Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-09, 19:22   #1141
fenomenolog
Przyczajenie
 
Avatar fenomenolog
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Włoski brwi rosnące w dół

Ciężka sprawa. Też nosiłam grzywkę i nie wpłynęła ona w ogóle na kształt moich brwi. Może idź do kosmetyczki, żeby Ci coś doradziła? Wiesz, Twoje brwi wcale nie wyglądają dla osoby postronnej dramatycznie, ale może uda Ci się coś z nimi zrobić.
__________________
---------------------------------
JemyWeDwoje!
www.facebook.com/JemyWeDwoje
www.jemywedwoje.blogspot.com
fenomenolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 20:55   #1142
zuzia600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 15
brwi a regulacja

Hej.
Mam pytanie: jak wyregulować ewentualnie malować takie brwi?
Niedobrze sie z nimi czuje, są takie 'szalone'. Rodzina mowi ze to atut, a ja boje sie je wyregulować, gdyż możliwe ze to jedyne co ładnego na twarzy mam : /. Regulacja taka podstawowa, w sensie od skrzydelka nosa itd. na mnie sie nie sprawdzi, bo wtedy wygladam jak idiota Poza tym, jestem taka złotowłosa, więc moje ciemne brwi i tak wyglądają dziwnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20141109_205149.jpg (63,8 KB, 76 załadowań)
zuzia600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 22:15   #1143
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: brwi a regulacja

skrócić od strony nosa. najlepiej u kosmetyczki.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 22:26   #1144
PolaKiss
Przyczajenie
 
Avatar PolaKiss
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: brwi a regulacja

ja też poleciłabym najpierw wizytę u kosmetyczki, sama przed lustrem za takie brwi bym się nie zabierała.
PolaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 22:48   #1145
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Włoski brwi rosnące w dół

Moja kuzynka jest początkująca kosmetyczką, póki co mi doradziła podcinanie opadających włosków i delikatne zapuszczenie nowych. Może z większą ilością włosia coś nam wyjdzie.

Btw czy to prawda z tym wyrywaniem włosków w 'dobrym' kierunku? Pytam z ciekawości bo u mnie efektów brak
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 23:56   #1146
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brwi a regulacja

Na pierwszy rzut oka widac, ze brwi nalezy wyregulowac od strony nosa . Udaj sie do doswiadczonej kosmetyczki (10-20zl w zaleznosci od miasta), a potem po prostu usuwaj odrosty. Masz bardzo ladny ksztalt brwi, po wyregulowaniu i pomalowaniu ich beda idealne!
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 15:27   #1147
talaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cześć
Mam problem z brwiami, mam nadzieję, że pomożecie .
Kilka dni temu byłam u kosmetyczki, by wyregulowała mi brwi, jednak nie jestem zadowolona z efektu. Moim zdaniem są nierówno wyskubane, a jedna z nich jest cieńsza od drugiej.
Zapuszczałam prawie rok brwi, by sobie je ładnie wyregulować, a mam wrażenie, że wszystko poszło na marne.
Chciałabym poznać opinię osoby "z zewnątrz" czy przypadkiem nie przesadzam i wszystko jest w porządku.
Wrzucę zdjęcia jeszcze z poprzedniej regulacji, która teraz z perspektywy czasu wydaje mi się najlepsza.

zdj.1 - po pierwszej regulacji
zdj.2 - bez regulacji
zdj.3 - po ostatniej regulacji...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC250127c.jpg (94,1 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2001.jpg (136,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141111_011019.jpg (61,2 KB, 121 załadowań)
talaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 16:22   #1148
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez talaja Pokaż wiadomość
Cześć
Mam problem z brwiami, mam nadzieję, że pomożecie .
Kilka dni temu byłam u kosmetyczki, by wyregulowała mi brwi, jednak nie jestem zadowolona z efektu. Moim zdaniem są nierówno wyskubane, a jedna z nich jest cieńsza od drugiej.
Zapuszczałam prawie rok brwi, by sobie je ładnie wyregulować, a mam wrażenie, że wszystko poszło na marne.
Chciałabym poznać opinię osoby "z zewnątrz" czy przypadkiem nie przesadzam i wszystko jest w porządku.
Wrzucę zdjęcia jeszcze z poprzedniej regulacji, która teraz z perspektywy czasu wydaje mi się najlepsza.

zdj.1 - po pierwszej regulacji
zdj.2 - bez regulacji
zdj.3 - po ostatniej regulacji...
Wg mnie druga regulacja bardziej udana, jednak troszkę brwi się różnią. Ale nie jest źle!
Jeśli czujesz się na siłach możesz spróbować sobie wyczarować idealne brwi z Ewą
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 21:20   #1149
martynq00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Re: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Poleciłaby mi ktoras z was jakis sprawdzony wosk do depilacji brwi? Mam juz dosc malych wloskow i codziennego wyrywania peseta
martynq00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:37   #1150
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

ciekawa jestem jak teraz wyglądają brwi
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 13:58   #1151
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Co zrobić z moimi brwiami? (zdjęcie) - Henna brwi pomoże?

ja henne polozylabym dopiero po wyregulowaniu, nie ma co podkreslac jesli nie jest idealne, a jednak po brwiach to od razu widac
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 21:52   #1152
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Henny nie powinno sie aplikowac po regulacji. Moze to spowodowac jeszcze wieksze podraznienie.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 13:51   #1153
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez talaja Pokaż wiadomość
Cześć
Mam problem z brwiami, mam nadzieję, że pomożecie .
Kilka dni temu byłam u kosmetyczki, by wyregulowała mi brwi, jednak nie jestem zadowolona z efektu. Moim zdaniem są nierówno wyskubane, a jedna z nich jest cieńsza od drugiej.
Zapuszczałam prawie rok brwi, by sobie je ładnie wyregulować, a mam wrażenie, że wszystko poszło na marne.
Chciałabym poznać opinię osoby "z zewnątrz" czy przypadkiem nie przesadzam i wszystko jest w porządku.
Wrzucę zdjęcia jeszcze z poprzedniej regulacji, która teraz z perspektywy czasu wydaje mi się najlepsza.

zdj.1 - po pierwszej regulacji
zdj.2 - bez regulacji
zdj.3 - po ostatniej regulacji...

Według mnie brwi są STRASZNIE krzywe i nierówno wyskubane i dla mnie rzuca się to w oczy... Proponuję kupić cień do brwi i kredkę dzięki czemu sama nadasz kształt brwiom (ta prawa nie jest zła, ale lewa...) Ale nie martw się trochę kredki i cienia i będzie dobrze!

I nie, nie przesadzasz.
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 16:03   #1154
talaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wg mnie druga regulacja bardziej udana, jednak troszkę brwi się różnią. Ale nie jest źle!
Jeśli czujesz się na siłach możesz spróbować sobie wyczarować idealne brwi z Ewą
Dzięki za link, ale sama to raczej nie czuję się na siłach i nawet nie wiem czy jest sens próbować.

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Według mnie brwi są STRASZNIE krzywe i nierówno wyskubane i dla mnie rzuca się to w oczy... Proponuję kupić cień do brwi i kredkę dzięki czemu sama nadasz kształt brwiom (ta prawa nie jest zła, ale lewa...) Ale nie martw się trochę kredki i cienia i będzie dobrze!

I nie, nie przesadzasz.
Boję się, że sobie tak pomaluję, że będzie wyglądało to strasznie nienaturalnie.
Wiem, że na pewno wybiorę się do innej kosmetyczki, ale muszę poczekać aż trochę te brwi odrosną, a z drugiej strony nie chcę znowu czekać bardzo długo i przez ten czas znów mieć nieporządek na brwiach. I boję się, że jak znów pójdę do innej kosmetyczki to mi jeszcze gorzej zrobi.
Powiem, że nawet nie wiem jak się za to zabrać. Czy sama wyrywać sobie dół, by w miarę to okiełznać a zostawić jakieś dwa-trzy rzędy by odrastały, czy ogóle nic nie ruszać?
talaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 07:32   #1155
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez talaja Pokaż wiadomość
Dzięki za link, ale sama to raczej nie czuję się na siłach i nawet nie wiem czy jest sens próbować.



Boję się, że sobie tak pomaluję, że będzie wyglądało to strasznie nienaturalnie.
Wiem, że na pewno wybiorę się do innej kosmetyczki, ale muszę poczekać aż trochę te brwi odrosną, a z drugiej strony nie chcę znowu czekać bardzo długo i przez ten czas znów mieć nieporządek na brwiach. I boję się, że jak znów pójdę do innej kosmetyczki to mi jeszcze gorzej zrobi.
Powiem, że nawet nie wiem jak się za to zabrać. Czy sama wyrywać sobie dół, by w miarę to okiełznać a zostawić jakieś dwa-trzy rzędy by odrastały, czy ogóle nic nie ruszać?

Ciężko mi Tobie coś poradzić, ale powiem tak: lewa brew wygląda całkiem dobrze, więc na niej się wzoruj jeśli chodzi o prawą brew. Z lewej wyrywaj tylko te włoski i TYLKO na dole, które ewidentnie nie pasują, czyli są poniżej linii brwi, którą aktualnie masz. A jeśli chodzi o malowanie brwi to wybierz kolor zbliżony do Twojego lub ciut jaśniejszy (nigdy czarny!), delikatniejszy efekt osiągniesz cieniem do brwi. (szczególnie powinnaś go używać, na górze prawej brwi, gdzie zaczyna się zwężać) Efekt nie powinien być sztuczny, ale wiadomo musisz się trochę wprawić, ale to naprawdę jest proste Trzymam kciuki!
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 13:19   #1156
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

talaja - co do malowania brwi popróbuj w domu, na spokojnie Ja mam baardzo jasne brwi i jak widziałam dziewczyny, które poprawiają w ten sposób brwi myślałam, że będę wyglądać tragicznie ale spróbowałam i byłam pozytywnie zaskoczona! Teraz nawet hennę żelową sama sobie robię gdzie jeszcze nie tak dawno nawet bym o tym nie pomyślała
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 19:37   #1157
pawel78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Ratowanie brwi

Witam, z góry przepraszam za zły dział ale nie wiedziałem gdzie o to zapytać

Więc od początku, jak byłem młodszy wpadłem na bardzo genialny pomysł (). Mianowicie zauważyłem że prawa brew mi bardziej odstaje od lewej, więc wziąłem nożyczki i ją przyciąłem... Minęło parę lat i konsekwencje są takie jakich się można było spodziewać. Na dodatek wyrwałem pensetą parę grubych włosków licząc że gdy zacznął odrastać uda mi się coś z nimi zrobić :/

Stąd moje pytanie do was dziewczyny, czy da się to jeszcze jakoś odratować i co powinienem zrobić? Zdjęcie w załączniku.

Z góry dziękuje za poświęcony mi czas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20141207_002.jpg (28,9 KB, 81 załadowań)
pawel78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 15:14   #1158
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: Ratowanie brwi

Hej.

Przede wszystkim dobrze byłoby jakbyś zamieścił zdjęcie, na którym Twoja twarz jest rozluźniona a czoło nie napięte aż tak mocno, bo po takim zdjęciu, na którym wyraźnie unosisz brwi, które jest maksymalnym, niewyraźnym zbliżeniem, tak na prawdę niewiele można zobaczyć i ocenić ich realny stan pod względem kształtu, który Cię, jak piszesz, nie satysfakcjonuje.

Na tyle, co da się wypatrzyć ze zdjęcia, to polecałabym przede wszystkim nie tykać brwi, definitywnie pożegnać się z woskiem czy pęsetą, stosować odżywkę i pozwolić im odrosnąć. Przeciętnie brwi odrastają od 6-8 tygodni, jeśli nie ma podłoża chorobowego do np. nadmiernego wypadania bądź nie ma problemów skórnych, które stopują wzrost. Można go jednak przyśpieszyć stosując drogeryjne odżywki tj:

  • Ardell Brow & Lash Growth Accelerator Treatment Gel
  • Anastasia Brow Enhancing Serum
  • RevitaBrow - brow conditioner.
Albo zrobić swoją odżywkę mieszając ze sobą następujące oleje - olej rycynowy, olejek ze słodkich migdałów, żel aloesowy 100% i smarować co wieczór na noc przed snem.

Później, gdy brwi odrosną można udać się do wizażysty, który specjalizuje się w regulacji brwi męskich (często dostępny w dobrych salonach fryzjerskich, męskich) i wspólnie dobrać satysfakcjonujący kształt.

Pozdrawiam


__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 16:51   #1159
pawel78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Ratowanie brwi

Chodzi mi tylko o wewnętrzną stronę prawej brwi. To znaczy czy jest jakiś sposób aby sprawić że byłyby cieńsze i dałyby się układać :/

Na zdjęciu może aż tak nie widać ale na żywo wygląda tragicznie

Edytowane przez pawel78
Czas edycji: 2014-12-10 o 16:56
pawel78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 19:18   #1160
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: Ratowanie brwi

Rzeczywiście. Na zdjęciu nie widać.
Polecałabym wybrać się do profesjonalisty, który wyrówna brwi i odpowiednio je wystylizuje.
__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 16:45   #1161
Monteska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Krzywe brwi a henna

Witam .
Jako dzieciak genialnie stwierdziłam, że wyrwę sobie brwi. I niestety, jedną tak załatwiłam, że od tej pory włoski w tym miejscu(nieduży fragment) mi nie odrastają. Jedna brew ma kształt taki jak powinna mieć, a druga jest jakby w pewnym miejscu "ugryziona". Czy dzięki użyciu henny, w miejscu gdzie jest mały ubytek włosków, skóra zabarwi się? Czy tę dysproporcję będzie widać jeszcze bardziej? Co prawda brwi maluję, ale oczywiście nie wygląda to tak naturalnie jak niepomalowane . Chciałam zafarbować włosy na czarno, ale pomalowane na czarno brwi mnie przerażają, dlatego tak zastanawiam się nad henną
Monteska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 18:13   #1162
Extries
Raczkowanie
 
Avatar Extries
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 47
Dot.: Krzywe brwi a henna

Wydaje mi się że henna powinna zakryć ubytek, sama mam bliznę na brwi co ją deformuje w pewnym stopniu (jej kształt) i gdy nakładam hennę nie widzę uwydatnionego ubytku a wręcz przeciwnie, jest to ładnie zakryte i osoby które nie wiedzą nie widzą o jej istnieniu nie dostrzegają jej.
__________________
Extries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 02:20   #1163
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Krzywe brwi a henna

.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-03-01 o 19:41
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 08:17   #1164
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe brwi a henna

henna pewnie zlawie w tym miesjcu, ale tylko na jakis czas, dopoki sie nie zmyje, ja bym polozyla henne tak jak Ci sie podoba i w tym miejscu po porstu domalowywala cieniem, mam podobnie w jedym miejscu dziurke wiec mozna sie przyzwyczaic by o tym pamietac
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:02   #1165
martapom12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Brwi

Mam wielki problem z brwiami. Kiedys wyrywalam brwi z góry, zaczełam jak byłam mała nic nie wiedząc i to błąd. Teraz wygląda to brzydko. Co zrobić jak wyrywac zeby uniesc brwi. Próbuje zapuścic ale włoski kazdy w innym miejscu wygląda okropnie
martapom12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:58   #1166
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Brwi

Musisz być ciepliwa, zapuszczanie brwi to nie ot tak łatwa sprawa..kup olejek rycynowy, smaruj na noc , świetne jest serum przyspieszające wzrost brwi i rzęs z 4 lashes polecam jedno i drugie ma ten sam skład ,jedynie co to końcówka którą nakładasz serum jest inne do jednego i drugiego... Pamiętaj cierliwość popłaca włoski przez pare miesięcy będą rosły jak chciały ,musisz dać im czas , przeczesuj brwi w góre smarując rycyną przy okazji
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 15:23   #1167
Aler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Lekko zgolone brwi...

Witam. Mam pewien problem od jakiegoś czasu, otóż kilka miesięcy temu zrobiłem idiotyczną rzecz, lekko zgoliłem sobie brwi... Oczywiście nie pomyślałem co będzie potem, że będą odrastać i będzie to wyglądać brzydko... Z czasem przy próbie odrastania goliłem znowu, a potem zacząłem te małe rosnące włoski wyrywać pensetą, jednak to na nic... Teraz w przerwie świątecznej zostawiłem to w spokoju, nie ruszałem i zauważyłem, że chyba nie wszystkie włoski odrastają... Nie wiem, może źle widzę i się mylę. Co mam z tym zrobić ? Przecież nie będę cały czas wyrywał i golił tego miejsca... ( Tak wiem, dla mnie... )
Aler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 17:07   #1168
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Lekko zgolone brwi...

Cytat:
Napisane przez Aler Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem od jakiegoś czasu, otóż kilka miesięcy temu zrobiłem idiotyczną rzecz, lekko zgoliłem sobie brwi... Oczywiście nie pomyślałem co będzie potem, że będą odrastać i będzie to wyglądać brzydko... Z czasem przy próbie odrastania goliłem znowu, a potem zacząłem te małe rosnące włoski wyrywać pensetą, jednak to na nic... Teraz w przerwie świątecznej zostawiłem to w spokoju, nie ruszałem i zauważyłem, że chyba nie wszystkie włoski odrastają... Nie wiem, może źle widzę i się mylę. Co mam z tym zrobić ? Przecież nie będę cały czas wyrywał i golił tego miejsca... ( Tak wiem, dla mnie... )
Nie martw sie kazdy z nas kiedys wpadl na rownie glupi pomysl. Na poczatku poradzialbym abys uzbroil sie w cierpliwosc to trwa, wloski musza odrasnac. Musisz wiec na to poczekac kilka tygodni, nie odrosna w ciagu kilku dni, no coz bedziesz wygladac jak wygladasz i moze glupio Ci bedzie tak chodzic ale wyjscia nie masz, jak juz odrosna udaj sie do kosmetyczki niech nada brwiom ksztalt a pozniej sobie bedziesz sam wyskubywal te ktore juz odrosly.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 17:28   #1169
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Lekko zgolone brwi...

Możesz też wcierać olejek rycynowy w miejsca które pozbawiłeś włosków. Dzięki temu włoski odrosną szybciej i tak jak mówi poprzedniczka, jak brwi odrosną udaj się do kosmetyczki w celu nadania pożądanego kształtu.
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 19:46   #1170
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Straszne brwi na pomoc!

mam okropne brwi-
po przejściach wielokrotnie żle depilowane, wyrywane .
prawa brew nawet ładnie się układa i rośnie natomiast lewa to jakiś koszmar.włoski kręcą się rosną pod dziwnymi kątami i lewa brew jest zupełnie inna niż prawa, ma dużo luk.
Gdzie powinnam postarać się je zapuścić
czy można by było je poprawić makijażem pernamentym?(ale żeby był naturalny efekt?metoda włoskowa?)czy już tylko przeszczep może to uratować?
lubię grube brwi niestety nigdy takich nie miałam i jeszcze zmasakrowałam to co miałam....słabo już odrastają jeśli w ogóle pomimo minoxidilu i innych cudów. wystarczyło by jednak gdyby lewa była podobna do prawej(prawa też musi się troche zagęścić)

Zdjęcia-mógłby ktoś doświadczony narysować gdzie zapuszczać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3912.jpg (31,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3892.jpg (23,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3891.jpg (29,4 KB, 60 załadowań)
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.