Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 18:18   #1831
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też zawsze czytam metki. Mam lekkiego bzika na tym punkcie. No, może troszkę większego niż lekkiego

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------




Przeczytałam do jutra
a ja nie czytam,bo nie mam jakiś materiałów których nie lubię.

od jutra,bo dziś już kupiłam ale coś, co było na mojej musthave liście ,a było praktycznie nie do zdobycia,więc sobie wybaczyłam

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No. Faktycznie nieźle. Zastanawiam się nawet czy nie kupić jeszcze jednego na zapas jutro (o ile jeszcze będzie ta promocja).
Ciężko masz z tą parafiną...
idę sprawdizć co to za krem, bo ja wiecznie potrzebuję czegoś nawilżającego ,a mnie parafina nie zapycha. Nic mnie nei zapycha ,chyba

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Akurat Tally ogólnie ma zawyżone ceny co do jakości.. wszystkiego :/------[/SIZE]

[/COLOR]
To na plus
Ja się nauczyłam od mamy, która w modzie siedzi ze względu na zawód Ona to wystarczy, że spojrzy to już wie czy będzie się w tym dobrze czuła, jaki to materiał, krój itp. Także ten... wybrzydzanie mam po niej
a ja nie wchodzę do Tally bo mają okropną muzykę! Nie mogę wytrzymać, taka głośna i chamska, jak na dyskotece. Kiedy ja się chcę zrelaksować na zakupach

mój dziadek jest z wykształcenia inżynierem włokiennikiem i zawsze jak mu mówię ,że kupiłam sobie coś tam, to od razu pyta:a co to, wiskoza czy coś tam a Twoja mama umie szyć? Fajnie można coś pokombinować jak ma się maszynę, pamiętam,że Anuli kiedyś mama taką spódniczkę ładną zrobiła ja czasem coś działam ręcznie ,zwężałam pare razy sukienki czy spodnie, bo w dużych miastach krawiec jest strasznie drogi, chyba 30zł za podwinięcie jednej nogawki spodni bierze

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Tak apropos kremów,to ja bym chciała,żeby Perfecta zrobiła krem taki jak jest maseczka odżywcza ze słodkich migdałów z miodem pachnie powalająco i moja skóra ją bardzo lubi. Tylko ta forma maseczki jest niewygodna, bo całej nie zużywam na raz,a przy dużych ilościach to wychodzi mało ekonomicznie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:34   #1832
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Ide robić maseczke na kudelki, a jutro do fryzjera. Może wyjdę blondynką

Nieeee, żartuję.

Chcę zrobic sobie kilka naturalnych jasniejszych pasemek, bo te moje wlosy takie smutne, szare są. Na wiosne sie trochę rozjasnię
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:39   #1833
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Przeczytałam do jutra
I ja! hahahah

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No. Faktycznie nieźle. Zastanawiam się nawet czy nie kupić jeszcze jednego na zapas jutro (o ile jeszcze będzie ta promocja).
Ciężko masz z tą parafiną...
Ja bym kupiła

Spoko. Przyzwyczaiłam się do czytania składu zanim kupię

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Akurat Tally ogólnie ma zawyżone ceny co do jakości.. wszystkiego :/
Niestety.... Chociaż to co tam kupowałam ma się nieźle. Al;e zawsze z wyprzedaży. Jak ta koszulka nbędzie kosztować około 30, to ja kupię
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a ja nie wchodzę do Tally bo mają okropną muzykę! Nie mogę wytrzymać, taka głośna i chamska, jak na dyskotece. Kiedy ja się chcę zrelaksować na zakupach
Masz rację...... Ja to myślę inaczej: my jesteśmy zmęczone głośnościa w tally po 10 minutach... A osoby które tam 8 godzin pracują? Przeraża
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:18   #1834
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dzięki
taaa... znowu mi top rozmazał nie wiem, co to ma być... poza tym troszkę płytkę miałam pod koniec pociapaną.
Ale nie tłumaczę się już
no nie wiem właśnie, albo ten top jakiś nie bardzo, albo za krótko czekasz, bo wzorek przede wszystkim musi być dobrze wyschnięty

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Moje pierwsze czerwone mani !!!!!!!!
Urwało mi cycki - wszystko
Namęczyłam się masakrycznie bo dla mnie czerwone mani musi być idealne Do idealności trochę brakuje ale i tak mi urwało
czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
jest bosko, idealnie! jaki numerek miyo?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie coś czerwonego z małym pędzelkiem
Skoro pytasz o coś trochę wiśniowego to przychodzi mi na myśl Ados 511. Kocham tą czerwień, ze słoczami będzie ciężko, ja mam takie zdjęcia klik klik klik
ale trzeba wziąć pod uwagę że ciężko się fotografuje czerwienie. To jest praktycznie dupe Orly Candy Cane Lane, ale jakoś Ados ma to coś pędzelek taki normalny raczej.
Pewnie jeszcze bym coś znalazła, ale z pamięci to ciężko.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość


Fajnie można coś pokombinować jak ma się maszynę, pamiętam,że Anuli kiedyś mama taką spódniczkę ładną zrobiła ja czasem coś działam ręcznie ,zwężałam pare razy sukienki czy spodnie, bo w dużych miastach krawiec jest strasznie drogi, chyba 30zł za podwinięcie jednej nogawki spodni bierze
no
tylko mamie nie zawsze się już chce i muszę nudzić, a jak ma coś innego jeszcze to moje przeważnie na końcu
ale to naprawdę genialna wygoda
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:21   #1835
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;40621368]
Też tak myślałam,ale też zastanawiałam się pomiędzy niebieskim+mgiełka,czerwo nym+mgiełka i tym
Ta mgiełka to na wszystkich czy tylko na kciuku i serdecznym ?[/QUOTE]

to kolor już wybierz sama. Mgiełkę daj na całość, a co!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam, że macie lakiery z MIYO Wszędzie są, tylko nie u mnie.


Zaraz się biorę za piłowanie pazurków. Ale na jaki kształt to już będzie niespodzianka
Mogę Ci wyslać jakbyś kiedyś coś chciała - mam zatrzęsienie MIYO u siebie.
Oho, czekam, co wyjdzie z tego

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
faaajne te stemple Mówisz, ze to w Chińskim Centrum? Czy Chińskim czymś innym... bo nie wiem czy jechać na drugi koniec miasta u siebie i szukać

hmmm mi zasadniczo wszystkie niemal topy stemple rozmazują... taki urok. Kiedyś GR bezbarwny mi nie rozmazywał, ale coś się zmieniło
tak, tak. u Chińczyka były
no ja już myślałam, że z moim topem coś nieteges jest Nawet jak wyschną porządnie, to potrafi się rozmazać.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masz rację...... Ja to myślę inaczej: my jesteśmy zmęczone głośnościa w tally po 10 minutach... A osoby które tam 8 godzin pracują? Przeraża
ja też tego nie rozumiem... jak tam można pracować? W Stradivariusach też czasem tak głośno jest...

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no nie wiem właśnie, albo ten top jakiś nie bardzo, albo za krótko czekasz, bo wzorek przede wszystkim musi być dobrze wyschnięty
sama nie wiem. Kiedyś zrobię próbę i na drugi dzień maznę topem dopiero. Mam Manhattan ProShine..
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:23   #1836
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja też tego nie rozumiem... jak tam można pracować? W Stradivariusach też czasem tak głośno jest...
zauważyłam.... straszne
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:52   #1837
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
zauważyłam.... straszne
a jak kiedyś zaglądałam do Bershki,to puszczali namiętnie piosenkę: dupa dupa dupa. Serio
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 20:03   #1838
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
jest bosko, idealnie! jaki numerek miyo?



Skoro pytasz o coś trochę wiśniowego to przychodzi mi na myśl Ados 511. Kocham tą czerwień, ze słoczami będzie ciężko, ja mam takie zdjęcia
ale trzeba wziąć pod uwagę że ciężko się fotografuje czerwienie. To jest praktycznie dupe Orly Candy Cane Lane, ale jakoś Ados ma to coś pędzelek taki normalny raczej.
Pewnie jeszcze bym coś znalazła, ale z pamięci to ciężko.
Dziękuję
To nie Miyo Miyo w buteleczce jest takie malinowe a na pazurkach wyszło wściekle różowe

Pomalowałam Moulin Rouge

Kurcze fajny ten Ados tylko gdzie ja go znajdę ??

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a jak kiedyś zaglądałam do Bershki,to puszczali namiętnie piosenkę: dupa dupa dupa. Serio
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:16   #1839
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
sama nie wiem. Kiedyś zrobię próbę i na drugi dzień maznę topem dopiero. Mam Manhattan ProShine..
no różnie może być, warto sprawdzić ewentualnie jeszcze technika malowania. Wzorki najlepiej pokrywać szybko i tak jakby tylko po wierchu pędzlem, bez dociskania i maziania.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziękuję
To nie Miyo Miyo w buteleczce jest takie malinowe a na pazurkach wyszło wściekle różowe

Pomalowałam Moulin Rouge

Kurcze fajny ten Ados tylko gdzie ja go znajdę ??
pogubiłam się virtual nie, miyo nie
ale już wiem który Lovely, kojarzę go

u mnie są w takich zwykłych drogeriach czasem. Ale w sumie zmieniają się sezonowo wraz z kolekcjami, a ten już stary...
hmm wiśniowych czerwieni na pewno jest sporo
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:24   #1840
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

muszę się pochwalić,chociaż w sumie nie ma czym odnalazłam film,który widziałam ponad 10 lat temu. Nie znałam tytułu, nie pamiętałam aktorów, tylko mi utkwiła w pamięci strasznie fabuła i tak co jakiś czas myślałam o tym filmie przez te lata,że chciałabym go znowu zobaczyć. I dzisiaj kompletnie przez przypadek trafiłam w necie na pytanie,ktoś też nie znał tytułu i była odpowiedź. I to był on niesamowite. Cieszę się jak głupia
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:30   #1841
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić,chociaż w sumie nie ma czym odnalazłam film,który widziałam ponad 10 lat temu. Nie znałam tytułu, nie pamiętałam aktorów, tylko mi utkwiła w pamięci strasznie fabuła i tak co jakiś czas myślałam o tym filmie przez te lata,że chciałabym go znowu zobaczyć. I dzisiaj kompletnie przez przypadek trafiłam w necie na pytanie,ktoś też nie znał tytułu i była odpowiedź. I to był on niesamowite. Cieszę się jak głupia
niby głupie a radość ogromna ja to nieraz gnębię się czymś czego nie mogę sobie przypomnieć, nie cierpie tego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 20:34   #1842
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no różnie może być, warto sprawdzić ewentualnie jeszcze technika malowania. Wzorki najlepiej pokrywać szybko i tak jakby tylko po wierchu pędzlem, bez dociskania i maziania.
To też zauwazyłam, trzeba zrobić to dużą kroplą i tak żeby pędzelek ledwie musną powierzchnię paznokcia... i o ile jest to do zrobienia przy wzorkach punkrowych, to przy całopaznokciowych niemal niemożliwe...
To chyba główny powód zawieszenia u mnie konada... boję się, ze rozmaże mi to top i będę się tylko wkurzać na paznokcie.. bo nie znoszę takich niedociągnięć u siebie, no psychicznie coś ze mną nie halo i nie wychodzę z takimi tylko maluję od nowa
musze chyba do psychiatry się udać z tymi moimi natręctwami..

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić,chociaż w sumie nie ma czym odnalazłam film,który widziałam ponad 10 lat temu. Nie znałam tytułu, nie pamiętałam aktorów, tylko mi utkwiła w pamięci strasznie fabuła i tak co jakiś czas myślałam o tym filmie przez te lata,że chciałabym go znowu zobaczyć. I dzisiaj kompletnie przez przypadek trafiłam w necie na pytanie,ktoś też nie znał tytułu i była odpowiedź. I to był on niesamowite. Cieszę się jak głupia
to napisz co to za film chociaż
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:44   #1843
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Pomóżcie dziewczyny, bo ja jestem jakaś zacofana...
Dostałam taka gąbkę do twarzy, która jest czymś nasączona i zamknięta w plastikowym woreczku strunowym. Z jednej strony ma taką bardziej szorstką warstwę. Widzialam kiedyś coś podobnego w Rossie, ale ta moja jest chińska i nie ma na niej nic oprócz krzaczków. Co ja mam z nią zrobić
Czy to do mycia twarzy sluży, czy do jakiegoś peelingu? Czy dodatkowo się czymś moczy? Jednorazowo, czy do kilkukrotngo użycia? Nie mam pojęcia, a nie chcę żeby się przeterminowała. Lezy już dość długo. Wlazlam nawet na strone producenta (jedyne co było normalnymi literami anpisane na opakowaniu), ale nie znalazłam tam tego produktu a te, które były, to i tak nie są opisane.

Załączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m 002.jpg (90,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m 003.jpg (123,0 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2013-05-03 o 20:46
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:44   #1844
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To też zauwazyłam, trzeba zrobić to dużą kroplą i tak żeby pędzelek ledwie musną powierzchnię paznokcia... i o ile jest to do zrobienia przy wzorkach punkrowych, to przy całopaznokciowych niemal niemożliwe...
To chyba główny powód zawieszenia u mnie konada... boję się, ze rozmaże mi to top i będę się tylko wkurzać na paznokcie.. bo nie znoszę takich niedociągnięć u siebie, no psychicznie coś ze mną nie halo i nie wychodzę z takimi tylko maluję od nowa
musze chyba do psychiatry się udać z tymi moimi natręctwami..
Ja tak mam jak mi szczególnie na jakimś mani zależy po 20 razy będę zmywała az do skutku Tak było dzisiaj z czerwonym
Się z tym żyje choć zabiera duuuużo czasu
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:46   #1845
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie na czerwono ostatnio Ruby nosiłam i Meteora
eee ale czerwony dobry kolor

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Więcej takich było.....
Ty mi nic więcej nie mów, bom ja biedna jak mysz kościelna na razie
a do tego na bank mojego rozmiaru by nie mieli

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zgadza sie. Masz w 100% rację. Szokuje czasem że szmatka która sprawia wrażenie, ze się po 1 praniu rozleci kosztuje kupę kasy (jak np ta z tally weil)
Ja mam ostatnio tylko takie wrażenia
a jak chcę sobie kupić taką szmatkę na 5 razy noszenia idę na tzw plac i mam za 15 zł i potem nie szkoda mi tego wyrzucić
jeszcze kiedyś w małych sklepikach w moim miasteczku to mieli dobre ciuchy gatunkowo i rozmiar można był znaleźć, a teraz to tylko ciuchy na anorketyczki i ceny szokujące

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie było mnie w domu i jeszcze nie pomalowałam
już pomalowane?


Mgiełka gdzie paznokcie?


Kolejny dzień deszczowy za mną z nudów ciasto upiekłam i nic więcej, obiad z wczoraj miałam
zwariuję jak jutro nie będzie pogody chciałam powiedzieć ocipieję, ale zaraz mi tu skojarzeniami polecicie
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:52   #1846
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a jak kiedyś zaglądałam do Bershki,to puszczali namiętnie piosenkę: dupa dupa dupa. Serio
eeee

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no różnie może być, warto sprawdzić ewentualnie jeszcze technika malowania. Wzorki najlepiej pokrywać szybko i tak jakby tylko po wierchu pędzlem, bez dociskania i maziania.
wiem, staram się je właśnie bardziej zalewać, jak malować po nich.. ale czasem z rozpędu się maźnie.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:57   #1847
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To też zauwazyłam, trzeba zrobić to dużą kroplą i tak żeby pędzelek ledwie musną powierzchnię paznokcia... i o ile jest to do zrobienia przy wzorkach punkrowych, to przy całopaznokciowych niemal niemożliwe...
To chyba główny powód zawieszenia u mnie konada... boję się, ze rozmaże mi to top i będę się tylko wkurzać na paznokcie.. bo nie znoszę takich niedociągnięć u siebie, no psychicznie coś ze mną nie halo i nie wychodzę z takimi tylko maluję od nowa
musze chyba do psychiatry się udać z tymi moimi natręctwami..
no ja tam nie mam problemów z rozmazywaniem jakoś konadowe rzadko robię, ale ręcznych dużo i jakoś nie pamiętam żeby się zdarzyło.
A to raczej normalne, każdy chce mieć pomalowane najdokładniej jak się da
choć oczywiście niestety są osoby które mega niechlujstwa noszą i pokazują światu... to fakt.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 21:00   #1848
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


hmmm dawno do niego nie zaglądałam właśnie...
Czas najwyższy
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość



a ja nie wchodzę do Tally bo mają okropną muzykę! Nie mogę wytrzymać, taka głośna i chamska, jak na dyskotece. Kiedy ja się chcę zrelaksować na zakupach

mój dziadek jest z wykształcenia inżynierem włokiennikiem i zawsze jak mu mówię ,że kupiłam sobie coś tam, to od razu pyta:a co to, wiskoza czy coś tam a Twoja mama umie szyć? Fajnie można coś pokombinować jak ma się maszynę, pamiętam,że Anuli kiedyś mama taką spódniczkę ładną zrobiła ja czasem coś działam ręcznie ,zwężałam pare razy sukienki czy spodnie, bo w dużych miastach krawiec jest strasznie drogi, chyba 30zł za podwinięcie jednej nogawki spodni bierze

Zgadzam się z muzyką... przecież ro się drze na cały sklep. Muszę wrzeszczeć żeby coś powiedzieć do osoby obok :/
Tak, moja mama potrafi szyć Ma ogólną smykałkę do ubrań
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ide robić maseczke na kudelki, a jutro do fryzjera. Może wyjdę blondynką

Nieeee, żartuję.

Chcę zrobic sobie kilka naturalnych jasniejszych pasemek, bo te moje wlosy takie smutne, szare są. Na wiosne sie trochę rozjasnię
Ja też na jutro jestem umówiona, ale tylko na podcinanie grzywki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niestety.... Chociaż to co tam kupowałam ma się nieźle. Al;e zawsze z wyprzedaży. Jak ta koszulka nbędzie kosztować około 30, to ja kupię

Masz rację...... Ja to myślę inaczej: my jesteśmy zmęczone głośnościa w tally po 10 minutach... A osoby które tam 8 godzin pracują? Przeraża
BO czasem idzie wyrwać perełki Swego czasu kupiłam w h&m bluzkę, która jest niezniszczalna (i wiecznie poluję na inne kolory), mimo, że w hm jakość okropnie się pogorszyła
No ja nie wiem jak one wytrzymują...
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a jak kiedyś zaglądałam do Bershki,to puszczali namiętnie piosenkę: dupa dupa dupa. Serio
Haha Ostatnio jak byłam to zszokowałam się, ale leciał jazz

Za to lubię muzykę w empiku, ostatnio M. Manson leciał
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 21:00   #1849
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wiem, staram się je właśnie bardziej zalewać, jak malować po nich.. ale czasem z rozpędu się maźnie.
może w końcu znajdziesz sposób jakiś, albo powód
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 21:02   #1850
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Pomóżcie dziewczyny, bo ja jestem jakaś zacofana...
Dostałam taka gąbkę do twarzy, która jest czymś nasączona i zamknięta w plastikowym woreczku strunowym. Z jednej strony ma taką bardziej szorstką warstwę. Widzialam kiedyś coś podobnego w Rossie, ale ta moja jest chińska i nie ma na niej nic oprócz krzaczków. Co ja mam z nią zrobić
Czy to do mycia twarzy sluży, czy do jakiegoś peelingu? Czy dodatkowo się czymś moczy? Jednorazowo, czy do kilkukrotngo użycia? Nie mam pojęcia, a nie chcę żeby się przeterminowała. Lezy już dość długo. Wlazlam nawet na strone producenta (jedyne co było normalnymi literami anpisane na opakowaniu), ale nie znalazłam tam tego produktu a te, które były, to i tak nie są opisane.

Załączam zdjęcia.
Dobrze, że pokazałaś opisaną po chińsku instrukcję! Dzięki temu wiem co i jak A poważnie to mnie to mega rozbawiło i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 21:32   #1851
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dobrze, że pokazałaś opisaną po chińsku instrukcję! Dzięki temu wiem co i jak A poważnie to mnie to mega rozbawiło i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi


Dla mnie to jest gąbeczka do peelingu chyba

Nie mogłam sie powstrzymac i cyknęłam jeszcze jedną fotkę czerwieni Kurcze wieczorem ten lakier jest jeszcze ładniejszy

I popełniłam zakup chinowski znaczy się chinki 2 capnęłam a miał być ban bo idą niespodzianki ( mam nadzieję ) od Dmki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_001400.jpg (40,3 KB, 46 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-05-03 o 21:35
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 22:11   #1852
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Mgiełko, i co się stało?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 22:17   #1853
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To też zauwazyłam, trzeba zrobić to dużą kroplą i tak żeby pędzelek ledwie musną powierzchnię paznokcia... i o ile jest to do zrobienia przy wzorkach punkrowych, to przy całopaznokciowych niemal niemożliwe...
To chyba główny powód zawieszenia u mnie konada... boję się, ze rozmaże mi to top i będę się tylko wkurzać na paznokcie.. bo nie znoszę takich niedociągnięć u siebie, no psychicznie coś ze mną nie halo i nie wychodzę z takimi tylko maluję od nowa
musze chyba do psychiatry się udać z tymi moimi natręctwami..
całopaznokciowy to kaplica

takie małe paznokciowe natręctwa, oj tam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Za to lubię muzykę w empiku, ostatnio M. Manson leciał
oh yes

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
może w końcu znajdziesz sposób jakiś, albo powód
opracuję jakąś metodę może...

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie mogłam sie powstrzymac i cyknęłam jeszcze jedną fotkę czerwieni Kurcze wieczorem ten lakier jest jeszcze ładniejszy

I popełniłam zakup chinowski znaczy się chinki 2 capnęłam a miał być ban bo idą niespodzianki ( mam nadzieję ) od Dmki
pięknie, no...

szalona!



Music - ostatnio mi się spodobało KLIK I ogólnie lubię ich, super debiut jak dla mnie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 08:02   #1854
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Pomóżcie dziewczyny, bo ja jestem jakaś zacofana...
ja bym strzelała, że to do demakijażu, czy mycia buzi tak ooo na noc. Ale poczekaj, może Dmka coś wymyśli

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Się z tym żyje choć zabiera duuuużo czasu
heheheh

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Mgiełka gdzie paznokcie?
już, zaraz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no ja tam nie mam problemów z rozmazywaniem jakoś konadowe rzadko robię, ale ręcznych dużo i jakoś nie pamiętam żeby się zdarzyło.
A to raczej normalne, każdy chce mieć pomalowane najdokładniej jak się da
choć oczywiście niestety są osoby które mega niechlujstwa noszą i pokazują światu... to fakt.
ale u mnie to nie jest jakieś wielkie niedociągnięcie, u innej osoby pewnie nawet bym nie zauważyła a już na pewno sie nie przejmowała. A u siebie mam od razu zepsuty humor jak mam w tym wyjść na świat, więc wolę zrobić nowe mani. To już o chorobę zakrawa!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Mgiełko, i co się stało?
o lakier chodzi? Bo ja tak to nie mogę go odkręcić!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 08:18   #1855
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Ok bawię się w Alę i mam dużo mani na raz

Na początek zdj 1, 2 coś co mi nie do końca wyszło. GR Paris Color Magic 314 + wzorek. Mało widać było wzorek na zdjęciach od frontu, na żywo bardziej trochę, ale nie do końca tak jakbym chciała.

Zdj 3 to mani które nie dożyło światła dziennego. GR JJ 111. Wszystko fajnie, ale mocno ciągną się te brokaty, glutki takie trochę i ciężko równomiernie brokat rozłożyć. Ale gorszy jest fakt, że brokat odbarwia się od topa chyba... Na wskazującym to widać, brokat ma takie smugi ciemne... (to samo kiedyś zrobiło mi się na tym kolorowych JJ) wygląda jakby brokat był brudny, takie szarobure smugi... fu

Zdj 4 to to co mam obecnie. ChG Ruby Pumps

Zdj 5 to moje nowe nabytki, nie mogłam się pohamować, zwłaszcza, że ten czerwony był ostatni.Piaski Paese. Po 10zł były u nas. Miałam którymś malować od razu, ale mam wyjście dzisiaj i bałam się, ze odpadnie przy myciu głowy np. Paese nie słynie z trwałości niestety.. Ale pokaże niedługo, te dwa kolorki najbardziej mnie urzekły, bo lubię piaski z brokatem, te kremowe mnie tak nie łapią za serce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04802.jpg (41,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04803.jpg (41,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04809.jpg (39,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04816.jpg (36,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04818.jpg (50,3 KB, 47 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 08:29   #1856
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Wstaję a tu idealne paznokcie Mgiełki mnie witają
Mi się za to bardzo podobają paznokcie na 1 i 2 zdjęciu Ten delikatny wzorek jest totalnie w moim guście
3 paznokcie są fajne, ale mnie nie powaliły. Za to czerwone są u Ciebie fenomenem
A lakiery mają śliczne kolory Ale tylko kolory mi się podobają, ponieważ nie przepadam za piaskowym efektem, ale pewnie u Ciebie i tak wywołają ślinotok
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 08:39   #1857
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ok bawię się w Alę i mam dużo mani na raz

Na początek zdj 1, 2 coś co mi nie do końca wyszło. GR Paris Color Magic 314 + wzorek. Mało widać było wzorek na zdjęciach od frontu, na żywo bardziej trochę, ale nie do końca tak jakbym chciała.

Zdj 3 to mani które nie dożyło światła dziennego. GR JJ 111. Wszystko fajnie, ale mocno ciągną się te brokaty, glutki takie trochę i ciężko równomiernie brokat rozłożyć. Ale gorszy jest fakt, że brokat odbarwia się od topa chyba... Na wskazującym to widać, brokat ma takie smugi ciemne... (to samo kiedyś zrobiło mi się na tym kolorowych JJ) wygląda jakby brokat był brudny, takie szarobure smugi... fu

Zdj 4 to to co mam obecnie. ChG Ruby Pumps

Zdj 5 to moje nowe nabytki, nie mogłam się pohamować, zwłaszcza, że ten czerwony był ostatni.Piaski Paese. Po 10zł były u nas. Miałam którymś malować od razu, ale mam wyjście dzisiaj i bałam się, ze odpadnie przy myciu głowy np. Paese nie słynie z trwałości niestety.. Ale pokaże niedługo, te dwa kolorki najbardziej mnie urzekły, bo lubię piaski z brokatem, te kremowe mnie tak nie łapią za serce.
pierwsze genialne, takie gobelionowe trochę
na brokacie rzeczywiście coś jakieś smugi są, ale jakbyś nie powiedziała, to bym uwagi nie zwróciła chyba
RP jest cudowny a na Twoich pazurkach, to już w ogóle
Nabytki cudnie wyglądają
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 09:04   #1858
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wstaję a tu idealne paznokcie Mgiełki mnie witają
Mi się za to bardzo podobają paznokcie na 1 i 2 zdjęciu Ten delikatny wzorek jest totalnie w moim guście
3 paznokcie są fajne, ale mnie nie powaliły. Za to czerwone są u Ciebie fenomenem
A lakiery mają śliczne kolory Ale tylko kolory mi się podobają, ponieważ nie przepadam za piaskowym efektem, ale pewnie u Ciebie i tak wywołają ślinotok
Dziękuję
Wzorek z 1,2 to jeden z moich ulubionych bo świetnie wygląda, tak delikatnie I zawsze wychodzi

Czerwone to fenomenalnie w ogóle wyglądają, u każdego chyba

No mnie mocno intrygowały te piaskowe, więc zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
pierwsze genialne, takie gobelionowe trochę
na brokacie rzeczywiście coś jakieś smugi są, ale jakbyś nie powiedziała, to bym uwagi nie zwróciła chyba
RP jest cudowny a na Twoich pazurkach, to już w ogóle
Nabytki cudnie wyglądają
Ojej dziękuję Na prawdę podobają Wam się te pierwsze
RP to jeden z najcudowniejszych lakierów w ogóle!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 11:43   #1859
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o lakier chodzi? Bo ja tak to nie mogę go odkręcić!
tak, o lakier
boję się teraz używać rozcieńczalnika, na jakimś lakierze którego nie szkoda użyję


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ok bawię się w Alę i mam dużo mani na raz
pierwsze cudne
czerwień - klasyka!
przez Ciebie mam jeszcze większą chęć na migdałki a te piaski coraz bardziej do mnie przemawiają, pokaż je koniecznie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 12:18   #1860
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ok bawię się w Alę i mam dużo mani na raz

Na początek zdj 1, 2 coś co mi nie do końca wyszło. GR Paris Color Magic 314 + wzorek. Mało widać było wzorek na zdjęciach od frontu, na żywo bardziej trochę, ale nie do końca tak jakbym chciała.

Zdj 3 to mani które nie dożyło światła dziennego. GR JJ 111. Wszystko fajnie, ale mocno ciągną się te brokaty, glutki takie trochę i ciężko równomiernie brokat rozłożyć. Ale gorszy jest fakt, że brokat odbarwia się od topa chyba... Na wskazującym to widać, brokat ma takie smugi ciemne... (to samo kiedyś zrobiło mi się na tym kolorowych JJ) wygląda jakby brokat był brudny, takie szarobure smugi... fu

Zdj 4 to to co mam obecnie. ChG Ruby Pumps

Zdj 5 to moje nowe nabytki, nie mogłam się pohamować, zwłaszcza, że ten czerwony był ostatni.Piaski Paese. Po 10zł były u nas. Miałam którymś malować od razu, ale mam wyjście dzisiaj i bałam się, ze odpadnie przy myciu głowy np. Paese nie słynie z trwałości niestety.. Ale pokaże niedługo, te dwa kolorki najbardziej mnie urzekły, bo lubię piaski z brokatem, te kremowe mnie tak nie łapią za serce.

Boooosz miszczu

Jak to piaski no jak a u mnie nie ma
Mgiełka sie chyba uśmiechnę do Ciebie :
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wzorek z 1,2 to jeden z moich ulubionych bo świetnie wygląda, tak delikatnie I zawsze wychodzi

Czerwone to fenomenalnie w ogóle wyglądają, u każdego chyba

No mnie mocno intrygowały te piaskowe, więc zobaczymy


Ojej dziękuję Na prawdę podobają Wam się te pierwsze
RP to jeden z najcudowniejszych lakierów w ogóle!
Wzorki cudne. Tak jak Yen mówi takie gobelinowe RP popełniłam wczoraj a i Meteora też przez Ciebie oczywiście
O kształcie nie wspomnę

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

No i z tego wszystkiego sie nie przywitałam


Halooo dziewczyny w ten piękny wiosenny dzionek
ŚŁoneczko świeci , kwiatki kwitną ptaszki pitolą cudnie jest
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-05-04 o 12:16
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.