Bolesne pieszczoty?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 13:42   #1
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia

Bolesne pieszczoty?!


....

Edytowane przez wadercia
Czas edycji: 2009-03-02 o 18:04
wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 14:12   #2
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Ja nie miałam, bo mnie to na razie nie dotyczy

Wiesz, wydaje mi się, że lekarz nie będzie kazał iść z mamą. A poza tym nawet jeśli, to mama nie wchodzi z Tobą do gabinetu, a lekarza obowiązuje tajemnica. Chyba że, nie jestes już dziewicą, to może mamie powiedzieć...Ale nie powinien.

Jeśli stosowaliście nawilżacz ale mimo to bolało...to wydaję mi się, że to jest związane z psychiką. Owszem, możesz sobie wmówić że jesteś dojrzałą, blablabla, że jesteś gotowa, ale ciała nie oszukasz. Organizm sam wie jak ma reagować na niektóre bodźce, i tu myslę, że się sprzeciwia.

Wiesz, lekarzem nie jestem, więc dokładnie Ci nie powiem. Ale na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 15:53   #3
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Nie masz obowiązku iść do lekarza z mamą, ponadto obowiązuje go tajemnica lekarska i nie ma prawa poinformować kogokolwiek, że nie jesteś dziewicą.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:57   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość

Jeśli stosowaliście nawilżacz ale mimo to bolało...to wydaję mi się, że to jest związane z psychiką. Owszem, możesz sobie wmówić że jesteś dojrzałą, blablabla, że jesteś gotowa, ale ciała nie oszukasz. Organizm sam wie jak ma reagować na niektóre bodźce, i tu myslę, że się sprzeciwia.
Wydaje mi się również, że tu może tkwić problem. Ponadto... jeśli od razu zaczynacie pieszczoty w obrębie łona, że się tak wyrażę, to możesz być po prostu niegotowa. Luz, luz i jeszcze raz luz. Pocztajcie może z partnerem trochę o grze wstępnej, może to pomoże? A do ginekologa wybrać się nie zaszkodzi. Bez mamy, jesli Cię to krempuje. Ja byłam w wieku lat 17 bez mamy, lecz z partnerem, i super
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 20:54   #5
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Powody mogą być różne. Zarówno moze to leżeć w Twojej psychice jak i wynikać z problemów zdrowotnych. Dlatego lepiej isć do ginekologa.
Sama mam 17 lat, chodze do ginekologa bez mamy regularnie - po tabletki. To żaden wstyd. Tylko... zawsze się krępuję mówić, co mi jest :/ Nigdy mnei nie badał a tabletki przepisuje na ślepo.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 21:12   #6
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Powody mogą być różne. Zarówno moze to leżeć w Twojej psychice jak i wynikać z problemów zdrowotnych. Dlatego lepiej isć do ginekologa.
Sama mam 17 lat, chodze do ginekologa bez mamy regularnie - po tabletki. To żaden wstyd. Tylko... zawsze się krępuję mówić, co mi jest :/ Nigdy mnei nie badał a tabletki przepisuje na ślepo.
Matko!!! Twojego lekarza jestem w stanie nazwać co najmniej dziwnym! Kochana, od tego zależy Twoje zdrowie, samopoczucie, zdrowie i życie Twoich ewentualnych przyszłych dzieci. Mów wprost, to naprawdę żaden powód do wstydu!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:01   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

masz jakies dowody na to ze pigulki wplywaja na ew. dzieci?

fakt przepisywanie pigulek bez badan to powinno byc napiętnowane ale dzieje sie tak w wiecej niz polowie przypadkow.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 06:24   #8
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Hm.. tu nie o to chodzi, że ja się wstydze iść do ginekologa. Byłam już wiele razy... ale właściwie zawsze z mama ;// I za każdym razem wchodziła ze mna. Niestety to przez problemy zdrowotne. ;/
No ale dziękuje za odpowiedzi.. może to faktycznie dotyczy mojej psychiki bardziej. : ))
wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 10:57   #9
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
masz jakies dowody na to ze pigulki wplywaja na ew. dzieci?

fakt przepisywanie pigulek bez badan to powinno byc napiętnowane ale dzieje sie tak w wiecej niz polowie przypadkow.
Kobieto - nie pisałam nic o wpływie pigułek na dzieci. Tylko braku podstawowych badań! Czy nie sądzisz, że to wpływa na zdrowie kobiety?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 11:40   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kobieto - nie pisałam nic o wpływie pigułek na dzieci. Tylko braku podstawowych badań! Czy nie sądzisz, że to wpływa na zdrowie kobiety?
ale zabrzmialo to tak jakby to pigulki mialy wplyw na plod.warto takie sprawy rozgraniczac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 11:43   #11
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ale zabrzmialo to tak jakby to pigulki mialy wplyw na plod.warto takie sprawy rozgraniczac.
WIesz co, chyba mnie totalnie nie zrozumiałaś. Jestem ostatnią osobą, któa mogłaby coś takiego stwierdzić, gdyż biorę pigułki od 11 lat. Tym bardziej wiem, jak ważne są badania ginekologiczne i hormonalne. Chyba na tym poprzestanę w tym temacie. End of OT.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 20:13   #12
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

W kolejce do lekarza do którego chodze kobiety zawsze uskarżają sie na brak badań. Mi zapisał antykoncepcyjne bo przez 3 miesiące nie miałam okresu. Po tym dostałam upławów i przepisał mi lek na... rzęsistkowca, chociaż nie wiem, w jaki sposób mogłabym sie nim zarazić.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 22:04   #13
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Bolesne pieszczoty?!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
W kolejce do lekarza do którego chodze kobiety zawsze uskarżają sie na brak badań. Mi zapisał antykoncepcyjne bo przez 3 miesiące nie miałam okresu. Po tym dostałam upławów i przepisał mi lek na... rzęsistkowca, chociaż nie wiem, w jaki sposób mogłabym sie nim zarazić.
Pewnie to nie będzie najlepsza rada na świecie, ale ZMIEŃ LEKARZA!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.