apel o zdjęcia w metamorfozach:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-31, 15:44   #1
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750

apel o zdjęcia w metamorfozach:)


hej dziewczyny, ja tu z małym apelem, przeglądam wasze posty w któch prosicie o pomoc w zmianach - fryzura, kolor.
jest tu wiele dziewczyn chętnych do pomocy, ale dlaczego umieszczacie takie zdjęcia?? albo ledwo was widać, a jak już widać to albo zasłonięte jesteście włosami, albo dziwnie bokiem co uniemożliwa określenie kształtu twarzy, albo znowu puszczacie serie fotek na których cudacznie pozujecie, (nie mówie że wszystkie)
oczywisćie w odpowiedzi na ogół dostaniecie tą samą serie fotek które przewijają się w co drugim temacie i będziecie szleć ze szczęscia że to właśnie to , ale czy naprawde o to wam chodzi??
wiem że bywa że nie macie takich "dobrych" fotek, (pisze w cudzysłowiu bo mam na myśli - czy was na nich widać) ale mogłyby ułatwić sprawę
ja lubie śledzic te posty, pomyślcie jak byloby fajnie gdyby jeszcze pojawiały się fotki po zmianach!!! pomoc wizażanek zostałaby należycie "doceniona"

pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 16:36   #2
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Zuzanka napisał(a):
> hej dziewczyny, ja tu z małym apelem, przeglądam wasze posty w któch prosicie o pomoc w zmianach - fryzura, kolor. jest tu wiele dziewczyn chętnych do pomocy, ale dlaczego umieszczacie takie zdjęcia?? albo ledwo was widać, a jak już widać to albo zasłonięte jesteście włosami, albo dziwnie bokiem co uniemożliwa określenie kształtu twarzy, albo znowu puszczacie serie fotek na których cudacznie pozujecie, (nie mówie że wszystkie)

popieram!!!

> oczywisćie w odpowiedzi na ogół dostaniecie tą samą serie fotek które przewijają się w co drugim temacie i będziecie szleć ze szczęscia że to właśnie to , ale czy naprawde o to wam chodzi??
> wiem że bywa że nie macie takich "dobrych" fotek, (pisze w cudzysłowiu bo mam na myśli - czy was na nich widać) ale mogłyby ułatwić sprawę
> ja lubie śledzic te posty, pomyślcie jak byloby fajnie gdyby jeszcze pojawiały się fotki po zmianach!!! pomoc wizażanek zostałaby należycie "doceniona"
>
> pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!
a co z chłopakami???
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 16:37   #3
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

W koncu ktos zauwazyl, ze na wizazu przewijaja sie caly czas te same zdjecia. Ja nie rozumiem jak kazdemu mozna proponowac to samo?! Pozatym to sie staje strasznie nudne i co wazniejsze maloprzydatne. Sama staram sie zawsze wklejac jakies nowe zdjecia (co chyba widac). Ale jezeli chodzi o moje zdjecie to faktycznie dalam bardzo niewyrazne- tyle tylko ze ja nie chcialam porad, tylko jakies fajne zdjecia. Najwyzszy czas cos z tym zrobic...
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 16:40   #4
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Tomaszku!
te pozdrowienia były do dziewczyn co się chcą "metamorfozować", bo osobiście nie natknęłam się na facetów którzy prosiliby tu o propozycje nowego fryzu lub koloru, ale faktycznie ktoś mógłby niesłusznie poczuć się pominięty

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH !!!!!
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 16:48   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

moim zdaniem to nie istotne czy zdjęcia-propozycje są nowe czy stare - ważne, aby pasowały lub spełniały oczekiwania Wizażanki, która chciałby odmiany. choć rzeczywiście wklejanie zdjęć dla samego wklejania - nie ma sensu.

co do jakości zdjęć osób poddających się metamorfozie - to prawda - nie muszą być piękne byle dobrze oddawały kształty i kolorystykę. wtedy łatwiej doradzić coś w sam raz. inaczej można tylko wkleić kilka "ładnych" fotosów i liczyć na inwencję i wyczucie zainteresowanej.

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 21:26   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Zuzanko ,to jednak nie dolkadnie przegladasz te stronke, oczywiscie ze byly tu tez porady fryzur dla panow nawetb kilku przyjechalo do mnie sie strzyc
co do zdjec, niestety nie czesto pokazuja sie nowe fotki, w moich katalogach co trzy miesiace,
nie chodzi tu tez wydaje mi sie aby wszystkie dziewczyny nosily ta sama fryzure, pokazuje sie raczej kształt fryzury w jakim mogloby byc do twarzy, i doradza sie zazwyczaj co mozna w nie zmienic -dodac lub ując...
dziewczyny i ja rowniez staram sie doradzac , i do tej pory nie spotkalam sie z niechecia badz niezadowoleniem , jesli macie nowe fryzury to bardzo fajnie i wklejajcie je jak najbardziej sie przydadza,ale trzeba sie liczyc z tym ze i one tez beda wykorzystane wielokrotnie
w salonach moda fryzjerska zmienia sie dwa razy w roku i tak czesto zmieniaja sie zdjecia, i nikt do tego nie przywiazuje wagi,kazdy stylista potrafi wykorzystac kilka fryzur np, aby stworzyc jedna , tu nie jest to mozliwe aby z wielu zdjęć zrobic jedno i wtedy pokazujemy kilka, pozatym ta sama fryzura ze zdjecia nawet na tym samym kształcie twarzy bedzie wyglądała inaczej , chcby dlatego ze kazdy ma inne wlosy i czasem nosi inny kolor
ja nie zgadzam sie z waszym zdaniem, i uwazam ze kazda rada tu na forum jest cenna, ale macie prawo miec tez swoje zdanie i z tym sie zgadzam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 22:01   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Droga summer18!
wlasnie przegladam posty starsze i widze ze ty rowniz uzywasz do porad zdjec ,ktore juz kilka razy byly pokazywane., a wypowiedz tu jest temu przeciwna?
to o co tak naprawde chodzi? pozdrawiam
gaga
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-31, 22:15   #8
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Podoba mi się pomysł, by Wizażanki pokazywały się po metamorfozie - to by było ciekawe.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 22:21   #9
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Ehh... Szkoda gadac... Chcialysmy dobrze, a zostalysmy odebrane nie najlepiej... Ja w kazdym badz razie mam pytanko: dlaczego nie moge odczytac np. 8-tysiecznego postu, tylko koncza mi sie one na kilkusetnim????
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 22:32   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

droga sommer ja to tak odebralam , ale moze sie myle , ale nie mialalam zamiaru niokogo urazic, chce tylko wytlumaczyc ze kazda z nas stara sie jak moze, i oczywiscie nie po to sie tu daje rady aby byc krytykowanym, bo warunki nie sa sprzyjajace wiec robimy co mozemy reszte juz napisalam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 22:58   #11
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

A zauwazyla pani moze inne zdjecia ktore tu wklejam ( a raczej wklejalam...) i moj post z moim adresem mailowym? Bo jezeli tak to chyba nic wiecej nie musze wyjasniac... (prawda?) W mojej wypowiedzi nie krytykowalam osob ktore chca pomoc i doradzic innym, ktore chca wyrazic swoja opinie itd. (wrecz przeciwnie) Oczywiscie jezeli ktos to tak odebral to przepraszam... Chodzilo po prostu o to zeby wprowadzic tu troszke urozmaicenia, zeby stronka byla ciekawsza i zaskakujaca, bo nie da sie ukryc ze wiadomo z gory czego mozna sie spodziewac... A z tym to juz chyba wiekszosc sie zgodzi...
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-31, 23:12   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

sorki! niestety nie zauwazylam postu z adresem melowym? a jaki chodzi?mozesz mi przypomniec? mi czsem cos tam umknie , bo naprawde mam duzo pytan , a czsem brakuje czasu..potem probuje nadrabiac ,przynajmnej sie staram, napewno nie zawsze uda mi sie doradzic, ale to przeciez tez jest mozliwe, bo nie da sie wszystkim idealnie dobrac i to z fotki, ale przeciez mam tu was i wielka pomoc od was , i za to wam dziekuje, natomiast zdjecia owszem sa bardzo ciekawe i napewno tez beda wykorzystywane w radach , poradach,
co do nowosci , jak najbradziej oczekujemy tu wszyscy ich jak najwiecej!! i to bardzo dobre spostrzezenie
ale wiesz piszecie o tych samych zdjeciach powielanych , same je uzywacie, bo tak to juz jest i czasem sie nie da inaczej , i najwazniejsze jest jak sie do niego doda swoj pomysl na fryzurke , prawda?
wydaje mi sie ze o to nam wszystkim chodzi,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 05:47   #13
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Grażyna napisał(a):
> ale wiesz piszecie o tych samych zdjeciach powielanych , same je uzywacie, bo tak to juz jest i czasem sie nie da inaczej , i najwazniejsze jest jak sie do niego doda swoj pomysl na fryzurke , prawda?

a ja myślę, że to samo zdjęcie każda z osób odbierze inaczej nie wszystkie dziewczyny wyobrażają sobie, że tak fryzurka byłaby dla nich (mimo tego, że widziały ją ze 150 razy wcześniej ), dopóki ktos im na to nie zwróci uwagi

poza tym, myślę, że główny problem jest w tym, że dziewczyny zamieszczają zdjęcia:
małe, niewyraźne,
z dziwnymi ustawieniami twarzy,
które nie oddają kolorystyki
i bez opisu: kolor oczu, odcień skóry, naturalny kolor włosów
a przecież często chcą porady kolorystycznej

pozdrawiam

(my sobie tutaj dyskutujemy, a ciekawy jestem, jaki będzie następny post z prośbą o dobór kolorów i metamorfozę )
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 08:54   #14
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

> Zuzanko ,to jednak nie dolkadnie przegladasz te stronke, oczywiscie ze byly tu tez porady fryzur dla panow nawetb kilku przyjechalo do mnie sie strzyc

oj to chyba nie ja niedokładnie przeglądam stronke, napisałam że ja osobiście się nie natknęłam na takie wątki- jestem na wizażu od niedawna a w archiwum aż tak się nie zagłębiałam, i nie twierdze że nie było takich metamorfoz,

a przy okazji gdzie można obejrzeć wyniki takich "postrzyżyn"?

> dziewczyny i ja rowniez staram sie doradzac , i do tej pory nie spotkalam sie z niechecia badz niezadowoleniem ,

o to wszystkim własnie chodzi! o zadowolenie, fajnie że jest takie miejsce w necie gdzie można uzyskać pomoc, wskazówki, albo choć fotke która zainspiruje!! i nikt chyba o zniechęceniu tu nie pisał?

>jesli macie nowe fryzury to bardzo fajnie i wklejajcie je jak najbardziej sie przydadza,ale trzeba sie liczyc z tym ze i one tez beda wykorzystane wielokrotnie

a ja nie mam nic przeciwko, jeżeli fotki moga zainspirować to super, niech się powtarzają, ale czasem potrzeba powiewu nowości

>tu nie jest to mozliwe aby z wielu zdjęć zrobic jedno i wtedy pokazujemy kilka, pozatym ta sama fryzura ze zdjecia nawet na tym samym kształcie twarzy bedzie wyglądała inaczej , chcby dlatego ze kazdy ma inne wlosy i czasem nosi inny kolor

właśnie dlatego prosiłam dziewczyny żeby w miarę możliwości wklejały fotki na których widac ich pysie, kształt twarzy,może nawet określały rodzaj włosków, bo nie wierze ze każdą fryzurę da się zrobić na każdych włosach i nie każda każdemu pasuje,

> ja nie zgadzam sie z waszym zdaniem, i uwazam ze kazda rada tu na forum jest cenna, ale macie prawo miec tez swoje zdanie i z tym sie zgadzam

ja osobiście nie twierdze że rady nie są cenne, wręcz przeciwnie! ale chodzi właśnie o to żeby łatwiej było ich udzielać stąd moje apele

pozdrawiam WSZYSTKICH i jestem zaskoczona takim odzewem
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 11:12   #15
maria_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 74
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

podbijam
maria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 21:27   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

Zuzanko!
wlasnie na tej stronie w archiwum , mozesz znalezc propozycje fryzur(choc nie wielki to zbiór jeszcze ale..)
nie bede sie rozpisywala juz na ten temat czy zdjecia sa powielane , powtarzane , bo juz o tym pisalam , i staralam sie to wytlumaczy, ja tak to odebralam ,byc moze niezrozumialam o co Tobie chodzi, ale tez o tym probowalam napisac,i mysle ze nie ma co sie nad tym juz rozpisywac
dziewczyny wklejajcie w miare mozliwosci nowe fotki, i co najwazniejsze jak zauwazyla Zuzanka wyrazne zdjecia, bo wtedy łatwiej o porade!!
pozdrawiam!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 21:32   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

acha!! no i oczywiscie apeluje za Zuzanka i innymi!
wklejacie swoje metamorfozy!!
w koncu was jakos inspirujemy!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 11:41   #18
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

odświeżam wątek!!!
brawo Netula i CarnyElf za pokazanie fotek "po" ,
a wy dziewczyny nawet nie skomentowałyście!!(z małym wyjątkiem)

a odnośnie fotek do metamorfoz: mała uwaga FOTKI POD ŚWIATŁO MAJĄ TENDENCJE DO ROBIENIA Z TWARZY CIEMNEJ PLAMY!!! więc nawet jeżeli teoretycznie jest ona w całej okazałości na fotce to ....i tak buźki nie widać

pozdrawiam
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 16:03   #19
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

A ja staram sie wklejac nowe fotki Przynajmniej ostatnio :P :P hihi :P
Pozdrowki wszystkim *
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.