Pilnie poszukiwana AMARANTOWA /fuksja,koralowa/ sukienka tuba:) Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 21:36   #1
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270

Pilnie poszukiwana AMARANTOWA /fuksja,koralowa/ sukienka tuba:) Pomocy!


Witajcie dziewczyny
Mam pewien problem potrzebuje na "wczoraj" amarantowej kiecki-tuby, moze byc bez ramiaczek aczkolwiek wolalabym z rozmiar 36/38. Ma byc matowa...wszelkie satyny odpadaja. Dlugosc - do kolana / nieco przed.

Wlasciwie najwiekszy problem mam z nazwaniem koloru bo chodzi mi o taki amarant z lekko koralowym odcieniem... nie wiem czy sie dobrze wyrazilam w kazdym razie na pewno nie chce zeby byl to taki oczoklujacy roz. Victoria Secret ma w swojej ofercie taki kolor(watermelon), ja mam ta bluze:
http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=4626

Tutaj tez jeszcze jest ten kolor pokazany (chociaz i tak na zywo wyglada nieco inaczej - a odkrylam ze bardzo do mnie pasuje i po prostu dobrze w nim wygladam )
http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=5138

Jednym slowem - czy ktos widzial cos podobnego? Bylabym bardzo, bardzo wdzieczna.... Mam niewiele czasu, szukalam na allegro ale nawet jesli jest cos w niezlym kolorze to jest to satynowe, blyszczace, a ja chce matowy material u mnie takiej sukienki nie ma, za kilka dni bede w krakowie - moze jakas dobra dusza pomoze, podpowie, gdzie pojsc? Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 07:42   #2
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Pilnie poszukiwana AMARANTOWA /fuksja,koralowa/ sukienka tuba:) Pomocy!

podbijam
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.