Pko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 12:37   #1
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 353

Pko


Mam konto dla młodych w PKO (jest to też konto internetowe), ale nie mam do niego karty bo nie była mi potrzebna jak kilka lat temu zakładałam to konto. Słyszałam że jest taka aplikacja że można wypłacać pieniądze z bankomatu bez użycia karty. I dlatego mam pytanie. Czy jeśli w ogóle nie mam wyrobionej karty to mogłabym też tak wypłacać pieniądze czy dotyczy to tylko osób które kartę mają ale np. nie mają jej przy sobie?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 13:24   #2
milva_5
Raczkowanie
 
Avatar milva_5
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Pko

A nie lepiej pójść do banku, albo zadzwonić na infolinię i się wszystkiego dowiedzieć?? !!
milva_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 13:46   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Pko

pobierz sobie aplikację iko
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 15:15   #4
BlackGinger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Pko

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Mam konto dla młodych w PKO (jest to też konto internetowe), ale nie mam do niego karty bo nie była mi potrzebna jak kilka lat temu zakładałam to konto. Słyszałam że jest taka aplikacja że można wypłacać pieniądze z bankomatu bez użycia karty. I dlatego mam pytanie. Czy jeśli w ogóle nie mam wyrobionej karty to mogłabym też tak wypłacać pieniądze czy dotyczy to tylko osób które kartę mają ale np. nie mają jej przy sobie?
Chodzi Ci o aplikacje IKO . Jest ona bezpośrednio powiązana z rachunkiem, nie z kartą, zatem spokojnie możesz z niej korzystać . Wypłata z bankomatów opiera się na kodzie Blik który jest wyświetlany w głównym menu aplikacji - wystarczy na bankomacie wybrać "wypłata z Blik", następnie przepisujesz 9cyfrowy kod i to wszystko .
BlackGinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:45   #5
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 353
Dot.: Pko

Cytat:
Napisane przez BlackGinger Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o aplikacje IKO . Jest ona bezpośrednio powiązana z rachunkiem, nie z kartą, zatem spokojnie możesz z niej korzystać . Wypłata z bankomatów opiera się na kodzie Blik który jest wyświetlany w głównym menu aplikacji - wystarczy na bankomacie wybrać "wypłata z Blik", następnie przepisujesz 9cyfrowy kod i to wszystko .
Tak, chodziło mi o aplikację IKO, tylko nie wiedziałam czy nie mając w ogóle karty wypłacę pieniądze przy pomocy aplikacji. Dziękuję bardzo za odpowiedź
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-11 18:45:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.