Test obciążeń. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 22:31   #1
Kruszynka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11

Test obciążeń.


Witajcie,

dziś dowiedziałam się, ze istnieje takie coś jak "Test obciążeń".

"Dlaczego Coraz Więcej Polaków Wykonuje Ten Test? Ponieważ w chwili obecnej to jedyny test, który może jednorazowo wykazać obecność wielu Obciążeń Organizmu. W cenie jednego wyjścia do restauracji możemy wykonać „Przegląd Techniczny” całego naszego organizmu, sprawdzić które organy są osłabione, jakie są Przyczyny naszych Dolegliwości oraz skorzystać z pomocy Specjalisty w doborze kuracji oczyszczająco-regenerującej."




Zastanawiam się co to dokładnie za metoda, jak wygląda badanie i konsultacja z lekarzem oraz chciałabym poznać waszą opinię na ten temat. Może któraś z was była na takim badaniu i mogłaby się podzielić wrażeniami? Myślę, czy nie wybrać się na takie badanie, czy po prostu warto.
Kruszynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:11   #2
Szpani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 25
Dot.: Test obciążeń.

Ja też chcę się wybrać do oddziału Bydgoskiego.Na stronie ogólnej są nagrania z wypowiedziami ludzi którzy skorzystali i się leczą .Czasami myśle ,że niektórzy mogą być podstawieni ale przy nasępnej wypowiedzi zmieniam zdanie. Jedno jest pewne po badaniach dostajesz leki i jesli jest cos nie tak to pewnie jedziesz po nastepne lub gdy się skonczą.Potem nastepne badanie i jeszcze jakies leki.Tak wynika z wypowiedzi.Trochę kasy ucieknie plus dojazd do innego miasta.Fajnie by było gdyby ktoś się wypowiedział ,kto już był ,jak to wygląda od środka i jak leczenie.
Szpani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.