Sensique: opinie - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 15:27   #301
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

lakiery 3,99
kredki też coś koło tego
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:37   #302
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Wszystkie ceny:

CANDY COLOURS
ROZSMAKUJ SIĘ W KOLORACH

CANDY COLOURS MINI NAIL POLISH
Mini lakiery do paznokci
Lakiery w najmodniejszych kolorach sezonu o nowoczesnej formułe zapewniającej trwałość i piękny połysk. Dostępne 6 kolorów. Pojemność 6 ml.
3,99 zł


CANDY COLOURS MAKE-UP PENCIL
Kredki do makijażu oczu i ust
Miękkie, perłowe i trwałe. Nowoczesna formuła zawiera witaminę E i filtr UV. Dostępne 5 kolorów.
4,99 zł


CANDY COLOURS DUO EYE SHADOWS
Podwójne cienie do powiek
Cienie do powiek o delikatnej, jedwabistej strukturze, łatwe w aplikacji.Waga 4 g. Dostępne 5 kompozycji kolorystycznych.
4,99 zł



CANDY COLOURS MAKE-UP PEARLS
Puder w perełkach
Puder rozświetlający w perełkach z masłem Shea, olejkiem jojoba i wit. E. Rozświetli skórę naturalnym blaskiem. Dostępny 1 odcień. Waga 16 g.
11,99 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (87,7 KB, 246 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:11   #303
Rutta
Raczkowanie
 
Avatar Rutta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja uwielbiem podwójne cienie z nowej kolecji sensique. Na bazie trzymają się ponad 8 h ;d są matowe, dobrze napigmentowane. Jedyna ich wada to hmmmm zapach a dokładnie smród kojarzący sie z octem
Rutta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:42   #304
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
lakiery 3,99
kredki też coś koło tego
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wszystkie ceny:

CANDY COLOURS
ROZSMAKUJ SIĘ W KOLORACH

CANDY COLOURS MINI NAIL POLISH
Mini lakiery do paznokci
Lakiery w najmodniejszych kolorach sezonu o nowoczesnej formułe zapewniającej trwałość i piękny połysk. Dostępne 6 kolorów. Pojemność 6 ml.
3,99 zł


CANDY COLOURS MAKE-UP PENCIL
Kredki do makijażu oczu i ust
Miękkie, perłowe i trwałe. Nowoczesna formuła zawiera witaminę E i filtr UV. Dostępne 5 kolorów.
4,99 zł


CANDY COLOURS DUO EYE SHADOWS
Podwójne cienie do powiek
Cienie do powiek o delikatnej, jedwabistej strukturze, łatwe w aplikacji.Waga 4 g. Dostępne 5 kompozycji kolorystycznych.
4,99 zł



CANDY COLOURS MAKE-UP PEARLS
Puder w perełkach
Puder rozświetlający w perełkach z masłem Shea, olejkiem jojoba i wit. E. Rozświetli skórę naturalnym blaskiem. Dostępny 1 odcień. Waga 16 g.
11,99 zł
dzięki
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 06:36   #305
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja z tej nowej kolekcji mam 2 kredki i są bardzo dobre (polecam patent z lodówką) i mam 2 cienie (ten jasny jest twardszy i trzeba mocniej docisnąć pędzelkiem by wydobyć kolor) - teraz poluję na beżowo - brązową dwójkę, tą zielono - żółtą i zieloną i beżową kredkę
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:12   #306
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Mnie coś Sensique niestety nie kręci. Cienie trzymają się niezbyt długo i mają mało intensywne kolory na powiece już. Ale opinia oczywiście subiektywna.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 06:58   #307
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Mnie coś Sensique niestety nie kręci. Cienie trzymają się niezbyt długo i mają mało intensywne kolory na powiece już. Ale opinia oczywiście subiektywna.
masz na myśli zapewne pojedyńcze cienie- one rzeczywiście nie sa najlepsze/ ale paletki Glamour są rewelacyjne Kolory są intensywne i długo trzymają się na powiece.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 08:50   #308
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Dzisiaj będę koło natury to zajrzę i zobaczę
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:19   #309
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Kupiłam ostanio lakier z nowej serii w kolorze fioletowym. Dawno nie widziałm tak intensywnego koloru jednocześnie bez drobinek. Kiedy miałam go na pazurkach, wszyscy zwracali na niego uwagę No i lakier utrzymał się 5 dni bez uszczerbku, mimo, że dłoni nie oszczędzam (dużo zajęć w laboratorium). Wczoraj dokupiłam też granat, ale ten już niestety ma drobinki. Lakiery mają zdecydowanie lepszą trwałość i mocniejsze krycie niż te z klasycznej serii. Kusiły mnie też kredki, ale po zastanowieniu doszłam do wniosku, że i tak nie używam takich jasnych kolorów. Kulek boję się kupić, bo te ze stałej oferty zapychają potwornie.

Jestem pod ciągłym wrażeniem paletek Glamour. Używam ich od dwóch lat. Mam pięć zestawów i ze wszystkuich jestem niezmiennie zadowolona. Są to jedne z lepszych cieni w moim zbiorze. Na bazie są nie do zdarcia. Świetnie połyskują i są intensywne. Szkoda, że nie występują w szerszej gamie.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:35   #310
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Kupiłam ostanio lakier z nowej serii w kolorze fioletowym. Dawno nie widziałm tak intensywnego koloru jednocześnie bez drobinek. Kiedy miałam go na pazurkach, wszyscy zwracali na niego uwagę No i lakier utrzymał się 5 dni bez uszczerbku, mimo, że dłoni nie oszczędzam (dużo zajęć w laboratorium). Wczoraj dokupiłam też granat, ale ten już niestety ma drobinki. Lakiery mają zdecydowanie lepszą trwałość i mocniejsze krycie niż te z klasycznej serii. Kusiły mnie też kredki, ale po zastanowieniu doszłam do wniosku, że i tak nie używam takich jasnych kolorów. Kulek boję się kupić, bo te ze stałej oferty zapychają potwornie.

Jestem pod ciągłym wrażeniem paletek Glamour. Używam ich od dwóch lat. Mam pięć zestawów i ze wszystkuich jestem niezmiennie zadowolona. Są to jedne z lepszych cieni w moim zbiorze. Na bazie są nie do zdarcia. Świetnie połyskują i są intensywne. Szkoda, że nie występują w szerszej gamie.
o to lakier na pewno kupię

a co do paletek Glamour to potwierdzam świetne są, tylko właśnie szkoda, że mały wybór
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:03   #311
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Lakier Candy Colours, moja nowa miłość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif sensique1 (1)lakier.gif (97,5 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: gif sensique1lakier.gif (80,1 KB, 166 załadowań)
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 19:19   #312
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Lakier Candy Colours, moja nowa miłość
O żesz, a jak byłam w Na turze to już wykupili... Ale jest jeszcze jedna, może się jednak załapię... Tylko ten granat mnie interesuje bo reszta to nie bardzo.

A kredki mam dwie, niebieską i fioletową - boskie. Jak robię oko na fioletowo to daję tę kredkę na dolną powiekę i jest bosko...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 19:36   #313
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
O żesz, a jak byłam w Na turze to już wykupili... Ale jest jeszcze jedna, może się jednak załapię... Tylko ten granat mnie interesuje bo reszta to nie bardzo.

A kredki mam dwie, niebieską i fioletową - boskie. Jak robię oko na fioletowo to daję tę kredkę na dolną powiekę i jest bosko...
Ja zastanawiam się jeszcze nad żółtym. Szkoda, że róż taki rozmyty, myślałam, że to będzie taka nasycona fuksja...
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 23:15   #314
Halisstra
Przyczajenie
 
Avatar Halisstra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Miasto Jeża
Wiadomości: 19
GG do Halisstra
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Posiadam jedną paletkę Glamour ( fioletową), jedne podwójne cienie (biało-szare, matowe) i puder prasowany. Z tego do użytku nadaje się jedynie puder, a i to tylko do wykańczania makijażu oczu. Ogólnie marka troszkę załamująca, kolory cieni można nakładać godzinami, pędzlem, palcem lub pacynką, na bazę i bez bazy, efekt taki sam - jakieś cośtam, co może i jest kolorem, ale takim troszkę niewidocznym. Dramat... Stracone pieniądze.

Choć puder naprawdę daje fajne efekty przy rozcieraniu krawędzi cienia...
Halisstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:29   #315
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Halisstra Pokaż wiadomość
Posiadam jedną paletkę Glamour ( fioletową), jedne podwójne cienie (biało-szare, matowe) i puder prasowany. Z tego do użytku nadaje się jedynie puder, a i to tylko do wykańczania makijażu oczu. Ogólnie marka troszkę załamująca, kolory cieni można nakładać godzinami, pędzlem, palcem lub pacynką, na bazę i bez bazy, efekt taki sam - jakieś cośtam, co może i jest kolorem, ale takim troszkę niewidocznym. Dramat... Stracone pieniądze.

Choć puder naprawdę daje fajne efekty przy rozcieraniu krawędzi cienia...
Mam podobne odczucia co do tej firmy.Też mam kilka cieni w tym paletkę glamur nr 106.Jeśli chodzi o kolorystykę to jak dla mnie jest zadowalająca, mam w czym wybierać ale niestety są słabo napigmentowane, nie rozcierają się zbyt dobrze, trudno mi wydobyć z nich efekt mocniejszego makijażu. Używane solo nie maja u mnie szans dlatego też stosuję je jako podkład pod lepsze cienie w celu pogłębienia lub rozjaśnienia koloru , przydaja się do drobnych akcentów i pod łuk brwiowy.Cienie z paletki są o tyle lepsze od pojedyńczych ,że nie osypują się tak i nie są tak miękkie.Pewnie kupie jeszcze jakieś paletki bo w każdym cieniu coś jest , byc może trafiłam na słabe i należy szukac dalej.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:09   #316
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Lakier Candy Colours, moja nowa miłość
Boski:slina : A jak z jego trwałością?
Jak dam radę zahaczyć dziś o naturę to go sobie kupię, a jak nie to jutro
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:22   #317
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Boski:slina : A jak z jego trwałością?
Jak dam radę zahaczyć dziś o naturę to go sobie kupię, a jak nie to jutro
Od wczoraj przeżyły prysznic, peeling i mycie głowy bez żadnego odprysku, więc nie jest źle Zobaczymy, do kiedy ten stan się utrzyma.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:58   #318
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Rei - zaciekawiłaś mnie tymi lakierami. Skoro są malutkie, to może jakiś stuknięty kolor kupię
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 16:38   #319
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Lakier Candy Colours, moja nowa miłość
masz bardzo ładne paznokcie
i taki sam lakier jak ja
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...

Edytowane przez Christine Granville
Czas edycji: 2009-05-02 o 17:26
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 18:13   #320
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

w naturze w Toruniu są jeszcze wszystkie kolorki lakierów i kredek, a po przeczytaniu Waszych wypowiedzi spodziewałam się zastać same resztki
zakupiłam sobie zielony kolorek lakieru, który na zdjęciu wyszedł nieco wyblakły, wina sztucznego oświetlenia .. w rzeczywistości jest bardziej soczysty

malowane na szybko, tylko dla sprawdzenia, więc nie wygląda za pięknie i widzę, że makro opakowania też mi coś nie wyszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3551.jpg (48,3 KB, 128 załadowań)
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:45   #321
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

a ja chodze juz chyba kolo tych kredek candy jakis czas i sie nie moge zdecydowac jaki kolor chce ale stwierdzilam, ze kupie wszystkie granatowy lakier ma moja kolezanka potwierdzam, kolor piekny chyba sama kupie fiolet tez mi sie podoba w sumie
no a nad paletkami nadal mysle, ale to tylko dlatego ze nie uzywam cieni i nie wiem czy mi sie przydadza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:10   #322
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja chodze juz chyba kolo tych kredek candy jakis czas i sie nie moge zdecydowac jaki kolor chce ale stwierdzilam, ze kupie wszystkie granatowy lakier ma moja kolezanka potwierdzam, kolor piekny chyba sama kupie fiolet tez mi sie podoba w sumie
no a nad paletkami nadal mysle, ale to tylko dlatego ze nie uzywam cieni i nie wiem czy mi sie przydadza
Nie zastanawiaj się nawet Dimiti tylko kupuj wszystkie tak jak ja
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:24   #323
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Bardzo fajne kosmetyki. ja mam poczworne cienie, kolory super, perłowe, ale krótko się trzymają.
Błyszczyki są bardzo kryjące, to raczej szminka w płynie niż błyszczyk, ale mi to wlaśnie odpowiada.
A jeśli chodzi o kulki to rewelacja! za taką cenę...mam brązujące i używam ich na kości policzkowe jako róż, są bardzo wydajne, mam je już ponad rok i nie widać śladu zużycia
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:18   #324
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nie zastanawiaj się nawet Dimiti tylko kupuj wszystkie tak jak ja
chyba tak zrobie wydalam wczoraj kase wiec nie mam nic, ale pisalam do TZeta beda kredeczki na prezent jeszcze mysle nad lakierem do paznokci kredki faktycznie kolory maja piekne, najbardziej podoba mi sie zielona i niebieska, spr na skorze dloni i wygladaja swietnie mam nadzieje ze trwalosc tez bedzie swietna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:37   #325
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Z czystym sumieniem polecam Sensique!
Używałam już puder w kamieniu, który u mnie zdał egzamin, pojedyncze cienie (jeden kupiłam z drobinkami i tak jak już wcześniej pisałyście ten nie był OK , bo się dorbinki obsypywały), używałam tusz z kreatyną w srebrnym opakowaniu i zadowolona byłam, paletkę z 4 cieniami, cienie pojedyncze. Ostatnio z córką miałyśmy ochotę kupić te nowe podwójne cienie ale ponieważ są matowe to kupiłyśmy te pojedyncze perłowe w dwóch odcieniach fioletu, kredki: fioletową i turkusową (trendy colour) oraz żółty lakier do paznokci. Pojedynczymi cieniami maluję się już kilka lat i zawsze jestem zadowolona, kredki natomiast są bardzo mięciutkie, świetnie się nimi rysuje, maja intensywny kolor i dobrze się trzymają.

Teraz, po przeczytaniu Waszych opinii, mam ochotę na wypróbowanie pudru w kulkach odżywki do rzęs a córa koniecznie chce atramentowy lakier .

Jeśli chodzi i trwałość tych czy innych kosmetyków to uważam, że wszystko zależy od rodzaju skóry jaką mamy. Inaczej będą się trzymać kosmetyki na tłustej a inaczej na suchej czy mieszanej skórze, inaczej na twarzy z podkładem, inaczej na twarzy tylk zapudrowanej "na sucho", itd., dlatego warto wypróbować tę markę bo ceny są zachęcające i tak jak ktoś już napisał - majątku nie stracimy.
BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:58   #326
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Bardzo lubię ich błyszczyki. Lakiery również. Niestety, kupiłam jakoś niedawno, puder bronzujący, mozaikę. Tragedia. Starsznie się kruszy, jest nie trwały, tworzy plamy...
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:25   #327
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam jedna kredke poki co ale nie uzywam w sumie, mialam kiedys puder w kulkach, ale dalam mamie bo niestety mnie uczulal :/ ale wczoraj moja kolezanka przyszla na zajecia i miala takie ladne policzki...takie jak po lekko rozowym rozswietlaczu, no i okazalo sie, ze to wlasnie po kulkach sensique
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 11:03   #328
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Lakier Candy Colours, moja nowa miłość
O mamo

Czy moze ktoś wrzucić zdjęcie fioletowego lakieru na paznokciach z tej serii?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 15:14   #329
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Świetny ten granatowy lakier Candy Colours. Parę dni temu byłam w Naturze i kupiłam sobie 3 kredki do oczu - niebieska, złotą i jasnoróżową, świetnie się sprawdzają do podkreslania linii oczu Zastanawialam się też nad tym granatowym lakierem, ale nie jestem pewna, czy będę używac granatowego koloru - mialam raz granat z Inglota i wymienilam go na malinowy róż...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:22   #330
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Lakier Candy Colours, moja nowa miłość
Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
w naturze w Toruniu są jeszcze wszystkie kolorki lakierów i kredek, a po przeczytaniu Waszych wypowiedzi spodziewałam się zastać same resztki
zakupiłam sobie zielony kolorek lakieru, który na zdjęciu wyszedł nieco wyblakły, wina sztucznego oświetlenia .. w rzeczywistości jest bardziej soczysty

malowane na szybko, tylko dla sprawdzenia, więc nie wygląda za pięknie i widzę, że makro opakowania też mi coś nie wyszło
Czy mogłybyście wrzucić te zdjecia do watku do którego link mam w podpisie (lakierowy zawrót głowy) ?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 16:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.