Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-16, 16:13   #3331
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ ju¿ nie robiê takich eksperymentów, choæ mo¿e szkoda, bo mam w zasiêgu spaceru sklep internetowy, gdzie wiêkszo¶æ farb maj± od rêki.
Jak ja bym tak chcia³a Ale u mnie w mie¶cie nie ma sklepu fryzjerskiego, najbli¿szy jest w mie¶cie 25 kilometrów od mojego, a ja nie mam samochodu

Ciekawe jak tam Weronisia sobie radzi i co goldika namodzi³a.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:28   #3332
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê oto dowód. Plus widok w³osów, których siê pozby³am
Po cholerê siê za to bra³am

Na³o¿y³am k±piel na dó³ w³osów omijaj±c odrosty, dopiero przed sp³ukaniem spieni³am na ca³o¶æ, a¿ do skóry. ³±cznie trzyma³am jakie¶ 25 minut.
W³osy jak guma i szorstkie niemi³osiernie mimo na³o¿enia dwóch mega od¿ywek.
¯eby rozczesaæ musia³am je spryskaæ takim p³ynem z Glis Kur co u³atwia czesanie, a i tak by³o ciê¿ko. Efekt mojego czesania widaæ na ostatniej fotce.

Nie wiem czy warto siê bawiæ w drug± k±piel. ¯eby choæ odrobinke ruszy³o t± czerñ, to teraz zrobi³abym drugi raz. Ale skoro ani drgnê³o, to chyba ju¿ nie ma sensu.

Chyba na³o¿ê teraz na same pomarañczowe odrosty ciemny kolor. Teraz tylko siê waham jaki. Mam 5/1 5/0 5/00 i 6/1. Przy takiej pomarañczy popiel nie powinna wyj¶æ zielono, mo¿e zaryzykujê. Nie wiem tylko jaki poziom waln±æ 5 czy 6
Ale rozja¶ni³o co¶ te w³osy bo tak czarne jak mia³a¶ ju¿ nie s±.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Spiê³am w³osy i pojecha³am do sklepu.
Kupi³am Loreal Preference 01 bo to by³a jedyna farba, która z ty³u na obrazku mia³a pokazany efekt na br±zie. Inne jasne farby te z numerami 10 czy 100 nie radzi³y farbowaæ tym br±zów.
A wiêc idê nak³adaæ 01 he he Oby mi k³aki nie wypad³y, bo siê pochlastam.
Kupi³am tez 6.0 Excellence i mam jeszcze 7.0 Preference, ¿eby któr±¶ z tych po³o¿yc potem na te rozja¶nione, które jak siê spodziewam bêd± od ciemnorudych po jaskrawo-pomarañczowe
Ja bym k³ad³a 6,0 jak nie chcesz zbyt jasnych a w miarê ciemne, a 7,0 jak chcesz co¶ ja¶niejszego co wyjdzie jak 6. Chyba dobrze napisa³am I daj znaæ jak tam ci wysz³o po rozja¶niaj±cej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:33   #3333
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

S³uchajcie co¶ ruszy³o

Powiem tak. Kolor na d³ugo¶ci jest przepiêkny, jak dojrza³y kasztan. Powiedzia³abym do¶æ ciemny rudy br±z, ale bardzo ³adny. W³a¶nie o takim kolorze marzy³am. Jedynie jest matowy Zero po³ysku. Mam nadziejê, ¿e moje w³osy od¿yj± po tych eksperymentach.

Gorzej z pomarañczowym odrostem, bo jest mega pomarañczowy. Po³o¿y³am teraz na t± pomarañcz Koleston 5/00 i czekam.... Za 100 minut sp³ukujê. Oby nie wyszed³ teraz ciemniej ni¿ reszta w³osów, bo sie powieszê

Odczekam kilka dni. Pood¿ywiam w³osy, kupie znowu olej lniany. A potem na³o¿ê na ca³o¶æ co¶ nietrwa³ego typu Colour Touch, ¿eby to wszystko wyrównaæ i nadaæ po³ysku. Nie wiem tylko jaki kolor, ¿eby nie zniszczyæ tego kasztanu. Szkoda by mi by³o go zmasakrowaæ jakim¶ b³êdnym kolorem.

Na przysz³o¶æ ju¿ wiem, ¿e Koleston jest niesamowicie trwa³± farb± i wrêcz ¿adna si³a jej nie ruszy.
W zwi±zku z tym, ¿e o tym wiem, to chyba z niej zrezygnujê. Chyba bêdê farbowaæ co 2 tygodnie same odrosty Color Touchem, bo gdy znowu mi siê zamarzy co¶ rozja¶nic, to z ta farb± nie bêdzie problemu. Pokaza³y to dzi¶ moje odrosty.


Fotki oczywi¶cie wklejê jak bêdê gotowa.
Teraz wklejam efekt po farbie Loreal Preference 01.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale rozja¶ni³o co¶ te w³osy bo tak czarne jak mia³a¶ ju¿ nie s±.



Ja bym k³ad³a 6,0 jak nie chcesz zbyt jasnych a w miarê ciemne, a 7,0 jak chcesz co¶ ja¶niejszego co wyjdzie jak 6. Chyba dobrze napisa³am I daj znaæ jak tam ci wysz³o po rozja¶niaj±cej.
£eee za pó¼no to przeczyta³am. Ju¿ mam 5/00 na g³owie. Mam nadziejê, ¿e nie bêdê ¿a³owaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (73,3 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0218.jpg (65,0 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-16 o 16:40
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:35   #3334
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

To fajnie Weronisiu, ¿e co¶ posz³o. No i kto by siê spodziewa³, ¿e Wella Koleston zapewni ci takie "wra¿enia" przy rozja¶nianiu
Teraz dobrze, ¿e wziê³am Inebryê a nie Koleston po zmêczeniu Matrixa. Chocia¿ sama zaczynam siê teraz lekko martwiæ, czy i moja Inebrya przy rozja¶nianiu nie zrobi takiego psikusa... Chyba bym siê pochlasta³a, gdybym po zdecydowaniu siê na rozja¶nienie przesz³a przez to co ty dzisiaj
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:42   #3335
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance ty robi³a¶ 5/0 a nie 4/0 wiêc nie powinno byæ takich sensacji. No i twoje w³osy nie s± teraz czarne. Moje by³y czarne.

Idê zmywaæ....
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:50   #3336
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ty robi³a¶ 5/0 a nie 4/0 wiêc nie powinno byæ takich sensacji. No i twoje w³osy nie s± teraz czarne. Moje by³y czarne.

Idê zmywaæ....
Czarne nie s±, ale Inebrya trzyma poziom i chyba tylko leciutko mi siê wyz³oci³a przez ten miesi±c od farbowania.

W sumie jak tak teraz my¶lê, to mo¿e ty mia³a¶ ten problem przez to, ¿e przedtem ci ka¿da farba sp³ywa³a i robi³a¶ pigmentacjê, a na to znowu da³a¶ bardzo ciemny kolor i to tak trzyma³o?

Trzymam kciuki, ¿eby by³o ok
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 17:51   #3337
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
S³uchajcie co¶ ruszy³o

Powiem tak. Kolor na d³ugo¶ci jest przepiêkny, jak dojrza³y kasztan. Powiedzia³abym do¶æ ciemny rudy br±z, ale bardzo ³adny. W³a¶nie o takim kolorze marzy³am. Jedynie jest matowy Zero po³ysku. Mam nadziejê, ¿e moje w³osy od¿yj± po tych eksperymentach.

Gorzej z pomarañczowym odrostem, bo jest mega pomarañczowy. Po³o¿y³am teraz na t± pomarañcz Koleston 5/00 i czekam.... Za 100 minut sp³ukujê. Oby nie wyszed³ teraz ciemniej ni¿ reszta w³osów, bo sie powieszê

Odczekam kilka dni. Pood¿ywiam w³osy, kupie znowu olej lniany. A potem na³o¿ê na ca³o¶æ co¶ nietrwa³ego typu Colour Touch, ¿eby to wszystko wyrównaæ i nadaæ po³ysku. Nie wiem tylko jaki kolor, ¿eby nie zniszczyæ tego kasztanu. Szkoda by mi by³o go zmasakrowaæ jakim¶ b³êdnym kolorem.

Na przysz³o¶æ ju¿ wiem, ¿e Koleston jest niesamowicie trwa³± farb± i wrêcz ¿adna si³a jej nie ruszy.
W zwi±zku z tym, ¿e o tym wiem, to chyba z niej zrezygnujê. Chyba bêdê farbowaæ co 2 tygodnie same odrosty Color Touchem, bo gdy znowu mi siê zamarzy co¶ rozja¶nic, to z ta farb± nie bêdzie problemu. Pokaza³y to dzi¶ moje odrosty.


Fotki oczywi¶cie wklejê jak bêdê gotowa.
Teraz wklejam efekt po farbie Loreal Preference 01.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------


£eee za pó¼no to przeczyta³am. Ju¿ mam 5/00 na g³owie. Mam nadziejê, ¿e nie bêdê ¿a³owaæ.
Nawet jak baleja¿ to wygl±da, ca³kiem fajnie. A te odrosty 5/00... No zobaczymy co ci wysz³o.

A je¶li chodzi o farby to w³a¶nie dlatego nie lubiê trwa³ych na amoniaku. Teraz muszê jeszcze co¶ waln±æ z amoniakiem ale nastêpne farbowania to chyba bezamoniakowe pójd± w ruch. Na Twoim miejscu te¿ bym zrezygnowa³a z tego Kolestona bo co oni daj±, ¿e tak siê trzyma tych w³osów?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 17:59   #3338
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet jak baleja¿ to wygl±da, ca³kiem fajnie. A te odrosty 5/00... No zobaczymy co ci wysz³o.

A je¶li chodzi o farby to w³a¶nie dlatego nie lubiê trwa³ych na amoniaku. Teraz muszê jeszcze co¶ waln±æ z amoniakiem ale nastêpne farbowania to chyba bezamoniakowe pójd± w ruch. Na Twoim miejscu te¿ bym zrezygnowa³a z tego Kolestona bo co oni daj±, ¿e tak siê trzyma tych w³osów?
Cement?


Pomarudzê na temat zupe³nie niezwi±zany z w³osami
Matko, tak siedzê i ju¿ nie mogê wytrzymaæ, a¿ mi siê kolejny odcinek "Secret love" dowlecze na torrencie. Bo jak czyta³am recapy i widzia³am screen-shoty na forum, to by³o bardzo ciekawie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-16 o 18:03
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 18:20   #3339
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

S³uchajcie fotek nie bêdzie, bo bateria mi siad³a w aparacie, a z telefonu wychodzi jaka¶ masakra.

Powiem tylko tyle, ¿e jest super
Odrosty chwyci³y idealnie i wygl±da równo.
Na zdjêciu zd±¿y³am siê dopatrzeæ, ¿e pod spodem mam ja¶niejsze w³osy, a na samej górze s± ciemniejsze. Ale to siê nie rzuca mocno w oczy, wiêc prze¿yjê.

Kolorek bardzo mi siê podoba, ale nie wiem jaki to jest. Co¶ miedzianego/rudego.
Nie wiem czego teraz szukaæ, jakiej farby. Najpó¼niej za 2 tygodnie musze zrobiæ znowu odrosty, a nie chcia³abym Kolestonem. Koleston jest ¶wietn± farb±, ale dla osób pewnych, ¿e nie chc± nic zmieniaæ a ja ju¿ wiem, ¿e nie jestem pewna a wiêc musze poszukaæ czego¶ ciut zmywalnego, l¿ej trzymaj±cego siê w³osów.
Mied¼ ma po przecinku 4 jak siê nie mylê. Nie wiem tylko czy znajdê co¶ z poziomu 6 o takim odcieniu. Albo mo¿e odcieñ 2, to chyba opalizuj±cy.
My¶lê, ¿e ³adnie by mi by³o gdyby br±z by³ ciemny, ale wpada³ w czerwieñ, a mniej w rudy.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 18:39   #3340
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

WERONISIA ju¿ po tym lorealu mia³a¶ fajny efekt, nie licz±c oczywi¶cie odrostow ale kolor o wiele ciekawszy ni¿ ciemny br±z.
A jak oceniasz t± farbê z Loreala? Zdje³a Ci chocia¿ 1 poziom? Nie niszczy w³osów?
A jednak dobrze sie czujesz w czym¶ rudawym?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 18:43   #3341
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Spoko loko, poczekamy do jutra na foty, a na razie wierzê na s³owo

Skoro chcesz co¶ z czerwonym a nie rudym, to mo¿e patrz na farby z 5 lub 6 gdzie¶ po przecinku?

Np. w Inebryi (wiem, ¿e ci akurat ta nie pasuje, ale kolor chcê pokazaæ) 6/2, mo¿e 6/5, 6/46 lub 6/9

zest. in..jpg

Z L'Oreal Majirel to chyba 6,52 lub 6,25 by mo¿e pasowa³a.
Z Kolestona nie patrzy³am, bo nie chcesz
Goldwell Topchic ma oczoje*ne czerwienie na poziomie 6 (przynajmniej na próbniku) z tej strony: Palety farb fryzjerskich
No mo¿e ewentualnie by ci siê 6RB z Topchica podoba³??

Ogólnie to ma³o jest takich kolorów, ¿eby by³ delikatny po³ysk bordo/czerwieni. Wszystko jest raczej intensywne do¶æ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-16 o 18:46
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 18:54   #3342
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance z tego próbnika fajny jest 6/5
Ja nie chcê czerwieni. Pozby³am siê jej w marcu i nie chcê wiêcej. Chcia³abym, ¿eby br±z mieni³ siê na wi¶niowo lub miedziano. Ale ¿eby to by³ br±z.
Jeszcze z DiaRichesse widzia³am 5,12 borówkowy kasztan i 6,45 te¿ mi siê podoba³y.


Morgan jeszcze nie wiem czy siê dobrze czujê w rudawym, bo ju¿ jest ciemno i s³abo widaæ. Na razie bardzo podoba mi sie kolor, a jak pasuje do mnie, to sie dowiem jutro w ¶wietle dziennym. Jak mi siê nie spodoba to zamalujê

Co do samej farby Loreal Preferance to jest cudowna. Nie wylecia³ mi ¿aden w³os. Bez problemu rozczesa³am w³osy, jakbym je¼dzi³a szczotk± przez mas³o. To pewnie ta cudowna odzywka.

Ja ju¿ kiedy¶ farbowa³am t± farb± tylko innymi kolorami i by³am zachwycona, wiêc tym bardziej chcia³am j± teraz kupiæ.


A dzi¶ pojecha³am od razu po oleje i kupi³am mój ulubiony zestaw czyli olej lniany i olej z orzechów w³oskich. Dzi¶ na noc nasmarujê sobie w³osy, to mo¿e od¿yj±.
Choæ wydaje mi siê, ¿e jednak tak ¼le nie jest jak mi siê wydawa³o. Ale dawno nie olejowa³am, wiêc siê przyda teraz wróciæ do tego zwyczaju

Fotki wklejê jutro o ile wyjd± dobre zdjêcia, bo przy tej pogodzie mo¿e byæ ró¿nie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:02   #3343
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance z tego próbnika fajny jest 6/5
Ja nie chcê czerwieni. Pozby³am siê jej w marcu i nie chcê wiêcej. Chcia³abym, ¿eby br±z mieni³ siê na wi¶niowo lub miedziano. Ale ¿eby to by³ br±z.
Jeszcze z DiaRichesse widzia³am 5,12 borówkowy kasztan i 6,45 te¿ mi siê podoba³y.


Morgan jeszcze nie wiem czy siê dobrze czujê w rudawym, bo ju¿ jest ciemno i s³abo widaæ. Na razie bardzo podoba mi sie kolor, a jak pasuje do mnie, to sie dowiem jutro w ¶wietle dziennym. Jak mi siê nie spodoba to zamalujê

Co do samej farby Loreal Preferance to jest cudowna. Nie wylecia³ mi ¿aden w³os. Bez problemu rozczesa³am w³osy, jakbym je¼dzi³a szczotk± przez mas³o. To pewnie ta cudowna odzywka.

Ja ju¿ kiedy¶ farbowa³am t± farb± tylko innymi kolorami i by³am zachwycona, wiêc tym bardziej chcia³am j± teraz kupiæ.


A dzi¶ pojecha³am od razu po oleje i kupi³am mój ulubiony zestaw czyli olej lniany i olej z orzechów w³oskich. Dzi¶ na noc nasmarujê sobie w³osy, to mo¿e od¿yj±.
Choæ wydaje mi siê, ¿e jednak tak ¼le nie jest jak mi siê wydawa³o. Ale dawno nie olejowa³am, wiêc siê przyda teraz wróciæ do tego zwyczaju

Fotki wklejê jutro o ile wyjd± dobre zdjêcia, bo przy tej pogodzie mo¿e byæ ró¿nie.
Weronisia Ce-Ce ma niesamowite miedzie i czerwienie! Mo¿esz co¶ wybraæ. Podoba mi siê 7,40 na wodzie 6% nie przyciemni ci ju¿ w³osów a i po³ysk nada bardziej. Nie wiem tylko jak dok³adnie te Twoje w³oski wygl±daj±. Jaki maj± poziom i jaki ty chcesz. 5,12 z Richesse to czarna smo³a z blaskiem, kiedy¶ kto¶ wstawia³ fotki po niej a ja mia³am 6,12 i te¿ ciemno by³o.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cece-color-creme-farba-d_5588.jpg (119,0 KB, 8 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-16 o 19:04
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:06   #3344
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Te mi siê podobaj± 55/07
5/75

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia Ce-Ce ma niesamowite miedzie i czerwienie! Mo¿esz co¶ wybraæ. Podoba mi siê 7,40 na wodzie 6% nie przyciemni ci ju¿ w³osów a i po³ysk nada bardziej. Nie wiem tylko jak dok³adnie te Twoje w³oski wygl±daj±. 5,12 z Richesse to czarna smo³a z blaskiem, kiedy¶ kto¶ wstawia³ fotki po niej a ja mia³am 6,12 i te¿ ciemno by³o.
Uuu Kachula Taka ruda nie moge byæ
Ju¿ bardziej podoba mi sie 6/56 (tylko na ch³opski rozum powinien byc czerwony) lub 6/57.

No ale Ce-Ce u nas nie ma. Przynajmniej nigdzie nie widzia³am.

Znalaz³am paletê Colour Touch i tu podoba mi siê 6/75 i 6/75 5/75
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wella-color-touch-1.jpg (79,0 KB, 8 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-16 o 19:10
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:27   #3345
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Te mi siê podobaj± 55/07
5/75

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------



Uuu Kachula Taka ruda nie moge byæ
Ju¿ bardziej podoba mi sie 6/56 (tylko na ch³opski rozum powinien byc czerwony) lub 6/57.

No ale Ce-Ce u nas nie ma. Przynajmniej nigdzie nie widzia³am.

Znalaz³am paletê Colour Touch i tu podoba mi siê 6/75 i 6/75 5/75
bierz co¶ z 6 bo znowu przez 5 dojdziesz do ciemnego.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:35   #3346
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

jeszcze wracaj±c do wcze¶niejszej dyskusji - o farbach rozja¶niaj±cych i rozj±sniaczu z bloga Blondbunny "rozja¶nianie rozja¶niaczem bardziej niszczy w³osy ni¿ u¿ycie farby z nawet oksydantem 12%, poniewa¿ proces wytwarza wy¿sz± temperaturê i szybciej niszczy ³añcuchy keratynowe oraz pozostawia w³os pusty w ¶rodku.
Rozja¶niacz daje nam szybciej upragniony efekt mocnego rozja¶nienia, kolory bia³e lub bardzo jasne ale niszczy te¿ nieodwracalnie w³osy.
Farba niszczy mniej ale te¿ nie pomo¿e osi±gn±æ w³osów bardzo jasnych szatynce czy brunetce.
Warto przemy¶leæ przed przyst±pieniem do zabiegu na czym bardziej nam zale¿y: czy na kolorze czy na zdrowiu i wygl±dzie naszych w³osów...
Rozja¶niacz daje bardziej sztuczne odcienie blondu ni¿ farby.
Przy rozja¶niaczu lepiej u¿yæ ni¿szej wody np. 6% czy 9% i wyd³u¿yæ czas dzia³ania ni¿ od razu nak³adaæ z 12%.
Przy farbie musimy dok³adnie wyliczyæ o ile tonów w³osy chcemy rozja¶niæ, poniewa¿ farba dzia³a tylko okre¶lony czas do 45 minut i trzymanie jej d³u¿ej z nisk± wod± jest bez sensu i nic nam nie da.
Przy farbie nie nale¿y baæ siê wysokich stê¿eñ oksydantu
."
ja na pewno robiê kolejny raz farb±...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:35   #3347
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
bierz co¶ z 6 bo znowu przez 5 dojdziesz do ciemnego.
Waham siê. Nawet 5 nie pokrywa dobrze mojego blondu. To 6 tym bardziej sobie nie poradzi.
Na teraz, ¿eby tylko wyrównaæ kolor i nadaæ po³ysk, to wziê³abym 6/75, ale gdy ju¿ bêd± odrosty, czyli gdzie¶ za tydzieñ dwa,to to bêdzie za jasne. Chyba, ¿e zamiast Colour Touch wezmê jednak farbê, to wtedy mo¿e zaryzykujê z 6. Nawet Koleston ma taki odcieñ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:38   #3348
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ojoj co sie tu dzieje wszystkie rozjasniaja w³oski hihi ja tez mia³am taka mysl ale gdy zestawi³am 2 zdjecia to mi odesz³o moja 5 z londy ciemno wychodzi w brew pozorom nie sa czarne
teraz stosuje maske biovax do ciemnych i zauwazy³am ze podjasni³a mi w³osy do fajnego brazu ja sie przyzwyczai³am do ciemnych nie mam rudosci i tak zostanie .
1-dawniej 2-wrzesien

w³osy sa d³uzsze, nie wypadaja, sta³y sie mocniejsze po drozdzach, odzyska³y blask szkoda mi ich niszczyc tak jak to by³o 2lata temu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06863.jpg (110,8 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2772 - Kopia - Kopia.jpg (183,9 KB, 25 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:42   #3349
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Waham siê. Nawet 5 nie pokrywa dobrze mojego blondu. To 6 tym bardziej sobie nie poradzi.
Na teraz, ¿eby tylko wyrównaæ kolor i nadaæ po³ysk, to wziê³abym 6/75, ale gdy ju¿ bêd± odrosty, czyli gdzie¶ za tydzieñ dwa,to to bêdzie za jasne. Chyba, ¿e zamiast Colour Touch wezmê jednak farbê, to wtedy mo¿e zaryzykujê z 6. Nawet Koleston ma taki odcieñ.
Mo¿e na ca³o¶æ wal 6 a po odrostach mieszaj z 5? Ciê¿ko mi co¶ doradziæ bo tak jasnych odrostów nie mam.
Ja za¶ teraz bêdê mia³a znowu problem co mi odrost rozja¶ni idealnie do reszty w³osów. Niby odorsty mam traktowac wod± 9% a dó³ 6%, ale strasznie nie lubiê tak siê babraæ w tych utleniaczach. Lubiê raz mieszaæ i raz nak³adaæ. Ech blondu mi siê zachcia³o...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze wracaj±c do wcze¶niejszej dyskusji - o farbach rozja¶niaj±cych i rozj±sniaczu z bloga Blondbunny "rozja¶nianie rozja¶niaczem bardziej niszczy w³osy ni¿ u¿ycie farby z nawet oksydantem 12%, poniewa¿ proces wytwarza wy¿sz± temperaturê i szybciej niszczy ³añcuchy keratynowe oraz pozostawia w³os pusty w ¶rodku.
Rozja¶niacz daje nam szybciej upragniony efekt mocnego rozja¶nienia, kolory bia³e lub bardzo jasne ale niszczy te¿ nieodwracalnie w³osy.
Farba niszczy mniej ale te¿ nie pomo¿e osi±gn±æ w³osów bardzo jasnych szatynce czy brunetce.
Warto przemy¶leæ przed przyst±pieniem do zabiegu na czym bardziej nam zale¿y: czy na kolorze czy na zdrowiu i wygl±dzie naszych w³osów...
Rozja¶niacz daje bardziej sztuczne odcienie blondu ni¿ farby.
Przy rozja¶niaczu lepiej u¿yæ ni¿szej wody np. 6% czy 9% i wyd³u¿yæ czas dzia³ania ni¿ od razu nak³adaæ z 12%.
Przy farbie musimy dok³adnie wyliczyæ o ile tonów w³osy chcemy rozja¶niæ, poniewa¿ farba dzia³a tylko okre¶lony czas do 45 minut i trzymanie jej d³u¿ej z nisk± wod± jest bez sensu i nic nam nie da.
Przy farbie nie nale¿y baæ siê wysokich stê¿eñ oksydantu
."
ja na pewno robiê kolejny raz farb±...
No i warto to pamiêtaæ. Ja nigdy nie lubi³am rozja¶niacza a farby zawsze mniej mi szkodzi³y. Skoro nawet Bunny tak uwa¿a to warto siê tego trzymaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 19:47   #3350
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ifrit twoje w³osy zawsze mi siê podoba³y. Uwielbiam taki ciemny br±z.
A jaki masz swój naturalny ? Chodzi mi o odrosty, czy widaæ ci mocno.
Bo ja kombinujê, bo moje odrosty mnie dobijaj±.


Kachula chyba zamówiê 6/75 póki nie mam odrostów. A potem siê zobaczy

A tobie siê zachcia³o blondu, to teraz siê mêcz ha ha

ja maj±c pasemka blond robi³am w³osy co 2 m-ce, bo sie tak w oczy nie rzuca³o. Teraz muszê najpó¼niej po 2 tygodniach kombinowaæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:50   #3351
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

No i warto to pamiêtaæ. Ja nigdy nie lubi³am rozja¶niacza a farby zawsze mniej mi szkodzi³y. Skoro nawet Bunny tak uwa¿a to warto siê tego trzymaæ.
A jednak teraz Ciê podkusi³o na rozja¶nianie mam na my¶li Deliê
Ten kolor strasznie mi sie podoba http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ajirel-82.html
Jak podja¶niê jeszcze z 5 razy garnierem to mo¿e mi ten poziom wyjdzie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:59   #3352
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jak podja¶niê jeszcze z 5 razy garnierem to mo¿e mi ten poziom wyjdzie
Szkoda mêczyc w³osy.


A ja ju¿ kupi³am farbê Colour Touch 6/75. Ma przyj¶æ w pi±tek/sobotê. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie w³osy. Do tego czasu zd±¿ê 2 razy naolejowaæ w³osy. A oxy do tego jest s³abe, bo tylko 1,9% wiêc powinny mi w³osy wytrzymaæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:03   #3353
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda mêczyc w³osy.


A ja ju¿ kupi³am farbê Colour Touch 6/75. Ma przyj¶æ w pi±tek/sobotê. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie w³osy. Do tego czasu zd±¿ê 2 razy naolejowaæ w³osy. A oxy do tego jest s³abe, bo tylko 1,9% wiêc powinny mi w³osy wytrzymaæ.
no na takim oksy na pewno nie bêdziesz mia³a zniszczeñ powinny Ci siê ³adnie stonowaæ

5 razy to mia³am na my¶li oczywi¶cie nie pod rz±d nie pali mi siê a¿ tak bardzo, bêdê sobie powolutku schodziæ do ja¶niejszych przez parê miesiêcy zreszt± teraz mam odcieñ taki ¿e baaaardzo niewiele odró¿nia mi siê odrost a jak zrobie fryzure ala grzywka to nawet siwe siê nie rzucaja w oczy tak¿e odrostów nie ruszam
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:22   #3354
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula chyba zamówiê 6/75 póki nie mam odrostów. A potem siê zobaczy

A tobie siê zachcia³o blondu, to teraz siê mêcz ha ha

ja maj±c pasemka blond robi³am w³osy co 2 m-ce, bo sie tak w oczy nie rzuca³o. Teraz muszê najpó¼niej po 2 tygodniach kombinowaæ.
Ale mi siê tak jasno podoba chocia¿ ju¿ z¿ó³k³o jakby zielone widaæ i przyda³aby siê farba...


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A jednak teraz Ciê podkusi³o na rozja¶nianie mam na my¶li Deliê
Ten kolor strasznie mi sie podoba http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ajirel-82.html
Jak podja¶niê jeszcze z 5 razy garnierem to mo¿e mi ten poziom wyjdzie
Musia³am Deliê waln±æ na t± zieleñ. Normalnie nigdy nie posz³abym po rozja¶niacz.
A kolor z próbnika ci siê podoba czy u modelek? Bo np Kitka to zawsze bardzo bardzo bardzo jasny blond mia³a i jej tak ciemno nie wysz³o, st±d ³adnie.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ju¿ kupi³am farbê Colour Touch 6/75. Ma przyj¶æ w pi±tek/sobotê. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie w³osy. Do tego czasu zd±¿ê 2 razy naolejowaæ w³osy. A oxy do tego jest s³abe, bo tylko 1,9% wiêc powinny mi w³osy wytrzymaæ.
No w³a¶nie i ja my¶lê czy na pewno chcê amoniak... Czy nie waln±æ czego¶ ala toner i z ma³ym oxy. Ale chyba muszê jeszcze te w³osiska nas±czyæ kolorem i dopiero nastêpne farbowanie bêdzie ton w ton.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-16 o 20:24
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:45   #3355
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance z tego próbnika fajny jest 6/5
Ja nie chcê czerwieni. Pozby³am siê jej w marcu i nie chcê wiêcej. Chcia³abym, ¿eby br±z mieni³ siê na wi¶niowo lub miedziano. Ale ¿eby to by³ br±z.
Jeszcze z DiaRichesse widzia³am 5,12 borówkowy kasztan i 6,45 te¿ mi siê podoba³y.
No w³a¶nie wiem, szuka³am ci jaki¶ tylko z po³yskiem takiego burgunda, co¶ w ten deseñ i normalnie szok. Wszystko te kolory s± bardzo intensywne w czerwieniach, dopiero poziom 5 i wy¿ej jest taki delikatniejszy, ale 6 i ni¿ej to czerwonka normalnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i warto to pamiêtaæ. Ja nigdy nie lubi³am rozja¶niacza a farby zawsze mniej mi szkodzi³y. Skoro nawet Bunny tak uwa¿a to warto siê tego trzymaæ.
Te¿ to czyta³am i siê zastanawiam jak to siê ma do k±pieli rozja¶niaj±cej, bo tam nie ma samego rozja¶niacza
Bo farby na poziomie 5 farba rozja¶niaj±ca mo¿e mi nie ruszyæ i co wtedy? No i k³a¶æ t± farbê po ca³o¶ci trochê siê bojê. W sumie k±pieli robiæ te¿ siê bojê na razie. Najpierw muszê te moje kud³y w miejscu ustabilizowaæ i potem bêdê my¶leæ.

P.S. Kachula, wiesz co ci powiem. Ten tran taki z³y nie jest, nawet smaczny jak jaka¶ gêsta woda cytrynowa Tylko tekstura oleju jest dziwna przy po³ykaniu

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A jednak teraz Ciê podkusi³o na rozja¶nianie mam na my¶li Deliê
Ten kolor strasznie mi sie podoba http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ajirel-82.html
Jak podja¶niê jeszcze z 5 razy garnierem to mo¿e mi ten poziom wyjdzie
Tylko ty nie przesad¼ z tym blondem jak Kachula zrobi³a Bo pamiêtasz, ¿e ona potem mia³a ekspresowy odwrót do ciemniejszych

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda mêczyc w³osy.

A ja ju¿ kupi³am farbê Colour Touch 6/75. Ma przyj¶æ w pi±tek/sobotê. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie w³osy. Do tego czasu zd±¿ê 2 razy naolejowaæ w³osy. A oxy do tego jest s³abe, bo tylko 1,9% wiêc powinny mi w³osy wytrzymaæ.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie i ja my¶lê czy na pewno chcê amoniak... Czy nie waln±æ czego¶ ala toner i z ma³ym oxy. Ale chyba muszê jeszcze te w³osiska nas±czyæ kolorem i dopiero nastêpne farbowanie bêdzie ton w ton.
Jasno, ciemniej, jasno, ciemniej [...].

http://media.tumblr.com/tumblr_m938b4U6oI1r0wn98.gif
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:51   #3356
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance nie masz co mdleæ
Na³adowa³am baterie i zrobi³am zdjêcia w domu. Hmmm... i teraz ju¿ sama nie wiem....
Jeszcze trochê popatrzê na te zdjêcia i jutro polecê po drugie pude³ko tej jasnej farby Preferance 01, bo widzê, ¿e górnej warstwy w³osów prawie nie ruszy³o.
Dopiero potem na³o¿ê dla wyrównania ten toner co dzi¶ zamówi³am.
Ale muszê sie jeszcze z tym przespaæ i pomy¶leæ.

To moje dzisiejsze w³osiska z wyra¼nie widoczn± ciemn± górn± warstw± w³osów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0237.jpg (86,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0235.jpg (101,7 KB, 22 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:54   #3357
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance nie masz co mdleæ
Na³adowa³am baterie i zrobi³am zdjêcia w domu. Hmmm... i teraz ju¿ sama nie wiem....
Jeszcze trochê popatrzê na te zdjêcia i jutro polecê po drugie pude³ko tej jasnej farby Preferance 01, bo widzê, ¿e górnej warstwy w³osów prawie nie ruszy³o.
Dopiero potem na³o¿ê dla wyrównania ten toner co dzi¶ zamówi³am.
Ale muszê sie jeszcze z tym przespaæ i pomy¶leæ.

To moje dzisiejsze w³osiska z wyra¼nie widoczn± ciemn± górn± warstw± w³osów.
No co, czemu mam nie mdleæ? najpierw kusicie rozja¶nianiem, potem gadki lec± o szkodliwo¶ci rozja¶niacza, ¶mierdz±cym dekoloryzatorze, potem siê przyciemniacie, bo jednak nie tak.
Ja odpadam, bo zdecydowaæ siê nigdy nie mogê jedynie przed faktem. Potem ju¿ muszê z tym co wybra³am ¿yæ

Swoj± droga dziwne bardzo, ¿e ci tej góry nie ruszy³o a spód siê podda³ ³atwiej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:55   #3358
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jasno, ciemniej, jasno, ciemniej [...].
Trzeba czêsto do w±tku zagl±daæ, bo kolory zmieniaj± siê jak w kalejdoskopie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:56   #3359
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie wiem, szuka³am ci jaki¶ tylko z po³yskiem takiego burgunda, co¶ w ten deseñ i normalnie szok. Wszystko te kolory s± bardzo intensywne w czerwieniach, dopiero poziom 5 i wy¿ej jest taki delikatniejszy, ale 6 i ni¿ej to czerwonka normalnie

Te¿ to czyta³am i siê zastanawiam jak to siê ma do k±pieli rozja¶niaj±cej, bo tam nie ma samego rozja¶niacza
Bo farby na poziomie 5 farba rozja¶niaj±ca mo¿e mi nie ruszyæ i co wtedy? No i k³a¶æ t± farbê po ca³o¶ci trochê siê bojê. W sumie k±pieli robiæ te¿ siê bojê na razie. Najpierw muszê te moje kud³y w miejscu ustabilizowaæ i potem bêdê my¶leæ.

P.S. Kachula, wiesz co ci powiem. Ten tran taki z³y nie jest, nawet smaczny jak jaka¶ gêsta woda cytrynowa Tylko tekstura oleju jest dziwna przy po³ykaniu

Jasno, ciemniej, jasno, ciemniej [...].

http://media.tumblr.com/tumblr_m938b4U6oI1r0wn98.gif
Na razie nie my¶l na zapas. Zobaczysz jakie wtedy bêd± w³osy i wtedy co¶ doradzimy.
Co do tranu to mnie ju¿ nic chyba nie obrzydzi. Tyle rzeczy po³yka³am... ¬le zabrzmia³o. Pi³am z ³y¿ki olej lniany i wierz mi, ¿e ten tran to chyba jak cukierek cytrynowy by mi smakowa³

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance nie masz co mdleæ
Na³adowa³am baterie i zrobi³am zdjêcia w domu. Hmmm... i teraz ju¿ sama nie wiem....
Jeszcze trochê popatrzê na te zdjêcia i jutro polecê po drugie pude³ko tej jasnej farby Preferance 01, bo widzê, ¿e górnej warstwy w³osów prawie nie ruszy³o.
Dopiero potem na³o¿ê dla wyrównania ten toner co dzi¶ zamówi³am.
Ale muszê sie jeszcze z tym przespaæ i pomy¶leæ.

To moje dzisiejsze w³osiska z wyra¼nie widoczn± ciemn± górn± warstw± w³osów.
Ja bym tylko po³o¿y³a t± farbê na ciemne pasma. Bo pod spodem to masz ¶wietny kolor
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:56   #3360
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi siê tak jasno podoba chocia¿ ju¿ z¿ó³k³o jakby zielone widaæ i przyda³aby siê farba...

Musia³am Deliê waln±æ na t± zieleñ. Normalnie nigdy nie posz³abym po rozja¶niacz.
A kolor z próbnika ci siê podoba czy u modelek? Bo np Kitka to zawsze bardzo bardzo bardzo jasny blond mia³a i jej tak ciemno nie wysz³o, st±d ³adnie.

No w³a¶nie i ja my¶lê czy na pewno chcê amoniak... Czy nie waln±æ czego¶ ala toner i z ma³ym oxy. Ale chyba muszê jeszcze te w³osiska nas±czyæ kolorem i dopiero nastêpne farbowanie bêdzie ton w ton.
Te¿ mi siê wydaje ¿e Twoje w³osy musz± jeszcze lepiej najpierw z³apaæ pigment
W³a¶nie ten kolorek nie ukrywam ¿e u niej mi siê podoba a na próbniku taki jaki¶ rudawy u mnie na monitorze u Ciebie te¿?? nie wygl±da na opalizuj±cy.....

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ to czyta³am i siê zastanawiam jak to siê ma do k±pieli rozja¶niaj±cej, bo tam nie ma samego rozja¶niacza
Bo farby na poziomie 5 farba rozja¶niaj±ca mo¿e mi nie ruszyæ i co wtedy? No i k³a¶æ t± farbê po ca³o¶ci trochê siê bojê. W sumie k±pieli robiæ te¿ siê bojê na razie. Najpierw muszê te moje kud³y w miejscu ustabilizowaæ i potem bêdê my¶leæ.

Tylko ty nie przesad¼ z tym blondem jak Kachula zrobi³a Bo pamiêtasz, ¿e ona potem mia³a ekspresowy odwrót do ciemniejszych
Napiszê Ci Twoj± radê zrób próbê pasemkow±
Nie przesadzê, nie mam parcia na blond wcze¶niej jak za 2-3 tygodnie nie zamierzam farbowaæ, mo¿e nawet pó¼niej. W tamtym roku chcia³am szybko mieæ blond i skoñczy³am na Palette N5 aaaa i jakie¶ 20cm w³osów mniej bo zrobi³am DWA razy rozja¶nianie na 6% ...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.