czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 17:22   #1
malyoszolomek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36

czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?


hey jestem z łodzi mam 16 lat i szukam ginekologa, ktory bez zgody opiekuna(bez jego obecnosci) przepisze mi tabletki antykoncepcyjne, jezeli znacie takiego to napiszcie mi jego nazwisko i gdzie przyjmujeprosze o szybka pomoc z góry dziekuje

Edytowane przez malyoszolomek
Czas edycji: 2010-11-15 o 17:35
malyoszolomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:46   #2
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Może być kłopot, bo chyba jesteś za młoda na pigułki
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:59   #3
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Za młoda nie jest, ALE każdy ginekolog ma prawo prosić o zgodę opiekuna jeśli nie jest pełnoletnia.
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:41   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Rozumiem ,że jesteś w stanie przyjechać na drugi koniec polski ?
podaj miasto ,popytaj koleżanek moze polecą ci kogos ,idz na wizytę i zastanów się czy chcesz je brac i uprawiac seks.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:44   #5
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

paula78
Cytat:
Napisane przez malyoszolomek Pokaż wiadomość
hey jestem z łodzi...
Oo
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:48   #6
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

hey a ja z torunia, niestety, dorosnij albo badz na tyle dorosla zeby isc z opiekunem.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:16   #7
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

żaden przyzwoity lekarz nie przepisze ci tabletek bez wiedzy opiekuna, bo jest to zwyczajnie niezgodne z prawem
(http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=481357)
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 20:20   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
paula78

Oo
ide do okulisty ,widać czas najwyższy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:21   #9
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
hey a ja z torunia, niestety, dorosnij albo badz na tyle dorosla zeby isc z opiekunem.

a myslisz ze rodzic bedzie skakal z radosci ze jego 16 letnia corka uprawia seks?
sama mialam taki problem jak bylam mloda. nie rozmawialam o tych sprawach w domu. sama bralam tabsy jak mialam niecale 17 lat.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:47   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Jako rodzic nie chciałabym aby lekarz zapisywal pigulki mojej corce bez mojej wiedzy ale o pigulkach chciałabym sie dowiedziec od córki ,robię wszytsko aby przede wszytskim nie uprawiała seksu w wieku lat 16 a także aby miała do mnie tyle zaufania aby mi o tym powiedzieć i żebyśmy mogły razem chodzic do gina.
Ciężka harówa
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:33   #11
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

mysle ze dziecko samo zrobi po swojemu. uwazam ze rady rodzicow nie powinny polegac "nie wolno" tylko wytlumaczyc na czym co i jak zachowuja sie mlodzi chlopcy i w ogole na czym polega swiat mezczyzn. bo juz sobie wyobrazam ze tekst typu : mezczyzna szanuje kobiete i bedzie czekal na nia, mozna wlozyc miedzy bajkami

ja stracilam dziewictwo w wieku 14 lat i mimo ze bylo to nie planowane dzialanie to uwazam ze nie popelnilam bledu, moglam z tym zaczekac ale po co ?z biegiem czasu teraz widze ze trzymanie dziewictwa to bzdura
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 21:35   #12
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Wiele dziewczyn ma dosyć rygorystycznych rodziców którzy ze swoimi dziecmi nawet nie próbują podjąć rozmowy na temat seksu. Niestety, nawet jeśli koleżanka która załozyła ten wątek pojedzie na drugi koniec Polski i faktycznie jakiś ginekolog jej te tabletki przepisze to nie bedzie tam jeździć co trzy miesiące po receptę na nie. Proponuję zebrać się na odwagę i porozmawiać z mamą o wizycie u ginekologa.
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:56   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
mysle ze dziecko samo zrobi po swojemu. uwazam ze rady rodzicow nie powinny polegac "nie wolno" tylko wytlumaczyc na czym co i jak zachowuja sie mlodzi chlopcy i w ogole na czym polega swiat mezczyzn. bo juz sobie wyobrazam ze tekst typu : mezczyzna szanuje kobiete i bedzie czekal na nia, mozna wlozyc miedzy bajkami

ja stracilam dziewictwo w wieku 14 lat i mimo ze bylo to nie planowane dzialanie to uwazam ze nie popelnilam bledu, moglam z tym zaczekac ale po co ?z biegiem czasu teraz widze ze trzymanie dziewictwa to bzdura

i tak samo poradzisz córce ?
nie sadzisz ze tu nie chodzi o trzymanie błony ?a nastolatki mają i oprócz tego wiele problemów z dorastaniem ,problemów egzystencjonalnych żeby ładować sie jeszcze w seks.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:09   #14
malyoszolomek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

z checia bym porozmawiala z mama na te tematy, ale sa rodziny w ktorych temat sex to temat tabu i przykro mi ale u mnie tez tak jest
malyoszolomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:36   #15
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

i skad ja to wiedzialam

paulo nie mam dzieci wiec nie wiem co powiem swojemu. w kazdym badz razie postaram sie mowic prawde. tak to jest ze zacznie sie uprawiac seks to sie nie przestanie. seks bedzie funkcjonowal w partnerstwie jak mycie zebow czy sprzatanie.

wiem ze 16 latki chodza roztrzepane, tu szkola, tu problemy z przyjaciolmi, pierwsze imprezy, zauroczenia, wagary, badz leczenie kaca po ostrej libacji alkoholowej, sama przeciez bylam niedawno nastolatka

nie zabroni sie tego i owego, dziecko wyjdzie z domu i zrobi po swojemu. zblizenie ze swoim chlopcem, hormony i tyle

droga autorko musisz poszukac lekarza. jesli nic nie pomoze to zostaja prezerwatywy, ktore tez dobrze zabezpieczaja jesli tylko nie pekna (sama testuje a dziecko jest dla mnie tragedia)
miej glowe na karku i poczytaj dokladnie czym jest zachodzenie w ciaze i seks
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:46   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
i skad ja to wiedzialam

paulo nie mam dzieci wiec nie wiem co powiem swojemu. w kazdym badz razie postaram sie mowic prawde. tak to jest ze zacznie sie uprawiac seks to sie nie przestanie. seks bedzie funkcjonowal w partnerstwie jak mycie zebow czy sprzatanie.
w wieku 14 lat raczej o partnerstwie trudno powiedzieć

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
wiem ze 16 latki chodza roztrzepane, tu szkola, tu problemy z przyjaciolmi, pierwsze imprezy, zauroczenia, wagary, badz leczenie kaca po ostrej libacji alkoholowej, sama przeciez bylam niedawno nastolatka
mam nadzieje ,że moja córka nie będzię taka nastolatka z kacem ,bez urazy .


Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
nie zabroni sie tego i owego, dziecko wyjdzie z domu i zrobi po swojemu. zblizenie ze swoim chlopcem, hormony i tyle
nikt nie mowi o zabranianiu ale o wychowaniu w szacunku do samego siebie .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:12   #17
malyoszolomek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

paula78 wiesz kazdy przechodzi bunt i Twoje dzieci tez napewno to przejda, i to jest oczywiste a tym bardziej jak bedziesz chciala wszystko wiedziec tym bardziej bedzie przed Toba wszystko ukrywac...
jak widac jestes przeciwko sexu w moim wieku nie wiem ile ma Twoja córka ale jak ja bym nia byla to raczej nie powiedziala bym Ci o tym ze chce zaczac uprawiac sex...


agisiamyszka dziekuje Ci za odpowiedz, tylko z prezerwatywami jest tak ze moga peknac i nie kady je lubi... ja wlasnie nie zbyt dlatego szukam innego zabezpieczenia bo nie chce zajsc w ciaze a chyba tabletki sa najbardziej skutecznym srodkiem antykoncepcyjnym.

mam jeszcze jedno pytanie do ilu najwiecej moge zapisac sie ginekologow? i czy jezeli sie zapytam i on mi odmowi zapisania tabletek to potem moge miec jakies problemy? czy to zostaje w tajemnicy lekarskiej??
__________________
Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony!!!!!
malyoszolomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:42   #18
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
w wieku 14 lat raczej o partnerstwie trudno powiedzieć

no tak, mowilam ogolem

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ,że moja córka nie będzię taka nastolatka z kacem ,bez urazy .

ja sie spilam:P ciekawosc i chec "zabawy wygrala

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nikt nie mowi o zabranianiu ale o wychowaniu w szacunku do samego siebie .

jesli dobrze ide tym tropem ,sugerujesz ze dziewczyna/kobieta uprawia seks nie ma szacunku do siebie? i jesli idziemy tym tropem jaka jest roznica miedzy oddawaniu ciala w terminie za 1 miesiac a 1 rok? chlopak i tak moze chciec zaliczyc i porzucic, wiec uprawianie seksu nie jest wyznacznikiem szacunku. potrzeby sie zaspakaja. to ze mialam kilkunastu partnerow nie sprawia ze jestem gorsza bo nie bylam cnotka nie wydymka jak moja rowiesniczka. a i tak na 1 sie konczy. jak zaczenie sie uprawiac seks to nie skonczy. za kazdym razem jak przychodze do lubego to mnie dotyka w miejscach intymnych i obejmuje i mowi mi sprosne rzeczy. predzej czy pozniej przychodzi ten moment i odwlekanie seksu nie pomoze w szacunku



---
powiem tak, wychowywalam sie bez mamy, mialam tylko ojca ktory ciagle powtarzal ze mam czas na chlopaka bo w tym wieku to sa niedojrzale gnojki. samo przez sie sie rozumie ze nie moglam do niego przyjsc i powiedziec kupuje pigulki bo by chyba padl na zawal. chlopakow tez nie przedstawialam po tym jak mi powiedzial to zdanie o nich

siostra wiedza ze mam chlopaka powiedziala mi jak bylam juz w 1 klasie liceum (mialam 16 lat i pare miesiecy) zebym poszla do ginekologa po tabsy bo one zabezpieczaja.posluchalam jej rady i wyszlam na dobre. wiem co chcesz powiedziec o pekaniu. ja stosowalam gumki i pamietam 3 momenty z chlopakami
- w/w chlopak, ten I, pekla a nie mielismy kasy na postinor to dmuchalam na zimne, potem przyszly tabsy i znow moment kiedy wrocilismy do gumek bo tabsy zabraly mi libido i znow pekaly gumki
- moment kiedy hormony spowodowaly u mnie nerwowosc, musialam odstawic i bawic sie na gumkach - zadna nie pekla, a facet konczyl jak chcial
- ja teraz odstawialm hormony, bralam je na torbiele, ale nie pomagaly i czeka mnie operacja. nie moge brac hormonow a mam faceta, wiec gumki. zadna nie pekla a on konczy jak chce

i nasunal mi sie wniosek, u I pekaly bo mial za duzego/ gumka byla za mala dla niego ?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-16 o 14:52
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:31   #19
malyoszolomek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

co do szacunku popieram agusiamyszka bo kobieta nie musi byc dziwica zeby sie szanowac

agusiamyszka mam do Ciebie pytanie lekarz tabletki przepisal Ci od tak?

i czy ktos mogl by mi odpowiedziec na to pytanie: mam jeszcze jedno pytanie do ilu najwiecej moge zapisac sie ginekologow? i czy jezeli sie zapytam i on mi odmowi zapisania tabletek to potem moge miec jakies problemy? czy to zostaje w tajemnicy lekarskiej?? bo chce pojsc i sie zapytac tylko nie chce zeby potem miala jakies problemy ze zadzwonia do moich rodzicow czy co, a pozatym jak mi jeden nie przepisze to moge isc do 2 tak? a do ilu najwiecej moge isc?
__________________
Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony!!!!!
malyoszolomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 18:11   #20
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Możesz się zapisać do tylu ginekologów ile Ci się podoba i na pewno żaden z nich nie bedzie dzwonił do Twoich rodziców Jeśli ginekolog odmówi Ci wypisania tabletek to nie bedziesz miała żadnych problemów bo i jakie miałabyś niby mieć??
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:21   #21
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

tak, gdy przyszlam pierwszy raz do ginekologa po tabsy, mialam badanie na fotelu i wytlumaczenie co i jak. kazda inna wizyta zwiazana z tabsami nie zmienila swojego charakteru - fotel i rozmowa. pojawilo sie dwa razy usg - 2 dr sprawdzaly torbiel na ktora bralam tabsy

co do twojego pytania
odp tak : ost mialam taka sprawe do ginekologa a moj z nfz byl na wyjezdzie. zadzwonilam do innej przychodni i pani powiedziala ze musze sie wypisac z przychodni z jednego ginekologa zeby zapisac sie do innego w innej przychodni,dodala ze inne panie beda mialy przeze mnie problemy bo nie starczy dla nich miejsca na przyjecie, bo ja im zajme miejsce. powiedzialam tej pani ze potrzebuje jednorazowa wizyte ze to nagly przypadek. wiec jesli potwierdziala ze to takie biurokractwo to podziekowalam za inf i poszlam poprostu prywatnie


wiec mysle ze jesli zapiszesz sie do ginekologa i odmowi ci tabsow to chyba wyrejestrujesz sie i zarejestrujesz gdzie indziej. ale nie wiem jakie ma to dalsze konsekwencje gdy bedziesz tak robila non stop

prywatnie poprostu idziesz na wizyte i placisz, ubezpieczenie nie jest wymagane. podajesz swoje dane tylko do wizyty - adres, wiek, itp
a ilu lekarzy odwiedzisz to twoja sprawa bo nikt tego od gornie nie kontroluje (ja bylam chyba w pt u jednej dr prywatnie a ona skierowala mnie do innego lekarza prywatnego, u ktorego bylam po weekendzie )

nie wiem jak jest teraz gdy ja szlam do lekarza niepelnoletnia to zaden nie wydzwanial do domu i mowil i co jak sie dzialo ani zaden nie prosil o rodzicow. dr wypisywala tabsy od 16 r.z, ja mialam 16 lat i z jakies 9 miesiecy

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-16 o 18:25
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:43   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez malyoszolomek Pokaż wiadomość
paula78 wiesz kazdy przechodzi bunt i Twoje dzieci tez napewno to przejda, i to jest oczywiste a tym bardziej jak bedziesz chciala wszystko wiedziec tym bardziej bedzie przed Toba wszystko ukrywac...
jak widac jestes przeciwko sexu w moim wieku nie wiem ile ma Twoja córka ale jak ja bym nia byla to raczej nie powiedziala bym Ci o tym ze chce zaczac uprawiac sex...

Tak,jestem przeciwko sexu w twoim wieku i jak dorośniesz troche to możemy pogadać na razie twoje rady i wiedza na temat wychowanie itp jest zerowa .

Cytat:
Napisane przez malyoszolomek Pokaż wiadomość
agisiamyszka dziekuje Ci za odpowiedz, tylko z prezerwatywami jest tak ze moga peknac i nie kady je lubi... ja wlasnie nie zbyt dlatego szukam innego zabezpieczenia bo nie chce zajsc w ciaze a chyba tabletki sa najbardziej skutecznym srodkiem antykoncepcyjnym.
gumki trzeba lubic albo sie badac na choroby weneryczne ,zrobiliscie badania ?

Cytat:
Napisane przez malyoszolomek Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie do ilu najwiecej moge zapisac sie ginekologow? i czy jezeli sie zapytam i on mi odmowi zapisania tabletek to potem moge miec jakies problemy? czy to zostaje w tajemnicy lekarskiej??
na nfz ?
czy prywatnie ?

obowiazuje tajemnica ale gdyby coś sie wydarzyło to rodzice maja prawo wiedzieć co bierzesz itp.

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
jesli dobrze ide tym tropem ,sugerujesz ze dziewczyna/kobieta uprawia seks nie ma szacunku do siebie? i jesli idziemy tym tropem jaka jest roznica miedzy oddawaniu ciala w terminie za 1 miesiac a 1 rok? chlopak i tak moze chciec zaliczyc i porzucic, wiec uprawianie seksu nie jest wyznacznikiem szacunku. potrzeby sie zaspakaja. to ze mialam kilkunastu partnerow nie sprawia ze jestem gorsza bo nie bylam cnotka nie wydymka jak moja rowiesniczka. a i tak na 1 sie konczy. jak zaczenie sie uprawiac seks to nie skonczy. za kazdym razem jak przychodze do lubego to mnie dotyka w miejscach intymnych i obejmuje i mowi mi sprosne rzeczy. predzej czy pozniej przychodzi ten moment i odwlekanie seksu nie pomoze w szacunku
idziesz złym tropem
uwazam ,że ani 14 latka ani 16 latka nie powinna uprawiac seksu ani brac pigułek i tylko tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:07   #23
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

temat dotyczyl ginekologa, ktory przepisze tabletki... nigdzie nie widze pytania czy powinnam zaczekac ze wspolzyciem czy jestem za mloda itp. wiec nie rozumie po co pisac, ze jestes za mloda. Dziewczyna chce rozpoczac wsolzycie wiec niech to robi, chce tabletek to znak, ze mysli wczesniej o zabezpieczeniu wiec nie widze w tym nic zlego

paula78- sory ale to o tych badaniach jest dosc smieszne bo nie wierze, ze poznajesz mezczyzne, jestes z nim w zwiazku planujecie rozpoczac wspolzycie ale nie nie.. stop.. najpierw idz zrob badania nie wmowisz mi, ze wczesniej partnerom kazalas robic (bez wzgledu na to czy byl to 1 czy 10)

Autorko: sa ginekolodzy, ktorzy na pewno przepisza Ci tabletki poczytaj na innych forach o tym, popytaj kolezanek nawet starszych jezeli takie masz, zapisac sie mozesz do tylu lekarzy ilu chcesz pamietaj jednak, ze prywatny wezmie za wizyte pieniadze. i nawet jesli Ci nie przepisze to nie martw sie rodzicom nie powie- jezeli Cie to meczy

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2010-11-16 o 19:10
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:44   #24
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Ginekologów można mieć ilu się chce i nie ma jako takiej rejestracji która zobowiązuje do chodzenia tylko do jednego. Wybór i deklaracja jednego lekarza dotyczy tylko internisty. Ginekologa który oczywiscie przyjmuje w ramach funduszu NFZ mozesz wybrac wedle swojego życzenia tylko podczas wizyty musisz mieć ze sobą dowód ubezpieczenia.
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:56   #25
malyoszolomek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

po 1 paula78 nie wiem ile masz lat ale dla mnie jestes staroswiecka zaczelam uprawiac sex majac niecale 15 lat i nie zamierzam przestac w szczegolnie ze teraz jestem z chlopakiem podan 10 miesiecy i chce z nim spelnic cale zycie... i chyba to dobrze ze nie mamy przed soba zadnych granic i jak bym nie miala rozumu to bym robila to bez zabezpieczenia i miala to gdzies ale wiesz ja nie chce byc w ciazy dlatego sie ZABEZPIECZAM wiesz??a najlepsze sa tabsy!! i wspolczuje Twojej corce... ale mam nadzieje ze ona bedzie na tyle madra zeby sie zabezpieczala bez Twojej pomocy....
__________________
Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony!!!!!
malyoszolomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:50   #26
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Napisane przez Filip_567 Pokaż wiadomość
Witam !
Przepraszam że się wtrącę w dyskusję jako mężczyzna. Nie będę tutaj prawił morałów na temat odpowiedniego wieku inicjacji, opowiem tylko kawałek swojej historii.
Razem z moją dziewczyną (obecnie już żoną), pierwszy raz uprawialiśmy seks skończywszy ledwo co 17 lat, pół roku później pani ginekolog przepisał jej tabletki logest, które przyjmowała pod jej kontrolą do 24 roku życia. W międzyczasie libido spadło jej praktycznie do zera (seks raz w miesiącu), pojawiły się często powtarzające się nawroty grzybicy. Zrobił się z tego taki paradoks, że nie było sensu dalej kontynuować zażywania "tabsów". Po odstawieniu tabletek rozpoczął się prawdziwy koszmar, cykl został totalnie rozregulowany, a bóle miesiaczkowe kończyły się na pogotowiu. Tylko dzięki wytrwałości mojej żony i kilku mądrym ludziom po drodze, udało się wszystko przywrócić naturalnymi sposobami prawie do normalności, jesteśmy na końcowym etapie kuracji. Co się nacierpieliśmy to nasze (a w szczególności mojej Żony), a piszę to bo gdy ona tak strasznie cierpiała, ja obwiniałem siebie, że pozwoliłem jej przyjmować tabletki jak mieliśmy po 17 lat. Gdybym mógł cofnąć czas drugi raz bym tego błędu nie popełnił... tak jak mówiłem, nikogo nie pouczam, każdy zrobi jak chce, ja tylko mogę podzielić się swoim bólem i rozgoryczeniem. Bo to jaki wpływ ma tabletka na organizm kobiety, na żadnej pięknej ulotce reklamowej nie przeczytacie. Owszem niektórym kobietom nic złego się nie dzieje - inne niestety potem cierpią. Najgorsze że niewiesz jak podziała na Ciebie ! Pozdrawiam !

każdy inaczej reaguje. jest wiele kobiet, ktore bardzo dobrze toleruja tabletki antykoncepcyjne. ja nie mam żadnych skutków ubocznych (biorę yaz). najwyraźniej twoja żona po prostu ich nie toleruje, wiec nie rozumiem czemu w takim razie tak długo je brała? poza tym wybór pigułek jest bardzo duży, czasem trzeba próbowac kilka razy zanim trafi sie na odpowiednie.
nie ma co nikogo straszyc. niektorzy nie tolerują zwykłej aspiryny czy paracetamolu. każdy organizm jest inny. ja zareagowalam tragicznie na depakine, tracilam przytomnosc, miałam zaburzenia wzroku i prawie nic nie pamietam z tych trzech dni, kiedy ją bralam. ale dla wielu osob jest to lek idealny, wiec nie widze powodu, zeby kogos zniechęcac i siać panikę. nie ma na to reguły

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-11-18 o 14:57
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:56   #27
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

mi przy diane spadlo libido, ciles i yasmin bez zmian(po 1 opakowaniu) kontracept nerwowosc a przy yazie czulam sie normalnie,. wtedy dopadla mnie grzybica (ale nie od partnera), po odstawieniu hormonow normalne funkcjonowalam cykle tez byly prawidlowe

tak j/w kazdy reaguje inaczej
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:02   #28
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

Cytat:
Bo to jaki wpływ ma tabletka na organizm kobiety, na żadnej pięknej ulotce reklamowej nie przeczytacie.
a co do tego, to na każdej ulotce jest spooora lista skutków ubocznych i wszystkie, które wymieniłeś raczej sie na niej znajdują. przynajmniej na mojej są wszystkie z wymienionych
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:25   #29
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Talking Dot.: czy znacie ginekologa ktory przepisze mi tabletki?

ulotka reklamujaca musi wypasc dobrze, tak jak reklama w telewizji zeby zachecic cie do zakupu albo zebys przynajmniej sie zastanowil. wiele lekow ma skutki uboczne i nie wiemy o nich dopoki ich nie wykupimy i nie przeczytamy ulotki, a musimy po nie siegnac gdyz choroby inaczej nie wyleczymy. w dobie internetu ciezko mi jest sobie wyobrazic osobe ktora nie wpisze w google nazwy leku z ulotki czy ze sluchu od kolezanki i nie przeczyta to i owo. widac to po dziewczynach ktore zaczynaja juz przygode z pigulkami albo chca kupic pigulki ze udzielaja sie i pisza o swoim I opakowaniu bo nie wiedza kiedy zaczac

zreszta kobieta przechodzac tyle skutkow ubocznych wraca po pigulki (jesli nie sa juz bezwzglednym przeciwskazaniem) zeby dobrac te wlasciwe bo wszelkie inne metody to pieklo

jedynym normalnym zabezpieczeniem poza hormonami(czyli krazki, plastry itp) jest spirala i gumka. spirali nie zakladaja lekarze kazdej kobiecie a gumka potrafi peknac i branie postinoru czy jego obecnego zamienniku jest dozwolone od czasu do czasu, bo jest to konska dawka hormonu i zaburza naturalny cykl kobiety. metody naturalne dla niektorych to balansowanie miedzy zyciem a smiercia wiec samo sie rozumie ze kobieta chcac niechcac lyka te hormony

przykro ze zona miala takie problemy ale nie mozna wrzucac wszystkich lekow do worka i mowic ze sa be

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:28
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.