Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-12-10, 20:52   #1441
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ladny kolorek rzeczywiscie widac ciemne pasemka
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-11, 17:05   #1442
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a co poradzicie rudow³osej,która chce uzskac br±zik, niezbyt ciemny z mi³± chêcia z rudymi efleksami?? mysla³am o kasztanowym br±zie
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-11, 20:38   #1443
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej! niedawno pofarbowalam sobie wlosy na aksamitny braz farba palette deluxe,przed tem bylam blondynka,chcialabym aby moje wloski byly odcienia jasnego brazu. czy da sie zwykla farba? bardzo prosze o rade
__________________
Nasz ¦lub

Anio³ek 31.08.2012 r.

Maleñstwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-12, 01:07   #1444
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

u¿y³am dzisiaj szamponetki Joanny kawowy br±z...i jestem zaskoczona jaki ¶liczny kolorek mi wyszed³, jeszcze nigdy nie mia³am po szamponetce takiego efektu, ciemny ale absolutnie nie wpadaj±cy w czerñ, ch³odny, prawie identyczny jak na opakowaniu, w³oski siê ³adnie b³yszcz±, szkoda ¿e pewnie po dwóch myciach zacznie sie sp³ukiwaæ, w ka¿dym razie mogê poleciæ!

kathe ja kiedy¶ chcia³am zej¶æ z bardzo ciemnego br±zu i mia³am dwa razy nak³adany rozja¶niacz (w odstêpie 3 tyg)kolor zszed³ parê tonów, ale w³osy nabra³y brzydkiego, rudego po³ysku, który potem bardzo trudno by³o pokryæ...
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-12, 11:51   #1445
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie dziewczyny, gdzie w Warszawie mo¿na kupiæ produkty Marion do farbowania? G³ównie chodzi mi o szampony koloryzuj±ce?
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:56   #1446
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pu³tusk
Wiadomo¶ci: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy która¶ z Was miesza³a mo¿e ró¿ne kolory Loreal Casting?
Chodzi mi dok³adnie o zmieszanie jasnego br±zu z br±zem.
Jeden wychodzi mi ciut za jasny, a drugi ciut za ciemny i tak sobie pomy¶la³am, ¿eby je zmieszaæ. Co o tym my¶licie?
__________________
Denerwowaæ siê, to m¶ciæ sie na swoim zdrowiu za g³upotê innych...
aagnieesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-14, 12:36   #1447
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

aagnieesia- ja bym spróbowa³a, skoro jeden za jasny a drugi za ciemny to mo¿e mix bedzie odpowiedni

A ja siê zastanawiam czy zamiast rozja¶niacza mog³abym u¿yæ do rozja¶nienia mojej ciemnej farbowanej czupryny farby, jaki¶ super blond, rozja¶niaj±cej o 3 tony???
Poproszê o rady
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 17:37   #1448
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

MonkaIska, ja kiedy¶ rozja¶ni³am ciemnobr±zowe w³oski ZWYK³A farb± "ciemny blond" Garniera, co jest teoretycznie niemo¿liwe:P wiêc s±dzê, ¿e móg³by Ci wyj¶æ spokojnie taki ¶redni, ciep³y br±zik
Ja za to dzi¶ zakupi³am dwa opakowania (jedno za 50% ceny) Wellatonu Mlecznej Czekolady, mojej ukochanej farbki
Carmel Choco jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-14, 22:11   #1449
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
aagnieesia- ja bym spróbowa³a, skoro jeden za jasny a drugi za ciemny to mo¿e mix bedzie odpowiedni

A ja siê zastanawiam czy zamiast rozja¶niacza mog³abym u¿yæ do rozja¶nienia mojej ciemnej farbowanej czupryny farby, jaki¶ super blond, rozja¶niaj±cej o 3 tony???
Poproszê o rady
Zale¿y jakie masz odrosty i jaki kolor naturalny. Ja np. mam do¶æ jasne w³osy, farbuje na jasny ch³odny kasztan i te nawet farbowane przy skórze wychodz± nieco ja¶niej. W tym przypadku efekt by³by taki, ¿e jeszcze bardziej rozja¶ni³yby siê same odrosty, tak np. mam kiedy u¿ywam Ferii.
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 01:15   #1450
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

W³a¶nie u¿y³am dzisiaj farbki Londacolor Naturals orzech laskowy, wyszed³ ciemny, ch³odny br±z, ale jak znam farby to po kilku myciach bêdzie to ¶redni br±z tak jak ma byæ, czyli nie ma siê co przejmowaæ
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 06:16   #1451
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja siê czai³am na t± Londê, ale jak widaæ dobrze, ¿e siê nie skusi³am. Wolê ciep³e br±ziki. Agatin, jak bêdziesz mia³a mo¿liwo¶æ, to wrzucisz fotki? jestem bardzo ciekawa efektu
Carmel Choco jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 10:32   #1452
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No w³a¶nie nie mam teraz aparatu... tak to od razu wklei³abym fotkê modlê siê tylko, ¿eby kolorek zja¶nia³ jak najszybciej (bo na opakowaniu jest w koñcu jasny br±z a nie bardzo ciemny) ale te¿ zosta³ ch³odny, bo takie ciemne nie pasuj± teraz do mojej jasnej, rumianej cery co innego lato, ale nastêpnym razem zafarbujê siê jakim¶ ciemnym blondem zim±... ale z Palette by³o tak samo, do dwóch pierwszych myæ to by³ mocno ciemny br±z a potem jak w nazwie - ¶redni. Pó¼niej nawet zrobi³ siê jasnym br±zem, trochê z ciep³ymi refleksami. A przecie¿ Londa nie w¿era siê tak jak Palette wiêc mam nadziejê, ¿e bêdzie dobrze, je¶li o to chodzi
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 11:03   #1453
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Agatin-K spokojnie kolor zja¶nieje Ja farbuje tym kolorem juz d³ugo w³osy i spiera sie przez pierwszy tydzieñ ten najch³odniejszy br±z. Chocia¿ na pocz±tku kolor niewiele ma wspólnego z orzechem laskowym
__________________
A jednak, zakocha³am siê...
Madlenka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 12:47   #1454
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny blagam o pomoc!

Chcialam wracac do naturalnego koloru wlosow. Z dwoch wzgledow: bo kolor mam bardzo ladny, a poza tym zniszczylam wlosy farbowaniem w wakacje i chcialam zeby sie maksymalnie zregenerowaly. Wytrzymalam dwa miesiace bez farbowania. Wlosy sa znacznie lepsze, ale wciaz jeszcze nie calkiem zdrowe...Niestety zauwazylam duzo pojedynczych, siwych wloskow...Nie sa bardzo widoczne, wiec sadze, ze wytrzymam jeszcze bez farbowania. Ale mysle powoli nad czyms, co nie zawiera amoniaku. Jedyne co mi przychodzi do glowy to L'oreal Casting i Wellaton. Z L'oreal Casting interesuje mnie jasny braz - wyjdzie pewnie sredni braz? chce uzyskac wlasnie sredni braz. A z Wellatonu palisander. Zastanawiam sie tylko, czy palisander tez jest takim srednim brazem?

I jak myslicie, z ktora z tych farb zaprzyjaznic sie na stale? Ktora jest mniej inwazyjna i mniej niszczy/przesusza wlosy? Jestem wlascicielka lokow.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 13:35   #1455
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Agatin-K spokojnie kolor zja¶nieje Ja farbuje tym kolorem juz d³ugo w³osy i spiera sie przez pierwszy tydzieñ ten najch³odniejszy br±z. Chocia¿ na pocz±tku kolor niewiele ma wspólnego z orzechem laskowym
No, to dobrze, ¿e zja¶nieje... za 2 tygodnie idê na brata wesele i chcê dobrze wygl±daæ, a wiadomo, na weselu siê pije i od razu rumieñców dostanê...

Z drugiej strony, byleby nie zrudzia³... czerñ zniosê bardziej ni¿ mied¼
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 15:50   #1456
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 402
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny czy która¶ z was farbowa³a w³osy londacolor naturals odcieñ hebanowy br±z? Wiem ¿e wychodzi czarny odcieñ ale czy nie jest to jaka¶ nienaturalna czerñ?
Czarna14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-15, 18:47   #1457
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nie zrudzieje, je¶li na moich rozja¶nianych wcze¶niej w³osach nie zrudzia³ to Tobie na pewno te¿ nie zrudzieje
__________________
A jednak, zakocha³am siê...
Madlenka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-16, 11:27   #1458
Prywatna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 295
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej. Moj kolor naturalny to ciemny blond, aktualnie mam baleja¿ jasny blond z cieniutkimi pasemkami br±z. Ostatnio troszke mysle o zmianie koloru na jasny br±z, ale nie chce, zeby to byla zmiana trwala po ktorej byloby mi ciezko wrocic do blondu. Bo chce miec br±z w³osy pzez jakies 2 miesiace.........
JAk to zrobic zeby miec br±zowe w³osy, a potem wrocic do blondu bez problemu i bez strachu ze mi to zniszczy wlosy?? Bo w³osy mam marniutkie...
Prywatna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-16, 12:32   #1459
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 4 102
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Prywatna Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Moj kolor naturalny to ciemny blond, aktualnie mam baleja¿ jasny blond z cieniutkimi pasemkami br±z. Ostatnio troszke mysle o zmianie koloru na jasny br±z, ale nie chce, zeby to byla zmiana trwala po ktorej byloby mi ciezko wrocic do blondu. Bo chce miec br±z w³osy pzez jakies 2 miesiace.........
JAk to zrobic zeby miec br±zowe w³osy, a potem wrocic do blondu bez problemu i bez strachu ze mi to zniszczy wlosy?? Bo w³osy mam marniutkie...
mo¿e ''¶ciaganie'' koloru? wiem ze takie cos istnieje ale nie wiem dokladnie na czym to polega-moze ktoras z was wie?
Manehajera jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 15:50   #1460
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Carmel Choco - dziêki za radê

centus - moje w³oski z natury to ciemny myszowaty blond, teraz mam o zgrozo czerwone odrosty i czarne w³osy po ciemnym kasztanie Clairola. My¶la³am ¿eby te farbkê blond k³a¶æ nie na ca³e w³osy tylko na te ciemne a potem wyrównaæ ciemnym blondem.

Na razie jestem wkurzona i pokryje te odrosty ciemnym br±zem Loreala wrrr, wole extra ciemne ni¿ czerwono -rudo-ciemne :/

Manehajera- ja mia³am tzw ¶ci±ganie koloru, schodzi³am z czarnego na br±z, fryzjerka na³o¿y³a mi papkê na w³osy, zrobi³am siê szalenie ruda, potem zafarbowa³a mi w³osy na br±z. ¦ci±ganie koloru nie powoduje powrotu do naturalnych w³osów...niestety
W³osy musia³am potem od¿ywiaæ i na szczê¶cie skoñczy³o siê OK.

tu jest link do jakiego¶ ¶ci±gacza i opinie osób, które zabieg ten wykonywa³y w domku
http://www.elgon.pl/product_info.php?products_id=89
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2007-12-16 o 18:05
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-17, 13:35   #1461
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomo¶ci: 28 698
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie u¿y³am dzisiaj farbki Londacolor Naturals orzech laskowy, wyszed³ ciemny, ch³odny br±z, ale jak znam farby to po kilku myciach bêdzie to ¶redni br±z tak jak ma byæ, czyli nie ma siê co przejmowaæ
A szybko Ci siê spiera?? Ja po 2 tygodniach mam na odrostach duzo jasniejsze w³osy niz przed farbowaniem Albo kazda farba siê tak szybko zmywa, albo to tylko moje w³osy...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy która¶ z was farbowa³a w³osy londacolor naturals odcieñ hebanowy br±z? Wiem ¿e wychodzi czarny odcieñ ale czy nie jest to jaka¶ nienaturalna czerñ?
Farbowa³am tym kolorem ok 2 tygodnie temu, faktycznie od razu po farbowaniu wyglada³y prawie jak czarne, teraz s± ju¿ br±zowe. Co do tego czy to jest nienaturalna czerñ, wydaje mi siê, ¿e nie. Nigdy nie farbowalam w³osy na czarno, bo nie wiem jak bêdê wygl±dac, ale w takie czarniaste br±zy wygl±daj± ca³kiem fajnie A poza tym i tak siê zmywaj±...
Co mnie trochê wkurza, bo odrosty zawsze wychodza mi trochê ja¶niejsze niz reszta w³osów, które by³y juz wielokrotnie farbowane na ciemny br±z, a naturalne mam ciemny blond, wiêc wiadomo, ¿e kolor na odrostach zawsze bêdzie trochê jasniejszy
Finlora jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-17, 17:39   #1462
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka¿ wiadomo¶æ
A szybko Ci siê spiera?? Ja po 2 tygodniach mam na odrostach duzo jasniejsze w³osy niz przed farbowaniem Albo kazda farba siê tak szybko zmywa, albo to tylko moje w³osy...

Co do spierania nie mogê nic powiedzieæ, bo jestem dopiero po 1 myciu, chocia¿ kolor nie jest ju¿ tak czarnawy jak ¶wie¿o po farbowaniu... jest po prostu ciemny ch³odny br±z a na odrostach oraz niektóre pasemka s± takie, jakie mia³y byæ - jasny, neutralny br±z, taki w³a¶nie orzech laskowy, i mam nadziejê, ¿e takie zostan±, bo przez te ciemne w³osy musia³am zainwestowaæ w samoopalacz zim± bêdê siê robiæ ciemnymi blondami zdecydowanie ale nie jest ¼le. £adny po³ysk, w³osy ani trochê przesuszone, Londa jest fajna
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-17, 18:03   #1463
Sonka87
Raczkowanie
 
Avatar Sonka87
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam , meczy mnie od d³u¿szego czasu ma³y problem i muszê sie was zapytaæ Otó¿: tak jak w za³±czonym zdjêciu mam kolor 04 br±z excellence creme l'oreala i chcia³abym pofarbowaæ na ten drugi kolor 5.3 jaki zaznaczy³am. I oto moje pyt: czy muszê zrobiæ dekoloryzacje czy mogê od razu pofarbowaæ na nowy kolor? Nie chce ¿eby rudy wyszed³. Mia³am z tym pytaniem i¶æ do fryzjera ale narazie nie mam czasu i postanowi³am zapytaæ was. Nie wyzywajcie je¿eli g³upie pytanie, ale nie za bardzo jestem obeznana w farbach, farbowaniu itp.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 8c748905-65b8-bd7b-d587-2e268b18688c.jpg (60,6 KB, 264 za³adowañ)

Edytowane przez Sonka87
Czas edycji: 2007-12-17 o 21:04
Sonka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-18, 13:57   #1464
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomo¶ci: 3 144
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A to moje w³oski farbowane Garnier Belle Color "Ciemny Szatyn"
Tu¿ po farbowaniu kolor wyszed³ bardzo ciemny jednak po kilku myciach wyp³uka³ siê do ¶redniego br±zu takiego jak na fotkach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 433.jpg (88,3 KB, 302 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 434.jpg (87,7 KB, 338 za³adowañ)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-18, 15:02   #1465
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka¿ wiadomo¶æ
A to moje w³oski farbowane Garnier Belle Color "Ciemny Szatyn"
Tu¿ po farbowaniu kolor wyszed³ bardzo ciemny jednak po kilku myciach wyp³uka³ siê do ¶redniego br±zu takiego jak na fotkach
bardzo podobnie wygladaly moje po tej farbie, jakby troche ciemniejsze
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-18, 19:07   #1466
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomo¶ci: 28 698
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka¿ wiadomo¶æ
A to moje w³oski farbowane Garnier Belle Color "Ciemny Szatyn"
Tu¿ po farbowaniu kolor wyszed³ bardzo ciemny jednak po kilku myciach wyp³uka³ siê do ¶redniego br±zu takiego jak na fotkach
¦liczne w³oski - to tak na wstêpie
Fajny kolorek Ci wyszed³, te¿ mnie kusi³o, ¿eby ufarbowaæ w³osy t± farba, ale wydawa³o mi siê, ¿e wyjdzie zbyt jasny - teraz farbujê na ciemny br±z, taki prawie czarny.
I zazdroszczê d³ugo¶ci, te¿ bym tak chcia³a...
Finlora jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-18, 19:11   #1467
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

piêkny kolorek. Jednak ja wole takie ja¶niejsze, bardziej czekoladowe . Poza tym za ja¶niutka jestem do tak ciemnych w³osków
Carmel Choco jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-18, 19:19   #1468
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomo¶ci: 28 698
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka¿ wiadomo¶æ
piêkny kolorek. Jednak ja wole takie ja¶niejsze, bardziej czekoladowe . Poza tym za ja¶niutka jestem do tak ciemnych w³osków

Ja te¿ jestem ja¶niutka i przy prawie czarnych w³osach wygl±dam jak "ma³y trupik" Ale w takich w³osach czuje sie lepiej ni¿ w moich naturalnych (ciemny blond) a poza tym taki kolor pasuje do mojego stylu ubierania, makija¿u, muzyki jakiej s³ucham itd Tylko chcia³abym mieæ trochê d³u¿sze w³oski... mia³am do ramion i próbowa³am zapuszczaæ, kiedy posz³am do fryzjera obci±c koñcówki a jakas cholerna gówniara obcie³a mi tyle w³osów, ¿e teraz przez rok bêd± mi odrastaæ...
A wszystkie odcienie z³oty br±z czy cos takiego wychodz± u mnie rude...
Finlora jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-18, 19:42   #1469
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja te¿ zawsze jak powiem "max 3 cm" to obcinaj± 13 . Mam jednak to szczê¶cie, ¿e mi super szybko rosn± w³osy. Co tydzieñ muszê podcina¶ grzywkê, bo mi na oczka za bardzo zachodzi . Mi akurat fajnie jest w takim br±zie z rudawymi refleksami, wiêc nie mam tego problemu, co wiele wiza¿anek . Ale teraz jestem wierna Wellatonowi kolor Mleczna Czekolada, ¶redni br±zik, ciep³y bez rudych przeb³ysków .
Ale tak jak powiedzia³a, Finloro, najwa¿niejsze to ¿eby czuæ siê dobrze w swoim kolorku
Carmel Choco jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-19, 10:45   #1470
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka¿ wiadomo¶æ
A to moje w³oski farbowane Garnier Belle Color "Ciemny Szatyn"
Tu¿ po farbowaniu kolor wyszed³ bardzo ciemny jednak po kilku myciach wyp³uka³ siê do ¶redniego br±zu takiego jak na fotkach
bardzo ³adny kolor
midzikk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.