalo. Satelity nie odbieraja u nas normalnej telewizji (ABC, FOX, CW) a nie mialam ochoty czekam paru lat zanim wprowadza do nas serial, do tego za HBO trzeba placic () wiec bez kompa ani rusz.
Na filmy lubie sie poczlapac do kina. Ewentualnie starsze ogladam na kompie. Wszelakie kablowki to dla mnie juz przezytek. Internet uber alles.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-06-06 o 16:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:25   #834
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41189421]Przeczytalam wczesniej wszystko zanim sie wypowiedzialam.[/QUOTE]

to że seriale HBO lubię i to pasjami też?
to już nie kumam i niech będzie, żem niekumata
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:29   #835
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
jak wieki temu miałam TV i nawet video to moja Mum była moja nagrywarką
nagrywała mi pilnie, zwłaszcza z BBC i potem paczki do mnie słała
i ja oglądałam własnie partiami, tylko qrka niestety także zasypiałam - serio, ja nie wiem co jest z tym urządzeniem, bo w lapku paczę i ok, nie zasypiam, a przed TV, chwila nieuwagi i budzę się po kilku godzinach przetestowaałam to ostatnio będąc u Mum i nadal jest tak samo)
ale zaraz będzie, że chcę się wyróżnić (przprszm, Jamesik)
Nie napisalam, ze chcesz sie wyroznic. Napisalam, ze takie "nie chce, bo inni to chca" przypomina chec wlasnie takiego wyroznienia. To roznica .

Jak byla fala na Grey'a to poczlapalam sie do polki przy okazji wizyty w Empiku. Przeczytalam strone i ucieklam. Z kolei jak byla fala na Harry'ego to dalam sie wciagnac bez reszty. Tyle lat minelo od lektury pierwszej czesci a ja dalej mam plan potencjalna latorosl/kota Harry'm nazwac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:30   #836
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tez i to ze dwa razy
Ja 5 albo 6 razy obejrzałam wszystkie sezony Desperatek, uwielbiam

A propos oglądania wiadomości itp. ja rzadko oglądam te w telewizji, ale uważam, że mimo wszystko warto wiedzieć, co się na świecie dzieje

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-06-06 o 16:33
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:39   #837
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;41189597]...
A propos oglądania wiadomości itp. ja rzadko oglądam te w telewizji, ale uważam, że mimo wszystko warto wiedzieć, co się na świecie dzieje [/QUOTE]

pewnie tak, ale jest gazeta.pl czy inne, wg gustu
ale ja jakoś im mniej wiem, tym jest mi lepiej, znaczy w sensie typowo politycznym i w PL, bo reszta i owszem

Taszanto - akurat wyczerpałam limit i właśnie smsem zapaciłam 5 zeta + VAT za 15 dni

Jamesik - ale mnie nie oto szło i nie dlatego mnie bawiło (choć nie dziwię się, że tak wyszlo) ja faktycznie z wieloma rzeczami mam inaczej i zawsze miałam, dziwadło od dziecka, nie poradzę i tyle - mnie z tym dobrze
ale też i z różnymi jestem strasznie nudna/przecietna (np. kolorami lakierów do pazurów)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-06 o 16:44
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:41   #838
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ale ja też uwielbiam, tylko mam od tego tę stronkę - oglądam ile chcę i kiedy chcę (zdarzały się maratony po kilka odcinków po kolei), a nie murem, o określonej godzinie stupor przed TV, bo akurat leci
to nie dla mnie - ja oglądając TV zawsze zasypiałam - dla mnie strata czasu i kasy, ale co kto woli
w kinie zresztą też mi się zdarza

i jeszcze jedno - wecie jak fajnie jst nie oglądać tzw. wiadomości/dzienników/faktów

ja już nawet nie bardzo pamiętam, jak wyglądają politycy
Aaa no chyba że tak. Ja też jak oglądam, to zazwyczaj kilka odcinków na raz, nagrywam z kablówki albo oglądam z Sieci. Różnica może jest taka, że ja mimo, że mamy dobrej jakości monitor nie znoszę oglądać na nim filmów, zresztą Tżet mi kiedyś wywodził różnice miedzy monitorem komuptera a telewizorem (ale zabij, nie pamiętam).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41189210]A czy to do konca dobre podejscie? Ja zaczelam Gre o tron ogladac pare tygodni temu i zaluje, ze tak pozno. Abstrahujac juz od samego serialu to odcinanie sie od czegos, bo jest popularne nie ma wiekszego sensu. Takie to troche "chce byc na sile inny niz wszyscy". A czasami Misianko dobrze byc jak inni . Nigdzie sie nie leje krew tak pieknie jak w HBO .



---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



Ja z kolei zdjec nie nosze. Duzo miejsca za to na karty musze miec .

A puderek super (ten). Troche mnie ponioslo i mam dwa Jakis czas temu byla o nim zreszta mowa . Deklasuje meteorki Guerlain.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------



A ja "kupowate tasiemce" tez lubie. Gotowe na wszystko obejrzalam w calosci .

Co do HBO to z jakoscia roznie bywa. GoT wymiata, wiadomix . W zeszlym roku wypuscili "Girls", ktory jest denny i marny a brzydota glownej aktorki literalnie mnie powala.
Wczoraj czytalam, ze GoT planuja 8 sezonow .[/QUOTE]

Ano

A gotowe na wszystko jakoś mnie nie przekonują, choć przyznaję, nie widziałam ani odcinka. Za to jak byłam młodsza to pasjami świat wg bundych oglądałam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:45   #839
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
...

A gotowe na wszystko jakoś mnie nie przekonują...
mnie też, choć ja akurat oglądalam, znudło mnie chyba w drugim sezonie i juz nie chcę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:45   #840
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Ano

A gotowe na wszystko jakoś mnie nie przekonują, choć przyznaję, nie widziałam ani odcinka. Za to jak byłam młodsza to pasjami świat wg bundych oglądałam
Ja pierwsze odcinki lata temu na Polsacie ogladalam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.