Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 21:17   #1
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Exclamation

Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??


Dziewczyny! Bylo juz duzo takich watkow, ale podsumujmy to wszystko! Jaki (waszym zdaniem) jest najskuteczniejszy sposob na pozbycie sie tradziku i wagrow? co wam pomoglo? domowe sposoby czy raczej leki z apteki :P? Ja osobiscie jeszcze sie nie pozbylam tradziku ale sadze ze to ulatwiloby mi sprawe TO do ROBOTY :P
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:34   #2
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

no co jest dziewczyny??
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:04   #3
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Cytat:
Napisane przez aneczka911
Dziewczyny! Bylo juz duzo takich watkow, ale podsumujmy to wszystko! Jaki (waszym zdaniem) jest najskuteczniejszy sposob na pozbycie sie tradziku i wagrow? co wam pomoglo? domowe sposoby czy raczej leki z apteki :P? Ja osobiscie jeszcze sie nie pozbylam tradziku ale sadze ze to ulatwiloby mi sprawe TO do ROBOTY :P
dziweczyny nie chca Ci pomóc!
moze dlatego ze watkow na ten temat duzo!
pytasz o leki z apteki i te domowe spsoby
otoz najlepiej jest laczyc obie metody biorac jednak pod uwage rodzaj tradzika!
oto kilak niezbednych zasad:
1. higiena i codzienna toaleta twarzy produktami apteccznymi dobranymi do rodzaju cery
2. wytrwalosc w leczeniu farmakologicznym regularnosc zazywania leków i aplikowania specyfików zewnatrznych
3. jesli zaobswerwowalas wplyw niektorych skaldnikow diety na pogorszenie stanu cery unikaj i ich
4. staly kontak z lekarzem dermatologiem w celu dobrania jak nabardziej sktecznych preparatów
5. wspomaganie leczenai przez: zazywanie drozdzy, bratka, ziol oczysczajacych lyb metebolicznych, beta karotenu, cynku oraz zestawu witamin
6. nie palic tytoniu i nie naduzywac alkoholu!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:26   #4
Nmf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Jeśli chodzi o wągry to chyba probowałam wszystkiego Począwszy od olejku pichtowego, skonczywszy na maseczkach oczyszczających, wycuskaniu i parówkach(po którym dostalam okropnych naczynek na powiekach )Dodam ze mam wągry na nosie a ostatnio pojawiły sie w okolicach nosa, tylko takie pos skorą i widac je tylko przy naciagnieciu skory!
Od tych wszystkich zabiegow skora na nosie poprostu schodzi mi platami,jest tak przsuszona ze szok!! Teraz tylko uzywam zelu oczyszzczjacego i kremu intensywnie nawilzajacego!Zadnych maseczek domoczych ani gotowych!Dalam sobie spokoj i przestalam martretowac swoj nos!Moze same z siebie zejda kiedys???
Nmf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:08   #5
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

mi tez schodzi skora z noska
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:01   #6
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Cytat:
Napisane przez Nmf
Jeśli chodzi o wągry to chyba probowałam wszystkiego Począwszy od olejku pichtowego, skonczywszy na maseczkach oczyszczających, wycuskaniu i parówkach(po którym dostalam okropnych naczynek na powiekach )Dodam ze mam wągry na nosie a ostatnio pojawiły sie w okolicach nosa, tylko takie pos skorą i widac je tylko przy naciagnieciu skory!
Od tych wszystkich zabiegow skora na nosie poprostu schodzi mi platami,jest tak przsuszona ze szok!! Teraz tylko uzywam zelu oczyszzczjacego i kremu intensywnie nawilzajacego!Zadnych maseczek domoczych ani gotowych!Dalam sobie spokoj i przestalam martretowac swoj nos!Moze same z siebie zejda kiedys???
To może jakiś antybiotyk? Same niestety nie zejdą bo mój tata w wieku 36 lat ma na nosie czarne punkciki
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:20   #7
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Ja na wągry używam codziennie peelingu, żelu Clean&Clear przeciw wągrom i toniku z tej samej serii i widzę niewielką poprawę.
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 09:08   #8
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

odpowiesz jest trudna i nie bedzie jedno znaczna sa rozne rodzaje tradzika.. i rozne rodzaje skory.. tradzik to predystpozycja genetyczna albo etap przejsciowy..albo zaburzenia hormonalne.. najlepiej zrobic pierw badania.. hormonalne jak i demratologiczne.. na niektore skory skladniki roznych lekow roznie reaguja.. niektorym pomaga masc jednym antybiotyk nawet nie pomaga.. jedynie warto pamietac o pielegnacji takiej cery.. zeby uzywac najlepiej kosmetykow delikatnych.. ja polecalabym wersje apteczne.. jesli to mozliwe chodzic na oczysczanie cery albo na darsonwalizacje w salonach kosmetycznych jest tona zabiegow dla takich cer i na prawde sa dobre bo sama stosuje najwazniejsze to nie przemeczac takiej cery ciezkim podkladem caly dzien.. dac pooddychac skorze i dobrac odpowiedniego dermarolga badz endokrynologa
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:53   #9
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Jeżeli stan jest poważny lub przewklekły trzeba odwiedzić dermatologa.

U mnie nie jest bardzo źle, ale mnie pomagają :

na noc:

Lysanel - na czoło i brodę (w okolicach nosa nie mogę stosować ze względu na naczynka)

policzki - effaclar

+ tonik pichtowy Prodermy - jest najskuteczniejszą bronią przeciw wągrom jaką znam (może prócz peelingu terrmicznego Botoks Efekt Bielendy - ale tego niestety nie mogę stosować, może Tobie będzie pasował, jeżeli nie masz wrażliwej skóry)
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:04   #10
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

dostane to w aptekach?? mniej wiecej w jakich cenach?? thx wam wszystkim
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:23   #11
patalążek
Raczkowanie
 
Avatar patalążek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
GG do patalążek
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Cytat:
Napisane przez indiego
6. nie palic tytoniu i nie naduzywac alkoholu!
a bez tego punktu nie zadziala?
patalążek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 15:31   #12
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Cytat:
Napisane przez patalążek
a bez tego punktu nie zadziala?
wybor nalezy do kazdego!
ale w wielu znanych mi przypadkach rzucenie palenia tytoniu przyczynilo sie do ustapienia zmian tradzikowych, a w niektorych palenie bylo glowna przyczyna powstawania wyprysków i odstawienie zakonczylo problem!
choc znam tez osoby ktore pala, i nie maja najmniejszych problemów z cera!
tak wiec problem jest indywidualny ale walczac z trądzikiem i jesli jest sie palaczem warto zastanowic sie na rzuceniem , moze akurat to przyczyni sie do wyleczenia!!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:47   #13
Olimpia83
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Witam wszystkich
Jeśli chodzi o wągry, to powoli zaczynam sie załamywać...Pojawiają sie na nosie i w okolicach nosa. Raz w tygodniu stosuje peeling, pomijając kremy złuszczajace i nawilżające. Jak na razie nic nie pomaga... Mam wrażenie jakby było ich coraz więcej...
Mam pytanko: co myślicie o serii kosmetyków Garnier Czysta skóra????
Jeśli chodzi o palenie, to właśnie rzucam i.......może to rozwiąże mój problem

pozdrawiam
Olimpia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:13   #14
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Mnie z trądziku wyleczyło przede wszystkim odstawienie podkładu. Zdumiewajęce efekty daje takze tonik aspirynowy. Kiedys mialam srednio nasilony tradzik, teraz jedynie prawie niewidoczne zaskórniki
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:42   #15
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Cytat:
Napisane przez Olimpia83
Witam wszystkich
Jeśli chodzi o wągry, to powoli zaczynam sie załamywać...Pojawiają sie na nosie i w okolicach nosa. Raz w tygodniu stosuje peeling, pomijając kremy złuszczajace i nawilżające. Jak na razie nic nie pomaga... Mam wrażenie jakby było ich coraz więcej...
Mam pytanko: co myślicie o serii kosmetyków Garnier Czysta skóra????
Jeśli chodzi o palenie, to właśnie rzucam i.......może to rozwiąże mój problem
pozdrawiam
z kosmetykow do pielegnacji skory dotknietej zmianami tradzikowymi lepiej wybrac produkty tzw apteczne,
ja polecic moge iwostin i acne expert wg mnie sa to naprawde dobre i skuteczne kosmetyki ze srednij polki cenowej, dobrym zelem do mycia jak i kremem jest seria efaclar lecz to juz drozsza sprawa!
ostroznei dobieraj tez peelingi gdyz moga one nasilac pojawianie sie zaskornikow,
warto moze tez udac sie do dermatologa i zaczac stosowac leki ktore odpowiednio dobrane powinny poradzic sobie z twoim tradzikiem!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 14:53   #16
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

A jaki specyfik na noc jest mocniejszy lysanel czy iwostin? Bo na razie używam iwostinu jest dobry bo zmniejsza mi zaczerwienienia ale rewelacji to nie widzę (używam już 3 miesiące) czy lysanel byłby mocniejszy? Bo mam gruby naskórek i tłustą cerę tak więc delikatne specyfiki na mnie nie działają
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 08:57   #17
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Takie "leczenie sie" przez internet jest bez sensu, chyba że przy delikatnym trądziku. Najlepsza rzecz, jaką mozna zrobić, to iść do dobrego dermatologa i skrupulatnie smarować się, łykać tabletki które nam przepisał. Od siebie można ewentualnie pić wodę mineralna, herbatki oczyszczające, jeść duzo owoców (dieta nie wpływa podobno na trądzik, ale organizm dobrze odżywiony zawsze inaczej się zachowuje), nie dotykac twarzy, nawilżać dobrymi kreami aptecznymi.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 09:06   #18
Izia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Powiem tak...przeczytałam w jednym z wątku, że czasem pomaga maseczkq z drożdży i mleka...szczerze powiedziawszy jakoś nie bardzo w to wierzyłam ale spróbowałam nic przeciez nie trace. No i codziennie od jakis 5 dni robie ta maseczke i powiem Wam że to na serio pomaga!! Moze nie tyle co na wągry ale na białe pryszcze i różnego rodzaju ropne krosty. Po tym to wszystko jest wysuszone i o wiele mniejsze niz bylo przedtem. Teraz nie mam na twarzy wiekszych pryszczy tylko kilka malutkich krostek ktore sa prawie niewidoczne na wagry to niestety nie pomaga Ale efekt naprawde jest. Warto moim zdaniem sprobowac. Pozdrawiam
Izia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 16:33   #19
ania25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

wiesz co, ja miałam duży problem z pryszczami. Próbowalam niemal wszystkiego a po antybiotykach rozstroilam zołądek-bardzo. Pomógł mi krem z apteki ok 46 zl- AVENE DIACNEAL. zostaly mi tylko slady. Po pryszczach ani śladu
ania25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 13:44   #20
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

A może spróbuj podziałać na swój organizm od wewnątrz i zewnątrz. Czyli np. takim zestawem kapsułki i żel Cerabit. Tabletki są na bazie ziół i żel ma działanie wysuszające. Co prawda każdy musi znaleźć dla siebie odpowiedni sposób, gdyż jednemu pomoże a innemu niestety nie.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:47   #21
minakooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Witam

Ja także borykam się z problemem trądziku na twarzy, zaskórniki i takie tam wągry, pryszcze:/ od paru lat już z tym walczę i już dałam nawet za wygraną, myślałam że już do końca życia będę musiała nakładać tapetę wychodząc z domu. Dopiero przypadkowo wybrałam się do dermatologa, bo dentystka odwołała wizytę, a że dermatolog przyjmował obok no to skorzystał i w sumie jestem zadowolona. Pani dermatolog powiedział że moje leczenie potrwa długo ale ja już po 2 miesiącach jestem zadowolona. Na początku przez miesiąc stosowałam rano i wieczorem na umytą skórę mydłem antybakteryjnym Protex (cena ok 2 zł) żel davercin ( nawet dobre efekty) potem pani przepisał mi lek Akneroxid L na twarz dekolt i plecy, nakłada się ten płyn na 2 min i zmywa, tylko że od razu powiedział że może nie być dobry na skórę twarzy więc przepisała mi również żęl Skinoren właśnie dzisiaj mam zamiar pierwszy raz ją użyć, mam nadzieje że pomoże. Ogólnie to już jestem zadowolona, na pewno wcześniej miałam dużo gorszą twarz. Dobrze radzę wszystkim osobą wybrać się do dermatologa ja wcześniej sceptycznie do nich podchodziłam bo już raz miałam przez jednego dermatologa problemy, przepisał mi Zineryt i cała skóra z twarzy mi schodziła.
Wydaje mi się że to mydełko antybakteryjne także dużo mi pomogło oraz to że systematycznie używam wszystkich lekarstw.
MÓWIĘ WAM WALCZCIE Z TRĄDZIKIEM, JA JUŻ NIE MAM TAK DUŻYCH PROBLEMÓW I OD RAZU LEPIEJ SIĘ CZUJĘ. AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ, TRZYMAM KCIUKI ŻEBY KAŻDEMU SIĘ UDAŁO
minakooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:38   #22
luxena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

walczylam z krostkami wszelkimi domowymi i sklepowymi sposobami 2 lata, bez zadnych efektow ;(
rok temu bylam u dermatologa, przepisal mi lek o nazwie "aknenormin" i szok, po miesiacu WSZYSTKIE KROSTKI ZNIKLY! stosowalam 3 mies, teraz mam pojedyncze krostki, ale co najwazniejsze juz nie "ropiejace wulkany" ;d szczerze polecam. problem w tym, ze lek jest na recepte i jest dosc drogi, okolo 100zl za 30 tab
luxena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:30   #23
lonirex
Raczkowanie
 
Avatar lonirex
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Kiedyś słyszałam, ze na trądzik skuteczny jest botoks... Ile w tym prawdy, nie wiem, ale przeczytać można o tym i tutaj:
http://bobosfera.pl/newsy/botoks_na_tradzik_
lonirex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 15:51   #24
zoskaaa
Przyczajenie
 
Avatar zoskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Od kilku lat borykam się z trądzikiem, a mam lat 21. Brałam już antybiotyk(tetracyklinę) i stosowałam mnóstwo różnych specyfików przepisanych prze dermatologa, ale pomagało tylko "na chwilę" albo wcale. Postanowiłam wybrać się do ginekologa i poprosiłam go o pomoc. Zalecił zrobienie badań hormonalnych TSH, FT4, anty TPO, 17Oh pregesteron, wolny testosteron, DHEA S i androstendion. Mam już prawie wszystkie wyniki oprócz wolnego testosteronu i pregesteronu, o na te wyniki trzeba dłużej czekać. Wszystko jest w normie oprócz androstendionu, który mam trochę ponad normę. Przeczytałam gdzieś w internecie, że to może być powód trądziku... Lekarz powiedział mi, że możliwe, iż trzeba będzie wykonać testy hormonalne w szpitalu, ale to zależy od wyników. Dziewczyny! Czy któraś z Was miała może podobną sytuację? Jakie miałyście wyniki badań i jakie leki brałyście? Czy ktoś wie na czym polegają te testy hormonalne w szpitalu? Słyszałam, że to trwa 3 dni I najważniejsze, czy wyleczyłyście trądzik dzięki temu? Z góry dziękuję za wszystkie informacje
__________________
Po każdej burzy świeci słońce!
zoskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:40   #25
OneLovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Ktoś pisał że być może to przez papierosy. Też tak z początku myślałam ( osobiście palę i mam nie wielki problem z tymi syfami ) ale mam dwie kumpele które palą dłuższy czas a nawet jednego pryszcza byś nie znalazła, Spróbuj użyć Tormentiolu to nie jest maść wyłącznie na pryszcze ale może pomóc . wciera sie codziennie w miejsce gdzie jest pryszcz i daje efekty. Kupisz go w aptece nie jestem pewna ile kosztuje ale nie więcej niż 7 zł. )
OneLovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:55   #26
Ankia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Ja kupiłam kilka dni temu żel oczyszczający Loreal Pure Zone.Kosztuje ok 21 zł w drogerii Rosmann (kupiłam w promocji za 17 zł). Jestem bardzo zadowolona.Moje wągry na nosie są już prawie niewidoczne a i skóra jest bardziej matowa.Nie gwarantuję, że każdemu pomoże, bo przecież każda skóra jest inna, ale polecam by wypróbować. Wcześniej używałam Nivea Clean Deep, ale nic nie pomagało i miałam bardzo suchą skórę, która się łuszczyła...Garniera też przerabiałam...Mój chłopak ma okropne wągry na nosie i w okolicach i nie wiem jak go namówić do używania czegoś, by się ich pozbyć...Może ktoś ma pomysł?
Ankia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:34   #27
ja 1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Witam drogie dziewczyny ja z pytaniem jakie sa dobre kosmetyki na trodzik i hyba wagry bo mam na twarzy takie małe kropki czarne które wychodza jak sie na dusi prosze o pomoc :roll eyes:
ja 1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:28   #28
98_martusia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Ja na jednym forum przeczytałam że wągrów i rozszerzonych porów można się pozbyć takim łatwym sposobem, a mianowicie: na miękką szczoteczkę do zębów nałożyć żel lub mydło antybakteryjne i masować okrężnymi ruchami problematyczne miejsca. SZCZOTECZKĘ UTRZYMYWAĆ W ABSOLUTNEJ CZYSTOŚCI!
powodzenia!
98_martusia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:21   #29
Slodka_Anulcia
Raczkowanie
 
Avatar Slodka_Anulcia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

Super sposobem na wągry jest domowa maseczka peel off. Robi się ją tak:
1 łyżka żelatyny spozywczej
1 łyżka mleka
mieszamy to razem w szklance i wkladamy do mikrofali na 10 sekund. Bierzmy jakis stary pędzelek którego nam nie bedzie żal, zamaczamy go w mieszance (musimy ja troszke ostudzic zeby sie nie poparzyc) i smarujemy sobie nosek. Po około 10 minutach ściagamy maseczke z twarzy i pod swiatło zobaczymy caaały wyciagniety brud Polecam jest to sposob przetestowany Jedynym minusem tej maseczki jest to ze dziwny ma zapach:/ Ale pomaga w 100%

Edytowane przez Slodka_Anulcia
Czas edycji: 2010-08-28 o 14:23 Powód: cos mi sie przypomniało, literówki
Slodka_Anulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:48   #30
chocolatee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: Jaki Skuteczny sposob na tradzik i wagry??

najskuteczniejszym sposobem na pozbycie sie tradziku nie sa zele z drogerii ani podraznianie skory szczotka do zebow, tylko izotretinoina.
chocolatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 10:56:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.