Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-13, 19:49   #811
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
już wiem o co chodziło z tym zabiegem, dlaczego jest na niekorzyść
dowiedziałam się, że taka korekta jest niekorzystna dla osób, które mają minusy
(ja na szczęście mam plusy )
A dlaczego?Czytałam troszkę o laserowej korekcie wzroku i nigdzie takich informacji nie znalazłam....
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 06:12   #812
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Heh ja mam minusy i chętnie zrobiłabym sobie taką korektę ale warunek jest podstawowy: wada wzroku musi być zatrzymana (nie może się pogłębiać) i taki stan musi trwać kilka lat (nie pamiętam ile conajmniej, chyba 5 - znajoma miał taką korektę robioną).
Podobno jak to robią tym laserem to śmierdzi tak jak przypalone białko
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 14:57   #813
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dwie znajome osoby miały laserowa korektę(obydwie nosiły minusy0 i sa bardzo zadowolone.Nie pamiętam od ilu lat wada musi stać w mjescu;ale pamiętam,że trzeba miec ukończone 21 lat.
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 15:13   #814
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

planuje mieć operacje na wade w wzroku, ale dopiero po 18 roku życia moge ją mieć czyli jeszcze dwa lata. niestety dalej bede musiała nosić okulary (a może na szczeście? ) ta operacja ma tylko zlikwidować zeza bo mam jakieś 10st., ale w okularach i tak tego nie widać potem bede mogla już nosić soczewki

ps. coś mi e z ogonkiem nie chce wchodzić -.-
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:25   #815
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
planuje mieć operacje na wade w wzroku, ale dopiero po 18 roku życia moge ją mieć czyli jeszcze dwa lata. niestety dalej bede musiała nosić okulary (a może na szczeście? ) ta operacja ma tylko zlikwidować zeza bo mam jakieś 10st., ale w okularach i tak tego nie widać potem bede mogla już nosić soczewki

ps. coś mi e z ogonkiem nie chce wchodzić -.-
ja nie miałam 18 lat i przeszłam taką operację to już prawie 4 lata temu.
Jednak operacja nie gwarantuje usunięcia zeza calkowicie, czasem oczko ucieka np kiedy człowiek się stresuje, albo jest bardzo zmęczony.
Ogólnie polecam i nie boj sie! zabieg trwa krociutko, pozniej oko goi się okolo tygodnia, trzeba używać kropelek, maści, trochę to wszystko uciążliwe ale da się przeżyć
Pod narkozą będziesz czy znieczulenie miejscowe?
W jakim mieście będziesz miała operację?
pozdrawiam
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:46   #816
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hejka! szykuje mi się zmiana szkieł,więc przy okazji chciałam też zmienić oprawki, wie któraś z Was gdzie w Poznaniu znajdę sklep gdzie na prawdę dobrze dobiorą mi oprawki do kształtu twarzy itd., dobrze by było, żeby też nie były warte fortuny
piszcie o swoich doświadczeniach o sklepach w poznaniu ,a ja w tym tygodniu pochodzę i popatrze w roznych sklepach, moze cos znajdę
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 08:28   #817
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wracam jeszcze do mojej sprawy
Na okulary korekcyje przeciwsłoneczne trzeba miec zaświadczenie od lekarza?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 11:19   #818
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Cyprianka Pokaż wiadomość
Dwie znajome osoby miały laserowa korektę(obydwie nosiły minusy0 i sa bardzo zadowolone.Nie pamiętam od ilu lat wada musi stać w mjescu;ale pamiętam,że trzeba miec ukończone 21 lat.

a ile kosztuje taki zabieg??
justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 14:38   #819
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Zabieg jest ponoć niekorzystny dla minusów, ponieważ korektę laserową mozna przeprowadzić raz w życiu, a na stare lata każdy ma dalekowzorcznośc, którą krótkowzrocznośc niejako redukuje (nagmatwałam, ale chyba zrozumiałe ). Czyli jesli jesteś po laserze, a byłaś krótkowzroczna, i tak w przyszłości czekają Cię okulary. Ale wiadomo, lepiej nosić kiedyś do czytania, niż zawsze na stałe. Ja lubię swoje okulary, nie mam zresztą kasy na zabieg, ale kiedyś... kto wie
Wada musi stać w miejscu dłużej niż 2 lata.
P.S. W USA są już technologie, które pomagają wyleczyć daleko- i kroótkowzroczność u osób po 40 jednocześnie, więc ta niekorzystnośc dla krótkowidzów staje się mitem
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 09:43   #820
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziewczyny, a ile pieniędzy mam sobie przyszykować na okulary? Bo to by była moja pierwsza para. Mam astygmatyzm i krótkowzroczność. Przydałaby się powłoka antyrefleksowa. Wiem,że wszystko zależy od oprawek,ale jaka jest minimalna kwota? np. w Vision Express?
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 15:45   #821
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja niestety (mimo to, że mam plusy) nie mogę mieć korekcji laserowej
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 16:13   #822
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Jestem okularnicą. Ale nie zawsze nią byłam - nie mam wady wrodzonej. Moje pierwsze okularki dostałam jak szłam do 1 klasy liceum.. u.. to już jakiś czas temu Ale ABSOLUTNIE nie uważam,że jestem przez to mniej atrakcyjna. Trzeba znaleźć jakieś ładne oprawki w których dana osoba dobrze się czuje i atrakcyjnie i tyle. Nie myślę na co dzień o tej "drobnej" różnicy (mojej wadzie wzroku) A żęby było widać lepiej makijaż mam pół-bezoprawkowe okularki i praktycznie ich nie widać. Nawet niedawno koleżanka ze studiów zdziwiona spytała mnie <<OO.. A ty nosisz okulary>> gdy przyszłam w innych oprawkach (już pełnych-kolorowych i bardziej widocznych) na uczelnie.
Wiec, dziewczyny To nie jest powód do kompleksów.A na potwierdzenie że okularnice są sexy przeczytajcie co powiedziała elianka
Zgadzam się z Tobą
elianka !!

elianka powiedziała:
Cytat:
hmm nie wiem czy ktoś już o tym nie mówila ale jedną z męskich fantazii seksualnych jest seks z dziewczyną ubraną TYLKO w okulary... czyli muszą być sexy i już
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 15:51   #823
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Pięknie Ci w nich, dlaczego masz się źle w nich czuć. Jak się dobrze dopasuje, są nie tylko korekcją, ale i ozdobą.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:18   #824
kasiunia1377
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: jarosław
Wiadomości: 4
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a ja mam pytanie czy moze ktoraś z was boryka sie z PROBLEMEM oczopląsu bo ja tak.i prawde mowiac nie wiem jak sobie z tym poradzic-nosze okulary no ale....taki problem jest krepujacy i to bardzo.....zwlaszcza ze ma to podloze nerwowe-a ja sie latwo denerwuje a wtedy oczka zaczynaja''szalec''a ja jeszcze bardziej sie denerwuje bo wiem ze jest to nienormalny widok ...oj
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!
kasiunia1377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:38   #825
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

najlepiej chyba by było jakbyś porozmawiała z lekarzem, bo my tu mamy niewielką wiedzę na takie tematy. Wiem, że są specjalne szkła "pryzmatyczne", można też załatwić sobie operację.
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:41   #826
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
a ile kosztuje taki zabieg??
Pewnie w różnych ośrodkach medycznych w kraju jest różna cena.U mnie (w Szczecinie) koszt jednego oka to 2 300/2 600 (droższa wersja to zastosowanie indywidualnej korekcji dla każdego punktu rogówki).Do tego trzeba doliczyć koszt dwóch pierwszych wizyt u okulisty (pierwsza jest gratis,dwie kolejne do koszt 50 zł).Nastepne wizyty kontrolne można odbyć u swojego okulisty.Oczywiście,żeby przejść laserowa korekcję trzeba spełniać pewne warunki (możesz o nich przeczytac na stronach internetowych różnych klinik zajmujących się taka korekcją).
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:01   #827
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

czy używał ktoś okulary ajurwedyjskie? pomaga to coś? i przede wszystkim jeśli ktoś miał, to niech napisze jakiej firmy
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 16:09   #828
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Widzę że tutaj dużo okularnic na wizażu
Wszytkie wyglądacie super
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:50   #829
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam, a ja czuję się mniej atrakcyjna z okularami;( Noszę je już 15 lat i mam po prostu dosyć. Nie podobam się sobie w okularach, niedawno chciałam kupić szkła, bo powiedziano mi że bede mogła je nosić jak skończę 18 lat. A od okulistki dowiedziałam się że nie mogę nosić szkieł... I WEŹ TU BĄDŹ MĄDRY! Zła jestem po prostu, bo narobiła mi niepotrzebnie nadziei.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 19:16   #830
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Do NEBYA:Jesli okulista robił ci odpowiednie badania i wyszły negatywnie to niestety moesz sie pozegnac z mysla o soczewkach.Na wselki wypadek mozesz zmienic okuliste i sprawdzic jak mowi inny(sama w swoim zyciu trafilam na jednego niedouka ktory mi wmawiał ze ja nic bez okularow juz nie widze a mam nieduza wade)bez badan dna oka itp nic nie mozna stwierdzic.Głupota tez ze soczewki mozna nosic dopiero od 18 lat
przepisuje sie je nawet małym dzieciom jesli sa na tyle duze by przestrzegac zasad higieny i jesli umieja je sobie wlozyc do oka.

Co do pytania:Niektórym okulary pasuja.Jednak makijaz nie jest tak widoczny,okulary zmniejszaja badz przesadnie powiekszaja oczy,paruja gdz na dworze jest zimno.Okularnica moze byc atrakcyjna jednak prawda jest taka ze oczy bez tego dodatku wygladaja lepiej.Dlatego po wielu latach noszenia okularow nosze soczewki
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 14:22   #831
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja nie muszę nosić okularów i szczerzę mówiąc bardzo się z tego cieszę Chyba nigdy nie zdecydowałabym się na nie w razie czego(odpukać!) nosiła bym szkła kontaktowe (chociaż nie podoba mi się sposób ich zakładania i zdejmowania-blee), co nie znaczy że czasami nie spotykam dziewczyn czy chłopaków którym w okluarach jest baaardzo dobrze i one podkreślają ich styl. Wszystko zależy od osoby ale ja siebie w okularch nie widzę!!!!
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:22   #832
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wampirzyca, dzięki za radę Chyba muszę się wybrać do innego okulisty- a zdawało mi się że ten jest całkiem dobry. Zapytam się przy okazji, bo mam we wtorek wizytę w sprawie tzw. tłuszczaka na powiece( miała to któraś z was???). Wiem tyle że usunięcie tego czegoś wiąże się z zabiegiem w miejscowym znieczuleniu i założeniem przynajmniej jednego szwa... Może to jakieś dziwne, ale ja boje się nawet najmniejszych zabiegów wokół oczu, mam taki uraz bo jakieś 7 lat temu miałam operację korekty zeza i później strasznie mi się to goiło i bolało jak nie wiem...
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:41   #833
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

nebya- dlatego ja sie na korekte nie decyduje, za duze ryzyko ja od dziecka lecze sie u p. dr Dratfińskiej na Wałach, jest swietna, sprobuj tam sie przeniesc
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 21:42   #834
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Mayken, zobaczymy- jutro sądny dzień, już sobie powiedziałam że jeżeli jutro pani okulistka będzie znowu wciskać kit o soczewkach, albo wymyślać jakieś inne głupoty to się z nią pożegnam. Trudno. A swoją drogą to już się boję, bo jak wszystko "dobrze" pójdzie to w czwartek będę miała zabieg usunięcia tego paskudztwa z oka Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny Chciałabym móc kiedyś powiedzieć że czuję się dobrze nawet w okularach, ale tak sobie dzisiaj pomyślałam że moje niezadowolenie z własnego wyglądu może wcale nie wynika z faktu noszenia okularów... Nie wiem, ktoś mi kiedyś powiedział że jestem za bardzo skomplikowana jak na te czasy- doczekam się zrozumienia za paredziesiąt ładnych lat...heh
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 10:31   #835
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Trzymam kciuki!
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:06   #836
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam, to znowu ja I już po krzyku, cały zabieg trwał jakieś pół godziny, dostałam znieczulenie do oka w postaci kropel. Nie mam nawet szwów bo wszystko robione było " od środka" tzn. okulista wywinęła powiekę i robiła coś po wewnętrznej stronie Wcale nie bolało Oko jest teraz trochę spuchnięte, ale da się przeżyć Bardzo się cieszę, że już jest po- strach ma jednak wielkie oczy pozdrawiam
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 01:19   #837
lenka_magdalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam!

Czy okularnik jest mniej atrakcyjny? Nie wypowiadam się jak odbieram innych w okularach czy bez ale siebie w okularach nie znoszę! Uważam że wyglądam zdecydowanie gorzej niż w szkłach kontaktowych (czyli bez okularów). Niestety teraz szkieł nosić nie mogę a wada mi się nieznacznie zmienia więc operacja chyba też odpada. Jak patrzę na siebie w tych pingolach to sie kiepsko czuję właściwie podobnie jak wtedy gdy miałam 12 lat i dowiedziałam się że mam nosić okulary - płakałam u optyka koszmarnie i jak widać chyba po tylu latach nadal nie pogodziłam się że muszę je nosić. Najgorsze że mój narzeczony jest optykiem i cały czas mi marudzi "...ale masz takie fajne oprawki!, kupimy Ci jeszcze jedne jakie tylko chcesz..." i oczywiście jest przeciwnym mojej ewentualnie operacji oczu ale to pewnie dlatego że tak będzie miał ze mnie klienta na długo jeszcze a poza tym sam okularów nie nosi. Także znikąd poparcia hehe...Ale przyznam że znam parę osób noszących okulary, które w nich wyglądają równie ładnie jak i bez...szkoda że ja sama (we własnych oczach) do nich nie należę! Ach jak zazdroszczę "kontaktówką"
Pozdrawiam wszystkich!
m.
lenka_magdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:51   #838
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam koleżanki po fachu :P Sama nosze okulary od 14 lat i jest mi z tym ok Nigdy by mi do głowy nie przyszło, żeby mieć z tego powodu kompleksy :O A te teksty o tym, że kobieta nie może być sexy to nawet nie skomentuje, bo brak słow Mam prośbę do was: jakie oprawki by mi pasowały? Niedługo wybieram się do optyka i chce wymienić. na tym zdjęciu troche dziwnie wyglądają, bo się zsunęły, ale można się domyślec Nie wiem jakie pasują do mojego kształyu twarzy, a chce zmienić Te mają kolor miedziany I jeszcze jedny pytanie: czy postawić na jasne czy ciemne oprawki? Jestem latem, mam bardzo jasne włosy, brwi i rzęsy, jasna skóra Boje się ciemnych kolorów, ale kto wie?

Edytowane przez confused
Czas edycji: 2007-08-21 o 14:28
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:22   #839
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Hej dołączam się do wątku od dziecka noszę okulary, jednak od roku na szczęście przeszłam na soczewki, moim zdaniem lepiej wyglądam bez okularów no ja także jak wiele z Was liczę chciałabym mieć operację laserową, jednak obawiam się, że moja wada nie będzie stabilna przez 2 lata a taki jest warunek
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:27   #840
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

dziewczyny... któraś z Was napisała, że mając wadę wzroku nie może nosić okularów słonecznych...

mam wadę ok. -3, kupiłam sobie dodatkowe oparawki i u optyka wstawiłam sobie przyciemniane szkła korekcyjne... co prawda tochę to kosztuje ale okulary są na dłużzy okres czasu! nie szłam do okulisty... optyk sam zmierzył wadę wzroku z moich okularów "białych". U jednego optyka musiałam jednak podpisać oświadczenie, że robię to na własną odpowiedzialność...

no ale pacer po plaży czy jazda w słońcu samochodem nie sprawiają mi problemów... już się nie marszczę...

naprawdę warto! w każdym dobrym salonie Wam zrobią takie okularki... tylko wybierzcie sobie fajowe oprawki

Pozdrawiam!
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.