Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 09:58   #2791
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy gratulacje dla brata i kondolencje dla koleżanki życie jest czasem przewrotne i ciężkie
Co do kwiatków to też się nie wtrącałam w rozmowę, bo mam dwa, które jakimś dziwnym cudem przeżyły Wszystko mi normalnie zdycha, nawet kaktusy
Cotko do dermatologa bez skierowania i zazwyczaj nie ma dużych kolejek, najwyżej kilka dni. Swiss Med w Gdańsku koło Akademii medycznej ma podpisaną umowę z NFZ (a przynajmniej miał w zeszłym roku) i tam np 5 dni do tygodnia się czekało. Moze inne prywatne placówki też mają podpisane umowy, warto się dowiedzieć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:23   #2792
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja tez dostałam jako jedna z pierwszych - tak żeby zrównoważyć bilans
no ja również wszystko od pastereczki bardzo szybko dostałam.

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O rany jak ja zazdroszczę naturalnego jasnego Blondu Na szczęście jest Evelinek
A ja Mamie Niny obiecałam zrobić zdjęcie po koloryzacji z Mistrzem Evelinkiem i w sumie to mam to zdjęcie

No dobra prawie nic nie widać, jeśli chodzi o kolor
bardzo fajne!!!! efekt bardzo naturalny zazdraszaczam

cathy,
gratuluję uciociowienia!
w sytuacjach tak smutnych jak utrata kogoś bliskiego przez naszego przyjaciela, czasem wystarcza zapewnienie, że jest się z nim w tych chwilach. Twoja przyjaciółka na pewno wie o tym, że zawsze można na Ciebie liczyć. ja również nigdy nie wiem co powiedzieć w takich sytuacjach

moje włosy widziałyście, ale tak jeszcze sobotnią fotę wkleję z 3 tygodniowymi odrostami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7110097.jpg (26,3 KB, 63 załadowań)
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:18   #2793
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a co do Pastereczki - trochę się zaczynam niepokoić, bo również czekam i na rozliczenie (tylko, że ja podejrzewam, ze coś wiszę )i kosmetyki. Choć bardziej mnie martwi sam fakt, że nie ma żadnej informacji, co się dzieje. Ja naprawdę mogę jeszcze poczekać (i tak już czekam dość długo), ale fajnie by było, gdybyśmy wiedziały, ile. Oczywiście nawet przez sekundę nie brałam pod uwagę jakiejkolwiek nieuczciwości z jej strony, bo niejednokrotnie dała dowód tego, że raczej dzieli się i obdarza hojnie wszystkich niż próbuje kogoś oszukać. Dlatego takiej opcji nie rozważam w ogóle.
Tylko niech się odezwie choć krótko. "Żyję, wszystko ok, pakuję, wysyłam, wracam niebawem". I już. Bo już pomijając wszystko inne - zaczynam się niepokoić, czy wszystko u niej w porządku i czy nie dzieje się nic złego. Bo wyłączony telefon i brak jakiegokolwiek kontaktu nie nastrajają mnie zbyt optymistycznie.

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Na wlosy polecam wapn+magnez+cynk szybciej rosna, sa ladneijsze i leiej sie ukladaja
przy okazji pomaga na paznokcie, juz nie kupuje nail teka

Co do zamowien z pastereczka, rowniez nie posadzam jej o nieuczciwosc! To bardziej chec otrzymania juz tych skarbow (ponadto mam tam pielegnacje z egm a moje czolo to ostatnio obraz nedzy i rozpaczy. akurat jak zapuszczam grzywke btw. zlosliwosc losu nie zna granic). Oczywiscie moge pczekac, tylko tak jak Cathy powiedziala, byloby fajnie wiedziec ile

Popieram Wasze podejscie odnosnie Pastereczki,bo glownie chodzi o INFORMACJE,ktorej niestety zabraklo.
Wszystko w zawieszeniu-rozliczenia,przesylki,kon takt.
W ktoryms momencie slusznie zauwazono,ze poszla na ilosc a nie jakosc z zamowieniami i wazniejsze bylo,to co planowane niz to,co juz dokonane.
Jestem rozzalona poniewaz jezeli wiedziala,ze planuje przeprowadzke to czemu tyle na siebie tego brala i gdybym wiedziala,to nie bralabym udzialu we wspolnych zamowieniach u Niej a to,co bylo zamowione prosilabym o wysylke na biezaco.
Wiele moge zrozumiec,bo kazda z Nas ma swoje zycie i swiat wirtualny jest jedynie dodatkiem-przynajmniej dla mnie-ale jezeli za cos sie biore,to szacuje sily na zamiary.


Odnosnie kwiatow to mam na tym punkcie fiola
Mam ogrod,ktory sukcesywnie co roku powiekszam-obszar jest naprawde duzy i cieszy mnie jak calosc nabiera ksztaltu.Akurat w tym roku zaczely kwitnac kwiaty i rosliny,ktore sadzilam na jesien i pieknie jest
Domowe rosliny tez lubie choc w tej kwestii wybieram raczej typowo zielone,z kwitnacych jest niewiele.


Cotko a jaki preparat bierzesz?
Przez jakis czas lykalam roznego rodzaju suplementy ale efekty byly takie sobie a odnosnie paznokci,to zadne nie pomogly tak jak Nail Tek-dzieki ktoremu mam fantastyczne dluugie i mocne pazury.Zawsze to byl moj slaby punkt,bo byly miekkie i szybko sie lamaly a od ok.1,5 roku ten problem minal


Wlosy marza mi sie proste ale...mam miekkie,falujace i skrecajace sie w glupie loczki choc wzielam sie za zapuszczanie i wspomagam skret,przez co lepiej sie ukladaja i jest mi latwiej nad nimi zapanowac.
Farbuje juz bardzooo dlugo,zreszta byl okres ze przeszlam wszelkie mozliwe kolory od tycjanu przez czerwienie,fiolety konczac na brazach i granatowej czerni,ktora bardzooo mi sie podobala-ale zbyt szybko pojawialy sie jasne odrosty i nie wygladalo to ladnie
Jakies pol roku trafilam na bajeczny kolor Feria Color Booster P01 bardzo bardzo jasny blond popielaty i jest to 100% moj kolor
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:19   #2794
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paulinko special for you
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2049.jpg (166,9 KB, 16 załadowań)
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:25   #2795
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hexanna, oj jak Ci zazdroszczę ogródka! jak mieszkałam z rodzicami, to szalałam u nich, a teraz tęsknię za tym strasznie.
zaciekawiłaś mnie tym kolorkiem ja póki co szukam koloru idealnego dla siebie
a mi nailtek nie pomógł.. używałam II, szpony mam dopiero dzięki złotej sh

edit: fajny ten kolorek-wychodzi taki jasny?
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-07-13 o 11:37
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:27   #2796
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cathy, gratulacje ciociu

ze swojego doświadczenia wiem, że najprostsze słowa i gesty znaczą dużo więcej

a włosy, cóż, długie, ciemne, siwiejące, proste na wierzchu, falowane pod spodem
nie mogę znaleźć zdjęcia bez grzywki
Ilona- jaki piekny połysk na włosach na ostatnim zdjęciu
Chce taki
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:30   #2797
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mi Nail Tec Foundation II pomógł bardzo, a teraz Herome używam i też jest dobra
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 11:38   #2798
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

o widzisz, moja koleżanka go zachwala, a ja stosowałam przez 8mcy i nic a nic nie mogłam wyhodować paznokci..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:41   #2799
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Hexanna, oj jak Ci zazdroszczę ogródka! jak mieszkałam z rodzicami, to szalałam u nich, a teraz tęsknię za tym strasznie.
zaciekawiłaś mnie tym kolorkiem ja póki co szukam koloru idealnego dla siebie
a mi nailtek nie pomógł.. używałam II, szpony mam dopiero dzięki złotej sh
Nie dziwie sie,bo jak czlowiek lubi grzebac w ziemi to pozniej ciezko przestawic sie na inne zajecia.
Zaluje,ze jestem ograniczona czasem bo chcialabym ciagle wiecej i wiecej
Postaram sie wrzucic jakies foty jak wroce do domu

Kolor jest naprawde fajny,tymbardziej ze szukalam czegos bliskiego platyny ale zeby bylo jednak blondem.
Przechodzilam dekoloryzacje i wiem jak jest,trzymam kciuki za odnalezienie koloru idealnego

U mnie SH nie sprawdzila sie mialam Aurige i efekt niezly ale jednak NT dziala szybciej i skuteczniej w moim przypadku choc zmieniam co pare m-cy na wersje I a niedawno kupilam Hydration Therapy II-zobaczymy jak bedzie.


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mi Nail Tec Foundation II pomógł bardzo, a teraz Herome używam i też jest dobra
Ciekawy opis dzialania a gdzie go kupowalas?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:50   #2800
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja wszystkie odżywki na all kupowałam Stacjonarnie to ciężko coś znaleźć, a jak już się znajdzie to takie ceny ...
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:58   #2801
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja też odżywki na allegro kupuję

ehh jakieś mruczanto słyszę z łóżeczka dziecięcego.. nic to trzeba szykować obiad i w drogę do piaskownicy wyruszyć..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 12:42   #2802
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cathy, rzeczywiście dziwnie się czasem los układa
a co do kondolencji, to mam wrażenie, że większość wrażliwych ludzi ma problem co powiedzieć w takich sytuacjach, a gładkie słówka łatwo przychodzą tym, którym tak nie zależy

oczywiście generalizuję i nie należy tego odnosić do indywidualnych przypadków, jeśli ktoś miała się poczuć urażony
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:48   #2803
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hex ja marzę o loczkach Muszę obczaić ten kolor. Ech, a miałam na jesień brąz robić, noooo

MamoNiny, kiedy wybierasz się do fryzjera? Już nie mogę się doczekać Ciebie w końcowym looku.

Reniakicia milutki sierściuch
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:01   #2804
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
cathy, rzeczywiście dziwnie się czasem los układa
a co do kondolencji, to mam wrażenie, że większość wrażliwych ludzi ma problem co powiedzieć w takich sytuacjach, a gładkie słówka łatwo przychodzą tym, którym tak nie zależy

oczywiście generalizuję i nie należy tego odnosić do indywidualnych przypadków, jeśli ktoś miała się poczuć urażony
mam identyczne odczucia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:27   #2805
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Boziu, boziu, boziu Jaka piękna księżniczka Po pyszczku widać, że kotka

Mój TŻ obronił licencjata na 4 Stres mi dopiero przechodzi i głowa mnie boli
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:33   #2806
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cotko do dermatologa bez skierowania i zazwyczaj nie ma dużych kolejek, najwyżej kilka dni. Swiss Med w Gdańsku koło Akademii medycznej ma podpisaną umowę z NFZ (a przynajmniej miał w zeszłym roku) i tam np 5 dni do tygodnia się czekało. Moze inne prywatne placówki też mają podpisane umowy, warto się dowiedzieć
wlasnie popytam o umowe z NFZtem (zupelnie o tym zapomnialam). Zadzwonie do swiss medu, dziekuje bardzo

Hexxano, lykam WALMARK WMC Wapń-Magnez-Cynk. moim slabym punktem tez zawsze byly paznokcie i kilka lat polegalam na Nail Teku ale akurat koncowka buteleczki i zakupienie tego preperatu zbiegly mi sie w czasie. okazalo sie ze NT jest mi juz zbedny
Dodam, ze lykamam na te pazury wszystkie skrzypy, pokrzywy, merze speciale itp na rynku i na prawde nic mi nie pomoglo.

co do kwiatow, to nie mam ani jednego. Tj mam jakies uschniete resztki. kompetnie nie umiem sie tym zajmowac, zapominam itd.
za to TZ, ktorego rodzce w ogrodzie 'zatrudniali' radzi sobie z roslinami swenie

Jesli chodzi o wlosy to mam ciemnobrazowe, dlugie i falowano-krecone jako dziecie mialam proste, kilka lat pozniej scialam i od tamtej pory mi sie kreca raz bardzie raz mniej..
kusi mnie wyprostowanie chemiczne grzywki, bo lubie grzywki, ale prostowanie jej i ukladanie to strata czasu

Aha, Nie wiecie gdzie dostac aqua allegorie bella lila po jak najlepszej cenie?
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-07-13 o 13:34
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:40   #2807
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy przykro mi z powodu przyjaciolki i gratulacje dla brata. Jak to w zyciu bywa czasem slonce czasem deszcz.
A ja kocham ogrodnictwo Mam juz w ogrodzie piekne, dorodne pomidory, seler naciowy, bazylie, tymianek, miete, kolendre, szczypiorek i ukochane kwiatki : lobelie, verbene, geranium, bratki...uwielbiam sklepy ogrodnicze i ciagle znosze do domu donice albo jakies skrzynki , puszki ktore adaptuje na donice.
Reniakicia piekny wlochaty ten kotek, ja postaram sie wrzucic zdjecie kotka jakiego spotkalam na wakacjach - to byl dopiero wlochacz
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:44   #2808
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Boziu, boziu, boziu Jaka piękna księżniczka Po pyszczku widać, że kotka

Mój TŻ obronił licencjata na 4 Stres mi dopiero przechodzi i głowa mnie boli
Znawczyni jedna

No to gratulacje dla niego aczkolwiek może wreszcie przemknie mu przez myśl, że idealny nie jest. Wiem, wiedźma ze mnie

A na ból głowy, to może lody? Tą zachwalaną krówkę algidy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:46   #2809
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelinku no normalnie wcięło Cię tam czy jak Szkoda, żem Ci nie powiedziała o Mirabelle tak będe wpadać do rónych i podłuznych drogerii w stolicy, normalnie skandal, że tak ciężko to dostać. Ach no i odżywkuje się i kokosuje W Imie ładnych włosów, to chyba jedyne co mi wychodzi z serii zabiegów pt " upiększaj sie w domu po kryjomu"


Reniakicia jaki Mruczas Bruczas, aaaa jakie ma ciekawe umaszczenie i w ogóle No bo ze mnie to też kiczurro pazurro Blondzik na głowie tez pierwsza klasa.

White czyli, że już moge wszystkim powiedzieć in die Firma ? Normalnie pogratuluj mu ode mnie A i Twoje włosy są super chruper i nic bym nie zmieniała I BASTA !!

Ilonko jakie Ty masz ładne Włosiska I proste

Mamo Niny gdzie te Odrosty ??!!! Też ten Twój blondzik całkiem całkiem Ale poprosimy o lepsiejsze zdjęcia

Winly jakie złote puklaki !!! Oddawaj I jeszcze Naturalne

Cathy no ja wiedziałam, że będzie plociu plociu nowa Ciociu na mój temat Pewnie wyszlo na to, że nie daje ludziom wrócić w spokoju do domu Och to już wiem czemu miałam ostatnio czkawke 7 razy dziennie !!!
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:47   #2810
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wszystkim będącym na bakier z ogrodnictwem i mordującym wszelkie kwiatki polecam właśnie Zamioculus - one wręcz nie znoszą jak się o nie troszczy, lubią rozproszone światło, półcień i rzadkie podlewanie, raz na tydzień spokojnie wystarczy

właśnie wuj znalazł w stodole dwie piękne kicie: czarną kotkę i burasa kotka, zaczęło się kuszenie a ja się dzielnie opieram
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:47   #2811
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ojjj TŻ White będzie miał rozmowe z Panem J (DŻej )
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:54   #2812
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxiak- dlaczego z Panem Wielkie Jot? Dziękuję Już sprawa wyjaśniona
Siostra-
Oczywiście dziękuję w jego imieniu i przekażę gratulacje Jutro jedzie nad morze z kolegami także opije licencjata porządnie Dziś TBC chyba sobie odpuszczę i napiję się z nim jakiegoś dobrego trunku
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-13 o 14:13
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:53   #2813
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Foxiak- dlaczego z Panem Wielkie Jot? Dziękuję Już sprawa wyjaśniona
Siostra-
Oczywiście dziękuję w jego imieniu i przekażę gratulacje Jutro jedzie nad morze z kolegami także opije licencjata porządnie Dziś TBC chyba sobie odpuszczę i napiję się z nim jakiegoś dobrego trunku
Hihi, pewno, trzeba to oblać Ciekawe, czy będą mieli pogodę.

O co chodzi z tym panem J?

Foxiak Przecież skrobię (czasem) Chętnie bym się wyżaliła, ale tak właściwie, to nawet sama nie wiem, o co ho, więc na razie macie ze mną spokój Tak jak pisałam, widać, że dbasz o włoski, są takie zdrowe i lśniące A znaleźć Mari w większym mieście, to faktycznie ciężko, bo tu już "zachód" i głównie sieciówki

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-13 o 14:54
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:19   #2814
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Oby ich zlało deszczem Kilka dni porządek w domu będę miała chociaż

Pan J to przełożony mojego TŻa i Foxxxy hehe

Mam ochotę na lody z bitą śmietaną :|
Wpadniesz do mnie to się wyżalisz Zrobię zapas lodów i słodyczy ogólnie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:21
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:23   #2815
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dzień dobry

ojjj, na lody to ja też mam ochotę zresztą, ZAWSZE mam ochote na lody jestem wielkim lodożercą

właśnie robimy z Tżetem frytki samorobotne of kors mniam

foxxxy jak bedziesz sobie robic tego asosa sama to może bym dołączyła, bo jeszcze sporo rzeczy mi się podoba... a Ty posiadasz kartę do płacenia w funtach?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:27
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:36   #2816
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

uf., nareszcie witam się
Cathy, współczuję i gratuluję. Wiesz ja tez nigdy nie wiem jak mam się zachować, ale myślę, że milczenie i po prostu przytulenie koleżanki będzie najbardziej wymownym i potrzebnym jej teraz bardzo gestem. Żadne słowa jej nie ukoją i nic tu gadać... hmmm a co do dzieci, to cieszyłabym się, bo tonie moje. Nie lubiłam jakoś nigdy małych dzieći, wręcz ich nienawidziłam. No może teraz, kiedy mam swoje na stare lata jest trochę lepiej - toleruję je i ba, nawet potrafię się uśmiechnąć i pobawić, poprzytulać, nawet czasem polubie jakiegoś dzieczaczka jak jest grzeczne i miłe i wesołe, ale najlepiej jak się żadne "łobce" do mnie nie zbliża... zanim będąc w ciąży strasznie się o to martwiłam, że będę kiepską matką, nie będę się zajmowała i nie pokocham. Rozsądek mówił mi, że to już ostatnia chwila więc zmuszona zdecydowałam się , a i natura zrobiła swoje...
co do włosów? Ciemne chłodna szatynka 9jak na avatarze czarnobiłym - takie w naturze)podatne cieńkie falowane, kręcone, łatwo się układają. Zazwyczaj wiecznie zapuszczam - raczej mam poza ramiona. Spełniam od kilku lat marzenie o blond poprzez baleyage. na wyjścia prostuję, ale lubię je za to,że łatwo mogę coś z nich wymodzić. Cieszę się,że w miarę rosną, ale z kolei wkurzam na odrosty, które już dziś wołają o pomstę do nieba... jakaś chętna pobawić się w malowacza ?

pazury??? odwieczne utrapienie i mój słaby punkt, wiecznie się ich wstydzę. nawet nailtek IV nie pomaga. W zeszłym roku po kilku miesiącach udało mi sie je zapuścić na 2mm poza opuszek, ale co z tego jak pomalowałam je lakierem kolorowym jak szłam na wesele i następnego dnia straciłam wszystkie. Ja nigdy nie będę mieć pięknych - pogodziłam się. Ale choćby takie przyzwoite. Strasznie mi wolno mi rosną (1mm na 2 tyg), zadzierają od boków jak tylko urosną na 2mm od skóry. poza tym mam wieczny problem ze skórkami, capivit z oliwką wsmarowywuję na noc i sąprzyzwoite, nie odstają nie zadzierają sie do krwi, dopóki nie umyję rąk.. i no nie sposób nad nimi zapanować...RATUNKU...


Ila, poka jak kwitnie zamia, nigdy nie widziałam. ja moją też lubię za to właśnie, że pomimo,że wykańczam skutecznie wszystkie to ona wypuszcza nowe.... marzy mi się do niej taka piękna donica ecru wąska i długa stojaca na podłodze, ale jej koszt to ok. 120 zł, no na razie nie będę szaleć, bo potrzebowałabym też na inne do kompletu. Lubie kwiaty, ale one mnie niekoniecznie, Storczyki mnie kochaja i wciąz kwitną....

Aaa MamoNiny, jakie teraz jesteście podobne, nareszcie macie taki sam kolor włosków hahaha

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:41
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:56   #2817
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hex ja marzę o loczkach Muszę obczaić ten kolor. Ech, a miałam na jesień brąz robić, noooo

MamoNiny, kiedy wybierasz się do fryzjera? Już nie mogę się doczekać Ciebie w końcowym looku.

Reniakicia milutki sierściuch
po oględzinach i wielkim zdziwku, że mi włosy nie odpadły fryzjerka kazała mi się pojawić pod koniec lipca, co by do pracy mieć świeży look
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:57   #2818
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ila, poka jak kwitnie zamia, nigdy nie widziałam. ja moją też lubię za to właśnie, że pomimo,że wykańczam skutecznie wszystkie to ona wypuszcza nowe.... marzy mi się do niej taka piękna donica ecru wąska i długa stojaca na podłodze, ale jej koszt to ok. 120 zł, no na razie nie będę szaleć, bo potrzebowałabym też na inne do kompletu. Lubie kwiaty, ale one mnie niekoniecznie, Storczyki mnie kochaja i wciąz kwitną....
mnie też storczyki kochają

to nie mój, bo akurat strajkuje

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

foxxx,
to wg Ciebie są proste włosy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:58   #2819
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

atoja, podobny kolor Nina dalej ma takie białe a ja pracuję nad tym
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:01   #2820
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

sorki ale teraz będę uprawiać prywatę
mamaNiny, jakiego jogurtu, sera białego i serka topionego używasz na Dunkanie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.