Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 20:33   #1171
biala_czekoladka
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Straszne brwi na pomoc!

Moje brwi też są dziwne, nie martw się. Ja mam tylko połówkę lewej brwi Pięknie to to nie wygląda. Moja rada jest taka przez kilka tygodni nie maltretuj zbytnio swoich brwi pęsetą daj im urosnąć w spokoju. Aby nadać im ładny kształt udaj się do kosmetyczki, możesz zaszaleć i poprosić o hennę brwi ( to jedyny sposób, aby odzyskać moją połówkę brwi, której włoski są niewidoczne). Henna pogrubia brwi i staną się bardziej wyraźne

Edytowane przez biala_czekoladka
Czas edycji: 2015-01-04 o 20:34
biala_czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 20:33   #1172
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Straszne brwi na pomoc!

Ciężko będzie, mi ładnie brwi zaczynają rosnąć po serum do rzęs z l'biotica, tak po miesiącu używania przynajmniej 2-3 razy dziennie widze różnice.
I tak jak poprzedniczka pisała nie wyrywaj ich przez jakiś czas, to miejsce musi się uspokoić i dopiero zaczynają bardziej odrastać, wiem z doświadczenia że to prawda.

A z takiej mojej małej "techniki" której na pewno się nie podejmiesz to przez jakiś czas golić brwi, miałam temat na wizażu o tym a po chyba 5 miesiącach golenia ich mam w miare normalne, twarde ładne brwi, są owszem trochę rzadsze niż kiedyś ale spokojnie moge wyjść z domu bez ich malowania.
Nie, nie wyglądają jak jakieś twarde igły, normalne brwi.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-01-04 o 20:36
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 09:25   #1173
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Straszne brwi na pomoc!

gole te co wystaja bardzo poza łuk

a Ty mówisz żeby cale zgolic???:0

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

a może jakies sugestie gdzie powinny rosnąc wloski na lewej brwi?móglby to ktos narysowac?
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 12:39   #1174
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Straszne brwi na pomoc!

.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-03-01 o 19:36
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 15:16   #1175
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Straszne brwi na pomoc!

Cytat:
Napisane przez angel1717 Pokaż wiadomość
mam okropne brwi-
po przejściach wielokrotnie żle depilowane, wyrywane .
prawa brew nawet ładnie się układa i rośnie natomiast lewa to jakiś koszmar.włoski kręcą się rosną pod dziwnymi kątami i lewa brew jest zupełnie inna niż prawa, ma dużo luk.
Gdzie powinnam postarać się je zapuścić
czy można by było je poprawić makijażem pernamentym?(ale żeby był naturalny efekt?metoda włoskowa?)czy już tylko przeszczep może to uratować?
lubię grube brwi niestety nigdy takich nie miałam i jeszcze zmasakrowałam to co miałam....słabo już odrastają jeśli w ogóle pomimo minoxidilu i innych cudów. wystarczyło by jednak gdyby lewa była podobna do prawej(prawa też musi się troche zagęścić)

Zdjęcia-mógłby ktoś doświadczony narysować gdzie zapuszczać?
Moim zdaniem z Twoimi brwiami nie jest tak źle.
Pierwsze co powinnaś zrobić to kupić sobie grzebyczek do brwi i ciągle je czesać do góry, żeby zaczęły się tak układać. Najpierw w ogóle Cię nie będą chciały słuchać . Przede wszystkim rób to po kąpieli .
Możesz też kupić jakiś żel do brwi, coś co je utrzyma w takiej formie.
Poza tym, dobra kosmetyczka powinna z nich zrobić całkiem fajny kształt, koniecznie bym Ci nałożyła hennę (bo ona też ładnie podtrzyma kształt), to co trzeba to wyrwać, a resztę zapuścić. Na pewno z takimi brwiami bym się nie decydowała na żadne permanentne makijaże, nie ma takiej potrzeby, a zbyt łatwo to spieprzyć .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:10   #1176
marynar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam Was.Zanim wybiorę się do kosmetyczki a niestety nie jest to łatwe (w okolicy tzn miasteczka ciężko o dobrą kosmetyczkę,zaś do większego miasta mam około 70 km)więc może najpierw zapytam tutaj.Od razu dołączam zdjęcia,bo głównie chodzi mi kształt twarzy bo już sama nie wiem czy mam okrągłą/owalną?Z samymi brwiami tzn włoskami nie mam dużych problemów,być może na zdjęciu tak nie widać ale są dość gęste i ciemne tylko zupełnie nie wiem na jaki kształt je regulować.Cały czas wydawało mi się,że są w miarę ok ale teraz myślę,że dają taki "ostry"wyraz twarzy.Może są tutaj dziewczyny które choć troszkę naprowadzą mnie na odpowiedni kształt

Nie są one na zdjęciu równe,ponieważ z depilacją na razie się wstrzymałam.(moja prawa brew jest jakby od strony nosa bardziej "ścięta",ale tak padło światło,faktycznie jest tam parę włosków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez marynar
Czas edycji: 2015-01-07 o 15:19
marynar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:50   #1177
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez marynar Pokaż wiadomość
Witam Was.Zanim wybiorę się do kosmetyczki a niestety nie jest to łatwe (w okolicy tzn miasteczka ciężko o dobrą kosmetyczkę,zaś do większego miasta mam około 70 km)więc może najpierw zapytam tutaj.Od razu dołączam zdjęcia,bo głównie chodzi mi kształt twarzy bo już sama nie wiem czy mam okrągłą/owalną?Z samymi brwiami tzn włoskami nie mam dużych problemów,być może na zdjęciu tak nie widać ale są dość gęste i ciemne tylko zupełnie nie wiem na jaki kształt je regulować.Cały czas wydawało mi się,że są w miarę ok ale teraz myślę,że dają taki "ostry"wyraz twarzy.Może są tutaj dziewczyny które choć troszkę naprowadzą mnie na odpowiedni kształt

Nie są one na zdjęciu równe,ponieważ z depilacją na razie się wstrzymałam.(moja prawa brew jest jakby od strony nosa bardziej "ścięta",ale tak padło światło,faktycznie jest tam parę włosków.
Nie masz okrągłej twarzy, zdecydowanie.
Brwi są bardzo ładne, tylko prawa jest bardziej uniesiona i wyskubana od dołu. Mogłabyś zapuścić włoski na dole tej brwi .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:20   #1178
marynar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziękuje za odpowiedźTak tak wiem,troszkę je korygowałam kredką do brwi bo faktycznie wyskubałam bardziej,a teraz nie regulując parę dni przy lewej jest więcej włosków.Więc twarz owalna?
marynar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 14:06   #1179
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez marynar Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedźTak tak wiem,troszkę je korygowałam kredką do brwi bo faktycznie wyskubałam bardziej,a teraz nie regulując parę dni przy lewej jest więcej włosków.Więc twarz owalna?
owalna
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 01:41   #1180
poli_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
4. Obecnie
5. obecnie podkreślone cieniem w kremie Maybelline


zakupiłam dzisiaj pomadkę Alterry, która jest tak wychwalana. Moze i mi pomoze.. bede smarować nią brwi i rzęsy. Liczę na lekkie zagęszczenie.
O rany, ale masz pięęęęękne brwi!! Gratuluję 'powrotu'. Są naprawdę godne pozazdroszczenia.

Pozdrawiam
poli_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:55   #1181
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 832
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witajcie. Mam duzy problem bo strasznie wypadają mi brwi strony nosa, zostało mi po kilka włosków, ogolnie cały łuk stał się rzadziutki nie wiem co jest przyczyną. Podkreslam brwi brązowym cieniem bo mam ciemne włosy, i sprawia to, że są grubsze, ale jak zmywam ten cień to jest oś strasznego. Kupiłam odzywkę L Biotica i smaruję nią rzęsy i brwi. Czy myslicie, że wykryta anemia, i podwyższona tarczyca mogą mieć coś z tym wspólnego?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 15:25   #1182
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Mi wyszlo ze jak zawijalam wlosy po myciu w recznik to zachodzil mi na brwi i tez zaczely mi sie przerzedzac. Minelo jak zaczelam je omijac
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 13:36   #1183
wopsie
Raczkowanie
 
Avatar wopsie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 32
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Przeszedł Ci ten problem?? Bo teraz ja się z nim borykam :/
wopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 18:12   #1184
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Cytat:
Napisane przez wopsie Pokaż wiadomość
Przeszedł Ci ten problem?? Bo teraz ja się z nim borykam :/
wopsie wykluczył lekarz choroby (np. problemy hormonalne)?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 18:24   #1185
wopsie
Raczkowanie
 
Avatar wopsie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 32
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Robię badania na tarczycę w przyszłym tygodniu
wopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 11:08   #1186
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Niedawno po raz pierwszy (za namową kosmetyczki) zrobiłam lekką hennę na brwi. Mam ciemne włosy a brwi dość jasne, co sprawia, że wyglądam mało wyraziście ;(
Wydawało mi się, że ta zmiana jest na korzyść tylko, że ta henna jakoś krótko się trzymała. Gdzieś po tygodniu już jej nie było widać.
Nie wiem czy powinnam ją dłużej trzymać czy zrobić mocniejszą? Nie chciałabym osiągnąć tandetnego, sztucznego efektu.
Ile u Was trzyma się taka henna?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:12   #1187
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Niedawno po raz pierwszy (za namową kosmetyczki) zrobiłam lekką hennę na brwi. Mam ciemne włosy a brwi dość jasne, co sprawia, że wyglądam mało wyraziście ;(
Wydawało mi się, że ta zmiana jest na korzyść tylko, że ta henna jakoś krótko się trzymała. Gdzieś po tygodniu już jej nie było widać.
Nie wiem czy powinnam ją dłużej trzymać czy zrobić mocniejszą? Nie chciałabym osiągnąć tandetnego, sztucznego efektu.
Ile u Was trzyma się taka henna?
Ja kiedyś poszłam do kosmetyczki z polecenia dziewczyny na fb i pojechałam i zrobiła mi regulacje woskiem a potem poprawiła i nadała kształt peseta i zapytała czy chce hennę a ja hm raczej nie bo brwi mam ciemne a ona tak nalegala to poszłam położyłam się znów i wymieszałam mi kolor czarny i brąz i nałożyła chwile siedziałam krótko bo nie chciałam ostrych i zdjęła z początku brwi a te końce o parę minut dłużej trzymała.Byłam zachwycona poważnie w życiu lepszych brwi nie miałam, zrobiła ładny łuk i taki kwadracik na początku
Zapłaciłam 10 zł a salon jest bardzo elegancki.
Ale krótko się henna trzymała osobiście mi mi lotto bo i tak brwi maluje

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

No i potem dała krem i podkładu trochę.Dziś tez jadę ale nie wiem czy będzie ta sama Pani bo była wtedy w ciąży.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 18:07   #1188
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Dziwne, że najpierw wyregulowała, a później henna. Powinno być na odwrót.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:43   #1189
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Niedawno po raz pierwszy (za namową kosmetyczki) zrobiłam lekką hennę na brwi. Mam ciemne włosy a brwi dość jasne, co sprawia, że wyglądam mało wyraziście ;(
Wydawało mi się, że ta zmiana jest na korzyść tylko, że ta henna jakoś krótko się trzymała. Gdzieś po tygodniu już jej nie było widać.
Nie wiem czy powinnam ją dłużej trzymać czy zrobić mocniejszą? Nie chciałabym osiągnąć tandetnego, sztucznego efektu.
Ile u Was trzyma się taka henna?
Mi też henna się nie trzyma długo około tygodnia, ale robię ją sobie sama w domu + używam pudru do brwi więc różnicy mi to nie robi
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 08:02   #1190
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziwne, że najpierw wyregulowała, a później henna. Powinno być na odwrót.
Wczoraj było na odwrót...
I złe to się skończyło nie było tej kobiety u której byłam i były dwie coś niemiłe starsze panie które mnie wzrokiem mierzyly.
Jedna brew jest cienka druga grubsza dziś idę gdzieś tą jedną poprawić.
I wgl hennę mi dziwną zrobiła bo tamta mi fajnie zrobiła początek od razu z brwiami, nie wiem czy zrozumiecie o co chodzi :p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 13:37   #1191
anielapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar anielapawlowska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Widzę, że nie tylko ja mam odwieczny problem z brwiami (nierówne łuki, brzydko zabarwiona skóra, brak wyznaczonej linii brwi...), trudno trafić na kosmetyczkę, która się przyłoży i zrobi regulację i hennę jak należy, niektóre po prostu nie mają takich umiejętności, a wykonują takie zabiegi, bo salon ma je w ofercie. Teraz chodzę do Fabryki Urody na Świętokrzyskiej i jestem zadowolona, Panie są bardzo dokładne zarówno podczas regulacji jak i uzupełniania henną.
anielapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 17:19   #1192
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam 10 zł a salon jest bardzo elegancki.
Ale krótko się henna trzymała osobiście mi mi lotto bo i tak brwi maluje
Ja też dałam 10 zł za hennę z regulacją. Osobiście wolę wosk niż pesetę. Mam wrażenie, że jest dokładniejsza.
Ja pudru ani cieni nie używałam. Miałąbym problem z dobraniem odcienia.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Mi też henna się nie trzyma długo około tygodnia, ale robię ją sobie sama w domu + używam pudru do brwi więc różnicy mi to nie robi
Oj sama bym się bałą, żeby nie zrobić zle

JAk miałam hennę to widać ją było tylko na włoskach z czego byłam zadowolona. U niektórych widzę, że zamiast tych włosków mają skórę pod brwiami pomalowaną. Sztucznie i brzydko to wygląda.
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 17:30   #1193
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja też dałam 10 zł za hennę z regulacją. Osobiście wolę wosk niż pesetę. Mam wrażenie, że jest dokładniejsza.
Ja pudru ani cieni nie używałam. Miałąbym problem z dobraniem odcienia.


Oj sama bym się bałą, żeby nie zrobić zle

JAk miałam hennę to widać ją było tylko na włoskach z czego byłam zadowolona. U niektórych widzę, że zamiast tych włosków mają skórę pod brwiami pomalowaną. Sztucznie i brzydko to wygląda.
Pudrem krzywdy sobie nie zrobisz bo można rewelacyjnie budować kolor Bardzo długo też używałam cienia ale teraz do cieni nie wrócę.

Używam henny żelowej Refectocil i na pewno dałabyś sobie z nią radę Ona barwi własnie tylko włosy, nie skórę jak zwykła henna.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 17:41   #1194
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Miałam na mysli, że nie wiadomo jak mi wyjdzie jeśli zrobię sama a nie chciałbym się oszpecić

Z doborem koloru też bym miała problem.
Dodam, że mam dość rzadkie brwi niestety ;(
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:18   #1195
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Miałam na mysli, że nie wiadomo jak mi wyjdzie jeśli zrobię sama a nie chciałbym się oszpecić

Z doborem koloru też bym miała problem.
Dodam, że mam dość rzadkie brwi niestety ;(
Nie przesadzajmy Używając np. grafitowej henny nie zrobisz sobie krzywdy. Co innego zabawa z czarną.
Kolor wbrew pozorom nie jest trudno dobrać, trzeba próbować i tyle.
Zawsze możesz zacząć używać odżywki na nie.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:36   #1196
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Pomaga taka odżywka chociaż?
Coś polecasz?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:53   #1197
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Pomaga taka odżywka chociaż?
Coś polecasz?
U mnie sprawdził się Xlash - niby do rzęs ale ładnie wypełnił mi luki w brwiach.
Z tańszych sposobów można spróbować pomadkę Alterry - ją będę dopiero testować.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 22:12   #1198
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja też dałam 10 zł za hennę z regulacją. Osobiście wolę wosk niż pesetę. Mam wrażenie, że jest dokładniejsza.
Ja pudru ani cieni nie używałam. Miałąbym problem z dobraniem odcienia.


Oj sama bym się bałą, żeby nie zrobić zle

JAk miałam hennę to widać ją było tylko na włoskach z czego byłam zadowolona. U niektórych widzę, że zamiast tych włosków mają skórę pod brwiami pomalowaną. Sztucznie i brzydko to wygląda.
Mi najpierw woskiem łapie włoski a potem pęseta
No właśnie ja też lubię i mogę mieć hennę tylko i wyłącznie na brwiach(tak jak mi zrobiła to po raz pierwszy ta kosmetyczka, która teraz jest ma macierzyńskim) a nie pod brwiami i nad jak zrobiła mi wczoraj z wielką łaską i sobie mnie od butów w czoło odgadywały ;/ następnym razem dzwonie tam i pytam kiedy będzie w pracy ta Pani co była w ciąży.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 12:14   #1199
anielapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar anielapawlowska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy Używając np. grafitowej henny nie zrobisz sobie krzywdy. Co innego zabawa z czarną.
Kolor wbrew pozorom nie jest trudno dobrać, trzeba próbować i tyle.
Zawsze możesz zacząć używać odżywki na nie.
Moim zdaniem henna powinna farbować również skórę i tak większość z nas przecież uzupełnia brwi kredką albo cieniem, jeżeli są jasne, albo gdzie nie gdzie ich brakuje. Tylko trzeba robić to umiejętnie, dokładnie nałożona henna może nadać brwiom ładny kształt, ja używam grafitowej w żelu refectocil, najlepsza jaką miałam.
anielapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 16:39   #1200
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez anielapawlowska Pokaż wiadomość
Moim zdaniem henna powinna farbować również skórę i tak większość z nas przecież uzupełnia brwi kredką albo cieniem, jeżeli są jasne, albo gdzie nie gdzie ich brakuje. Tylko trzeba robić to umiejętnie, dokładnie nałożona henna może nadać brwiom ładny kształt, ja używam grafitowej w żelu refectocil, najlepsza jaką miałam.
Jeśli henne robi mi kosmetyczka to miesza zwykłą z żelową i trochę skóra jest zabarwiona choć średnio to lubię bo efekt jest bardziej wyrazisty. To też właśnie zależy od brwi. Bo jeśli jest ich mało czy chcemy nadać kształt to zabarwiona skóra jest ok.
Ale jeśli mamy ładne, pełne brwi to zabarwienie włosów wystarczy w zupełności
Mam dokładnie tą co Ty i też jestem zadowolona bardzo.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.