Co zrobić gdy nie mam frezarki?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-26, 16:36   #31
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Co Zrobić Gdy Nie Mam Frezarki??

kamilko bg, martyneczka udzieliła Ci juz fajnej odpowiedzi (wiadomo, ze pilniki SPN rządzą!), a ja jeszcze tylko dodam, ze moze powinnas skupic sie bardziej na grubosci paznokcia- pamietajmy, ze krzywa C, to nie Mount Everest, a paznokcie wcale nie musza byc grube, zeby byc trwałe.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:35   #32
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Co Zrobić Gdy Nie Mam Frezarki??

Dzięki dziewczyny.Jesli chodzi o pilniki SPN to napewno zamowie.Jesli chodzi o krzywa C to nie wale zelu przesadnie na pazurek tylko klientka miala bardzo dlugie te pazurki i mimo wszystko duzo pilowania i przy tym bardzo musilam sie starac by brzegu tipsa nie przepilowac poniewaz w pierwszej warstwie wtopilam brokat a jak wiadomo potem ciężko go usunąć.Raz jeszcze dziękuję Wam za odpowiedz.

A co sądzicie o tej frezarce??
http://www.allegro.pl/item225731496_...promocja_.html

Korci mnie by jednak zakupic tylko mam obawy,ze nie podolam i bede sie bala nawet sobie spilowac nią żel.Tym bardziej ,ze nie wiem jakie frezy do czego.
Ech....
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 22:15   #33
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Co Zrobić Gdy Nie Mam Frezarki??

witam freazarka to bardzo fajne i wygodne urzadzenie pod warunkiem ze sie je zna,, bardzi latwo jest uszkodzic komus plytke !! ja sama na kursie tez nie mialam frezarki a kurs mialam wlasnie w firmie spn w tychach !! 80/80 2 godziny ?? <wow> ja pilnikiem 100/80 sciagam 30 minut !! i wcale nie trzeba kupowac frezarkiz a1300 zlotych wystarczy taka za 500
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 22:21   #34
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Co Zrobić Gdy Nie Mam Frezarki??

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.Jesli chodzi o pilniki SPN to napewno zamowie.Jesli chodzi o krzywa C to nie wale zelu przesadnie na pazurek tylko klientka miala bardzo dlugie te pazurki i mimo wszystko duzo pilowania i przy tym bardzo musilam sie starac by brzegu tipsa nie przepilowac poniewaz w pierwszej warstwie wtopilam brokat a jak wiadomo potem ciężko go usunąć.Raz jeszcze dziękuję Wam za odpowiedz.

A co sądzicie o tej frezarce??
http://www.allegro.pl/item225731496_...promocja_.html

Korci mnie by jednak zakupic tylko mam obawy,ze nie podolam i bede sie bala nawet sobie spilowac nią żel.Tym bardziej ,ze nie wiem jakie frezy do czego.
Ech....
http://www.allegro.pl/item225700294_...0_fak_vat.html ta bedzie zdecydowanie lepsza naprawde lepij dac wiecej pieniedzy bo jezeli masz duzo klientek to kasa sie zwroci !! ewentualnie na stronie www.active.pl sa frezarki ja sama na takiej pracuje profesjonalnie !! wlasnie z tej strony : pzdr !!
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 07:35   #35
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Co Zrobić Gdy Nie Mam Frezarki??

Cytat:
Napisane przez bibilii Pokaż wiadomość
witam freazarka to bardzo fajne i wygodne urzadzenie pod warunkiem ze sie je zna,, bardzi latwo jest uszkodzic komus plytke !! ja sama na kursie tez nie mialam frezarki a kurs mialam wlasnie w firmie spn w tychach !! 80/80 2 godziny ?? <wow> ja pilnikiem 100/80 sciagam 30 minut !! i wcale nie trzeba kupowac frezarkiz a1300 zlotych wystarczy taka za 500

Dzieki bibilii.Ja wlasnie taka do góra 500 zl planuje kupic ale nie z allegro.Pomyslalam ,ze wczesniej czy pozniej i tak musze sie nauczyc nia obslugiwac ,wiec napewno zbedna nie bedzie.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:29   #36
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Co zrobić gdy nie mam frezarki??

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie dotyczace frezarki.Mam nadzieje,ze zrozumiecie o co mi chodzi.Otóz ,gdy juz ją zakupię (mówie o takiej profesionalnej bardziej-2500tys.obr/min lub wiecej) ,to czy sama na sobie moge ćwiczyc?Czy musi ktos doswiadczony mi pokazac?Nie chce wyrzucic na darmo kasy ale jak juz wspomnialam wczesniej, spilowywanie zelu strasznie dlugo trwa. PROSZE PORADZCIE COS! Moze któras z Was sama doszla do wprawy??
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:42   #37
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić gdy nie mam frezarki??

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie dotyczace frezarki.Mam nadzieje,ze zrozumiecie o co mi chodzi.Otóz ,gdy juz ją zakupię (mówie o takiej profesionalnej bardziej-2500tys.obr/min lub wiecej) ,to czy sama na sobie moge ćwiczyc?Czy musi ktos doswiadczony mi pokazac?Nie chce wyrzucic na darmo kasy ale jak juz wspomnialam wczesniej, spilowywanie zelu strasznie dlugo trwa. PROSZE PORADZCIE COS! Moze któras z Was sama doszla do wprawy??
ja do wprawy doszlam sama wiesz sprzet trzeba wyczuć, zreszta obroty frezarki mozna zminiac,, najmniejsze do opracowania a najwieksze jesli ci sie przydadza to do pedicure anie sie nie obejrzysz a juz bedziesz umiala !! nawet sobie samej pozdrawiam jesli masz wiecej pytan zapraszam na gg !!
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 21:31   #38
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co zrobić gdy nie mam frezarki??

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie dotyczace frezarki.Mam nadzieje,ze zrozumiecie o co mi chodzi.Otóz ,gdy juz ją zakupię (mówie o takiej profesionalnej bardziej-2500tys.obr/min lub wiecej) ,to czy sama na sobie moge ćwiczyc?Czy musi ktos doswiadczony mi pokazac?Nie chce wyrzucic na darmo kasy ale jak juz wspomnialam wczesniej, spilowywanie zelu strasznie dlugo trwa. PROSZE PORADZCIE COS! Moze któras z Was sama doszla do wprawy??
Witam ponownie Cię.Jeśli chesz poznać moje zdanie to Ja bym Tobie doradziła abyś wykupiła sobie w jednej z firm szkolących 2-3 godziny nauki posługiwania się frezarką,jest to bardziej profesjonalne niż,,kombinowanie"samemu wiesz jeszcze na sobie to można przymknąć oko,ale na klientce nie radziłabym Ci robić doświadczeń,ponieważ są różne klientki a pamiętaj że posługiwanie się frezarką wymaga dużej precyzji fakt do wszystkiego można dojść małymi kroczkami samemu ale Ja osobiście uważam,że powinnaś jednak wykpić te godzinki u profesjonalisty i po takich,,korepetycjach"będ ziesz miała rzeczywisty obraz a którym momencie można zrobić krzywde a o nią bardzo szybko jeśeli tym bardziej na początku nie mamy o tym pojęcia.Kursy odnośnie stylizacji to dobra inwestycja,na tym nie wolno oszczędzać ponieważ niekiedy można zrobić sobie większe straty.Pozdrawiam,i mam nadzieje że podejmiesz słuszną decyzje....
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:13   #39
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Co zrobić gdy nie mam frezarki??

Dzieki dziewczyny.Obie Wasze odpowiedzi wydaja mi sie racjonalne.Jeszcze nie wiem jak zrobie.Wykupienie kilka h kursu na frezarke raczej chyba bedzie nie mozliwe gdyz kurs robilam 200 km od swojego miasta a blizej niestety nie ma kursów;(.Pomyslalam więc,ze moze jakas kosmetyczka nieopodal mojego miasta by byla na tyle mila i uprzejma i pokazala mi jak sie obslugiwac tym sprzetem oczywiscie nie za darmo.Tylko nie wiem czy by ktoras sie zgodzila.
Z drugiej jednak strony mysle ,ze moze uda mi sie ja wyczuc.Mysle tak,bo mimo,ze jestem 2,5 miesica po kursie jeszcze nigdy nikomu nawet nie drasnęlam ani nie skaleczylam skórek,walu paznokciowego,ani nawet nie przepilowalam plytki.(nie chwalę się ) No ale frezarka w sumie to co innego....ech....
Wielkie dzieki jeszcze raz.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.