La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 10:05   #451
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Milcząca Pokaż wiadomość
Mam pytanko jak długo mozna korzystać z filtrów chodzi mi o to,ze kupołam sobie LRP Antka w 2007 roku, na poprzednie lato, czy jesli przelezał troche w lodówce a teraz zamkniety w szafce to mogę z niego kozystac i w tym sezonie

Wydaje mi sie, że kiedyś czytałam, że filtr który przeleży przez zimę nie nadaje sie już do niczego
Na tubce powinien być taki znaczek ile miesięcy po otwarciu można stosować kosmetyk. Jedne mają 6 m-cy, inne 9 m-cy, a jeszcze inne 12 m-cy.
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:20   #452
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez sylwiahh Pokaż wiadomość
Na tubce powinien być taki znaczek ile miesięcy po otwarciu można stosować kosmetyk. Jedne mają 6 m-cy, inne 9 m-cy, a jeszcze inne 12 m-cy.
najgorsze jest to ,że u mnie nigdzie nie ma na opakowaniu takiego znaczka...a w tych zapisach na pudełku po polsku nie ma tez napisane (a ulotka jest tylko w języku niemieckim, francuzkim i chyba włoskim...nawet po angielsku nie ma) więc pytam was, może ktos wie
mam filtr taki jak w tytule wątku
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:09   #453
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

z tym terminem to nie ważne w jakim języku masz opakowanie

jest to znaczek otwartego pudełka i napis np 12M znajduje się z tyłu opakowania miedzy znaczekiem "recyklingu" a pojemnością.

Na moim Antku jest, choc mam creme fondante ale jak producent umieszcza to umieszcza.

Mój ma 12 miesiecy od otwarcia, ew mozesz posłużyc sie data przydatnosci na zgrzewie tubki ale też nie dłuzej niz 12 miesięcy od otwarcia.

Jesli nosiłas ze sobą filtr na plaże, jezdził w samochodzie w upalne dni itp. to raczej sie juz nie nadaje. Jeśli leżał w domu w raczej ciemnym miejscu w niezawysokiej temp. to pewnie mozesz go używac.

Powąchaj, zbadaj konsystencję, posmaruj na próbe wew strone łokcia, jak cos wzbudzi twoje wątpliwości to nie oszczędzaj i wyrzuć.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:14   #454
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Dziękuję Ci prettycow za odpowiedż juz teraz wiem wszystko czego potrzebowałam

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
z tym terminem to nie ważne w jakim języku masz opakowanie jest to znaczek otwartego pudełka i napis np 12M znajduje się z tyłu opakowania miedzy znaczekiem "recyklingu" a pojemnością.Na moim Antku jest, choc mam creme fondante ale jak producent umieszcza to umieszcza.
Kurcze blaszeczka-faktycznie jest...a ja myslałam ,ze to "12" to zupełnie do czego innego sie odnosi

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Mój ma 12 miesiecy od otwarcia, ew mozesz posłużyc sie data przydatnosci na zgrzewie tubki ale też nie dłuzej niz 12 miesięcy od otwarcia.

Jesli nosiłas ze sobą filtr na plaże, jezdził w samochodzie w upalne dni itp. to raczej sie juz nie nadaje. Jeśli leżał w domu w raczej ciemnym miejsc w niezawysokiej temp. to pewnie mozesz go używac.

Powąchaj, zbadaj konsystencję, posmaruj na próbe wew strone łokcia, jak cos wzbudzi twoje wątpliwości to nie oszczędzaj i wyrzuć.
Konsystencje ma dobrą-taka jak trzeba-taka jak zaraz po otwarciu
Mój tez ma 12 miesięcy a kupiłam go rok temu na poczatku maja ale tak sobie myslę, ze chyba będe go uzywać nie tylko do maja , ale jeszcze przez wakacje Myślę, że bedzie działał , bo po otwarciu lezał raczej w lodówce (przynajmniej przez wakacje) a potem w szafce dodatkowo w tym kupnym pudełekczku

Jak myslicie-powinno być ok ?
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 09:44   #455
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Dziewczyny czym zastapilyscie Antka AL? Ja kupilam fluid ale roluje sie. Czy wsrod Antheliosow jest godny nastepca AL?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.