Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-15, 10:35   #1
igrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4

Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc


witam,
mam 19 lat i pytanie dotyczace wypadania włosow.
Od pewnego czasu zaobserwowalem ze przeczesujac palcami grzywke [glownie ją], 'wyrywam' przy kazdym takim przeczesaniu okolo 3-5 wlosow. Ponadto codziennie rano robiac nad umywalka fryzurę [troszeczke zelu/lakieru, suszarka, czasami pianka - wszystko Welli z kompleksem Hydro] po skonczonych trudach zerkam na umywalke i na ogol lezy w niej 10-20 wlosow. Szampon stosuje co 2 dni, czasami codziennie, ale zawsze po lakierach itp wieczorem splukuje wode wodą na sen i nie susze suszarką.
Wypadanie tych wlosow nie nasililo sie jakos, raczej trwa constans Zyje raczej bez stresow Ponadto moj ojciec w wieku 45 lat ma duzo wlosow i to nawet nie siwych, moj dziadek tez nie byl lysy, drugi dziadek rowniez, mama i babcie tak samo [w zasadzie jedynie wujek jest lysy, ale nawet nie jestem do niego podobny :p]
Wlosy mam takiej sredniej dlugosci, okolo 4 cm, czasem krotsze. Blond, proste. Zaczalem lykac cynk i Wit a + e.

MOJE PYTANIE BRZMI:
czy powinienem sie niepokoić tymi wypadnietymi wlosami [co mopze byc ich genezą]? czy w moim wieku to raczej norma? Czy za 5 lat bede łysy <?> :p

dziekuje za pomoc
pozdrawiam
igrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 14:21   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

norma jest wypadanie do 100 włosów dziennie,wiec byc moze tylko tak Ci wydaje , ze wypadaja, moze porostu je wyrywasz jak rozczesujesz , rob to wiec delikatniej, byc moze wlasnie przez to ze sa zbyt oblepione, jezeli nie widzisz zbytniego pzrzezedzenia , poprostu nie przejmuj sie tym
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 17:54   #3
igrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

pani grazynko kochana

a czy kosmetyki typu pianka/lakier/zel [uzywam renomowanych firm, o ile wella jest jakas renomą] mocno degeneruja wlosy? pragne zauwazyc ze zawsze na noc je myje z tych swinstw a jak je nakladam na dzionek to nigy nie tak ze wlosy sa posklejane - daje im poodychac...

dziekuje za profesjonalna odpowiedz, pozdrawiam
igrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 21:14   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

wella ta z salonow fryzjerskich , jest profesjonalana firma, i napewno kosmetyki te zawieraja malo szkodliwych skladnikow, natomiast moze jestes na ktorys uczulony i dlatego Twoje wlosy tak dzialaja?
prosze moze zajrzyj do naszego sklepiku Estyl na wizazu, sa tam inne firmy moze cos wybierzesz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 16:41   #5
igrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

a jeszcze jedno pytaniulko z serii hipohondrycznych

ostatnio kupilem gume shockwaves plastik elastik. co pani mysli na jej temat? czy moze byc....hm.....niebezpiecz na ?


pozdrawiam serdecznie
igrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 19:01   #6
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

Mi też wypadają włosy mam 17 lat a włosy wychodzą mi garściami.Boję się że za parę lat będę łysa Zaznaczam że:nie odchudzam się,nie używam żadnych lakierów,żeli,praktycznie wcale ni modeluje włosów,suszarki używam sporadycznie-zazwyczaj zostawiam włosy żeby same wyschnęły,używam dobrych szamponów odżywiających i nic.Są matowe,rozdwojone i wypadają zauważyłam że nawet krótkie włosy przy czubku wgłowy mają rozdwojone końcówki.Co się dzieje?Jak temu zaradzić?Brałam różne witaminy i też nic nie dało
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 20:06   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

nati, szampon nie jest srodkiem odżywiajacym, tylko myjacym, wiec napewno juz masz jeden powód,u Ceibie grę też napewno ma znaczenie gospodarka hormonalna, powinnaś sie pod tym kątem zbadać i zrobić wile innych ,ale to powinien Ci zlecic lekarz dermatolog
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-25, 20:08   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów u 19 letniego meżczyzny... prosze o pomoc

no hmm, ja nie znam tego paltiku elstiku to Ci powinni powiedziec tam gdzie kupiłes
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.