Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 13:57   #1621
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie topie Od razu upycham w pojemniczki plastykowe.
Widzę, że 'moja' szkoła

pin3ska, pomadek nie powinno się topić, szczególnie tych z wszelkimi drobinkami. Ja swoje po prostu wgniatałam za pomocą metalowej szpatułki w pojemniczek. Jak się zachowa higienę przy całej akcji, używa zdezynfekowanych pojemniczków i narzędzi to nie ma prawa się im nic stać. Moim zdaniem to nawet bardziej higieniczne niż paletki z pomadkami, bo w pojemniczku otwierasz tylko jeden kolor na raz, ten którego potrzebujesz, a używając paletki wszystkie pomadki, które są w środku się 'wietrzą'
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 14:06   #1622
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Widzę, że 'moja' szkoła

pin3ska, pomadek nie powinno się topić, szczególnie tych z wszelkimi drobinkami. Ja swoje po prostu wgniatałam za pomocą metalowej szpatułki w pojemniczek. Jak się zachowa higienę przy całej akcji, używa zdezynfekowanych pojemniczków i narzędzi to nie ma prawa się im nic stać. Moim zdaniem to nawet bardziej higieniczne niż paletki z pomadkami, bo w pojemniczku otwierasz tylko jeden kolor na raz, ten którego potrzebujesz, a używając paletki wszystkie pomadki, które są w środku się 'wietrzą'
\

No w sumie racja, wzystkie drobiny by opadły

Chyba w jakims programie widziałam jak ktos wlasnei topil pomadki i zlewal do pojemniczka Zastanawiałm sie potem czy to nie zaszkodzi pomadce takie podgrzewanie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 14:24   #1623
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Corii jakie wypracowanie )

co do quadów - zgadzam się całkowicie - na sczęście dla mnie ( i nieszczęście dla portfela) MAC znów zaczął robić po chwili przerwy naprawdę niezłe czwórki!

Ja się nie zgodzę tylko co do różu. Cieszę się, że nie wzięłam Fun Ending bo oni co kolekcję wypuszczają chwytliwy koral. Ale Animal Instincts jest zajefajny a bałam się, czy mi będzie pasował. Jest taki na maxa jesienny <3 także mi akurat przypasił
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 15:01   #1624
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dzięki Corii za recenzję .
Na róże się czaiłam, ale odpuszczam. Za to quad fioletowy z Novel chyba jednak wezmę, choć byłam już bliska odpuszczenia. No i tą szminką Myself mi ćwieka zabiłaś .

Pytanie, czy się załapię, bo niestety zostaje mi tylko online ...

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-09-02 o 15:02
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 15:25   #1625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii jakie wypracowanie )

co do quadów - zgadzam się całkowicie - na sczęście dla mnie ( i nieszczęście dla portfela) MAC znów zaczął robić po chwili przerwy naprawdę niezłe czwórki!

Ja się nie zgodzę tylko co do różu. Cieszę się, że nie wzięłam Fun Ending bo oni co kolekcję wypuszczają chwytliwy koral. Ale Animal Instincts jest zajefajny a bałam się, czy mi będzie pasował. Jest taki na maxa jesienny <3 także mi akurat przypasił
Ano tak mi się jakoś wyprodukowało aż tyle słów Poczułam potrzebę podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i odczuciami w myśl, ze może ktoś z tego skorzysta, kto nie ma dostępu do mac stacjonarnego

Ja sie ciesze, ze ten quad z Sex Oyster mi odpadł, bo inaczej to by sie bardzo źle skończyło

A nie wiem, czy czytałaś, ze cienie z quadów Simpsonów maja jakas nowatorkską/inna formułę ...gdzies mi się to w necie obiło o oka.

No zaznaczałam, ze to odczucia bardzo indywidualne, wiec jednym róze się spodobają innym nie, duzo też zalezy od karnacji, ale ja jako stary wyjadacz uważam, ze można odpuscic

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki Corii za recenzję .
Na róże się czaiłam, ale odpuszczam. Za to quad fioletowy z Novel chyba jednak wezmę, choć byłam już bliska odpuszczenia. No i tą szminką Myself mi ćwieka zabiłaś .

Pytanie, czy się załapię, bo niestety zostaje mi tylko online ...
Mam nadzieje, ze ładniejsze róze będą w światecznej. Na spectrze obstawiano, ze z cieni pojedyńczych będa te z serii Extra Dimension, ciekawam na ile trafią z tymi przewidywaniami O ile na takie cienie nie miałabym parcia, to na róze albo rozswietlacze jak najbardziej

Quad fioletowy jest w sumie troszkę dupowalny. Przypomina mi nieco Shop & Drop Z Cook/Shop Ale co teraz nie jest dupowalne...
Poza tym widziałam gdzies na necie makijaż tym fioletowym quadem i mi sie załaczyło
Zaś tytułowy quad jest piękny- ten jasny to taki złoto-żółtawo-bezowy. Sama nie wiem jak to dobrze okreslic. Obok neigo na górze jest przepiekny wrzos- taupe jak go swatchowałam na ręce, to az mi sie slinka pociekła, tak piękny. Zas dolne ciemne tez mają swój urok, zwłaszcza ten z drobinkami złotymi Macówka mówi, ze malowała sie nim wczoraj i jest absolutnie zauroczona. Ja poniego na pewno wrócę

Jesli tylko lubisz szminki transparentne, to Myself powinna Ci sie spodobać. Mnie ona od początku zainteresowała i nie zraziło mnie nawet Kryśkowe C+ Bo przeciez to transparentne Lustre, wiec wiadomo, ze delikatne i prawie bez pigmentu będzie Moim zdaniem jest świetna zamiast balsamu lub błyszczola

Na pewno Ci sie uda kliknąć, wystarczy być czujnym i sprawdzać stronę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-02 o 15:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 16:16   #1626
heslatkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

http://img16.allegroimg.pl/photos/or...9/4571068914_1

Myślicie że podróbka?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Rozumiem, że całkowicie odeszli od próbek w sklepie mac? Byłam ostatnio w Katowicach i niestety konsultantka mogła mi tylko nałożyć na twarz podkład (był już wieczór a ja chciałabym zobaczyć w świetle dziennym podkład). NW10, chociaż jak byłam we wrocławiu to macówki wciskały mi NC15 mówiąc, że jest idealny i na pewno nie trzeba jaśniejszego. Gdzie są najbardziej pomocne konsultantki? Bede za 2 tyg w Krakowie i pomyślałam, że tam mogę zajrzeć i dobrać podkład.
heslatkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 16:17   #1627
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ano tak mi się jakoś wyprodukowało aż tyle słów Poczułam potrzebę podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i odczuciami w myśl, ze może ktoś z tego skorzysta, kto nie ma dostępu do mac stacjonarnego

Ja sie ciesze, ze ten quad z Sex Oyster mi odpadł, bo inaczej to by sie bardzo źle skończyło

A nie wiem, czy czytałaś, ze cienie z quadów Simpsonów maja jakas nowatorkską/inna formułę ...gdzies mi się to w necie obiło o oka.

No zaznaczałam, ze to odczucia bardzo indywidualne, wiec jednym róze się spodobają innym nie, duzo też zalezy od karnacji, ale ja jako stary wyjadacz uważam, ze można odpuscic

[..] tytułowy quad jest piękny- ten jasny to taki złoto-żółtawo-bezowy. Sama nie wiem jak to dobrze okreslic. Obok neigo na górze jest przepiekny wrzos- taupe jak go swatchowałam na ręce, to az mi sie slinka pociekła, tak piękny. Zas dolne ciemne tez mają swój urok, zwłaszcza ten z drobinkami złotymi Macówka mówi, ze malowała sie nim wczoraj i jest absolutnie zauroczona. Ja poniego na pewno wrócę
Nie no, ja absolutnie nie krytykuję wręcz podziwiam )) fajnie!

Też się cieszę, że nie musiałam kupować tego trzeciego quadu, ale ten tytułowy - o boziu toż to arcydzieło jest! wszystkie 4 kolory skradły moje serce. Nawet ten matowy brąz jest fajny! będzie idealny do smokey.
A co do róży - w zasadzie, to jak ze wszystkim - to kwestia indywidualna oczywiście niemniej ja jako równie stara wyjadaczka akurat uważam, że ten Animal Instincts im się udał W panie takie nic ale na policzku <3 właśnie jest ttaki jesienny. Nie mam nic podobnego u siebie
Ale też czekam na zimowe... jakieś zapowiedzi chociaż, żeby ślinka pociekła...

O tych Simpsonach właśnie czytałam, ale ostatecznie przekonała mnie recenzja Leeshy. Jestem ich mega ciekawa, moje kolorki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 16:54   #1628
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Bylam w Galerii Katowicej, wyszłam z nową Rhianna i Plumfull (mimo że w opakowaniu wygląda ihmo niezbyt, na ustach bardzo ładnie,o ile ktos lubi takie plumy).
Ta romansowa limitka też była,ale nic nie oglądałam

Wrzucam zdjęcia,ale kolor szminki wyszedł beznadziejnie
A czy o błyszczolu słów kilka (i swatch - o ile to możliwe) można by prosić?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 17:23   #1629
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A czy o błyszczolu słów kilka (i swatch - o ile to możliwe) można by prosić?
Błyszczyk Rihanny to nic uniklanego- sporo bardzo podobnych mozna w stałej kolekcji znaleźć. Owszme jest ładny, ma rózowawy poblask z drobinkami ale najlepiej wygląda na szmince Rihanna niźli sam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 17:36   #1630
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Błyszczyk Rihanny to nic uniklanego- sporo bardzo podobnych mozna w stałej kolekcji znaleźć. Owszme jest ładny, ma rózowawy poblask z drobinkami ale najlepiej wygląda na szmince Rihanna niźli sam.
Ja polecam duet ze szminka - mi sie bardzo podoba

Choc osobno tez mi sie podobaja
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:06   #1631
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Byłam, obejrzałam... i wyszłam z mniejszą ilością rzeczy niż planowałam
A Novel Romance - quady faktycznie udane, ten fioletowy przecudny, ale po chłodnym namyśle stwierdziłam, że w zasadzie każdy cień z niego mogłabym zdupe'ować w mojej kolekcji więc odpusciłam, ten tytułowy - śliczny, cały czas się jeszcze nad nim zastanawiam, ale znowu - za dużo mam takich neutralno-złotawo-beżowych cieni i zdrowy rozsądek mi podpowiada, żeby go odpuścić (ale jeszcze się z tym prześpię ), An Amorous Adventure na żywo urzekł mnie najmniej, ale brałabym, gdyby wyglądał jak na zdjęciach promocyjnych ze szminek jedynie przy Good Kisser mi szybciej serce zabiło, ale ostatecznie stwierdziłam, że mam za dużo fuksjowych pomadek, więc odpuściłam. Fluidline'y fajne, jak ktoś woli kredki od żelków to będzie zadowolony. Animal Instincts ciekawy, szczególnie teraz na jesień, ale nie jestem przekonana czy na bardzo jasnej karnacji będzie dobrze wyglądał, Fun Ending za to dość powtarzalny. A cienie pojedyncze... Szłam z zamiarem kupienia któregoś, ale ostatecznie odwiodłam się sama od tego pomysłu, bo na mój gust mają za dużo drobinek. Aczkolwiek sama konsystencja bardzo fajna, gdyby wykończenie było bardziej w stronę metalicznego niż hiper-drobinkowego to brałabym kilka odcieni.
Artificially Wild - Next to skin to taki rozbielony Taupe z różowym podtonem, u mnie na skórze niewidoczny, Pink Cult w panie ładny, ale znowu - jasny i na mojej cerze (NC15) ledwo widoczny. Z cieni Artificial Earth mnie zawiódł, ma dziwną konsystencję i jest do złudzenia podobny do jakiegoś cienia ze stałej, ale nie mogę skojarzyć do którego. Stony byłby fajny, gdyby nie drobinki, które w sobie ma. Jak ktoś lubi oliwki to Marsh powinien przypaść do gustu, ma fajną konsystencję. Na Natural Wilderness warto polować, szczególnie jeśli ma się niebieskie oczy Szminki i lipglassy obejrzałam, ale nawet nie swatchowałam.
Z Simpsonów róż był wyprzedany, paletki dostępne (coś z tą formułą z tymi cieniami musi być na rzeczy, bo i wyglądają inaczej i 'czuć' je inaczej), lipglassy też.

No i teraz dochodzę do wniosku, że chyba zaczynam mądrzeć, bo wyszłam tylko z dwoma cieniami (Natural Wilderness i Marsh), zapasowym Taupe i brązowym fluidlinem w kredce. A czaiłam się i na simpsonów i na paletki, ale w sklepie ogarnęło mnie jakieś zwątpienie i na każdy zakup, który rozważałam znajdowałam sobie więcej argumentów przeciw niż za Ewentualnie jestem chora.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 18:23   #1632
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Byłam, obejrzałam... i wyszłam z mniejszą ilością rzeczy niż planowałam
A Novel Romance - quady faktycznie udane, ten fioletowy przecudny, ale po chłodnym namyśle stwierdziłam, że w zasadzie każdy cień z niego mogłabym zdupe'ować w mojej kolekcji więc odpusciłam, ten tytułowy - śliczny, cały czas się jeszcze nad nim zastanawiam, ale znowu - za dużo mam takich neutralno-złotawo-beżowych cieni i zdrowy rozsądek mi podpowiada, żeby go odpuścić (ale jeszcze się z tym prześpię ), An Amorous Adventure na żywo urzekł mnie najmniej, ale brałabym, gdyby wyglądał jak na zdjęciach promocyjnych ze szminek jedynie przy Good Kisser mi szybciej serce zabiło, ale ostatecznie stwierdziłam, że mam za dużo fuksjowych pomadek, więc odpuściłam. Fluidline'y fajne, jak ktoś woli kredki od żelków to będzie zadowolony. Animal Instincts ciekawy, szczególnie teraz na jesień, ale nie jestem przekonana czy na bardzo jasnej karnacji będzie dobrze wyglądał, Fun Ending za to dość powtarzalny. A cienie pojedyncze... Szłam z zamiarem kupienia któregoś, ale ostatecznie odwiodłam się sama od tego pomysłu, bo na mój gust mają za dużo drobinek. Aczkolwiek sama konsystencja bardzo fajna, gdyby wykończenie było bardziej w stronę metalicznego niż hiper-drobinkowego to brałabym kilka odcieni.
Artificially Wild - Next to skin to taki rozbielony Taupe z różowym podtonem, u mnie na skórze niewidoczny, Pink Cult w panie ładny, ale znowu - jasny i na mojej cerze (NC15) ledwo widoczny. Z cieni Artificial Earth mnie zawiódł, ma dziwną konsystencję i jest do złudzenia podobny do jakiegoś cienia ze stałej, ale nie mogę skojarzyć do którego. Stony byłby fajny, gdyby nie drobinki, które w sobie ma. Jak ktoś lubi oliwki to Marsh powinien przypaść do gustu, ma fajną konsystencję. Na Natural Wilderness warto polować, szczególnie jeśli ma się niebieskie oczy Szminki i lipglassy obejrzałam, ale nawet nie swatchowałam.
Z Simpsonów róż był wyprzedany, paletki dostępne (coś z tą formułą z tymi cieniami musi być na rzeczy, bo i wyglądają inaczej i 'czuć' je inaczej), lipglassy też.

No i teraz dochodzę do wniosku, że chyba zaczynam mądrzeć, bo wyszłam tylko z dwoma cieniami (Natural Wilderness i Marsh), zapasowym Taupe i brązowym fluidlinem w kredce. A czaiłam się i na simpsonów i na paletki, ale w sklepie ogarnęło mnie jakieś zwątpienie i na każdy zakup, który rozważałam znajdowałam sobie więcej argumentów przeciw niż za Ewentualnie jestem chora.
O, super relacja .
Problem w tym, że z każdym kolejnym wpisem głupieję . Quad PQ i dwie kredki chcę, ale nie wiem co z Myself i rożem Animal Instincs.

Zmartwiłaś mnie trochę cieniami z AW, bo liczyłam właśnie na Artificial Earth i Stony. Pink Cult i Taupe mam, więc luz.
Pink Cult u mnie całkiem wyraźnie widoczny jest na twarzy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:36   #1633
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A czy o błyszczolu słów kilka (i swatch - o ile to możliwe) można by prosić?

swatche wrzucę może jeszcze dzisiaj,ale w sztucznym świetle.

A co do samego błyszczyku, to nosi się go fajnie o ile lubisz kleiste i gęste . Na ustach wygląda bardzo ładnie,drobinki się mienią na fioletowo-różowo i jest ich bardzo dużo.
Daje uczucie nawilżenia,ale to chyba dlatego że jest bardzo gęsty. Ładnie pachnie i jest całkiem trwały (przeszedł test w knajpie)
Jeszcze nie wiem czy ogólnie z lipglasami połączy mnie miłość ale zakupu nie żałuje.
Moim ulubionym błyszczykiem jest holograficzny z Inglota i póki co tak dalej zostanie

wrzucam kolaż z Riri, sorry za takie ujęcia może niezbyt ,ale co zrobić, natura mi pięknych ust nie dała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (57,1 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2014-09-02 o 19:59
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:38   #1634
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, super relacja .
Problem w tym, że z każdym kolejnym wpisem głupieję . Quad PQ i dwie kredki chcę, ale nie wiem co z Myself i rożem Animal Instincs.

Zmartwiłaś mnie trochę cieniami z AW, bo liczyłam właśnie na Artificial Earth i Stony. Pink Cult i Taupe mam, więc luz.
Pink Cult u mnie całkiem wyraźnie widoczny jest na twarzy.
Animal Instincts jest ciekawy i chyba najbardziej niepowtarzalny z tych dostępnych teraz. Gdyby nie to opętanie rozsądku to pewnie bym brała, bo ciężko o podobny róż, ale z drugiej strony wiem też, że nie sięgałabym po niego często, bo u siebie wolę takie przygaszone róże na twarzy i malinę zamiast śliwki Stony z kolei do mnie nie trafił tym wykończenie, bo niby satyna, a drobinki ale sam kolor fajny, taka ciemna, ciepła szarość z kroplą brązu. AE to mój największy zawód, bo lubię takie odcienie, ale po zeswatchowaniu bałam się, że będę się z nim męczyć potem z konsystencją i pigmentacją.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:34   #1635
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Animal Instincts jest ciekawy i chyba najbardziej niepowtarzalny z tych dostępnych teraz. Gdyby nie to opętanie rozsądku to pewnie bym brała, bo ciężko o podobny róż, ale z drugiej strony wiem też, że nie sięgałabym po niego często, bo u siebie wolę takie przygaszone róże na twarzy i malinę zamiast śliwki Stony z kolei do mnie nie trafił tym wykończenie, bo niby satyna, a drobinki ale sam kolor fajny, taka ciemna, ciepła szarość z kroplą brązu. AE to mój największy zawód, bo lubię takie odcienie, ale po zeswatchowaniu bałam się, że będę się z nim męczyć potem z konsystencją i pigmentacją.
Szkoda, że nie mam okazji sama potestować. Pewnie z jednych rzeczy bym się wyleczyła, a na drugie zachorowała .
Tak w ogóle to MACowe limitki to wykańczające uzależnienie - trzeba szybko kupować i podejmować decyzje pod presją czasu. Co za los .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 19:46   #1636
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja polecam duet ze szminka - mi sie bardzo podoba

Choc osobno tez mi sie podobaja
pisałam wyżej ze jednak pasuję, bo to duet, którego sie na codzień nie nosi, bo nie do wszytskiego pasuje i jest zbyt dyskotekowy. Jak znam życie, a znam to uzyłabym duetu 2 razy od zakupu i tyle by było. Z podobną szminką - Caliente tak włąsnie u mnie było
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 20:15   #1637
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mam okazji sama potestować. Pewnie z jednych rzeczy bym się wyleczyła, a na drugie zachorowała .
Tak w ogóle to MACowe limitki to wykańczające uzależnienie - trzeba szybko kupować i podejmować decyzje pod presją czasu. Co za los .
Olka a gdzież TY?
Ja Ci powiem, że na mojej ciepłej bladej cerze Animal instinct wygląda bardzo korzystnie, a z tego co pamiętam chyba lubisz chłodniaki?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 20:58   #1638
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
pisałam wyżej ze jednak pasuję, bo to duet, którego sie na codzień nie nosi, bo nie do wszytskiego pasuje i jest zbyt dyskotekowy. Jak znam życie, a znam to uzyłabym duetu 2 razy od zakupu i tyle by było. Z podobną szminką - Caliente tak włąsnie u mnie było
Ja sie zakochalam w szmince Nawet solo. Może i ciemna, a jak komus sie nie podoba to kij mu w oko, niech sie nie patrzy A Tż zachwycony, zabronił mi zmywac
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-09-02 o 20:59
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:36   #1639
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
swatche wrzucę może jeszcze dzisiaj,ale w sztucznym świetle.

A co do samego błyszczyku, to nosi się go fajnie o ile lubisz kleiste i gęste . Na ustach wygląda bardzo ładnie,drobinki się mienią na fioletowo-różowo i jest ich bardzo dużo.
Daje uczucie nawilżenia,ale to chyba dlatego że jest bardzo gęsty. Ładnie pachnie i jest całkiem trwały (przeszedł test w knajpie)
Jeszcze nie wiem czy ogólnie z lipglasami połączy mnie miłość ale zakupu nie żałuje.
Moim ulubionym błyszczykiem jest holograficzny z Inglota i póki co tak dalej zostanie

wrzucam kolaż z Riri, sorry za takie ujęcia może niezbyt ,ale co zrobić, natura mi pięknych ust nie dała
Dziękuję Mam tylko jeden lipglass, Clear Water i wrażenia w noszeniu takie same. No może poza tym, że u mnie lekko wysusza usta. Kolor tego Rihannowego błyszczola mi się podoba, tylko nie wiem czy mi on tak stuprocentowo do szczęścia potrzebny.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 07:29   #1640
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olka a gdzież TY?
Ja Ci powiem, że na mojej ciepłej bladej cerze Animal instinct wygląda bardzo korzystnie, a z tego co pamiętam chyba lubisz chłodniaki?
Ja już prawie jestem zdecydowana na Animal Instincts, choć cerę mam chłodną, aktualnie (po wczasach) nieco mniej bladą .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam tylko jeden lipglass, Clear Water i wrażenia w noszeniu takie same. No może poza tym, że u mnie lekko wysusza usta. Kolor tego Rihannowego błyszczola mi się podoba, tylko nie wiem czy mi on tak stuprocentowo do szczęścia potrzebny.
Ja błyszczol wezmę, choć nawet na pewno nie jest mi potrzebny .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 07:55   #1641
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam tylko jeden lipglass, Clear Water i wrażenia w noszeniu takie same. No może poza tym, że u mnie lekko wysusza usta. Kolor tego Rihannowego błyszczola mi się podoba, tylko nie wiem czy mi on tak stuprocentowo do szczęścia potrzebny.

wiesz co,on ciekawiej wygląda w opakowaniu niz na ustach i chyba to jest to
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 08:47   #1642
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Kosmetyki M.A.C. cz.8

Wrzucam zdjęcia różu z Simpsonów. U mnie jest dziś pochmurno więc średnio ze światłem, ale coś widać



Wysłane z iPhone przez Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2014-09-03 o 08:49
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 08:54   #1643
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia różu z Simpsonów. U mnie jest dziś pochmurno więc średnio ze światłem, ale coś widać



Wysłane z iPhone przez Tapatalk
dziękuję
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 08:55   #1644
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Moim zdaniem opakowanie obłędne, a i sam róż fajny. Nie powiedziałaby , ze jest to mat, ja w nim widzę delikatne rozswietlenie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 08:58   #1645
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Śliczny ten róż
Ja się już nie mogę doczekać warsztatów i zakupów po haha Ale nadal nie wiem na co się zdecydowac oprócz podkładu..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:23   #1646
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Czy cienie Digit i Knght Divine są dostępne we wkładach do paletki?
Możecie polecić ewentualnie cienie w zbliżonych kolorach?
Czy opakowania z cieni do paletek(wkładów) liczą się do opakowań na wymianę za pomadkę?
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:39   #1647
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Czy cienie Digit i Knght Divine są dostępne we wkładach do paletki?
Możecie polecić ewentualnie cienie w zbliżonych kolorach?
Czy opakowania z cieni do paletek(wkładów) liczą się do opakowań na wymianę za pomadkę?
powinny być, najlepiej zadzwoń do Magnolii i dowiedz się. Na pewno nie są wycofane ani nic bo na stronie maccosmetics.pl (oficjalna strona, warto czasem poszperać tam) są normalnie w sprzedaży tylko Digit ma zapas wyczerpany, ale może akurat w salonie będzie.
Metalowe pany w których siedzą wkłady nie wliczają się do akcji Back2MAC. Tylko czarne plastikowe opakowania cieni pojedynczych.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:43   #1648
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Czy cienie Digit i Knght Divine są dostępne we wkładach do paletki?
Możecie polecić ewentualnie cienie w zbliżonych kolorach?
Czy opakowania z cieni do paletek(wkładów) liczą się do opakowań na wymianę za pomadkę?
Oba te cienie powinny być dostępne we wkładach. D0 akcji recyklingowej wchodzą plastikowe opakowania, nie metalowe pany.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:18   #1649
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem opakowanie obłędne, a i sam róż fajny. Nie powiedziałaby , ze jest to mat, ja w nim widzę delikatne rozswietlenie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Rozumiem, że pewnie już go nie ma Bo całkiem fajny jest
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:21   #1650
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że pewnie już go nie ma Bo całkiem fajny jest

Ja wzięłam przedostatni w złotych, ale,online tez będzie ta kolekcja, tylko trzeba polować


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.