Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-31, 16:57   #61
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Krostki na plecach

ja radziłabym ci odstawić tonik alkoholowy iż on może być przyczyną twoich problemów. zapewne przesusza nazbyt twoją skórę, a ona próbuje się bronić wydzielając większe ilości sebum. używaj kosmetyków do twarzy, są one delikatne i napewno nie podrażnią twoich plecków. jeśli to nie zadziała to może to być znak że potrzebujesz witamin z grupy b. kup sobie więc je jak najszybciej, a zobaczysz efekty po miesiącu(musisz stosowac je tak jak napisane zostało na ulotce).
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-18, 17:47   #62
effa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3
Trądzik, krostki, wypryski na plecach i dekolcie

mam straszny problem z wypryskami na dekolcie i na plecach.Czy jest coś co może złagodzić te objawy.Ponadto pojawiaja się białe plamki i ciemne również.proszę niech ktoś mi pomoże.Ewa
effa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 20:32   #63
anioleczeqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15
GG do anioleczeqq
Re: wypryski na dekolcie

ja równiez to mam, ale dlatego, ze zaczelam cwiczyc wieczorem... hmm.. byc moze Twoje ubrania zle wplywaja na skore.. moze podrażniają ja... teraz idzie lato, wiec te plamy znikna natychmiast zarowno jak wypryski..zobaczysz ale jesli teraz chcesz zniszczyc wypryski to proponuje Aknemycin.... oczywiscie to masc na recepte, wiec lekarz bedzie musial CI ją przepisać.. ale na prawde polecam... bardzo dobrze maskuje i w rezultacie po 3 dniach nie ma sladu po wyprysku. a tubka starcza na rok

aha i strzez sie pocenia i ciezko oddychajacych ubran..ubieraj sie przwiewnie tak by sie nie spocic...

hm... to moze byc rowniez na podlozu hormonalnym... nie wiem w jakim jestes wieku... :| wiec nic nie moge powiedziec... postaraj sie tez zmienic diete... czesto jedzenie zle wplywa na nasza skore zwlaszcza tluste posilki... ogranicz je i zamiast nich amaj lekkostrawne jedzonko... wiecej owocow i wodY!!! od czasu do czasu przydadza sie jakies ziola...

jesli to wszystko nie pomoze mozesz zastosowac rozne maseczki na skore... w aptece kup ziola wplywajace na cere...wygladzajace... uwierz to na prawde dziala...
ale jest bardzo duzo przyczyn tych wypryskow... dlatego trudno jest dobrac odpowiedni sposob ich niwelacji
zycze powodzenia..
pozdrawiam
anioleczeqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 20:42   #64
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Trądzik na plecach

witam
pisze w imieniu brata,ma 18 lat i straszny trądzik na plecach ,twarz jest bez wiekszych problemów tylko te plecy.
nie wiem co mu poradzic bo sama nigdy nie mialam z tym problemów i dlatego nie orientuje sie w kosmetykach na te problemy.
pozdrawiam slonecznie
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 21:41   #65
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: poradzcie bratu Wizazanki !

na te problemy nie ma kosmetyków, ale lekarz dermatolog, recepta i apteka.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 21:45   #66
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: poradzcie bratu Wizazanki !

Trądzik trzeba leczyć dermatologicznie. Kosmetyki to tylko wspomaganie kuracji. Na plecy można stosować takie same kosmetyki jak na twarz (przeciwbakteryjne).Bardz o wazna jest higiena skóry.Plecy muszą być codziennie myte - żelem antybakteryjnym (bardzo dobry jest np. żel dr.Beta Polleny Aromy seria Ti), można stosować tonik antybakteryjny (po umyciu i osuszeniu skóry. Pielęgnacja pleców jest o tyle trudna ,że nie łatwo przetrzeć tonikiem plecy samemu sobie - najlepiej aby ktoś pomógł.Można stosowac na plecy maseczki antybakteryjne, oczyszczające , ściągające (polecam glinkę zieloną Argiletz).Jeśli dermatolog pozwoli można zrobić w gabinecie kosmetycznym oczyszczanie skóry oraz zabiegi normalizujące.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 17:15   #67
żabka
Gość
 
Wiadomości: n/a
okropne plecy

od kilku lat mam ogromny problem z plecami.
Mam dużo pryszczy i okropnych blizn.Idzie lato a mi wstyd jest założyć bluzkę na ramiączkach.
Błagam dziewczyny doradźcie mi coś na ten mój koszmar.
Z góry bardzo wam dziękuję
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-12, 17:25   #68
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: okropne plecy

Ooo, skąd ja to znam. Moja twarz nie jest fatalna, alem na plecach często mi coś wyskjakuje... Może nie aż tak jak tobie, ale jednak.

Dermatolog. Udaj się do niego kurcgalopkiem. I to jak najszybciej, zanim się na dobre lato zacznie... A poza tym pielegnuj skórę tak jak na twarzy, czyli zelik - dla mnie na plecy rewelacyjny był Garnier Czysta Skóra z pompką. Potem delikatny tonik i na to krem regulujący lub leczniczy... Niestety, przy tym będzie ci potrzbna pomoc kogoś, bo samemu pielęgnować plecki niełatwo. Aaa poza tym spróbuj maseczek glinkowych na plecki...

Ale najpierw dermatolog koniecznie. [img]icons/1cmok.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 19:52   #69
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: okropne plecy

Racja, idź do dermatologa. Na blizny pomoże złuszczanie- z domowych preparatów możesz spróbować Lysanel Active, oprócz złuszczania pomaga tez na pryszcze.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:23   #70
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: okropne plecy

Wybierz się do kosmetyczki, niech oczyści Ci plecki i na koniec odkazi je ozonem, później wystarczy dwa razu w tygodniu chodzić na taki ozon (kosztuje około 10 pln i trwa zaledwie 5 minut). Wypróbowałam na sobie. Ponieważ robiły mie się takie "niespodzianki" na pleckach, a szłam do ślubu i miałam mocno odkrytą suknię, kosmetyczka zaproponowała mi takie zabiegi. Po trzech miesiącach nie było śladu po krostkach, nie było blizn, a co najważniejsze efekt utrzymuje się już prawie rok [img]icons/icon7.gif[/img]Oczywiście cały czas używam żeli antybakteryjnych do mycia pleców. Moim faworytem jest żel z mikrogranulkami Clear & Clean
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:31   #71
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: okropne plecy

Witaj,
Skąd ja to znam..... buzia gładka a plecy-okropieństwo!! wstyd ubrać kostium kąpielowy [img]icons/icon9.gif[/img] . Nic już mi nie pomagało, stosowałam dosłownie wszysko, co można dostać w drogerii czy aptece bez recepty. W końcu wybrałam się do dermatologa. Przepisał żel "ISOTREXIN" zabronił opalania w czase kuracji i kazał stosować conajmniej przez 6 tygodni !!
DZIAŁA, DZIAŁA, DZIAŁA !!!!! Moje plecy przestały wreszcie wyglądać jak krajobraz księżycowy !! Koniecznie wybierz się do lekaża, bo nie ma sensu, żebyś sama się z tym męczyła.
Pozdrawiam serdecznie.
Ps. jest to maść z hormonami i antybiotykiem, bez recepty niedostępna.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-13, 11:32   #72
Mikrus_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1
Re: wypryski na dekolcie

Jesli chodzi o wypryski na dekolcie, to polecam traktowanie ich maścią cynkową. Wypryski mogą być spowodowane przyjmowaniem hormonów (albo odstawieniem) - jesli tak jest to radzę udanie się do dermatologa - mogą być potrzebne antybiotyki. Polecam dużo witaminy E (Tokovit 200).
Białe i ciemniejsze plamki mogą być poważniejszą kwestią do rozwiązania - może to być łupież pstry - polecam szybka wizytę u dermatologa i odkażenie ubrań (niestety, łupiez pstry jest bardzo tudny do usuniecia). Raz na pół roku warto stosować kurację szamponem NIZORAL (na noc zostawiamy pianę na włosach i skórze - na całym ciele). I tak przez 5 dni. Uciążliwe, ale skuteczne. Pozdrawiam.
effa1 napisał(a):
> mam straszny problem z wypryskami na dekolcie i na plecach.Czy jest coś co może złagodzić te objawy.Ponadto pojawiaja się białe plamki i ciemne również.proszę niech ktoś mi pomoże.Ewa

effa1 napisał(a):
> mam straszny problem z wypryskami na dekolcie i na plecach.Czy jest coś co może złagodzić te objawy.Ponadto pojawiaja się białe plamki i ciemne również.proszę niech ktoś mi pomoże.Ewa

effa1 napisał(a):
> mam straszny problem z wypryskami na dekolcie i na plecach.Czy jest coś co może złagodzić te objawy.Ponadto pojawiaja się białe plamki i ciemne również.proszę niech ktoś mi pomoże.Ewa
Mikrus_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 19:26   #73
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
DEKOLD??? PLECY???

Jak zadbac o dekold i plecy ,jak pozbyc sie krostek ,nierownosci.
POMOCY!!!...za m-c...mam wielka impreze...czas leci ...!
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 21:31   #74
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: DEKOLD??? PLECY???

piling, kwasy, bezalkoholowy tonik antybakteryjny, nawilżanie lekkimi preparatami, krem brązujący + balsam ze złotymi drobinkami
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 22:15   #75
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DEKOLD??? PLECY???

To wszystko co wymienilas mozna stosowac na plecki ? ...jak tylko naloze cos "tlusciejszego " na plecy od razu wyskakuja mi krotski.
Jak wiec nawilzyc plecy ? .
Czytalam ze kwasow nie mozna stosowac latem ...
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 05:02   #76
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: DEKOLT??? PLECY???

Ale to mają być lekkie, nietluste preparaty. A kwasy mozna chyba z wysokiiimi filtrami... Grunt to peeling i codzienne oczyszczanie jak twarzy, żelik, tonik, kremik... A może wybierz się do kosmetczkii?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 09:01   #77
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: DEKOLD??? PLECY???

Możesz nie uzywać kremów nawilżajacych lecz np. żelu lub w ogóle toniku do skóry suchej- też będzie nawilżał, a nie zatka porów
Myślę, ze przy kuracji złuszczajacej nawilżenie będzie jednak konieczne
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 09:17   #78
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DEKOLD??? PLECY???

Czy mozecie podac kilka polecanych przez Was kosmetykow ? ...np zele ? ...(w rozsadnej cenie).
Moja pielegnacja plecow wyglada nastepujaco:
-zel z peelingiem
-peeling enzymatyczny
-maseczka (taka jak do twarzy->nawilzajaca).
Skromnie , prawda?
Jesli chodzi o dekold to codziennie na dzien smaruje sie kremem z filtrem, na wieczor uzywam na dekold kremu nawilzajacego(tego co na twarz) , nastepnie od czasu do czasu peeling enzymatyczny i maseczki oczyszczajace, nawilzajace.
Musze uwazac bo jesli kremik jest dla mnie nieodpowiedni ,albo wychodza mi krostki ,albo uczulenie(alergik).

Kwasy na dekold?

PRzy okazji powiem ze mam 21 lat.
Moze cos mi zaproponujecie na te plecki ...?
pozdrawiam serdecznie.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 18:55   #79
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DEKOLD??? PLECY???

Pytan ciag dalszy [img]icons/icon7.gif[/img]...a co powiecie na masaz kostkami lodu? ...oczywiscie chodzi mi o dekoldzik ...
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-15, 20:05   #80
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: DEKOLD??? PLECY???

masaz jak najbardziej ok na dekolt [img]icons/icon7.gif[/img] swoją drogą mi stan plecków się poprawił jak przestałam je myc zelami do higieny ogólnej, a bardzo ładnie wyglądają jak je traktuje ( wiadomo peeling obowiązkowo [img]icons/icon12.gif[/img] ale dodatkowo zelem antybakteryjnym Bielendy z zieloną herbatą [img]icons/icon7.gif[/img] i nic nie wyskakuje [img]icons/icon7.gif[/img]zadne niespodzianki [img]icons/icon7.gif[/img]teraz przed okresem [img]icons/icon9.gif[/img] wyskoczyło parę, ale juz nie wyglądają tak ochydnie i wystatrczy je na noc potraktować punktowo Davercinem 9 na recepte) lub Benzacne - zelem 10 %- i jest ok [img]icons/icon7.gif[/img] nawilzam je raczej skąpo, ale to dlatego ze i tak są tłuste, jak buzia - a rekompensuję im pielegnację w ten sposób, ze i tak do codziennej wannowej kąpieli dodaje oliwki J & J [img]icons/icon7.gif[/img] jak je dotkne są mieciutkie i wiadac, ze odywione [img]icons/icon7.gif[/img] to taki moj patent i w sumie na mnie działa , ale iwuś , jak masz duze z tradzikiem na pleckach problemy, to moze tak kosmetyczka ( oczyszczanie) a lepiej dermatolog (diagnoza) > ?

pozdrowionka [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 12:47   #81
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: DEKOLD??? PLECY???

Witam! Już o tym pisałam, ale jeszcze raz przypomnę. Naprawdę to działa! Wybierz się do kosmetyczki, niech oczyści Ci plecki i na koniec odkazi je ozonem, później wystarczy dwa razu w tygodniu chodzić na taki ozon (kosztuje około 10 pln i trwa zaledwie 5 minut). Wypróbowałam na sobie. Ponieważ robiły mie się takie "niespodzianki" na pleckach, a szłam do ślubu i miałam mocno odkrytą suknię, kosmetyczka zaproponowała mi takie zabiegi. Po trzech miesiącach nie było śladu po krostkach, a co najważniejsze efekt utrzymuje się już prawie rok. Oczywiście cały czas używam żeli antybakteryjnych do mycia pleców. Moim faworytem jest żel z mikrogranulkami Clear & Clean
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 20:30   #82
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DEKOLD??? PLECY???

Sprobuje polecanych przez Was preparatow ...Najpierw zaczne od zelu antybakt. , jesli nie pomorze -wybiore sie do kosmetyczki.
Jak dotad na plecy stosowalam punktowo-Benzacne, Dermaknel i Zineryt-->(te ostatnie polecane przez dermatologa)...na pleckach jednak pozostaly mi "czerwone slady"...
Sprobuje jednak-jestem pelna optymizmu.
Dziekuje za porady!
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 11:26   #83
żabka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: okropne plecy

Dziewczyny ostatnio kupiłam żel BENZACNE 10%.
Jak myślicie czy pomoże mi na plamy i blizny po pryszczach na moich pleckach.A może któraś z was go stosowała i pomógł.
Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 11:28   #84
żabka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: okropne plecy

Dziewczyny ostatnio kupiłam żel BENZACNE 10%.
Jak myślicie czy pomoże mi na plamy i blizny po pryszczach na moich pleckach.A może któraś z was go stosowała i pomógł.
Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 19:58   #85
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: okropne plecy

Jesli o chodzi o masc Benzacne - wielu ludzi twierdzi, ze sa efekty. Ja uzywalam tego specyfiku jakies 4 lata temu, przez niedlugi czas, bo nigdy nie mialam duzych problemow z cera. Ale rzeczywiscie wyglad buzi sie poprawil. Sadze, ze blizn nie usunie [img]icons/1nie.gif[/img] . Jesli chodzi o plamki to polecam Ci szorowac plecki szorstka gabka z antybakteryjnym zelem do twarzy, badz zwyklym zelem pod prysznic. Jesli nie chcesz w ten sposob, kup gruboziarnisty peeling do ciala i masuj plecy kilka minut. Po kilku razach zobaczysz roznice [img]icons/icon7.gif[/img]
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 20:36   #86
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: okropne plecy

Żabko, nie chciałabym Cię martwić, ale napiszę szczerze :
obawiam się że środki które teraz rozważasz to strata czasu;
trądzik na plecach może mieć (najprawdopodobniej ma) swoje źródło w zaburzeniach funkcjonowania organów wewnętrznych; może je powodować wiele czynników - nieprawidłowa dieta albo inne nawyki, stres a nawet wady kręgosłupa; leczenie objawów wiele nie da.
Powinnaś oczyścić organizm z toksyn i mieć pewność że Twoja gospodarka hormonalna jest w porządku, do tego trzeba mądrego lekarza, który całościowo postrzega funkcjonowanie organizmu (dlatego w takich przypadkach wierzę w lekarzy korzystających z doświadczeń tradycyjnej medycyny dalekowschodniej, homeopatów).

Likwidacja plam po pryszczach to osobny temat - z mojego doświadczenia wynika, że wszystkie w miarę szybko skuteczne sposoby są drogie (jeśli masz do wydania min. 1,5 tys. zł, to rozwinę temat ...) W innym przypadku - polecam CODZIENNE przemywanienie skóry preparatem antybakeryjnym, na plamy krem z kwasami i dodatkowo jakiś krem przysieszający regenerację naskórka - moim niepobitym hitem są preperaty A-Dermy (np. Epitheliale). I ZERO słonka.
No i czym wczesniej weźmiesz się poważnie za zwalczenie tego problemu, tym większe szanse, że wygrasz ! [img]icons/icon7.gif[/img] powodzenia !
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 11:29   #87
windi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do windi GG do windi
Trądzik na plecach

W jaki sposób mogę pozbyć się blizn i trądziku na plecach? Męczę się z tym już od 3 lat. Byłam u dermatologa, zapisała maść ale żadnej poprawy nie było...może nawet wróciło ze zdwojoną siłą. Proszę o pomoc !!!
windi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 11:53   #88
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Trądzik na plecach

Cześć polecam Ci lekturę wątków z naszego archiwum:

http://www.wizaz.pl/w-agora/search.php?site=ogloszeni a&bn=ogloszenia_ploteczki &gosearch=1&search_user=A LL&search_mode=0&search_f orum=ALL&search_fields[0]=subject&search_fields[1]=body&search_date=0&patte rn=tr%B1dzik+na+plecach
http://www.wizaz.pl/w-agora/search.php?site=ogloszeni a&bn=ogloszenia_ploteczki &gosearch=1&search_user=A LL&search_mode=0&search_f orum=ALL&search_fields[0]=subject&search_fields[1]=body&search_date=0&patte rn=wypryski+na+plecach

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:50   #89
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Trądzik na plecach

Trądzik na plecach powinien być leczony w taki sposób jak leczy się trądzik na twarzy. Bardzo ważna jest higiena skóry, dokładne mycie pleców, jeśli nie ma zbyt dużo wykiwtów ropnych to pomocne będą zabiegi oczyszczania skóry ,złuszczania w gabinecie kosmetycznym. Kosmetyki powinny być stosowane takie jak w przypadku trądziku na twarzy, nie można stosować agresywnie działających , mocno wysuszających preparatów. Blizenkami można zająć się dopiero po wyleczeniu trądziku (gdy nie będzie już ropnych krostek).Na początek znajdź dobrego dermatologa , który zaleci Ci dobrze dobrane leki, warto także zadbać o właściwą dietę (dużo owoców, warzyw,unikać ciężkostrawnych potraw i tych po ktorych zauważasz pogorszenie wyglądu skóry),może potrzebne będzie uzupełnianie cynku,witamin.
Przeczytaj proszę w Kosmetycznym ABC dział w którym opisuję skórę trądzikową - wszystko dotyczy także skóry pleców.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 13:39   #90
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
plecy

Pomóżcie!
Kilka miesięcy temu za namową mojego ginekologa zmianiłam antykoncepcję z tabletek (Mercilon) na zastrzyki (Depo-Provera). I od tego czasu zaczęłam mieć problemy z plecami- pokryły się trądzikiem. Wtedy gdy jeszcze nic nie zażywałam też miałam mniejsze, bądź większe problemy - i podejrzewam, że tabletki mi to pięknie wyleczyły. Wolałabym nie rezygnować z zastrzyków (100% zadowolenia). Byłam u dermatologa i przepisał mi jakiś płyn robiony w aptece - na alkoholu. Z tego co czytałam z Waszych doświadczeń - alkohol to nie najszczęśliwszy pomysł. Trochę boję się to używać. Doradźcie mi jak pielęgnować te plecy? Dodam, że problem dotyczy tylko pleców - reszta jest raczej w porządku.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.