Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 07:55   #1351
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Z gazeta elle woda termalna avene gratis ��
Ile ml?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj "wiem, co kupuję" o płynach do kąpieli i się przeraziłam co prawda nie używam płynów, ale pewnie to samo tyczy się żeli i balsamów było o szkodliwych barwnikach i PEG-ach po programie pogrzałam do łazienki poczytać składy moich zapasów i okazało się, że prawie wszystkie mają te świństwa w składzie poza tołpą. Nawet Biotherm, YR, C. Klein i Gucci masakra, teraz się 800 razy zastanowię, zanim coś kliknę
Też miałam taki moment w życiu. Po prostu spokojnie zużyłam wszystko do końca lub rozdałam klientkom i zaczęłam się rozglądać za kosmetykami zdrowymi. Wbrew pozorom wcale najdroższe nie znaczy najlepsze. Czasem kupuję w YR, ale doszłam do wniosku, że to właśnie polskie marki jak Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda mają najlepsze składy.

Z perfum to L'Occitane są dość naturalne.

Niestety jeśli chodzi o kolorówkę, to nie unikniemy szkodliwych składników - sama szukam i naprawdę cieżko. Tutaj trzeba iść na kompromis i znaleźć równowagę pomiędzy zdrowiem a trwałością makijażu.

Z tańszych dezodorantów bez aluminium mogę polecić Nivea seria Pure Natural oraz Alterra.
W dzisiejszych czasach nie da się ustrzec szkodliwych produktów. Niezbyt korzystna dla zdrowia jest np. soja GMO, a znajduje się ona w 99% przetworzonych produktów w supermarketach.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 08:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 07:59   #1352
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też bym poszła spać. Całą noc grzmiało i się błyskało i nie mogłam spać

z każdej strony nas trują jak nie PEG-i i inne syfy w smarowidłach to aluminium w dezodorantach i barwniki w jedzeniu ehhhh

mam nadzieję że Sephora postanowiła dogonić D w kwestii prezentów w sklepie internetowym
Oby na razie widzę tylko ten Biotherm, ale może coś jeszcze dorzucą

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ile ml?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Też miałam taki moment w życiu. Po prostu spokojnie zużyłam wszystko do końca lub rozdałam klientkom i zaczęłam się rozglądać za kosmetykami zdrowymi. Wbrew pozorom wcale najdroższe nie znaczy najlepsze. Czasem kupuję w YR, ale doszłam do wniosku, że to właśnie polskie marki jak Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda mają najlepsze składy.

Z perfum to L'Occitane są dość naturalne.

Niestety jeśli chodzi o kolorówkę, to nie unikniemy szkodliwych składników - sama szukam i naprawdę cieżko. Tutaj trzeba iść na kompromis i znaleźć równowagę pomiędzy zdrowiem a trwałością makijażu.
Ja w swojej naiwności sądziłam, że takie exkluzywne marki typu Biotherm czy Gucci używają lepszych składników całe życie się człowiek uczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:03   #1353
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Też miałam taki moment w życiu. Po prostu spokojnie zużyłam wszystko do końca lub rozdałam klientkom i zaczęłam się rozglądać za kosmetykami zdrowymi. Wbrew pozorom wcale najdroższe nie znaczy najlepsze. Czasem kupuję w YR, ale doszłam do wniosku, że to właśnie polskie marki jak Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda mają najlepsze składy.

Z perfum to L'Occitane są dość naturalne.

Niestety jeśli chodzi o kolorówkę, to nie unikniemy szkodliwych składników - sama szukam i naprawdę cieżko. Tutaj trzeba iść na kompromis i znaleźć równowagę pomiędzy zdrowiem a trwałością makijażu.

Z tańszych dezodorantów bez aluminium mogę polecić Nivea seria Pure Natural oraz Alterra.
W dzisiejszych czasach nie da się ustrzec szkodliwych produktów. Niezbyt korzystna dla zdrowia jest np. soja GMO, a znajduje się ona w 99% przetworzonych produktów w supermarketach.
Nivea Pure Natural też mogę polecić. Dobrze działa i jest fajny
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:04   #1354
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja w swojej naiwności sądziłam, że takie exkluzywne marki typu Biotherm czy Gucci używają lepszych składników całe życie się człowiek uczy
Jak klikasz miniaturki i bardzo mini zamówienia, to taka ilość krzywdy Ci nie zrobi. A zawsze słoiczek się przyda, aby przełożyć trochę kremu do kosmetyczki wakacyjnej.

Lepiej nie czytaj składu perfum - tam to dopiero jest tablica Mendelejewa. Róża w nutach niekoniecznie oznacza dodatek olejku różanego...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 08:06
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:07   #1355
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jak klikasz miniaturki i bardzo mini zamówienia, to taka ilość krzywdy Ci nie zrobi. A zawsze słoiczek się przyda, aby przełożyć trochę kremu do kosmetyczki wakacyjnej.

Lepiej nie czytaj składu perfum - tam to dopiero jest tablica Mendelejewa. Róża w nutach niekoniecznie oznacza dodatek olejku różanego...
Mam taką nadzieję
A co do perfum, to lepiej się będę się zagłębiać w temat

Najlepiej wynieść się na bezludną wyspę, z dala od chemicznej cywilizacji i jeść kokosy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:10   #1356
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Najlepiej wynieść się na bezludną wyspę, z dala od chemicznej cywilizacji i jeść kokosy
ale jak tam będą Ci minizamówienia przysylać?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:11   #1357
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Najlepiej wynieść się na bezludną wyspę, z dala od chemicznej cywilizacji i jeść kokosy
Nie ma już bezludnych wysp (chyba że te wyspy ze śmieci), a pod plantacje kokosów wycinane są lasy deszczowe
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 08:12   #1358
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale jak tam będą Ci minizamówienia przysylać?
sama bym sobie robiła kremy z wody kokosowej i czegoś tam jeszcze

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie ma już bezludnych wysp (chyba że te wyspy ze śmieci), a pod plantacje kokosów wycinane są lasy deszczowe
To zostaje mi ucieczka na Marsa lub inną galaktykę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:18   #1359
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no wlasnie skusilam sie dzieki Tobie jakie masz kolorki, ktory lubisz najbardziej?
jakiejs innej firmy lakiery mialas?
Buah za duzo nie mam jeszcze :-D mam 103, 72, 47 i jakis szary chyba 116.
Teraz zamowie na pewno gold disco i jakis ladny rozyk z nowosci
Innych nie mialam, sprobowalam tych i sie zakochalam, maja idealna konsystencje, pedzelek ktorym nie da sie zrobic krzywdy. No ogolnie jest love
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:47   #1360
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny wybaczcie że tak znowu od czapy, ale czy znacie jakieś polskie sklepy z kosmetykami azjatyckimi? Ja znam tylko pink melon i beauticon zrobiłam sobie ochoty na jakieś nowe smakołyki
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:09   #1361
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buah za duzo nie mam jeszcze :-D mam 103, 72, 47 i jakis szary chyba 116.
Teraz zamowie na pewno gold disco i jakis ladny rozyk z nowosci
Innych nie mialam, sprobowalam tych i sie zakochalam, maja idealna konsystencje, pedzelek ktorym nie da sie zrobic krzywdy. No ogolnie jest love
oby u mnie też było love juz mam dwa inne w planach z semilaca, ale najpierw zobacze jak z tym mi pojdzie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 09:23   #1362
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W próbkach w D. - Cartier Baiser Vole Lys Rose EdP (2 ml) i podkład Dior Skin Star SPF 30 niby numer 020 to light beige
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:24   #1363
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buah za duzo nie mam jeszcze :-D mam 103, 72, 47 i jakis szary chyba 116.
Teraz zamowie na pewno gold disco i jakis ladny rozyk z nowosci
Innych nie mialam, sprobowalam tych i sie zakochalam, maja idealna konsystencje, pedzelek ktorym nie da sie zrobic krzywdy. No ogolnie jest love
Ja dziś kupiłam 131 i 130 śliczne są

Mam disco gold nigdy go nie używałam bo nie mój kolor mogę się wymienić na inny kolor
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14

Edytowane przez alttari
Czas edycji: 2015-06-15 o 09:26
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:32   #1364
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam 131 i 130 śliczne są

Mam disco gold nigdy go nie używałam bo nie mój kolor mogę się wymienić na inny kolor
jak zrobisz sobie tym 131, pokazesz?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:36   #1365
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jak zrobisz sobie tym 131, pokazesz?
Nie ma problemu
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:41   #1366
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Syfora zaczyna dodawać prezenty dedykowane na stronie
np. do tego kremu Biotherm dla chłopów dodaje się kosmetyczka z 4 mini
http://www.sephora.pl/Mezczyzna/Krem...r-72h/P2193020
Nareszcie, niech tylko jeszcze więcej tego będzie to może i na golda się załapię


Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie że tak znowu od czapy, ale czy znacie jakieś polskie sklepy z kosmetykami azjatyckimi? Ja znam tylko pink melon i beauticon zrobiłam sobie ochoty na jakieś nowe smakołyki
tutaj kiedyś mieli https://alledrogeria.pl/



Dziewczyny czy coś do iperfumy, jakiś rabat albo coś, bo chyba przespałam darmową dostawę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:45   #1367
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy coś do iperfumy, jakiś rabat albo coś, bo chyba przespałam darmową dostawę
Darmowa była do wczoraj, ale i tak od 150zł. Zapisz się na newsletter z nowego konta e-mail, a dostaniesz rabat -10zl.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:47   #1368
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też miałam taki moment w życiu. Po prostu spokojnie zużyłam wszystko do końca lub rozdałam klientkom i zaczęłam się rozglądać za kosmetykami zdrowymi. Wbrew pozorom wcale najdroższe nie znaczy najlepsze. Czasem kupuję w YR, ale doszłam do wniosku, że to właśnie polskie marki jak Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda mają najlepsze składy.
Na zdrowe jedzenie już się przerzuciłam, teraz przerzucam się powoli na jak najzdrowsze kosmetyki, denkuję co mam, nic nie kupuję. Też się ostatnio przeraziłam jak zobaczyłam jedną fotkę na fejsie u znajomego, podejrzewam, że była to jakaś forma rozsyłania spamu, ale i tak tragedia. Pisało pod tym zdjęciem, że to rak skóry po stosowaniu jakiegoś żelu pod prysznic jakiejś tam firmy, nawet się bałam doczytać co to za firma, bo a nuż z niej korzystam . A fotka to taki ogromny złuszczający się bąbel z czymś napuchniętym co przypominało trupie główki takie poczerniałe, do tej pory jak to widzę przed oczami to mnie cała skóra swędzi i w ogóle I od tej pory powiedziałam sobie, że przynajmniej pielęgnację będę mieć jak najbardziej naturalną i chyba zrezygnuję z wszystkich kremów do rąk, twarzy i ciała, demakijażu i będę się namaszczać olejem kokosowym (nim ponoć też super się robi demakijaż), mam nadzieję, że chociaż te bio są naprawdę bio, bo inaczej to kiła i mogiła Większość maseczek, peelingów mogę zrobić z warzyw, owoców, orzechów, kawy, itd,. Co do żeli pod prysznic to też będę szukać jak najbardziej naturalnych, a jak się wnerwię to sama zacznę przy nich majstrować W końcu no sorry, kiedyś nasze prapraprapra (itd.) nie miały za wielu kosmetyków, a nie sądzę, by wszystkie były paszczurami i śmierdziały To firmy nam właśnie reklamami, akcjami, rabatami wmówiły, że czegoś potrzebujemy, a pewnie w większości przypadków jest zupełnie odwrotnie.

Szkoda, że przy kolorówce tak też nie można za bardzo zrobić, bo mi się nie uśmiecha walić buraczka lub się szczypać w policzki, żeby mieć naturalny różyk, albo węglem zaznaczać brwi
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 09:52   #1370
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Darmowa była do wczoraj, ale i tak od 150zł. Zapisz się na newsletter z nowego konta e-mail, a dostaniesz rabat -10zl.
Dziękuję
No właśnie mam zakupy powyżej 150 zł , no nic dobre i 10 zł
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:56   #1371
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja też używam semilac in jest super dobry zakup
ciesze sie
to tez mi powiedz ktore kolorki lubisz najbardziej?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:08   #1372
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Na zdrowe jedzenie już się przerzuciłam, teraz przerzucam się powoli na jak najzdrowsze kosmetyki, denkuję co mam, nic nie kupuję. Też się ostatnio przeraziłam jak zobaczyłam jedną fotkę na fejsie u znajomego, podejrzewam, że była to jakaś forma rozsyłania spamu, ale i tak tragedia. Pisało pod tym zdjęciem, że to rak skóry po stosowaniu jakiegoś żelu pod prysznic jakiejś tam firmy, nawet się bałam doczytać co to za firma, bo a nuż z niej korzystam . A fotka to taki ogromny złuszczający się bąbel z czymś napuchniętym co przypominało trupie główki takie poczerniałe, do tej pory jak to widzę przed oczami to mnie cała skóra swędzi i w ogóle I od tej pory powiedziałam sobie, że przynajmniej pielęgnację będę mieć jak najbardziej naturalną i chyba zrezygnuję z wszystkich kremów do rąk, twarzy i ciała, demakijażu i będę się namaszczać olejem kokosowym (nim ponoć też super się robi demakijaż), mam nadzieję, że chociaż te bio są naprawdę bio, bo inaczej to kiła i mogiła Większość maseczek, peelingów mogę zrobić z warzyw, owoców, orzechów, kawy, itd,. Co do żeli pod prysznic to też będę szukać jak najbardziej naturalnych, a jak się wnerwię to sama zacznę przy nich majstrować W końcu no sorry, kiedyś nasze prapraprapra (itd.) nie miały za wielu kosmetyków, a nie sądzę, by wszystkie były paszczurami i śmierdziały To firmy nam właśnie reklamami, akcjami, rabatami wmówiły, że czegoś potrzebujemy, a pewnie w większości przypadków jest zupełnie odwrotnie.

Szkoda, że przy kolorówce tak też nie można za bardzo zrobić, bo mi się nie uśmiecha walić buraczka lub się szczypać w policzki, żeby mieć naturalny różyk, albo węglem zaznaczać brwi
Z kolorówki też są jakieś 'bardziej naturalne' produkty, w necie się natknęłam kilka raz na wpisy/filmiki gdzie dziewczyny polecają zamienniki, póki co to zupełnie nie dla mnie i się nie wgłębiałam - ale jeśli Ciebie to interesuje to jest taka opcja
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:09   #1373
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
I od tej pory powiedziałam sobie, że przynajmniej pielęgnację będę mieć jak najbardziej naturalną i chyba zrezygnuję z wszystkich kremów do rąk, twarzy i ciała, demakijażu i będę się namaszczać olejem kokosowym (nim ponoć też super się robi demakijaż), mam nadzieję, że chociaż te bio są naprawdę bio, bo inaczej to kiła i mogiła Większość maseczek, peelingów mogę zrobić z warzyw, owoców, orzechów, kawy, itd,. Co do żeli pod prysznic to też będę szukać jak najbardziej naturalnych, a jak się wnerwię to sama zacznę przy nich majstrować W końcu no sorry, kiedyś nasze prapraprapra (itd.) nie miały za wielu kosmetyków, a nie sądzę, by wszystkie były paszczurami i śmierdziały To firmy nam właśnie reklamami, akcjami, rabatami wmówiły, że czegoś potrzebujemy, a pewnie w większości przypadków jest zupełnie odwrotnie. Szkoda, że przy kolorówce tak też nie można za bardzo zrobić, bo mi się nie uśmiecha walić buraczka lub się szczypać w policzki, żeby mieć naturalny różyk, albo węglem zaznaczać brwi
Odsyłam do filmiku Bosackiej o dezodorantach. Takie minimum wiedzy:
http://player.pl/programy-online/wie...E05,18605.html

Związek między parabenami a rakiem piersi jednak istnieje, więcej info o tym w anglojęzycznych artykułach w sieci.
Polecam klientkom ograniczenie makijażu . Mówię:"Mniej znaczy piękniej"
Jakbym miała kapitał, zaplecze technologiczne, to bym właśnie wystartowała z ekologiczną kolorówką. To jest nisza, której na razie nikt nie zapełnił.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 10:11
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:12   #1374
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja tez mam wrazenie ze poudre premiere zabiera podklad. Wczoraj uzylam pedzlem to taka jakas "lysa" twarz mi sie wydawala. Dzisiaj nalozylam troszke na normalny puder koloryzujacy. A tej naklejki co trzyma dziurki nie odkleilam calej tylko pol bo nie chce zeby za duzo sir wydobywalo i wysypuje troszke na wieczko. Zobacze jak dzisiaj sie bedzie spisywac. Jak dalej mnie nie urzeknie to chyba poleci w swiat
Ja dziś położyłam Diorskin Forever i tak jak Never zaleciła dociskałam pędzel gdy nakładałam PP - makijaż jest tym razem ok, jeszcze jutro druga próba Tylko że nie widzę tego cudownego efektu hahaha
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Oglądałam wczoraj "wiem, co kupuję" o płynach do kąpieli i się przeraziłam co prawda nie używam płynów, ale pewnie to samo tyczy się żeli i balsamów było o szkodliwych barwnikach i PEG-ach po programie pogrzałam do łazienki poczytać składy moich zapasów i okazało się, że prawie wszystkie mają te świństwa w składzie poza tołpą. Nawet Biotherm, YR, C. Klein i Gucci masakra, teraz się 800 razy zastanowię, zanim coś kliknę
Czy możesz podać który to odcinek? Może da się go w necie obejrzeć?
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też miałam taki moment w życiu. Po prostu spokojnie zużyłam wszystko do końca lub rozdałam klientkom i zaczęłam się rozglądać za kosmetykami zdrowymi. Wbrew pozorom wcale najdroższe nie znaczy najlepsze. Czasem kupuję w YR, ale doszłam do wniosku, że to właśnie polskie marki jak Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda mają najlepsze składy.

Z perfum to L'Occitane są dość naturalne.

Niestety jeśli chodzi o kolorówkę, to nie unikniemy szkodliwych składników - sama szukam i naprawdę cieżko. Tutaj trzeba iść na kompromis i znaleźć równowagę pomiędzy zdrowiem a trwałością makijażu.

Z tańszych dezodorantów bez aluminium mogę polecić Nivea seria Pure Natural oraz Alterra.
W dzisiejszych czasach nie da się ustrzec szkodliwych produktów. Niezbyt korzystna dla zdrowia jest np. soja GMO, a znajduje się ona w 99% przetworzonych produktów w supermarketach.
YR jest naturlane czy tylko BARDZIEJ naturalne od innych?

Prócz Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda, L'occ, Nivea seria Pure Natural oraz Alterra jeszcze jakieś marki mają lepsze składy?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:14   #1375
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
YR jest naturlane czy tylko BARDZIEJ naturalne od innych?
YR reklamuje się jako bardzo naturalny, ale to bzdura. Fakt kosmetyki mają mniej chemii, ale nie jest w 100% naturalne. Są za to bardziej rozrzedzone, a pojemności opakowań stale zmniejszane, no i sterta makulatury, więc nie wiem czy to takie ekologiczne. Niemniej np. w ich żelach zamieniono SLS na ALS (który jest tylko trochę mniej drażniący od SLS), dezodoranty oczywiście z alu. Sztuczne konserwanty w żelach Jardins de Monde zmieniona na kwas salicylowy i za to plusik. Perfumy też są robione na lepszej jakości alkoholu niż np. wody koncernu Coty.

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Prócz Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda, L'occ, Nivea seria Pure Natural oraz Alterra jeszcze jakieś marki mają lepsze składy?
Wszystkie z Ecocert. I nie wszystkie produkty z wymienionych wyżej marek są dobre. Trzeba szukać. Tyle, że certyfikat na opakowaniu sporo kosztuje. Dlatego kupuję spożywkę w sklepach ekologicznych i wolę kosmetyki pielęgnacyjne domowej roboty. Ładniejsze szklane opakowania po kosmetykach zostawiam i mam w co później włożyć te miksturki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 10:24
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:20   #1376
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nareszcie, niech tylko jeszcze więcej tego będzie to może i na golda się załapię
może i ja też bym się załapała

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Czy możesz podać który to odcinek? Może da się go w necie obejrzeć?

YR jest naturlane czy tylko BARDZIEJ naturalne od innych?

Prócz Ava, Floslek, Tołpa czy Bielenda, L'occ, Nivea seria Pure Natural oraz Alterra jeszcze jakieś marki mają lepsze składy?
Te programy chyba nie maja numerków "wiem, co kupuję" o płynach do kąpieli - tyle pamiętam

Dla mnie YR i ich kosmetyka roślinna to śmiech na sali qpa tam chemii, PEGów i niezdrowych barwników. Ani jeden żel i balsam tej firmy (z moich zapasów oczywiście ) nie ma dobrego składu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:21   #1377
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Fakt, jak się z Goldem przyjdzie do S. to obsługa nagle staje się milsza, no i próbki wreszcie porządne. Ale osobiście nie widzę sensu dobijać, gdy w innych miejscach sieci można kupić te same kosmetyki za 1/3 ceny. Sprawdziłam i najczęściej w S. kupuję waciki.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dla mnie YR i ich kosmetyka roślinna to śmiech na sali qpa tam chemii, PEGów i niezdrowych barwników. Ani jeden żel i balsam tej firmy (z moich zapasów oczywiście ) nie ma dobrego składu
No tak, ale przez ostatnie 4 lata można było je kupić w cenach biedronkowych, więc porównanie na plus dla YR. Ekspedientki mają na szkoleniach wbijane do głowy, że kosmetyki są w 100% naturalne i święcie w to wierzą. Kiedyś ekspedientce pokazałam na opakowaniach drażniące substancje, to nie mogła uwierzyć.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 10:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:24   #1378
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jeżeli chodzi o naturalną i organiczną kolorówkę to polecam firmę Couleur Caramel https://www.facebook.com/wroclovecouleurcaramel

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...1b&oe=55F3EF27

http://wroclovecaramelcafe.blogspot.com/
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-06-15 o 10:32
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:29   #1379
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Fajneby było założyć wątek i podawać kosmetyki z dobrymi składami

Teraz kulki z YR są bez alu Jeśli chodzi o balsam do ciała to dla mnie najlepszy jest Organiqie z masłem shea mają piękne zapachy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:31   #1380
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Fajneby było założyć wątek i podawać kosmetyki z dobrymi składami

Teraz kulki z YR są bez alu Jeśli chodzi o balsam do ciała to dla mnie najlepszy jest Organiqie z masłem shea mają piękne zapachy
A skąd, nowe kulki YR mają alu, ale mniejsze stężenie.
Wątki z ekokosmetykami już są. Zabawa droga. Tak jak pisałam, polecam spożywkę.

Tutaj na wątku często wrzucam kody do Gaj oliwny, Ecospa, Biochemia urody, Mazidla itp.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 10:32
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.