Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 07:29   #5041
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
Nasze U;


przed sniadaniem

jablko z cynamonem podprażone na patelni + 3 duuuże kostki [45 g] czekolady Lindt chocolate mousse 70 % cocoa [mmmm, nasze nowe uzaleznienie]

śniadanie;

kromka pumpernikla z maslem, salata, camembertem i jajcem. Uwielbiam pumpernikla
owsianka; 6 łych owsianych, 2 łychy mannej, szklank. a ZB, parę garści muesli i nesquik + daktyle, rodzynki, orzechy [parę garsci] + homo czekoladowe wymieszane z homo naturalnym + 1/2 banana + budyń czekoladowy wasz standard owsiankowy o ale zmiana jest - budyń czeko super ż tyle orzechów, bakalii

II śniadanie;

szklanka soku marchewkowego + paluch z ziarnami [duzy] z maslem, plasterkiem bezpodp. zoltego sera, szynką sojową, pomodrem, papryką, ogorem, kukurydzą. Przepysznie! Zdrowo, kolorowo

Obiad;

woreczek ryżu z 1/2 opakowania warzyw na patelnię i sosem do warzyw chińskich + gulasz warzywny [ pomidory, fasola z kukurydza po meksykansku, soczewica, wkrojona soja, mini cebulki, marchewka i groch]-miseczka. + 2 kotlety z brokuł. no nie! Pośliniłam sie bomba!

deser;
szklanka kakao + pasek milki Milk- Toffie Pleasure. pyszne połączenie

Podwieczorek;

chałka z masłem i miodem + miseczka bakali [ z przewagą daktyli i orzechów włoskich] przypomniało mi się o maśle orzechowym nie wiem czemu i mi smak przyszedł


Kolacja;

bułka posmarowana homo naturalnym z salata, pomidorem, ogorkiem, papryką + twarog ze szczypiorem i rzodkiewkami oraz wkrojonymi 2 jajkami . Też na kanapkach muszę mieć fure warzyw

po;

sok marchewkowy jednodniowy z Marvitu. mje uzależnienie
Kobitki kochane - reweacja zdrowo, wszystko co potrzebne jest, dodatkowo słodkości dla podniebienia a ten obiad to juz sobie wyobrażam pycha! To ja lece zrobić sobie śniadanko
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 08:56   #5042
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez ar22 Pokaż wiadomość
czy to moje PPP okaże sie jutro...mam zamiar sie rano zważyć wiec sie zważyłami jest 44, 3 kg wiec rośnie ok, a czy to waga przez czy po wyproznieniu? z tego co pamietam to masz zaparcia- pamietaj ze zwiekszona waga to moze byc waga tego co zalega

I: [ 7;00] owsianka ( pyszniaste uzależnienie ) skład:[ 4łychy owsianych, 3 otrąb pszennych, szklanka mleka, po łyżeczce siemienia i lnu mielonego, garscróżnych orzechów i rodzynek, cynamon,kiwi wkrojone i pół banana- pełna miska wyszła troche jogurtyu naturalnego] jabłko, herbata zielona ok

wyjście na uczelnie

kawa latte daj moze cos slodkiego?

II: [11:00] bułka razowa z ziarnami posmarowana tartarem ,, orzechowa aleja", plasterki pomidora i ogórka zielonego, paczka LU go zbożowych, herbata ok, mozesz dodac sok

potem ok.14:30 wpadło jabłucho twardzioszek zielone- pyszne!
powrót do domku powinnas zjesc normalny posilek -> 3 sniadanie, jestes na P, nie ograniczaj

III; [ 16:00] pół woreczka ryżu brązowego, mieszanka warzyw różnych napatelnie polanych jogurtemnaturalnym ryba dorsz dorsc smazony mam nadzieje, a deser?

IV: [ 18:00]duzy jogurt 300g eko z wkrojonym pół banankiem, garścia mieszanki różnych orzechów,jabłko, kawa z mlekiem skondensowanym ok

nie za mała przerwa hmm???

V ; [19:30] wieśniak 150g, 2 kromki razowego ,, wyskakujące" z tostera,z benecolem, na każdym plaster szynki, pomidor, ogórek zielony, herbata zielona ladnie, ja bym dodala ser zolty

ide spac ok 22

ufff....i jakDziewczynki?????:prosi : ślicznie prosze o ocenke
ogolnie to mi sie podoba


Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
Nasze U;


przed sniadaniem

jablko z cynamonem podprażone na patelni + 3 duuuże kostki [45 g] czekolady Lindt chocolate mousse 70 % cocoa [mmmm, nasze nowe uzaleznienie] mmmm

śniadanie;

kromka pumpernikla z maslem, salata, camembertem i jajcem.
owsianka; 6 łych owsianych, 2 łychy mannej, szklank. a ZB, parę garści muesli i nesquik + daktyle, rodzynki, orzechy [parę garsci] + homo czekoladowe wymieszane z homo naturalnym + 1/2 banana + budyń czekoladowy
szalenstwo! pycha
II śniadanie;

szklanka soku marchewkowego + paluch z ziarnami [duzy] z maslem, plasterkiem bezpodp. zoltego sera, szynką sojową, pomodrem, papryką, ogorem, kukurydzą. mmm zapieczone?

Obiad;

woreczek ryżu z 1/2 opakowania warzyw na patelnię i sosem do warzyw chińskich + gulasz warzywny [ pomidory, fasola z kukurydza po meksykansku, soczewica, wkrojona soja, mini cebulki, marchewka i groch]-miseczka. + 2 kotlety z brokuł. super

deser;
szklanka kakao + pasek milki Milk- Toffie Pleasure.

Podwieczorek;

chałka z masłem i miodem + miseczka bakali [ z przewagą daktyli i orzechów włoskich] mam ochote na chalke z mlekeim !!!


Kolacja;

bułka posmarowana homo naturalnym z salata, pomidorem, ogorkiem, papryką + twarog ze szczypiorem i rzodkiewkami oraz wkrojonymi 2 jajkami . mrr

po;

sok marchewkowy jednodniowy z Marvitu.
super ;]
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 08:58   #5043
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
Nasze U;


przed sniadaniem

jablko z cynamonem podprażone na patelni + 3 duuuże kostki [45 g] czekolady Lindt chocolate mousse 70 % cocoa [mmmm, nasze nowe uzaleznienie]

śniadanie;

kromka pumpernikla z maslem, salata, camembertem i jajcem.
owsianka; 6 łych owsianych, 2 łychy mannej, szklank. a ZB, parę garści muesli i nesquik + daktyle, rodzynki, orzechy [parę garsci] + homo czekoladowe wymieszane z homo naturalnym + 1/2 banana + budyń czekoladowy
pychota

II śniadanie;

szklanka soku marchewkowego + paluch z ziarnami [duzy] z maslem, plasterkiem bezpodp. zoltego sera, szynką sojową, pomodrem, papryką, ogorem, kukurydzą.

Obiad;

woreczek ryżu z 1/2 opakowania warzyw na patelnię i sosem do warzyw chińskich + gulasz warzywny [ pomidory, fasola z kukurydza po meksykansku, soczewica, wkrojona soja, mini cebulki, marchewka i groch]-miseczka. + 2 kotlety z brokuł.
uwielbiam kotleciki z brokuła

deser;
szklanka kakao + pasek milki Milk- Toffie Pleasure.

Podwieczorek;

chałka z masłem i miodem + miseczka bakali [ z przewagą daktyli i orzechów włoskich]
coś pysznego


Kolacja;

bułka posmarowana homo naturalnym z salata, pomidorem, ogorkiem, papryką + twarog ze szczypiorem i rzodkiewkami oraz wkrojonymi 2 jajkami .

po;

sok marchewkowy jednodniowy z Marvitu.
Bajeczny jadłospis jak zawsze kochane
Ale dlaczego U???????
Przecież wczoraj jeszcze miałyście napisane że ważycie 44 kg, przecież to jest zdecydowanie za mało jak na was.....
__________________
NOWA UPORZĄDKOWANA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=514519


NIEAKTUALNA WYMIANA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=514085

Proszę odpisuj u mnie
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:30   #5044
suve
Zakorzenienie
 
Avatar suve
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk.
Wiadomości: 70 276
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

orzeszek01 - dziękuję za ocenę.

sok kupny, ale pity osobno.
a za owsianką za bardzo nie przepadam. więc zostaje mi chlebek. choć to moje R to bardziej takie skromniejsze U, bo na co dzień tak się odżywiam.
__________________
żona. <3
nasz szkrab <3
suve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:57   #5045
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez MalaLejdi Pokaż wiadomość
Bajeczny jadłospis jak zawsze kochane
Ale dlaczego U???????
Przecież wczoraj jeszcze miałyście napisane że ważycie 44 kg, przecież to jest zdecydowanie za mało jak na was.....
Dzięki dziewczynki za ocene
Czemu U? Dzis z ranca bylo 45 A pisalysmy ze wazymy 44-44.5 chodz bywa i 44.8 Wiec mzoemy stwierdzic ze waga waha sie miedzy 44 a 45 i na pewno jeszcze lekko sobie wzrosnie
Ogolem zawsze mialysmy niska mase ciala i endo uznal ze 45-47 bedzie dla nas akurat [ wiemy ze to dziwnie brzmi, ale jestesmy drobne i z pewnoscią nie wychudzone]

pozdrawiamy!
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 11:02   #5046
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Zapraszam do kolejnej części wątku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post17793887
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.