Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 16:56   #1351
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Muszę powiedzieć, że mnie się te płynne retro maty podobają i to w ilości większej, niż bym chciała . Na ten moment chyba najbardziej Dance with Me - kliknięta już zresztą przeze mnie w D., ale jeszcze nie opłacona
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:00   #1352
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Vine, może jesteś Ssu soft summer. One bardzo często na pierwszy rzut oka są mylone z zimami i chłodnymi latami a jednak.. Chłodne lata są sisters do zim więc nie znoszą ciepłych kolorów i szybciej zniosą intensywne niż ocieplone-zgaszone Rozważałaś to, może jesteś bardzo chłodną soft summer.

Moja siostra jest latem, chyba jasnym i nie jest tak źle w intensywnych kolorach (w sumie wpływ wiosny) a kuzynka Ssu i jak ona się maźnie intensywnym kolorem widać tylko szminkę. A taka MAC fast play, która na mnie była trupim nude, na niej jest pięknym w zasadzie intensywnym różem można się zdziwić jak skóra gra ze szminkami.

No jak masz 80 tke to nie dziwię się ja chyba dobiłam do 60 i czuje już bezsens tej kolekcji. Też bym mogła zrobić jakąś czystkę.. np. jakieś flamingo, brick-o-la, dark side czy crosswires. Nie ma szału i w sumie nie noszę.
Rozważałam to, ale zawsze, gdy robiłam te wszystkie testy eliminacyjne, i tak wychodziło mi TSu... Ale może po prostu na któreś z pytań odpowiadałam nieprecyzyjnie, bo pewne rzeczy postrzegałam nie tak, jak trzeba. Bo szczerze mówiąc sama po własnych słowach na temat tego, że bardziej niż ciepłe kolory szkodzą mi kolory mocno nasycone, aż zatrzymałam się i pomyślałam o możliwości bycia "softem" Dlatego tak bardzo marzy mi się profesjonalna analiza kolorystyczna, żeby już mieć pewność, ale takie przyjemności kosztują MINIMUM 300 zł, przynajmniej w Warszawie, na ile ja znalazłam w internecie. 300-500 zł. A to jednak trochę sporo. Widzę, że nawet z mojej grupy na fb czasem niektóre panie żegnają się i mówią, że idą do innej grupy, bo jednak "zdiagnozowano" je nie jako TSu, więc pomyłki na pewno są możliwe, zwłaszcza w tych bardziej podobnych typach. Zgłębię jeszcze temat, mam teraz sporą myślówę, że możesz mieć rację z tym SSu

A co do szminek MACa konkretnie to na temat ewentualnego rozstania z Crosswires czy Flamingo rozmyślam już od dłuższego czasu, bo nie są dla mnie jakieś najlepsze na świecie, ale jakoś latem mi się podobają i wciąż je mam i noszę Brick-o-lę za to bardzo lubię, ale już nie mam, bo mi się zestarzała i zaczęła śmierdzieć jak kredka świecowa, a to podobno znak, że trzeba się pożegnać, więc odłożyłam ją na Back2MAC
A Fast Play na mnie jest pięknym kolorem berry-mauve, tu się zgadza z tym, jak jest u Twojej kuzynki SSu
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:21   #1353
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Brick-o-la też średnio widzę na TSu, to kolor zalecany jesieniom a gdzie jesień (przybrudzone, zgaszone kolory) a gdzie lato (rozbielone).
Ja uważam, że każdy jest w stanie sam się zdiagnozować. Jednemu to zajmie 2 tygodnie, innemu 3 lata, ale sądzę, że każdemu się w końcu wyklaruje. A te odpłatne analizy kolorystyczne niekoniecznie muszą być trafione Takie bzdury można wyczytać o analizie kolorystycznej w Internetach, że głowa mała. Zresztą, przez te bzdury latami wierzyłam, że powinnam nosić beże, brązy oraz khaki (ble)
Na Twoim miejscu kombinowałabym z ciepłymi tzn. porównywała czy lepiej ciepły zgaszony czy zimny zgaszony, ciepły normalny zimny normalny, neutralny zgaszony kontra chłodniejszy kolor itd.
Ale, skoro Flamingo u Ciebie przechodzi (to jest wg mnie kolor wiosny), u mnie jako BW wybijają się na nim łososiowe tony, ocieplone. Jeszcze jest na granicy mojej tolerancji, ale chyba już nie daje efektu jaki lubie, no to nie wiem jak ona przechodzi na 100% chlodnym typie ;-)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-01-05 o 17:22
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:22   #1354
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w Macu dopiero co, zmacalam kolekcje, protestowałam szminki w płynie i w sumie fuksja fajnie leżała, ale sie nie skusilam, bo nic mi nie urwała. Poza tym wchodzą one do stałej wiec moze kiedys
Full of Joy testowałam - to jest jedna wielka tragedia nawet macowka mówiła ze on straszny i robi trupajak mi nałożyła to biegiem przykrywała czym innym
Róż z Ellie jest super, szkoda tylko ze w duecie z tym niezbyt udanym bronzerem i jego jest wiecej, bo tak bym sie skusiła.

Relentlessy Red nie dla mnie - mdło mi w niej było strasznie
Wzielam za B2M szminkę z Fearie - Gosammer Wing - przypomina mi nieodżałowaną Mariah której u nas nie było.

Poza tym nic ciekawego, róże z Fearie takie sobie, cienie mnie nie urzekły, błyszczące. No wsio mdłe.
Retro bardzo ściągnęła Ci usta? Czy nic takiego nie poczułaś? Fakt, mnie też kolekcje nie porwały i dobrze. Z maryśką dali trochę ciała, nie powiem.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Widziałam filmik Allanki i kompletnie mi się nic nie spodobało z tych retro mattów Ale to dobrze - po hasaniu po promocjach czas dać odpocząć portfelowi
haha te promocję, to złoo wcielone.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że mnie się te płynne retro maty podobają i to w ilości większej, niż bym chciała . Na ten moment chyba najbardziej Dance with Me - kliknięta już zresztą przeze mnie w D., ale jeszcze nie opłacona
Jeśli, jednak się skusisz na zakup, to bardzo proszę o recenzję.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:31   #1355
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Brick-o-la też średnio widzę na TSu, to kolor zalecany jesieniom a gdzie jesień (przybrudzone, zgaszone kolory) a gdzie lato (rozbielone).
Ja uważam, że każdy jest w stanie sam się zdiagnozować. Jednemu to zajmie 2 tygodnie, innemu 3 lata, ale sądzę, że każdemu się w końcu wyklaruje. A te odpłatne analizy kolorystyczne niekoniecznie muszą być trafione Takie bzdury można wyczytać o analizie kolorystycznej w Internetach, że głowa mała. Zresztą, przez te bzdury latami wierzyłam, że powinnam nosić beże, brązy oraz khaki (ble)
Na Twoim miejscu kombinowałabym z ciepłymi tzn. porównywała czy lepiej ciepły zgaszony czy zimny zgaszony, ciepły normalny zimny normalny, neutralny zgaszony kontra chłodniejszy kolor itd.
Ale, skoro Flamingo u Ciebie przechodzi (to jest wg mnie kolor wiosny), u mnie jako BW wybijają się na nim łososiowe tony, ocieplone. Jeszcze jest na granicy mojej tolerancji, ale chyba już nie daje efektu jaki lubie, no to nie wiem jak ona przechodzi na 100% chlodnym typie ;-)
Flamingo przechodzi tak mocno na styk - muszę do niej naprawdę starannie dobrać makijaż (kłóci się praktycznie z większością makijaży oczu poza takim mega neutralnym) i "przechodzi" też trochę bardziej chyba na zasadzie mojego wishful thinking, bo ten kolor bardzo mi się podoba Ale nie jest to kolor, który mi pasuje, to na pewno. Ale Brick-o-la wygląda spoko, naprawdę nieźle, a już jak na czerwień to w ogóle. I kilka razy miałam tak, że coś ciepławego lekko mi uchodziło, a przecież TSu nie znosi jakiegokolwiek ciepła, więc faktycznie miałam wątpliwości. Kurczę, naprawdę dałaś mi teraz zagwozdkę i myślę w tym momencie, że serio mogłam się pomylić z tym TSu, tym bardziej, że SSu i TSu sporo odcieni kosmetyków mają podobnych/dzielą niektóre. SSu tłumaczyłoby, czemu jest mi tak dobrze w Faux Nie zgadzałoby się jednak to, że SSu dobrze wygląda w szmince Angel - ja wyglądałam w niej koszmarnie, jakoś mi się brzydko odcinała.

Dziękuję Ci bardzo za sugestie i rady, bardzo mi pomagasz Zresztą od Ciebie w ogóle wyszło to moje zainteresowanie analizą kolorystyczną
Chętnie bym dalej pogadała, ale to może już na wątku o analizie (może bym w sumie wypełniła ten cały test, który jest w tym wątku, to dziewczyny podpowiedzą mi jeszcze więcej rzeczy?), bo tutaj zaraz ściągnę na siebie gniew pań moderatorek
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:41   #1356
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jeśli, jednak się skusisz na zakup, to bardzo proszę o recenzję.
Raczej się skuszę , więc dam znać .
W tym tygodniu dostałam dwie paczki z D., trzy z S. i jedną z iperfumy. Jeszcze jedna z Douglasa już do mnie leci. Ponieważ wszystko zamawiam z dostawą do pracy, to chwilowo musiałam dać na wstrzymanie, bo sprzątaczka nie nadąży kartonów wynosić . W Douglasie mam jeszcze zrobione dwa zamówienia, w tym jedno z Dance with Me. Wstyd mi
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:43   #1357
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Retro bardzo ściągnęła Ci usta? Czy nic takiego nie poczułaś? Fakt, mnie też kolekcje nie porwały i dobrze. Z maryśką dali trochę ciała, nie powiem.
Ale jak pisałam kiedys - ciagle je czymś nawilżam, bo łatwo u mnei je przesuszyć.

No dali, oj dali, dobrze, ze ta z Fearie wydaje sie byc podobna i podoba mi sie, to chociaz tyle moje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 17:48   #1358
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Raczej się skuszę , więc dam znać .
W tym tygodniu dostałam dwie paczki z D., trzy z S. i jedną z iperfumy. Jeszcze jedna z Douglasa już do mnie leci. Ponieważ wszystko zamawiam z dostawą do pracy, to chwilowo musiałam dać na wstrzymanie, bo sprzątaczka nie nadąży kartonów wynosić . W Douglasie mam jeszcze zrobione dwa zamówienia, w tym jedno z Dance with Me. Wstyd mi

Nie martw się, we've all been there (a w zasadzie to we ARE there)
Mi po tych wyprzedażach przybyło 8 (słownie: OSIEM) nowych szminek Zupełnie jakby brakowało mi szminek I najgorsze, że wszystkie mi się podobają
A do tego jeszcze kupiłam kilka innych kosmetyków do twarzy itd. Też mi wstyd, tak więc się nie zadręczaj, nie jesteś jedyna
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:54   #1359
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Flamingo przechodzi tak mocno na styk - muszę do niej naprawdę starannie dobrać makijaż (kłóci się praktycznie z większością makijaży oczu poza takim mega neutralnym) i "przechodzi" też trochę bardziej chyba na zasadzie mojego wishful thinking, bo ten kolor bardzo mi się podoba Ale nie jest to kolor, który mi pasuje, to na pewno. Ale Brick-o-la wygląda spoko, naprawdę nieźle, a już jak na czerwień to w ogóle. I kilka razy miałam tak, że coś ciepławego lekko mi uchodziło, a przecież TSu nie znosi jakiegokolwiek ciepła, więc faktycznie miałam wątpliwości. Kurczę, naprawdę dałaś mi teraz zagwozdkę i myślę w tym momencie, że serio mogłam się pomylić z tym TSu, tym bardziej, że SSu i TSu sporo odcieni kosmetyków mają podobnych/dzielą niektóre. SSu tłumaczyłoby, czemu jest mi tak dobrze w Faux Nie zgadzałoby się jednak to, że SSu dobrze wygląda w szmince Angel - ja wyglądałam w niej koszmarnie, jakoś mi się brzydko odcinała.

Dziękuję Ci bardzo za sugestie i rady, bardzo mi pomagasz Zresztą od Ciebie w ogóle wyszło to moje zainteresowanie analizą kolorystyczną
Chętnie bym dalej pogadała, ale to może już na wątku o analizie (może bym w sumie wypełniła ten cały test, który jest w tym wątku, to dziewczyny podpowiedzą mi jeszcze więcej rzeczy?), bo tutaj zaraz ściągnę na siebie gniew pań moderatorek
No to ja jeszcze tylko krótko pociągnę ten off top ponieważ chodzi o Angel. Ciekawe, że to kolor Ssu. Wiem, że noszą go zimy, zwłaszcza DW. Sama chciałam spróbować No nie wiem, wydaje mi się to czysty kolor jak na SSu, może dlatego Musiałyby się wypowiedziec inne nosicielki Angela..

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Nie martw się, we've all been there (a w zasadzie to we ARE there)
Mi po tych wyprzedażach przybyło 8 (słownie: OSIEM) nowych szminek Zupełnie jakby brakowało mi szminek I najgorsze, że wszystkie mi się podobają
A do tego jeszcze kupiłam kilka innych kosmetyków do twarzy itd. Też mi wstyd, tak więc się nie zadręczaj, nie jesteś jedyna
O to ja byłam skromna, tylko pięć. Mogę jeszcze opłacić Good taste i myślę o tym, ale nie wiem..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-01-05 o 17:58
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:57   #1360
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Raczej się skuszę , więc dam znać .
W tym tygodniu dostałam dwie paczki z D., trzy z S. i jedną z iperfumy. Jeszcze jedna z Douglasa już do mnie leci. Ponieważ wszystko zamawiam z dostawą do pracy, to chwilowo musiałam dać na wstrzymanie, bo sprzątaczka nie nadąży kartonów wynosić . W Douglasie mam jeszcze zrobione dwa zamówienia, w tym jedno z Dance with Me. Wstyd mi
O super. Szalejesz. Rozumiem, nie ma co biednej pani męczyć.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale jak pisałam kiedys - ciagle je czymś nawilżam, bo łatwo u mnei je przesuszyć.

No dali, oj dali, dobrze, ze ta z Fearie wydaje sie byc podobna i podoba mi sie, to chociaz tyle moje
To mnie pocieszyłaś Dobrze, że udało Ci się capnąć zamiennik.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:05   #1361
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś Dobrze, że udało Ci się capnąć zamiennik.

Nooo, tez sie ciesze, ze ta Relentleesy Red mi nie pasowała i mogłam akurat wziac ta za free
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 18:13   #1362
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O wreszcie Ruby!
Tak, wreszcie ale co się naczekam to moje
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wiesz co, to ładny kolor, naprawdę. Pamiętam go jako jasny beżyk, zakochałam się w tym kolorze, ale coś było nie tak z formułą tych róży Były bardziej pudrowe i (przynajmniej na mnie) kompletnie nietrwałe, a przecież róże MACa trzymają się od rana do nocy. Kupiłam wtedy jeszcze kilka z tej kolekcji, ale wszystkie poszły w świat. Znikały z twarzy błyskawicznie
A Earthy Burberry Cię nie kusi? Mnie trochę tak
Kusi Mogłam kliknąć po świętach w S., ale za długo się wahałam. Może przy następnej okazji.

Z Prolongowych róży mam tylko I'm a Lover i trzyma się jak każdy inny róż hmm...
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mogę wstawić, tyle że ja tej szminki jeszcze nie mam - nawet jeszcze płatność nie została zaksięgowana, trochę potrwa, zanim ją dostanę
Poczekam cierpliwie
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Swoją drogą to jest niesamowite, jaki jest efekt, gdy nałoży się szminkę idealnie dopasowaną do swojego typu urody. Wiele szminek może wyglądać ok, ale taka idealnie dopasowana powoduje, że w twarzy wszystko zaczyna świetnie grać, pięknie harmonizuje i całość wygląda ślicznie i naturalnie. Nic się nie odcina, nie gryzie, nie masz absolutnie żadnych rozterek, czy szminka jest ok, czy nie (które mam prawie przy każdej szmince, umówmy się ). Ostatnio miałam tak, gdy testowałam Sheer Ladyflower UD - po prostu jakby wtopiła się w moją karnację, no idealnie to wyglądało. Wracam do domu, sprawdzam na swojej grupie na fb - polecana dla Chłodnego Lata

Zastanawiam się nad takim dość drastycznym krokiem, żeby wywalić z kolekcji wszystkie szminki, które nie pasują IDEALNIE - w sumie życie jest za krótkie, żeby nosić szminki, które tylko "stykną" i "są ok". Tyle że ja mam jakieś irracjonalne przywiązanie do wieeeelu moich szminek i może być trudno Tym bardziej, że cały czas nie dojrzałam nawet do tego, żeby mentalnie odpuścić czerwienie na ustach, co powinnam zrobić już dawno Ale cały czas rozważam, bo pomysł kusi
Tak, bardzo to lubię

Ja już jakiś czas temu oddałam/wyrzuciłam większość średnio pasujących szminek, ale kilka mi zostało. Znalazłam sposób Heroine (z Beet jest dużo lepiej ).
UTA, CYY i Creme Cup mogę nosić, chociaż nie są to "moje" kolory.
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wrzucam filmik z retro matte https://www.youtube.com/watch?v=r6pHYtn3EBI Rich&Restless to taki śliczny kolor, a najgorsze jest to, że ponoć bardzo wysuszają, ściągają usta.
Nie wytrzymałam i poszłam na testy Wg mnie są całkiem przyjemne na ustach, o ile nałoży się cienką warstwę (ja nakładałam pędzelkiem). Dance with Me jest ale nie wiem czy nie jest za bardzo podobna do D for Danger...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w Macu dopiero co, zmacalam kolekcje, protestowałam szminki w płynie i w sumie fuksja fajnie leżała, ale sie nie skusilam, bo nic mi nie urwała. Poza tym wchodzą one do stałej wiec moze kiedys
Full of Joy testowałam - to jest jedna wielka tragedia nawet macowka mówiła ze on straszny i robi trupajak mi nałożyła to biegiem przykrywała czym innym
Róż z Ellie jest super, szkoda tylko ze w duecie z tym niezbyt udanym bronzerem i jego jest wiecej, bo tak bym sie skusiła.

Relentlessy Red nie dla mnie - mdło mi w niej było strasznie
Wzielam za B2M szminkę z Fearie - Gosammer Wing - przypomina mi nieodżałowaną Mariah której u nas nie było.

Poza tym nic ciekawego, róże z Fearie takie sobie, cienie mnie nie urzekły, błyszczące. No wsio mdłe.
Fajne te płynne szminki, ale ciężko mi się zdecydować na jakiś kolor, żeby nie dublować tych, co już mam... Dobrze, że wchodzą, bo będę miała czas się zastanowić na spokojnie

Kurczę, o Full of Joy zapomniałam zupełnie, tak samo jak o duo z Ellie Co jest nie tak z bronzerem?

To tak samo mamy z RR

Faerie jest mdła
Gossamer Wing też testowałam i to nie jest mój kolor, chyba że do trumny A tak ładnie na ręce wyglądał...
Za to Plumful jest super Jak oddam tinta Armaniusza to opłacę zamówienie.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Właśnie pokruszyłam nowiutkiego Spellbindera przy depotowaniu... Radość nie trwała długo. Piękny kolor, polecam
Ojej, współczuję
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że mnie się te płynne retro maty podobają i to w ilości większej, niż bym chciała . Na ten moment chyba najbardziej Dance with Me - kliknięta już zresztą przeze mnie w D., ale jeszcze nie opłacona
Dance with Me jest śliczna
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:18   #1363
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, wreszcie ale co się naczekam to moje

Fajne te płynne szminki, ale ciężko mi się zdecydować na jakiś kolor, żeby nie dublować tych, co już mam... Dobrze, że wchodzą, bo będę miała czas się zastanowić na spokojnie

Kurczę, o Full of Joy zapomniałam zupełnie, tak samo jak o duo z Ellie Co jest nie tak z bronzerem?

To tak samo mamy z RR

Faerie jest mdła
Gossamer Wing też testowałam i to nie jest mój kolor, chyba że do trumny A tak ładnie na ręce wyglądał...
Za to Plumful jest super Jak oddam tinta Armaniusza to opłacę zamówienie.
No za to teraz masz komplet - pomadke i konurówkę

Własnie to samo myslalam, jak testowałam na ustach kolory - ze zbyt dupowalne ze "zwyklymi" szminkami

Bo bronzer Ellie jest drobinkowy i kolor ma taki se. Macówka też sie krzywiła na niego. Roz nam sie obu za to podobał. Ale nie będe płącić tyle kasy, dla kawałka rózu, tym bardziej, ze na bank coś podobnego jest w stałej, tylko nie sprawdzałam juz co na razie

BO RR jakos mdlo u mnei wypada

Gossammer Wing to dla mnie bardziej taki - hmmm - akcent błyszczacy, niźli szminka sama w sobie, ale czegoś takeigo własnie szukałam

A propo - mamy od nowego roku nową Kierowniczkę Ta Pani z czarnymi długimi włosami



Własnie kurier podrzucił mi roz Burberry Earthy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:28   #1364
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja uważam, że każdy jest w stanie sam się zdiagnozować. Jednemu to zajmie 2 tygodnie, innemu 3 lata, ale sądzę, że każdemu się w końcu wyklaruje. A te odpłatne analizy kolorystyczne niekoniecznie muszą być trafione Takie bzdury można wyczytać o analizie kolorystycznej w Internetach, że głowa mała. Zresztą, przez te bzdury latami wierzyłam, że powinnam nosić beże, brązy oraz khaki (ble)

Ale, skoro Flamingo u Ciebie przechodzi (to jest wg mnie kolor wiosny), u mnie jako BW wybijają się na nim łososiowe tony, ocieplone. Jeszcze jest na granicy mojej tolerancji, ale chyba już nie daje efektu jaki lubie, no to nie wiem jak ona przechodzi na 100% chlodnym typie ;-)
Khaki - jak dla mnie najgorszy kolor ever
Z Flamingo mam podobnie
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Retro bardzo ściągnęła Ci usta? Czy nic takiego nie poczułaś?
Mnie też nie ściągnęła ust
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Raczej się skuszę , więc dam znać .
W tym tygodniu dostałam dwie paczki z D., trzy z S. i jedną z iperfumy. Jeszcze jedna z Douglasa już do mnie leci. Ponieważ wszystko zamawiam z dostawą do pracy, to chwilowo musiałam dać na wstrzymanie, bo sprzątaczka nie nadąży kartonów wynosić . W Douglasie mam jeszcze zrobione dwa zamówienia, w tym jedno z Dance with Me. Wstyd mi
Szalona Ciesz się zdobyczami, jak już są i podobają Ci się, to nie ma co żałować
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Nie martw się, we've all been there (a w zasadzie to we ARE there)
Mi po tych wyprzedażach przybyło 8 (słownie: OSIEM) nowych szminek Zupełnie jakby brakowało mi szminek I najgorsze, że wszystkie mi się podobają
A do tego jeszcze kupiłam kilka innych kosmetyków do twarzy itd. Też mi wstyd, tak więc się nie zadręczaj, nie jesteś jedyna

Mnie przybędą 3 Paint Poty, Fluidline, tusz, 4 szminki. 1 róż kupiłam stacjonarnie, więc no, też nie oszczędzałam

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No to ja jeszcze tylko krótko pociągnę ten off top ponieważ chodzi o Angel. Ciekawe, że to kolor Ssu. Wiem, że noszą go zimy, zwłaszcza DW. Sama chciałam spróbować No nie wiem, wydaje mi się to czysty kolor jak na SSu, może dlatego Musiałyby się wypowiedziec inne nosicielki Angela...
DW noszą Angel? Ja ją w zeszłym roku testowałam i jak Creme Cup jest noszalna, tak Angel była za bardzo perłowa i przez to pewnie wydawała jaśniejsza jeszcze.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:35   #1365
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja nie mam Angel to w sumie nie umiem się wypowiedzieć sensownie na ten temat ale sądzę, że mi by nie pasowała. Creme cup jest jasna, wygląda jasno na mojej karnacji (zwł ze to cremesheen), ale z daleka jeszcze jakoś harmonijnie. A Angel nie wiem..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:35   #1366
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No za to teraz masz komplet - pomadke i konurówkę

Własnie to samo myslalam, jak testowałam na ustach kolory - ze zbyt dupowalne ze "zwyklymi" szminkami

Bo bronzer Ellie jest drobinkowy i kolor ma taki se. Macówka też sie krzywiła na niego. Roz nam sie obu za to podobał. Ale nie będe płącić tyle kasy, dla kawałka rózu, tym bardziej, ze na bank coś podobnego jest w stałej, tylko nie sprawdzałam juz co na razie

BO RR jakos mdlo u mnei wypada

Gossammer Wing to dla mnie bardziej taki - hmmm - akcent błyszczacy, niźli szminka sama w sobie, ale czegoś takeigo własnie szukałam

A propo - mamy od nowego roku nową Kierowniczkę Ta Pani z czarnymi długimi włosami

Własnie kurier podrzucił mi roz Burberry Earthy
Już się nie mogę doczekać paczki

A to rzeczywiście słabo... Róż mi się wydaje podobny do Hipness

Tak, wiem Kasia jest kierowniczką, chwaliła mi się już przed Nowym Rokiem

O, super Jak wrażenia? Da się z czymś Macowym porównać?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:38   #1367
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No to ja jeszcze tylko krótko pociągnę ten off top ponieważ chodzi o Angel. Ciekawe, że to kolor Ssu. Wiem, że noszą go zimy, zwłaszcza DW. Sama chciałam spróbować No nie wiem, wydaje mi się to czysty kolor jak na SSu, może dlatego Musiałyby się wypowiedziec inne nosicielki Angela..
Ja o Angel wyczytałam tu: http://www.truth-is-beauty.com/blog/soft-summer-lippies
Ja się tej szminki pozbyłam kiedyś, bo naprawdę BARDZO ŹLE wyglądała. Więc już nie wiem, jak to jest

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
O to ja byłam skromna, tylko pięć. Mogę jeszcze opłacić Good taste i myślę o tym, ale nie wiem..
Ja wzięłam 1 UD, 3 Bobbi Brown (jako wymówkę obrałam sobie fakt, że one nigdy nie wchodzą na promocję, a co dopiero na taką ), 1 Givenchy i 3 MACa - Creme de la Femme, Giddy i What a Feeling z serii Huggable.
Swoją drogą ciekawe, że zawsze od MACówek słyszałam, jaką ta linia Huggable cieszy się popularnością wśród klientek, a tak naprawdę na stronie Douglasa prawie wszystkie szminki MACa dosłownie wymiotło, zaś Huggable są praktycznie nieruszone, jakby nikogo nie interesowały

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, bardzo to lubię

Ja już jakiś czas temu oddałam/wyrzuciłam większość średnio pasujących szminek, ale kilka mi zostało. Znalazłam sposób Heroine (z Beet jest dużo lepiej ).
UTA, CYY i Creme Cup mogę nosić, chociaż nie są to "moje" kolory.

(...)
Za to Plumful jest super Jak oddam tinta Armaniusza to opłacę zamówienie.
Witaj w gronie Plumfulowiczek

No ja właśnie widzę, że chyba dzięki Earthpace i jej sugestiom, które trochę przewracają moje spojrzenie na mój typ kolorystyczny, mój proces selekcji w kosmetykach może ulec zaostrzeniu
Z wymienionych przez Ciebie szminek mogę nosić tylko Up the Amp (i noszę, a do tego bardzo lubię). Ale cała reszta to na mnie dramat Heroine mi się baaaardzo podobała, ale niestety nie jestem w stanie jej nosić bez efektu ubocznego w postaci reklamowania trupiarni. CYY "krzyczy" na mnie, a Creme Cup, choć piękna, jakoś brzydko się odcina.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:42   #1368
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Już się nie mogę doczekać paczki

A to rzeczywiście słabo... Róż mi się wydaje podobny do Hipness

Tak, wiem Kasia jest kierowniczką, chwaliła mi się już przed Nowym Rokiem

O, super Jak wrażenia? Da się z czymś Macowym porównać?
No troszkę poczekasz, bo jutro wolne. Do konca tygodnia chyba Ci dojdzie?

Własnie nie, bo Hipness testowałam i odpusciłam, a ten na polikach wygladal inaczej (jak sie złamie, to kupię toto dla samego rozu)

Ha ha, ja sie nie dziwię, taki awansik
Ania chyab teraz jest jej zastępcą?
A widziałas te nowe Panie?

Nie wiem, bo paczka dalej lezy nierozpakowana przed nosem - dawkuje sobie niespodziankę oszczędnie
Ale ktoś tu pisał, ze chyba do Sculpta podobny nieco
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:50   #1369
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Brick-O-La dobrze wygląda na mojej mamie, która została zdiagnozowana jako prawdopodobnie Ciemna Jesień


Nadal czekam na zwrot kasy z MAC-a
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 18:52   #1370
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, wreszcie ale co się naczekam to moje
Nie wytrzymałam i poszłam na testy Wg mnie są całkiem przyjemne na ustach, o ile nałoży się cienką warstwę (ja nakładałam pędzelkiem). Dance with Me jest ale nie wiem czy nie jest za bardzo podobna do D for Danger...

Fajne te płynne szminki, ale ciężko mi się zdecydować na jakiś kolor, żeby nie dublować tych, co już mam... Dobrze, że wchodzą, bo będę miała czas się zastanowić na spokojnie
Gratki.
Czyli mogę śmiało brać. Rich&Restless będziesz mój Tylko jeszcze nie teraz..
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:54   #1371
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nadal czekam na zwrot kasy z MAC-a
Poczekaj jeszcze chwilę, jak minie termin to wal do nich mailem i telefonicznie, ale nie sądze aby zapomnieli, sa ospali, to prawda, ale rzetelni w tej kwestii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:54   #1372
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Witaj w gronie Plumfulowiczek

No ja właśnie widzę, że chyba dzięki Earthpace i jej sugestiom, które trochę przewracają moje spojrzenie na mój typ kolorystyczny, mój proces selekcji w kosmetykach może ulec zaostrzeniu
Z wymienionych przez Ciebie szminek mogę nosić tylko Up the Amp (i noszę, a do tego bardzo lubię). Ale cała reszta to na mnie dramat Heroine mi się baaaardzo podobała, ale niestety nie jestem w stanie jej nosić bez efektu ubocznego w postaci reklamowania trupiarni. CYY "krzyczy" na mnie, a Creme Cup, choć piękna, jakoś brzydko się odcina.


U mnie dramatu nie ma, ale Heroinę muszę łączyć najlepiej z czymś bardziej czerwonym/malinowym i jest ok. CYY z odpowiednią konturówką też powinna lepiej wyglądać.
Creme Cup mogłaby po prostu nie być Cremesheen'em
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:58   #1373
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A propo - mamy od nowego roku nową Kierowniczkę Ta Pani z czarnymi długimi włosami :
Kojarzę Bardzo kontaktowa i żywiołowa osoba

Zresztą cała obsługa w GK jest bardzo miła, nienadęta, pomocna. Często proszę telefonicznie, żeby mi coś odłożyły do zakupu i nigdy nie było problemu Na miejscu tak samo - miło, kompetentnie, z chęciami Lubię tam chodzić. Nie czuję się intruzem nawet jeśli nic nie kupuję

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze chwilę, jak minie termin to wal do nich mailem i telefonicznie, ale nie sądze aby zapomnieli, sa ospali, to prawda, ale rzetelni w tej kwestii
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:01   #1374
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kojarzę Bardzo kontaktowa i żywiołowa osoba

Zresztą cała obsługa w GK jest bardzo miła, nienadęta, pomocna. Często proszę telefonicznie, żeby mi coś odłożyły do zakupu i nigdy nie było problemu Na miejscu tak samo - miło, kompetentnie, z chęciami Lubię tam chodzić. Nie czuję się intruzem nawet jeśli nic nie kupuję
Ale tam to ja bardzo lubie wszystkich, zespól jest naprawdę extra Zreszta nie znam firmowego sklepu maca, w którym obsługa byłaby niefajna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:02   #1375
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale tam to ja bardzo lubie wszystkich, zespól jest naprawdę extra Zreszta nie znam firmowego sklepu maca, w którym obsługa byłaby niefajna

Nie mam póki co porównania ale wierzę na słowo
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:05   #1376
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No troszkę poczekasz, bo jutro wolne. Do konca tygodnia chyba Ci dojdzie?

Własnie nie, bo Hipness testowałam i odpusciłam, a ten na polikach wygladal inaczej (jak sie złamie, to kupię toto dla samego rozu)

Ha ha, ja sie nie dziwię, taki awansik
Ania chyab teraz jest jej zastępcą?
A widziałas te nowe Panie?

Nie wiem, bo paczka dalej lezy nierozpakowana przed nosem - dawkuje sobie niespodziankę oszczędnie
Ale ktoś tu pisał, ze chyba do Sculpta podobny nieco
Mam nadzieję, że do końca tygodnia dojdzie Inpost już się uruchomił, więc jest nadzieja.

Ja uwielbiam Hipness Na jakimś blogu widziałam porównanie i były dość podobne, ale nie pamiętam na którym. Musiałabym przetestować to duo, ale dla samego różu nie kupię

Która Ania? Wiem, że dziewczyna z długimi włosami (zapomniałam imienia ) jest teraz trenerką, czyli też ładnie awansowała
Tych nowych jeszcze nie widziałam, tylko Kasia mówiła, że jest nowa blondynka

A to spokojnie. Daj znać, jak się nim pobawisz
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Gratki.
Czyli mogę śmiało brać. Rich&Restless będziesz mój Tylko jeszcze nie teraz..

Ja nie wiem czy wezmę jakiś hmm... Muszę jeszcze raz te kolory pooglądać.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:07   #1377
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Nie martw się, we've all been there (a w zasadzie to we ARE there)
Mi po tych wyprzedażach przybyło 8 (słownie: OSIEM) nowych szminek Zupełnie jakby brakowało mi szminek I najgorsze, że wszystkie mi się podobają
A do tego jeszcze kupiłam kilka innych kosmetyków do twarzy itd. Też mi wstyd, tak więc się nie zadręczaj, nie jesteś jedyna
Dziękuję za słowa otuchy . Serio, jak czytam, że nie tylko ja tak szaleję, to mi lżej
Ja szminek zanabyłam tylko 4, ale parę innych kosmetixów do tego doszło (muszę się skupić, żeby sobie przypomnieć ).
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
O super. Szalejesz. Rozumiem, nie ma co biednej pani męczyć.
W miarę możliwości proszę mnie nie dobijać

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szalona Ciesz się zdobyczami, jak już są i podobają Ci się, to nie ma co żałować


Mnie przybędą 3 Paint Poty, Fluidline, tusz, 4 szminki. 1 róż kupiłam stacjonarnie, więc no, też nie oszczędzałam
Widzę, że i w Tobie mam towarzyszkę niedoli . Naprawdę, zawsze to w grupie raźniej .
Ja oprócz szminek kupiłam podkład, lakier do paznokci, maseczkę Orgins i Strivectin do ust. Lecą do mnie Eye Tinty, a kliknięte mam 2 róże, cienie Forda, no i Dance with Me
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:11   #1378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że do końca tygodnia dojdzie Inpost już się uruchomił, więc jest nadzieja.

Ja uwielbiam Hipness Na jakimś blogu widziałam porównanie i były dość podobne, ale nie pamiętam na którym. Musiałabym przetestować to duo, ale dla samego różu nie kupię

Która Ania? Wiem, że dziewczyna z długimi włosami (zapomniałam imienia ) jest teraz trenerką, czyli też ładnie awansowała
Tych nowych jeszcze nie widziałam, tylko Kasia mówiła, że jest nowa blondynka

A to spokojnie. Daj znać, jak się nim pobawisz
Jak sie uruchomił to do piątku na bank dojdzie

U mnie Hipness wygladal inaczej, ten inaczej. Jak mi kasa kapnie jakas i sie złamę, to moze jednak dla samego rozu capne toto

Aaaa to ona została trenerka (wlasnie Ania) ta ruda.
A to kto jest zatępca teraz?

No dokładnie, taka tęga blondyna z długimi włosami, ale zabij mnie, a nie wiem jak ma na imię, umknęło mi to
A bo dzisiaj była jeszcze jedna Dziewczyna tam, ale moze goscinnie, czasami tak jest.

Dam znac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:17   #1379
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że do końca tygodnia dojdzie Inpost już się uruchomił, więc jest nadzieja.

Ja uwielbiam Hipness Na jakimś blogu widziałam porównanie i były dość podobne, ale nie pamiętam na którym. Musiałabym przetestować to duo, ale dla samego różu nie kupię

Która Ania? Wiem, że dziewczyna z długimi włosami (zapomniałam imienia ) jest teraz trenerką, czyli też ładnie awansowała
Tych nowych jeszcze nie widziałam, tylko Kasia mówiła, że jest nowa blondynka

A to spokojnie. Daj znać, jak się nim pobawisz


Ja nie wiem czy wezmę jakiś hmm... Muszę jeszcze raz te kolory pooglądać.
Pewnie nic na siłę, jak kolory Ci się dublują, to w sumie bez sensu.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy . Serio, jak czytam, że nie tylko ja tak szaleję, to mi lżej
Ja szminek zanabyłam tylko 4, ale parę innych kosmetixów do tego doszło (muszę się skupić, żeby sobie przypomnieć ).

W miarę możliwości proszę mnie nie dobijać


Widzę, że i w Tobie mam towarzyszkę niedoli . Naprawdę, zawsze to w grupie raźniej .
Ja oprócz szminek kupiłam podkład, lakier do paznokci, maseczkę Orgins i Strivectin do ust. Lecą do mnie Eye Tinty, a kliknięte mam 2 róże, cienie Forda, no i Dance with Me
Sama popłynęłam, ale tym razem nie na kosmetykach. Obciuchałam siebie i faceta, a i tak ciągle mi mało i odświeżam stronę, czy czegoś nie dorzucili. Wstyd kurierowi już drzwi otwierać. Przeceny to zło wcielone.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:22   #1380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Sama popłynęłam, ale tym razem nie na kosmetykach. Obciuchałam siebie i faceta, a i tak ciągle mi mało i odświeżam stronę, czy czegoś nie dorzucili. Wstyd kurierowi już drzwi otwierać. Przeceny to zło wcielone.
Wiem coś o tym
Jak ta bluzka?

Sorki za off top
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.