Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 21:36   #4651
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak to? ja też muszę się udać może podziałałabym też sama a 10 poziom to jaki bo nie znam się nawet nie wiem jaki ja mam obecnie
10 to taki ostatni przed białym

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ja dzis z rana odebralam dobra nowine a raczej telefon iiiiiiiii dostalam sie na zajecia z pschylogii prywatnie wieczorami w szkole francuskiej:j upi:
ale jestem dumna godzine codziennie wieczorami zawsze wygospodaruje ale pozniej po takim szkoleniu wystawia mi swistek i bede mogla prowadzic zajecia grupowe bardziej oficjalnie
sporo tez bede musiala pracowac w domu pisac prace porozumiewac sie z innymi na kompie poprzez skypa czy inny komunikator
psychologia to moja druga pasja po kosmetykach
kurcze jestem happy nooo
gratulacje

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Asia od Jasia a jakie spodnie zamówiłaś ? ja też zamówiłam. Ciekawe kiedy przyjdą
elastyczne cygaretki jak będę wyglądać jak baleron, to moja mama dostanie w spadku
dziś dostałam sms z numerem przesyłki od dhl napisali, że dostawa w przeciągu 24h
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam ja mam po prostu proporcjonalnie uda najwieksze jesli chodzi o nogi i w wiekszosci sklepow mam problem bo jak w udach dobre to w pasie za luzne
moje udo to jest jak u pudziana ale i tak lepiej niż przed ciążą



obiecałam sobie, że nigdy nie obejrzę 'marley i ja' i się dziś złamałam wysmarkałam pół rolki papieru toaletowego i obudziłam Jaśka w życiu chyba tak nie ryczałam na filmie
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:15   #4652
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a tak bylam ciekawa kto go produkuje...
masz ten szampon? jak oceniasz?
bardzo fajny szampon, dobrze myje, trudno mi powiedziec jak dlugo wlosy sa po nim swieze, bo i tak uzywam odzywek/masek po myciu. Ja mam ten jasny z midgalem i wanilią- wklejam sklad. Bardzo fajny szampon, lubię go
tutaj masz recenzje tego ogorkowego http://poland-story.blogspot.com/201...-szamponu.html
wydaje mi sie, ze ten moj jest gęstszy niz ten ogorkowy
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
obiecałam sobie, że nigdy nie obejrzę 'marley i ja' i się dziś złamałam wysmarkałam pół rolki papieru toaletowego i obudziłam Jaśka w życiu chyba tak nie ryczałam na filmie
chyba sobie obejrzę


wlasnie wrocilam z nocy zakupow z dzinsami i bluzka, uwaga... bez znizki, w stalej cenie niestety w tych sklepach znizki nie obowiazywaly (albo nie na ten asortyment) no ale i tak wzielam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9050.jpg (68,6 KB, 22 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 06:15   #4653
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Asia od Jasia ja też wczoraj dostałam smsa pewnie w pn będą

Buahhot hehee pokaż może nam?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 07:45   #4654
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Witam Od kilku miesięcy z brązu farbuje się na blond. Ostatnio chcialam zmienić odcień i położyłam farbę L'OREAL CASTING CREME GLOSS odcień 801 satynowy blond. No i nie stety mam siwe włosy z odcieniami zieleni.. czy mój blond można jeszcze uratowac? Jaką farbe mi polecicie? Pozdrawiam
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 07:58   #4655
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bardzo fajny szampon, dobrze myje, trudno mi powiedziec jak dlugo wlosy sa po nim swieze, bo i tak uzywam odzywek/masek po myciu. Ja mam ten jasny z midgalem i wanilią- wklejam sklad. Bardzo fajny szampon, lubię go
tutaj masz recenzje tego ogorkowego http://poland-story.blogspot.com/201...-szamponu.html
wydaje mi sie, ze ten moj jest gęstszy niz ten ogorkowy

chyba sobie obejrzę


wlasnie wrocilam z nocy zakupow z dzinsami i bluzka, uwaga... bez znizki, w stalej cenie niestety w tych sklepach znizki nie obowiazywaly (albo nie na ten asortyment) no ale i tak wzielam
szampon zwykly myjacy i widze ze niezle musi pachniec bo zapaszek wysoko w skladzie pozatym nie widze w nim nic specjalnego .. drugi jest sodium chloride co u wrazliwcow moze podrazniac skalp krostki i swedzenia ...reszte dopelna doznanie wechowe wanilia i migdal bo widze ze szampon pachnie nieziemsko bo ma gorze juz sa dwa zapachy ..
pozatym szmpon ma pewnie perlowy kolor i jest gesty poniewaz wysoko w skladzie glycol distearate ..
Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej


Prosze zagłosujcie na mojego mężczyzne

Z góry dziekuje
_oczywiscie *5 *bo przynajmniej pokazalas ze twoim idealem jest TWOJ facet a nie jakias gwiazda...
jedna miala nawet MJacksona......brak slow

_________________________

no wiec jesli chodzi o mleko robie tak od kilku dni ze wieczorem po umyciu buzki(mydlo bialy jelen) zmyciu mleczkiem(nivea pure&natural) pozostalosci na oczach tuszu nalewam kilka kropel na wacik mleka moze byc prosto z lodowki zwykle mleko tluste marka nieistotna kazde sie nadaje i przecieram twarz i zostawiam zeby resztki mleka wsiakly w skore mozna tez po kilkunastu minutach przetrzec czystym wacikiem jesli komus to przeszkadzaja jestem osoba ktora nie pije mleka wogole wiec na twarzy mi ono nie przeszkadza nie pozostawia zadnego zapachupozniej mozna polozyc swoj ulubiony krem ale ja juz nie truje skory po takim zabiegu chemia wystarczy na noc mleczko
-co daje mleko dla mojej skory??-
-powiem wam ze nigdy nie mialam tak miekkiej i gladkiej i napietej skory po zadnym kremie
-mleko sciaga pory dziala lepiej niz piling poniewaz kwas mlekowy pomaga oczyszczac skore bardziej intensywniej takie rzeczy jak zaskorniki czy male pryszczyki u niektorych osob gina ...ja u siebie widze ze mam pieknie zamkniete pory skory kurcze to widac golym okiem nawet nie wiedzialam tego az do tej pory
-rozjasnia lekko skore koi wszelkie podraznienia normalnie na skorze zachowuje sie jak jakis balsam to czuc
- rano buzke mam gladka ze nie moge sie nadziwic ..
-dla suchej skory idealny
-nie pozostawia zadnej tlustej powloczki na skorze a skora jest nawilzona co czuje bo mam ja sucha jak wior po myciu a teraz nie musze juz nawet klasc kremu

to moj hit jestem mile zaskoczona i polecam wyprobowac bo taki naturalny kosmetyk naprawde dziala i nie pomoga nawet najbardziej naturalne kremy czy w tym przypadku toniki bo zawsze w nich bedzie jakas czastka chemii
wiec zamiast tonika uzywam mleka teraz moj tonik nivea poczeka sobie troche
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-05 o 08:11
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:40   #4656
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Asia od Jasia ja też wczoraj dostałam smsa pewnie w pn będą

Buahhot hehee pokaż może nam?
postaram sie zrobic dobre zdjecia
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
szampon zwykly myjacy i widze ze niezle musi pachniec bo zapaszek wysoko w skladzie pozatym nie widze w nim nic specjalnego .. drugi jest sodium chloride co u wrazliwcow moze podrazniac skalp krostki i swedzenia ...reszte dopelna doznanie wechowe wanilia i migdal bo widze ze szampon pachnie nieziemsko bo ma gorze juz sa dwa zapachy ..
pozatym szmpon ma pewnie perlowy kolor i jest gesty poniewaz wysoko w skladzie glycol distearate ..

_oczywiscie *5 *bo przynajmniej pokazalas ze twoim idealem jest TWOJ facet a nie jakias gwiazda...
jedna miala nawet MJacksona......brak slow

_________________________

no wiec jesli chodzi o mleko robie tak od kilku dni ze wieczorem po umyciu buzki(mydlo bialy jelen) zmyciu mleczkiem(nivea pure&natural) pozostalosci na oczach tuszu nalewam kilka kropel na wacik mleka moze byc prosto z lodowki zwykle mleko tluste marka nieistotna kazde sie nadaje i przecieram twarz i zostawiam zeby resztki mleka wsiakly w skore mozna tez po kilkunastu minutach przetrzec czystym wacikiem jesli komus to przeszkadzaja jestem osoba ktora nie pije mleka wogole wiec na twarzy mi ono nie przeszkadza nie pozostawia zadnego zapachupozniej mozna polozyc swoj ulubiony krem ale ja juz nie truje skory po takim zabiegu chemia wystarczy na noc mleczko
-co daje mleko dla mojej skory??-
-powiem wam ze nigdy nie mialam tak miekkiej i gladkiej i napietej skory po zadnym kremie
-mleko sciaga pory dziala lepiej niz piling poniewaz kwas mlekowy pomaga oczyszczac skore bardziej intensywniej takie rzeczy jak zaskorniki czy male pryszczyki u niektorych osob gina ...ja u siebie widze ze mam pieknie zamkniete pory skory kurcze to widac golym okiem nawet nie wiedzialam tego az do tej pory
-rozjasnia lekko skore koi wszelkie podraznienia normalnie na skorze zachowuje sie jak jakis balsam to czuc
- rano buzke mam gladka ze nie moge sie nadziwic ..
-dla suchej skory idealny
-nie pozostawia zadnej tlustej powloczki na skorze a skora jest nawilzona co czuje bo mam ja sucha jak wior po myciu a teraz nie musze juz nawet klasc kremu

to moj hit jestem mile zaskoczona i polecam wyprobowac bo taki naturalny kosmetyk naprawde dziala i nie pomoga nawet najbardziej naturalne kremy czy w tym przypadku toniki bo zawsze w nich bedzie jakas czastka chemii
wiec zamiast tonika uzywam mleka teraz moj tonik nivea poczeka sobie troche
tak perlowy lubię takie szampony
ciekawe to przemywanie twarzy mlekiem

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

oo kupilam ta bluzke http://www.stradivarius.com/webapp/w...9kawem%2B3%2B4
i takie jak te dzinsy http://cubus.com/pl/#/en/Jeans/Dame/FALL-2011/GEMMA/ z tym, ze troche ciemniejsze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 10:42   #4657
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Caskada ciekawe, wypróbuje może z tym mlekiem
Buahhot fajne zakupy ja dziś się wybieram
a propo na facebook'u jest kupon -40% do housa i -25% do mohito
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 11:39   #4658
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej!

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej


Prosze zagłosujcie na mojego mężczyzne

Z góry dziekuje
poszła 5 - teczka
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

obiecałam sobie, że nigdy nie obejrzę 'marley i ja' i się dziś złamałam wysmarkałam pół rolki papieru toaletowego i obudziłam Jaśka w życiu chyba tak nie ryczałam na filmie
ja tez ryczałam jak bóbr aż musiałam wyjść na chwile z pokoju bo nie umiałam się powstrzymać nawet teraz gdy sobie przypomne to mi się chce płakać

znalazłam chwilke bo jestem w trakcie sprzątania ale musiałam tu zajrzeć

buahhot fajna bluzeczka w moim typie

Kotka napisz mi proszę jaki kolor ma ten garnier po rozrobieniu? bo za tydzień chciałabym pofarbować, ale boje się jakiejś niespodzianki tak jak przy palette gdy kolor jej był niebieski

wiecie chyba faktycznie ta odżywka bez spłukiwania mi żażółcała kolor bo od czasu gdy ją odstawiłam nic się nie dzieje z kolorem jest równy i ładny a ona ma taki właśnie kolor żółtawy jak siuśki poza tym nic nie pisze na opakowaniu że może zmieniać kolor włosów i teraz nie wiem jaką kupić żeby znów jakiejś niespodzianki nie było

Casdaca mogłabyś polecić mi jakąś odżywkę bez spłukiwania ?

a co do mleka to ja mam wstręt jeśli chodzi o smarowanie się ,zmywanie buzi czy kąpiele nie lubię zapachu mleka i nie lubię pić samego , jak już to z kakao lub kawą zbożową
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-11-05 o 11:41
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 11:50   #4659
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cascada
Zachęciłaś mnie takie zwykłe 2% albo 3,2% może być?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !



ojojojo nie ma
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 11:56   #4660
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1621.jpg (41,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1622.jpg (44,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1624.jpg (40,6 KB, 80 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 11:58   #4661
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kle0patra Pokaż wiadomość
Witam Od kilku miesięcy z brązu farbuje się na blond. Ostatnio chcialam zmienić odcień i położyłam farbę L'OREAL CASTING CREME GLOSS odcień 801 satynowy blond. No i nie stety mam siwe włosy z odcieniami zieleni.. czy mój blond można jeszcze uratowac? Jaką farbe mi polecicie? Pozdrawiam
Samo sie zmyje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 12:13   #4662
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Zachęciłaś mnie takie zwykłe 2% albo 3,2% może być?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !



ojojojo nie ma
szkoda ja uwiebiam zbożówke
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
ładnie chociaż u mnie na ost.foto jakby żółto się wydaję, może wina światła
sama robiłaś?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:15   #4663
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
10 to taki ostatni przed białym



gratulacje



elastyczne cygaretki jak będę wyglądać jak baleron, to moja mama dostanie w spadku
dziś dostałam sms z numerem przesyłki od dhl napisali, że dostawa w przeciągu 24h


moje udo to jest jak u pudziana ale i tak lepiej niż przed ciążą



obiecałam sobie, że nigdy nie obejrzę 'marley i ja' i się dziś złamałam wysmarkałam pół rolki papieru toaletowego i obudziłam Jaśka w życiu chyba tak nie ryczałam na filmie
to zupelnie jak ja!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bardzo fajny szampon, dobrze myje, trudno mi powiedziec jak dlugo wlosy sa po nim swieze, bo i tak uzywam odzywek/masek po myciu. Ja mam ten jasny z midgalem i wanilią- wklejam sklad. Bardzo fajny szampon, lubię go
tutaj masz recenzje tego ogorkowego http://poland-story.blogspot.com/201...-szamponu.html
wydaje mi sie, ze ten moj jest gęstszy niz ten ogorkowy

chyba sobie obejrzę


wlasnie wrocilam z nocy zakupow z dzinsami i bluzka, uwaga... bez znizki, w stalej cenie niestety w tych sklepach znizki nie obowiazywaly (albo nie na ten asortyment) no ale i tak wzielam
dziekuje za opinie!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
postaram sie zrobic dobre zdjecia

tak perlowy lubię takie szampony
ciekawe to przemywanie twarzy mlekiem

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

oo kupilam ta bluzke http://www.stradivarius.com/webapp/w...9kawem%2B3%2B4
i takie jak te dzinsy http://cubus.com/pl/#/en/Jeans/Dame/FALL-2011/GEMMA/ z tym, ze troche ciemniejsze
fajne zakupy!

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


poszła 5 - teczka

ja tez ryczałam jak bóbr aż musiałam wyjść na chwile z pokoju bo nie umiałam się powstrzymać nawet teraz gdy sobie przypomne to mi się chce płakać

znalazłam chwilke bo jestem w trakcie sprzątania ale musiałam tu zajrzeć

buahhot fajna bluzeczka w moim typie

Kotka napisz mi proszę jaki kolor ma ten garnier po rozrobieniu? bo za tydzień chciałabym pofarbować, ale boje się jakiejś niespodzianki tak jak przy palette gdy kolor jej był niebieski

wiecie chyba faktycznie ta odżywka bez spłukiwania mi żażółcała kolor bo od czasu gdy ją odstawiłam nic się nie dzieje z kolorem jest równy i ładny a ona ma taki właśnie kolor żółtawy jak siuśki poza tym nic nie pisze na opakowaniu że może zmieniać kolor włosów i teraz nie wiem jaką kupić żeby znów jakiejś niespodzianki nie było

Casdaca mogłabyś polecić mi jakąś odżywkę bez spłukiwania ?

a co do mleka to ja mam wstręt jeśli chodzi o smarowanie się ,zmywanie buzi czy kąpiele nie lubię zapachu mleka i nie lubię pić samego , jak już to z kakao lub kawą zbożową
a mowilam ze to moze nie byc wina farby
oni nie napisza ze zazolca bo by to odstraszylo konsumentow a przy wiekszosci wlosow farbowanych nikt tego i tak nie zauwazy- jednak jasne blondynki maja lekki przypal

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Zachęciłaś mnie takie zwykłe 2% albo 3,2% może być?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !



ojojojo nie ma
ja tez uwielbiam!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
ladnie ci wyszlo agatko, tylko miejscami jakos zolto- pewnie wina swiatla... bo masz tez biale pasemka...
ale ladnie jest.

a ja juz zrobilam pazdrexy nowe
fotki na blogu- zapraszam!
ps. do szkoly z tz nie dotarlam, dopiero jutro pojdziemy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:16   #4664
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
sliczny kolorek nie ma żółci ani szarosci,idealnie

ja robilam kolestonem 12/0 ale teraz jak bede robic to wymieszam 12,0 z 12/1 zeby byl kolor bardziej taki "czysty" jak u Ciebie, bo po 12/0 to miejscami mam zółtawe pasemka. Mam nadzieje ,ze mi szaro nie wyjdzie

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2011-11-05 o 12:17
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:27   #4665
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

No ja mam kolor cieplo zimny wiec sa i pasma cieple i zimne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:29   #4666
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Caskada ciekawe, wypróbuje może z tym mlekiem
Buahhot fajne zakupy ja dziś się wybieram
a propo na facebook'u jest kupon -40% do housa i -25% do mohito
dziekuje
do mohito widzialam, na maila dostalam info, ale ja nie mam fb ale za to mam 20%
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
buahhot fajna bluzeczka w moim typie
dziekuje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
bardzo ladnie, tak naturalnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zupelnie jak ja!


dziekuje za opinie!


fajne zakupy!


a mowilam ze to moze nie byc wina farby
oni nie napisza ze zazolca bo by to odstraszylo konsumentow a przy wiekszosci wlosow farbowanych nikt tego i tak nie zauwazy- jednak jasne blondynki maja lekki przypal


ja tez uwielbiam!


ladnie ci wyszlo agatko, tylko miejscami jakos zolto- pewnie wina swiatla... bo masz tez biale pasemka...
ale ladnie jest.

a ja juz zrobilam pazdrexy nowe
fotki na blogu- zapraszam!
ps. do szkoly z tz nie dotarlam, dopiero jutro pojdziemy
dziekuje
swietne paznokcie jaka dlugosc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:32   #4667
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No ja mam kolor cieplo zimny wiec sa i pasma cieple i zimne
Mi sie bardzo podoba Twoj kolor,bo jest taki "pasemkowaty",refleks y chyba robilas?
Ten Koleston złapał Ci kiedys na szaro?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:54   #4668
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
ladnie
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Zachęciłaś mnie takie zwykłe 2% albo 3,2% może być?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Asia
KAWA ZBOŻOWA! Lecę zrobić !



ojojojo nie ma
moze byc najlepiej tluste ale 2% tez styka
warto sprobowac bo naprawde rewelka

asiabbale rozumiem ze nakladasz tez po myciu odzywke do plukania? ja uzywam pantene do lokow i fal fajnie zabezpiecza wlosy
-rossman jedwab https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ur.html&next=1
-ziaja tu przyklad takiej odzywki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ny.html&next=1 ja mam niebieska z ceramidami i tez polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...dy.html&next=1
-ziajka miodowa nie ociepla koloru ma biala barwe (mam )https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...od.html&next=1
-joaska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu.html&next=1
niewiem czy stosowalas olejek ten co ma snow tez moze byc
poszukaj w markach alterra co maja do zaoferowania
lub poprostu wklej mi sklad jakiejs i spojrzymy co tam sie kryje bo tak na oko ciezko mi wymienic jakies odzywki bs


lece do tesciowej na kawe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 13:10   #4669
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

bardzo ladnie, tak naturalnie
Dzieki

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba Twoj kolor,bo jest taki "pasemkowaty",refleks y chyba robilas?
Ten Koleston złapał Ci kiedys na szaro?
Refleksy robie raz na jakis czas
10/16 zlapal mi na szaro, 12/1 nigdy dlatego teraz sie go trzymam

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ladnie
Dzieki

Tez sprobuje z mlekiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 13:17   #4670
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
10 to taki ostatni przed białym



gratulacje



elastyczne cygaretki jak będę wyglądać jak baleron, to moja mama dostanie w spadku
dziś dostałam sms z numerem przesyłki od dhl napisali, że dostawa w przeciągu 24h


moje udo to jest jak u pudziana ale i tak lepiej niż przed ciążą



obiecałam sobie, że nigdy nie obejrzę 'marley i ja' i się dziś złamałam wysmarkałam pół rolki papieru toaletowego i obudziłam Jaśka w życiu chyba tak nie ryczałam na filmie
dobrze wiedzieć pokaż jakąś fotkę jakie chcesz mieć

Bunny jaki ja mam poziom jaki jest najjaśniejszy

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

_oczywiscie *5 *bo przynajmniej pokazalas ze twoim idealem jest TWOJ facet a nie jakias gwiazda...
jedna miala nawet MJacksona......brak slow


---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
postaram sie zrobic dobre zdjecia

tak perlowy lubię takie szampony
ciekawe to przemywanie twarzy mlekiem

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

oo kupilam ta bluzke http://www.stradivarius.com/webapp/w...9kawem%2B3%2B4
i takie jak te dzinsy http://cubus.com/pl/#/en/Jeans/Dame/FALL-2011/GEMMA/ z tym, ze troche ciemniejsze
bardzo fajne zakupki

ja ostatnio wzbogaciłam się o nową spódniczkę, parę marynareczek wiecie że to moje zboczenie dwie koszule i płaszczyk ale taki zwykły to jeszcze nie to czego pragnę wybaczcie że nie ma jeszcze fotek ale jakoś tak wyszło może jutro wrzucę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 13:18   #4671
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


Refleksy robie raz na jakis czas
10/16 zlapal mi na szaro, 12/1 nigdy dlatego teraz sie go trzymam
Wymieszam na nastepne farbowanie Koleston 12/0 z 12/1 pół na pół i moze mi tez nie zlapie na szaro i moze te zolte pasemka zostane w koncu zniwelowane prze popiel z kolestonu 12/1

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2011-11-05 o 13:20
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 13:20   #4672
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

Casdaca mogłabyś polecić mi jakąś odżywkę bez spłukiwania ?
przyłączę się

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę.
Dzisiejsze farbowanie Wella Koleston 12/1 z woda 9%.
ładnie u mnie też żółto miejscami ale są też białe pasemka jakby
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 13:47   #4673
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć pokaż jakąś fotkę jakie chcesz mieć

Bunny jaki ja mam poziom jaki jest najjaśniejszy

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------





---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



bardzo fajne zakupki

ja ostatnio wzbogaciłam się o nową spódniczkę, parę marynareczek wiecie że to moje zboczenie dwie koszule i płaszczyk ale taki zwykły to jeszcze nie to czego pragnę wybaczcie że nie ma jeszcze fotek ale jakoś tak wyszło może jutro wrzucę
poziom 12 jest najjasniejszy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 14:04   #4674
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
poziom 12 jest najjasniejszy.
zapamiętam

jeszcze dostałam od Cioci kieckę

i kupiłam dzisiaj też wellaton 12/1 jeszcze nie wiem czy jej użyję bo nie zdecydowałam jeszcze co będę robiła z włosami intensywnie nad tym myślę ale w razie czego nie zmarnuje się bo mamie pofarbuję wtedy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 14:11   #4675
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Witaam za niedługo czeka mnie kolejne farbowanie włosków,ale czekam do momentu aż nie przyjdą moje kupione doczepiane włosy.
I pytanko,jaką farbą uzyskam taki kolor?
http://img186.imageshack.us/img186/6769/clip2203.jpg
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 14:14   #4676
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
Witaam za niedługo czeka mnie kolejne farbowanie włosków,ale czekam do momentu aż nie przyjdą moje kupione doczepiane włosy.
I pytanko,jaką farbą uzyskam taki kolor?
http://img186.imageshack.us/img186/6769/clip2203.jpg
skad mamy wiedziec ??
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 14:43   #4677
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,farbowała może któraś z was profesjonalną londą 12/89?,bo jutro mam zamiar farbować ale trochę się obawiam co może wyjść

Nikt nie odpowiedział na mojego wczorajszego posta,więc chyba żadna z was nie używała tej farby.
Wrażenia bardzo pozytywne,jestem najbardziej zadowolona z dotychczas używanych farb:loreal preference 01,03,alfaparf 11.10,wellaton 12/1.
Najczyściej złapała mój ciężko rozjaśniający się odrost na poziomie 5/6.Dla zainteresowanych wstawiam fotki.
Londa profesjonalna 12/89 +12%oksydant.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy londa 12.89 006.jpg (73,5 KB, 61 załadowań)
__________________


Edytowane przez piiz
Czas edycji: 2011-11-05 o 14:46
piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 15:22   #4678
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Nie wiem czy mnie pamietacie ale dziękuje za głosy

Caskada M.Jackson to przegięcie

I prosze o głosy na mojego mężczyzne
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 15:23   #4679
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Nikt nie odpowiedział na mojego wczorajszego posta,więc chyba żadna z was nie używała tej farby.
Wrażenia bardzo pozytywne,jestem najbardziej zadowolona z dotychczas używanych farb:loreal preference 01,03,alfaparf 11.10,wellaton 12/1.
Najczyściej złapała mój ciężko rozjaśniający się odrost na poziomie 5/6.Dla zainteresowanych wstawiam fotki.
Londa profesjonalna 12/89 +12%oksydant.
wow pieknie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 16:03   #4680
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Nikt nie odpowiedział na mojego wczorajszego posta,więc chyba żadna z was nie używała tej farby.
Wrażenia bardzo pozytywne,jestem najbardziej zadowolona z dotychczas używanych farb:loreal preference 01,03,alfaparf 11.10,wellaton 12/1.
Najczyściej złapała mój ciężko rozjaśniający się odrost na poziomie 5/6.Dla zainteresowanych wstawiam fotki.
Londa profesjonalna 12/89 +12%oksydant.
Bardzo ladnie


A u mnie tak ma byc jak widzicie cieplo zimno. Nie chcialam bialych wlosow
Ani szarych
Mam białe pasma ale tez ciepłe, zoltawo-miodowe. Pół na pół.
I jestem zadowolona
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.