Bali Beauty House paznokcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-27, 15:47   #1
majamrozikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1

Bali Beauty House paznokcie?


Cześć !
Piszę ten post ponieważ szukam dobrego salonu gdzie robią paznokcie, a mianowicie hybryde. Czy słyszałyscie o Bali Beauty House w Krakowie? Ponoć ten salon jest nowy a juz robi zamieszanie wsrod konkurencji... Czy któraś byla? zależy mi bardzo bo ostatnio robiłam u kobiety i odprysnęły mi po tygodniu Będę mega wdzięczna za odpowiedź!!!
majamrozikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 23:01   #2
Raniyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Bali Beauty House paznokcie?

Ja tam bylam bo mieszkam niedaleko. Robilam zel na formie i hybryde. Wyszlo fajnie i dobrze sie trzyma, wiec ja polecam. Przy okazji, maja bardzo fajne wnetrze, zupelnie inaczej niz we wszystkich salonach w jakich do tej pory bylam
Raniyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 17:53   #3
Magdalenka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Bali Beauty House paznokcie?

Hej i sprawdzał ktoś Bali Beauty House?? Dostałam na targach ich ulotkę, stoisko było całkiem okej i ciekawe, a jak salon?? Ceny paznokci mają w porządku, a jak z wykonaniem??
Magdalenka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:29   #4
Magdalenka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Bali Beauty House paznokcie?

Odpowiedzi się nie doczekałam, więc postanowiłam przetestować na własnej skórze (paznokciach ). Mogę polecić, bardzo miły i uprzejmy personel. Pani Ewa, która robiła mi paznokcie, skusiła mnie na manicure japoński, fajnie wszystko zrozumiale wytłumaczyła co będzie robic. Efekt jest super, a moje zmęczone żelem pazurki, trochę odpoczną.
Z tego co widziałam to jest tam jeszcze fryzjer, kosmetyczka i masaże. Wrażenia po wizycie pozytywne, więc pewnie jeszcze się skuszę na wizytę.
Magdalenka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 12:59   #5
AnnaAnto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Bali Beauty House paznokcie?

Bali Beauty House.

Wszystko byłoby pięknie gdyby nie nachalność Szefa, który za wszelką cenę chce sprzedać swoje usługi. Człowiek nie może się spokojnie zastanowić co chce bo on od razu " a to może hybridy ". Nie mówiąc o tym że prowadzi agresywną sprzedaż. Jakość wykonanej usług taka sobie robiłam pedicure . Pani kosmetyczka miała trzęsące się ręce i zacięła mnie dwa razy nie mówiąc o tym że nie posiadają podologicznej frezarki tylko jd 500. Wybór lakierów żaden szczerze powiedziawszy. Chciałam skorzystać z " tej najnowszej technologii " o której wszędzie wypisują. No ale gabinet kosmetyczny zaskoczył mnie tylko mikrodermabrazją, peelingiem kawitacyjnym i falami radiowymi . Gdzie ta najnowsza technika? Szczerze nie wiem a ceny bardzo wysokie. Nie polecam tego gabinetu nikomu bardzo sie zawiodłam bo na targach opowiadali niesamowite historie......
AnnaAnto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-31 13:59:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.