Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 14:51   #1081
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
O Ja za rok zacznę zbierać sobie na Hondę CRB 600 ale w międzyczasie spróbuję z czymś spokojniejszym. Tak w ogóle to od wyrobienia kategorii powinnam zacząć, ale jak na razie to są tylko marzenia, aczkolwiek wiem, że będę miała kiedyś minimum dwa motory

lubię motory, ale bardziej samochody, przez Tżta
mój brat cioteczny ma tą Hondę a mój brat rodzony ma Kawasaki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 14:53   #1082
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Najpierw to ja 18 lat muszę skończyć, haha Mój brat cioteczny miał choppera i go sobie chwalił, ale jak dla mnie ścigacze są super Mama powiedziała że mi kupi na prezent jak dobrze maturę zdam, muszę się przyłożyć nie no, ale ogólnie coś w motorach jest, że mnie ciągnie jakoś od 5 lat, ostatnio kilka lat temu jak byłam u wujka na wsi to miałam okazję pojeździć na motorze właśnie, ale nie utrzymałabym go nawet, teraz myślę, że bym się odważyła Mój chłopak się śmieje, jak to on mówi "tak tak, będziesz nim w zimę zasuwać po śniegu" Ogólnie to planuję zdać dwie kategorię, na samochody osobowe i właśnie na motocykle, ahh, jedno z moich największych marzeń tylko teraz kwestia gdzie to trzymać, na pewno nie na balkonie ani w piwnicy
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 14:55   #1083
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ahaaa no dobra to ok. Już myślałam, ze gdzieś ze stanów ci leciały tyle...
nie zamawialm nic do tej pory za granica
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36296946]Wiecie może jak zmyć farbe do włosów z pod paznokcia?Zmywacz nie pomógl.[/QUOTE]
Hmmm... Może cytryna? Z włosów szybciej wymywa szampon przeciłupieżowy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 14:55   #1084
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Najpierw to ja 18 lat muszę skończyć, haha
To Ty młoda Masz przed sobą jeszcze całą masę motorów, które się przewiną pod Twoimi nogami

Cytat:
Wiecie może jak zmyć farbe do włosów z pod paznokcia?Zmywacz nie pomógl.
Mocz dłonie w wodzie z mydlinami i jak masz długie to patyczkiem do uszu delikatnie możesz trzeć od spodu płytkę. A jak nie to pranie ręczne może pomóc.

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2012-09-03 o 14:57
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 14:58   #1085
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
lubię motory, ale bardziej samochody, przez Tżta
mój brat cioteczny ma tą Hondę a mój brat rodzony ma Kawasaki
I jak się sprawuje? zadowolony jest?

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To Ty młoda Masz przed sobą jeszcze całą masę motorów, które się przewiną pod Twoimi nogami
No troszkę Oj tak, kieedyś kiedyś jak będę dorosła i będę miała swój własny dom, chcę rano wstać, otworzyć garaż, tam będzie stało 5 maszyn i będę miała dylemat "hmm, to którą przytulankę dziś zabiorę ze sobą do pracy..." nie wiem kiedy to się stanie, ale pomarzyć zawsze można za 3-4 lata wynajmę z moim ukochanym garaż i tam będziemy trzymać swoje skarby Dziś rano za lekturę sobie wzięłam silniki spalinowe na wikipedii, ale takie lektury to ja mogę czytać przez cały dzień i całą noc 24/7
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:00   #1086
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
I jak się sprawuje? zadowolony jest?
no on jest zadowolony, a takie prędkości nią osiąga, że to masakra wolę jednak Kawasaki mojego rodzonego
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:02   #1087
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
No troszkę Oj tak, kieedyś kiedyś jak będę dorosła i będę miała swój własny dom, chcę rano wstać, otworzyć garaż, tam będzie stało 5 maszyn i będę miała dylemat "hmm, to którą przytulankę dziś zabiorę ze sobą do pracy..." nie wiem kiedy to się stanie, ale pomarzyć zawsze można za 3-4 lata wynajmę z moim ukochanym garaż i tam będziemy trzymać swoje skarby Dziś rano za lekturę sobie wzięłam silniki spalinowe na wikipedii, ale takie lektury to ja mogę czytać przez cały dzień i całą noc 24/7
To świetnie, że masz taką pasję
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 15:02   #1088
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytryna też nie pomogła.Spróbuje Twoich sposobów Ameljja
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:04   #1089
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36297196]Cytryna też nie pomogła.Spróbuje Twoich sposobów Ameljja [/QUOTE]

Trzymam kciuki, że pomogą.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:04   #1090
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
lubię motory, ale bardziej samochody, przez Tżta
mój brat cioteczny ma tą Hondę a mój brat rodzony ma Kawasaki

samochody moim wymarzonym jest jeep, range rover
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:13   #1091
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no on jest zadowolony, a takie prędkości nią osiąga, że to masakra wolę jednak Kawasaki mojego rodzonego
A ja słyszałam że to właśnie Kawasaki są zabójcze, nie wiem jak to jest A jaki model ma wiesz może?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To świetnie, że masz taką pasję
Oj tak, kocham ogólnie całą motoryzacje, może nie mam zbyt dużej wiedzy w tym zakresie, ale wiadomo, najwięcej się człowiek nauczy na doświadczeniu Zawsze jak ojciec z bratem coś robili przy samochodzie, jak trzeba go było na warsztat wziąć to ja zawsze się z nimi zabierałam i tak patrzyłam co mechanik robi, mogłabym tak siedzieć i patrzeć, a co już mówić samej Do samochodów też mnie ciągnie, w podobnym stopniu jak do motorów, pierwszy raz sama za kółko wsiadłam w kwietniu, ojciec mi tylko biegi zmieniał, a tak to zasuwałam po lesie, a potem wszyscy "...ale gdzie ty się nauczyłaś tak jeździć?". Najwidoczniej mam to we krwi a co się dziwić, ojciec kierowca, od 20 lat cały czas, od małego też z motorami był więc może w genach to mam po nim, kocham samochody, kocham motory, kocham wszystko co jeździ No dobra, może nie wszystko
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
samochody moim wymarzonym jest jeep, range rover
a mi się marzy Nissan 350z, ahh BMW też mają charakterek

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

chucky spróbuj zmieszać pastę do zębów z cytryną i wcieraj, może to pomoże
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 15:15   #1092
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mocz dłonie.
I oczywiście musiałam przeczytać "Mocz w dłoń!"...

Kupiłam jeszcze pięć GR paris, ale juz tyle zrobiłam zakupów że aż mi wstyd pokazywać kolejne.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:16   #1093
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przepraszam za ilość zdjęć, ale tak mi się ta czerwień podoba, że nie wiem czy zdjęcia oddadzą urok Ułożenie dłoni z dedykacją dla Śniegowej, bo otworzyła mi oczy, że dłoń może wyglądać zalotnie pierwsze i ostatnie z lampą. 2 i 3 bez.







Cudne po prostu jak ja kocham czerwienie.. a jeszcze niedawno nie przepadałam za nimi

Złoto bardzo pasuje


ja dziś zmaluję coś nowego i tu wstawię. Niestety nie mogę zrobić zdjęć aparatem bo zostawiłam ładowarkę na wsi... przyjedzie dopiero 19go do mnie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:18   #1094
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
A ja słyszałam że to właśnie Kawasaki są zabójcze, nie wiem jak to jest A jaki model ma wiesz może?

oczywiście, że wiem, jakbym nie wiedziała, to by mnie nie nazywał swoją siostrą Kawasaki ZR7

ja mam chłopaka mechanika, więc trochę już się od niego nauczyłam, cały czas się uczę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:19   #1095
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
I oczywiście musiałam przeczytać "Mocz w dłoń!"...
Haha

Cytat:
Cudne po prostu jak ja kocham czerwienie.. a jeszcze niedawno nie przepadałam za nimi

Złoto bardzo pasuje
Dziękuję
No gust się lubi zmieniać

Cytat:
Oj tak, kocham ogólnie całą motoryzacje, może nie mam zbyt dużej wiedzy w tym zakresie, ale wiadomo, najwięcej się człowiek nauczy na doświadczeniu Zawsze jak ojciec z bratem coś robili przy samochodzie, jak trzeba go było na warsztat wziąć to ja zawsze się z nimi zabierałam i tak patrzyłam co mechanik robi, mogłabym tak siedzieć i patrzeć, a co już mówić samej Do samochodów też mnie ciągnie, w podobnym stopniu jak do motorów, pierwszy raz sama za kółko wsiadłam w kwietniu, ojciec mi tylko biegi zmieniał, a tak to zasuwałam po lesie, a potem wszyscy "...ale gdzie ty się nauczyłaś tak jeździć?". Najwidoczniej mam to we krwi a co się dziwić, ojciec kierowca, od 20 lat cały czas, od małego też z motorami był więc może w genach to mam po nim, kocham samochody, kocham motory, kocham wszystko co jeździ No dobra, może nie wszystko
Bardzo możliwe, że masz to we krwi Ja mam tak z zamiłowaniem do typu muzyki- po rodzicach

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2012-09-03 o 15:21
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:21   #1096
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
a mi się marzy Nissan 350z, ahh BMW też mają charakterek

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

chucky spróbuj zmieszać pastę do zębów z cytryną i wcieraj, może to pomoże
bmw ma charakter choć jak dla mnie roczniki np. '92 są przeboskie. Oprócz tego myślałam nad audicą

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Haha


Dziękuję
No gust się lubi zmieniać

masz racje wiele rzeczy teraz mi się podoba, o których wcześniej nie myślałam
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:26   #1097
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Świetny brat A to taka zabawka, z wyglądu sympatyczna Ooo, to masz ogromne źródło wiedzy

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
bmw ma charakter choć jak dla mnie roczniki np. '92 są przeboskie. Oprócz tego myślałam nad audicą [COLOR="Silver"]
BMW to są nieśmiertelne samochody, ale też kosztowne dosyć, w utrzymaniu jak i ogólnie mi się bardzo podoba nowa seria X co teraz wyszła, po prostu zabójczo piękne i dzikie zawsze jak jadę do Białegostoku to po lewej mam salon BMW, zawsze przez tą chwilę zdążę się napatrzeć, ahh Moim zdaniem Audi i Lexusy to są najładniejsze samochody, z Audi najbardziej podoba mi się A6 sedan i niektóre kombii Z Lexusów... hm, no tu się przyznam, że nie mogę wymienić poszczególnych modeli bo się nie znam, ale niektóre są naprawdę cudne

edit:
zapomniałam o moich ulubieńcach, ale ja to jestem rozgarnięa jak kupa liści ofc z ukochanych Audi, cudne są też Q7, TT i RS8 Osobiście to najbardziej chciałabym mieć A6, Q7 i TT Moje marzenia
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2012-09-03 o 15:30
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:28   #1098
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jak byłam dzieckiem, to moja babcia bardzo przestrzegala odpowiedniiej fazy księżyca ścinając mi wlosy
no i u Ciebie widać efekty
a ja mam kryzys włosowy
jak mi ktoś powie co zrobić z moim puchem to ozłocę... nic na nie nie działa próbuję na różne sposoby i dupa.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Aj, kilka powodów było. Plener mieliśmy dopiero dwa miesiące po ślubie. Z kamerzystą umawialiśmy się wstępnie na 8 miesięcy, ale jeszcze po drodze im się dziecko urodziło co też opóźniło prace nad filmem. Poza tym kamerzysta jest we Wro, my w Warszawie, co też troszkę opóźniło odbiór. Ale nie mamy facetowi za złe Dla mnie najważniejsze były zdjęcia od fotografa. Film chciałam mieć tylko po to, żeby mieć utrwalony moment przysięgi i pierwszy taniec.
a to chyba ze tak zresztą ja też się nie podniecam nigdy filmami z wesel, nawet mi się oglądać nie chce. Zdjęcia to co innego

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i mam dla Was tragicznej jakości spam
wybaczcie jakość, to tylko komórka moja ..
miyo 52 cool blue
+ golden rose paris 69

+ mieszkanko mojej skromnej kolekcji lakierów i różnych innych akcesoriów pazurkowych
szkoda że tak niewiele widać bo zapowiadają się fajnie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3628817 9]Moja mamuśka nie mówi "grejfrut". Ona mówi "GEJFRUT" I nie umie się oduczyć
[/QUOTE]

haha
przypomniało mi się jak raz na kasie w Biedronce babka zamiast o soczku Pycholandia powiedziała Psycholandia w sumie nie wiadomo co oni tam dają....

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3628850 9]

To jeszcze na koniec wrzucę moje piątkowe mani, zgodne z zasadą - nie wiesz jak pomalować? Pomaluj na czerwono. Ale z flejksami
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przepraszam za ilość zdjęć, ale tak mi się ta czerwień podoba, że nie wiem czy zdjęcia oddadzą urok Ułożenie dłoni z dedykacją dla Śniegowej, bo otworzyła mi oczy, że dłoń może wyglądać zalotnie pierwsze i ostatnie z lampą. 2 i 3 bez.
też pięknie co to za czerwony?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W ogóle! Śniło mi się, że byłam w PEPCO i widziałam tam taki brokat, że szczena opada Był idealny za idealne 3 zł
taa ja miałam już dawno temu sen że stacjonarnie znalazłam Essie po 1 zł
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:30   #1099
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Świetny brat A to taka zabawka, z wyglądu sympatyczna Ooo, to masz ogromne źródło wiedzy

no mam źródło wiedzy i sama też lubię o tym słuchać z resztą jak coś się robi przy samochodzie to ja też stoję i się przyglądam
a co do samochodów.. ja mam mojego VW, ale Lexusy są piękne (aż mi się przypomniał ten z 'Incepcji' w przeepięknym kolorze pół godziny się zastanawiałam co to za samochód bo miałam zaćmienie z logiem )
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 15:31   #1100
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Świetny brat A to taka zabawka, z wyglądu sympatyczna Ooo, to masz ogromne źródło wiedzy

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


BMW to są nieśmiertelne samochody, ale też kosztowne dosyć, w utrzymaniu jak i ogólnie mi się bardzo podoba nowa seria X co teraz wyszła, po prostu zabójczo piękne i dzikie zawsze jak jadę do Białegostoku to po lewej mam salon BMW, zawsze przez tą chwilę zdążę się napatrzeć, ahh Moim zdaniem Audi i Lexusy to są najładniejsze samochody, z Audi najbardziej podoba mi się A6 sedan i niektóre kombii Z Lexusów... hm, no tu się przyznam, że nie mogę wymienić poszczególnych modeli bo się nie znam, ale niektóre są naprawdę cudne

lexusy to klasa, wiadomo jednakże są cholernie drogie audi cechuje naprawdę wysoki komfort jazdy..uwielbiam nimi jeździć
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:32   #1101
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dobra ostatnie pytanie: czy wypada już chodzić w takich butach KLIK.Moje są identyczne.Mama mówi że mogę,a ja nie wiem.Jak myślicie kochane,bo Was zawsze można się poradzic
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:32   #1102
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

O, moje klimaty Dostać motor za zdaną maturę... zazdroszczę. Ale jak czytam jakie wynalazki chcecie mieć to czuję się dziadkiem. Bo samochód jaki chcę kupić to audi 80 (model od '84 do '86), ew. w coupe. Albo jakaś starsza "setka". Nowe autka są też fajne, ale brak im prostoty. Bez systemów wspomagania, które myślą za kierowcę. A w najnowszym classic auto jest obszerny artykuł o mercedesie 300SL. Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń skończyło 50 lat.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:34   #1103
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

hmmm niech odpowiedz na drugie twoje pytanie będzie jednocześnie tą na pierwsze - mam 21 lakierów MIYO...
o to ladny zbiorek ja mam chyba 4 czy 5. Pokazywałaś je jakoś zbiorowo może? jakoś na żywo mało mi wpqda w oczy... z tym że nie mam dostępu do całej szafy a tak "wyrywkowo"
I jakoś nie bardzo rozumiem co ma do tego ta ilość Miyo do lakierów użytych raz? moze te akurat będą bardziej ulubieńsze niż te rzadziej używane.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:35   #1104
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
O, moje klimaty Dostać motor za zdaną maturę... zazdroszczę. Ale jak czytam jakie wynalazki chcecie mieć to czuję się dziadkiem. Bo samochód jaki chcę kupić to audi 80 (model od '84 do '86), ew. w coupe. Albo jakaś starsza "setka". Nowe autka są też fajne, ale brak im prostoty. Bez systemów wspomagania, które myślą za kierowcę. A w najnowszym classic auto jest obszerny artykuł o mercedesie 300SL. Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń skończyło 50 lat.

ja bez wspomagania kierownicy nie dam rady jechałam punciakiem dziadka i brat pomagał mi kręcić, komicznie to wyglądało
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:39   #1105
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no mam źródło wiedzy i sama też lubię o tym słuchać z resztą jak coś się robi przy samochodzie to ja też stoję i się przyglądam
a co do samochodów.. ja mam mojego VW, ale Lexusy są piękne (aż mi się przypomniał ten z 'Incepcji' w przeepięknym kolorze pół godziny się zastanawiałam co to za samochód bo miałam zaćmienie z logiem )
ja również zawsze jak włączę sobie telewizję i lecą "Fani czterech kółek" to rzucam wszystko i jestem po prostu wpatrzona, nothing else matters no dobra, przesadzam, nie aż tak, ale za każdym razem jak natrafię to oglądam, czasem na yt sobie wyszukam jakiś odcinek, uwielbiam to oglądać ^^
Nie oglądałam Inepcji, ale Lexusy właśnie pasują do takiej wyższej półki, że tak to ujmę
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
lexusy to klasa, wiadomo jednakże są cholernie drogie audi cechuje naprawdę wysoki komfort jazdy..uwielbiam nimi jeździć
Komfort ogromny, to prawda, moim zdaniem Audi są samochodami bardzo eleganckimi, z wyglądu takie subtelne i takie dosadne aż, no ja na Audi mogłabym się patrzeć i patrzeć, nie ma dla mnie limitu a dźwięk silnika... muzyka dla moich uszu Za 2 miesiące mój ukochany kupuje sobie a6 i ciągle mi mówi, że nauczy mnie jeździć tak bardzo dobrze kocham jeździć ale nie wiem czy tak lekko do tego podejdę, będę się bała ciągle że coś rozwalę czy coś, psuja jestem straszna
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:40   #1106
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zrobiłam z mamą kojec dla Amy z łóżeczka dla dziecka


Dziękuję
ale słodkie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:40   #1107
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
O, moje klimaty Dostać motor za zdaną maturę... zazdroszczę. Ale jak czytam jakie wynalazki chcecie mieć to czuję się dziadkiem. Bo samochód jaki chcę kupić to audi 80 (model od '84 do '86), ew. w coupe. Albo jakaś starsza "setka". Nowe autka są też fajne, ale brak im prostoty. Bez systemów wspomagania, które myślą za kierowcę. A w najnowszym classic auto jest obszerny artykuł o mercedesie 300SL. Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń skończyło 50 lat.

Zgadzam się, nowe auta są fajne.. ale to już nie klasyka
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:45   #1108
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
O, moje klimaty Dostać motor za zdaną maturę... zazdroszczę. Ale jak czytam jakie wynalazki chcecie mieć to czuję się dziadkiem. Bo samochód jaki chcę kupić to audi 80 (model od '84 do '86), ew. w coupe. Albo jakaś starsza "setka". Nowe autka są też fajne, ale brak im prostoty. Bez systemów wspomagania, które myślą za kierowcę. A w najnowszym classic auto jest obszerny artykuł o mercedesie 300SL. Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń skończyło 50 lat.
Tylko najpierw trzeba tą maturę zdać No co kto lubi tak naprawdę, jeden uwielbia nowe samochody a drugi te nieco starsze imo przy wyborze samochodu stawia się na mobilność, wygodę, spokojną głowę (aby nie rozwalało się wszystko po kolei, mój brat ma 23 letnią bmw e34, facet od którego kupił zapewniał, że tylko lać i jeździć, a co wyszło? po miesiącu od kupna trzeba było zmieniać klocki, wymieniać świecę i montować 2 przednie wahacze bo łomotało, może taki facet co zataił, ale ogólnie samochód poszedł na warsztat i wszystko wydawało się okej, więc może to kwestia pecha?a bestia chla 10l po mieście, więc też chłonie trochę kasy, a co chwilę coś trzeba wymieniać) i chociażby z tego aspektu stawiam na nowsze samochody do max 11 lat użytkowania, żeby właśnie nie było tego typu problemów, ale tak jak już mówiłam- co kto lubi starsze samochody mają coś w sobie takiego, taki detal który jednak pokazuje, że samochód może i jest stary ale dobrze się trzyma i ma ten swój charakter, to właśnie lubię jeśli chodzi o starsze auta
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2012-09-03 o 15:46
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:45   #1109
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jeździłem praktycznie samymi samochodami bez wspomagania, ale miałem też okazję i tej "pomocy" spróbować. Wnioski - lepiej mieć bez. W audi czy VW nigdy nie widziałem problemu ze skrętem, nawet w miejscu. A wystarczy ledwo ruszyć i nawet nie czuć że nie ma wspomagania. Za to jak się pompa zepsuje, czy cośkolwiek z systemu... Wtedy do skręcania trzeba dwóch bo jest tak ciężko. A jeszcze do samochodów... Ew. BMW serii 5 albo 7, ze wskazaniem na 7 Zresztą duże audi też mi się podobają. Z nowych - najnowsze S8. A czy zrobią wersję RS to nie wiem. Za to co jakiś czas widuję R8 z czego jestem niezwykle zadowolony
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:45   #1110
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość

Komfort ogromny, to prawda, moim zdaniem Audi są samochodami bardzo eleganckimi, z wyglądu takie subtelne i takie dosadne aż, no ja na Audi mogłabym się patrzeć i patrzeć, nie ma dla mnie limitu a dźwięk silnika... muzyka dla moich uszu Za 2 miesiące mój ukochany kupuje sobie a6 i ciągle mi mówi, że nauczy mnie jeździć tak bardzo dobrze kocham jeździć ale nie wiem czy tak lekko do tego podejdę, będę się bała ciągle że coś rozwalę czy coś, psuja jestem straszna
mogłam odkupić od szwagra audi... byłam głupia no wlasnie, są eleganckie


ja sie boję prawka
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.