oswiadczy sie czy nie ?? :(( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 16:36   #61
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
Hahah "bo lubie" no widze ze lubisz bo nigdy nie dodałas zadnego watku na forum tylko mądżysz sie i pod kazdym postem wypisujesz jakies hamskie nikomu nie potrzebne komentarze . to jest forum dla dojrzałych kobiet a nie takich dzieciaków jak Ty widac ze masz ze soba jakis problem na forum podskakujesz do kazdego a w domu pewnie cichutka i potulna dziewuszka z Ciebie dam Ci dobrą rade nie pyskuj za duzo w internecie bo to ci nie pomoze wyjsc z kompleksów pozdrawiam Pania ktora najwiecej by pyskowała do kolezanek z forum a nawet twarzy na profilowym nie pokaze tylko *upe Moze od tej strony wygladasz kozystniej?? zamykam wonteki zgłaszam Pania powyzej.
Nie przeczytałam nawet całej tej wypowiedzi, to jakiś bełkot. Przeczytaj dzieciaku moje wypowiedzi w tym wątku, byłam dla ciebie miła póki nie wyskoczyłaś z fochem przed chwilą TROLL jesteś i tyle.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

ps: nie zakładam wątku na forum bo nie potrzebuję rad od obcych forumowiczek, od tego mam ludzi w realu Bez pozdrowień.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
A ja zgłosiłam Ciebie.
Ja też zgłosiłam to trolololo
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:39   #62
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

dobrze wiem ze przeczytałas i sama dobrze wiesz ze kazde słowo to prawda na twoj temat jak bys miala znajomych to by cie to nie było ile ty masz lat 15 ? bo na takim poziomie sa twoje wypowiedzi radze ci zalogowac sie raczej na samosie a nie na forum wizaz bo tu rozmawiaja powazne kobiety nie takie pindzie jak Ty
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:41   #63
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
to jest forum dla dojrzałych kobiet a nie takich dzieciaków jak Ty
*dojrzałe kobiety znają swoją wartość i potrafią ocenić relację z własnym facetem i umieją z nim rozmawiać, a nie obcych osób pytają czy facet się oświadczy czy nie

Kochana jak robiłaś w pieluchy to ja już za chłopakami się oglądałam więc uważaj na określenia

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
dobrze wiem ze przeczytałas i sama dobrze wiesz ze kazde słowo to prawda na twoj temat jak bys miala znajomych to by cie to nie było ile ty masz lat 15 ? bo na takim poziomie sa twoje wypowiedzi radze ci zalogowac sie raczej na samosie a nie na forum wizaz bo tu rozmawiaja powazne kobiety nie takie pindzie jak Ty
Cytuję i zgłaszam, coś czuję że szybciej z tego forum wylecisz niż przyszłaś
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:45   #64
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

no własnie ty sie ogladałas bo pewnie zaden nie ogladnoł sie za tobą teraz wyszłas za maz bo złapałas pewnie jakiegos frajera na dzieciaka wybacz ale baby z toim dziwnym charakterem zadko kiedy trafiaja na mezczyne ktory by z nia wytrzymał

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

załoze sie ze prosto w twaz to ani poł słowa by ci z ust nie wyszło w moja strone ale w internecie cos za duzo szczekasz moze w domu Ci sie nikt wyszczekac nie pozwoli ?

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

powiem ci ze wcale mi nie bedzie zal jak usunoł moje konto przynajmniej odetne sie od tego twojego chorego pół swiatka
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:47   #65
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
no własnie ty sie ogladałas bo pewnie zaden nie ogladnoł sie za tobą teraz wyszłas za maz bo złapałas pewnie jakiegos frajera na dzieciaka wybacz ale baby z toim dziwnym charakterem zadko kiedy trafiaja na mezczyne ktory by z nia wytrzymał
Skończyłaś?

Co do pogrubionego to co to jest? Nie znam takiego słowa

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
powiem ci ze wcale mi nie bedzie zal jak usunoł moje konto przynajmniej odetne sie od tego twojego chorego pół swiatka
No usun usun
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:53   #66
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Ciekawe jest to autorko, ze wypowiadajace sie tutaj osoby sa od ciebie starsze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:56   #67
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

hahaha strsze tak tak chyba tylko z wyglądu bo emocjonalnie to zwykle dzieciaki..
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:12   #68
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
hahaha strsze tak tak chyba tylko z wyglądu bo emocjonalnie to zwykle dzieciaki..
No za wygląd z awatara bym ci dała 33 A za styl pisania nie więcej jak 13

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Ale dobrze kończę już z off topem i odpowiem na pytanie zawarte w temacie wątku: Nie, nie oświadczy się. Nigdy
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:37   #69
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Jeju, ja tu serio podeszłam do problemu a tu się okazuje, że pisała to jakaś mentalna 13-latka, to takie smutne

autorko, z twoich aktualnych postów wynika, że jesteś jeszcze psychicznie baaaaardzo dziecinna. Ciesz się może, że twój chłopak zwleka z oświadczynami xD
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:45   #70
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

ojjojoj bo zaraz sie rozpłacze
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 20:55   #71
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

zamknięcie, tak bedzie najlepiej


aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.