Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 21:25   #1
giha
Raczkowanie
 
Avatar giha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 163
GG do giha

Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?


Napisałam jeden temat to lecę z drugim Chyba, że za dużo informacji sobie nie przypomnę, to szybko zrezygnuję, ale wtedy tego napisu nie zobaczycie... nie ważne, lecę z tym "koksem" hrhrh

Czemu ćwiczenia siłowe bardziej się nadają do planu redukcyjnego niż aerobowe?

1. Truizm - ale ważny - każdy kolejny kilogram mięśnia przez cały dzień drga - potrzebuje energii (nie to co leżący i znudzony tłuszczyk). Co to znaczy? A to, że mając więcej mięśni i siędzac na sexownych 4 literkach i oglądając, powiedzmy, "Łabędziem być" - spalamy więcej kalorii, niż gdybyśmy siedziały na tych samych, no może mniej sexy 4 literkach i oglądały to samo, ale bez tych mięśni! To znaczy, że możemy więcej jeść (hrhrhr ) a bilans kaloryczny dnia będzie taki, jak gdybyśmy miały mniej mięśnia i jadły mniej. Możemy też trzymać się diety, a organizm potrzebując jeszcze więcej energii by mięśnie utrzymać skąd będzie ją czerpał? TAK TAK! Z tłuściyku! ;D

2. Ćwiczenia siłowe pomagają ukierunkować kształtowanie sylwetki - bardziej skupiając się na danych częściach ciała - lepiej je wyrzeźbimy. Przy aerobach ciałko schodzi albo równomiernie, albo, niestety, szybciej z tych miejsc, do których nie mamy większych zastrzeżeń.

3. Ćwiczenia siłowe dają "większego kopa" ;D A dokładniej - po aerobach przez jakiś czas organizm działa na podwyższonych obrotach (dlatego zaleca się ćwiczyć rano, żeby sen tych obrótów nie "wyciszył") - jest to godzina, albo mniej... może dwie - wszystko zależy od treningu. Metabolizm szaleje, my spalamy więcej i wszyscy są szczęśliwi ALE po ćwiczeniach siłowych taki "kop" dla metabolizmu utrzymuje się kilkakrotnie dłużej! I co? nie lepiej?

4. Ćwiczenia siłowe, wykonywane prawidłowo nie tylko zmniejszają szansę na uszkodzenie stawu, ale wykonywanie takich ćwiczeń prowadzi do zagęszczenia kośca! (Z wiekiem typowe jest "kościogubienie" - kości robią się rzadkie i bardziej podatne na złamania. Ćwiczenia siłowe chronią przed tym).

5. Ćwiczenia siłowe chronią przed utratą beztłuszczowej masy ciała, która podczas odchudzania PRAWIE zawsze zachodzi. A jak ważne jest zachowanie beztłuszczowej masy ciała, napisałam w pkt.1



Więcej grzechów nie pamiętam
giha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:29   #2
giha
Raczkowanie
 
Avatar giha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 163
GG do giha
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

no dobra, 4 pkt nie pasuje, bo to nie tyczy sie odchudzania... sie za bardzo rozkrecilam ;P

ale jakis plus
giha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:43   #3
lonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 118
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

A więcej znajdziecie tutaj http://www.sfd.pl/temat230835/, jak zwykle autor ten sam - rabin to jest nauczyciel Tyka
lonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:53   #4
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Moze rzeczywiscie jest duzo racji w tym co piszesz, ale wydaje mi sie, ze nie mozna uogolniac. Bo cwiczenia aerobowe bardzo sie od siebie roznia. Osobiscie uczeszczam na Body Shape i zauwazylam znaczny przyrost miesni, a nie spadek wagi.
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:43   #5
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Przy przyroście mięśni waga raczej nie spada...=]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:23   #6
lonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 118
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Cytat:
Napisane przez OLuNia
Przy przyroście mięśni waga raczej nie spada
Bez obaw bez odżywek w ciągu roku przybywa średnio 2 kilogramy mięśni (regularny trening), które rzecz jasna poprawiają wygląd sylwetki.
Poza tym najgorsze co można robić to oceniać się po ilości cyferek wyświetlonych przez to urządzenie. Waga kłamie
lonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:32   #7
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

To prawda przy przyroście waga nie spada, bowiem mięśnie wzmiacniają się i są "cięższe". Kiedyś byłam "flakowata" innym słowem, nie miałam mieśni tylko tłuszcz i skórę. Od trzech lat regularnie cwiczę na siłowni i owszem waga wzrosła o 5kg, ale sylwetkę w dalszym ciągu mam tą samą i za to jaką mocną i odtłuszczoną
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 10:50   #8
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Post Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

no to ja juz teraz nic nie rozumiem. Otóż moja tusza i ja chodziłysmy na siłownię. I rzeczywiście zaczęłam przybierać w mięśniach, mimo że wcale nie miałam ochoty na mięśnie jak Gubernator Arnie, po jakimś czasie zaczęłam chodzić na ABT 2 razy w tygodniu (+2x siłka) i zaczęło się dziać coś dziwnego bo waga ani drgnęła, ja nie zeszczuplałam tylko zaczęłam się umięśniać a zaznaczam, że wcale nie ćwiczyłam tak intensywnie. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie basen bo działa na całe ciało. No i rzeczywiście tyle tylko, że ono wygląda smuklej ale nie jakoś szczególnie ładnie a waga dalej stoi mimo stosowania diety. Heh trochę zagmatwałam. Ale chodzi mi o to, że jeśli mam troche tego tłuszczyku a chcę wymodelować ciało, chcę żeby było ładne i wyglądało zdrowo, nie jak bamber ani zwis po prostu ładnie, to jakie ćwiczenia są najlepsze? Bo już zdurniałam i nic nie rozumiem a przecież chcę w końcu wyglądać jak człowiek no!
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:57   #9
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

No właśnie Eddytek, mam ten sam problem. Chodze na cwiczenia aerobowe, wylewam z siebie siódme poty, a waga nawet nie drgnie, to jest bardzo zniechęcające.... . Już nie wiem jak i co trzeba ćwiczyć, zeby po prostu zrzucic pare kilo :-(
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:59   #10
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Cytat:
Napisane przez Edddytek
no to ja juz teraz nic nie rozumiem. Otóż moja tusza i ja chodziłysmy na siłownię. I rzeczywiście zaczęłam przybierać w mięśniach, mimo że wcale nie miałam ochoty na mięśnie jak Gubernator Arnie, po jakimś czasie zaczęłam chodzić na ABT 2 razy w tygodniu (+2x siłka) i zaczęło się dziać coś dziwnego bo waga ani drgnęła, ja nie zeszczuplałam tylko zaczęłam się umięśniać a zaznaczam, że wcale nie ćwiczyłam tak intensywnie. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie basen bo działa na całe ciało. No i rzeczywiście tyle tylko, że ono wygląda smuklej ale nie jakoś szczególnie ładnie a waga dalej stoi mimo stosowania diety. Heh trochę zagmatwałam. Ale chodzi mi o to, że jeśli mam troche tego tłuszczyku a chcę wymodelować ciało, chcę żeby było ładne i wyglądało zdrowo, nie jak bamber ani zwis po prostu ładnie, to jakie ćwiczenia są najlepsze? Bo już zdurniałam i nic nie rozumiem a przecież chcę w końcu wyglądać jak człowiek no!
Edddytek, ćwiczenia aerobowe są przeznaczone dla sportowców wyczynowych. W stosunku do osób, które chcą poprawić tylko swoją sylwetkę te ćwiczenia mają skutek marny. Pamiętaj też, że każdy organizm jest inny, jeden ma fajną przemianę materii i jego ciało dostosowuje się do jego zaleceń, ale jest też taki organizm, który nie przyjmuje ćwiczeń. W twoim przypadku to nie wiem w czym tkwi błąd. Basen ponoć modeluje ciało, ale to nie jest potwierdzone, wiem tylko, że pływanie jest masażem ciała, oraz wskazane jest dla ludzi ze schorzeniami kręgosłupa.
Być może pozbyłaś tłuszczu ( i tym samym straciłaś kg-my), a jednocześnie nastapił przyrost mieśni wynikający z cwiczen siłowych. Więc waga nie zmieniła się. Ale to są tylko moje przypuszczenia...
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:59   #11
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Cytat:
Napisane przez Juliettt
No właśnie Eddytek, mam ten sam problem. Chodze na cwiczenia aerobowe, wylewam z siebie siódme poty, a waga nawet nie drgnie, to jest bardzo zniechęcające.... . Już nie wiem jak i co trzeba ćwiczyć, zeby po prostu zrzucic pare kilo :-(
Ćwiczenia aerobowe nie zmienia Twojej wagi, dobrze wiem...
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 11:06   #12
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86
Ćwiczenia aerobowe nie zmienia Twojej wagi, dobrze wiem...
Boze....wlasnie zauwazylam :-( to co w takim razie moze ja zmienic ?????????????????????? (na mniejsza oczywiscie).
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:29   #13
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Smile Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

bez sensu, to co mam zrobić? Ćwiczyć na siłowni? Jejq no lubię to ale łatwo przegiąć. Po trzech miesiącach zaczęły mi się robić mocne mięśnie a nie chce tak wyglądać Może taniec? No oszaleć można normalnie człowiek chce być smukły i wiotki no i przy okazji stająć na wadze widzieć 60 kg z kawałkiem a nie 70 i nie wie co ma robić. Porażka, zaraz pójdę i albo wyżyję się na skakance albo pożrę orzeszki bo mnie prowokują Dziewczyny, to całe dietkowanie to jakaś masakra jest
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:39   #14
giha
Raczkowanie
 
Avatar giha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 163
GG do giha
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

należy również pamiętać, że NAJWAŻNIEJSZA jest dieta - ćwiczenia (ich rodzaj) to sprawa drugorzędna.

jeśli bez stosowania odpowiedniej diety ćwiczymy, to możemy się tylko powiększać (tłuszcz zostaje, a pod nim rosną mięśnie). To dzięki diecie efekt ostateczny jest taki, że mięśnie lekko się powiększają lub zostają w niezmienionym stanie (przy deficycie kalorycznym i odpowiedniej diecie baaaardzo trudno o znaczny przyrost tkanki mięśniowej, jeśli nie jest to niemożliwe) a ilość tłuszczu spada.
giha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:34   #15
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Czyli ja zarzucam diete bo tak jak mówisz po samych ćwiczeniach wyrabiają się mięśnie których nie widać pod tłuszczykiem Ale tak w ogóle to nie rozumiem czemu Wy wszystkie (prawie) patrzycie na wage? Patrzcie w lustro a nie na cyferki...ja waże więcej od mojej mamy a jestem szczuplejsza i nie płacze=]] Zacznijcie się martwić jak po diecie i siłce nie zobaczycie zmian w wyglądzie...waga to rzecz drugorzędna =]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:37   #16
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

podczas ćwiczeń aerobowych także pracują mięśnie, pracuje całe ciało, efekt spalania utrzymuje się 12h, jest porównywalny z tym jaki nastepuje tylko po ćwiczeniach siłowych
może przestac patrzeć tylko na to kiedy, ile i co schudnie, a zacząc robić to dla przyjemności
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:12   #17
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Dziewczyny, powiedzcie wprost. Czy istnieja takie cwiczenia, ktore sprawia, ze zmniejszy sie nasz obwod tu i owdzie (celowo nie mowie o spadku wagi).
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:27   #18
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Ja stosowalam aeroby + dieta... i sludlam 3kg trwale
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 12:54
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:33   #19
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Dziewczyny, powiedzcie wprost. Czy istnieja takie cwiczenia, ktore sprawia, ze zmniejszy sie nasz obwod tu i owdzie (celowo nie mowie o spadku wagi).
bardzo dobre pytanie

pewnie są

czekajmy, może ktoś nas oświeci
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 16:40   #20
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Pewnie, że istnieją I trudno by je tu wszystkie wymienić, bo przecież jest tego mnóstwo..
Mój obwód w talii zmniejszył się po hula hop, dzięki bieganiu zrzuciłam tłuszcz z ud [dodatkowo je zbyt umięsniając ale to swoją drogą], łydki również wysmuklały po bieganiu. Ogólnie po roku biegania trenerka powiedziała mi, że moje ciało sporo zeszczuplało i nabrało sprężystości.

Dla każdego dobre jest co innego, dziewczyny, musicie próbować i nie zniechęcać się

Co co głównego tematu: ciekawe są te ciekawostki
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:44   #21
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Mnie też ciekawią =]]]]]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:54   #22
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

ludzie i jak tu cwiczyc? .. areobowe- nie, silowe-tak.. dieta-tak.. najlepiej to rano i na czczo.. A biedny czlowiek mysli, ze wystarczy sie poruszac i juz.. Z drugiej strony jednak, sa tutaj takie osoby (chociaz ta dziewczyna, ktora zamieszczala fotki przed i po, co teraz ludzie mowia jej, ze ma za chude nogi) napisala, ze biegala kazdego dnia- czyli areoby.. Tutaj w stanach jest taki fajny program, gdzie bardzo ale to bardzo otyli ludzie siedza na jakiejs farmie i pod okiem trenerow cwicza, stosuje diete i chudna.. i z tego co pokazuja, to oni najwiecej wykonuja areobowych cwiczen i chudna i to bardzo, bardzo (zaraz poszukam strony z ich zdjeciami). Ostatnio pokazali dwie rodziny- po trzy osoby w kazdej- ktore na tej farmie byli tylko przez tydzien aby pokazac im jak jesc i jak cwiczyc.. a potem przez 5 miesiecy walczyli z waga sami. Do domu wstawili im typowe urzadzenia areobowe.. i jedno jakies silowe.. i wszyscy schudli.. i to bardzo. Wydaje mi sie, ze jednak dieta jest najwazniejsza..
ale ja juz sama nie wiem.. Ide poszukac zdjec.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:55   #23
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

tutaj, jest pierwszy link.. na zdjeciu osoba, ktora wygrala ta edycje

http://assets.biggestloserclub.com/l...FQKFCwodW3zWQA
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:59   #24
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

http://www.nbc.com/The_Biggest_Loser/

a to jest glowny link, mozna obejrzec klipy z programu i zdjecia before and after
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:02   #25
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

http://www.nbc.com/The_Biggest_Loser...ode12_p1.shtml

ten w srodku w pierwszym rzedzie, wygral ta edycie (jest tez w tym pierwszym linku ktory podalam)


i tutaj porownanie

http://www.nbc.com/The_Biggest_Loser...22.shtml#photo


i tutaj, osoba, ktora zajela drugie miejsce
http://www.nbc.com/The_Biggest_Loser...23.shtml#photo
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:13   #26
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Nieźle.. nie poznałabym ich
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:15   #27
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

ten program jest naprawde motywujacy....... a jaki piekny jest trener....hmmmmm.. Jest dwoch trenerow-kobieta i mezczyzna..a te facet- super!!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:20   #28
giha
Raczkowanie
 
Avatar giha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 163
GG do giha
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

oczywiście, że aeroby wyszczuplają, bez dwóch zdań! Przecież znane fitness modelki też je stosują Jednak powoli zaprzestają i zamieniają je na trening interwałowy. Czemu?
Bo ćwiczenia siłowe i trening interwałowy są SKUTECZNIEJSZE.

Nie warto pytać czemu niby nóż ma być lepszy od łyżki, przecież już niejedna łyżką schabowego przekroiła. Sęk w tym, że nożem jest łatwiej, szybciej i wygodniej. I to nie zmieni faktu, że nadal będą niektórzy kroić schabowego łyżką i też go pokroją
giha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:21   #29
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Nineczko, niesamowite sa te zdjecia. Domyślam się, że oglądałaś ten program. Zdradź nam tajemnice, co oni jedli, a przede wszytskim co i jak cwiczyli.....

Do ćwiczeń, które mogą wyszczuplić sylwetkę zapisuję skakankę i bieganie.......czekam na więcej...nie tracąc nadziei
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:23   #30
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż aerobowe?

Cytat:
Napisane przez giha
oczywiście, że aeroby wyszczuplają, bez dwóch zdań! Przecież znane fitness modelki też je stosują Jednak powoli zaprzestają i zamieniają je na trening interwałowy. Czemu?
Bo ćwiczenia siłowe i trening interwałowy są SKUTECZNIEJSZE.

Nie warto pytać czemu niby nóż ma być lepszy od łyżki, przecież już niejedna łyżką schabowego przekroiła. Sęk w tym, że nożem jest łatwiej, szybciej i wygodniej. I to nie zmieni faktu, że nadal będą niektórzy kroić schabowego łyżką i też go pokroją
Może jestem jakaś ignorantka fitnessowa ;-)....ale czym jest trening interwałowy ? Jak działa ?
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.