Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 08:39   #61
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
minerały to minerały, po prostu już z nich wyrosłam, nie będę Ci robić kłopotu, dzięki

a wiesz, że ja nigdy nic nie zamówiłam z ich sklepu? Miałam chyba cały asortyment, ale zawsze ktoś inny kupował
a tym razem w ogóle nic, mnie ta pielęgnacja trochę jednak ogólnie rozczarowała... mam dwa hity włosowe; masła są fajne (jak to masła i tyle...


intensywnie obserwuję ten kremik 100% pure (konkretnie ten: KLIK) i tak: rano, po myciu mydłem i spryskaniu hydro nakładam na całą twarz olej jojoba z kolagenem NTC; to mi się ładnie wchłania i za chwilę na oczy i usta dokładam trochę tego kremu. Wchłania się z czasem jak się spieszę to muszę dłużej tam pomasować i się wchłania
A próbowałaś kiedykolwiek minerałów Lauress? Ja też nie pierwszej młodości, a nie zauważyłam efektu postarzenia- wręcz przeciwnie, a z tego co pamiętam, Anula także podziela moją rozpacz po zamknięciu ich sklepu- z tych samych powodów- po prostu są niezastąpione No ale teraz to już po herbacie
Dzięki za obserwacje- mam go na uwadze wobec tego, obok Purist, ale ten jest korzystniejszy cenowo, zwłaszcza w wersji na noc, a różnica w składzie faktycznie niewielka w porównaniu z wersją pod oczy
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:48   #62
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52947611]A próbowałaś kiedykolwiek minerałów Lauress? Ja też nie pierwszej młodości, a nie zauważyłam efektu postarzenia- wręcz przeciwnie, a z tego co pamiętam, Anula także podziela moją rozpacz po zamknięciu ich sklepu- z tych samych powodów- po prostu są niezastąpione No ale teraz to już po herbacie
Dzięki za obserwacje- mam go na uwadze wobec tego, obok Purist, ale ten jest korzystniejszy cenowo, zwłaszcza w wersji na noc, a różnica w składzie faktycznie niewielka w porównaniu z wersją pod oczy [/QUOTE]
próbowałam Lauresa, ale dawno
może to jest specyfika moich zmarszczek - nawet sephorowe minerały (Dior czy Smashbox już mi się w nich osadzają... baza 100% pure jakoś trochę pomaga...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:57   #63
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
próbowałam Lauresa, ale dawno
może to jest specyfika moich zmarszczek - nawet sephorowe minerały (Dior czy Smashbox już mi się w nich osadzają... baza 100% pure jakoś trochę pomaga...
Dziewczyny, które widziały Cię na żywo, mówiły, że Ty nie masz zmarszczek - rozumiem, że właśnie na tym polega ich specyfika
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:02   #64
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52947938]Dziewczyny, które widziały Cię na żywo, mówiły, że Ty nie masz zmarszczek - rozumiem, że właśnie na tym polega ich specyfika [/QUOTE]

tja, te dziewczyny widziały mnie kilka lat temu
no Anula widziała mnie z rok temu, ale po ciemku i na nietrzeźwo
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:07   #65
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tja, te dziewczyny widziały mnie kilka lat temu
no Anula widziała mnie z rok temu, ale po ciemku i na nietrzeźwo

A propos Anuli- gdzie ona się podziewa- czyżby nie wiedziała, ze już jest nowa część wątku
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:36   #66
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Małgosia nie ma ani jednej zmarszczki, prawdę powiadam W ogóle typ urody taki młodzieńczy, delikatne rysy i niestarzejący, słowiański i bardzo dobra figura. I żadne jej gadanie wynikające ze skromnej natury mnie tu nie zbajeruje. Wiem co i kogo widziałam
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:39   #67
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Małgosia nie ma ani jednej zmarszczki, prawdę powiadam W ogóle typ urody taki młodzieńczy, delikatne rysy i niestarzejący, słowiański i bardzo dobra figura. I żadne jej gadanie wynikające ze skromnej natury mnie tu nie zbajeruje. Wiem co i kogo widziałam
Tak też sobie pomyślałam, że ta "specyfika zmarszczek" ma bardziej złożony charakter
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 10:00   #68
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Małgosiu, używałaś już tej bezolejowej emulsji spf 30 100% pure? możesz coś o niej napisać ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:36   #69
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tja, te dziewczyny widziały mnie kilka lat temu
no Anula widziała mnie z rok temu, ale po ciemku i na nietrzeźwo
nie ściemniaj, nie ściemniaj
Początek "widzenia" był jeszcze całkiem na trzeźwo
to już rok????
matko, trzeba ponowić widzenie
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52948134]
A propos Anuli- gdzie ona się podziewa- czyżby nie wiedziała, ze już jest nowa część wątku [/QUOTE]
Jestem kochana, jestem
Choruję sobie trochę
Lauress jest absolutnie niezastąpiony! Na szczęście na jakies 8 lat mam zapas
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:46   #70
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wszystko sobie zanotowalam dziękuję
to jeszcze zanotuj, jak bedziesz wiedziec sklep Netto, to wejdz i obejrzyj polke z kosmetykami. Oni maja bardzo fajna swoja linie naturalna Aloive. Swego czasu sporo dobrego o niej czytalam( wczesniej mieli Blütezeit, pozniej zniknela i pojawila sie ta nowa). Mialam szampon, to byl czas kiedy szukalam czegos naprawde delikatnego, ale i tak mnie skora swedziala i nie dalam sie szamponowi wykazac. Moze po dluzszym czasie by mi skore glowy uspokoil, ale ja stwierdzilam, ze to musi sie "juz " stac, tak jak stalo sie przy mydle.
Mialam jeszcze oliwke do ciala i pomadki pielegnacyjne. Tak jak w starej serii, tak i w tej sa dwie sztuki i kosztuja pare centow wiecej od rumienkowej pomadki Alterra, wiec pojedyncza wychodzi taniej od Alterra.

https://www.netto-online.de/blog/201...tik-die-wirkt/
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:01   #71
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie pamiętam, ile masz lat - wybacz - ale ja, zdeklarowana fanka minerałów różnej maści musiałam odpuścić po czterdziestce, bo one jednak mają tendencję do postarzania różnie to pewnie bywa w zależności od stanu cery i formuły pudru, no ale jednak. Nawet jeśli bezpośrednio po makijażu jest super, to po kilku godzinach fatalnie osadzają się na skórze podkreślając wiek uwidoczniają się zmarszczki takie, których normalnie wcale jeszcze nie widać
Małgosiu, a jakiego podkładu teraz używasz zamiast minerałów?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 13:35   #72
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Małgosiu, a jakiego podkładu teraz używasz zamiast minerałów?
Żadnego od dawna nie używam. Tylko pudru sypkiego (Kanebo) albo takich z pudernicy, Diora Nude czy różnych MAC
Od wielkiego dzwonu nam jeden podkład tradycyjny. Też Kanebo, to wszystko nienaturalne oczywiście, mam nadzieję, że mnie nie pogonicie ale szczerze nie widzę opcji, żeby przez te wszystkie warstwy mojej pielęgnacji jakiś syf się przedostał mi do organizmu

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie ściemniaj, nie ściemniaj
Początek "widzenia" był jeszcze całkiem na trzeźwo
to już rok????
matko, trzeba ponowić widzenie
Ano trzeba, zanim ja znów zapadnę w sen zimowy....

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małgosiu, używałaś już tej bezolejowej emulsji spf 30 100% pure? możesz coś o niej napisać ?
Tak, używam jej czasem.
Jest zaskakująco dobra. Jeśli się uwzględni kilka rzeczy: filtry są trudne w aplikacji, a mineralne to już w ogóle.
Trzeba dobrze skórę zagruntować, bo sam krem jest rzadki jak woda i strasznie szybko zasycha. Bardzo wydajny, nie da się go dużo nałożyć. Pokrywa twarz taką cieniutka warstwą, jakbym się krzemionką upudrowała, bardzo ładnie to wygląda i jest suche w dotyku.
Odrobinę mnie też rozjaśnia. Ale nawet pudru na wierzch już nie trzeba.
Tylko, jak mówię, trzeba szybko z nim, bo mogą zostać smugi.

Ja specjalnie wzięłam bezolejowy, bo wiadomo, oleje oksyduja na słońcu zmieszane z minerałami. Oprócz tam kilku. Min. jojoba daje radę. Więc jak mam na dzień tą mieszankę jojoba+ntc to potem lecę tylko tym filtrem.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Małgosia nie ma ani jednej zmarszczki, prawdę powiadam W ogóle typ urody taki młodzieńczy, delikatne rysy i niestarzejący, słowiański i bardzo dobra figura. I żadne jej gadanie wynikające ze skromnej natury mnie tu nie zbajeruje. Wiem co i kogo widziałam
Ha ha ha
Mój mąż, bywały w świecie, twierdzi stanowczo, że wyglądam jak rdzenna ludność Finlandii więc nie wiem, jak z tą słowiańską urodą ale dziękuję za komplement
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:46   #73
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Ano trzeba, zanim ja znów zapadnę w sen zimowy....



to może w większym gronie

Cytat:
Tak, używam jej czaseo.
Jest zaskakująco dobra. Jeśli się uwzględni kilka rzeczy: filtry są trudne w aplikacji, a mineralne to już w ogóle.
Trzeba dobrze skórę zagruntować, bo sam krem jest rzadki jak woda i strasznie szybko zasycha. Bardzo wydajny, nie da się go dużo nałożyć. Pokrywa twarz taką cieniutka warstwą, jakbym się krzemionką upudrowała, bardzo ładnie to wygląda i jest suche w dotyku.
Odrobinę mnie też rozjaśnia. Ale nawet pudru na wierzch już nie trzeba.
Tylko, jak mówię, trzeba szybko z nim, bo mogą zostać smugi.

Ja specjalnie wzięłam bezolejowy, bo wiadomo, oleje oksyduja na słońcu zmieszane z minerałami. Oprócz tam kilku. Min. jojoba daje radę. Więc jak mam na dzień tą mieszankę jojoba+ntc to potem lecę tylko tym filtrem.

Ja zaprawiona w bojach filtrowych jestem ciekawa byłam tylko czy rzeczywiście jest taka cienka jak piszą internety Mnie niestety, jak się ostatnio okazało, oleje nie służą. Robiłam już ileś tam podjeść do różnych mieszanek i efekt jest zawsze ten sam - podrażnienie,a po paru dniach zanieczyszczenie cery
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:13   #74
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
[/COLOR]to może w większym gronie




Ja zaprawiona w bojach filtrowych jestem ciekawa byłam tylko czy rzeczywiście jest taka cienka jak piszą internety Mnie niestety, jak się ostatnio okazało, oleje nie służą. Robiłam już ileś tam podjeść do różnych mieszanek i efekt jest zawsze ten sam - podrażnienie,a po paru dniach zanieczyszczenie cery
a Ty też z Wawy?

co to znaczy cienka w opisie emulsji? że słaba?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 16:39   #75
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A ja nie mam facebooka i ni mom jak się zapisać a tak może bym się wyrobiła z czasem
Nie trzeba się zapisywać na fb - już Ci podaję info:
Totomato, przy ul. Pięknej 28/34 w Warszawie, w sobotę – 3.10.2015 r. września, godz.: 14:00 – 19:00
Ja będę raczej wczesnym popołudniem, bo o 19.00 kąpię moje baby


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też się zapisałam, ale nie wiem, jak mi wyjdzie z czasem
Spróbuj Będę wypatrywać fińskiej bezzmarszczkowej blondynki

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Wklejam całe info na temat premiery nowej marki kosmetycznej Zuii. Własnie odkryłam, że wizaż ma tam patronat medialny, więc nikt nie powinien mnie oprotestowywać, że coś tu promuję


Pragniesz, by ktoś wykonał Ci profesjonalny, zdrowy makijaż na sobotni wieczór?

Zwracasz uwagę na to, co nakładasz na swoją skórę?

Cenisz kosmetyki naturalne?

Jeśli choć jedna Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – musisz być z nami 3 października w Totomato!

Zapraszamy na premierowe spotkanie z naturalnym makijażem kwiatowym Zuii Organic!

W programie imprezy:

 Profesjonalny makijaż wykonany kosmetykami Zuii Organic - dla wszystkich, którzy zapragną ujrzeć swoje naturalne piękno w nowym wydaniu

 Porady doświadczonej stylistki – Moniki Mirowskiej: jak podkreślić atuty sylwetki – z udziałem bogatych zasobów butiku Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion

 Konsultacje w temacie naturalnych składów kosmetyków organicznych, połączone z możliwością ich testowania

 Smakowite, zdrowe przekąski od Totomato

 Konkursy z nagrodami i niespodzianki – m.in. konkurs na najlepszą stylizację z makijażem ZUII i ubraniami Brooklyn Exchange

Wszystkie atrakcje oferujemy Gościom bezpłatnie.

Przyjdź… i wyjdź naturalnie odmieniona!

Zapraszamy do Totomato, przy ul. Pięknej 28/34 w Warszawie, w sobotę – 3.10.2015 r. września, godz.: 14:00 – 19:00

Na imprezę zapraszają:

Aromeda Sp. z o. o. – producent kosmetyków naturalnych oraz wyłączny dystrybutor ZUII Organic w Polsce

Totomato – sklep ekologiczny, restauracja i kawiarnia stworzona z pasji do zdrowego jedzenia i zdrowego trybu życia

PATRONAT MEDIALNY: Wizaż.pl
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 16:47   #76
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny z DE, jak by ktoras jeszcze nie wiedziala, to w tym tygodniu jest 20% na Welede w Rossmannie.
ja bylam, ale Weledy nie kupilam, za to skusilam sie na maslo do stop Kneipp. Juz mialam je dawno wyporbowac. Ok kosmetyki Kneipp, nie do konca sa naturalne, ale wiele z nich ma godne sklady.
Pomyslalam sobie, ze jak wykoncze drugie opakowanie kremu do stop od Martina Gebhardt ( mam ten tlustawy masciowaty), to wyporbuje wkoncu ten Kneipp, bo on tez ma zapobiegac grzybicy, a jak by nie bylo jest tanszy, ma wieksza pojemnosc i dostepny stacjonarnie pod nosem
wczoraj oczywiscie z ciekawosci go uzylam i zdziwienie, bo on masciowaty nie jest. Zbity niby jak maslo, a jednak lekki. Czy stopom sklonnym do wysychania i rogowacenia wystarczy? ( ma miec 10% mocznika) to sie okaze, ale najpierw zuzyje do konca MG

http://shop.kneipp.de/fussbutter-rin...-rosmarin.html

sklad bardzo, bardzo mimo ze to nie kosmetyk naturalny, albo?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:18   #77
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Spróbuj Będę wypatrywać fińskiej bezzmarszczkowej blondynki


no spróbuję, umówiłam się przed południem w Złotych z koleżanką, może ją zaciągnę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:34   #78
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Yyy, może się zagalopowałam z tą słowiańską urodą, ale jaka właściwie jest definicja takiej urody Mhm mi się w każdym razie kojarzy z Polką i tyle
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:36   #79
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a Ty też z Wawy?

co to znaczy cienka w opisie emulsji? że słaba?
Tak i nawet mialam przyjemnosc spotkac sie z Anula



Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie trzeba się zapisywać na fb - już Ci podaję info:
Totomato, przy ul. Pięknej 28/34 w Warszawie, w sobotę – 3.10.2015 r. września, godz.: 14:00 – 19:00
Ja będę raczej wczesnym popołudniem, bo o 19.00 kąpię moje baby


Dzieki
Fajnie, moze uda mi sie wpasc na chwilke
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 17:37   #80
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żadnego od dawna nie używam. Tylko pudru sypkiego (Kanebo) albo takich z pudernicy, Diora Nude czy różnych MAC
Od wielkiego dzwonu nam jeden podkład tradycyjny. Też Kanebo, to wszystko nienaturalne oczywiście, mam nadzieję, że mnie nie pogonicie ale szczerze nie widzę opcji, żeby przez te wszystkie warstwy mojej pielęgnacji jakiś syf się przedostał mi do organizmu

Ja też ciągle mam Smashboxa Halo Hydrating, bo pięknie mi rozpromienia i rozjaśnia buzię. Nie wiem, wygląda bardziej przejrzysto i tak jakoś witalnie. Za to osadza mi się za parę godzin, ale w porach :-(

Za to ostatnio na nowo odkryłam Bare Minerals Mineral Veil - puder wykończeniowy i to był strzał w 10! Robi mi fotoszopa z buziaka w 5 sekund I buzia się tak nie przetłuszcza. Uwielbiam Z ich podkładu musiałam zrezygnować bo ma w składzie bismuth oxychloride, na który okazało się, że jestem uczulona (a skórę mam ogólnie jak nosorożec).

Ładnie współpracuje z moim podkładem Lauressa. W tym momencie wpadłam na to, co by może połączyć ten Mineral Veil ze Smashboxem, jutro zrobię test
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:46   #81
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
[/COLOR]to może w większym gronie

i to jest plan na medal!
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak i nawet mialam przyjemnosc spotkac sie z Anula





Przyjemność była duża, tylko za krótka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:47   #82
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Yyy, może się zagalopowałam z tą słowiańską urodą, ale jaka właściwie jest definicja takiej urody Mhm mi się w każdym razie kojarzy z Polką i tyle


Matka Polka jestem, pewnie stąd to skojarzenie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak i nawet mialam przyjemnosc spotkac sie z Anula
frakcja warszawska rośnie w siłę

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też ciągle mam Smashboxa Halo Hydrating, bo pięknie mi rozpromienia i rozjaśnia buzię. Nie wiem, wygląda bardziej przejrzysto i tak jakoś witalnie. Za to osadza mi się za parę godzin, ale w porach :-(

Za to ostatnio na nowo odkryłam Bare Minerals Mineral Veil - puder wykończeniowy i to był strzał w 10! Robi mi fotoszopa z buziaka w 5 sekund I buzia się tak nie przetłuszcza. Uwielbiam Z ich podkładu musiałam zrezygnować bo ma w składzie bismuth oxychloride, na który okazało się, że jestem uczulona (a skórę mam ogólnie jak nosorożec).

Ładnie współpracuje z moim podkładem Lauressa. W tym momencie wpadłam na to, co by może połączyć ten Mineral Veil ze Smashboxem, jutro zrobię test
o to musze wypróbować Bare, może coś z tego będzie
ale powiem Wam, że im jestem starsza, tym mniej mnie makijaż upiększa; już o tym pisałam na innym wątku, jak miałam 20 lat to się szpachlowałam, oko, usta, no wszystko musiało być zrobione jak już miałam 3 dychy (pamiętam, że Joa był mały) to przeszłam na krem tonujący, Vichy miał taki Luminous tinted coś tam, zużyłam chyba całą paletę tego potem minerały, wiadomo, a teraz (45+) najlepiej wyglądam zaraz po myciu, no ewentualnie z warstwą oleju+HA; cokolwiek położę na to, mój look się dramatycznie pogarsza a podkłady takie tradycyjne to już w ogóle porażka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:55   #83
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Zuii wyjdzie pewnie drogo, a wygląda ciekawie

Jestem na długim odwyku. Policzyłam, ile wszystkiego mam i zapasy są na długo.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:18   #84
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny czy to o serum Alterry z granatem pisalyscie, że dobre? Czy o innym Alterry? Lub o oleju do twarzy?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:55   #85
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Matka Polka jestem, pewnie stąd to skojarzenie

frakcja warszawska rośnie w siłę

o to musze wypróbować Bare, może coś z tego będzie
ale powiem Wam, że im jestem starsza, tym mniej mnie makijaż upiększa; już o tym pisałam na innym wątku, jak miałam 20 lat to się szpachlowałam, oko, usta, no wszystko musiało być zrobione jak już miałam 3 dychy (pamiętam, że Joa był mały) to przeszłam na krem tonujący, Vichy miał taki Luminous tinted coś tam, zużyłam chyba całą paletę tego potem minerały, wiadomo, a teraz (45+) najlepiej wyglądam zaraz po myciu, no ewentualnie z warstwą oleju+HA; cokolwiek położę na to, mój look się dramatycznie pogarsza a podkłady takie tradycyjne to już w ogóle porażka
Mam prawie 40 i także jestem zdania, że im mniej na buzi, tym lepiej. Dlatego jestem strasznie wybredna jeśli idzie o podkłady Zresztą z pielęgnacją mam podobnie.

Z kolei zamiast zmarszczek bardziej martwi mnie zjawisko "opadania" buzi. Co prawda dają mi dychę mniej, ale i tak powoli zaczynam obserwować to zjawisko, że buzia niby taka sama, a inna w wyrazie. To musi być to...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 20:01   #86
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam prawie 40 i także jestem zdania, że im mniej na buzi, tym lepiej. Dlatego jestem strasznie wybredna jeśli idzie o podkłady Zresztą z pielęgnacją mam podobnie.

Z kolei zamiast zmarszczek bardziej martwi mnie zjawisko "opadania" buzi. Co prawda dają mi dychę mniej, ale i tak powoli zaczynam obserwować to zjawisko, że buzia niby taka sama, a inna w wyrazie. To musi być to...
No to ja mam podobnie - zmarszczki jako takie mnie nie martwią, nawet je lubię, bo dodają twarzy charakteru
Ale utrata jędrności...
Na to to chyba tylko jakieś masaże....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 20:31   #87
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Matka Polka jestem, pewnie stąd to skojarzenie

frakcja warszawska rośnie w siłę

o to musze wypróbować Bare, może coś z tego będzie
ale powiem Wam, że im jestem starsza, tym mniej mnie makijaż upiększa; już o tym pisałam na innym wątku, jak miałam 20 lat to się szpachlowałam, oko, usta, no wszystko musiało być zrobione jak już miałam 3 dychy (pamiętam, że Joa był mały) to przeszłam na krem tonujący, Vichy miał taki Luminous tinted coś tam, zużyłam chyba całą paletę tego potem minerały, wiadomo, a teraz (45+) najlepiej wyglądam zaraz po myciu, no ewentualnie z warstwą oleju+HA; cokolwiek położę na to, mój look się dramatycznie pogarsza a podkłady takie tradycyjne to już w ogóle porażka
Ja też używałam tego Vichy, jak byłam jeszcze w liceum, ale potem jakoś dostałam do zakupów próbkę, to było już grubo po 25 roku życia i co?? Dramat! Tępy płaski mat uwydatniający wszystko. Byłam zszokowana, że kiedyś mogłam go lubić

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zuii wyjdzie pewnie drogo, a wygląda ciekawie

Jestem na długim odwyku. Policzyłam, ile wszystkiego mam i zapasy są na długo.
Zwróciłam uwagę, że to marka Aromedy, tej samej, która wypuszcza Pat&Rub.

A mnie się wszystko kończy, próbuję dotrwać do ddd, ale raczej się nie uda.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to o serum Alterry z granatem pisalyscie, że dobre? Czy o innym Alterry? Lub o oleju do twarzy?
o tym serum z granatem jeszcze nie mamy zdania, bo jesteśmy w fazie testów, fajny to był ten z orchideą, a olejek z granatem też jest, ale to olejek, nie dla mnie na pewno

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam prawie 40 i także jestem zdania, że im mniej na buzi, tym lepiej. Dlatego jestem strasznie wybredna jeśli idzie o podkłady Zresztą z pielęgnacją mam podobnie.

Z kolei zamiast zmarszczek bardziej martwi mnie zjawisko "opadania" buzi. Co prawda dają mi dychę mniej, ale i tak powoli zaczynam obserwować to zjawisko, że buzia niby taka sama, a inna w wyrazie. To musi być to...
Ja także mam coraz większe wymagania od podkładów.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No to ja mam podobnie - zmarszczki jako takie mnie nie martwią, nawet je lubię, bo dodają twarzy charakteru
Ale utrata jędrności...
Na to to chyba tylko jakieś masaże....
No dokładnie to samo myślę dziewczyny, w ogóle zadbane zmarszczki są piękne i na pewno nigdy się nie zdecyduję na jakieś botoksy, po prostu bardziej mi się podobają zmarszczki, tylko utrata tego owalu twarzy mnie też martwi właśnie, jak czytam niektóre dziewczyny, że walczą np z chomikami, albo podwójnym podbródkiem.... nie kcem
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 20:49   #88
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Do mnie przyszło zaproszenie na ten event makijażowy w mailingu od Pat

Masaże, Laski. Trzeba się oklepywać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 21:32   #89
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam prawie 40 i także jestem zdania, że im mniej na buzi, tym lepiej. Dlatego jestem strasznie wybredna jeśli idzie o podkłady Zresztą z pielęgnacją mam podobnie.

Z kolei zamiast zmarszczek bardziej martwi mnie zjawisko "opadania" buzi. Co prawda dają mi dychę mniej, ale i tak powoli zaczynam obserwować to zjawisko, że buzia niby taka sama, a inna w wyrazie. To musi być to...
Ja też się boję tej grawitacji twarzowej Zmarszczki mnie nie martwią tak bardzo. Poza tym mam tłustą cerę i będę walczyć z trądzikiem do emerytury, kiedykolwiek ona nastąpi
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 08:46   #90
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też się boję tej grawitacji twarzowej Zmarszczki mnie nie martwią tak bardzo. Poza tym mam tłustą cerę i będę walczyć z trądzikiem do emerytury, kiedykolwiek ona nastąpi

trzeba się będzie w końcu nauczyć tego stania na głowie


U mojej mamy też podkłady wyglądają fatalnie. Każdy podkreśla jej suche skórki. Niestety ma duży problem z naczynkami i musi to czymś tuszować. Zastanawiam się co by jej polecić do pielęgnacji? Oleje ją zapychają. Próbki Martiny jej nie podeszły.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.