pytanie na temat grzywki - metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-25, 21:51   #1
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20

pytanie na temat grzywki - metamorfoza


cześć dziewczyny, chciałabym mieć fryzurkę nad którą nie trzeba sterczeć rano godzinami przed lustrem bo nie mam na to czasu. Chodzi mi głównie o taką grzywkę, ale mam dylemat, bo nie wiem co po umyciu zrobić z włosami, zostawić je aby same wyschły, czy zakręcać na wałki żeby uzyskać taki efekt? Jak Wy radzicie sobie z grzywkami??? Co ewentualnie mogłybyście mi polecić? Czy wogóle pasowałaby mi jakaś grzywka??? Mam włosy długie, za łopatki, ciemno brązowe. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000381_USE.JPG (19,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka 2.jpg (60,7 KB, 8 załadowań)
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 08:55   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: pytanie na temat grzywki - metamorfoza

Witaj Shania,
Ja bym na Twoim miejscu nie kusiła się na grzywkę. Masz drobną okręgłą buzię i malutkie czoło, grzywka by Cię prztyłoczyła, nawet taka, jak ma na zdjęciu Sarah Michele Gellar.No, może jakby ta grzywka była dłuższa, mniej na czoło i mocno "wypazurkowana". Poza tym taka fryzura wygląda naturalnie, ale niestety wymaga czasu i stylizacji.
W zasadzie mało które długie włosy nie wymagają ...

Może zastanów się nad jakąś fajną fryzurkę na długości "do ramion"? Taki włosy łatwiej układać, a są na tyle długie, by można też je spiąć.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 11:49   #3
ellys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
Re: pytanie na temat grzywki - metamorfoza

no cóż, ja polecilabym ci prosciutka, ale krotką grzywkę (taką ma teraz Edyta Bartosiewicz), bylaby dobra ze wzgledu na niskie czoło, ale pasuje raczej do rozpuszczonaych i wyprostowanych wlosow (chyba, ze nie masz z ty problemu i wlosy ci się nie skręcają). Co do ukladaniato najlepiej myc wlosy rano i grzywkę modelować okrągła szczotką oraz suszarka, odobra byłaby też lokosuszarka. Jesli jednak ewidentnie nie masz rano czasu na mycie naprzykład to chyba lepiej rzeczywiście pozostań przy wlosach bez grzywki. Pozdrawiam !
ellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 19:12   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pytanie na temat grzywki - metamorfoza


ta gzrwka jak na zdjeciu , ktore poslalas bylaby dla Ciebie bardzo dobra, wloski mozesz troszke wycieniowac na dlugosci , aby szybko poszlo ci czesanie to po umyciu naloz pianke wysusz ja i nakrec na grube walki takie na rzepy(tylko wlosy musza byc calkiem suche i nie dociskaj ihc do skory bo sie zplacza)pochozd z pol godz rozczesz i gotowe i ile nie masz wlosow kreconyhc, jezeli tak musisz nakrecac na polwilgotne wloski i wysuszyc
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 22:21   #5
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: pytanie na temat grzywki - metamorfoza

Mnie również wydaje się, że z grzywką będzie Ci ładnie, ale taką jak na zdjęciu, ukośną.
Jeżeli chodzi o układanie to ja nie mam problemu, bo mam podatne włosy. Wystarczy, że wetrę w grzywkę trochę żelu, ułoże tak jak chcę i spryskam lakierem.
Pozdrawiam!
pa
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.