Pomocy! Białe plamy na drewnianej podłodze po praniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 06:38   #1
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370

Pomocy! Białe plamy na drewnianej podłodze po praniu


Witam. Wczoraj wieczorem zrobiłam pranie w wynajmowanym mieszkaniu. Powiesiłam ja w pokoju, w których jest drewniana podłoga. Pierwszy raz zapomniałam podstawić foli pod suszarkę do ubrań... Problem w tym, że rano zauważyłam mnóstwo białych plam0 przypuszczalnie po proszku do prania (do ubrać białych), bądź płynie do płukania tkanin.
Czy jest jakiś sposób, aby się tego pozbyć? Na razie usunęłam resztki wody. Wolę nie kombinować z octem/sodą, żeby nie pogorszyć sprawy. Słyszałam o płynach do zmywania paneli, ale mieszkam za granicą i nie mam pojęcia, gdzie można to kupić (jysk?). Do Polski jadę dopiero za 2 tygodnie...
Ratunku!
Edit:
Próbowałam wodą z octem i zmywaczem i nic rusza Gdy dotykam czuć, że plamy są na panelach, a nie tylko rozjaśniła je.

Edit2:
Plama zachowuje się jak "wosk". Schodzi, gdy ją skrobię, ale przy tym mocno rysuje się podłoga i pod spodem drewno zostaje mocno rozjaśnione Jakieś pomysły co z tym zrobić? Pokryć nową farbę? Ile coś takiego będzie kosztowało ?

Zdjęcie:


Edytowane przez Mickey1011
Czas edycji: 2015-09-29 o 08:39
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-29 07:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.